DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zakon Privlacenja (ZP) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zakon Privlacenja (ZP) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zakon Privlacenja (ZP)

Ići dole 
+4
Danubius
tvrtko
AstrinaKomsinica
Zana
8 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 11:43 am

..evo jedne teme koja mi deluje zanimljivo..reshih da je podelim sa vama a i da chujem vasha mishljenja o njoj..

PROCES MANIFESTACIJE


Proces Manifestacije odvija se u tri koraka:
1. Traži
2. Daće ti se
3. Prihvati/Dopusti



Da bismo bilo šta privukli u naše živote prvo što moramo uraditi je da definišemo namjeru (1.korak), odnosno cilj šta ustvari hoćemo. Namjeru treba definisati što jasnije, bez ikakvih blokada i negativnih emocija. Vizuelizovati sebe kao da je naša namjera već ostvarena i fokusirati se na tu emociju. Maštati o njoj. Sve dok se osjećamo dobro kad mislimo o toj namjeri, sve dotle je treba definisati.
Davanje je 2.korak u Procesu Manifestacije. Ovaj korak nije naš posao. Svaka naša želja, namjera, san, cilj... je već ostvaren! na višem energetskom nivou. Već postoji sve što smo ikad poželjeli i zamislili. Univerzum (Viša Sila, Bog, Svemoguće, Majka Priroda...nazovite to kako hoćete) je već ostvario našu želju na našu zapovijest. Sve što mi treba da uradimo da bi se to prikazalo u fizičkom obliku u našem životu je 3. korak.
Naš najveći i najteži zadatak je da dopustimo da se to materijalizuje. To ćemo raditi tako što ćemo se prepustiti životnom toku. Nećemo "plivati" uzvodno. Prosto opušteno ići kroz svakodnevnicu. Ni sekunde ne sumnjati da to neće doći do nas. Sa apsolutnim uvjerenjem ZNATI da je to već na putu i da od naših emocija zavisi koliko vremenski će nam trebati da to i dobijemo. Biti na istoj vibraciji kao i ta želja. Osjećati se baš onako kako bi se osjećali da to već imamo. I kad imamo takav mentalni stav i eliminišemo sumnju u ostvarenje naše namjere, to što nam je namjera MORA da se pojavi u našem životu. Sumnja i nevjerovanje da ćemo to dobiti su najveći neprijatelji u procesu manifestacije. Što više sumnjamo, manifestacija naše želje je sve dalje od nas. Onog trenutka kad povjerujemo u njeno ostvarenje i prepustimo se, ona će doći. Zakon Privlačenja "tvrdi" da mora. Bilo koja želja, bez izuzetka. Jer mi smo kreatori svoje sudbine. I sve što već imamo u životu, sve smo već privukli našim razmišljanjem. PAZITE O ČEMU RAZMIŠLJATE!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 11:44 am

MATRICE


Zakon Privlačenja reaguje na naše misli. Tačnije reaguje na naša podsvjesna uvjerenja uslovljena našim mislima. Mi ćemo uvijek i bez izuzetka reagovati samo u skladu sa našim uvjerenjima. Ne možemo biti drugačiji s vana nego što smo iznutra. Ne možemo imati podsvjesno uvjerenje kako su svi bogataši lopovi i kriminalci, i da istovremeno i mi budemo bogati; ne možemo imati uvjerenje kako su sve žene «kurve» i da istovremeno pronađemo onu pravu; ne možemo naći pravi posao, ako duboko u sebi vjerujemo da su na «našem» poslu oni sa štelama; ne može se stalno misliti o bolesti, a očekivati da se ozdravi; ovo su sve potpuno različite vibracije, ne podudaraju se i nikad neće doći do promjene. Do promjene može doći tek kad u glavi promijenimo način na koji razmišljamo o određenoj stvari. Do spoljašnje promjene može doći tek kad se iznutra promijenimo. Kad uspostavimo drugačiju vibraciju.

Zato je jako važno da pazimo o čemu mislimo. Jer na taj način mi stvaramo naše podsvjesno uvjerenje...stvaramo naš MAGNET. Postoje ljudi koji uvijek imaju crne misli i uvijek podsvjesno kao da očekuju neki nemio događaj da im se desi. I naravno Zakon Privlačenja je uvijek konzistentan i svako dobija ono o čemu kontinuirano misli. Postoje i sa druge strane oni, koji, čini se nikad nemaju briga i nikad se mnogo ne trude, a kojima nekako sve polazi za rukom. Zakon i njima daje ono o čemu misle. I nama to naravno nije jasno. A to je zato što smo uslovljeni da mislimo da «bez muke nema nauke»; da, da bi se nešto postiglo moramo da podmetnemo leđa; da moramo da krv svoju prolijemo. Ovaj zakon nas demantuje. Upravo je suprotno. Za dobar i ugodan život ne treba trud – za dobar i ugodan život treba samo da promijenimo naš način razmišljanja. Treba da razbijemo u našu podsvijest instalirane matrice koje «misle» umjesto nas i koje nam «govore» šta da radimo. Sve u šta smo od rođenja «učeni» da vjerujemo nagomilavalo se vremenom u našoj podsvijesti. Iz tog gomilanja stvorene su MATRICE u našim glavama. Treba da ih zamijenimo novima koje će nama odgovarati. I kad jednom u našu podsvijest ugradimo nove načine razmišljanja, onda se i naše okruženje mijenja, onda se ono o čemu smo maštali i sanjali događa, onda se cijeli Univerzum reorganizuje da udovolji našem novonastalom načinu razmišljanja.

Kad promijenimo način na koji posmatramo stvari, stvari koje posmatramo počinju da se mijenjaju! Zakon Privlačenja je najmoćniji zakon u Prirodi. On neprestano djeluje, bez obzira bili mi njega svjesni ili ne. Dobra stvar je da ga možemo usmjeriti u sopstvenu nam korist. PAZITE O ČEMU MISLITE!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 11:44 am

VIBRACIJA

Ono o čemu najviše pričamo i mislimo to i privlačimo. Ako pričamo i mislimo najviše o bogatstvu, to ćemo i imati; ako pričamo i mislimo najviše o bolesti, to ćemo i imati; ako pričamo i mislimo najviše o ljubavi - to ćemo i imati...itd.
U našim životima ne postoje slučajnosti. Slučajnost je izmišljena od strane ljudi koji nisu mogli da dokuče ovaj zakon. Sve je u Univerzumu podređeno njemu. Kako on funkcioniše?! Smatra se da čovjek u toku jednog dana ima oko 60000 misli. Iz misli nastaju emocije, a iz emocija se rađa vibracija. Svaki čovjek ima svoju vibraciju. Svako tijelo u prirodi ima svoju vibraciju. I po principu "SLIČNO I SLIČNO SE PRIVLAČE", Zakon Privlačenja prihvata tu vibraciju i bukvalno privlačimo sve što vibrira na istoj frekvenciji. Nemoguće je podesiti radio na 105.5 FM, i slušati stanicu na 88,5 FM. Isti je slučaj i sa našim mislima. O čemu razmišljamo cijeli dan?! Da li razmišljamo o stvarima koje hoćemo da imamo ili o stvarima koje nećemo da imamo?! Da li razmišljamo pozitivno ili negativno?! Šta god da je u pitanju, mi ćemo to i privući. Znači, da bismo kupili auto npr. moramo da znamo kakav bi osjećaj imali kada bi već posjedovali taj auto. I ako bi se potpuno uživjeli u taj osjećaj, počeli bi i da mislimo i da djelujemo kao neko ko već ima taj auto i sad dolazi ono najbolje: Zakon Privlačenja stupa na scenu i prepoznaje našu vibraciju, prepoznaje našu frekvenciju i mi privlačimo sve što smo mislili i osjećali, tj. željeni automobil. To je neoboriv zakon, to mora da funkcioniše.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 11:50 am

Zakon privlacenja je za mene identificiranje. Ako se mogu identificirati sa jednom osobom, onda se osjecam privlacnim toj osobi.

Sta vredi ako ona zraci a ja (ne) naprimjer, nema zakona nema privlacenja, moja logika. :gg77:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 11:57 am

Dolinac ::
Zakon privlacenja je za mene identificiranje. Ako se mogu identificirati sa jednom osobom, onda se osjecam privlacnim toj osobi.

Sta vredi ako ona zraci a ja (ne) naprimjer, nema zakona nema privlacenja, moja logika. :gg77:
Dol ja ne mislim da je ZP bash identificiranje ..imaj vishe samopouzdanja i bicesh privlachniji i sebi i drugima..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 12:41 pm

..Zana, mislio sam na dugo trajno privlacenje, i ubedjen sam u to! migg
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 12:44 pm

Dolinac ::
..Zana, mislio sam na dugo trajno privlacenje, i ubedjen sam u to! migg
ok Dol,ja ne bash na tu vrstu privlachenja vec na onu "Kakve su ti misli,takav ti je zivot"... mislila sam na opshte stvari,tipa:ako krenesh sa predubedjenjem da neshto ne mozesh uraditi,ostvariti,onda to i zaista necesh moci..


Poslednji izmenio Zana dana Sub Sep 01, 2012 1:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 12:59 pm

To sa primjerom jednog automobila je jedna stvar. Mogu biti 100 isti modela automobila i ista boja, marka od 100 automoblia samo jedan me privlaci, ljubav na prvi pogled tako reci. Iako na prvi pogled izgledaju svi isti, ali jedan je poseban! :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 1:53 pm

Tacno: kakve su ti misli, takav ti je zivot:)

Karma je bitch;)))))
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 2:03 pm

ovde imas jel nemas,,hemija,,,,,nema zakona
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 2:20 pm

AstrinaKomsinica ::
Tacno: kakve su ti misli, takav ti je zivot:)

Karma je bitch;)))))
bash to kono..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 7:09 pm

Meni ovaj ZP izgleda kao ono -ako jakkooo nešto želiš ,ostvariće se ?
Malo sutra ..... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Sep 01, 2012 8:13 pm

U PRAVILU OTVORENIJE,VESELIJE OSOBE,SPREMNE NA KOMUNIKACIJU,SMIJEH,IMAJU I VECI KRUG PRIJATELJA,A MELANHOLICI,PESIMISTI MANJE ILI NIKAKO,ALI TO JOS NE ZNACI DA ONAJ NASMIJANI MOZE DA IMA SVE.
NE PODRZAVAM TU TEORIJU,VEC CISTI TRUD I RAZGRTANJE PUTA PREMA CILJU DAJU REZULTATE....ZELJE I OSMJEH,NEMAJU BAS MNOGO TU UDJELA.

i sad se izvinjavam na velikim slovima...ne mogu ponovo pisati isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 3:54 pm

Zana ::
VIBRACIJA Da li razmišljamo o stvarima koje hoćemo da imamo ili o stvarima koje nećemo da imamo?! Da li razmišljamo pozitivno ili negativno?! Šta god da je u pitanju, mi ćemo to i privući.
Nije, nego! Zakon Privlacenja (ZP) 111827 Evo, ja već duže vremena razmišljam kako bih do Cube, i sve se nadam da ću jednog dana u tome i uspeti, al' kako vreme odmiče, sve mi se čini da ću ostariti razmišljajući kako to da ostvarim...Vremena šugava, nema se dovoljno para...Jedino da usmerim misli u nekom drugom, pozitivnijem pravcu..., msm da obrlatim nekog bogatog čiču kome je dosadno... rabbit muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 4:04 pm

...pokushajte da mislite pozitivno ali i da radite na ostvarivanju toga..garantujem uspeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 5:19 pm

Zana ::
...pokushajte da mislite pozitivno ali i da radite na ostvarivanju toga..garantujem uspeh


Nisam za to, da se misli pozitivno pa da uspije. Nekad je nesto u zivotu dano a nekad nije, postoji zakon univerzuma.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 5:28 pm

Dolinac ::
Zana ::
...pokushajte da mislite pozitivno ali i da radite na ostvarivanju toga..garantujem uspeh


Nisam za to, da se misli pozitivno pa da uspije. Nekad je nesto u zivotu dano a nekad nije, postoji zakon univerzuma.

Doli,zakon privlachenja je deo zakona univerzuma zateleban
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 6:01 pm

sanjalica.ns ::
Zana ::
VIBRACIJA Da li razmišljamo o stvarima koje hoćemo da imamo ili o stvarima koje nećemo da imamo?! Da li razmišljamo pozitivno ili negativno?! Šta god da je u pitanju, mi ćemo to i privući.
Nije, nego! Zakon Privlacenja (ZP) 111827 Evo, ja već duže vremena razmišljam kako bih do Cube, i sve se nadam da ću jednog dana u tome i uspeti, al' kako vreme odmiče, sve mi se čini da ću ostariti razmišljajući kako to da ostvarim...Vremena šugava, nema se dovoljno para...Jedino da usmerim misli u nekom drugom, pozitivnijem pravcu..., msm da obrlatim nekog bogatog čiču kome je dosadno... rabbit muhaaa

Gdje ima volje, ima i nacina cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 6:07 pm

sanjalica.ns ::
Zana ::
VIBRACIJA Da li razmišljamo o stvarima koje hoćemo da imamo ili o stvarima koje nećemo da imamo?! Da li razmišljamo pozitivno ili negativno?! Šta god da je u pitanju, mi ćemo to i privući.
Nije, nego! Zakon Privlacenja (ZP) 111827 Evo, ja već duže vremena razmišljam kako bih do Cube, i sve se nadam da ću jednog dana u tome i uspeti, al' kako vreme odmiče, sve mi se čini da ću ostariti razmišljajući kako to da ostvarim...Vremena šugava, nema se dovoljno para...Jedino da usmerim misli u nekom drugom, pozitivnijem pravcu..., msm da obrlatim nekog bogatog čiču kome je dosadno... rabbit muhaaa

A mene si zaboravila jel? gorepost Ja puno dajem a malo trazim, pa zar i to malo je puno? 55555
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 8:47 pm

Dolinac ::

Nekad je nesto u zivotu dano a nekad nije, postoji zakon univerzuma.
I postoji nešto što se u životu jednostavno zove 'sreća'. Nekom je naklonjena, nekom ne.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 8:48 pm

sanjalica.ns ::
Dolinac ::

Nekad je nesto u zivotu dano a nekad nije, postoji zakon univerzuma.
I postoji nešto što se u životu jednostavno zove 'sreća'. Nekom je naklonjena, nekom ne.



Sreca?! Ti si slijepa, stojim predtobom a ne reagiras!
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 8:49 pm

AstrinaKomsinica ::

Gdje ima volje, ima i nacina cyclops
Pa baš i nemam volje da se valjam sa starcima, makar bili bogati. :trava : smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Nov 02, 2012 8:59 pm

sanjalica.ns ::
AstrinaKomsinica ::

Gdje ima volje, ima i nacina cyclops
Pa baš i nemam volje da se valjam sa starcima, makar bili bogati. :trava : smehsmeh

Sjedi 5:) Ali nema Kube:))))

smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol:

Jedino ako te Kijara ne povede :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Dec 26, 2015 8:17 pm

Zana ::
AstrinaKomsinica ::
Tacno: kakve su ti misli, takav ti je zivot:)

bash to kono..

Kakve su mi misli, bojim se, spalice me  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Dec 26, 2015 8:23 pm

Proces Manifestacije odvija se u tri koraka:
1. Traži
2. Daće ti se
3. Prihvati/Dopusti


-----
Ma ne može lakše ? Suviše lepo da bi bilo istinito ,rekao bi narod . 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Dec 26, 2015 8:29 pm

Danubius ::
Proces Manifestacije odvija se u tri koraka:
1. Traži
2. Daće ti se
3. Prihvati/Dopusti


-----
Ma ne može lakše ? Suviše lepo da bi bilo istinito ,rekao bi narod . 

Hahahahaha, sto rekla jedna - Moje da dodjem, tvoje da ostanem  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Dec 26, 2015 8:35 pm

sonia ::
Danubius ::
Proces Manifestacije odvija se u tri koraka:
1. Traži
2. Daće ti se
3. Prihvati/Dopusti


-----
Ma ne može lakše ? Suviše lepo da bi bilo istinito ,rekao bi narod . 

Hahahahaha, sto rekla jedna - Moje da dodjem, tvoje da ostanem  smehsmeh
Ozbiljan sam ,breeeee ...
1.Traži -a gde ?To je veliko pitanje ,kako znaš koje je pravo mesto za "traženje" ?
2. Daće ti se -Ma malo morgen . Ko nešto "daje" bez da ne želi nešto zauzvrat ,u najmanju ruku ? 
To samo u religiji ima .Moli se Bogu ,traži -daće ti se . A ako ti se "ne da" -moli još ,pa će te Bog "čuti" . A nije ni bitno ako ti se "ne da" za života -daće ti se "na nebu" .
3.Prihvati /dopusti - Ko ne bi "prihvatio" pobogu ? Samo je to vezano sa nr 2 -niko ništa "ne daje" .
Treba da glumimo nešto što nismo -da bi "privukli" ? 
Muka mi je više od "manifestacija" koje nam priređuje život.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptyPet Jul 15, 2016 11:35 am

Danubius ::


1.Traži -a gde ?To je veliko pitanje ,kako znaš koje je pravo mesto za "traženje" ?

Sva mesta su u opticaju ako znaš šta tražiš .

Citat :
2. Daće ti se -Ma malo morgen . Ko nešto "daje" bez da ne želi nešto zauzvrat ,u najmanju ruku ? 
To samo u religiji ima .Moli se Bogu ,traži -daće ti se . A ako ti se "ne da" -moli još ,pa će te Bog "čuti" . A nije ni bitno ako ti se "ne da" za života -daće ti se "na nebu" .

Ko ne pita, neće ni dobiti. To nije samo u religiji, u kosmosu, važe kosmički zakoni. Da bi nešto dobio, moraš u najmanju ruku da prineseš žrtvu a ako se pridržavaš kosmičkih zakona, gde postoji milo za dobro, nećeš morati da kolješ brava.

Citat :
3.Prihvati /dopusti - Ko ne bi "prihvatio" pobogu ? Samo je to vezano sa nr 2 -niko ništa "ne daje" .
Treba da glumimo nešto što nismo -da bi "privukli" ?+
Muka mi je više od "manifestacija" koje nam priređuje život.

Glumci u životu, slabo se hrane plodovima života, koji sebe nesebično nudi i daje.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) EmptySub Jul 16, 2016 2:13 pm

Zana ::
...
PROCES MANIFESTACIJE


Proces Manifestacije odvija se u tri koraka:
1. Traži
2. Daće ti se
3. Prihvati/Dopusti

...

Kad bi se malo pljuvali.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zakon Privlacenja (ZP) Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakon Privlacenja (ZP)   Zakon Privlacenja (ZP) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zakon Privlacenja (ZP)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljudskost ili propisi(zakon)?
» ZAKON o ljubavi i prometu emocija od vrednosti :)))

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: