DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
žene - Plodnost žene i krvna grupa BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
žene - Plodnost žene i krvna grupa BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Plodnost žene i krvna grupa

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 1:41 pm

Plodnost žene zavisi od krvne grupe

Ako priželjkujete bebu treba da znate i za najnovije otkriće američkih naučnika: sposobnost žene da zatrudni u tridesetim godinama, odnosno početkom srednje faze života pod uticajem je njene krvne grupe.

Na plodnost utiče dosta faktora, a među njima je prema američkim istraživanjima i krvna grupa buduće mame.
Najmanje šanse da lako zatrudne imaju žene sa "0" krvnom grupom - od 560 Amerikanki koje su bile na tretmanima oplodnje one su imale najmanje jajašca. Naučnici još nisu sasvim objasnili ovo otkrića, ali se zna da su naučnici koledža "Albert Anštajn" iz Nju Jorka do njega došli analizirajući nivo folikulstimulirajućeg hormona.

Žena ima stalan broj jajašca koji se, dok je plodna, postepeno otpuštaju. Visok nivo FSH znači da se te "rezerve" ubrzano troše, što može smanjiti šanse žene da zatrudni u tridesetim ili četrdesetim godinama života. A analize krvi pokazale su da žene sa nultom krvnom grupom češće imaju viši FSH, dok one sa krvnom grupom "A" imaju najniži.

- Godine žene ostaju najvažniji faktor u određivanju njenih šansi da zatrudni -naglašava doktor Edward Nejat, vođa tima naučnika dodajući da ipak nivo FSH daje sliku o kvalitetu i kvantitetu njenih jajašca.

Stručnjaci ističu da će ubuduće morati dublje istraživati ovu problematiku, kako bi, između ostalog, utvrdili da li se rezultati ovog istraživanja može primeniti na sve žene.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 2:24 pm

Na plodnost utiče dosta faktora, a među njima je prema američkim istraživanjima i krvna grupa buduće mame.
Najmanje
šanse da lako zatrudne imaju žene sa "0" krvnom grupom - od 560
Amerikanki koje su bile na tretmanima oplodnje one su imale najmanje
jajašca. Naučnici još nisu sasvim objasnili ovo otkrića, ali se zna da
su naučnici koledža "Albert Anštajn" iz Nju Jorka do njega došli
analizirajući nivo folikulstimulirajućeg hormona.

lažu.. žene - Plodnost žene i krvna grupa 944472..kod nas u porodici sve žene krva grupa 0+..
i sve imaju decu....bez problema...i uglavnom žensku... žene - Plodnost žene i krvna grupa 4182613586...:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 2:26 pm

Ja bez studije tvrdim,za krvnu grupu A,ma i gace da obrise o mene,ostanem trudna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 2:28 pm

Astra ::
Ja bez studije tvrdim,za krvnu grupu A,ma i gace da obrise o mene,ostanem trudna žene - Plodnost žene i krvna grupa 944472


dobro si stala na vreme... žene - Plodnost žene i krvna grupa 1763570027...
troje taman:))))

kad vidiš gaće... žene - Plodnost žene i krvna grupa 1034854717










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 2:30 pm

Ma mlada sam se zastitila,kad sam vidjela da to ide serijski...ahahha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa EmptyPet Dec 07, 2012 2:51 pm

Kijara-brm ::
Na plodnost utiče dosta faktora, a među njima je prema američkim istraživanjima i krvna grupa buduće mame.
Najmanje
šanse da lako zatrudne imaju žene sa "0" krvnom grupom - od 560
Amerikanki koje su bile na tretmanima oplodnje one su imale najmanje
jajašca. Naučnici još nisu sasvim objasnili ovo otkrića, ali se zna da
su naučnici koledža "Albert Anštajn" iz Nju Jorka do njega došli
analizirajući nivo folikulstimulirajućeg hormona.

lažu.. žene - Plodnost žene i krvna grupa 944472..kod nas u porodici sve žene krva grupa 0+..
i sve imaju decu....bez problema...i uglavnom žensku... žene - Plodnost žene i krvna grupa 4182613586...:))

..lazu,ja sam zivi dokaz..mada je kod mene 2:1 u korist mushkih
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty
PočaljiNaslov: Re: Plodnost žene i krvna grupa   žene - Plodnost žene i krvna grupa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Plodnost žene i krvna grupa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta vasa KRVNA GRUPA govori o vama?
» Trilateralna grupa-vladari iz senke
» POMENI -grupa "Blitz" Apatin

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: