DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
U centru pažnje - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
U centru pažnje - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 U centru pažnje

Ići dole 
+10
ZoxZoja
Lakota
Danubius
Lena **
dusicaa
Leona ;)
bosankaa
promaja
Astra
Kijara-brm
14 posters
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 1:34 am

First topic message reminder :

Na društvenim događajima,na radnom mestu,žurkama..etc
Da li volite da ste u centru pažnje i se sve vrti samo oko vas?
Dali ste ljubomorni ako je sva pažnja usmerena na drugu osobu.Smatrate da niste zanimljivi?Namećete li se bez obzira što vas i drugi dalje ne primećuju?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptySub Nov 16, 2013 10:28 pm

Umem da držim "banku" još kako. Možda zato što sam oduvek bila radoznala, volela da čitam i da se informišem. Mogu da pričam i da držim pažnju ljudima bez problema bez obzira da li se priča o fudbalu ili proizvodnji čvaraka. Ali ako ne poznajem temu ćutaću i slušati ili ću tražiti objašnjenja. U neka ranija vremena sam bez problema znala da dignem društvo na noge da se igra i peva iako sam omašila red kad je Bog delio talenat za ta dva.

Ne volim "drvene Marije" koje presede žurku u nekom ćošku i sutradan smaraju pričom kako i nije bilo nešto ili se pravdaju time da su "smotani" i da ih "je blam da igraju jer ne znaju". Pusti izgovori za ne ulaganje malo energije u sopstveni dobar provod.

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptySub Nov 23, 2013 9:48 pm

Kijara-brm ::

Da li volite da ste u centru pažnje i se sve vrti samo oko vas?
A ko ne voli da bude u centru pažnje, u pozitivnom smislu naravno...?!:329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 12:53 pm

Pusta mladost! Nekad sam bivala u centru pažnje ne zato što sam se trudila, nego eto prosto tako se namjesti situacija. Vjerovatno zato što sam uvijek bila vesela, pričljiva, komunikativna. Sad je skroz drugačije. Biće da sam omatorila i da više nisam baš tako zabavna. Istina, i ne trudim se da budem. Obično sam u svojih "16 metara" i dobro mi je tu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 1:05 pm

justicija ::
Pusta mladost! Nekad sam bivala u centru pažnje ne zato što sam se trudila, nego eto prosto tako se namjesti situacija. Vjerovatno zato što sam uvijek bila vesela, pričljiva, komunikativna. Sad je skroz drugačije. Biće da sam omatorila i da više nisam baš tako zabavna. Istina, i ne trudim se da budem. Obično sam u svojih "16 metara" i dobro mi je tu.
Ženama je naravno ,lakše da budu u centru pažnje . 
Ima takvih žena kojima je dovoljno da samo uđu u prostoriju ,pa da svi prisutni zaneme i pogleda ne skidaju sa njih,automatski dolaze u "centar pažnje " . Čak je teško odrediti da li glavnu ulogu tu ima lepota ,elegancija ili kompletna "pojava" .Jednostavno, imaju "ono nešto" .
(Ne mislim na ove nadrndane silikonske polugole krampače ,za njih možda važi isto ,ali samo u trajanju par sekundi -ili dok ne otvore usta )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 9:08 pm

Ne volim da budem u centru pažnje. Dok sam ranije odlazila na žurke, nikada se nisam trudila da budem u centru.

Možda je to dobro, možda loše..ne znam..
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag



Datum upisa : 15.12.2016

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 10:41 pm

Ne
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 10:43 pm

Kijara-brm ::

Da li volite da ste u centru pažnje i se sve vrti samo oko vas?


nisam ja Ti... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

oko mene vak i nak se vrti.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 11:12 pm

brunolino ::
Kijara-brm ::

Da li volite da ste u centru pažnje i se sve vrti samo oko vas?


nisam ja Ti... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

oko mene vak i nak se vrti.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Ne živiš moj private život da bi znao.

Molim da se ne spamuje tema!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag



Datum upisa : 15.12.2016

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 11:20 pm

Kijara-brm ::
brunolino ::
Kijara-brm ::

Da li volite da ste u centru pažnje i se sve vrti samo oko vas?


nisam ja Ti...
Ne živiš moj private život da bi znao.

Koj će vam q uopšte tolika popularnost, da svi zevaju u vas 24h dnevno. Ne možeš na kraju mirno da se po*ereš jer nemaš pojma ko te da čeka s kamerom u toaletu
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Apr 23, 2017 11:26 pm

Black Wizard ::
Ne možeš na kraju mirno da se po*ereš jer nemaš pojma ko te da čeka s kamerom u toaletu

zato se ja u hali istovarim di muve zuje, pa samo bulja bude u centu pažnje... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 1:45 am

Nikad nisam bio, nikad neću biti. To je za lutkice ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyNed Jun 04, 2017 9:47 am

Uvijek u drustvu postoji neko ko se zeli istaci i zauzeti svu paznjua to su obicno galamdzije u govoru,neko ko "reptila" dok prica,napadno se smije....i vjerujte,postigne da bude u centru paznje.
E sad na netu,kad te ne cuju,ne vide,jedino ti ostaje da brzo kucas smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 EmptyČet Jun 08, 2017 12:22 am

Kijara-brm ::
Dali ste ljubomorni ako je sva pažnja usmerena na drugu osobu.Smatrate da niste zanimljivi?Namećete li se bez obzira što vas i drugi dalje ne primećuju?

Ako smatram da nisam zanimljiv, napustim sajt ali to nema veze sa tim da li me ko ignoriše ili ne :948208144:

U reali smo svi zanimljivi, to je činjenica. Bendovi u Srbiji još uvek dobro prolaze :948208144:

Na poslu me baš zabole ko mi šta misli, jer opet znam koliko mogu i koliko vredim. Niti sam ljubomoran na nekog, niti želim da mi se neko ulizuje. Ljige ne podnosim nigde - ni u reali ni na društvenim mrežama :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





U centru pažnje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: U centru pažnje   U centru pažnje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
U centru pažnje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 40 kvadrata u centru grada

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: