DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zapišanje BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zapišanje BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zapišanje

Ići dole 
+5
Astra
Kijara-brm
brdjanin
Danubius
AstrinaKomsinica
9 posters
AutorPoruka
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 05, 2013 10:10 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Upišavam se od smeha, piškam od muke, piškim od sreće, pišam po tuđem ćefu, zapišavam iz inata.
A Vi?











Seljak sam pa umem i reč da probiram!


Poslednji put izmenio cojle dana Čet Dec 05, 2013 10:44 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 05, 2013 10:24 pm

Uvijek od smijeha, a ima ko ce po teritoriji aaaahahaahahhahahahaah Oooops pishnuH;)))))
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 05, 2013 10:36 pm

Zapišavanje

Kroz posao i život sam naučio koliko je važno da imaš nekog majstora pored sebe koji će ti biti učitelj života, zanata, posla, neke veštine. Do sada sam sretao podosta ljudi za koje bih mogao reći da su stvarno majstori svog zanata i da se od njih ima šta naučiti. I većina mojih prijatelja i drugarica su baš tak’i. Doduše, ne sećam se da sam sreo neku živu osobu za koju bih mogao reći da bi mi bila uzor za opšti život i za koju bih mogao reći:
„To je dasa koga cenim. Tako bih ja živeo.“

Mahom su pouke o životu dolazile kroz knjige i ideje, kroz životna iskustva i muke a ne poukom kroz ljude i njihovo ponašanje. Priznajem, nailazio sam u poslu na svakojake hohštaplere i umilne veštičare od kojih ima šta da se nauči, vrhunski maniri, ponašanje, posvećenost…
Otom, potom al’ ovom prilikom ću radije nešto o  jednoj životinji za koju mogu reći da je uzoran mužjak. To je mačor Miško. To ističem, jer biti pravi mužjak je sve teže u današnje vreme promocije istopolnosti.



[You must be registered and logged in to see this image.]


On nije lep mačor, nije zanimljiv, nije umiljat a ni po nečemu karakterističan. Mačor sa par velikih sivih fleka i crnih mrlja. Deluje veoma obično, čak običnije od onih tipičnih sivih tigrastih seoskih mačaka.
I odmah je počeo da me nervira jer je kao i svaki mačor počeo da obeležava svoju teritoriju zapišavanjem perunike u avliji komšinice Mice. Nako, ležerno i samouvereno, punog piša i zašiljenog brka  I tako po nekoliko puta, svaki dan. Da se zna.
To me je nateralo da ga pratim i tako sam češće sretao Miška lice u lice. Odmah me je privukao svojim karakterom. Svaka mačka ima svoj karakter i mačkari to znaju, zna i običan svet, ali mi je bilo zanimljivo kakav karakter Miško ima. To je ono što me je i nateralo da pišem o njemu.

Upalo mi je u oči da mačor Miša ulazi u dvorište sporo i natenane kao da je oslobodilac svega i svakoga i da je glavni dasa u kraju. Mirno, pun samopuzdanja, pomalo lenjo, on u po bela dana ne hajući na znatiželjne poglede ide u komšiluk . I tako je sviko na sledovanje. Dodje, uredno i pedantno se obliže kod Mice, okrene se i mirno ode negde da drema.

Ne moram da napominjem da je posledica tog oblizivanja i prisvajanje Micine mačkice kao dela njegovog harema. Mačkica samo obleće oko njega na sigurnoj udaljenosti, jer on nije nešto sklon mačijim igrama, a nije  ni sklon maženju. Pravi mačor, obavi to što treba da obavi i ide dalje. Vrag bi ga znao koliko je mačaka u kraju pod njegovom mačo upravom, to se nikada ni približno neće znati. Ne zna se i na koliko se sve mesta hrani jer je ogroman, snažan i dobro uhranjen. Dlaka mu je gusta i lepa, negovana, iako se zapaža da ne živi u kući, jer svuda ima po malo nekih fleka na sebi.

Miško je snažna životinja. To se oseti kad duboko mjaukne i zamahne šapom ako mu dosadjujete i pokušavate da ga mazite a on to neće. Ponekad dopusti da ga malo pomazite ali ne dozvoljava da ga gnjavite i da sa njim izvodite cile mile. To vam odmah i vrlo opasno stavi do znanja kada pokaže oštre zube i mahne jakom šapom ispred vaše dosadne ruke. Ni slučajno da mu taknete rep.

I šta je mene u svemu tome opčinilo, zašto pišem da je mačor Miško  uzor muškosti?

On zaista u sebi nosi neku muškost, životinjsku muškost, koju nosi tako prirodno i lako. Niti se on nadmeće sa drugim mačorima, niti se kočoperi, niti pokušava da pokaže dominaciju nad mačkama, ništa od toga. On jednostavno pokretima pokazuje da je sve to njegovo i da je on kralj dvorišta i okoline.

Moram priznati da nikada nisam video mačora koji sa toliko samopouzdanja ide kroz život.
Kao i svaka mačka on je oprezan i osmatra okolinu, ali kod njega kao kod drugih mačora nema napetosti. Nema straha, nema uzbudjenosti. On je to što jeste, tu gde jeste. I sve je njegovo, barem ono što on misli da mu pripada, dvorište, stara klupa za odmaranje i mačke u kraju.
Kada ga vidite kako mirno i odmereno gega trotoarom, kao čovek, zapitate se kakva je to mačka. Nema kod njega saginjanja kičme, trčanja uz drvo i brzog provlačenja kroz rupe u ogradi. Kod njega je sve odmereno i mirno.
I piš mu je nadahnut, u dalj i u mlazu.:pisko: 

Miško je zaista uzoran mužjak  a filozofija zapišavanja oprobani recept kako bi se valjalo vladati u životu. Zapišanje 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 05, 2013 11:38 pm

Kada je Bog stvorio Adama i Evu ostalo mu je samo još dvije stvari da im
podijeli. Bog se obrati oboma:
"Još su mi ostale dvije stvari da vam podarim: prva je sposobnost pišanja
stojeći..."
Adam ga prekine: "Ja, ja hoću to, to bi baš bilo cool, baš bi bilo lako i
praktično za mene... i zabavnije....!"
Bog pogleda u Evu, Eva klimnu glavom odobravajući i reče: "Zašto da ne?
Meni to baš i nije neophodno..."
Bog onda dade Adamu ovu sposobnost. Adam je vrištao od sreće, skakao
gore-dole, piškio okolo, prskao i trčao po plaži praveći razne figure u
pijesku svojim pišom i diveći se time što sve može.
Bog i Eva gledaše Adamovu radost, i Eva upita Boga:
"A ta druga stvar koju imaš na dar?"
Bog uzdahnu i odgovori:
" Mozak, Eva, mozak...."

coni 
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyPet Dec 06, 2013 10:48 pm

DEO PISMA BORISA JEGOROVIČA

Aca Konj je održavao higijenu red i mir na spratu ludnice u koju je Boris Jegorović vraćen zbog sikirice koja je pomogla olovci da u Borisov dosije bude zapisana SCHIZOPHRENIA PARANOIDES.
Svakojakim trikovima izbegava lekove kojima su nameravali da ga kljukaju, kao gusku. Svikao na svakojake ludnice Boris se nije plašio lekara ni bolničara, čak ni ludaka koje su smatrali najopasnijim.
Izuzetak je bio Aca Konj. Ta grdosija je imala svoja pravila kojih su se svi morali držati. Pratio je „svoju braću po ludilu“ u klonju pazeći da ne pišaju pokraj šolje. A to se često događalo.

Šlic se otvara levom rukom, a kita vadi desnom,
mlaz se uperi u šolju, tako se piša“,
govorio je Aca Konj i nepuslušne šamarao ili udarao nogom u stražnjicu.
Zašto je Konj tražio da prilikom jednostavne radnje kakva je pišanje budu upotrebljene obe ruke, samo on zna.
Posebno je tukao nesrećnika koji je šlic otvarao desnom rukom, a kitu vadio levom. Nevoljnik nikako da utuvi pravilo. Iznerviran poukama i batinama kojima ga je redovno častio Aca Konj čovek je okrenuo mlaz prema Aci Konju. Pogodio ga je visoko, u lice. Zapišao mu je oba oka.
„Ja sam levak, konjino“, prosiktao je ljutito.
I poče rat između Levaka i Ace Konja. Levak je, svako malo, imao potrebu da mokri, a nikako da pogodi ruku kojom ga vadi. Borba je trajala više od tri meseca.
Aca Konj je pobedio, naučio je levičara da ga vadi desnicom.

Boris Jegorovič i sad, uprkos novom životu koji mu je darovan, ponekad pomišlja da, možda bez odobrenja Seriksovih službenika, neki izludeli Aca Konj uči zbunjene Srbe da se šlic može otvarati levom rukom ili sa obe ruke, ali da se aparat vadi isključivo desnom rukom.
Pišanje u šolju nije obavezno.
Dozvoljeno je zapišavanje svakoga ko se ne drži pravila propisanog od evropskog ili američkog Ace Konja.

Što se pravog Ace Konja, onog iz ludare, tiče taj nije daleko dogurao. Namerio se na osetljivog tipa. Kad ga je, zbog kite izvađene pogrešnom rukom, Aca Konj ošamario, tip je odnekud izvukao šrafciger – i pravo u srce.
Prisećajući se tog događaja Boris Jegorovič je napisao pisamce i poslao ga na tajnu adresu Meri Džojs sa molbom da sa sadržajem tog pisma upozna i Džona Fjodoroviča.
„Draga Meri,
Šaljem ti kopiju stilske vežbe kojom sam se pozabavio pišući je u trećem licu jer sam, kao što vidiš, spreman da hrabro vodim svoj drugi život. Bilo bi dobro da ti, ili Džon, nekako obavestite Seriksa šta se događa u Srbiji i, ako vam se ukaže prilika, zamolite tog gospodina da opozove pravila po kojima u Srbiji mora da se piša vadeći alatku isključivo desnom rukom. To se pretvara u pravilo kog se Srbija mora držati ne bi li se približila Evropi, u kojoj takva pravila ne važe.

U Evropi je, kao što oboje znate, pišanje strogo protokolisano, a velika nužda stilizovana.

Ne bi bilo inteligentno da priču o Aci Konju servirate Seriksu, on to može razumeti kao pretnju, a onda nevoljama ne bi bilo kraja. Pretiti najmoćnijem čoveku na svetu šrafcigerom zaista je besmileno, jer…

Pozdravlja te i voli tvoj,
sasvim drugi Boris Jegorović Fakhmeljnikov.“:dmmase: 
B. Crnčević











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyPet Dec 06, 2013 10:55 pm

Male Eskime od najranijeg detinjstva uče životnoj mudrosti "Ne jedi žuti sneg" .zlz 

:pisko: 

Ima i jedna srpska izreka " Osećam se popišano" koja označava i pretrpljeno poniženje ,i kada ste žrtva nesporazuma ,i kada sami napravite nešto loše ,pa vam krivo ....
Ko bi rekao da obično pisss ima i filozofsku notu ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyPet Dec 06, 2013 11:10 pm

A... k'o da je pišao na koprive? smehsmeh 










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 07, 2013 9:17 am

brdjanin ::
A... k'o da je pišao na koprive? smehsmeh 
da,da..jedna od boljih izreka..:zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 07, 2013 9:10 pm

Pišanje?55555 

Kako za koga.
Kom olakšanje jwwwwww  a nekom problem cyclops .
Ali ne toliki da bi bilo sranje.tesim te











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 07, 2013 9:13 pm

cojle ::
Pišanje?55555 

Kako za koga.
Kom olakšanje jwwwwww  a nekom problem cyclops .
Ali ne toliki da bi bilo sranje.tesim te
A nekog i pecka Anamo dole smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 07, 2013 9:20 pm

Astra ::

A nekog i pecka Anamo dole smehsmeh 
Ko ga pecka nek stisne, pa usitni. 99i 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 07, 2013 9:24 pm

cojle ::
Astra ::

A nekog i pecka Anamo dole smehsmeh 
Ko ga pecka nek stisne, pa usitni. 99i 
il nek turi bar otucak ako nema nista mesnato.

A da usitni...to Misko...voziiiiiiiiiiiiiiii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 3:49 pm

Pišanje uz vetar: jer je tako zdravije
Kažu da se naprednost države pozna po odnosu njenih stanovnika sa zakonom. Iz aviona se vidi da ovo nije nebuloza:
Nemac će na predlog rođenog ćaleta “aj da krešemo maloletne Vijetnamke” reći “oče, to nije po zakonu”, Amer će na poziv prijatelja da opale Filipinku obavestiti FBI, Skandinavac će za Tajlandsko masiranje tražiti saglasnost Saveta za rodnu ravnopravnost kitova...  dok će kod nas svako... pandur, poštar il komšinica Radojka iz treće avlije...  zajedno i bez moralnih dilema da ugovore pakost još nezapamćenu u istoriji sveta.

Ipak, kada bismo uzeli da je čovečanstvo čitave planete jedna nacija – jedna rasa – koliko bismo onda bili napredni kao “država”?

Zakoni i restrikcije, fizički i logički, eno na sve strane. A opet kao da nam nijedan od njih ne paše prirodno.

“Šećer nije zdrav” – jer kiseli organizam, stvara zavisnost, ne daje dugotrajnu energiju itd itd…a ipak je odličnog ukusa;
Čik kreni u goste bez Milke il velike kutije bombonjere!?

Možda mnogi zakoni i restrikcije na kraju krajeva savršeno imaju smisla – ali se taj smisao kosi sa našim.
Zašto je to tako, ne znam da vam kažem.
Ali ću otići i žaliću se, ja šta god uzmem da radim pojavi se Draga i kaže “e ne tako, nego baš kontra”.
Jer koji nama demon više govori da gulimo krompir il bananu ako je kora najzdravija?
A u kurac.

Drži prijatelje u blizini, a neprijatelje još bliže.
Dao sam sve od sebe da ovo razumem. Onda sam mog’o i da se okružim samo neprijateljima, pa nek me guzi koj kako stigne. Mog’o sam da zovem samo neprijatelje da mi poruče gde sam omanuo i šta sam propustio.
Hm, možda zato drži svojega?

Biljno meso (soja) je bolje meso od mesa.
Zato što je bolje.
Nema veze što nije i što od nje mogu da ti narastu sise, i dalje jeste.

Brazilski oras je mnogo zdrav(iji od domaćeg).
Ja ne znam da li i Brazilci brazilski orah vide kao nešto egzotično, a srpski orah kao nešto standardno, ali ga sigurno više jedu jer im tamo raste.
Da li su zbog toga srećniji? Da li su zbog toga zdraviji? Imaju manje sirotinjskih ustanaka a više karnevala? Jel ih neko pitao to sve?
Ja znam da indijski povoljno utiče po potenciju, valjda zato Indusa i ima kol’ko ih ima, a prema brazilskom iz inata ostajem indiferentan.


Ako želiš da si fin, moraš joJ jasno staviti do znanja da ne želiš ribu.
Ako tražiš pičke, dobiješ kurac.krsti se 

Eto, pa ne pišaj uz vetar.Zapišanje 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 3:52 pm

55555 Zašto naslov teme glasi "zapišanje" a priča se o zapišavanju?

Taman sam htela da obeležim teritoriju...a sad sam zbunjena i dekoncentrisana pa ne mogu.:zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 4:19 pm

Šmizla ::
55555 Zašto naslov teme glasi "zapišanje" a priča se o zapišavanju?
Piš kako oš.tesim te 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 8:26 pm

Šmizla ::
55555 Zašto naslov teme glasi "zapišanje" a priča se o zapišavanju?

Taman sam htela da obeležim teritoriju...a sad sam zbunjena i dekoncentrisana pa ne mogu.:zubi3:
I meni baš nije jasna tema ,pa uglavnom ostajem "oko nje " .
Poznato je da kineska alternativna  medicina smatra mokraću "lekovitom" ,pa je koristi na razne načine -čak se i pije .
Babpski lek u Srbiji u nekim krajevima je -umivanje "prvom jutarnjom" zbog -lepote (tena ,valjda )
E sad...da li je to baš tako -ja ne bih probao ,ali žene svašta rade zbog lepote .tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 8:40 pm

Nije samo kod Kineza..guraju celu granu alternativne medicine,urinoterapija..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 9:09 pm

Lakota ::
Nije samo kod Kineza..guraju celu granu alternativne medicine,urinoterapija..
Ima  i u alternativnom sexy jedna "grana",da ih nazovem  urin -loveri .
Srpski rečeno -neki vole da zapišavaju ,a drugi da budu "objekat" .
I još to zovu "zlatni tuš" ?
Kako se uzme ....verovatno je manje bljak od onog bičevanja do krvi ,pečenja ,davljenja ,i vezivanja da oči iskaču.
Verovatno je lakše otrpeti "to" nego da vam neka ludakinja zabije tanku i oštru štiklu u "blizance" ,pa nagazi i uvrće.
A ako je i "zdravo" ....može se tretirati i kao neprijatnija "kiša "? trtrr zlz










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyNed Dec 08, 2013 10:20 pm

Danubius ::

Babpski lek u Srbiji u nekim krajevima je -umivanje "prvom jutarnjom" zbog -lepote (tena ,valjda )
I bradavice skida.99i 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyUto Dec 10, 2013 9:27 pm

AstrinaKomsinica ::
Kada je Bog stvorio Adama i Evu ostalo mu je samo još dvije stvari da im podijeli. Bog se obrati oboma:



AdEm se zvao, dobro se sećam.  tesim te 
I naebasmo zbog te ženetine.  gorepost 











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySre Dec 11, 2013 10:20 pm

Zapišavanje:

kad vam draga pokloni bašču šljiva. hugi5











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 12, 2013 9:59 pm

Omlaćivanje



Probudile su se ptice u krletkama
i krenule da cvrkuću svoj robovski poj.
Probudile su se ribice u wc šoljama
na svome putu ka krokodilskim raljama
koje borci za prava egzotičnih životinja
ostaviše u reality emisiji -
''Kako preživjeti u ljudskoj balegi''!!!

Probudili su se ulični čistaći,
seronje  i majstori za zapišavanje trotoara.
Probudili su se mamurni, malerozni i nesretni.
Završili su svoje spavanje ograničeni, osakaćeni i nevoljeni.
Polako sa trosjeda ustaju razvedeni, ostavljeni i preljubnici,
jutarnju kafu ispijaju tajkuni, radnici i šibicari,
doručak za ponjeti spremaju učenici,učitelji, pedofili, nekrofili,
jutarnje molitve završavaju nevjernici, ubojice, silovatelji,
prvu rakijicu ispijaju trezveni, učeni i prezreni.

Probudile su se sexualne radnice u svojim rajskim bordelima,
polako dolaze sebi ovisnici o ljudskim patnjama i žalostima,
nogu po nogu ispod jorgana se izvlače vječni studenti,
novinarske analfabete i akademici sa svojim ovcama u torovima.
Dileri i farmaceuti završavaju svoje noćne more,
bebe se bude u porodilištima tražeći materinu sisu
dok se sestre i babice  čipaju za pola kile kafe i šečer u kocki.

Bude se i doktori sa nalazom gdje da pobjegnem na ovo jutro.
Bude se i političari na vlasti sa spremljenim demagoškim govorom
o nekim boljim danima, možda čak i godinama dok nas guze.
Budna je i opozicija dok uzima reket od onih na vlasti.

Probudio se čovjek isto kao i nečovjek.
Probudila se žena i hermafrodit u njoj.
Probudio se i muškarac skidavši svoje najlonke
koje je zaboravio skinuti poslije urnebesne transvestitske zabave.
Probudilo se i dijete u svima nama, a bolje da nije.

Probudio sam se i ja,
lagano prstima razmaknuo krmelje u očima,
pogledao bunovno oko sebe
i sam sebi postavio pitanje --

''I koga sada da omlatim
pa d' idem u pizdu materinu''?  
Zapišanje 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySub Dec 14, 2013 11:13 pm

Ispovest egipatskog dželata:

Volim svoj posao, davljenje mi je omiljena razbibriga

Hadž Abd Al-Nabi, glavni dželat egipatske policije i zatvorskih vlasti, čovek koji je sa omčom oko vrata na onaj svet poslao najmanje 800 ljudi, tvrdi da, za razliku od većine zaposlenih, svoj posao prosto obožava i uvek uživa u njemu, jer mu je gušenje i davljenje živih bića još od detinjstva bilo omiljena razbibriga.


Nikad ne kažem ‘ne’ kad me pozovu da nešto odradim. To je moje zanimanje i njim zarađujem za život - priča al-Nabi na arapskom u video-intervjuu koji je nedavno snimio i postavio Bliskoistočni institut za medijska istraživanja.

Savetuje kolege da ne smeju da budu blagi prema osuđeniku jer "neće uspeti" u izvršenju. Hvali se da je talentovan za svoj posao i da to ne može svako da radi.

- Kada sam imao 13-14 godina, moj hobi je bio da ulovim mačku, stavim joj kanap oko vrata, ugušim je i ubacim u kanal – dodaje ovaj svirepi čovek.

Iako su ga roditelji kritikovali da će zbog tog posla otići u pakao, on svoje umeće smatra darom i ne planira nikad da se odrekne svog posla.

- Volem svoj pos'o. Prosto ga obožavam!  jakog 

A Vi?  :pisko:











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptySre Dec 25, 2013 7:59 pm

Kako vole da ih biješ

Ono što čini da u borbi polova, tas na vagi pretegne u korist žena kao jačeg pola je njihova mudrost da načine muškarca moronom.
Skil pod nazivom manipulativnost je stvoren i implementiran u žensko biće kao odgovor na fizičku dominaciju muškarca i može se s pravom reći da žene svoje najjače oružje koriste znatno ispravnije nego njihovi suparnici sa xy hromozomskim parom. U prevodu, žene su desetinama hiljada godina ranije skapirale gambit, šahovski rečeno.

Ok, lafe, imaš prednost, jači si, idi sad napravi sklonište, donesi drva za vatru, ubij divljeg vepra, prehrani porodicu i iščupaj pleme iz recesije, a ja ću ti izmasirati umorna ramena uveče i dati pičke.
FATAL ERROR.
Tu se naš kurati predak zajebo grdno, jer kad je video da za parče ružičastog mesa mora da obori pola šume, stvari su počele da se komplikuju. Prostom logikom i zakonom ponude i tražnje, žene su podigle cenu svoje robe pa su muškarci, kojima se ceo trud do tad svodio na izmumlavanje reči „naguzi se“ rendom australopitekuskinji, morali da počnu i da se i međusobno bore za naklonost žena ističući svoje kvalitete.
This is a men’s world… but, jebiga, Džejms Braun je tu lepo objasnio. Kako i zašto je tako, verovatno će zauvek ostati jedna od najvećih misterija univerzuma.

Žene se lože na muškarce otprilike isto onoliko koliko se muškarci lože na žene, al opet, situacija da ti riba priđe, plati ti piće, pozove te da pređete na neko mirnije mesto, i usput svrati na trafiku da kupi kurtone se dešava u situaciji ako se zoveš Havijer Bardem ili Mile Ignjatović, inače jok.
Takva su pravila igre na koja smo pristali još u kamenom dobu.

I šta ćemo sad?
I dalje ćemo da idemo na Fristajler i plaćamo koktele, glumimo taksiste, pišemo pesme (94% pesnika iz ere romantizma su bili muškarci, pa ti vidi) i vidamo ljubavne rane (77% raskida dolazi na inicijativu riba, pa ti opet vidi)?
Pa… hoćemo. Mislim, tako je, jebi ga, ne verujem da će se desiti ekonomski prevrat u smislu da muškarci kolektivno dignu ustanak i kažu “E sad nećemo da vas jebemo, fuljetine”, pa da dođe do eventualnog obaranja cene vulve i skoka cene sunđerastog tkiva.
Ma idi bre, to bi zbunilo i Džona Neša i razjebalo Pareto optimum.

Pa šta ćemo onda, jebem ti kuću?
Ništa, prilagodićemo se.
Muškarci su naterani da budu predatori, pa onda je i red da se tako i ponašaju.
Kompletno. Ok, piši joj i dalje pesme i priče, plati joj piće (ako je studentkinja raspala, a ako radi u ejč ar odeljenju kokakole i za novčanik se hvata jednom u nikad, onda je baci s mosta u nabujalu Savu), ali uvek imaj na umu da si divlja životinja prokleta i da ona to očekuje.
A šta divlje životinje rade? Ubijaju da ne budu mrtve.

E pa ako se tako očekuje… ČEKAJ!
tarzanija



 :dmmase: 












Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 26, 2013 1:40 pm

Evolucija je cudo  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyČet Dec 26, 2013 4:56 pm

AstrinaKomsinica ::
Evolucija je cudo  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jebi se! :)) Zapišah se od smeha  smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyUto Jan 30, 2018 10:33 am

Ne bih da navodim imena al' je to ovde zastupljeno, naročito od pojedinaca. Tek da ostavim trag da sam bio/LA. Ded' da kažem makar šta, nevezano za temu il' da na neki način lajkujem prethodni komentar. Poklapanje kopipasterizovanim idiotarijama iz nekih novina,bez iakakvog smisla sa prethodnim postom ili temom, uopšte. Osipam se kada neko nakon svojeručnog mišljenja, stava ili priče, postavi neki tekst iz vikipedije ili sa bla-bla komentaromu vidu, baš sam to mislio/LA, kako je divno, bajno&sjajno.
To ne spada ni u igru, nego u krajnju izopačenost.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje EmptyUto Jan 30, 2018 2:09 pm

Popusti mjehur,dokazano usljed nejebacine,pa pisnes i kad neces....jbga,tukne htio ili ne.

Priznajem,ponekad pozelim da turim lajk,al nema,nestasica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Zapišanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Zapišanje   Zapišanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zapišanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: