DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Postoje li ČUDA? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Postoje li ČUDA? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Postoje li ČUDA?

Ići dole 
+18
Kijara-brm
MadamX
Danubius
Ladyintheblack
Lily
zvezdaa
Najda M.
svilanaasvaltu
Nut
Smiljan01
popovac
sonia
Bole__Ser.
Draganna
lavanda
Mirjana
Sanjalica
Astra
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptySub Nov 01, 2008 9:51 am

First topic message reminder :

Da li ste nekada bili u nekoj dubokoj životnoj, emotivnoj, materijalnoj krizi, kada ste mislili da je svemu kraj, i da vas više ništa ne može izvuci...a onda se preko noći desilo čudo, rešenje je došlo odakle ste se najmanje nadali, upoznali ste nekog divnog , desilo se nešto ili neko ko vam je potpuno preomenio život i pogled na svet ? Postoje li takva čuda, da li ste ih ikada doživeli ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyNed Jan 19, 2014 9:37 am


... Aleluja...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma



Datum upisa : 05.05.2014

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Dec 26, 2014 3:59 pm

Ne verujem u cuda...Mozda mi se zato i ne desavaju..
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Dec 26, 2014 7:28 pm

.
Stvarnost ukljucuje i stvari koje postoje, ali mi za njih još ne znamo...E tu se kriju i desavaju  prava cuda.. ide ide
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Dec 26, 2014 8:14 pm

Nut ::
.
Stvarnost ukljucuje i stvari koje postoje, ali mi za njih još ne znamo...E tu se kriju i desavaju  prava cuda.. ide ide

Život na Marsu?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Dec 26, 2014 9:16 pm

John Doe ::
Nut ::
.
Stvarnost ukljucuje i stvari koje postoje, ali mi za njih još ne znamo...E tu se kriju i desavaju  prava cuda.. ide ide

Život na Marsu?
Ma jok bre.Opet neke teorije zavere.  kada77
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Dec 26, 2014 9:24 pm

Kijara-brm ::
John Doe ::
Nut ::
.
Stvarnost ukljucuje i stvari koje postoje, ali mi za njih još ne znamo...E tu se kriju i desavaju  prava cuda.. ide ide

Život na Marsu?
Ma jok bre.Opet neke teorije zavere.  kada77

Ne zapišavaj teme.
Negde sam pročitao da su neki dokazali fizičko postojanje Boga al' sam se smorio na pola texta, mada zvuči intrigantno, pogotovo kada stave natpis: "ŠOKANTNO!!!"
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptySub Jul 11, 2015 9:30 pm

Eto, postoje . Pročitajte ovaj tekst : 

PARA IPAK IMA NA DRVEĆU: Ovo nije šala, u Nemačkoj novac padao sa neba

Stanovnici grada Miroa na severu Nemačke ove su se nedelje iznenadili kada se desilo nešto što svi s vremena na vreme želimo da nam se dogodi - sa neba je padao novac.
Vlasti su reagovale kad su prolaznici počeli policiji da donose novčanice od 50 evra. Kad su pozvani vatrogasci, otkrilo se da je izvor novca plastična vreća s dvesta hiljada evra koja je visila s plastičnog štapa između dve grane.
Ispostavilo se da je jedan stanovnik tamo novac sakrio od žene.

----
Šta je ovde čudo ? 
Pa prolaznici su odneli novac u policiju . 
Doduše ,ovo čudo važi samo za Nemačku ,kod nas se to ne bi desilo .Čudo bi bilo da neko vrati.   dm2 smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyNed Jul 12, 2015 6:46 pm

Postoje čuda. Zahvaljujući jednom čudu izvukla sam se iz finansijske krize.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyNed Jul 12, 2015 11:17 pm

Pa ne znam da li je čudo ili sudbina da me baš na sred pešačkog  nekoliko puta zamalo udario auto.
U stvari jednom i jeste.
Ali baš na sred pešačkog.Da sam bar samo kročila pa ne zakoči,ali na sred,malo je čudno.

Onog momenta kad si kročio nogom na pešački auto mora stati inače drpnu te po džepu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyNed Dec 27, 2015 12:57 pm

Naravno ,ako u njih veruješ . *Će se sigurno desi .....(ili ne ) 
Evo primera : 
Očitaš "akatist" ,ostaviš bogat prilog crkvi ,i eto ...samo čekaš "realizaciju" . 
"Brzopomoćnica" ,nego šta .  :brdski2:
----
Velika ruska svetiteljka Blazena Ksenija Petrogradska se proslavila mnogim cudima .Vernici joj se mole za dobijanje posla,stana dobro zdravlje,zastitu i lecenje od alkoholizma,nalazenje osobe po svo srcu ...Vazi za brzopomocnicu koja brzo pomaze svima koji joj se mole!
Molim dragu bracu i sestre u Hristu koji imaju svoja licna iskustva pomoci ove divne svetiteljke da napisu u komentaru radi vere i spasenja drugih!



[You must be registered and logged in to see this image.]


Sveta Ksenija Petrogradska žitije, molitva i akatist svetiteljki za dobijanje posla i stana
Velika svetiteljka Blažena Sveta Ksenija Petrogradska se proslavila mnogim čudima. Vernici čitaju Akatist i mole za dobijanje posla, stana, dobro zdravlje
BASTABALKANA.COM










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyNed Dec 27, 2015 1:29 pm

Nadođe reka, voda nosi sve pred sobom. Muja se jedva dočapao krova. Dolazi čamac za spasavanje po njega ali Muja neće da uđe u isti. "Mene će Alah spasiti." I tako tri puta. Naraste reka preko krova, Muja se udavi i to jedini iz sela. Dočeka ga Alah gore a Muja sav tužan. Pita ga šta je bilo i zašto je takav. "Ja jedini u selu držao sve postove. Redovno klanjao sve molitve. Bio čestit čovek i sad se svi spasoše a samo se ja udavio. Pa kako da ne budem tužan?" Zabrinu se Alah da nije pogrešio. Otvori knjigu potraži Muju u njoj pa mu reče: "Mujo pa ovde piše da sam tri puta slao čamac po tebe."

Čuda postoje samo mi očekujemo nešto spektakularno pa se "udavimo" kao Muja iz ovog vica. Meni lično se ove godine desilo par čuda. Ne želim da o njima pričam jer znam da to "čudotvorci" ne bi voleli.

Ako nemaš ono što želiš ti voli ono što imaš jer život je ono što jeste a ne ono što bi trebalo da bude. Poželi nešto večeras - možda se čudo dosađuje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptySre Apr 27, 2016 8:05 pm

Postoje .
Danas je ceo Cirih ostao bez struje , ugasili su se semafori ,saobraćaj je obustavljen ....
Nadležnima i dalje nije jasno kako se to uopšte dogodilo ? 
Obzirom da je nestanak struje u Švajcarskoj nepoznanica ....proglasićemo ovo za "čudo" . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptySre Apr 27, 2016 10:03 pm

Nije ceo Zürich nego samo jedan kvart i to sat i po. Kvar je bio na visokonaponskom trafu koji se automatski iskljucio. Jedina nepoznanica je zasto sr iskljucio.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPet Maj 05, 2017 7:43 pm

Ovo je ili čudo ,ili nečiji bolesni smisao za humor ,dakle -nameštaljka za medije .

-----
Ginekolog je izvesnoj Lusi Helen stavio spiralu u avgustu prošle godine. Da je trudna 18 nedelja saznala je pre Božića, što znači da je ostala u drugom stanju nekoliko dana nakon postavljanja spirale u njenu matericu.

Dok je bila na ultrazvuku, spirala se nije videla, pa je lekar pretpostavio da je ispala. Ali, ona se sakrila iza materice.
Rodila je sina Dekstera 7 dana pre termina .

Mališan je po rođenju u ruci držao -majčinu spiralu,na zaprepašćenje svih ???

[You must be registered and logged in to see this image.]
ps .
Lusi više ne veruje kontracepciji -dala je da joj se podvežu jajovodi .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPon Maj 22, 2017 10:57 pm

Baš sam pomislio u sebi "Kad bi sad došo čikađavo, uf kako bih mu prodao dušu ..." i čika đavo je doš'o i otada se sve promenilo. Samo što taj čika đavo nije došao iz Pakla nego iz Zlota (bar je približno smehsmeh ) i nije bio čika nego "teta" zid

Iskreno, voleo bih da nikada nije došla ... lakše bih izgurao ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyPon Maj 22, 2017 11:08 pm

Black Wizard ::
nije došao iz Pakla nego iz Zlota (bar je približno smehsmeh ) i nije bio čika nego "teta" zid

Iskreno, voleo bih da nikada nije došla ... lakše bih izgurao ...

Te tete iz Zlota su vrlo zaebate... smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyUto Maj 23, 2017 1:41 am

Blebetalo ::
Te tete iz Zlota su vrlo zaebate... smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Kad udari magija na magiju svašta bidne smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Gost
Gost
Anonymous



Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 EmptyUto Maj 23, 2017 8:05 am

Ko veruje u čuda, nek' mi pase mu*a.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Postoje li ČUDA?   Postoje li ČUDA? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Postoje li ČUDA?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Robovi- postoje li jos uvek?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: