DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste vi neko na polozaju u vladi BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da ste vi neko na polozaju u vladi BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da ste vi neko na polozaju u vladi

Ići dole 
+10
lollypop
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Astra
promaja
Danubius
Nut
dusicaa
Ladyintheblack
ZoxZoja
14 posters
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Okt 17, 2014 10:47 pm

Ne bi, ne bi ljudi život proklinjali,
sve bi ruže ženi poklanjali,
kako bi se živjelo i kako bi se voljelo,
i kako bi dobro bilo,
kako bi se živjelo i kako bi se voljelo
i kako bi dobro bilo
da sam ja netko.


Da ste vi netko.Šta bi ste promenili u državi kojoj živite?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Okt 17, 2014 10:53 pm

Kijara-brm ::

Da ste vi netko.Šta bi ste promenili u državi kojoj živite?

Ukinula bih je. Nekad nema svrhe popravljati nepopravljivo. Kuća kojoj temelj ne valja se ne nadziđuje novim spratovima.

Zoxy the radikalna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio ZoxZoja dana Pet Okt 17, 2014 10:56 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Okt 17, 2014 10:55 pm

ZoxZoja ::
Kijara-brm ::

Da ste vi netko.Šta bi ste promenili u državi kojoj živite?

Ukinulabih je. Nekad nema svrhe popravljati nepopravljivo. Kuća kojoj temelj ne valja se ne nadziđuje novim spratovima.

Zoxy the radikalna

drzavu,a nista u njoj
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Okt 17, 2014 10:58 pm

Astra ::
ZoxZoja ::
Kijara-brm ::

Da ste vi netko.Šta bi ste promenili u državi kojoj živite?

Ukinula bih je. Nekad nema svrhe popravljati nepopravljivo. Kuća kojoj temelj ne valja se ne nadziđuje novim spratovima.

Zoxy the radikalna

drzavu,a nista u njoj

Kad ukineš Državu onda ukidaš i sve nejne institucije. A one su bar u državi u kojoj ja živim toliko trule da bi jedan dobar požar pa zidanje iz temelja bio jedini način za ozdravljenje.

Zoxy the revolucionarna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Okt 18, 2014 1:42 pm

Mogu ja da nabrajam do sutra,al verovatno da sam neko npr predsednik...
Radila bih isto sto i ovaj sada..
Moc tako utice na ljude...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Okt 18, 2014 2:05 pm

Svoju mikro sredinu uredjujem po svom nahodjenju ( i mogucnostima), a velika dela ostavljam drugima.
A kakvi smo i ovo nam je mnogo. Sve smo zaluzili i nista ja tu ne bih menjala zlz
Vucko do kraja zivota!!! :c925:
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Okt 20, 2014 12:42 am

Zox@
Citat :
Kad ukineš Državu onda ukidaš i sve nejne institucije. A one su bar u državi u kojoj ja živim toliko trule da bi jedan dobar požar pa zidanje iz temelja bio jedini način za ozdravljenje.

Ma,ne ,tako radikalno Zox..''Budi milostiva''..Isterati ljude iz nje,pa je vratiti''prirodi'' da je uredi po sopstvenom nahodjenju..Budi sigurna da bi bilo bolje,i isplativije, nego prionuti na bilo koji, drugi  metod ''ozdravljenja''.. hvala










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Kad bih ja bio premijer?!   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 1:55 pm

Kod nas kazemo da svi mislimo da smo najveci strucnjaci za fudbal,da bi svako lako mogao biti selektor,slicno vazi i za politiku.Posto stalno kukamo kako na izborima uvek biramo pogresne,kako uvek sve kritikujemo,hajde da ovde cujemo ideje kako bi to radili mi da smo premijeri? Mozda i dobijemo nekog ko bi za sledece izbore mogao biti ono pravo,mozda odavde krene njegova/njena politicka karijera.. lu6777

I ozbiljno,sta bi vi radili da ste premijer?
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 2:09 pm

Uf Laki da je ovo bar na nekom razbibriga PDF-u pa lepo da sastavim Vladu od svih vas. Ali ovako na Politicil nije lepo da se zezam. Makar ne odmah. Ostavljam otvorenu mogućnost da to uradim kasnije kad tema dobije na zamahu.

Iskreno nemam pojma šta bih uradila kao Premijer. Da me sad ovako od kompa i kafe dignu i odvedu u Nemanjinu mislim da bi se u****a od straha to prvo. Posle, pa posle đavo bi ga znao. Samo bojim se bila bih ista ili slična svim dosadašnjim "vladarima" kroz istoriju. Što 'no kažu daj čoveku vlast ako oćeš da vidiš kakvo je đubre. A ja stvarno ne bih volela da vidim kakvo ja mogu da budem.

Inače sam 300% bolji selektor od svih dosadašnjih, bolje se razumem u politiku-ekonomiju-kulturu-sport-prosvetu od kompletne vlade. A znam više o bolestima od svakog specijaliste sa 25 godina staža.

Zoxy the tipičan Srbin sveznajući











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 2:11 pm

Ma bas zato..evo svi kritikujemo sve,i to je ok,vlast treba kritikovati..ali hajde da vidimo bas me zanima,kako bi mi to izasli na kraj i sa jednima i sa drugima,sa svim pritiscima,sa istokom i zapadom?
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 2:26 pm

1. Premijeru i svim ostalim politicarima dati prosecnu platu ali na nivou drzave a ne Bg
Broj dva nema zato sto se Niko nebi hteo baviti politikom
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 2:33 pm

Sve snage bih ulozila u ekonomiju i zadnji dinar za otvaranje radnih mjesta...a zaposlen covjek onda lako daje za sve ostalo.
Ekonomski jaki bi bili zanimljiviji svima....u smislu,ne trebamo vas kao jeftinu radnu snagu i prisvajanje vasih rusevina,ali i najboljih lokacija(lokacija rude,sume,obradivog zemljista....ne kafica)vec vas trebamo kao ravnopravnog partnera u EU u bilo kojem savezu.
Ucini da je narod zadovoljan,da moze da zivi od svog rada i onda radi sta hoces poslije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 4:03 pm

...sigurno ne bih glumatao kao Vučić.Pantomima i antička tragedija u jednom .
Svakako bih se trudio da usvojim metodologiju i pristup kakav je imao Zoran Đinđić.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 4:44 pm

najebali bi svi koji me znaju a tek oni koji me ne poznaju ,e oni bi najebali baš  naklon
A ekonomija i ostalo ...pa imao bih i ja savetnike ,što bi ja bio drukčiji od njih  dm2
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 5:17 pm

Hvala lijepa, ne volim da prljam rukice zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 5:23 pm

AstrinaKomsinica ::
Hvala lijepa, ne volim da prljam rukice zlz

Ma ne boj se,nece te ni trazit...ti mozes jedino za ambasadora ,a pitanje je retoricko,sta bi bilo kad bilo....i sto da ne odgovoris gdje ti vidis izlaz.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyNed Nov 16, 2014 5:27 pm

Astra ::
AstrinaKomsinica ::
Hvala lijepa, ne volim da prljam rukice zlz

Ma ne boj se,nece te ni trazit...ti mozes jedino za ambasadora ,a pitanje je retoricko,sta bi bilo kad bilo....i sto da ne odgovoris gdje ti vidis izlaz.

Nema vise ni retorickog izlaza. Jednostavno nije moguce:) Preduboka je septicka, a puna.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 9:47 am

Znala sam da ce biti samo puste fraze,nista konkretno :durise3: a kad se povede neka konkretna tema sve vrsni strucnjaci..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 2:47 pm

Lakota ::
Znala sam da ce biti samo puste fraze,nista konkretno :durise3: a kad se povede neka konkretna tema sve vrsni strucnjaci..

Pa daj nam savjet :D Spasavaj zeno ako Boga znas trtrr
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 4:03 pm

Ja nisam aktivna na tim temama,ne tvrdim da bih sve drugacije..poziv je za one koji sve znaju bolje..
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 4:12 pm

Evo ovako. Kad bih ja bila Premijer sebi bih uzela i ministarstvo sile tj unutrašnjih poslova (jbt jel ja to oću da budem Dačić smehsmeh smehsmeh smehsmeh ) a to znači da bi prvo Policija morala da počne da radi svoj posao. Kao u filmu Tri karte za Holivud - "Hapsi milicijo moja". Naravno ovde mislim na bagru tipa dileri, najveći neplaćaoci poreza i slične. Što to znači da bi me neko ukokao već posle par dana. Jedino ako bih uspela ovo čišćenje da uradim onda bi neki ministar privrede, ekonomije, lokalne samouprave imao prostora da radi svoj posao.

Zoxy the revolucionarni Premijer










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 6:16 pm

Ja bih uvela vanredno stanje.I krenula sa ciscenjem jednog po jednog ministarstva,drzaci se Ustava i svih zakona,mada nisam sigurna iskljucuje li to jedno drugo.Uglavnom,potrudila bih se da oko sebe imam grupu -nesalomivih- koji bi mi pomogli da proklamovano sprovedem u stvarnost.
Naravno da bih to stanje ogranicila i da ne bih pretvorila u diktaturu..

Laki the utopista booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 7:46 pm

Ima tema kad bi bio/bila predsednik.
Sad su aktualni premijeri:D
Jedan čovek ne može sam  da uradi ništa.Potrebna je saradnja stranka,ministara i ostalih lopova.
Pošto je to nemoguća misija,a sam nemreš ništa na svoju ruku,inače bi te pojeo mrak i završio u nečijoj fijoci:D

Pošto je ovo forum EX Yu(kažu bila su lepša vremena)Bila bi Tito,i svima maVala iz auta.:D

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 7:57 pm

Lakota ::

I ozbiljno,sta bi vi radili da ste premijer?

Prvo i osnovno, zabranila bih politikantima da se bave politikom. Politika bi tako bila stvar hobija, a ne materijalnih i statusnih interesa. Na taj način, ona bi bila sporedna stvar u životu bilo kog građanina ove zemlje, samim tim ne bi bila u ovolikoj meri zastupljena na forumu, što znači da bi bilo daleko manje i netrpeljivosti i govora mržnje među forumašima.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:00 pm

Kijara-brm ::
Ima tema kad bi bio/bila predsednik.
Sad su aktualni premijeri:D
Jedan čovek ne može sam  da uradi ništa.Potrebna je saradnja stranka,ministara i ostalih lopova.
Pošto je to nemoguća misija,a sam nemreš ništa na svoju ruku,inače bi te pojeo mrak i završio u nečijoj fijoci:D

Pošto je ovo forum EX Yu(kažu bila su lepša vremena)Bila bi Tito,i svima maVala iz auta.:D

[You must be registered and logged in to see this image.]

Imas mahanje iz mase...ili me uzmi da budem Joja. smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:03 pm

hahahah evo pa maVaj i ti .

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:05 pm

Kijara-brm ::
hahahah evo pa maVaj i ti .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jel ovo vruca tema....ja pisnuh svakako....valjam se...imas ljubac i od Astrologa za ova dva posta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:06 pm

Znate li kako bih ja kao Premijer sredila finansije države? Izašla na ulicu, navatala par žena (običnih, onih što tegle ceger sa pijace) onda im proverila prihode i slične stvari i izabrala jednu od njih. Ako sa srpskom platom plaća račune, školuje decu i uspeva da jednom godišnje ode kod frizera onda će za godinu dana da sredi i državnu blagajnu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:08 pm

... nikada se ne bih prihvatio tako odgovorne funkcije... jednom davno sam rek'o:
- politika je kurva a ja se s kurvama ne družim-
... nisam takav da mogu svakom ugoditi, šta više, velikoj većini čak ni ne žalim... želje ispunjava Deda Mraz i to dobrima a ja mu nisam ni nalik a dobrih, ni od korova... možda bih se prihvatio u nekoj drugoj zemlji, recimo, Islandu ili nekom od ostrva na Sejšelima al' na Balkanu, kur'moj...
... ma, odgovaram samo mojoj ženi i ona meni... ostalo me ne zanima...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:11 pm

Na Politici ste ali slobodno vi mahajte jer i onako je sve to smejurija ... dok ja ne postanem Premijer

mahmah mahmah mahmah










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:12 pm

Prvo bi redom išao u "prijateljske posete " po zemlji i inostranstvu .

Švajcarska ,Bosna ,Austrija ,Hrvatska ,Amerika, Norveška itd ....u cilju uspostavljanja bliskih bilateralnih odnosa . :zubi3: (u nekim slučajevima -veoma bliskih) tongue smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:16 pm

Ej bolan,imam ideju da izglasamo najboljeg premijera na forumu bar....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPon Nov 17, 2014 8:16 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
hahahah evo pa maVaj i ti .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Jel ovo vruca tema....ja pisnuh svakako....valjam se...imas ljubac i od Astrologa za ova dva posta.
ahahaha eto i njega do mene/nas.  smehsmeh
brzo bi mi uspostavili bliske odnose..(uzvraćam blisko Astrologu :zubi3: )

tri čoveka..odmah dogovor ,a bome i država...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyČet Nov 20, 2014 9:14 pm

Napisala sam već na temi da ste vi predsednik,da ste vi  premijer.
Kao što rekoh jedan čovek ne može sam ništa.
Jedino još mogu mnogo toga da promenim u svom životu.
Što se tiče države u kojoj živim ostalo je samo maVanje:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Nov 22, 2014 6:30 pm

Kijara-brm ::


Pošto je ovo forum EX Yu(kažu bila su lepša vremena)Bila bi Tito,i svima maVala iz auta.:D

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mala legendo hahahahahahahahahahaahahhaha top88 top88 top88 top88
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Nov 22, 2014 6:33 pm

Da samja neko na poziciji u vladi ..hmmmm...verovatno bi bio isti kriminalac ko i oni
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Nov 22, 2014 6:35 pm

Tri osnovne tačke mog programa bi bile, ali najozbiljnije:

-Prekid diplomatskih odnossa sa svim zemljama koje su priznale Kosovo.
-Zabrana rada nevladinih organizacija.
-Zabrana spominjanja u javnosti Evropske Unije, Sjedinjenih Američkih Država i NATO pakta , a da pored njih ne stoji epitet srbomrzci i srboubece.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptySub Nov 22, 2014 6:37 pm

Sreca pa samo budan sanjas smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Jan 23, 2015 7:48 pm

U čijoj vladi? suicid

Da mogu, eh, da mogu da oslobodim ljude od pilićarskih navika, od iracionalnog straha, da ih nateram da se sete ko su...

Sve bih provetrila, skinula vrata sa barake, pustila ljude napolje, na sunce, na zrak, pustila ih da žive dostojanstveno. Možda bi se onda usudili da misle svojom glavom, i osete srcem širinu svemira u sebi. Možda im onda ne bi trebali lažni bogovi da se iza njih kriju?

Da sam neko - rasformirala bih sve vlade sveta.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi EmptyPet Jan 23, 2015 8:01 pm

debilko ::
Tri osnovne tačke mog programa bi bile, ali najozbiljnije:

-Prekid diplomatskih odnossa sa svim zemljama koje su priznale Kosovo.
-Zabrana rada nevladinih organizacija.
-Zabrana spominjanja u javnosti Evropske Unije, Sjedinjenih Američkih Država i NATO pakta , a da pored njih ne stoji epitet srbomrzci i srboubece.
Ne mogu se odlučiti oko ove doktrine ? Miriše na Putina ,ali je više Žirinovski ...mada ima i dosta Kim Džong Il-a ? smehsmeh
Ja bih uradio ono što je trebalo pre jedno 15 godina .
Zabranio bih rad SPS ,SRS (tj sadašnji SNS ) na jedno najmanje 5 godina .
Možda je kasno ,jer su se od njih okotili razni ideološki bastardi (čitaj, "koalicioni partneri" ) ali da se to uradilo -Zoran Đinđić bi bio sad već verovatno predsednik  ,a mi verovatno na pragu ili već u EU ,kao demokratska zemlja .
Zatim ,formirati ekipu od 1000 "nesalomljivih" ,koja bi očistila vojsku ,policiju ,DB i privredu od korumpiranih ,partijskih kadrova i lopovčina .
I naravno -crkva ne bi mogla da prismrdi nigde van hramova,sahrana i svadbi.
Onda bi bilo reda u ovoj zemlji .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty
PočaljiNaslov: Re: Da ste vi neko na polozaju u vladi   Da ste vi neko na polozaju u vladi Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da ste vi neko na polozaju u vladi
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Neko kao ja
» Zna li neko ovu pjesmu?
» Da li neko zna? (nepoznanice u kulinarstvu)
» I OVO JE NEKO NAPISAO (tekstovi koji su nam se svideli )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: