DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"PET FRENDLI"-do koje mere ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
"PET FRENDLI"-do koje mere ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 "PET FRENDLI"-do koje mere ?

Ići dole 
+3
Blebetalo
Kijara-brm
Danubius
7 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 3:49 pm

Po svetu ima sve više mesta koja su "pet frendli" ,tj ,dozvoljeno je uvoditi pse i druge ljubimce u objekat u kome borave ljudi . 
Šta mi mislimo o tome , i kakva je situacija u vašem gradu ? 
"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Naslovna11-1068x700










"PET FRENDLI"-do koje mere ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 3:55 pm

Ma gde postavi ovu temu.
Ako ja kažem svoje mišljenje i ako ga ti kažeš .... smo ježa bez obzira koliko ko voli svog ljubimca i koliko sam protivnik zlostavljanja životinja,ali ......
Bolje da prećutim,jer osećam da mi neko dahće već za vratom.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 4:00 pm

U Apatinu je kućnim ljubimcima zabranjen ulazak u javne ustanove, zgradu Opštinske uprave, domove zdravlja, stanicu policije, sudove, verske objekte i slične prostore.
Dozvoljen je boravak tokom letnjih meseci u baštama ugostiteljskih objekata ,ali ne i u samim objektima .
Po meni ,to je ok . Ne vidim razloga zašto bi životinje boravile u prostoru gde se sprema hrana (picerije ,restorani) a ovamo se od njih tražili ne znam kakvi sanitarni propisi ,niti vidim razloga zašto bi ostali gosti premirali od straha jer se komšiji prohtelo da njegova dva dobermana sede pored njega dok pije kafu i čita novine ???
Ne znam koja majka bi se osećala dobro da odluči da sedne negde ,a pored kolica sa njenom bebom sedi nečiji rotvajler ,imao "korpu" i povodac ili ne .
Verovatno ću biti optužen da nisam "pet frendli" ,ali u ovim slučajevima i -nisam .










"PET FRENDLI"-do koje mere ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 4:07 pm

Kijara-brm ::
Ma gde postavi ovu temu.
Ako ja kažem svoje mišljenje i ako ga ti kažeš .... smo ježa bez obzira koliko ko voli svog ljubimca i koliko sam protivnik zlostavljanja životinja,ali ......
Bolje da prećutim,jer osećam da mi neko dahće već za vratom.

Evo ja ti dahćem :brdski2:

Al ne zbog tvog mišljenja o temi,jer to nismo ni pročitali,već zbog ovakvog pisanja u prazno...Stavi prstić na čelo pa razmisli šta si ti to uspela svojim postom da kažeš o temi-

A po temi....NIsam ni za ni protiv.....ako ima u svetu zašto da nema i kod nas...Životinje znaju da budu kulturnije i pametnije od ljudi u kafiću.Lično ne osećam potrebu da svoga psa vodim u kafić,ali ko voli neka mu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 4:14 pm

To što ti vidiš pisanje u prazno neko ume da čita između redova,čisto da ne bude rogobatno ono što bi napisala da ne povredim nečija osećanja.
Hvala lepo.Ko je razumeo ok,ko nije sorry.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 5:19 pm

Ja sam odavno navikla na ovu pojavu,ali rekla bih,ovdje,gdje je svijest vlasnika na jednom posebnom nivou,nikad nisam pomislila da bi me neciji pas napao u restoranu,a recimo u Srbiji,ne bih sjela u taj restoran,jer kod nas je pas simbol "moci i prestiza" nacin dokazivanja snage....i ne vjerujem ni psu ni vlasniku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptyČet Jan 26, 2017 5:21 pm

Kad vlasnici kućnih ljubimaca nauče kako se iste bezbedno drže i šetaju gradovima onda ćemo da pričamo o pet frendli ili bilo čemnu tome nalik. Do tad - PROTIV.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptySub Jan 28, 2017 12:58 am

Danubius ::
Ne vidim razloga zašto bi životinje boravile u prostoru gde se sprema hrana (picerije ,restorani) a ovamo se od njih tražili ne znam kakvi sanitarni propisi  ???
Verovatno ću biti optužen da nisam "pet frendli" ,ali u ovim slučajevima i -nisam .

Niko ne bi trebao da te optužuje na osnovu tvoje izjave, imaš pravo na mišljenje, a i na izbor, svakako.
Razumem zašto ovako razmišljaš, na prvi pogled to su samo životinje i nije im mesto među ljudima, ali, činjenica kojoj se ne pridaje dovoljno važnosti je da su kućni ljubimci čistiji i zdraviji od većine nepoznatih ljudi sa kojima se svakodnevno susrećemo. Mislite o tome...

Kijara-brm ::
To što ti vidiš pisanje u prazno neko ume da čita između redova...

Baš tako, Kijaro. Ja pročitah između redova da ti jako simpatišeš kuce i mace......čak i ponekog medu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptySub Jan 28, 2017 12:24 pm

sanjalica.ns ::
činjenica kojoj se ne pridaje dovoljno važnosti je da su kućni ljubimci čistiji i zdraviji od većine nepoznatih ljudi sa kojima se svakodnevno susrećemo.

Baš svi kućni ljubimci?
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptySub Jan 28, 2017 6:12 pm

U ovom slucaju ne bih govorila o cistoci zivotinja vec o sigurnosti....a iskreno da kazem,imala sam prijatelja koji je dolazio sa psom,prelijep,ali poslije sam generalku u kuci imala ,buduci da slini i sve sline ostaju kud god se ocese...jbga,gadi mi se....pa ni moje dijete nije moglo slinu brisati kojekuda niti pljuvati po kuci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  EmptySub Jan 28, 2017 6:15 pm

Dodala bih jos jednu jebenu pojavu....sestra ima malog psica,taj se toliko obraduje kad dodje kod mene,da sve ide po trosjedu i piski po malo....od srece,sunce malo....i kad mi dodje s njim,ja odmah drzim krpu da brisem....jebem i tu dragost....postujem da svako voli svog ljubimca ali nek ga ne namece meni....tolerantna sam dovoljno da ih pustim u kucu,ali zivci mi skacu do plafona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





"PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: "PET FRENDLI"-do koje mere ?    "PET FRENDLI"-do koje mere ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"PET FRENDLI"-do koje mere ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI
» POSLASTICE KOJE NE GOJE ?!?!?!
» POP IKONE -ali ne one na koje mislimo......
» Serije- koje su vas odusevile

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: MAJKA PRIRODA I NJENI ODGOVORI :: ŽIVOTINJSKI SVET-
Skoči na: