DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu

Ići dole 
+4
Kijara-brm
Danubius
promaja
ZoxZoja
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Nov 16, 2022 12:59 pm

First topic message reminder :

Ozbiljno se zahuhtava na tviteru i FB povodom ove teme. Dakle i Danubius treba da prati trendove.

Ono najvažnije što treba znati ovim povodom je:

- Prvenstvo počinje u nedelju
- Igra se u Kataru
- Od naših su se kvalifikovali Srbija i Hrvatska

Izvolite komentarisati, davati prognoze, pratiti svoje favorite ... pljuvati selektore i sudije.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2022 11:09 am

Napisa ja da nema promil šanse da bude finale kako Monty predviđa jer sam sinoć na googletu videla parove ppolufinala Hrvatska: bolji iz meča koji je tad bio u toku dakle Francuska i Maroko:Argentina. Pa sam izbrisala jer sam na tvići videla predviđanja identična onim koje sam htela da opovrgnem. Ubeđena sam i da je komentator na HRT pominjao polufinale Hrvatska - Francuska.

Zaključak: Verujte googletu pa mož da ispadnete glupi u društvu. Sem ako na vreme ne obrišete glupost.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2022 11:30 am

ZoxZoja ::
Verujte googletu pa mož da ispadnete glupi u društvu. Sem ako na vreme ne obrišete glupost.


S obzirom da uopšte ne pratim fudbal, na ovom prvenstvu sam gledao 3 utakmice Srpskog tima i Hrvate sa Brazilom. Ne pratim fudbal uopšte...i interesovanje za ovaj sport sam izgubio još 1992 i ne vidim mogućnost da recimo naš tim Srbije ispliva na površinu. Glavna priča u Kataru je bila ko je čiju ženu povalio u ekipi....Nažalost , sve je politizovano i tu nema govora da je reprezentacija otišla u najboljem sastavu. Ako toga ima šta se priča, to je moglo biti sprečeno. Druga stvar u Srbiji se igra fudbal, ima liga i verujem da ima igrača, dece koji su željni da zaigraju za reprezentaciju , a da treba da im se pruži šansa.
Za razliku od Srpske reprezentacije, Hrvati su na mnogo većem nivou što se tiče nacionalnog tima, homogena skupina dobrih igrača, gde nema "rupa" i podjednako dobro igraju u napadu i odbrani. Golman iznad svih igrača koji im je i obezbedio pobedu nad Brazilom.
Sa tog stanovištva posmatram globalno prvenstvo, i sad bez velike euforije na terenu gaze prema finalu. Utakmica protiv Argentine biće odlučujuća za finale. Verujem da su spremni za taj okršaj.
Ne umanjujem mogućnost da do finala se izbori takođe Maroko, ali Francuska je svojim kvalitetom odavno viđena u finalu. U svakom slučaju biće uzbudljivo polufinale i naravno iza toga i finale..
Nemci su isto poslati kući kad i Srbija... jedino što naš tim je bio najgori u grupi. Fudbalski savez Srbije treba da se pozabavi analizom,nacionalnog tima i nadam se uvideti sve greške i slabosti i raditi na tome da se to ne ponavlja kao do sad...
Nazad na vrh Ići dole
savo




Datum upisa : 21.03.2014

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2022 4:35 am

Ranije sam pratio futbal jedva čakao da počne evropsko ili svetsko prvenstvo Sada sam totalno izgubio interes. Futbal mi je postao, ružan, dosadan, i sve je više arena za promoviranje nacionalizma nego lepa igra. Gledao sam samo jedno poluvreme ARG- HOL, i en planiram da gledam više
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2022 6:06 am

savo ::
Ranije sam pratio futbal jedva čakao da počne evropsko ili svetsko prvenstvo Sada sam totalno izgubio interes. Futbal mi je postao, ružan, dosadan, i sve je više arena za promoviranje nacionalizma nego lepa igra. Gledao sam samo jedno poluvreme ARG- HOL, i en planiram da gledam više

Trenutno prvenstvo gledam jer sam igrom slučaja u Srbiji a besposlena. Čerz toga sam uzela da budem "izveštač" o SP za Forum ovdašnji. Odgledala sam neke utakmice. Žao mi Japanaca. Podsetili su me zašto sam nekad volela da gledam fudbal.

Kako ni jedna od četiri reprezentacije koje su u polufinalu nije moj favorit (posle nacionalnog tima mojih top tri su bili Brazil, Portugal, Nemačka) verovatno ću navijati za iznenađenje prvenstva - Maroko.

Marokanski fudbaler svaku pobedu slavi sa majkom koja ga bodri sa terena. Ta količina radosti njih dvoje je nešto najlepše što sam videla u fudbalu

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2022 9:41 am

Svetski poznati bivši kamerunski reprezentativac Samuel Eto je talno predvideo da će Maroko da izbaci i Špance i Portugalce -a sada predviđa da će ući i u finale ?
Videćemo .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2022 1:44 pm

Danubius ::
Svetski poznati bivši kamerunski reprezentativac Samuel Eto je talno predvideo da će Maroko da  izbaci i Špance i Portugalce -a sada predviđa da će ući i u finale ?
Videćemo .

i bilo je krajnje vreme da se favoriti "izglupiraju" svojom lošom igrom i na taj način da se za gledaoce desi pravo iznenađenje... like jesvala daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2022 4:33 pm

montoya ::
...
i bilo je krajnje vreme da se favoriti "izglupiraju"  svojom lošom igrom i na taj način da se za gledaoce desi pravo iznenađenje... like jesvala daj pivo

Sausijska Arabija je npravila iznenađenje prvog kola. Maroko je do sada primio samo jedan gol a i to je bio autogol. Japan je igrao fudbal. Dobar fudbal. Nisu taktizirali i muljali. Zbog njih je vredelo gledati ovo prvenstvo.

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 13, 2022 3:04 pm

Hrvatska ili Argentina u finale -pitanje je sad ?
Ja lično navijam za "vatrene" .
Za "komšije" -neću valjda za Mesija ? brdski
Po istom sistemu kao što mi drago kada Pokuševski ,Jusuf Nurkić ili Luka Dončić imaju dobru partiju u NBA .
Neću valjda da navijam za nekog iz Detrtoita ili Čikaga ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 13, 2022 3:10 pm

Danubius ::
Hrvatska ili Argentina u finale -pitanje je sad ?
Ja lično navijam za "vatrene" .
Za "komšije" -neću valjda za Mesija ? brdski
Po istom sistemu kao što mi drago kada Pokuševski ,Jusuf Nurkić ili Luka Dončić imaju dobru partiju u NBA .
Neću valjda da navijam za nekog iz Detrtoita ili Čikaga ?

Ne navijam ni za jedne. Argentinu nevolEm pa nevolEm ali volim Mesija. Prema komšijama sam ravnodušna. Dakle gledam utakmicu i nek pobedi bolji.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 13, 2022 5:16 pm

3:0 za Gaučose. Bili su bolji definitivno. Već tradicionalno uzakmicu sam pratila na HRT-u. Korektan komentator, korektni gosti u studiju. O penalu posle kog su Argentinci poveli jedan od gostiju je argumentovano ali bez ostrašćenosti objasnio zašto penal nije bio. Mislim da ću i preostale utakmice izbeći RTS i dozlaboga loše komentatore.

Sutra navijam za Maroko.

Edit: zdrp sa tvitera - Posle prvenstva platiću Livakovića da mi brani da jedem smehsmeh ludismeh smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

montoya likes this post

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 13, 2022 5:18 pm

Kako god bilo i kakve su bile želje Argentina je pobedila ekipu Hrvatske sa 3:0, mada na terenu nije tako izgledalo. Hrvati su dobro organizovano igrali dok nisu napravili penal i Messi zatresao mrežu iz penala..Tad je krenulo sve nizbrdo za vatrene...Svakako su bili borbeni i organizovani, ali ponestalo je sreće i boljih prilika... 99i










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Dec 14, 2022 8:20 am

montoya ::
Kako god bilo  i kakve su bile želje Argentina je pobedila ekipu Hrvatske sa 3:0, mada na terenu nije tako izgledalo. Hrvati su dobro organizovano igrali dok  nisu napravili penal i Messi zatresao mrežu iz penala..Tad je krenulo sve nizbrdo za vatrene...Svakako su bili borbeni i organizovani, ali ponestalo je sreće i boljih prilika... 99i
Jeste da su deklasirani sa 3:0.
Ali je tu šansa za "broncu" ....što bi ipak bio ogroman uspeh.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Dec 14, 2022 11:09 am

Danubius ::

Ali je tu šansa za "broncu"  ....što bi ipak bio ogroman uspeh.

Da naravno, postigli su svakako odličan uspeh i godinama unazad imaju jaku ekipu i odlično organizovani na terenu. Sve pohvale za Ekipu Hrvatske.. 99i










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Dec 14, 2022 1:58 pm

Auuuu kako su zazviždala yayca, zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Dec 14, 2022 4:20 pm

Francuska od petog minuta vodi 1:0 protiv Maroka .
"Trikolori" su za sada bolji -ali se ni Marokanci ne daju .
Počelo je drugo poluvreme.

[You must be registered and logged in to see this image.]

edit:21.49

I pored velikog truda Marokanaca (znatno veći posed lopte) ,džabe .Tu je Mbape -koji između četvorice "na tacni" dodaje rezervisti Muaniju (koji je tek ušao ?) na 2 metra -neodbranjivo.


Ima još koji minut ,ali je stvar rešena .
Za titulu Argentina -Francuska ,za bronzu -Hrvatska -Maroko.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySre Dec 14, 2022 5:12 pm

Zadnji minut sudijske nadoknade pri vodstvu Francuza Marokanci navaljuju kao da je tek počelo poluvreme. Kapa dole za borbenost. Vatreni će imati težak posao u utakmii za treće mesto. Ko se pre oporavi od neodlaska u finale biće treći. Hrvatska je iskusnija, Maroko nema šta da izgubi jer postigli su nešto što niko nije mogao da pretpostavi - stigli u polufinale. Ne usuđujem se da tipujem pobednika ali tipujem da će biti dobra utakmica.

Finale Argentina - Francuska. Gaučose tradicionalno ne volim (ja sam fan Brazila), prema Francima sam totalno ravnodušna. Očekujem dobru utakmicu i blago naginjem prema Mesiju da podigne Boginju.

Komentator na HRT-u više navijao za Maroko večeras nego za svoje sinoć. Mislim da su večeras svi (sem Francuza) navijali za Marokance.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2022 5:12 am

Je l' gotovo da prestane priča o ovom sranju?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2022 8:16 am

Eugen Grafvajer ::
Je l' gotovo da prestane priča o ovom sranju?
Jok...još dve utakmice .
Što se "komšija " tiče-menjamo ploču .Navijam za Maroko -zaslužili su "nešto"
A što se tiče "pobednika" ....
Navijam za meni nimalo drage Francuze .
Ipak je to Evropa protiv Južne Amerike .

Eto ...ako nizašta drugo -zbog "multietničkog" i "međurasnog" sastava .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2022 8:31 am

Danubius ::
...
Jok...još dve utakmice .
Što se "komšija " tiče-menjamo ploču .Navijam za Maroko -zaslužili su "nešto"
A što se tiče "pobednika" ....
Navijam za meni nimalo drage Francuze .
Ipak je to Evropa protiv Južne Amerike .

Eto ...ako nizašta drugo -zbog "multietničkog" i "međurasnog" sastava .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Povodom tvog izbora tima za koji ćeš navijati da ponovim odgovor koji su Gaučosi dali tim povodom (pitali ih zašto nemaju crnih igrača) - Nije vam ovo diznijev crtani film.












Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2022 9:55 am

ZoxZoja ::


Povodom tvog izbora tima za koji ćeš navijati da ponovim odgovor koji su Gaučosi dali tim povodom (pitali ih zašto nemaju crnih igrača) - Nije vam ovo diznijev crtani film.


Sve će se svesti na direktni obračun -Mesi -Mbape .
Ja navijam za "brata nesvrstanog" zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyČet Dec 15, 2022 11:13 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Čistokrvni Francuzi" i "cigani" iz Južne Amerike (Argentinci) u Finalu smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySub Dec 17, 2022 1:43 pm

Hrvatska treća. Marokancima kapa dole za borbenost.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptySub Dec 17, 2022 3:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyNed Dec 18, 2022 8:25 am

Kijara-brm ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

...kao da nije bila druga (na prošlom prvenstvu )
Sticajem okolnosti sam juče pričao sa prijateljicom iz ZG (što nemam običaj) i ona žena pokaže (mob,kamera )
Zagreb juče goreo ??? ž
Finale za par sati (16 h)
i navijam za mene "ne drage" Francuze .Jer Evropa -protiv Južne Amerike .
Alee ,aleeeee !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyNed Dec 18, 2022 12:26 pm

Argentina nadmoćnija ,vode 2:0 .Biće da su ih "gaučosi " nadigrali.


Fun fackt -za Argentinu igra Mc Alister-čisti Škot ?


Grizman,Mesi ,Romero ...udarna "trojka" ?
Jeste da se Francuzi bore-ali će biti "džaba rođaci" Mbape je potpuno "zatvoren"
Možda Francuzi postignu "počasan gol" -ali biće da je Argentina novi svetski šampion.
Bore se Francuzi ,nema šta da se kaže -ali uzalud.
4 sveža igrača  je uveo Didije Dešamp -ali  biće da je džabe.
Mbape -sa penala na 2 :1  Još' 10 minuta nade .Strahovita utakmica .....2:2 ?????
Mbape ? Pa da li je moguće ?
Za 2 minuta -dva gola ????
Ovo je epski.
edit -18 02.
Ludnica se nastavlja -produžeci ?

i na kraju ...fenomenalni i Mbape...3:2 za Argentinu .
Oproštaj i velikog Lionela Mesija.
4 x osvajači Nemci,  4 x Italijani, 5x Brazil ...svetski šampion je Argentina.
i
edit -18 30

Lionel Mesi-gol ? Vrlo upitan -ali je VAR potvdio -gol je regularan .
Francuska neprimetna do 80 tog  minuta .
I onda -Mbape ????
Ale ,aleeeee !
---

Lionel Mesi-gol ? Vrlo upitan -ali je VAR potvdio -gol je regularan . 3:2 za Argentinu .
i 3:3 -PENAL ,Mbape ????
Ludnica ...epsko finale .-


2 sata ,42 minuta ...odlučiće  "penali" .
.I odlučili
3:2 za Argentinu -prvaci sveta .
Lionel Mesi -oborio sve rekorde .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyNed Dec 18, 2022 4:28 pm

I ovakvi kao ja koji su samo gledali finale su bili na ivici živaca. Kako je bilo navijačima mogu samo da zamislim. Od (komentar sa tvitera) "zašto Francuzi ne igraju finale" preko dva gola za dva minuta do produžetaka i penala. Opšti zaključak od onih koji misle da je Nejmar izmislio fudbal do dinosaurusa koji su Krojfa gledali - jedno od najboljih ako ne i najbolje finale ikada.

Sve u svemu Mesi najbolji igrač, Mbepe golgeter prvenstva. Maroko iznenađenje prvenstva.

P.S. tip na tviteru 8 (osam) minuta pre početka utakmice napisao - Neću navijati za nikoga. Navijaću da bude 6 golova, produžeci i penali. Pitam se da li je u vezi sa profesorom Emetom?










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 19, 2022 3:09 am

Nisam opterećen sa fudbalom ali, ipak, dobro je da su gaučosi bolji od naPoleonaca...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPon Dec 19, 2022 12:44 pm

Dok se polako sležu utisci sa SP evo jedne zanimljivosti. Običaj je da predsednici država učesnika u finalu budu na stadionu. I učestvuju u ceremoniji dodele medalja. Ovog puta to nepisano pravilo prekršio je Predsednik Argentine. Na tviteru je rekao da će kao i milioni sunarodnika utakmicu gledati kod kuće. Razlog - Neće da baksuzira. Sujeverje ili ne ali Argentina je prvak sveta.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 20, 2022 8:09 am

Bilo je dosta komentara na internetu, od kojih su neki prilično pogrdni, u vezi sa crnom odorom koju je Lionel Mesi nosio pre nego što je podigao trofej namenjen Svetskom prvaku. Evo njegovog značenja.
Odora se zove 'bisht' i to je gornja odeća koja se nosi u pretežno Arapskim zemljama. Ime je izvedeno od Akadske reči 'bishtu' što znači 'plemstvo' ili 'prestiž'.

Ova odora se smatra simbolom velike časti.

[You must be registered and logged in to see this image.]

To je statusni simbol među članovima kraljevske porodice, bogatima i onima sa visokim društvenim statusom, slično kao nošenje svečanih haljina ili, u zapadnim zemljama, nošenja crnog smokinga u posebnoj prilici.

Kada vam Emir neke zemlje bukvalno poklanja bišt, stavlja vam ga svojim rukama, to je najveća čast koja se toj osobi može ukazati. To uopšte nema veze sa religijom.

Mesi možda nije razumeo šta to znači kada ga je pristojno dobio, a to je bio katarski način da ga prepozna i ukaže poštovanje kao najboljem svih vremena, kakav za mnoge jeste. GOAT."

Ja lično, baš volim ovakve detalje.

By Dr Sara Marzouk on Facebook.

na tviteru podelio Marko Cvetković











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyUto Dec 20, 2022 8:56 am

Danubius ::


...kao da nije bila druga (na prošlom prvenstvu )
Sticajem okolnosti sam juče pričao sa prijateljicom iz ZG (što nemam običaj) i ona žena pokaže (mob,kamera )
Zagreb juče goreo ??? ž
Finale za par sati (16 h)
i navijam za mene "ne drage" Francuze .Jer Evropa -protiv Južne Amerike .
Alee ,aleeeee !
Stoka ne zna normalno da se raduje .

CIRKUS!!!!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 EmptyPet Dec 23, 2022 7:56 am

Crnjak koji sam zdrpila sa tvitera.

U Argentini, prilikom ulaska autobusa sa fudbalerima u Buenos Aires, dvojica su pokusala da uskoce u bus sa nadvoznjaka. Jedan je uspeo, jedan je na zalost poginuo. Ispod snimka je bio jedan komentar:
Ovaj sto je uskocio je upoznao Mesija, a ovaj drugi Maradonu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu   Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Katar - Svetsko prvenstvo u fudbalu
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Evropsko prvenstvo u fudbalu (2016 )
» SP u Fudbalu -RUSIJA 2018

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: