DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Televizija Pink

Ići dole 
+11
Samouka
Kijara-brm
Lily
Blebetalo
podbarac
promaja
dusicaa
ZoxZoja
Danubius
Kica/Praja
MadamX
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

First topic message reminder :

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 06, 2024 4:00 pm

Đole ::
Prođo ja svijeta i zemalja, ovo niđe ne nađo, mislim, na "vime, muzaru" i njušku... zubic smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Žena je potvrđeni psihijatrijski slučaj .
A njoj dali da vodi "jutarnji program" ?
Ona sama sebi nadenula titulu "kraljica šera" .
Ali je tužna činjenica da ljudi zaista gledaju -da vide "kakva će doći"
Juče udarna vest bila "došla bez gaća " povraćka
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyČet Feb 08, 2024 2:05 pm

Đole ::
Prođo ja svijeta i zemalja, ovo niđe ne nađo, mislim, na "vime, muzaru" i njušku... zubic smehsmeh
[You must be registered and logged in to see this image.]
Evo ko to lepooo kažeeeeee zubic

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer




Datum upisa : 15.07.2023

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyČet Feb 08, 2024 8:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 9:57 pm

Intelektualne gromade u "jutarnjem"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uz koga se budiš,Srbijo ?
I za ironičnu burlesku -previše .
A ovi to "ozbiljno" ?
Što bi rekao Đole ..."ludnica je otvorena...proverite ,molim vas"
Dno dna kloake ima izgleda još neograničeno podzemnih nivoa .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
justicija




Datum upisa : 24.12.2023

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 10:25 pm

Danubius ::
Intelektualne gromade u "jutarnjem"

[You must be registered and logged in to see this image.]

Uz  koga se budiš,Srbijo ?
I za ironičnu burlesku -previše .
A ovi to "ozbiljno" ?
Što bi rekao Đole ..."ludnica je otvorena...proverite ,molim vas"
Dno dna kloake ima izgleda još neograničeno podzemnih nivoa .


Imaš li ti neki drugi kanal? Sve sam više ubijeđena da si teški mazohista. Aman brate, pored toliko kanala ti gledaš jutarnji na Pinku. Al' ono fakat, da li si normalan?

Eugen Grafvajer likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 10:28 pm

Reče da je nema   više pink i happy .Viri onda kod komšije  zubic.

justicija likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
justicija




Datum upisa : 24.12.2023

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 10:29 pm

Kijara-brm ::
Reče da je nema   više pink i happy .Viri onda kod komšije  zubic.

Ljubav stara zaborava nema smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 10:33 pm

justicija ::
Kijara-brm ::
Reče da je nema   više pink i happy .Viri onda kod komšije  zubic.

Ljubav stara zaborava nema smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Mutivoda . smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyUto Feb 20, 2024 11:55 pm

justicija ::



Imaš li ti neki drugi kanal? Sve sam više ubijeđena da si teški mazohista. Aman brate, pored toliko kanala ti gledaš jutarnji na Pinku. Al' ono fakat, da li si normalan?
Pokupio sa FB .Obrisao sve "Pink" kanale (sem "Family" -tu idu serije) Ostalo je sve repriza -reprize -reprizirano .Ali FB i "srpski dnevni listovi" Pinkiraju obilno "vesti" svaki dan.
Kao korona -ne možeš pobeći .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptySre Feb 21, 2024 7:57 am

Danubius ::
justicija ::



Imaš li ti neki drugi kanal? Sve sam više ubijeđena da si teški mazohista. Aman brate, pored toliko kanala ti gledaš jutarnji na Pinku. Al' ono fakat, da li si normalan?
Pokupio sa FB .Obrisao sve "Pink" kanale (sem "Family" -tu idu serije) Ostalo je sve repriza -reprize -reprizirano .Ali FB i "srpski dnevni listovi" Pinkiraju obilno "vesti" svaki dan.
Kao korona -ne možeš pobeći .


Ako ti fale neki obrazovni kanali, skupićemo koju kintu da ti pomognemo. Samo nemoj srati kako operateri nemaju ništa drugo u ponudi odim Pinka. U "našoj" Rebublici Srpskoj, za koju smatraš da je izrazito nerazvijena (anus mundi planete), oprerateri nude razne palete programa sa kompletnim Discovery, History, Animal, BBC, Crime, HBO, Eurocinema, Hustler, Baby, RealitY kings, Adult, Erotic,  Arena, Fight, Eirosport, i sve koje sam nabrojao  po još u verzijama 1, 2, 3, 4, 5 pa do 8. Ako ti ti voliš gadosti, izguglaj YNC schoking news i užpvaj.
Ozbiljno ti kažem, ako smo jednom drugaru na fejsbuku kupili bicikl da ima čime ići na posao, što tebi ne bi uplaćivali razne, dodatne kanale na TV.
Ne jebi više zolje sa Pinkom.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptySre Feb 21, 2024 1:38 pm

Total tv-kanali koji su kodirani dodatno se plati i imaš šta poželiš. Pink ignorišeš.

TOTAL TV










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyČet Feb 22, 2024 4:19 pm

Eugen Grafvajer ::



Ako ti fale neki obrazovni kanali, skupićemo koju kintu da ti pomognemo. Samo nemoj srati kako operateri nemaju ništa drugo u ponudi odim Pinka. U "našoj" Rebublici Srpskoj, za koju smatraš da je izrazito nerazvijena (anus mundi planete), oprerateri nude razne palete programa  sa kompletnim Discovery, History, Animal, BBC, Crime, HBO, Eurocinema,  Hustler, Baby, RealitY kings, Adult, Erotic,  Arena, Fight, Eirosport, i sve koje sam nabrojao  po još u verzijama 1, 2, 3, 4, 5 pa do 8. Ako ti  ti voliš gadosti,  izguglaj YNC schoking news i užpvaj.
Ozbiljno ti kažem, ako smo jednom drugaru na fejsbuku  kupili bicikl da ima čime ići na posao, što tebi ne bi uplaćivali razne, dodatne kanale na TV.
Ne jebi više zolje sa Pinkom.
Imam "kablovsku "

Discovery, History(1 i 2) , Animal, BBC, Crime, HBO (3-5) Arena (1-6) ,FOX (1-3) Film + , CNN ,čak i "Rusku državnu" itd Nekih 326 kanala (valjda ) -pola je naravno nepotrebno (razni "muzički" -čitaj narodnjački ,pa dečiji (čitaj -crtaći ,ali oni bez veze ) pa gomila "lokalnih" ...itd .
Samo "Pink Family " sam zadržao zbog zaista dobrih serija (moj favorit -Sheets Creak ,umirem na to )
No ne razumem što tebi i pominjanje "Pinka" smeta ?
JA samo ukazujem koliko "Pink" utiče na sadržaj srpskih dnevnih novina . I to decidirano kažem .
Srpske dnevne novine se sadrže od Vučića ,Pinkovih zvezda i zvezdica , Zadruge ,i Cece & dece .Ne možeš pobeći od toga -taj ortov je ne preplavio srpski medijski prostor - nego i ušao u dubinu ,kao ružičasto blato .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyČet Feb 22, 2024 5:17 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::



Ako ti fale neki obrazovni kanali, skupićemo koju kintu da ti pomognemo. Samo nemoj srati kako operateri nemaju ništa drugo u ponudi odim Pinka. U "našoj" Rebublici Srpskoj, za koju smatraš da je izrazito nerazvijena (anus mundi planete), oprerateri nude razne palete programa  sa kompletnim Discovery, History, Animal, BBC, Crime, HBO, Eurocinema,  Hustler, Baby, RealitY kings, Adult, Erotic,  Arena, Fight, Eirosport, i sve koje sam nabrojao  po još u verzijama 1, 2, 3, 4, 5 pa do 8. Ako ti  ti voliš gadosti,  izguglaj YNC schoking news i užpvaj.
Ozbiljno ti kažem, ako smo jednom drugaru na fejsbuku  kupili bicikl da ima čime ići na posao, što tebi ne bi uplaćivali razne, dodatne kanale na TV.
Ne jebi više zolje sa Pinkom.
Imam "kablovsku "

Discovery, History(1 i 2) , Animal, BBC, Crime, HBO (3-5) Arena (1-6) ,FOX (1-3) Film + , CNN ,čak i "Rusku državnu" itd Nekih 326 kanala (valjda ) -pola je naravno nepotrebno (razni "muzički" -čitaj narodnjački ,pa dečiji (čitaj -crtaći ,ali oni bez veze ) pa gomila "lokalnih" ...itd .
Samo "Pink Family " sam zadržao zbog zaista dobrih serija (moj favorit -Sheets Creak ,umirem na to )
No ne razumem što tebi i pominjanje "Pinka" smeta ?
JA samo ukazujem koliko "Pink" utiče na sadržaj srpskih dnevnih novina . I to decidirano kažem .
Srpske dnevne novine se sadrže od Vučića ,Pinkovih zvezda i zvezdica , Zadruge ,i Cece & dece .Ne možeš pobeći od toga -taj ortov je ne preplavio srpski medijski prostor - nego i ušao u dubinu ,kao ružičasto blato .

Ne gledam vesti, ne čitam novine, nema nervoze. Lepo funkcionišem bez trovačkog sadržaja. Na nama je čime ćemo se hraniti. Do sada si trebao naučiti da se prljavim rukama ne jede. Ono, što je palo sa poda se ne jede. Govna nisu za jelo, ma koliko drugi tvrdili da sadrži vitamine. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Sponsored content





Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» 5 faza braka po emisijama sa srpskih televizija :)))
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: