DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI MONTENEGRO BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI MONTENEGRO BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZBORI MONTENEGRO

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyNed Apr 02, 2023 11:04 pm

... smehsmeh  top88
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyPon Apr 03, 2023 9:24 am

Ne pratim ta desavanja, ali ne mogu da ne vidim da je Milu odzvonilo, nego i komentare da ce Rusi da preuzmu vlast.....sto ti je nas narod 🤣
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyPon Apr 03, 2023 9:44 am

Astra ::
Ne pratim ta desavanja, ali ne mogu da ne vidim da je Milu odzvonilo, nego i komentare da ce Rusi da preuzmu vlast.....sto ti je nas narod 🤣

Pobedio je Jakov Milatović,mlad čovek sa više nego impresivnom akademskom biografujim ,i bez mrlje na karijeri .
No,nije tajna da su Rusi bacili oko na CG (kao i na Srbiju ) -pa će vreme pokazati da li je "ruski čovek" ili ne .Još bitnije je kako će biti formirana Vlada -koliko će dobiti predstavnika oni iz "prosrpskih partija"
Treba pustiti čoveka na miru ,pa komentarisati recimo nakon 100 dana .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyPon Apr 03, 2023 4:43 pm

Jebote, koga boli kurac za izbore u CG? Zaista nemam nameru da više ikada kročim u tu zemlju. Bio par puda i zaista su mi se smučili za sva vremena.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyUto Apr 04, 2023 11:06 am

Eugen Grafvajer ::
Jebote, koga boli kurac za izbore u CG? Zaista nemam nameru da više ikada kročim u tu zemlju. Bio par puda i zaista su mi se smučili za sva vremena.

Normalnog čoveka i ne bi trebalo da boli dotični organ za izbore u drugoj zemlji. Vlast je da bude smenjiva a komšijska avlija se ne gleda. Osnove demokratije i osnovno kućno vaspitanje.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyUto Apr 04, 2023 11:29 am

ZoxZoja ::
Eugen Grafvajer ::
Jebote, koga boli kurac za izbore u CG? Zaista nemam nameru da više ikada kročim u tu zemlju. Bio par puda i zaista su mi se smučili za sva vremena.

Normalnog čoveka i ne bi trebalo da boli dotični organ za izbore u drugoj zemlji. Vlast je da bude smenjiva a komšijska avlija se ne gleda. Osnove demokratije i osnovno kućno vaspitanje.


Crkvena predrkavanja u smislu: "Ko je veći pravoslavac", naša crkva, naši manastiri, grobovi, junaci, Njegoš ili Obrenovići.... sajam ludila
Jebote, XXI vek
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyUto Apr 04, 2023 4:18 pm

Zabole me ovo moje lepo dupe za Montenegro . Isto kao za Sloveniju .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptyUto Apr 04, 2023 7:15 pm

Eugen Grafvajer ::



Crkvena predrkavanja u smislu: "Ko je veći pravoslavac", naša crkva, naši manastiri, grobovi, junaci, Njegoš ili Obrenovići.... sajam ludila
Jebote, XXI vek


Upravo to .Milo je izgubio zato što se zamerio SPC i "prosrpskim partijama" (ne kažem ja -kažu "analitičari" )
A rasplet ćemo videti.
Lično...drago mi je što je "došao" mlad ,obrazovan čovek .
No, ne bih se  iznenadio da prođe kao naš "mlad ,obrazovan čovek" -Zoran Đindjić.
I CG je puna veza sa "klanovima" i "državom" .










[You must be registered and logged in to see this image.]

Đole likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 12:03 am


Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 1:07 am

Đole ::

Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.
Apsolutno se slažemo da je Milo "mafiozo" .
Ali brate...jel zaista misliš da CG treba da bude "pion" SPC i Srbije ?
JA mislim da CG treba da bude nezavisna država Crnogoroca i manjina koje tamo žive .Jedna demokratska i nezavisna "državica" No da su institucije toliko ogrezle u krminalu ....bojim se da ni tri "Jakova" ni "Dritana" neće to skoro oćistiti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 8:24 am

Dokle god se Srbija kao država i SPC, uplitala u probleme susednih država, Srbi će u toj zemlji imati problema.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 9:27 am

Đole ::

Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.

Samoj sebi sam obećala da neću o politici na Forumu jer zla krv se tako stvara među ljudima koje poštujem i sa kojima imam šta pametno da prozborim. Dakle ovo je izuzetak i nije upereno tebi već toj floskuli o Đukanoviću koju ni ne znam ko je smislio i koja nije baš nova.

Prvo kakav je kao "vladar" bio znaaju Crnogorci. Njima je očigledno bio dobar dok je mogo 35 godina da im bude na čelu države ovako ili onako. Sad im ne odgovara i rekli su mu doviđenja. Što je, koliko sam malo videla po komentarima na tviteru, mirno prihvatio. Diktator vlast brani i krvlju ako treba. Dakle glavnu karakteristiku diktatora "ja ne dam vlast" nije imao.

Drugo što para uši u toj floskuli je da Srbi iz Srbije kojima jedan čovek odlučuje o svemu (poljski wc ne smeš da izgradiš bez njegovog amin) pričaju o diktaturi kod komšija. To je ono što sam u svom prvom javljanju na temu i rekla. Ne znamo osnove demokratije a ni kućno vaspitanje nam baš nije na zavidnom nivou.

Treće Lukašenko, Putin, Orban, Nepomenik nisu "vladari" u evropskim državama? Ovo spada u gledanje preko komšijskih taraba ali podvedimo i pod "opšta kultura i informisanost" jer samo konstatujem a ne želim da se mešam kako će rešiti svoje probleme jer ne mogu mnogo da utičem na svoju avliju.


Treće










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 9:47 am

ZoxZoja ::
Đole ::

Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.

Samoj sebi sam obećala da neću o politici na Forumu jer zla krv se tako stvara među ljudima koje poštujem i sa kojima imam šta pametno da prozborim. Dakle ovo je izuzetak i nije upereno tebi već toj floskuli o Đukanoviću koju ni ne znam ko je smislio i koja nije baš nova.

Prvo kakav je kao "vladar" bio znaaju Crnogorci. Njima je očigledno bio dobar dok je mogo 35 godina da im bude na čelu države ovako ili onako. Sad im ne odgovara i rekli su mu doviđenja. Što je, koliko sam malo videla po komentarima na tviteru, mirno prihvatio. Diktator vlast brani i krvlju ako treba. Dakle glavnu karakteristiku diktatora "ja ne dam vlast" nije imao.

Drugo što para uši u toj floskuli je da Srbi iz Srbije kojima jedan čovek odlučuje o svemu (poljski wc ne smeš da izgradiš bez njegovog amin) pričaju o diktaturi kod komšija. To je ono što sam u svom prvom javljanju na temu i rekla. Ne znamo osnove demokratije a ni kućno vaspitanje nam baš nije na zavidnom nivou.

----
Ne bih ja ništa ovde dodao . Svaka ti k*a Njugeševa brdski

Treće Lukašenko, Putin, Orban, Nepomenik nisu "vladari" u evropskim državama? Ovo spada u gledanje preko komšijskih taraba ali podvedimo i pod "opšta kultura i informisanost" jer samo konstatujem a ne želim da se mešam kako će rešiti svoje probleme jer ne mogu mnogo da utičem na svoju avliju.


Treće










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 9:48 am

Danubius ::
ZoxZoja ::
Đole ::

Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.

Samoj sebi sam obećala da neću o politici na Forumu jer zla krv se tako stvara među ljudima koje poštujem i sa kojima imam šta pametno da prozborim. Dakle ovo je izuzetak i nije upereno tebi već toj floskuli o Đukanoviću koju ni ne znam ko je smislio i koja nije baš nova.

Prvo kakav je kao "vladar" bio znaaju Crnogorci. Njima je očigledno bio dobar dok je mogo 35 godina da im bude na čelu države ovako ili onako. Sad im ne odgovara i rekli su mu doviđenja. Što je, koliko sam malo videla po komentarima na tviteru, mirno prihvatio. Diktator vlast brani i krvlju ako treba. Dakle glavnu karakteristiku diktatora "ja ne dam vlast" nije imao.

Drugo što para uši u toj floskuli je da Srbi iz Srbije kojima jedan čovek odlučuje o svemu (poljski wc ne smeš da izgradiš bez njegovog amin) pričaju o diktaturi kod komšija. To je ono što sam u svom prvom javljanju na temu i rekla. Ne znamo osnove demokratije a ni kućno vaspitanje nam baš nije na zavidnom nivou.

----
Ne bih ja ništa ovde dodao . Svaka ti  k*a Njugeševa  brdski

Treće Lukašenko, Putin, Orban, Nepomenik nisu "vladari" u evropskim državama? Ovo spada u gledanje preko komšijskih taraba ali podvedimo i pod "opšta kultura i informisanost" jer samo konstatujem a ne želim da se mešam kako će rešiti svoje probleme jer ne mogu mnogo da utičem na svoju avliju.


Treće
Ne bih ja tu ništa dodao.Svaka ti k*a Njeguševa. brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO EmptySre Apr 05, 2023 6:26 pm

ZoxZoja ::
Đole ::

Hm, svakom svoje mišljenje, ipak, nađoh se malčice prozvanim. Zašto, jer sam otvorio temu da bih zadnjeg diktatora sarkatično  karikirao. Da pojasnim, moji korijeni su na obali Morače, i da nisu tamo,
osjećam se dužnim da stanem u obranu, nazovimo, manjinske srpske zajednice koja je satanizovana
od vlade i odlazećeg mafijoza.

Samoj sebi sam obećala da neću o politici na Forumu jer zla krv se tako stvara među ljudima koje poštujem i sa kojima imam šta pametno da prozborim. Dakle ovo je izuzetak i nije upereno tebi već toj floskuli o Đukanoviću koju ni ne znam ko je smislio i koja nije baš nova.

Prvo kakav je kao "vladar" bio znaaju Crnogorci. Njima je očigledno bio dobar dok je mogo 35 godina da im bude na čelu države ovako ili onako. Sad im ne odgovara i rekli su mu doviđenja. Što je, koliko sam malo videla po komentarima na tviteru, mirno prihvatio. Diktator vlast brani i krvlju ako treba. Dakle glavnu karakteristiku diktatora "ja ne dam vlast" nije imao.

Drugo što para uši u toj floskuli je da Srbi iz Srbije kojima jedan čovek odlučuje o svemu (poljski wc ne smeš da izgradiš bez njegovog amin) pričaju o diktaturi kod komšija. To je ono što sam u svom prvom javljanju na temu i rekla. Ne znamo osnove demokratije a ni kućno vaspitanje nam baš nije na zavidnom nivou.

Treće Lukašenko, Putin, Orban, Nepomenik nisu "vladari" u evropskim državama? Ovo spada u gledanje preko komšijskih taraba ali podvedimo i pod "opšta kultura i informisanost" jer samo konstatujem a ne želim da se mešam kako će rešiti svoje probleme jer ne mogu mnogo da utičem na svoju avliju.


Treće

Đevojko, u pravu si, neka si rekla tom nepismenom analfabetu, što je  preko 40-deset godina
proveo u svijetu spavajući sa klošarima po parkovima metropola.

Ipak, mogao bi taj "klošar" da održi čas istorije, ali neću, nije dozvoljeno, pazi, pisati, prozboriti o komšijama preko plota.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IZBORI MONTENEGRO Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI MONTENEGRO   IZBORI MONTENEGRO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZBORI MONTENEGRO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Plus i minus...Izbori i Predizborna Kampanja 2012
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?
» IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: