DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
MODA -vaš frizer BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
MODA -vaš frizer BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 MODA -vaš frizer

Ići dole 
+5
Sanjalica
Oci-ANDJELA
Astra
Lily
Danubius
9 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyUto Jan 20, 2009 11:50 am

Izaberite idealnu frizuru

[You must be registered and logged in to see this image.]



Počinje nova godina i red je da nešto promenite u životu. Ali šta? Muža? Hmmm, veliki rizik. Posao? Pa, to se ne radi preko noći. Životne navike? Uh! Dakle – udrite po kosi! To je uvek bio najlakši put da se osećate kao
da ste izvršili malu ličnu revoluciju


Šiške su glavni štos
Guste šiške bacaju potpuno novo svetlo na vaše crte lica. S njima ćete delovati nezavisno, moderno, odlučno. Za razliku od efekta koji ova frizura ostavlja, ona je u stvari „razmažena“. Em ne pristaju svakom tipu kose, em morate stalno da se bakćete oko nje. Prvo treba da imate ravnu gustu kosu, morate da skraćujete šiške jednom u dve nedelje, a oblik lica treba da vam je trouglast, ako je ikako moguće. Priznaćete, zahtevno. Ali zato je apsolutno in. Prošle godine ponosno ju je nosila prelepa Liv Tajler, zašto je ove ne biste nosili baš vi?


Opet se nosi ležerna bubi forma
Prošla godina bila je u znaku 20-ih jer se u modu vratila neobična bubi frizura. Ponovo je aktuelna, ali ležerna, slojevita, bez stroge, okrugle forme. Za ovu frizuru najzahvalnija je kosa srednje gustine, koja deluje uredno i lepo pada. Posebno dobro stoji visokim, gracioznim devojkama kao što je preslatka pevačica Natali Imbrulija. I ne zaboravite – ženstveni detalji su obavezni.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Jun 06, 2009 2:35 am

danubius ::
Počinje nova godina i red je da nešto promenite u životu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
Šiške su glavni štos

[You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
Guste šiške bacaju potpuno novo svetlo na vaše crte lica.

Kako to misliš "bacaju novo svetlo..." kada šiške prave senke na licu. Pristalica sam retkih dugih šiški iako mnogim mladim devojkama lepo stoje guste, kraće šiške. To su uglavnom devojke svetlog tena i izrazito tamne kose.

Citat :
.... a oblik lica treba da vam je trouglast, ako je ikako moguće.

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Teško da je moguće osim da odem plastičara da mi utrougli lice ako je ikako moguće da bi bila IN. Sledeći modni krik ću takodje ispratiti pa makar jajasti oblik bio IN. lol!

Citat :
Opet se nosi ležerna bubi forma

Joj, Dani, crkoh od smeha zbog bubi forme. :padapk8: :padapk8: :padapk8:

Dakle, ja sam oduševljena ovim uvodnim postom. Prosto si me razbudio a taman sam krenula u krevet.

Što se odabira frizure tiče, odavno sam je odabrala i nikako je ne menjam. Duga, prirodne kovrdže pri krajevima i retke duge šiške koje prekrivaju obrve a ističu oči. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovkva mi je frizura kada mi vetar mrsi kosu. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyČet Avg 13, 2009 2:59 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

.. ta bas si extra tako razbarusena.. migg
.. sam mrdni siske idu t' u oCi.. glases
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyČet Avg 13, 2009 7:14 pm

Frizure za plažu i vrele letnje noći















Na plaži je teško imati frizuru. Slana voda i sunce isušuju dlaku, a vetar ne dozvoljava da izgledamo uredne.

Šta učiniti?

Rešenje je u punđi


[You must be registered and logged in to see this image.]
"Nije tačno da na plaži ne možete da izgledate uredno. Pokupite kosu u rep, a zatim napravite punđu koju ćete fiksirati ukosnicama. I pletenica je praktična, naročita ona ’riblja kost’", savetuje čitateljke MONDO portala Valentina Prostran vlanica salona "Rusija" i autor knjige "Punđe".

Osim frizure, na moru je bitno i pravilno negovati kosu, a Valentina preporučuje prirodna pakovanja.

"Masku za kosu napravite od maslinovog i čičkovog ulja, nekoliko AD kapi i dva žumanca. Izmešajte sve sastojke kako biste dobili kompaktnu smesu koju ćete ravnomerno naneti na kosu. Nakon sat, ili više, dobro isperite kosu blagim šamponom“, savetuje frizerka, dobitnik mnogih nagrada na međunarodnim takmičenjima frizera.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ona kaže da kosu možemo negovati i na samoj plaži.

"Ne štedeći nanesite čičkovo ulje na kosu. Kupajte se i sunčajte slobodno, a kosu operite tek pošto odete u sobu. Čičkovo ulje će tako biti odlična zaštita dlake od lomljenja i istanjivanja, kao i od promene boje."

Na proslavi dvestote emisije "Top Hair", u četvrtak uveče u Zemunu, otkrili smo i koje frizure su aktulne ovog leta.
Smeđi tonovi, lokne i opušten, prirodni izgled za one koji vole dugu kosu.

Androgine frizure, i pramenovi izrazito različitih boja za one koji bi da se šišaju.

Izvor: Mondo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyČet Avg 13, 2009 8:14 pm

Na moru nikako ne koristim fen za kosu,znaci nema feniranja,nema frizure,tih dana je juris friz....od soli i Ne feniranja,kosa mi se sama pomalo talasa,pa izgledam cak i mladje.... a to i ide uz garderobu u vrucim nocnim setnjama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyČet Avg 13, 2009 10:29 pm

Volim da sam uredna i da je svaka dlaka na svom mestu, mozda preterujem ali takva sam od malih nogu (kako kaze moja mila mama).. Kosa mora da je isfenirana lepo i glatko, kad ne stignem da odem kod frizera to spretno uradim i sama.. Upravo sada sam to i radila..Ne izlazim iz kuce dok sve na meni ne bude tip-top..
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyČet Avg 13, 2009 10:30 pm

Nije lose da trknem sutra do frizera 55555
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić


Godina : 40
Location : Beograd
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptyPet Okt 16, 2009 11:16 pm

Ja imam neki svoj štos, i menjam kad mi se menja, ne patim od trendova.
Uglavnom mi sporo raste kosa, pa baš i ne mogu mnogo da eksperimentišem i kratim je.
Volela bih dužu kosu, ali i ovako mi je ok.
Šiške sam nosila, ali s obzirom da me jako često boli glava kad mi upadaju u oči, više ih ne skraćujem.
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 1:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovako trenutno izgleda moja frizura..Samo što je moja kosa dužine do dupeta..
Izgleda šašavo,ali sad sam na odmoru,i raščupana sam.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
raspolozena

raspolozena


Godina : 53
Location : Svuda po malo
Datum upisa : 16.08.2009

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 1:45 pm

Ne pratim modne trendove,kosa mi je duga, trenutno izgubila svoj oblik,jer hocu da mi jos poraste da bude ravna.Sama negujem svoju kosu,nije to neka umetnost.Sto se tice frizurica,meni je lakse da sama uzmem cetku u ruke izfeniram se sama,a kada hocu da imam loknice, na kosu stavim malo pene za ucvrscivanje poguzvam rukom ili umotam pundju na vrh glave i prikacim snalom.Posle 15min.skinem snalu rukama prodjem kroz kosu,eto mi loknica.Opustena frizura.
Ne mogu da cekam i sedim tri sata kod frizera,neme to iskreno mrzi.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 3:04 pm

raspolozena ::

Ne mogu da cekam i sedim tri sata kod frizera,neme to iskreno mrzi.

Iskreno, ne da me mrzi već redovno izlazim očajna iz frizerskog salona a odem jednom godišnje da mi skrate kosu a onda nastuap feniranje, to očajno feniranje. Lepo kažeš šta hoću jer šta bi se moglo sa dugom kosom do osušiti je, bez ravnanja već da ostane prirodna, ali ne vredi, frizerke su u velikom procentu po malo glupave.

Jedino zadovoljstvo mi je kada mi peru kosu. E, tada uživam a izdžala bih ceo dan, samo da mi peru kosu. Uh, ko mačka predem.

Kosu sama negujem i osvežavam vrhove, a i farbanje je u mojoj nadležnosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 3:10 pm

danubius ::
Na plaži je teško imati frizuru. Slana voda i sunce isušuju dlaku, a vetar ne dozvoljava da izgledamo uredne.

Opet mondovsko novinsko lupetanje. Ove godine me je more dva meseca solilo i ništa mi nije falilo. Kosa je bila i dalje sjajna i vazdušasta.

A što se frizure tiče, meni je najlepše kada se s puštenom kosom bućnem u vodu. Posle pod tuš i mirna Bačka sa sve Somborom a i Apatinom. [You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle, ili je prirodno puštena, ili je smotana u veliku sarmu sa po kojim padajućim pramenom preko uha. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 3:16 pm

Ima li kika...aman? [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 3:19 pm

cojle ::
Ima li kika? [You must be registered and logged in to see this image.]

Jooj, Cojle, kako da nema. Ali ne kika već kike. Spletem ja tako kad-kad, onako u stranu, pa mi padne s prednje strane levog ramena. To mi se baš svidja, mada najviše volim kad je pustim da se prostre gde joj je volja. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 3:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da se i uvence otkrije![You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 4:00 pm

cojle ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da se i uvence otkrije![You must be registered and logged in to see this image.]


Jbt. pa ti kao da si usliko moju kosu. Od boje do valovitosti. Al' ne mogu sama ovakvu kiku, a da mi se svidja, svidja mi se i to jako. Kad-kad uhvatim komšinicu da mi je uplete. Inače, često upletem jednu malu tanušnu kikicu pa je pustim da visi uz ostale vlasi (protiv uroka [You must be registered and logged in to see this image.] )
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer EmptySub Okt 17, 2009 8:46 pm

cojle ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da se i uvence otkrije![You must be registered and logged in to see this image.]


Cojle je definitivno ljubitelj "mlada Šumadinka "looka , bar ja tako tumačim ovu sliku . Doduše....i Anželina Džoli se zna *vaka videti .
Nego .....moje gospodje , kada se vrate iz salona (na frizuru se ide samo U RADNOM VREMENU , taki običaji ovde ) [You must be registered and logged in to see this image.] znaju sve za ceo grad : ko, sa kim, kada , gde ..............
Kad udare u "analize" ,a pohvališ im fizuru ....samo te belo pogledaju, kažu "A,,,,to....ma jeste , dobro je uradila" ....i nastave sa "Ma jesi čulaaaaaaa, božeeeeee, onaj XX se švalera sa onom XY, jadna njegpva ženica ....ma znaš koja je ....ona što radi u zabavištu...." [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





MODA -vaš frizer Empty
PočaljiNaslov: Re: MODA -vaš frizer   MODA -vaš frizer Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MODA -vaš frizer
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» MODA-ZA BEBE
» Retro moda
» VISOKA MODA ?
» Moda za pse...pretjerivanje ili shvatljiv luksuz?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: