DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Koliko poznajemo sami sebe ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Koliko poznajemo sami sebe ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Koliko poznajemo sami sebe ?

Ići dole 
+21
Nut
Ljutica
Helena Trojanska
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Aurora Borealis
cojle
Harite
promaja
montoya
Silvy
Luckasta
Seagal
Crna_ovca
Danubius
Oci-ANDJELA
Sanjalica
Beli-Andjeo-z
Smiljan
Astra
komunikativn@
25 posters
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Feb 15, 2009 12:32 pm

Koliko smo zapravo sigurni u sebe ? :scratch:
U svoje stavove ?

Koliko ste puta bili u situaciji da vam
je netko pokusao nametnuti
neka svoja misljenja
ili vas pokusao uvjeriti u nesto
u sto vas se inace nikad nebi moglo uvjeriti ?

...jel vam se ikad dogodilo
da vas netko drugi poznaje tako dobro
kao vi sami sebe ?

Nedjelja 12:32 min... komunikativn@ puna pitanja :twisted:

...naravno ocekuje i VASE odgovore ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Feb 15, 2009 12:40 pm

Ja sam previse tvrdoglava da bi bilo ko mogao da promjeni moje misljenje,ali desava se da ga ja sama ponekad mjenjam,sto ne smatram manom,nekad sagledam da to nije bilo pravo i mijenjam.
Sad,kod mene postoji jedna druga stvar.....dozvolim da osoba pomisli da je uspjela da me ubijedi............ne zbog glume,vec da nas postedim daljih ubjedjivanja,ali zakljucke koje ja stvorim,ne moze niko vise da izmjeni........a uvjerila sam se mnogo puta da sam bila u pravu,da jednostavno imam "nos" da nanjusim ono sto je jedino tacno.Ponesena samouvjerenoscu,mozda malo i prepotentno,ostajem pri svome,ali ne volim da ga namecem nekome,jer kako ja ne prihvatam,i drugi imaju pravo na neprihvatanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Feb 15, 2009 12:49 pm

...kao sto covjek nemoze nikada do kraja upoznati drugoga, tako i samoga sebe nikada nece upoznati...desavaju nam se situacije "u zivotu prvi put", tek poslije vidimo da smo reagovali na sasvim drugi nacin, no sto smo mogli i pomisliti, da cemo tako reagovati...
Nazad na vrh Ići dole
Beli-Andjeo-z

Beli-Andjeo-z


Datum upisa : 29.01.2009

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPon Feb 16, 2009 2:52 pm

Moje misljenje je da svako poznaje sebe onoliko kolio ima hrabrosti,da bar na tren udje u srz sebe,da se suoci sa svojim demonima,sto svakako moze biti vrlo bolno!Licno moram napisati da poznajem sebe dovoljno,da buh bila zadovolja kvalitetom prozivljenog,a nadam se i dozivljenog...Jer ako ste dovoljno realni i realne morate priznati da se u stavri svi mi najvise plasimo sebe.....
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPon Feb 16, 2009 3:02 pm

Ne mogu reci da ne poznajem, niti da poznajem sebe.
Svaki dan, u svakoj narednoj situaciji upoznajem nešto novo u sebi.
Mislim da isto kao što se "Čovek uči dok je živ", tako se i nadgradjuje, napreduje, pritom i upoznaje sebe.
Nismo mi nepromenjivi, finalni produkti, da bismo poznavali sebe u potpunosti.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPon Feb 16, 2009 3:05 pm

Ja sebe ich ne poznajem, svakim danom nesto novo o sebi doznajem :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPon Feb 16, 2009 3:27 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Ja sebe ich ne poznajem, svakim danom nesto novo o sebi doznajem :geek:

Slazem se sa tobom Okana, sebe poznajemo samo kroz ono sto smo prozivjeli, za ono sto nismo ne mozemo znati kako cemo reagovati...
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 1:18 pm

Ja se uopce ne mogu prepoznti :shock:

svaki put sama sebe iznenadim,
ochito mi nesto fali :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 2:02 pm

komunikativn@ ::
Ja se uopce ne mogu prepoznti :shock:

svaki put sama sebe iznenadim,
ochito mi nesto fali :geek:

:raz6: , kako da ti se pomogne Komunika...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 6:29 pm

Poznajem sebe....i vrlo često mi se ta kreatura nimalo ne dopada....No, tvrdim da u nekoj novoj situaciji, svako je apsolutno nepredvidljiv -ma koliko mislio da se poznaje....

Koliko puta ste čuli rečenicu ;Da mi je neko rekao da ću......(ovo ili ono)--...pa se to ipak desi .Sami sebe iznenadimo postupkom koji od sebe nismo očekivali...jer mi , kao, dobro poznajemo sebe.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 7:17 pm

Ne poznajem se uopste,niti sam ikada tvrdio da se poznajem.Nikada covek ne zna kako ce reagovati na nesto.I onda se mozemo iznenaditi,ali kako god bilo ipak se neki principi i standardi zivota i zdravog rezonovanja iskazuju kada je najpotrebnije tako da sam sasvim zadovoljan sa poznanstvom jedne ofce.Da me nema ovakvog kakav sam bilo bi mi zao.
Nazad na vrh Ići dole
Seagal

Seagal


Datum upisa : 21.01.2009

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 7:53 pm

Mislim da sebe posnajem dovoljno ali nikad se nezna kad cu jos ponesto saznati ili otkriti o sebi, kao sto neko rece "covek se uci dok je ziv". No ono najgore je kad je neko dvolican pa je i logicno da se nepoznaje nimalo jer zivi dva zivota jedan ili vise realnih i jedan virtualni , e to kad se pomesa nastaje totalna zbrka. A ima takvih ... :D
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 7:58 pm

Cini mi se, da poznajem samu sebe toliko, da se nekada i uplasim same sebe...
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 8:13 pm

Samo nam se cini da sebe poznajemo bas dobro, da znamo uvek kako cemo reagovati u datim situacijama, alinas zivot vrlo cesto iznenadi i pokaze da nismo u pravu.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 8:43 pm

poznajemo sebe sasvim dovoljno..osim kad uleti neopazeno "virus" i tad bobrljavimo obicno.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 9:00 pm

lepo.. :joint:
Posto se poznajes, hajde ti nama ispricaj sve o sebi rabbit
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Feb 18, 2009 9:03 pm

:ironic: :69579: :163443:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Mar 05, 2011 9:33 pm

Silvy ::
Samo nam se cini da sebe poznajemo bas dobro, da znamo uvek kako cemo reagovati u datim situacijama, ali nas zivot vrlo cesto iznenadi i pokaze da nismo u pravu.

Naravno...no postoje neki osnovni postulati koji se ne smeju nikako i nizašta "zaobići" Svi možemo ispasti heroji i kukavice , slagati i prevariti , sve je ljudski i sve se može desiti ....
No nikada i ni zbog koga se ne smeju pogaziti one osnovne karakteristike koje nekoga čine ličnošću .Gde bi onda završili -ako nam nešto treba , onda ćemo ukrasti, ili ako naidje "bolja" žena (muškarac ) onda ćemo bez razmisljanja posegnuti za njom , a dotadašnju odbaciti ?
Niko ne može biti 100 % siguran -ali samim godinama života valjda već znamo , ili smo dokazali da bar sami znamo toliko o sebi -šta bi,a šta ne bi nikada, tj "kakvi smo"
Ako se menjamo prema situaciji -onda smo kameleoni ili amebe -nikako ljudi . Svi bi trebali znati svoje "granice " preko kojih se ne ide.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Mar 05, 2011 9:46 pm

samo sam ovo iskopiro jer je odgovor tu ---Ako se menjamo prema situaciji -onda smo kameleoni ili amebe -nikako ljudi . Svi bi trebali znati svoje "granice " preko kojih se ne ide. --ovo je pravi odgovor na pitanje ...nebi neki ljudi umišljali da su u pravu i kad nisu ,ja znam da sam nekima odvratan ali ja se nemenjam ,otkako sam došao na ovaj forum ovakav sam ,i kad sam pisao da se slabo piše ,i kad nas ima a u stvari nema ,kad sam i rekao da idem po drugim forumima pišem ...da ,pišem i nemenjam svoj stil ni tamo ,kako ovde tako i tamo ,nelažem ništa ,mada nekima smeta i što se pojavim al bože moj ,pa nisam ni ja sa svima na zdravo ....Opet kažem ,nekad je bolje otvoreno napisati u čemu je problem i mirna Bačka a ne ovako pisati i otvarati ponovo teme koje očigledno trebaju da kažu nekom nešto ...zar nije bolje to reći otvoreno i priči je kraj....Ja sebe poznajem ,ako kažem nešto i ostaću iza toga ,ako sam pogrešio --izvinuću se ali što napisa i ti DENI --čitaš između redova --pa ima nas još pismenih.... migg
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel
Harite


Godina : 47
Datum upisa : 02.11.2010

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Mar 05, 2011 11:36 pm

komunikativn@ ::
Koliko smo zapravo sigurni u sebe ? :scratch:
U svoje stavove ?

Koliko ste puta bili u situaciji da vam
je netko pokusao nametnuti
neka svoja misljenja
ili vas pokusao uvjeriti u nesto
u sto vas se inace nikad nebi moglo uvjeriti ?

...jel vam se ikad dogodilo
da vas netko drugi poznaje tako dobro
kao vi sami sebe ?

Nedjelja 12:32 min... komunikativn@ puna pitanja :twisted:

...naravno ocekuje i VASE odgovore ne znam
Sigurna sam u sebe i u svoje stavove do sada,a ko zna sta zivot nosi...Veoma sam tvrdoglava osoba i tesko da mi iko moze nametnuti neko svoje misljenje sa kojim se ja ne slazem.

Imam tu srecu sto sam blizanka i moja sestra me poznaje kao ja sebe.Imamo identicne stavove.Kad neko izgovori neku recenicu dovoljno je da se pogledamo i vec znamo sta mislimo o tome a da i ne izgovorimo.
tooo
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Mar 05, 2011 11:55 pm

Ko zlu paru! slamka











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Mar 06, 2011 12:15 am

I vise nego dovoljno, da me ponekad i plasi....Postoji par osoba koje me prilicno dobro poznaju, ne moze da stane ni na prste jedne ruke, ali meni sasvim dovoljno....Vrlo dobro znam sta hocu, jos bolje sta necu....Svakoga mogu da saslusam, prihvaticu ono sto meni odgovara.....Kakva sam, takva sam....
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Mar 06, 2011 12:17 am

Znam samo jednu osobu koja me poznaje tako dobro, i to od prve sekunde....i sad smo zajedno migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Mar 06, 2011 12:50 am

Moji najmiliji me poznaju najbolje i to mi i jeste najvažnije.Za njih živim..
Sebe poznajem odlično.Znam šta hoću,šta neću.Znam koliko mogu,koliko ne mogu..
Paz da sad sve nebi napisala..:)


Svesa sam svojih mana i svojih vrlina.Trudim se da ispravim što nije dobro,ali mi uvek ne uspeva.Ko zna zašto je to dobro.Nije lako biti žena..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 53
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Mar 06, 2011 1:31 am

Moja porodica me poznaje,a muž me zna u dušu . Ja sebe dobro poznajem,ali još uvek saznajem i korigujem neke stvari kod sebe.Svesna sam svojih kvaliteta,ali loše strane koju imam kao i svako ljudsko biće. Andjeli su na nebu,a ljudi na zemlji.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyNed Mar 06, 2011 5:22 pm

Normalno da se poznajem ,pa bruka bi bila da se neznam...imam vrlina i mana ,nisam cvećka ,nekad sam uporan u nečem iako možda ne bi trebao ali to skontam na kraju ...porodica me zna dobro ,familija ,a i osobe koje su samnom duže puštam u svoju oazu... migg
Nazad na vrh Ići dole
Ljutica

Ljutica


Datum upisa : 10.02.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Apr 23, 2011 3:32 pm

Mislim da dovoljno poznajem samu sebe pa nekih 80% sam sigurna u to, ali onih 20%... Ima dana kada ne znam šta to radim:))) Iznenadim i samu sebe nekim postupkom koji mi nije svojstven. Sve je to život. Valjda psiha časti samu sebe nekim performansom:)) muncat
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Apr 23, 2011 3:51 pm

Sebe poznajemo veoma slabo..makar ja za sebe to govorim(Mi samo mislimo da znamo ko smo ..)...ali posto je covek ,kao i ljubav najveca tajna na svetui) njegovi nesvesni sadrzaji,posebno,..onda odgovor moze biti samo ovakav...ali..spadam u one budne tj..probudjene..(vecina ljudi su spavaci.da ne kazem neku tezu rec...)

Nemoguce je da smo uopste u stanju da sebe upoznajemo bas,onako kako treba ..jer ne znamo sta se sve skrilo u nama tamo negde duboko..da sada ne pisem o dusi kao ogromnom prostranstvu...bez kraja...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySub Apr 23, 2011 6:38 pm

Citat :
Koliko smo zapravo sigurni u sebe ? U svoje stavove ?
Sasvim sigurna ako se radi o oblastima u kojima imam iskustva.

Citat :
Koliko ste puta bili u situaciji da vam je netko pokusao nametnuti neka svoja misljenja
ili vas pokusao uvjeriti u nesto u sto vas se inace nikad nebi moglo uvjeriti ?
Mislim da po svom načinu razmišljanja spadam u manjinu, tako da sam često izložena kritici i "napadima". Cenim "težinu" sagovornika i prema tome se "usklađujem".


Citat :
...jel vam se ikad dogodilo
da vas netko drugi poznaje tako dobro
kao vi sami sebe ?
Još ne, iako su roditelji vrlo blizu. :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPon Apr 25, 2011 12:51 am

komunikativn@ ::
Ja se uopce ne mogu prepoznti :shock:

svaki put sama sebe iznenadim,
ochito mi nesto fali :geek:
...

smehsmeh smehsmeh smehsmeh ..I ja isto...vecito u meni neki stanari.....To sami Bog zna koliko ih je..'.I svako vuce na svoju stranu,a ja u jurnjavi za njima nikako da stignem do krajaaaaa....

aaaaaaaaaaaaa...lepa Hanuma..
tebe volim, veruj mi,
vec godinamaaaa..
...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPet Avg 31, 2012 2:27 am

komunikativn@ ::

...jel vam se ikad dogodilo
da vas netko drugi poznaje tako dobro
kao vi sami sebe ?
Da, postoji jedna jedina osoba u mom životu koja me poznaje bolje nego ja samu sebe, to je moja 'srodna duša', moje drugo 'ja'...., i nije ono što se uglavnom pod tim pojmom podrazumeva.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPet Avg 31, 2012 9:06 am

Nut ::

..I ja isto...vecito u meni neki stanari.....To sami Bog zna koliko ih je..'.I svako vuce na svoju stranu,a ja u jurnjavi za njima nikako da stignem do krajaaaaa....
.
Nutella ,znaš kako se to zove [You must be registered and logged in to see this image.]?
Možeš "poznavati sebe " koliko god želiš -niko ne može da kaže " e ja poznajem sebe ,nikada ne bi ovo i ono..."
Jer se desi da dođe neko u vaš život ,i okrene ga naglavačke ...pa radite stvari koje ne biste ni u ludilu . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPet Avg 31, 2012 9:23 am

Mjenjamo se vremenom,svi...i razmisljamo rekla bih ne samo zrelije,vec povoljnije,ako smo psihicki zdrave osobe,naravno....neke stvari ne mozemo predvidjeti...mozemo moralisati,ali tek data situacija ili emocija ucini da se u sekundi pretvaramo u nesto drugo....andjela ili zvijer....ali to su vanredne situacije u kojima niko ne moze znati sebe i svoju reakciju,dok se ne dese.
Ljubav,ako se i desi iznenada,ne vjerujem da stabilnim osobama moze da okrene zivot naopako,mada ih znam koji su kroz to postali neko drugi,po meni labilniji....jer mozes u ljubavi da mjenjas navike,ali ne i karakter.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptyPet Avg 31, 2012 9:41 am

Recimo da poynajem sebe. Ne 100% ali dovoljno, imam stavove koje ne gazim,ciljeve za koje se trudim svim silama da ostvarim, mišljenja koja uvek izgovorim( jer svako ima pravo na to).

Drugi mogu da mikazu svoje mišljenje naravno,a na meni je hoću li to uvažit.
Ne može niko da mi nameće ništa,makar radila nešto što posle neće biti dobro,sama ću biti kriva, i neću morati tražiti krivca za svoja dela. I niko me ne može uveriti u nešto da je crno ako ja znam da je sivo!

Postoje naravno osobe koji me znaju skoro kao ja sebe.To je moja porodica,ali jedna osoba me poznaje toliko ,da nam nekad reči nisu ni potrebne.Možda neki mig okom , ili pogled kaze sve.....
Npr. Jednom sam bila kod nje, zbog silnih načulenih ušiju komukacija tekla ovim tokom:
-Znaš?
-Znam....
osmeh....pogled sa strane ....
-Baš onako ...vidi.....ono...tamo,ali nemoj.....
-Znam ....dobro si rekla...neću......

svi gledali niko ništa shvatio nije, no nas dve smo sve shvatile,bez mnogo priče i polemike.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Mar 19, 2014 8:22 pm

[quote="komunikativn@"]Koliko smo zapravo sigurni u sebe ? :scratch:
U svoje stavove ?
Dosta sigurna. Uglavnom principijelna. No ne znaci da necu promeniti stav ako sve ukazuje da nisam u pravu.


Koliko ste puta bili u situaciji da vam
je netko pokusao nametnuti
neka svoja misljenja
ili vas pokusao uvjeriti u nesto
u sto vas se inace nikad nebi moglo uvjeriti ?

Pokusali jesu ali dzaba...Nista bez cvrstog dokaza..a onda...ok



...jel vam se ikad dogodilo
da vas netko drugi poznaje tako dobro
kao vi sami sebe ?

Da, porodica me poznaje sasvim dobro, ali ne verujem da me iko poznaje bolje od mene zlz Mozda jedna osoba bolje od ostalih ...ali...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Mar 19, 2014 8:31 pm

Ebes to kolKo se ja poznajem, vise volEm da "cujem" kolKo me drugi poznaju  trtrr smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? EmptySre Mar 19, 2014 8:45 pm

Ja se poznajem taman toliko da pobjegnem cesto od sebe jer necu da vidim to sto hoce da izadje na svjetlost dana....pritisnem ja taj dio,onim kamenom za kupus....nece ona meni kako ona hoce,vec kako ja hocu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Koliko poznajemo sami sebe ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Koliko poznajemo sami sebe ?   Koliko poznajemo sami sebe ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Koliko poznajemo sami sebe ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» VANZEMALJCI-da li smo sami u svemiru ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: