DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta se vidi sa vašeg prozora?

Ići dole 
+73
ZoxZoja
Black Wizard
savo
kutijica
brdjanin
Astra
Lujkaa
Nut
Rara Avis
Ladyintheblack
Hestija
Šmizla
Kijara-brm
promaja
Bane Bumbar
Čupka
brunolino
Krupljanka
dusicaa
montoya
tvrtko
Zana
Sibila_
debilko
Djulieta
Tattoo
podbarac
AstrinaKomsinica
bosankaa
Okano
Samouka
Nono 64
MonteGirl
sunasce
slatkicass
jelenko
veseljak 79
mir-mir
Slovenska
REVELIN
jutarnja izmaglica
sonia
Ivana_258
zirafa
Aurora Borealis
Bokssha
popovac
rouzvel
Amisela
cojle
Orhideja
sanjalica.ns
Vangelis
dejan
Kica/Praja
Alisa
malena debeljuca
Draganna
PJER
Muvator
svilanaasvaltu
~HeLeNa~
Bole__Ser.
Crna_ovca
Andjelika
Lily
Oci-ANDJELA
komunikativn@
Smiljan
veccana44
doctorr67
Silvy
Sanjalica
77 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyUto Mar 31, 2009 2:26 pm

First topic message reminder :

Podstaknuta prozorom - koji je ujedno i moj jedini kontakt sa živim svetom, iz kancelarije - otvaram ovu temu.


Šta trenutno vidite kroz prozor? :girl_sigh:



Možete opisati trenutno stanje, možete poslati sliku, a možete i maštati, gledajući kroz prozor.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyPet Dec 29, 2017 10:40 pm

Vid' mraka, jebo sliku svoju! rasta
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySre Mar 21, 2018 10:58 am

Sneg koji je napadao. I čeTka me da pročistim put do uglja.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySre Mar 21, 2018 7:25 pm

Ovo  se videlo pre podne ,sa prozora u firmi . Mećava .

[You must be registered and logged in to see this image.]

A  onda je oko 13 h izašlo sunce -i sve se otopilo (ili većina )  :uraa:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySub Mar 31, 2018 12:42 am

krovovi, i ono najlepše-komad neba
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyPon Apr 20, 2020 9:19 am

Nepokošena trava kod komšije od prekoputa. I parče druma kojim niko ne prolazi sve čeraz sata policijotskog i drugog dana Uskrsa kad se kako red i običaj nalažu ne ide ni na njivu.
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyPon Apr 20, 2020 1:15 pm

Još uvek "plavi most" zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySub Avg 20, 2022 8:20 am

Orah, smokve i ruža puzavica strateški posađene ispred mog prozora uz sivo, kišno nebo stvaraju utisak da je negde oko 4 saHata posle ponoći i teraju me da se pitam koji sam ustala tako rano. Ali ono što privlači moj pogled je lišće smokve. Dok su orahovo i ružino mokri od kiše lišće smokve je SUVO. Eto meni mozgalice za danas da pronađem čerez čega je to.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySub Okt 22, 2022 12:19 pm

Gore pominjano lišće je suvo ali zato menja boju. Za sad smokva prednjači u potrošnji žute tempere. Ali nije stvar u onome što vidim nego u onome što NE ČUJEM. Dobro ste pročitali. U onome što NE ČUJEM. Danima unazad zuji da mozak probija. Oktobar koji je rešio da nam prištedi ogrev i/ili novčanike izdataka za grejanje doneo je novu glavobolju. Travu koja uopšte ne prati kalendar pa džiglja ko nenormalna. Da te komšiluk ne bi ogovarao a i da sam ne bi zalutao u savani&stepi koja je ovde nekad i bila posle oticanja Panonskog mora trava se mora pokositi. Trimeri zuje od zore do srećom, ranog smrkavanja. Moja psihička ravnoteža je bila na ivici da prevagne na stranu "pa šta ako postaneš masovni ubica i to je za ljude". Izgleda da je travofrizeraj okončan bar kad je mmoj komšiluk u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySub Okt 22, 2022 12:31 pm

ZoxZoja ::
Gore pominjano lišće je suvo ali zato menja boju. Za sad smokva prednjači u potrošnji žute tempere. Ali nije stvar u onome što vidim nego u onome što NE ČUJEM. Dobro ste pročitali. U onome što NE ČUJEM. Danima unazad zuji da mozak probija. Oktobar koji je rešio da nam prištedi ogrev i/ili novčanike izdataka za grejanje doneo je novu glavobolju. Travu koja uopšte ne prati kalendar pa džiglja ko nenormalna. Da te komšiluk ne bi ogovarao a i da sam ne bi zalutao u savani&stepi koja je ovde nekad i bila posle oticanja Panonskog mora trava se mora pokositi. Trimeri zuje od zore do srećom, ranog smrkavanja. Moja psihička ravnoteža je bila na ivici da prevagne na stranu "pa šta ako postaneš masovni ubica i to je za ljude". Izgleda da je travofrizeraj okončan bar kad je mmoj komšiluk u pitanju.

*fala na pitanju -juče sam bio na groblju .Upravo što kažeš -trave ....kao da je proleće .Jeste da je to jedan uzak koridor (50 cm x 4 metra) ali itekako je radila motika+grablje .Jeste da nisam svaku travku iščupao -ali komisija baba može da zabeleži da je "neko bio"
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptySub Okt 22, 2022 2:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyPon Dec 19, 2022 11:07 am

Jak mraz koji neće ni otići a pada i magla. Zimski dan na delu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 EmptyNed Jun 11, 2023 10:11 am

Komšijina smokva


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta se vidi sa vašeg prozora?   Šta se vidi sa vašeg prozora? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta se vidi sa vašeg prozora?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: