DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 VOLITE LI SVOJ POSAO ?

Ići dole 
+32
Nut
dusicaa
Sikret
Samhain
Uther Pendragon
AstrinaKomsinica
determinanta
LINDA
nada.nada
Aurora Borealis
Smiljan01
popovac
beskraj
Lily
SunStorm
Draganna
Najmilija
dejan
Sanjalica
Orhideja
Astra
Silvi
Oci-ANDJELA
Amisela
cojle
sonia
Kijara-brm
Luckasta
Smiljan
Crna_ovca
doctorr67
Danubius
36 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyČet Maj 14, 2009 3:38 pm

First topic message reminder :

Pitanje ne može biti jednostavnije....

Volite li posao koji radite ? Ako ne-zašto ne , ako da-zašto da....










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 5:06 pm

svoj volim naraffno ...tudj poshtujem al me nezanima...:))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 5:23 pm

.. toj mi je, sto mi je.. menj'o.. pa se.. zezno..
.. cim se vrno'.. pare obrn'o.. VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 643337
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja




Datum upisa : 22.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2009 7:08 am

Volim, dinamičan je, nekad pošizim ali dobro je.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2009 7:20 am

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 268225 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 268225 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 268225 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 91680 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 580381 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 572690 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 8285 .....ili treba da i tekstualno pojasnim ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2009 7:27 am

sve mora biti jasno i chisto...kao i kalupi za proteze:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2009 9:05 am

Kažu > "Nije uspeh raditi posao koji voliš, već zavoleti posao koji radiš."

Kada se desi drugo, podrazumevaće se i prvo.
Nazad na vrh Ići dole
beskraj




Datum upisa : 26.12.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySub Dec 26, 2009 7:58 pm

Ne volim svoj posao ali posto sam zadovoljna kako sam placena odradjujem ga.
Nazad na vrh Ići dole
Draganna




Datum upisa : 25.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Sep 28, 2010 5:20 pm

Volim !!! :141545:
Nazad na vrh Ići dole
popovac




Datum upisa : 26.04.2010

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Sep 28, 2010 5:34 pm


Ja sam sebe potpuno našao u poslu koji obavljam ,i iskreno sam zadovoljan. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 4:50 pm

Obozavam! Imam najludji posao na svetu VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 410307










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 4:54 pm

Volim, uzivam na livadama mojim...
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 5:10 pm

sonia ::
Obozavam! Imam najludji posao na svetu VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 410307

u to ne sumnjam.....hehehhe....nikad ti nije dosadno....mada ti i kod mene isto dodje....hehehehe.....ludnica bez ludnice..... migg
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

nada.nada


Godina : 63
Location : Ne daleko
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 5:12 pm

Volim ...sto puta volim. :painter: :painter: :painter: ruza
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 5:14 pm

Aurora Borealis ::
sonia ::
Obozavam! Imam najludji posao na svetu VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 410307

u to ne sumnjam.....hehehhe....nikad ti nije dosadno....mada ti i kod mene isto dodje....hehehehe.....ludnica bez ludnice..... migg

...sve mi se cini da osim sto volite istu muzikeu, da vas ponekad gore na sjeveru ponekad iste brige more... 55555
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 5:30 pm

Smiljan01 ::
Aurora Borealis ::
sonia ::
Obozavam! Imam najludji posao na svetu VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 410307

u to ne sumnjam.....hehehhe....nikad ti nije dosadno....mada ti i kod mene isto dodje....hehehehe.....ludnica bez ludnice..... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 558763

...sve mi se cini da osim sto volite istu muzikeu, da vas ponekad gore na sjeveru ponekad iste brige more... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 356467


More nas more...daleko si more, sto VIKALA moja majka
VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 539287










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 5:34 pm

Mnogo volim svoj posao, uživam u njemu, ali ne volm kada ga ima previše kao sada, pa ne mogu glave podići.
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 6:01 pm

sonia ::
Smiljan01 ::
Aurora Borealis ::
sonia ::
Obozavam! Imam najludji posao na svetu VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 410307

u to ne sumnjam.....hehehhe....nikad ti nije dosadno....mada ti i kod mene isto dodje....hehehehe.....ludnica bez ludnice..... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 558763

...sve mi se cini da osim sto volite istu muzikeu, da vas ponekad gore na sjeveru ponekad iste brige more... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 356467


More nas more...daleko si more, sto VIKALA moja majka
VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 539287

Moram ti reci da imas mudru majku, ali ni ti nisi daleko od nje... ruza
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 6:03 pm

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR_A1HgPAldcD_hATC2WA3LGlZyf7j4w5GfNPGQPnQAWvzWJyE&t=1&usg=__fisebZRdMVyNIX7lV-D0HoJw9Z4=

Vazda gazda! VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 15, 2010 6:04 pm

cojle ::
VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcR_A1HgPAldcD_hATC2WA3LGlZyf7j4w5GfNPGQPnQAWvzWJyE&t=1&usg=__fisebZRdMVyNIX7lV-D0HoJw9Z4=

Vazda gazda! VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 900975

Cojle, ako treba pomoc reci odmah, i meni se taj posao dopada... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySub Avg 13, 2011 4:05 pm

Da li treba prihvatiti posao za 200 eura?




Posted on 09/08/2011






VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Perigee-Moon-100x100





Ni slučajno.

Kome god ovakvo pitanje padne na pamet, pa se još kao pozamašnom dilemom istim bavi nadugačko – ne treba to da radi.

To znači da mu tih 20.000 dinara NE TREBA.
Ili: dogod može da RAZMIŠLJA da li treba da prihvati takav posao ili ne – može mu se.

Imam komšinicu koja ima troje (!) dece, muža inženjera sa nevelikom platom, i koja mi reče da joj na pamet ne pada da radi za bednih 39.000 (učiteljica).
Dogod stari roditelji iz mesta udaljenog 28 km donose piliće i ćuriće, MOŽE JOJ SE.

Dobro, ona nije vrlo mlada…

A što se tiče početnika, isto ne treba da prihvate posao od 20.000.

Razlog je jednostavan: kad krene da radi za 200 eura, onda će da vidi šta 200 eura KOŠTA.

Preciznije: 200 eura je izuzetno lako proterati kroz gui*cu.
Dovoljno je malko izlaziti, natočiti goriva, pušiti Marlboro, naručiti neku picu – već ste došli do 200 eura mesečno.

A kad ih treba zaraditi… Ops.
Onda se shvati da treba poraniti, biti umiven i pristojan, raditi bilo
šta nešto puno radno vreme, ne dao Bog biti i odgovoran za nešto…

Što bi to normalan čovek sebi činio?

Koješta.


VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 352164123_65fd49f58c



sitting, waiting, wishing






Jer ovakav stav ima i posledice: kad neko vidi šta treba da radi da
bi zaradio 200 eura, može da mu padne na pamet ta luda ideja da krene
napred, da pokuša da zaradi 500 eura.

Što može da podrazumeva – dalje školovanje, posebno uz rad, dva posla, i sve gore od goreg.
Ili: može da pomisli da ode u inostranstvo, što opet podrazumeva jako
mnogo dodatnog učenja i rada, snalaženja, borbe i “plivanja”.

Drugim rečima: najbolje sedeti kod kuće.

Tu su majka i otac, koji će dati od srca svom milom detetu neku kintu za duvan i pivo, pa valjda će Bog dati nešto.
Recimo, neko direktorsko mesto, šta fali, ipak njihovo dete ima prosek, ima master diplomu, ima ovo ili ono…

Samo ludaci idu da rade nešto, a da ne pominjem ludake koji
volontiraju, u nadi da će svoj posao naučiti do granice kad će moći da
traže baš posao od 500 eura, ili moći samostalno da rade to što žele…

A uvek može i da se dobije na lutriji…


.................


Ima puno istine u ovom tekstu . Ja radim za 350 Eu, sa 30 god staža i specijalizacijom . Narod nema para ...bilo je vremena kada sam "to" zaradio za jedno popodne . Naravno...tekst se odnosi isključivo na Srbiju .

Danas se posao ne može birati -treba se imati kakav-takav posao , i nije bitno da li ga voliš ili ne . Došla su takva vremena .
Samo ta mala odrednica "zaposlen " nas deli od onoga "prosjak" .....










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySub Avg 13, 2011 6:27 pm

sonia ::
Volim svoj posao...
Kad uchila za med. sestru, zelela sam da posle diplomiranja radim na ortopediji. Volela sam da motam zavoje, obradjujem rane i tako to.. Igrom sluchaja zaposlila sam se na psihijatriji! Mozesh zamisliti mene strshljivka i rad na psihijatriji! Bolnica je bila velika, puno odeljenja, paviljonskog tipa, okruzenih '' shumom''. Ma, bilo me strah da odnesem epruvete do laboratorije! Bila sam pripravnik nekih 6 meseci.
Po zavrshetku jutarnje terapije, obroka i standardnih procedura, ostaje " prazan" period , to je vreme za razgovor sa pacijentima ( manje priche, vishe slushanja). U pochetku sam svaku prichu prezivljavala, plakala kad ostanem sama... Kasnije, a to se uchi, stekla sam tu empatiju i mogucnost da sa malom distancom sve to pratim..
Kako su godine prolazile, dosta se toga promenilo u bolnici. Mislim da sam sazrela kao psihijatrijska sestra, mada isto tako znam da imam josh puno toga da uchim.
Pristup psihijatrijskom bolesniku se dosta promenio u nekoliko zadnjih godina. Nasha bolnica je bila prvenac u zemlji, i razvijala se po ugledu na italijanske, engleske i josh neke bolnice...
Sushtina je bila promeniti nachin na koji se gledaju psihijatrijski bolesnici. To je dug put i zahteva dosta rada. Tu sam se nashla. Odeljenje na kome sam radila je bilo zaduzeno za Psihosociorehabilitaciju bolesnika ( korisnika). Nash tim, a mogu slobodno reci, tim koji sam vodila, bio je pokretach mnogih promena koje su jako i pozitivno odjeknule u blizoj i daljoj okolini, koja se ineresovala za nash rad..
Drugi put cu vishe pisati o nashim aktivnostima.
Nema vece nagrade u radu, nego kad vidite osmeh na licima ljudi koji su zaboravili da se smeju.. Stvarno volim svoj posao...





Evo i sad, na drugom kraju kontinenta, radim isti posao, i mogu samo da potpisem gornji tekst.. VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 900975










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySub Avg 13, 2011 6:32 pm

Tata me učio - ori sine al duboko a sad drljam! VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Avg 16, 2011 3:08 pm

Da,ja volim moj posao, cola
mrzim moj posao,
Volim ,sto znam da sa mojim poslom mogu da mnogim zivot da poboljsam
Kontrolisem Kathete za srce i Vene i saljem po narudjbini,u bolnice privatne prakse i sve inostrane zemlje.
Mrzim sto radim tri smjene ubise me one
kad bih mogla kao sto bih htjela radila bih pola dana ali leider
to nije moguce.
Nazad na vrh Ići dole
LINDA
Hot Nurse
LINDA


Location : BRD
Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 06.08.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Avg 16, 2011 3:12 pm

Imati posao je

KAPITAL
ko ga nema propasce
takvaje danas situacija
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Avg 16, 2011 4:13 pm

Svaku vrstu posla obavljam savesno i sa maksimumom volje. Odavno sam shvatila da bez toga u životu ne bu išlo, pa što onda da mrzim?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyUto Avg 16, 2011 4:14 pm

Ovisno koji:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 5:39 am

Morate da volite svoj posao -jer je drugi gotovo nemoguće naći -ako živite u Srbiji .A evo kako stoji stvar sa "malim i srednjim preduzećima " čije osnivanje ohrabruje država i banke :
-97 % takvih preduzeća (male privatne zanatske i uslužne radnje ) zatvori još u toku prve godine rada .
Razlog-nema prometa ,ali to nije glavni .
GLAVNI i ključni -porezi i doprinosi odnesu preko 70 % ukupnih prihoda !
Tako da "privatnik" ne može da izmiri obaveze prema državi -a kamoli da živi od toga ,i da nešto zaradi .
Sledi bankrot . Ako ste još za pokretanje posla uzeli i kredit od banke ...gotovi ste.
Samo prošle godine iz ovog razloga se ubilo 70 ljudi .
Tako da........kako narod kaže ,ćuti i jedi VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 2985942651
Voleli ne voleli.....pravite se da volite .










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Uther Pendragon

Uther Pendragon


Godina : 50
Location : lokacija super
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 6:10 am

Ne volim
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 6:24 am

volim
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Gost
Gost
Anonymous



VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 6:44 am

Ne volim ga, ali..on mene voli
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2012 6:45 am

Ma, obozavam! Zahvaljujuci poslu, noc sam provela u drustvu predivnih ljudi, koji su sve vreme plesali. Bila sam najmladja tamo, jedini stranac, mislim ( bilo je oko 500 ucesnika,pa..) i jedina poslovno. Moj pratilac ima nekih 75 godina, i nekada je bio aktivni ucesnik ovakvih desavanja. Jos uvek pamte njegove ludorije na podijumu za ples...Danas tesko dise, ali prosto je divno gledati to stracko lice koje uziva u muzici. Cak su i muzicari stali uz njega da se slikaju. On je ponekad u nekom svom svetu, ali njegov zdrav deo licnosti itekako doticu dogadjanja iz okoline. Svoje odobravanje pokazivao mi je kratkim tapsanjem po ruci, kao i pre povratka dva kratka dodira spoljnom stranom sake po mom obrazu. Neobican izraz zahvalnosti, i bas zato poseban. Hvala tebi, bio je moj odgovor.










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:16 am

Evo ova gospodjica bukvalno uživa u svom poslu ! VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 558763




OVA DEVOJKA TESTIRA SEKSI IGRAČKE, JOŠ JOJ I PLAĆAJU




Četvrtak, 15. Mart, 2012.|



Britanka Net Garvi je za protekle dve godine isprobala više od hiljadu naprava i vruće garderobe





VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 154568




Spojila lepo i korisno!

Britanka Net Garvi kaže da niko ne uživa u svom poslu kao ona. Net je profesionalni tester seksi igračaka.
Kaže da je prošle dve godine isprobala više od hiljadu naprava i vruće
garderobe, piše londonski San. Za svo njeno zadovoljstvo zaradi 25
hiljada funti godišnje. Ima 24 godine i živi u gradu Trur. Ipak, tvrdi
da nije zavisnik od seksa.



"Moj posao je zabavan, drugačiji i ispunjava me. Ne znam šta bi još
mogla da tražim. Normalna sam devojka i takve devojke i predstavljam,
kao prototip žene koja bi kupila seksualno pomagalo. Seksi igračke više
nisu tabu", kaže Net. Kaže da nije imala dilemu da li da se prijavi kada
je videla oglas za posao. Dodaje da njena porodica i prijatelji znaju
čime se bavi.

"Moji prijatelji mi kažu da imam najbolji posao na svetu, a ja mislim da je savršen", kaže Net Garvi.










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:47 am

Da, volim moj posao, zahvaljujuci njemu imam kontakt sa raznim ljudima, na raznim polozajima, posecujem mnoga desavanja i veoma je zanimljiv.. u mogucnosti sam da ga organizujem nekada po sopstvenom nahodjenju i potrebi, a to mi mnogo znaci. S obzirom da trudnoca sve vise odmice, sve manje imam interesovanja za posao.. zelje i htenja su mi usmerena ka bebi i trenutnim potrebama: spavanju, setnji, nabavkama.. tako da mi bude zao kad vidim suncan dan- setala bih, a moram da odradim hiljadu sitnica ( pomalo i ne vaznih jer je krenula sezona, sve je dogovoreno, nema iznenadjenja, samo se prate media planovi). Eto! VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 99267
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 7:18 am

Jutros ne bas,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:15 pm

..obozavam
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:21 pm

Mi smo balkanci, mi nevolimo raditi smehsmeh ja ga nevolim ali on mene voli.
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:23 pm

kako starim, sve ga više volim wsmile
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:27 pm

volim...:))
prvo sam htela penziju.(kao većina mojih kolega-mlađih).šipak...
lepše je među ljudima...
uvek se nešto dešava....
a i može se šmugnuti kad oću..al bogami i biti mobilna 24 h..( to već teže pada s godinama)
navika je čudo.. lol!

volim...to sam izbrala.... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 73915










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:31 pm

daj ba.. u penziju sa 30est? cola
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:34 pm

Samhain ::
daj ba.. u penziju sa 30est? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 3097591433
penzija u 34/36 kako ko...sredi...
a ja imam 32...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:35 pm

Kijara-brm ::
Samhain ::
daj ba.. u penziju sa 30est? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 3097591433
penzija u 34/36 kako ko...sredi...
a ja imam 32...:D

aham.. si ti pilot? :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:37 pm

Samhain ::
Kijara-brm ::
Samhain ::
daj ba.. u penziju sa 30est? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 3097591433
penzija u 34/36 kako ko...sredi...
a ja imam 32...:D

aham.. si ti pilot? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 1763570027


nisam..al mogla bi da letim....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:38 pm

Kijara-brm ::
Samhain ::
Kijara-brm ::
Samhain ::
daj ba.. u penziju sa 30est? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 3097591433
penzija u 34/36 kako ko...sredi...
a ja imam 32...:D

aham.. si ti pilot? VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 1763570027


nisam..al mogla bi da letim....

da letiš u zrak ili da pokrećeš avion?
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:39 pm

ma oboje... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 687235










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:41 pm

Kijara-brm ::
ma oboje... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 687235

ovo zadnje mi je zanimljivije wsmile sama sam letila ko pratnja u Migu, baš kod vas u Zg.. rođak mi pukovnik.. ma vjerovatno ga znaš wsmile
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Gost
Gost
Anonymous



VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:49 pm

Koliko znam bez Pilotenschein nemoze se upravljati zrakoplov, pa ni u HR :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 6:52 pm

Dolinac ::
Koliko znam bez Pilotenschein nemoze se upravljati zrakoplov, pa ni u HR :329340:

pa da lu6777
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 7:01 pm

Samhain ::
Kijara-brm ::
ma oboje... VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 687235

ovo zadnje mi je zanimljivije VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 1666017480 sama sam letila ko pratnja u Migu, baš kod vas u Zg.. rođak mi pukovnik.. ma vjerovatno ga znaš VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 1666017480

evo me.oprala kosu...:)
vozila se..:)
ma ko bi mi dao avion...hahahaha..
nemam kvalifikacije...
ne znam pukovnika....možda moj tata zna..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 21.11.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 7:03 pm

lu6777


Poslednji izmenio Samhain dana Pet Mar 16, 2012 7:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 7:05 pm

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 588796014










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyPet Okt 12, 2012 3:31 pm

Volim svoj posao.I kada radim maksimalno dam sve od sebe.Da ga ne volim menjala bih ga sigurno
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySre Maj 01, 2013 6:18 am

Ovo su poslovi .....a ne ono gde mi rintamo VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 40195
____________


Srećnike plaćaju da uživaju
OVO SU POSLOVI IZ SNOVA: 5.000 evra za ocenjivanje prostitutki


Ludi svet,
10:48, 01.05.2013.

Bez stresa Za razliku od većine ljudi na
planeti, pojedinci imaju sreće da dobiju posao koji je dobro plaćen,
radno vreme je fleksibilno, a školska sprema nije potrebna


VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Posao-iz-snova-najbolji-poslovi-gledac-pornica-ocenjivac-prostitutki-gugl-ma-1367262353-303965


BEOGRAD - Lepo i korisno.
Većina
ljudi na planeti, da bi dobila dobro plaćen posao, mora prvo mnogo da
uloži u svoje obrazovanje, pa da se debelo potrudi kako bi napredovala s
najniže lestvice i da svakoga dana preživljava razne vrste stresova.
Međutim, postoje poslovi, istina retki, koji su dobro plaćeni, radno
vreme je fleksibilno, školska sprema nije važna, a poslodavci traže od zaposlenih da uživaju dok rade.

Među
poslove iz snova, na kojima je stres sveden na minimum, radno vreme je
rastegljiv pojam, a plata je više nego pristojna, ubrajaju se, na
primer, posao čuvara rajskih plaža, ocenjivača prostitutki, luksuznih
kreveta, pa i profesionalni gledač porno-filmova.
Te poslove, međutim,
obavljaju samo retki, nazovimo ih najsrećniji ljudi na svetu.










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySre Maj 01, 2013 7:38 am

O da:) Upornost se def isplati:) I love what I do:)
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySre Maj 01, 2013 8:32 am

Necu reci da mrzim svoj posao ali ga brate i ne ljubim posebno.
Ne ispunjava me.Nema kreativnosti.Ustaljen,jednolican, dosadan.
Finansiski isplativ ( bio) pa nekako kompenziram to.
No, odradjujem ga maksimalno profesionalno.Moji saradnici cak misle da ga volim VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 914737
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptySre Maj 01, 2013 12:24 pm

dusicaa ::
Necu reci da mrzim svoj posao ali ga brate i ne ljubim posebno.
Ne ispunjava me.Nema kreativnosti.Ustaljen,jednolican, dosadan.
Ima uvek gore VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 162427 Evo par simpatičnih VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 162427

NAJGORI POSLOVI NA SVETU - SLIKA: NAJGORI POSLOVI NA SVETU 5 VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 601923926










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyČet Sep 26, 2013 2:56 pm

Konačno jedan posao za mene ,koga bih mogao i zavoleti ? ! :zubi3: top88 
_______________

Najbolji posao na svetu: Traži se tester luksuza


M.I. | 26. 09. 2013. - 19:15h | 
Da li vam je dosadio vaš posao u kancelariji? Ne želite više da provodite vreme za kompjuterom? Sve to može da se promeni jer je jedan sajt postavio oglas za zaposlenje "testera luksuza" čiji posao podrazumeva testiranje svih aspekata najlukzuznijeg života na svetu - od vožnje skupih auotmobila, odsedanja u vrhunskim hotelima i ručavanja u preskupim restoranima.

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 220695_mdf27684_ff
Tester luksuza će voziti luksuzne automobile
 
Prema sajtu "VeryFirstTo", koji nudi ovo zaposlenje, "tester luksuza" će ručavati u najboljim restoranima, odsedati u najfinijim hotelima, oblačiti se u skupocenu odeću, voziti najbrže luksuzne automobile i igrati se sa najnovijim tehničkim dostignućima.


 
Nakon svakog iskustva, "tester luksuza" će morati sajtu da podnese stručnu procenu na osnovu koje će se data usluga ili proizvod naći na odabranom spisku najprestižnijih i najluksuznijih proizvoda koji ovaj sajt inače nudi svojim odabranim mušterijama.
 
Među brendovima koji zahtevaju testiranje, nalaze se "Alexander Mekvin", "Epl", "Bentli", "Cartier", "Kristian Louboutin", "Džimi Čo", fina Japanska hrana "Nobu" i cenjeni "Shangri-La" hotel.
 
U opisu idealnog kandidata za posao, poslodavci su naveli: "Idealni kandidat bi bio neko sa velikom moći zapažanja, elokventan, upoznat sa modom, ugostiteljstvom, kulinarstvom i tehnologijom i naravno sa znanjem luksuznog tržišta".
 
Uprkos tome što je sajt dostupan samo članovima, vest o poslu se proširio vrlo brzo pa je za samo nekoliko dana preko hiljadu ljudi apliciralo.










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyČet Sep 26, 2013 7:28 pm

Samo da ponovim: obozavam svoj posao!!!!! zateleban 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Jun 28, 2015 11:28 am

Ne volim ,i uvek ga nazivam robijom . 
Robija ,bogami ,ima prednosti -kada se malo analizira ? 

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 45726-83903ef24fc3e7597479ad9a31da8e8f










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 EmptyNed Jun 28, 2015 11:34 am

Danubius ::
Ne volim ,i uvek ga nazivam robijom . 
Robija ,bogami ,ima prednosti -kada se malo analizira ? 

VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 45726-83903ef24fc3e7597479ad9a31da8e8f
..
smehsmeh  smehsmeh ...
Ovo je jedan od boljih  postova u zadnje vreme..A i istina je..

Volim svoj posao,jer radim ''sta hocu i kad hocu''..No to ima i svoje nedostatke,o kojima danas necu.. cincin










VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: VOLITE LI SVOJ POSAO ?   VOLITE LI SVOJ POSAO ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
VOLITE LI SVOJ POSAO ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Drzavni posao!
» Posao koji nikako NE BI mogli da radite ?
» SLEDI SVOJ SAN ....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: