DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛

Ići dole 
+15
bosankaa
Roman
determinanta
_Batonbreucki_
popovac
njushkalo_
babajaro
doctorr67
montoya
Smiljan
Crna_ovca
Oci-ANDJELA
Lily
Sanjalica
Danubius
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyČet Jul 23, 2009 8:43 am

First topic message reminder :

Igrajmo šah on line !

Veoma prosto ...možemo igrati pojedinačno , ili u ekipama .(beli/crni , muškarci /žene, zvezda /partizan , kako hoćemo)  Potrebno je samo dobra volja , i elementarno poznavanje šaha(zbog postiranja poteza) Potezi se vuku bez vremenskog ograničenja , znači kad ko navrati i ima volje.
Ovo nije novost , gledao sam jednu takvu partiju na jednom forumu koja je mesecima trajala , sve uz savete kibicera itd .

Da probamo ?
Prvo prijave,,,da vidimo hoćemo li u ekipama ili pojedinačno. Dovoljno je dvoje koji znaju, za početak.....

[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Pet Mar 06, 2015 6:15 pm, izmenio ukupno 4 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Smiljan




Datum upisa : 23.10.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Sep 21, 2009 4:12 pm

"zlato tecino", navijam za tebe i srcem i dusom...ne zuri sa potezima, bolja si... ruza
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Sep 22, 2009 9:04 am

.. ljubim sve navijace.. ali ako neko zeli da odigra moze slobodno jer nisam redovna na firumu, a nije u redu da drugar toliko ceka na potez..
.. sigurno cu pratiti i davati sugestije ili predlagati potez .. ako se to sme.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Sep 22, 2009 9:38 am

Lily ::
.. ljubim sve navijace.. ali ako neko zeli da odigra moze slobodno jer nisam redovna na firumu, a nije u redu da drugar toliko ceka na potez..
.. sigurno cu pratiti i davati sugestije ili predlagati potez .. ako se to sme..

Pa kad se nešto nije smelo ...ipak , ovlasti nekoga , recimo , teču , da vuče potez za tebe -čisto da se zna . Ovo iz sigurnosnih razloga , da ja povučem koji, izgubila bi u 3 poteza [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Sep 28, 2009 7:47 am

.. ma samo nek se igra.. pobeda/ poraz.. pa sve je to igra.. samo napred, ako se i pogresi.. ta niko nije u zivotu bez pogresnih poteza..

.. kiss..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Sep 28, 2009 3:04 pm

Lily ::
.. ma samo nek se igra.. pobeda/ poraz.. pa sve je to igra.. samo napred, ako se i pogresi.. ta niko nije u zivotu bez pogresnih poteza..

.. kiss..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nema nam debilka par dana ...A da odmeriš snagu sa tečom ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Sep 30, 2009 5:31 pm

.. ta samo nek se sigra..
.. a da neces mozda ti protivu cere, a? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Sep 30, 2009 6:15 pm

Lily ::
.. ta samo nek se sigra..
.. a da neces mozda ti protivu cere, a? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ta di ću na ćeru svoju ?
Nemam pojma sa šahom, ali tečo zna....Zna i Sanjalica .
Rekoh, da ne stoji tema.....jer je bila zanimljiva .
A da vas dve cure odmerite snage za početak ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyČet Okt 01, 2009 3:52 pm

.. mene svejedno.. ko oce nek krene..

.. e4.. et.. pa nek se nadoveze koj oce..
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 03, 2009 11:21 am

...joj...ko me gurnu...a samo sam kibicovao...cccccc...
...pa nek bidne sto ne more biti...povikase moji seljaci... [You must be registered and logged in to see this image.]
...C6 [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 03, 2009 12:06 pm

Aiiiiiiiiiiiiiiiiii....kakva partija! Ruralna Srbija protiv urbane fensi Vojvodjanke ,,,,,










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 03, 2009 12:47 pm

I kad treba da se preda...u naše selo se pazi u čije ćeš šake pasti! [You must be registered and logged in to see this image.]
A ova naša brda...dušu dalo za ajdučiju...zametneš se na sokaku...pa čekaš...šta će da naiđe.
A naki...što gaje bundeve da bi imali brda... e otaki bi da navlače na Sremski front...na otvoreno pa raspali...
...jok...fala lepo...nek traje pa ko izdrži...
...ako je lepša nije brža! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 03, 2009 1:53 pm

.. hahahaahahaaaa... vala ima nesto u toj Sumadiji... zavede za tili cas.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 03, 2009 2:26 pm

...ma opasnu taktiku imaju one... iz preka[You must be registered and logged in to see this image.] ...samo da namame...i poigraju se... [You must be registered and logged in to see this image.]
...moram optrčati bar jedan krug... [You must be registered and logged in to see this image.]
...da ne pomisle da sam laka roba... [You must be registered and logged in to see this image.]-

... CCCCCC 6
.
...beli je na potezu....











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Okt 07, 2009 7:47 am

.. fatas ta trane, je li.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. e pa na ovaj potez treba potanko raznisliT... tu sade treba kolektivni sastanak zakazaT, pa da odluci i izglasa... next move.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sf3


.. svi, svi, svi u napad.. oleoleeee.. ole.. oleeee.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Okt 07, 2009 11:31 am

Al se igra s' konjima...veli...Sf3 [You must be registered and logged in to see this image.]
...rovovi se moraju kopati.
Svi...svi... [You must be registered and logged in to see this image.] hm...
...bez kralja ne valja! [You must be registered and logged in to see this image.]
A kako da vučem kad šef nije postavio astal...pozicija?
... [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Okt 09, 2009 2:08 pm

.. umisli u glavi.. 'nako otprilike.. pa opleti.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. i dok se razmisljas, de cugni ' ednu, nako s nogu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. da me cale ne grdi, sto pijem sama.. [You must be registered and logged in to see this image.]

.. aj' u zdravlje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Okt 09, 2009 2:15 pm

Ajd šifeli... [You must be registered and logged in to see this image.] ...pa makar platio! [You must be registered and logged in to see this image.]
Jednu je vukla poteze...pa presudila bravaru. [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySub Okt 10, 2009 1:42 pm

Au ljudi...'ektar kukuruza obra' ne bi l' se dosetio kako s' Lily... [You must be registered and logged in to see this image.]
...ako je Danubius turnir...da naglasimo da je to za čistu peticu...
...još kad bi neko šapnuo kako li se zvaše to...zatvaranje... [You must be registered and logged in to see this image.]

...pa nek bidne što biti ne može...dakle...


...d5











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 12, 2009 10:56 am

.. resio Cojle da zada patnju, pa toj ti je.. taman odlucih da cu negde ladovati kad vid cuda.. mete me na muke grdne.. sto cu sade..
.. da sigram, nesto nece valjat, bit ce nesto vako garant.. [You must be registered and logged in to see this image.]

.. a znam.. odoK braT ' ektar ku'ruza.. more bit' da i meni pomognu ki i Cojletu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. eto mene Coki brale.. cim gi uzberem.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 12, 2009 11:02 am

.. al ajde da igram pa sta bidne.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Sc3
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 12, 2009 11:06 am

[You must be registered and logged in to see this image.] kako se to zove...
mislim...to...zatvaranje...otvaranje...kad se upregne konjica [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 12, 2009 11:14 am

.. zove se.. "haj dji".. po onoj pesmi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. a sigra se takoj sto vikAs.. djihaaaj konjici.. pa kud koji mili moji.. a kasnije gledas da ih savatas po terenu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 12, 2009 4:04 pm

Gledim s' ovi brda te prečanke i o'ma ogladnimm... [You must be registered and logged in to see this image.]
3. ... d:e4 [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 13, 2009 7:01 am

Se4:

.. pa kud puklo.. da puklo.. neka je samo zivo i veselo..
.. Cojle, deder dojdi kod mene na 'edno peceno pilence.. sup'cu i przeni krompirici sa sve lenja pita za kraj.. nece te puno kosta.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. sam predaj partiju.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 13, 2009 8:10 am

Iz pileta voda teče,
pile ćemo da jedemo...! [You must be registered and logged in to see this image.]
A tek pituu...makar se i olenjila. [You must be registered and logged in to see this image.]
Da l da se poturim kad veze oko monarha? [You must be registered and logged in to see this image.]

4. ... Sf6











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 13, 2009 8:30 am

5. Sg3,..

.. a supica fruca bistra, oko crno ce zablista..
.. piletina sveza, socna, bice je koliko te volja..
.. pita lenja ili ne, uzivanje je kad se jede..


[You must be registered and logged in to see this image.]
.. jel predavas.. oli da kitim rimu dalje.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 13, 2009 8:32 am

Alo bre, posmatraci i UN.. rasi li ovde ko???
Ajte ljudi turajte plocu da se pratit more..
.. cale, teco.. e znam.. Debilko.. pomaguvaj brate svega ti.. okaci bre plocu, ova izelica sve ce mi smaza iz friz.. dok osmislim gde sam i sto sam.. nacinila.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 13, 2009 4:23 pm

Ima l' jošte... [You must be registered and logged in to see this image.]

5. ... Lg4











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyČet Okt 15, 2009 8:06 am

.. ce ti odgoForim cim turim plocu.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 20, 2009 8:28 am

kako bi ručak zgotovila...kad ni ploču da odelje [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 20, 2009 11:29 am

.. he he.. fatam petla po livadi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 20, 2009 11:39 am

Lily ::
.. he he.. fatam petla po livadi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Kuku...lelee...lisica bre... [You must be registered and logged in to see this image.]
...fata petla...i misli na poziciju [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Okt 21, 2009 9:51 am

.. pripremam strategiju opasnu po zivot... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Okt 23, 2009 1:49 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

ko je na potezu?
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Okt 23, 2009 2:11 pm

njushkalo_ ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

ko je na potezu?
...je beli [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyNed Okt 25, 2009 9:00 pm

Mogu li ja da povučem potez? [You must be registered and logged in to see this image.] Mislim da ću dati mat. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 5:07 am

Kornelija ::
Mogu li ja da povučem potez? [You must be registered and logged in to see this image.] Mislim da ću dati mat. [You must be registered and logged in to see this image.]

Što ne bi mogla ? Lilika je preko vikenda kod mame u Šidu -ali se danas , naravno očekuje Cojle je, hvala Bogu, svaki dan tu. Svi mogu sugerisati jednom ili drugom timu .

njuškalo -hvala za tablu ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 5:50 am

.. za tablu koja se sama sigra.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 5:54 am

Lily ::
.. za tablu koja se sama sigra.. [You must be registered and logged in to see this image.]

???? To nije stanje partije, nego je copy neku tablu bez veze ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 6:08 am

.. cale, nis' oMbratio paznju.. ne pratis igru.. [You must be registered and logged in to see this image.]

.. vragolan je ovaj Njuskalo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 12:25 pm

A da ja povučem potez? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 12:36 pm

danubius ::
Lilika je preko vikenda kod mame u Šidu -ali se danas , naravno očekuje
Kad gazda nema rekvizite... da trknem na pijac u Rumu... [You must be registered and logged in to see this image.]
...da pazarim tablu a i Šid je ublizo! [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Okt 26, 2009 12:44 pm

cojle,
pa kako da prodješ pored mene bre, cojle! Imam tablu od slonove kosti, kao mramorni kolač je. Kralj kraljevski lep, a kraljica kao salivena. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 27, 2009 10:58 am

.. igraj bre.. ne brani niko, kad zapetljamo.. bit ce veselo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. a ti junace, sto ne dodje u taj kraj pa da vidis kakiH cuda imademo mi vamo... ni sidCki vasar nije za baCit.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 27, 2009 11:13 am

Kornelija ::
cojle,
pa kako da prodješ pored mene bre, cojle! Imam tablu od slonove kosti, kao mramorni kolač je. Kralj kraljevski lep, a kraljica kao salivena. [You must be registered and logged in to see this image.]

.. qq... jel su njojzi stra' salevali.. oli su je u lepoti izvajali???? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Okt 27, 2009 1:59 pm

Vajali i izvajali da pristaje uz kralja. Lepota bre! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Okt 28, 2009 9:57 am

.. ej.. ljudi bre.. neka turi neko tablu da se prate potezi.. mi bi da nastaFimo sigru..

.. tajo bre.. pitaj Debilka, oklen mu je ona prosla.. pa da turamo.. sami.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Nov 02, 2009 8:43 pm

Ma ljudi,ne mogu da se najzad preselim a sve mi ostalo u starom kompu.Saekajte josnekoliko dana pa cu valjda resiti.
Istovremeno i pozdrav svima od srca.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyUto Nov 03, 2009 4:36 am

.. ta nist' se ne brigaj.. ce sacekamo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. drustvo.. dok ne stigne tabla od drugara... ce prafimo.. zurku, a? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Nov 06, 2009 12:11 pm

A gde će biti žurka? [You must be registered and logged in to see this image.]

Debilko, pozdrav tebi! I pozdravi mi Ruse. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPet Nov 06, 2009 2:03 pm

debilko ::
Ma ljudi,ne mogu da se najzad preselim a sve mi ostalo u starom kompu.Saekajte josnekoliko dana pa cu valjda resiti.
Istovremeno i pozdrav svima od srca.
Ako je samo selidba ...već sam se zabrinuo da te DB i tamo našao hehehehe . motre oni na opoziciju .
Šalim se....čekamo te [You must be registered and logged in to see this image.]
ps a imamo i temu kao stvorenu za tebe "nas i Rusa -200 miliona " [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Nov 25, 2009 4:37 pm

Šahisti -mrdnite malo ....

Tu je sad debilko, Sanjalica , Smiljan ...Lily je na seminaru , ali se vraća za koji dan.....a ima i dosta novih , koji predpostavljam da znaju igrati šah .....dakle , tablu na sunce , figure u ruke .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Nov 30, 2009 5:40 pm

.. ta dok mrdnete potez et' i mene.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. di je tabla, imal sto od nje.. ce bidnut skoro??
.. jel nam stig'o drugar Debilko da spasava situAciju????

.. jedna mala ispravka cale.. "nas i rusa petCto miliJona"..
.. a nije do nas.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Nov 30, 2009 5:49 pm

Lily ::
.. ta dok mrdnete potez et' i mene.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. di je tabla, imal sto od nje.. ce bidnut skoro??
.. jel nam stig'o drugar Debilko da spasava situAciju????

.. jedna mala ispravka cale.. "nas i rusa petCto miliJona"..
.. a nije do nas.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Stigao, stigao .....a stigao i Teča , Sanjalica na bolovanju , tako da može partija da počne .
Jes vala ....NIS i Rusa .....ni 500 miliona -nama [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Nov 30, 2009 5:55 pm

Danubius ::
Šahisti -mrdnite malo ....
...a ima i dosta novih , koji predpostavljam da znaju igrati šah .....dakle , tablu na sunce , figure u ruke .

.. PA DA SE GADJAMO.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptyPon Nov 30, 2009 5:56 pm

Danubius ::
Lily ::
.. ta dok mrdnete potez et' i mene.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. di je tabla, imal sto od nje.. ce bidnut skoro??
.. jel nam stig'o drugar Debilko da spasava situAciju????

.. jedna mala ispravka cale.. "nas i rusa petCto miliJona"..
.. a nije do nas.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Stigao, stigao .....a stigao i Teča , Sanjalica na bolovanju , tako da može partija da počne .
Jes vala ....NIS i Rusa .....ni 500 miliona -nama [You must be registered and logged in to see this image.]

.. ta bolje da fali nama.. navikli smo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
.. pu.. pu.. pu.. daleko bilo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Sep 15, 2010 8:15 am

Evo je nova tabla i početk nove partije,ko se usufjuje,neka izovoli.
Lila je verovatno malo uvežbala.Pa ajde neka proba i povuče prvi potez.Dame imaju prednost.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio debilko dana Sre Sep 15, 2010 8:32 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Sep 15, 2010 8:23 am


Gde se daju prijave ?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 EmptySre Sep 15, 2010 8:24 am

debilko ::

Lila je verovatno malo uvežbala.Pa ajde neka proba i povuče prvi potez.Dame imaju prednost.
Pošto se udala , nema više "damine odbrane " hump
Baš mi drago što se ova tema ponovo otvorila ! Smiljko je tu od starih igrača , a verujem da ima šahista i medju novima ! :super:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛   DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN  )♛ - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DANUBIUS ŠAH TURNIR !( Danubius forum OPEN )♛
Nazad na vrh 
Strana 6 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Cestitanja ~ Danubius Forum Zabave ~
» POSTANI DJ na Danubius Forum Radiju !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: DEBILKOV SVET IGARA :: Igre na TABLI-
Skoči na: