DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Najlepsi osecaj... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Najlepsi osecaj... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najlepsi osecaj...

Ići dole 
+9
Draganna
sonia
doctorr67
norton
Danubius
Astra
Vangelis
Kijara-brm
Sanjalica
13 posters
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyČet Okt 15, 2009 12:51 pm

Iako sam do ovog saznanja dosla u zrelim godinama...jer sa prvom trudnocom sam bila dete....najlepsi osecaj je osecati zivot u sebi.
Beba koja prvo golica, zatim leprsa, a sad vec snazno udara je po meni najlepsi osecaj koji moze doziveti jedna zena.

Opisite nam vas najlepsi osecaj.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyČet Okt 15, 2009 6:22 pm

Najlepši osećaj je kad sam u krugu svoje obitelji(još uvek su to mama,tata ,sestra,zet i moje nećakinje-Pošto još nemam svoju decu..Kad su svi zdravi,nasmejani,ispunjeni.Nema lepšeg osećaja kad znaš da su ljudi do koji ti je najviše stalo srećni.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyPon Feb 01, 2010 10:30 pm

Kad mi je riknuo glavni osigurac pa sam morao da 'gadjam' neuseljen stan da premostim struju...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Feb 02, 2010 12:01 am

Najljepse na svijetu je dijete na grudima,to dozivjeti je zaista nebeski osjecaj i nema nista bolje ni njeznije od gladnih usana bespomocnog bica da dodju do hrane i kad konacno nadju to sto traze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Feb 02, 2010 10:38 am

Trenutno valjam neku robu pa se odlicno osecam...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Feb 02, 2010 11:08 am

Vangelis ::
Trenutno valjam neku robu pa se odlicno osecam...
hehehe Pazi sta "valjas " [You must be registered and logged in to see this image.]
Ponudi i nama , imas temu "naša pijaca" i "oglasno i reklamno"

Mozda smo kupci [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
norton

norton


Datum upisa : 27.01.2010

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Feb 02, 2010 11:32 am

је-кад пусте воду у базен
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Feb 02, 2010 11:42 am

a koji je to bazen? 55555
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptySub Feb 13, 2010 7:31 pm

je u toplom zagrljaju.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptySub Feb 13, 2010 7:46 pm

Zvuči bljak.....ali biti voljen .Naravno i voleti ...ali baš tim redom . Nije to sebičnost , to je činjenica.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptySub Feb 13, 2010 8:04 pm

Danubius ::
Zvuči bljak.....ali biti voljen .Naravno i voleti ...ali baš tim redom . Nije to sebičnost , to je činjenica.

Uopće ne zvuči ,, bljak ,, . Niti zvuči tako , niti je sebičnost , već se s pravom može nazvati osjećaj koji jest ,, naj , ...
Osjećaj jest ,, naj osjećaj ,, , jer za posljedicu rađa sve druge pozitivne osjećaje i kao domino za sobom potiće samo pozitivne situacije i rađa onu pravu iskru i smiso života ...
I , upravo onako kako si ustvrdio ; da , to je činjenica .
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyČet Nov 28, 2013 9:21 am

Nista se ne moze porediti sa onim trenutkom kad cujete plac deteta koje ste upravo doneli na svet i trenutka kad vam to malo, nejako bice stave na grudi, da ga konacno upoznate, dodirnete, poljubite.
To je neprocenjivo i neizmerivo.
Naravno, divan je osecaj kad znate da volite i da ste voljeni, onaj trenutak kad se ususkate u narucje voljene osobe,.... zagrljaj, poljubac...
No ipak, donosenje deteta na svet je nesto posebno i to moze razumeti samo zena koja je radjala.
Verujem da je ocevima isto tako nezaboravan i najlepsi trenutak, kad svoje cedo prvi put uzmu u ruke...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyČet Nov 28, 2013 9:24 am

dusicaa ::

No ipak, donosenje deteta na svet je nesto posebno i to moze razumeti samo zena koja je radjala.
Verujem da je ocevima isto tako nezaboravan i najlepsi trenutak, kad svoje cedo prvi put uzmu u ruke...
Ja priznajem da sam bio potpuno smeten sa prvim detetom. Trebalo mi je oko 6 meseci da "shvatim". Jesam ja učestvovao od prvog dana u kupanju, presvlačenju, nosanju noću dok se dere zlz ...Ali ipak je moja draga imala 9 meseci prednosti, pa i sam porodjaj i osečaj o kome govoriš.
Za drugo sam već bio spreman kao zapeta puška...Uzeo ga u ruke...prigrlio i "istopio se" jer je istog momenta prestao da plače...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Šmizla


Datum upisa : 07.10.2013

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyČet Nov 28, 2013 9:28 am

Imati osećaj da uživaš u svemu što ti život donosi.
Biti spreman da u svemu nađeš ono lepo što će ti izmamiti osmeh..naučiti da ne budeš mrgud.
Tada je život lep.
Najlepši osećaj je kada ti je toplo i oko srca i oko duše.
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... EmptyUto Nov 18, 2014 3:05 pm

Najljepsi osecaj mi je kad me ovo dvoje malih pilica zagrle i poljube to se ne moze meriti sa nicim,a deca su tudja...

Sta ce tek biti kad budem svoju imala..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najlepsi osecaj... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najlepsi osecaj...   Najlepsi osecaj... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najlepsi osecaj...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ljubavna poezija.....
» Najlepsi stihovi o Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: