DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da mi je ova pamet, a one godine...

Ići dole 
+20
brdjanin
ZoxZoja
sanjalica.ns
Lakota
Gagica78
Gothic
zoran1970
Astra
dusicaa
podbarac
AstrinaKomsinica
sonia
raspolozena
Xenia
Kijara-brm
doctorr67
Vangelis
Danubius
Sanjalica
Krupljanka
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2009 11:25 pm

First topic message reminder :

Sta biste izmijenili da vam je ova pamet, a one godine?

Svejedno koje godine izaberete...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 2:08 pm

Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:27 pm

AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)

Koja opcija, ako nije tajna? - Srbija kao dzungla ili bavljenje životinjama?

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:31 pm

Samouka ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)

Koja opcija, ako nije tajna? - Srbija kao dzungla ili bavljenje životinjama?


hahahahahahahaha Grozna si! hahahahahhahahahaahah

Ne, nego umiruca sela u Srbiji:) Ko tezi za mirnijim zivotom, ta sela predstavljaju idealnu investiciju, ne mislis?
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:34 pm

AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)

Koja opcija, ako nije tajna? - Srbija kao dzungla ili bavljenje životinjama?


hahahahahahahaha Grozna si! hahahahahhahahahaahah

Ne, nego umiruca sela u Srbiji:) Ko tezi za mirnijim zivotom, ta sela predstavljaju idealnu investiciju, ne mislis?


Odma da me uzmete, izumirem i ja:))))) Onako ko domaću životinjku, umem da lajem, blejim i bem ga još šta sve umem.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:36 pm

Samouka ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)

Koja opcija, ako nije tajna? - Srbija kao dzungla ili bavljenje životinjama?


hahahahahahahaha Grozna si! hahahahahhahahahaahah

Ne, nego umiruca sela u Srbiji:) Ko tezi za mirnijim zivotom, ta sela predstavljaju idealnu investiciju, ne mislis?


Odma da me uzmete, izumirem i ja:)))))  Onako ko domaću životinjku, umem da lajem, blejim i bem ga još šta sve umem.

i ja se prijavljujem...pored svega sto umije samouka...evo ja cu i da kakim u neznanju kao kokos...sve za netaknutu prirodu i mir.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:37 pm

Hahahahahahahahaha, zajedno ćemo po dvorištu. Sa nama mogu da uživaju, kad zalajemo neće smeti da pridje niko kući, a kad zaseremo ima da djubri gde god stigne.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:39 pm

A ima metvica od 2 metra da raste...torno....eto im biznisa...
caj bio,bez konzervansa...joj,al bi onda narod nagrnuo i nista od naseg spokoja
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:41 pm

Ćuti , nek se udomimo negde, pa posle ćemo da smanjimo to djubrivo. Pravićemo se da nećemo da pravimo GMO:)))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyNed Jan 26, 2014 3:45 pm

Vama cemo kupit posebno selo, da vas ko ne daj boze ne ugrozi hahahahahahahahahahahaahahah
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 3:50 am

Kijara-brm ::
doctorr67 ::
vazno da bi:)))

Ne znam da  postoji neko da ne bi nešto promenio.Samo neka usijana glava.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne bih rekao bas usijana glava nego neko ko nije nista naucio u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 3:56 am

AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)
Kono, samo mi se javi i sve ti je tamo sredjeno. Imam dobru vezu. Smjestaj ti je obezbedjen. Pozuri dok je Vuk Bojovic na polozaju.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 11:29 am

ZIKO ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)
Kono, samo mi se javi i sve ti je tamo sredjeno. Imam dobru vezu. Smjestaj ti je obezbedjen. Pozuri dok je Vuk Bojovic na polozaju.

hahahahahahahahahahaah Da ne nosim sikirce, ima on?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 11:34 am

AstrinaKomsinica ::
ZIKO ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)
Kono, samo mi se javi i sve ti je tamo sredjeno. Imam dobru vezu. Smjestaj ti je obezbedjen. Pozuri dok je Vuk Bojovic na polozaju.

hahahahahahahahahahaah Da ne nosim sikirce, ima on?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

za tvoju informaciju Vuk Bojovic je direktor ili ti upravnik zoovrta










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 11:36 am

podbarac ::
AstrinaKomsinica ::
ZIKO ::
AstrinaKomsinica ::
Samouka ::
Da mi je ova pamet i mladje godine otišla bih u dzunglu i bavila bih se životinjama. Pobegla od civilizacije i vratila se prirodi.

Nikad nije kasno:) Ova ideja je i nama tako privlacna! Upravo razmatramo dvije opcije, jedna cak ima veze sa Srbijom:)
Kono, samo mi se javi i sve ti je tamo sredjeno. Imam dobru vezu. Smjestaj ti je obezbedjen. Pozuri dok je Vuk Bojovic na polozaju.

hahahahahahahahahahaah Da ne nosim sikirce, ima on?!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

za tvoju informaciju Vuk Bojovic je direktor ili ti upravnik zoovrta

?????? Um, znam, i planiramo ganjati divlje zivotinje po vrtu, so sta je problem?!
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 11:39 am

pa lep ti je smestaj nasao










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyUto Jan 28, 2014 11:42 am

podbarac ::
pa lep ti je smestaj nasao

Pa naravno, ako necu milom, stavicete me u kavez, je'lte;))))))))))))))

Relax podbarac, al nemoj da bi zapalio slucajno!  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 2:04 am

AstrinaKomsinica ::
podbarac ::
pa lep ti je smestaj nasao

Pa naravno, ako necu milom, stavicete me u kavez, je'lte;))))))))))))))

 

Ja uvijek pokusam prvo na lijep nacin. Dogovoricemo se lako. Srbija + divljina= all in one.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 2:06 am

podbarac ::
pa lep ti je smestaj nasao
Poklonu se zubi ne gledaju.
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 2:12 am

po ovom naslovu mislim da bi se stamanio ,blago receno,, :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptySre Jan 29, 2014 12:33 pm

ZIKO ::
podbarac ::
pa lep ti je smestaj nasao
Poklonu se zubi ne gledaju.

 top88 top88 top88 top88  hahahahahaahhaahahhahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyPon Okt 06, 2014 12:54 am

Grešila bi više.
Iskoristila predhodnih par godina na nešto drugo.
I onda me nešto preseče da mi je tako svejedno .
Bolje je da gledam napred i konačno usmerim sebe na pravi put gde ostadoh -na raskršću:D   booored










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptySub Mar 21, 2015 5:41 pm

Krupljanka ::
Sta biste izmijenili  da vam je ova pamet, a one godine?

Svejedno koje godine izaberete...
Završilla bih tu likovnu akademiju o kojoj sam sanjala, onako zbog zanata, iz inata.
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Marea


Datum upisa : 25.09.2014

Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 EmptyPon Mar 23, 2015 2:15 am

È da je meni ona pamet, pa mi neka ove godine,,,
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da mi je ova pamet, a one godine...   Da mi je ova pamet, a one godine... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da mi je ova pamet, a one godine...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» I godine prolaze
» Lete godine k'o dani
» In memoriam-poznati (EX) Jugosloveni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: