DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........

Ići dole 
+49
Black Wizard
Okano
debilko
Kica/Praja
el_vibrador
sanjalica.ns
Gothic
bosankaa
dusicaa
brdjanin
MadamX
sonia
zoran1970
Auror@
montoya
Nut
Danubius
Astra
AstrinaKomsinica
Lakota
Samouka
Yvonne76
podbarac
Kijara-brm
Najda M.
Čupka
cojle
bokki78
Lena **
anklebiter
doctorr67
tvrtko
Ivana_258
brunolino
Zana
MM007
Helena Trojanska
nada.nada
malena debeljuca
zirafa
determinanta
Tea
rouzvel
Amisela
Lily
komunikativn@
Storm_z
Luckasta
slatkicass
53 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 04, 2008 4:38 pm

First topic message reminder :

Idete li negde na letovanje , sa kim, koja destinacija , gde bi ste voleli da letujete da možete  ???

Par korisnih linkova : Turističke agencije

http://www.putovanja.co.yu/

http://www.putovanja.info/

Grčka :  http://www.vipleto.info/

                      http://www.zim-tours.com/

                        http://www.fantast.co.yu/

Bugarska:  http://www.kosmopolit.co.yu/
 
Španija :     http://www.collegium-yu.com/?id_kategorija=8&id=574&action=podrobno
:sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:  :sunny:
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 16962210










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 13, 2010 1:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Dec 01, 2015 12:02 pm

sonia ::


Nisam ja pedofilka, nego si ti pervo smehsmeh  nisam tako mislila, znam da je mlad, decko je najveci norsk talenat, sam u belom svetu, zato ga pozdravljam  smehsmeh
Bem ti coveka  :baba:

Apropo odmora, rintacu Bozic i Novu, ali ... ;)
I ja sam sam u belom svetu ,te ne upućuješ zgodne žene "na mene"  smehsmeh
Ko rinta za praznike ,dobije slobodne dane ,a kada spoji sa godišnjim ,može i da putuje ..... tongue migg
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jan 25, 2016 10:03 am

Nova godina, novi izazovi :)
Prodje i januar, ja se lepo odmorila a da nisam nikud mrdnula. Od februara vec se pisu odmori. Listam, datume, sajtove...Imam nesto jako zanimljivo za ovu godinu, i nadam se da ce se bar delimicno ostvariti :)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPet Apr 01, 2016 9:02 am

Hocemo....Da samo mozete videti moj laptop, sta je sve tu otvoreno, a apropo ovog - kuda cete. 
Deca bace pogled i prepokrenu ocima- ne opet  :brdski2:

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Large
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 5:09 pm

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 B8a0r9 kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Wgzyja
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 2m3hfa0

Odabrala i rezervisala za august
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 5:20 pm

Astra, gdje je ovo?

Ja znam da idem na odmor pocetkom jula. To je jedino sigurno sladoled
Prvo sam planirala Spaniju, pa ostatak odmora u Bosni, ali izgleda nista od toga. Najvjerovatnije da cemo opet skoknuti u komsiluk na more, a onda mama i djeca da odmaraju kuci, a tata mora da radi.  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 5:23 pm

Astra ::
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 B8a0r9 kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Wgzyja
                                     

Odabrala i rezervisala za august
Ideš na pusto ostrvo ?  tongue spite

ps. samo ti zavidim na ovom raju .  trtrr
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 6:36 pm

Nije ostrvo,od zadnjeg iskustva sa zabama i zmijama,nikad vise divljina...ovo je u Brelima (izmedju Splita i Makarske),a apartman 80m od plaze,silaz stepenicama kroz sumarak....pogled s balkona na more i zalazak sunca....i najbolje za vrlo povoljnu lovu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 7:08 pm

Kao i svake godine nekoliko nedelje Grcka pa onda neka nedelja Srbija.kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Uujpcy3i
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Apr 09, 2016 7:10 pm

A i ti u komsiluk migg
Sa Makarskom Rivijerom nema promasaja.
Malo koje ljeto se desi da bar na vikend ne odem. ..od Brela, Baske Vode, Promajna, Makarska, Tucepi. ..svejedno gdje.
I nije bas da je povoljno. Hotelski smjestaj je uzasno skup.
Apartmani od 80 pa na gore. Za to koliko se potrosi tamo, 'ladno mozes otici za Tursku, Spaniju, Grcku ...
Ja volim sto mi je blizu...a svakako veci dio odmora provodimo kuci.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Apr 12, 2016 11:34 pm

Najpopularnija destinacija ovog leta  je Hrvatska. Norvezani ce je okupirati vec od maja. Ja sam nekako skeptik. Od hrvatske obale, jedino sam bila u Dubrovniku. Norvezani uglavnom putuju severno. Imam dosta kolega koji se tamo redovno vracaju, cak odmah rezervisu sledecu sezonu.
Tajland i Kanarska ostrva su tradicija kod njih, i moracu ovo najmladje dete da odvedem na Kanarija, posto mi se zali da su sva deca iz  razreda vec bila, jedino on i Nasta nisu  :brdski2: ( i ona je nasa ). A tamo crne plaze, kamenjar  kush (''ali lepo za setnju'' - nije nego ...)

Meni odmor nije deset dana na plazi- tri mi dosta  :brdski2: onda pocinjem da bivam nervozna..pa tako i planiram putovanja...
Od Norvezana sam i anucila- da je jeftino, dobra hrana i da se nesto dozivi  migg  ( zato mi svi i kazu- idi SI u Srbiju onda  nesvest  )










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Apr 12, 2016 11:47 pm

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Bullet-train-l


za mene je putovanje vozom neprevaziđeno










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Apr 13, 2016 12:13 am

Biram Hr zbog "sigurnosti,ima sta da se vidi,idem avionom,ali postoji rent a car,stalno mjenjam mjesta,ove godine ce to biti Brela,izmedju Splita i Makarske.
Sonia,ja priznajem odmor jedino uz more,sve ostalo mi je umor...ali malo je to navika,jer sam kao dijete cijeli skolski raspust bila na moru,(citaj mama Dalmatinka-Hvaranka) i ostala mi ta ljubav....kad osjetim miris mora,ja ozivim,a u stanju sam lezati na plazi i plivati cijeli bozji dan....malo bi mi mjesec bio.
Ne kuham,iako uvijek uzmem apartman,obidjem sve restorane,posebno sto volim morske specijalitete....ma raj,nema sta drugo da se kaze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Apr 13, 2016 12:14 am

Kico,i ja volim voz,ali doslo vrijeme da je avion jeftiniji od voza i ima svojih prednosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Apr 13, 2016 12:22 am

Astra ::
Biram Hr zbog "sigurnosti,

Pozdravljam tvoj izbor Astra, i verujem da je tako. Hrvatska obala je ...divna. 
 Obozavam i ja more, mada vrucinu ne, priznajem.

A ovo sto sam izdvojila iz tvog posta je upravo razlog zbog kog sam skepticna. Pre bih ja u Tursku, pa ako grune, jbg, salili smo se ( pu, pu, daleko bilo :brdski2:  ), ali, citajuci tu i tamo kako Srbi bez nekog posebnog razloga tek dozive  neprijatnost, ne osecam da bih bila sasvim opustena tamo. 
P.S. Sad procitah jedan tvit ,bez namere da vredjam, ali -
Kaze jedan- automat mi uvukao karticu na nacionalnoj osnovi  smehsmeh nema druge  :brdski2:










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Apr 13, 2016 12:35 am

Ja nisam imala lose iskustvo,moj muz govori ekavski,na plazama sam vidjala novine na cirilici....sad,vjerujem i da zavisi od grada u kojem si,a po tom bas pitanju je Istra oduvijek bila fer i neutralna,cak dolazi jako puno Srba.

A znam i shvatam o cemu pricas...ja recimo osjetim tu neugodnost u Banjaluci,mada mi nikad niko nije rijec rekao ni krivo me pogledao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 22, 2016 10:53 pm

I blizi se godisnji odmor. Vec mi je svega preko glave i prijace mi gdje god da budem.
Kako su male sanse da ove godine odemo na more, umjesto 3 sedmice, skratih godisnji na 2. To mi je vise nego dovoljno za moj Micigen ili Bec, egal. ..
Posto se svasta nesto izdesavalo, srecna sam sto unaprijed nisam rezervisala sta sam planirala...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 22, 2016 10:58 pm

Splitska riva. Kuma nije dugme.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 22, 2016 11:53 pm

John Doe ::
Splitska riva. Kuma nije dugme.

rasta

e jos ako je krajem augusta....da popijemo i kafu na najljepsoj rivi Dalmacije
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyČet Jun 23, 2016 12:33 am

Zna li neko odgovor na pitanje, zašto se u Crnoj gori toliko trude da odbiju turiste ?










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyČet Jun 23, 2016 9:03 am

Kica/Praja ::
Zna li neko odgovor na pitanje, zašto se u Crnoj gori toliko trude da odbiju turiste ?

Nisu navikli na samoposluživanje i izvoljevaju.Te im prljavo more, te kafu čekaju i po sat vremena pa se o'ladi a pivo ugreje a cene k'o u Hyatu il' Ibizi. Mis'iiim, tak'e goste bi' i ja oter'o.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyČet Jun 23, 2016 11:31 am

John Doe ::
Kica/Praja ::
Zna li neko odgovor na pitanje, zašto se u Crnoj gori toliko trude da odbiju turiste ?

Nisu navikli na samoposluživanje i izvoljevaju.Te im prljavo more, te kafu čekaju i po sat vremena pa se o'ladi a pivo ugreje a cene k'o u Hyatu il' Ibizi. Mis'iiim, tak'e goste bi' i ja oter'o.

rasta

To su stare mane CG turizma, na to smo ajde i navikli. Šta im trebaju ove silne nove takse, zabrane, dodatni nameti ??!! "Drumovi će poželjet Turaka, al Turaka nigde neće biti"










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyČet Jun 23, 2016 2:07 pm

Kica/Praja ::
Zna li neko odgovor na pitanje, zašto se u Crnoj gori toliko trude da odbiju turiste ?
Urođeno kurčenje . Smatraju da je kod njih sve najbolje ,i da treba da je čast da se kod njih o*šjedne ,a da oni pri tome prstom ne mrdaju ,i još zadrže svoj "ponos" . Za ugostiteljstvo su nule ,a ovim bezobrazlukom od cena ,pri tome ne nudeći ništa ,naravno da oteraju ljude . Mene sigurno neće više videti ,taman mora u životu ne okusio .  :swimm:










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 29, 2016 7:25 pm

Danubius ::
Mene sigurno neće više videti ,taman mora u životu ne okusio .  :swimm:

Šta će ti more kad imaš Dunav u komšiluku?! :playa:
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 29, 2016 7:48 pm

Grcka - Malo duzi odmor. kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 3t2ymw9z

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 10:46 am

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 13533212_800311213438244_582275473872180539_n










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 2:21 pm

Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled), gde sam boravio 10 dana.Iznajmio sam stan (spavaca soba, dnevna soba) kompletno opremljen (masina za ves, susilo, masina za pranje sudja, kablovska televizija, internet).Radio sam izlete na Bohinj,Savicu,Vogel, skocio do Travisa u Italiji, i Vilaha u Austriji.Stan me kostao 54EU po danu, dorucak u kucnoj verziji (pekara + samousluga), rucko-vecera vani.Hrana je pristojna  i nije skupa, oko 7-9 EU po osobi


Poslednji izmenio el_vibrador dana Pon Jul 04, 2016 3:55 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 2:27 pm

el_vibrador ::
Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled), gde sam boravio 10 dana.Iznajmio sam stan (spavaca soba, dnevna soba) kompletno opremljen (masina za ves, susilo, masina za pranje sudja, kablovska televizija, internet).Radio sam izlete na Bohinj,Savicu,Vogel, skocio do Travisa u Italiji, i Vilha u Austriji.Stan me kostao 54EU po danu, dorucak u kucnoj verziji (pekara + samousluga), rucko-vecera vani.Hrana je pristojna  i nije skupa, oko 7-9 EU po osobi

Lijepa destinacija,aktivan odmor,nek si ti uzivao.
Ja imam jos cekanja na svoj odmor....ali se unaprijed jako radujem moru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 5:02 pm

Nema odmora dok ne padne kiša :heat:










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 5:04 pm

Upravo krenula. ..za prvih par dana kuci, a za dalje cemo vidjeti. Izgleda da se samo meni ide na more. .. sonne

Kako god. ..meni dobra i moja Balkana... :swimm:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 5:56 pm

Zašto je na celom Mediteranu internet očajan ? Treba mi samo pola sata dnevno da nešto obavim i ne može nikako, upropasti mi raspored i namere. Jednako je loše u Istri, Italiji, Grčkoj...










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 9:44 pm

el_vibrador ::
Upravo sam se vratio iz Slovenije (Bled)
E ,tamo se u srećnim vremenima išlo svake godine ,na nedelju dana,u okviru neke "muzičke razmene" između opština ,a moja je imala tamo i odmaralište ,gde smo bili i  smešteni .Dobijaš redovno platu u firmi kao da radiš ,a tamo ,uživaš.  Svako veče "nastup" u drugom hotelu ,pa posle toga -"druženje" .  tongue
Ne mogu reći da se  uživalo (previše ) u prirodnim lepotama ,ali u svim drugim -itekako .  brdski
Jako lepe uspomene imaju mnogi Apatinci "sa Bleda" .  žval hump migg










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyPon Jul 04, 2016 10:20 pm

Dany,izvini,primjetis li i ti da sve tvoje uspomene vode u krevet.....ti si opsjednut sexom....men`s`cini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jul 05, 2016 1:00 am

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 2118










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jul 05, 2016 1:03 am

Posle mog aktivnog odmora na slici gore evo i Danija na Bledu


kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 1163










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jul 05, 2016 6:19 am

Grčku i dalje ne menjam. U maju bila do Paralije a u septembru idem na Eviju :glasesgirl:

Dotle, svaki vikend je moj rasta










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 12:20 pm

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 19225270_1029611653840287_3226072000853402284_n


Dalje ,ko šta planira ?











kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 1:03 pm

55555 A sta vam je to ???Ja pito ove moje u firmi ,oni kazu to bilo nekad-vise se ni ne spominje  trtrr nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 1:28 pm

Pula pa Split....august....planiram i nesto atraktivno kad muz mogne dobit odmor da odemo zajedno bar sedmicu....prvobitno planirana Majorka ali nije def.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 3:41 pm

Nema odmora dok ... ne padne kiša.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 7:22 pm

Moreno(druga destinacija od prošle godine-će vidimo koja ),negde na rijeku -za moj gušt.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:34 pm

Naravno Rijeka, da nastavim sa proslavom duple krune!!!!










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 2iiv51gkuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:36 pm

debilko ::
Naravno Rijeka, da nastavim sa proslavom duple krune!!!!

Kada jer ja idem prvo u Pulu?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:38 pm

Od 1 avgusta.
Krenućemo dva dana ranije, ali malo prvo Sarajevo-Mostar pa preko Splita idem starom jadranskom magistralom.










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 2iiv51gkuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:40 pm

Ja letim 2. augusta za Pulu i tamo sam do 11.8.
Koji broj telefona koristis....(moze na pp ili inbox na fejsu).
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:40 pm

Idem na selo 4 dana da udovoljim svojoj zelji i nostalgiji ... a posle strand ovde ako vreme posluzi i u glavnom za godisnji krecimo kucu ....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySub Jun 17, 2017 11:45 pm

Mislim da ću biti u Opatiji sigurno oko 8-og, a verovatno ću u to vreme skoknuti i do Pule jedan dan. Telefon na pp imaš, ali sms- jer sam u romingu a ovaj VIP kida.










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 2iiv51gkuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyNed Jun 18, 2017 9:54 pm

Ako mi se omakne koji dan ... možda za Bugarsku, možda za Tursku. Pogledaću šta je bolji paket
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:20 pm

Jos malo...
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Playa-10
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Fb_im108











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:25 pm

Zemo, ova druga slika...Balkana?
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:30 pm

Jeste zemo... "moja" Balkana :)











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:31 pm

Ima lijepe hladovine, ubilo se za mene :)
Kakva je voda?
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:38 pm

Voda u malom jezeru je dosta toplija, ali zbog velikog broja kupaca, zna biti i prljava ... Za bolje plivace, veliko jezero ljepota! Voda jeste hladnija, ali meni je mnogo prijatnije od malog jezera.
A hladovine...toga bar u mom kraju ne manjka...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:43 pm

I u mom Zemo, ali evo primjera radi ta Panonska jezera su super, ali je tamo nevjerovatna gužva a i tanko je sa hladovinom a meni je to glavno. A Balkana mi baš ono djeluje privlačno skroz. Moram još malo pročeprkati po jezerima brdski
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:48 pm

Ako odlucis...od 9. Jula sam tamo ... drink2











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 10:53 pm

bosankaa ::
Ako odlucis...od 9. Jula sam tamo ... drink2

Ja sam na odmoru od 15 jula. Bogami 270 km nije malo, ali vidjećemo. Javim se ako se odlučim.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 11:00 pm

bosankaa ::
Jos malo...
kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Playa-10
Vamos de la Playa de Muro ,senorita ? Majorca ,a ? tongue
Ja verovatno mogu da se ubrišem za bilo kakav odmor (iako sam ga "pisao" u odličnom terminu ,od polovine jula do polovine augusta ) jer ostah potpuno sam u firmi (mlada koleginica trudna ,održavanje ) kada77










kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptyUto Jun 20, 2017 11:04 pm

Majorca šefe...Nadam se da ce karte stici na vrijeme...Bitno da pare skinu odmah, a karte cekaj do samog polaska, valjda...












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 13, 2018 10:05 pm

Ove godine biram Tursku.Iako  svi raniji nagovori, ubjedjivanja prijatelja da idemo tamo su bili bezuspjesni...ovaj put, nemajuci neku posebnu zelju otici, vidjeti...prelomih da odem i u tu Tursku.
Od svih sto su bili, cula sam sve pozitivno...pa sad ostaje da vidimo kako ce biti.

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Downlo10

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Downlo11











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 EmptySre Jun 13, 2018 10:11 pm

Na Arubu.Astra,podbarac i ja :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........   kuda - Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........ - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Godišnji odmor-kuda ćete , hoćete li........
Nazad na vrh 
Strana 9 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» TOP 10 NAJSIGURNIJIH DESTINACIJA za odmor
» Mesto za odmor......
» KUDA IDE SRBIJA ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: O PUTOVANJIMA-
Skoči na: