DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?

Ići dole 
+35
bosankaa
Gothic
Diplomirani Duduk
sonia
brdjanin
carpathia
podbarac
dusicaa
cojle
daljinski
Lakota
ZoxZoja
Astra
promaja
sanjalica.ns
lollypop
srculence
Danubius
Okano
AstrinaKomsinica
Lily
adrenalin
slatkicass
REVELIN
anja007
neiskusan
Sivac 46
Klosarka
popovac
Tea 1
Bokssha
Ivana_258
Aurora Borealis
Kijara-brm
determinanta
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyNed Apr 25, 2010 8:41 pm

First topic message reminder :

Šta mislite o ovoj grupi ? Da li je to nevina dečija igra , neki klinci žele da vide lepe devojčice -ili to otvara mogućnost za olakšavanjr posla pedofilima , kojih de facto na facebooku itekako ima ?
Da li sami korisnici treba da prijave administraciji ako tako nešto uoče ?
Da li Facebook treba da ima veću kontrolu i odgovornost za ono što se piše na njihovom prostoru ?
Pogledajte sami :

https://www.facebook.com/pages/trazimo-najlepse-devojcice-98-i-97-godiste/211668832247?v=wall&ref=ts


ps. više ne možete da pogledate -fb je izgleda reagovao ,ali shvatate smisao (stranica je postojala kada je tema postavljena )










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 10, 2014 7:59 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyUto Dec 17, 2019 9:16 pm

Danubius ::
Zaboravio sam pomenuti nadrilekare ,vračare ,magove ,iscelitelje i ostalu bagru koja takođe vreba na FB.

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 74855950_2787819244618067_984019579229437952_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_oc=AQlLbYNprk0hxxleKOWvaUrAjEz_YbXjkJMwC_oBSupQJmir5P1YOjp5dbi-lTNgm7I&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Mameće grupe na FB su leglo ovakvih saveta. Ima ih toliko da "pečurke posle kiše" venu od sramote jer ne mogu dovoljno da objasne njihov broj a množe se brže od ameba. I saveti su uglavnom isti - urin (obavezno taj famozni srednji mlaz) mariniranje deteta u svemu što imaš u špajzu samo ne dati antipiretik ... upalu uha "lečiti" do stadijuma da dete izgubi razum od bolova i sluh od "lekova" a onda optužiti medicinu da je nedelotvorna i lekare da nemaju pojma ... rastrgnuti konjma na repove svakog ko pomene lekara, antibiotik ili bilo koji drugi lek koji je delotvoran.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyPon Apr 20, 2020 11:53 am

U poplavi svakojakih grupa provuče se po neki biser. Jedan od njih je grupa Insekti srbije. Stručnjaci i entuzijasti koji svojim slikama insekata dopunjuju bazu podataka koja je inpresivna. Ali za pokriti celu teritoriju nisu dovoljni samo oni kojima je to struka. Svako od nas je svakodnevno u kontaktu sa insektima a da nije ni svestan koliko. Zato ako vidite bilo koju bubu ufotkajte i pošaljite inSEKTAŠIMA (interna šala iz grupe)Dovoljno je da napišete datum i mesto gde ste uslikali. Svaki nalaz je bitan. buba mara, muva, osa, leptir ... crv, larva, jajašca ... Oni to posle unesu u bazu na sajtu. Tako se prate vrste, rasprostranjenost, periodika pojavljivanja tokom godine i u dužem nizu godina.

https://www.facebook.com/groups/insectserbia/ link

A Oki ću posebno da pošaljem posebno poruku ona ima zanimljive nalaze.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyUto Jan 19, 2021 12:41 pm

Opet su me blokirali na FB zbog negativnog mišljenja prema vernicima. Jebiga, baš zbog toga neću postati vernik! Religija se kosi sa svim zdravorazumnim.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySre Jan 20, 2021 2:27 pm

Bas me cudi, pa ti reklamiras vakcinu kao eliksir mladosti.....gdje su ti nasli zamjerku smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySre Jan 20, 2021 7:50 pm

Astra ::
Bas me cudi, pa ti reklamiras vakcinu kao eliksir mladosti.....gdje su ti nasli zamjerku smehsmeh


Srao sam po hriščanima.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2021 9:48 am

FB grupa pod nazivom "Da Đorđe Balašević dobije ulicu u Novom Sadu " je za noć prešla 1000 ćlanova .
Za noć . Lično se nadam da će Đole dobiti i bulevar -ulica je malo.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2021 10:52 am

Rasprava o filmu. Nikako da ukapiramo da svet boli kurac za istoriju Balkana. Samim tim šo seremo po sopatvenoj  istoriji, boli ih još više. Za Amere i svet, Evropa je kolevka civilizacije. Nihova predodžba Evrope je upakovana u nešto romantično. Dvorci, priče o Arturu, Romeo&Julija, Alexandaar Makedonski, Grčka, Rim, Pariz, London... to je za njih Evropa. Balkan je Kusturica i čurke. Jebe se prosečnom Ameru za Balkance. 99% njih se ne može snaći na geografskoj karti a verujem da od cele geografije znaju gde je Vegas, LA, Majami i Njujork. To je domet njihovih interesovanja. Poneko, od 1000 ljudi bi mogao da pokaže na karti gde se nalazi najveći neprijatelj njihove demokratije, nad sumnjam da bi neko i od 10.000, uspeo u tome.

Podeljeni 'rvati i Srbi, još se nisu dogovorili ko je učestvovao u IIWW, U 'rvaCkoj se uči da su ustaše romantični a u Srbiji četnici. Svako u svojoj zemlji prekraja i kroji istoriju pa kako da nas svet shvati ozbiljno?

Imao sam želju da ga pogledam  film ali nisam uspeo da ga nađem. Umesto Dare, izgledao sam gomilu dokumentaraca o Jasenovcu, Zafranoviča...a koz predmet istorija (fuj, komunističke laži), IIWW se provlačio kroz celokupno školovanje, usklađeno sa đačkim eskurzijama i obilascima istorijskih mesta iz IIWW sa slikama i pričama. Jeste, odrastao sam u vreme SFRJ i učio da su se protiv okupatora za vreme IIWW, borili partizani a ne četnici, balije i ustaše, koji su proglašeni kao domaći izdajnici. Dolaskom slobodana miloševića na vlast, počela se krojiti neka nova istorija, brišući sve zasluge partizana u ratu i stavljajući četnike kao pobednike. Počela su prekopavanja i potraga za svedocima o dražinom grobu. U slučaju da su našli bilo koju kost, bila bi to relikvija od istorijske važnosti i predmet za celivanje.
Srpska i 'rvaCka istorija se temelji na mitologiji i prepričavanju.

Nekome je crkla krava.
Neko je rekao da su videli nekog ksko ulazi u obor i kolje je.
Treći je nadopunio da je to Mile iz drugog sela.
Četvrti je shvatio da je Miletov rođak iz sasvim drugog sela.
Jedna baba je rekla da su to neke žene bacile čini.
Uhvatili su te žene i ritualno ih spalili.
U međuvremenu, Mileta je ubio grom i to je bio dokaz da bog postoji i da ga je kaznio za kravu.
Čuvar krave nije smeo da prizna da mu se krava napasla sveže deteline dok je spavao.
E, to su priče koje kolaju među narodom i svaki od učesnika u štoriji, dokalemi nešto.
Živimo na prostoru gde niko ne sme da prizna svoju grešku i suoči sa istinom..
Laž i licemerje vladaju ovim prostorima.




Umorio sam se od sopstvenih misli a i duvanio bi'.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyNed Feb 21, 2021 5:40 pm

Eugen Grafvajer ::
Rasprava o filmu. Nikako da ukapiramo da svet boli kurac za istoriju Balkana. Samim tim šo seremo po sopatvenoj  istoriji, boli ih još više. Za Amere i svet, Evropa je kolevka civilizacije. Nihova predodžba Evrope je upakovana u nešto romantično. Dvorci, priče o Arturu, Romeo&Julija, Alexandaar Makedonski, Grčka, Rim, Pariz, London... to je za njih Evropa. Balkan je Kusturica i čurke. Jebe se prosečnom Ameru za Balkance. 99% njih se ne može snaći na geografskoj karti a verujem da od cele geografije znaju gde je Vegas, LA, Majami i Njujork. To je domet njihovih interesovanja. Poneko, od 1000 ljudi bi mogao da pokaže na karti gde se nalazi najveći neprijatelj njihove demokratije, nad sumnjam da bi neko i  od 10.000, uspeo u tome.

Podeljeni 'rvati i Srbi, još se nisu dogovorili ko je učestvovao u IIWW, U 'rvaCkoj se uči da su ustaše romantični a u Srbiji četnici. Svako u svojoj zemlji prekraja i kroji istoriju pa kako da nas svet shvati ozbiljno?

Imao sam želju da ga pogledam  film ali nisam uspeo da ga nađem. Umesto Dare, izgledao sam gomilu dokumentaraca o Jasenovcu, Zafranoviča...a koz predmet istorija (fuj, komunističke laži), IIWW se provlačio kroz celokupno školovanje, usklađeno sa đačkim eskurzijama i obilascima istorijskih mesta iz IIWW sa slikama i pričama. Jeste, odrastao sam u vreme SFRJ i učio da su se protiv okupatora za vreme IIWW, borili partizani a ne četnici, balije i ustaše, koji su proglašeni kao domaći izdajnici. Dolaskom slobodana miloševića na vlast, počela se krojiti neka nova istorija, brišući sve zasluge partizana u ratu i stavljajući četnike kao pobednike. Počela su prekopavanja i potraga za svedocima o dražinom grobu. U slučaju da su našli bilo koju kost, bila bi to relikvija od istorijske važnosti i predmet za celivanje.
Srpska i 'rvaCka istorija se temelji na mitologiji i prepričavanju.

Nekome je crkla krava.
Neko je rekao da su videli nekog ksko ulazi u obor i kolje je.
Treći je nadopunio da je to Mile iz drugog sela.
Četvrti je shvatio da je Miletov rođak iz sasvim drugog sela.
Jedna baba je rekla da su to neke žene bacile čini.
Uhvatili su te žene i ritualno ih spalili.
U međuvremenu, Mileta je ubio grom i to je bio dokaz da bog postoji i da ga je kaznio za kravu.
Čuvar krave nije smeo da prizna da mu se krava napasla sveže deteline dok je spavao.
E, to su priče koje kolaju među narodom i svaki od učesnika u štoriji, dokalemi nešto.
Živimo na prostoru gde niko ne sme da prizna svoju grešku i suoči sa istinom..
Laž i licemerje vladaju ovim prostorima.




Umorio sam se od sopstvenih misli a i duvanio bi'.
aplauseee aplauseee aplauseee aplauseee

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyPon Apr 25, 2022 3:56 pm

Potpuno impulsivno sam kliknuo na "pridruži se " grupi "Gitaristi i basisti". 
Ok, bio sam oba .
Ali zaboravih pitati -važi li to i za "penzionere" ?  trtrr zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyPon Apr 25, 2022 8:24 pm

Blokirao sam "KLIX.ba" ! Jeboteleš da te jebo. Alije, Sulje, Fate, raznorazni Džoniji iz USA i ostalih delova Jebene Jevrope, pljuju na Konstraktu i stočić za kojim je sedela. Jebeno Z! Očekujem u da u napadima na IKEA nameštaja i tvorcima istih sa Z konotacijom, zbog upotrebe Zea, zatvore fabriku i svim radnicima i rukovodstvu, urežu swastiku na čelo i to da im uradi Aldo Reine lično. Umetnik za urezivanje swastika na čelo sa Bouwie nožem. Pokušavam da shvatim tu mržnju u BiH među entitetima. Jedni pale sveće, drugi prenose mrtve i nadopunjuju broj žrtava, treći pametno ćute, dok ih ne zakače njihova zlodela. Bolest kojoj nema kraja. COVID, Kuga, Kolera su pička materina u odnosu na bolest mržnje. Medijsko trovanje, koje sami plaćaju je još veća bolest. Ne mogu da ih žalim što su bolesni, mogu samo da im poželim da što pre uginu, bezbolno!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyPon Apr 25, 2022 10:41 pm

I ja sam blokirala index.hr.....koje nebuloze, to ne bi progutala ni djeca od 5 godina.
Inace izbjegavam bombasticne naslove, a iskreno, pun mi je k i posta i svetkovina i stavljanja Alaha i Boga u svaku recenicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyUto Apr 26, 2022 10:26 pm

Sasvim slučajno sam naišao na jednu "FB grupu" -Gitaristi i basisiti ?
Dakle...i bukvalno se osećam kao Sokrat (sad tek znam da ništa ne znam)
Kakvi majstori ?
I sve iz ex Yu -u to bukvalno "anonimni" ?
A takvi virtuozi ?
Fun fackt -tamo "nađem" mog dugodišnjeg basistu,Jozefa Webera ,koji "to" biće ,poduže "prati" ?
Svet je mali.
Jesu FB "grupe" opasne .
Kada se ovako nešto vidi -baš "isfrustrira" .
Ili se stvari (realno) postave na svoje mesto.










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyČet Jun 23, 2022 10:27 pm

Ova kurvetina (i psihopata ) ,tkzv "voditeljka sa Tv Pink" ima FB "grupu" sa 13 000 "fanova" ?

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 3069919_jovana-2_ff

Ako to nije bolesno -onda ne znam šta je .
Ta dolazi na "nacionalnu TV" ,tkzv "jutarnji program" polugola (kao Vendi na "šabački vašar" ),tamo lupeta ,pola programa je samohvala ...
Neverovatno .Bolesno.










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyČet Jun 23, 2022 10:33 pm

Sta je tu cudno.....ja niti ne otvaram insta, ali znam da tamo bas takve imaju pratioca na hiljade.....znamo i na fb da se broje pratioci koji sigurno nece pratit mene i tebe......tjelesa su in.....a neko to jos dobro i unovci i promovise se.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyČet Jun 23, 2022 10:42 pm

Astra ::
Sta je tu cudno.....ja niti ne otvaram insta, ali znam da tamo bas takve imaju pratioca na hiljade.....znamo i na fb da se broje pratioci koji sigurno nece pratit mene i tebe......tjelesa su in.....a neko to jos dobro i unovci i promovise se.
Ama,slažem se .
Ali ova nema ni "telo" Ortodoksna budaletina,ispod proseka (u svakom selu ima bar 50 zgodnijih ) lupeta za medalju (u sred emisije ,svešteno lice "protojereja stavrofora" -naziva protorejer staford ?

Kod "odrona" pokojnog patrijarha su stajali...(odra..."odron" je najveća uvreda u Srbiji" ,tako se nazivaju žene najnižih moralnih kvaliteta ...itd )...i ta tupsonka ima 13 000 obožavalaca ?
To je seljanka iz nekih Pizdinaca .Zapamćena po suludim idiotlucima .Kada nije bila "đak generacije" u osnovnoj -platila je bilborde sa natpisom "Jovana Jeremić -najbolja" ?
Bolesnica ,breeee ...koje "telo" ?

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 2766543_jovana-jeremic-10_ff

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 JovanaJeremic2

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Images?q=tbn:ANd9GcQRxveMQbYbApDNOe8oa4Sv_i4OFac0b76qJQ&usqp=CAU










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySre Jul 20, 2022 4:59 pm

Ponosni član grupe "Gitarsti i basisti" i još ponosniji član grupe "Radio Slobodna Evropa "










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySre Jul 12, 2023 10:50 am

Ne znam kako FB funkcioniše ?
Naručio sam jednu fotelju preko "nameštaj Lex " gde sam pazario neku garnitiru Više su bili nego korektni .
Sada se ne mogu braniti od raznih ponuda nameštaja ,sve moguće fime ????










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptyPet Jul 14, 2023 5:59 pm

Imam neke poruke tamo.Ne mogu da otvorim. Samo vrti mesinger .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
szyrowsky

szyrowsky


Datum upisa : 08.07.2023

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 12:57 pm

Facebook je laka prehlada u odnosu na Twitter. na fejsu se ljudi, većinom, prijavljuju sa punim imenom i prezimenom. Samim tim, imaju mnogo više "pravih" pratilaca. Čak se ipratici mogu preoveriti. Twittwer je manje više anoniman. Šisanje se svodi na određen broj kataktera. Mnogo se bolje vidi situacija, mada je i ona diskutabilna jer mnogo fejk(botovi) likova učestvuje u kreiranju stanja. Sve u svemu, ne verujem ni jednima, ni drugima. Društvene mreže ne shvatam kao izvor tačnih podataka. Špekuliše se na sve strane.
Što se tiče FB, isključujem i blokiram reklamne poruke, koje me ne zanimaju. Par puta sam naručio po koju sitnicu i suma sumarum, što sam naručio, to sam i dobio. Jednom sam za dlaku izbegao naručivanje nekog proizvoda , koje nije zadovoljavalo kriterijume, koji se reklamirao.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 1:08 pm

Pređi na tik tok -tamo ćeš de vidiš ojebine kak nisi ni sanjao.

I Kobas je tamo. Jebem ti pečene kuruze .
Drugarice su mi tiktokerice i strimerice.Tako da su me uputile u sve.
Odem jednom nedeljno da ih poguram na listi-jedna je na  balkanskoj ,druga na švicarskoj.

Skup sport ali  i pun robijaša -neradnika koji bi samo da žive od tik toka .Kakav rad.

Pogledam neke mečeve. 
Živote-rijaliti je nula šta se tamo priča da se navuku ljudi.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 9:25 pm

Kijara-brm ::
Pređi na tik tok -tamo ćeš de vidiš ojebine kak nisi ni sanjao.

I Kobas je tamo. Jebem ti pečene kuruze .
Drugarice su mi tiktokerice i strimerice.Tako da su me uputile u sve.
Odem jednom nedeljno da ih poguram na listi-jedna je na  balkanskoj ,druga na švicarskoj.

Skup sport ali  i pun robijaša -neradnika koji bi samo da žive od tik toka .Kakav rad.

Pogledam neke mečeve. 
Živote-rijaliti je nula šta se tamo priča da se navuku ljudi.

Paz' kada se odupirem toj zajebanciji. Tu i tamo se pojave klipovi na FB ili Tw i to mi je sasvim dovoljno da me dalje ne zanimaa. Nije bolest sve što boli. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 10:30 pm

Lushymyr Szyrowszky ::

Paz' kada se odupirem toj zajebanciji. Tu i tamo se pojave klipovi na FB ili Tw i to mi je sasvim dovoljno da me dalje ne zanimaa. Nije bolest sve što boli. zubic zubic zubic
Navućeš se ti tamo zubic  .
Mi smo bebe šta tamo ima.
blaženi Isuse -uteci nam .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer


Godina : 62
Humor : C
Datum upisa : 15.07.2023

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 10:35 pm

Kijara-brm ::
Lushymyr Szyrowszky ::

Paz' kada se odupirem toj zajebanciji. Tu i tamo se pojave klipovi na FB ili Tw i to mi je sasvim dovoljno da me dalje ne zanimaa. Nije bolest sve što boli. zubic zubic zubic
Navućeš se ti tamo zubic  .
Mi smo bebe šta tamo ima.
blaženi Isuse -uteci nam .


Zamenio sam sve Tik-Tokove za porno sajtove. Nema mesta. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.blogger.com/blog/posts/9030366281883919587
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 EmptySub Jul 15, 2023 10:42 pm

Lushymyr Szyrowszky ::


Zamenio sam sve Tik-Tokove za porno sajtove. Nema mesta. zubic zubic zubic
Ima i toga tamo. zubic  I tetki i četki.U par minuta skužiš sve.
Očito više nema zezanja bez interesa.Žalosno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?
Nazad na vrh 
Strana 8 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Krvne grupe
» FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
» Facebook prijateljstva
» Facebook ili Skype ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: