DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?

Ići dole 
+35
bosankaa
Gothic
Diplomirani Duduk
sonia
brdjanin
carpathia
podbarac
dusicaa
cojle
daljinski
Lakota
ZoxZoja
Astra
promaja
sanjalica.ns
lollypop
srculence
Danubius
Okano
AstrinaKomsinica
Lily
adrenalin
slatkicass
REVELIN
anja007
neiskusan
Sivac 46
Klosarka
popovac
Tea 1
Bokssha
Ivana_258
Aurora Borealis
Kijara-brm
determinanta
39 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Apr 25, 2010 8:41 pm

First topic message reminder :

Šta mislite o ovoj grupi ? Da li je to nevina dečija igra , neki klinci žele da vide lepe devojčice -ili to otvara mogućnost za olakšavanjr posla pedofilima , kojih de facto na facebooku itekako ima ?
Da li sami korisnici treba da prijave administraciji ako tako nešto uoče ?
Da li Facebook treba da ima veću kontrolu i odgovornost za ono što se piše na njihovom prostoru ?
Pogledajte sami :

https://www.facebook.com/pages/trazimo-najlepse-devojcice-98-i-97-godiste/211668832247?v=wall&ref=ts


ps. više ne možete da pogledate -fb je izgleda reagovao ,ali shvatate smisao (stranica je postojala kada je tema postavljena )










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 10, 2014 7:59 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 9:38 pm

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::


Kojim starcima???  :zubi3: 

Da, stvarno..., a kojim starcima....???!!!  rasta :rlol: :rlol: :rlol: 

Dođi kasnije pa napiši...:D  :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 9:42 pm

Kijara-brm ::

Dođi kasnije pa napiši...:D  :zubi3: 

 :zubi3:  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 


 rukuju se tooo jakog jakog jakog
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 9:49 pm

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::

Dođi kasnije pa napiši...:D  :zubi3: 

 :zubi3:  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 


 rukuju se tooo jakog jakog jakog
hahahahaha..plaćaš pivo...u našoj kafani..
 jakog  :ccc3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 10:01 pm

lollypop ::
I mojoj deci već dosadilo na FB, pa pogasili profile. Ne znam samo šta je ovim starcima toliko zanimljivo da lajkuju non-stop ??? smehsmeh 
Zato što FB uopšte ne služi za lajkovanje i "igrice" nego i za druge stvari .
Naročito osobama sa "obavezom" ,ima li boljeg izgovora od "Na FB sam, igram igrice" ?
Lajk ,status i bilo kakvo ,recimo ,postavljanje određene fotografije ili video spota može da bude "šifrovana poruka" (i obično i jeste u takvim slučajevima )
FB je u neku ruku "izlog" ,navedi mi ženu koja nije dobila x ponuda za "prijateljstvo" ?
A ima chat ,superbrzi pp ,galeriju fotografija ,a koliko čuh i video msn (ili kako se već ta aplikacija tamo zove)
Sve što "treba" ,a ako ko pita ....."jaooo ,pričam sa školskom drugaricom /rođakom /koleginicom ...."
U "grupi sam sa receptima" -dok pp leti munjevitom brzinom .
Dovoljno ubedljivo ,zar ne ?  tongue
I nemoj da neko kaže -snimam filmove i preterujem -jer je to dokazano .
Mnogi muž ili žena bi se zapitali -a šta traži toliko na nekom chat kanalu ,forumu ,sajtu .....FB ne probuđuje sumnju ,pa pobogu ,i deca ga imaju,zaigrala se na igricima ,"Farmi" ,šta tu ima loše ,traje to....  spite
A inače ima i dobrih grupa ,za neke čuh zahvaljujući Zoxy .
"Marijin zakon" ,odmah sam se "pridružio" ,kao što ću i svakoj sličnoj ,"Tijanin zakon" recimo .
Nema puno svrhe ,ali meni drago da vidim koliko nas još ima normalnih .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 10:23 pm

lollypop ::
I mojoj deci već dosadilo na FB, pa pogasili profile. Ne znam samo šta je ovim starcima toliko zanimljivo da lajkuju non-stop ??? smehsmeh 

FB je igračka kojom se svako igra kako ume. Neko samo lepi slike, citate od Duška Radovića do Meše Selimovića, ili svoj zid pretvara u ispostavu youtuba ... neko opet isti koristi kao izlog u kom će reklamirati sebe ili neki svoj proizvod (ja sad polako pokušavam da baš to uradim) ... neko ga koristi da bi bio u kontaktu sa rodbinom i prijateljima razbacanim po svetu jer lakše je napraviti jedan foto album i podeliti ga sa određenim osobama nego svako pojedinačno slati slike mailom ili skajpom ... lajkujem kad mi se nešto baš dopadne a ignorišem ono što mi se ne sviđa pa makar to objavio i moj rođeni brat koji uzgred budi rečeno ni nema fb profil  smehsmeh 

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 10:27 pm

Danubius ::

Mnogi muž ili žena bi se zapitali -a šta traži toliko na nekom chat kanalu ,forumu ,sajtu .....FB ne probuđuje sumnju ,pa pobogu ,i deca ga imaju,zaigrala se na igricima ,"Farmi" ,šta tu ima loše ,traje to....  spite

E, vidiš......, ovo ti skroz dobra ideja. Ovaj moj mi ionako večito visi preko ramena i pita šta to ima toliko zanimljivo na forumu... zlz 
Moraću ponovo da aktiviram onaj svoj nalog na fejsu, i umesto da čavrljam sa dosadnom rodbinom rasutom po svetu, počeću da igram igrice i farmu (Kijara će mi objasniti kako... :zubi3: ), možda i ja budem imala sreće pa dobijem poneku ponudu za prijateljstvo..., a ne izazivam sumnju... :zubi3: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 10:33 pm

E moja Šanjo kako se ti ljuto varaš. Ako na profilnu ne staviš onu već pominjanu molersku sliku možeš Farmu da igraš do prekojuče neće ti stići ni jedna ozbiljnija ponuda. Veruj iskusnoj farmerki. To samo Dani misli da to tamo funkcioniše kako bi on mislio da bi trebalo da funkcioniše. Stvarnost je mnogo prozaičnija ... ali o tome neki drugi put.

Zoxy the iskusni farmer fbukovac
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 10:57 pm

ZoxZoja ::
Ako na profilnu ne staviš onu već pominjanu molersku sliku možeš Farmu da igraš do prekojuče neće ti stići ni jedna ozbiljnija ponuda.

A za koji će mi to, neću da se udajem po drugi put, to je za tebe i Kijaru da stavite molerske slike na profil... :zubi3:  smehsmeh 

Ja bih samo malo...... da se 'igram'.... tongue :zubi3: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 11:07 pm

sanjalica.ns ::
ZoxZoja ::
Ako na profilnu ne staviš onu već pominjanu molersku sliku možeš Farmu da igraš do prekojuče neće ti stići ni jedna ozbiljnija ponuda.

A za koji će mi to, neću da se udajem po drugi put, to je za tebe i Kijaru da stavite molerske slike na profil... :zubi3:  smehsmeh 

Ja bih samo malo...... da se 'igram'.... tongue :zubi3: :rlol: :rlol:

Pa šta misliš što je meni Bokijeva slika na profilnoj? Čak je i Astra zazirala od druženja samnom da "mlad momak" ne pomisli svašta  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Zoxy the zaštićena
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 11:12 pm

ZoxZoja ::

Pa šta misliš što je meni Bokijeva slika na profilnoj? Čak je i Astra zazirala od druženja samnom da "mlad momak" ne pomisli svašta  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Auuuuuu, ovaj fejs stvarno ima opasnu pozadinu, nikad ne znaš ko se krije iza dotičnog profila. Zamisli, ja startujem Bokija, a naletim na Zox....kukuuuu.... krsti se pacov smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Avg 19, 2014 11:19 pm

Prste bi ti posekla da ih pružiš prema majkinom detetu ... zdravo sam nezgodna kad je Boki u pitanju ... ta slika je bila na profilu iz određenih razloga svojevremeno pa posle navikla na nju i jednostavno ne mogu ništa drugo da zamislim tamo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 11:40 am

Koliko FB grupe mogu da budu dobre za razvoj malog biznisa kao što je moj toliko mogu da budu smor nad smorovima.

Za cenu mesečnog interneta i uz nalog na FB ja mogu da reklamiram svoj proizvod na neograničenom broju grupa koje su baš zbog tog osnovane. Radimo da bi zaradili, Kreativni hobi - mogućnost zarade i slične daju lepu mogućnost da jako veliki broj ljudi vidi neki proizvod za šta bi klasičnim pristupom TV reklame, flajeri, oglasi u novinama, na radiju trebale pare koje ni jedan mali proizvođač nema.

Sve ovo bi bilo odlično da nema smorova na kub. Oni "klikaj i zaradi avione, kamione i milione na netu" su jednostavno okupirali sve takve grupe i lepe svoje oglase po 10 puta na dan kako nije na vrhu strane. Malo sam pregledala tu šemu i to je klasičan MLM kojim zarađuju samo oni koji su na vrhu a ostali su šljakatori koji će imati možda 10-12$ mesečno za sate i sate klikanja.

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Wcf3vb2

Gori su od Jehovinih svedoka sa ovakvim oglasima. I šta god Admini takvih grupa radili ne mogu da im doakaju.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 11:59 am

Ne znam šta da kažem ,svratim ,ubacim koju fotku ,koji vic i to je to .
Samo me živo zanima ,po čemu su te grupe zanimljivije od foruma sem eto što su preko FB..i šta je to toliko različito od ovoga ovde .I tamo imaju admini ,ograničenja...meni je to samo mesto gde svratim ako nisam tamo gde sam navikao da budem :329340: sesir 55555
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 3:02 pm

ZoxZoja ::

Za cenu mesečnog interneta i uz nalog na FB ja mogu da reklamiram svoj proizvod na neograničenom broju grupa koje su baš zbog tog osnovane.

Ti praviš domaći sapun, čini mi se...??? 55555

Ne znam da li bi te zanimalo, ali ima u N. Sad-u u Zmaj Jovinoj prodavnica za komisionu prodaju proizvoda 'domaća radinost'. Moja drugarica se bavi istim poslom kao i ti, tamo izlaže svoje sapunčiće i mogu ti reći da fino zarađuje.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 3:07 pm

Naravno da bi me zanimalo. Hajde ako ti nije teško raspitaj se i pošalji mi podatke na pp. Pokušavam na sve načine da "osvojim" tržište a sa ograničenim sredstvima mi je malo teže da posećujem sajmove i izložbe pa sam se više koncentrisala na FB i net prodaju.

Jejini sapuni link  do moje stranice










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz


Poslednji izmenio ZoxZoja dana Uto Sep 02, 2014 8:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 3:20 pm

ZoxZoja ::
Hajde ako ti nije teško raspitaj se i pošalji mi podatke na pp.

Naravno da nije, kad si ti u pitanju.  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 4:46 pm

Promaja,na FB grupi se obicno ne brise spam i ne mora niko da ga ni razumije,tu je,pa je tipicnim caterima tako zabavnije sto i razumijem...nema naprezanja da napises nesto smisleno,obicno kopiras nesto(izuzimam ozbiljne grupe koje imaju cilj i drze se njega)....a vecina grupa se bavi postavljanjem YT sranja i takve su mozda dobre da zaviris da vidis sta se vrti i sta lajkaju ljudi,ako ti to uopste nesto znaci.
Udjem u grupu,jedan post ,dva a nekad i nijedan....procitam ako je bas nesto smjesno i cao.Ja sam od prvog dana forumas i nista drugo mi ne moze zamijeniti dozivljaj dobre komunikacije ,koja god da je tema u pitanju....a da ne spominjem koliko je nekad dobro procitati i nesto misaono....ali svako zna zasto je uopste na netu i tako se vlada na njemu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 4:50 pm

Sve si u pravu Astralna,i ja tako isto ,nekad mi dodje,napravim nešto svoje i bubnem ,kome se svidi kome ne ,baš me briga,ja se još ne snalazim tamo i nije to za mene. cherry :durise3:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 5:46 pm

Promajo sad se ozbiljno rešavam da otvorim školicu o FB i njegovim grupama ... imam već dva đaka u izgledu ... može to da bude bizmis samo takav smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Sep 02, 2014 9:51 pm

ZoxZoja ::
Promajo sad se ozbiljno rešavam da otvorim školicu o FB i njegovim grupama ... imam već dva đaka u izgledu ... može to da bude bizmis samo takav smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ja sam predskolac sto se Fb tice. Tako Zox, eto tebi jos jednog prvacica zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 2:01 pm

ZoxZoja ::
Koliko FB grupe mogu da budu dobre za razvoj malog biznisa.....

Jeste Zoxy ,i ja se uverih u to . :rlol: :rlol: :rlol:

Sve biznismeni i biznismenke ,pa imaju "grupu" ,reklamu ....znaju ljudi .


FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 11snx1i










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 2:18 pm

Gazdu treba JEbanovati za ovo iznad.. :zubi3: .
Jel ovo jedna od tvojih grupa? lol!

To ti je za ono *nudi ona svašta*. catfight










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 2:22 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Koliko FB grupe mogu da budu dobre za razvoj malog biznisa.....

Jeste Zoxy ,i ja se uverih u to . :rlol: :rlol: :rlol:

Sve biznismeni i biznismenke ,pa imaju "grupu" ,reklamu ....znaju ljudi .


FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 11snx1i

Očigledno se krećemo po različitim stazama fejsa Šefe. Ma koliko se ti izrugivao i pokušavao da ga marginalizuješ i predstaviš kao porno ispostavu postoje i grupe koje su baš ono što treba da su. Evo dajem reč da ću izaći iz svih reklamnih grupa gde prezentujem svoj proizvod (sapune) u zamenu za reklamu na TV Pink u nekom popodnevnom terminu (da ne tražim baš najskuplje) koje ćeš ti finansirati.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 6:39 pm

ZoxZoja ::

Očigledno se krećemo po različitim stazama fejsa Šefe. Ma koliko se ti izrugivao i pokušavao da ga marginalizuješ i predstaviš kao porno ispostavu  postoje i grupe koje su baš ono što treba da su. Evo dajem reč da ću izaći iz svih reklamnih grupa gde prezentujem svoj proizvod (sapune) u zamenu za reklamu na TV Pink u nekom popodnevnom terminu (da ne tražim baš najskuplje) koje ćeš ti finansirati.
Pošto se i*č ne razumem u FB ,ja pitam ,pa mi mladi kolega reče -pogledaj među svojim prijateljima ko ima malo "šarene" prijatelje ,pa pogledaj njihove prijatelje ,pa ćeš svašta videti (između ostalog i članstvo u raznim "grupama" )
I tako se dođe do ovakvih "grupa" tongue

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Fq3vl
FB jeste postao globalni oglasnik i kada su u pitanju razne  sexx "ponude" i naravno ,tamo se i najlakše nađu "srodne duše" po raznim "afinitetima" .
Ima recimo "grupa" -"Robovi i gospodarice" sad2

Naravno da ne sporim ulogu FB u reklamiranju proizvoda i usluga -inače se ne bi i veliki svetski koncerni trpali tamo .
A običnom čoveku je to možda i jedina mogućnost da besplatno ponudi neki svoj proizvod ili uslugu (dok ove naše srpskonapredne haračlije ne pronađu način da i to naplate )










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 9:28 pm

hahahaha bem ti čudo.pazi naziva grupa... :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 9:36 pm

Danijev pristup FB grupama se svodi na to da ako ima tri xxx foruma na netu svi forumi su iz te oblasti pa tako i Danubius. Sad što njega upućuju na gore navedene grupe to bi većNut mogla da mu proTolmači kad se jednom pojavi ja ću se uzdržati ovog puta. Mada mislim da će većina moj nedostatak komentara pravilnije shvatiti nego da ovde nakitim Rat i mirod komentara.

Ope i opet tvrdim da fb nije ni dobar ni loš većda mu namenu određuje konkretan korisnik. Nož je parče metala i drveta i njim možeš da odsečeš parče hleba gladnom detetu ili da ubiješ čoveka. Ali on i dalje ostaje samo predmet a korisnik je taj koji mu određuje hoće li biti oruđe ili oružje.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 9:38 pm

Aj da mi navedemo grupe u kojima smo....pa da se vidi ko je za kuda...mozda i forum ozivi sa takvom postavom tematike....Evo...tema Jejini sapuni,bi znacila kao tema...na google se lako dodje do toga,ako je bas formulisana tema na taj nacin....ako neko trazi sapun....za primjer onako uzimam...pa mogle bi i nase teme da se prozovu tako nekako u skladu sa pripadanjem nekoj grupi.

Jesam ga sad fajn uredila...ne zamjerite ako ne shvatate....nervoza pred izlazak kuci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 06, 2014 9:43 pm

Astra ::
Aj da mi navedemo grupe u kojima smo....pa da se vidi ko je za kuda...mozda i forum ozivi sa takvom postavom tematike....Evo...tema Jejini sapuni,bi znacila kao tema...na google se lako dodje do toga,ako je bas formulisana tema na taj nacin....ako neko trazi sapun....za primjer onako uzimam...pa mogle bi i nase teme da se prozovu tako nekako u skladu sa pripadanjem nekoj grupi.

Jesam ga sad fajn uredila...ne zamjerite ako ne shvatate....nervoza pred izlazak kuci.

Zox...samo ga raspali:D

Astra mene bi našli u vilama,lavandama,i svim grupama i stranicama gde su stihovi..
Tu sam* možete plakati... dm2
Citati,i ostale pizdarije..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 1:34 am

Astra ::
Aj da mi navedemo grupe u kojima smo....pa da se vidi ko je za kuda...mozda i forum ozivi sa takvom postavom tematike....Evo...tema Jejini sapuni,bi znacila kao tema...na google se lako dodje do toga,ako je bas formulisana tema na taj nacin....ako neko trazi sapun....za primjer onako uzimam...pa mogle bi i nase teme da se prozovu tako nekako u skladu sa pripadanjem nekoj grupi.

Jesam ga sad fajn uredila...ne zamjerite ako ne shvatate....nervoza pred izlazak kuci.

Apsolutno mi nije jasno kakve veze ima moja STRANICA sa ovom temom. Ili bar sa diskusijom o FB grupama koju smo ovde vodili? Ako sam dobro shvatila dosadašnji tok diskusije Dani tvrdi da su sve FB grupe polupornografske i bezvredne i da ljudi tamo samo džaba troše vreme. Moj stav je da ima i grupa koje su vrlo korisne (dala sam primere meni značajnih) i da svako može ako hoće da nađe više nego korisne stvari u njima.

Zoxy the zbunjena










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 4:41 pm

Da sam zivela jos tri zivota, ne bih znala da  postoje ove grupe koje Dani navodi!?
Verovatno je to sve stvar interesovanja i onoga sta vi trazite na Fb i u grupama. Mene zaniama basta i cvece, pa je normalno da sam clan takvih grupa. Slazem se sa Zox, da Fb zaista moze da koristi i kao reklama a i da se pronadje neka ideja, koju ce te doraditi i sto ce vam jako koristiti.
Oni koji su na fb zbog XXX grupa, da i nema Fb, nasli bi nacin da je oforme i da se druze. Ako nista drugo, otvorili bi forum sa taom sadrzinom.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 8:17 pm

Bas tako.Zox i Dusa su 100% u pravu...sta trazis to ces i naci...ja sam ili na smijehu ili na muzici,ako me neko i ubaci gdje mi ne odgovara automatski izadjem iz grupe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 8:25 pm

dusicaa ::
Da sam zivela jos tri zivota, ne bih znala da  postoje ove grupe koje Dani navodi!?

Astra ::
Bas  tako.Zox i Dusa su 100% u pravu...sta trazis to ces i naci..
Pa ne tražim ,reče mi čovek šta ima ,a ja preneo vama .
I nemoj da mi tu glumite naivnost i da se sablažnjavate ,imate FB u malom prstu :rlol: beljenje










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 8:32 pm

Imam u noktu bre ali ono sto mene zanima a ne sgo mi kolega ürezentuje...haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 8:40 pm

Danubius ::
...
Pa ne tražim ,reče mi čovek šta ima ,a ja preneo vama .
I nemoj da mi tu glumite naivnost i da se sablažnjavate ,imate FB u malom prstu :rlol: beljenje

Ne glumim ništa. Ako mi je do xxx sadržaja ima toga na netu daleko kvalitetnijeg nego da se upuštam u fb grupe koje su napravili klinci s Balkana. A sami nazivi ovih što si ti našao sugerišu da su tvorci baš takvi.

A FB poznajem dovoljno, čak i više od prosečnog korisnika. Imala sam priliku da vodim neke grupe pa sam videla koje su opcije tamo. To je do krajnjih granica uprošćen admin panel koji postoji na Forumu. Zakači (pinuj), obriši nečiji post ili komentar, dodaj i izbaci iz grupe je sve što tamo možeš. I da, postoje opcije o vidljivosti grupa što isto Admin odlučuje kakve su.

Kad mi je zatrebala FB stranica ispitala sam opcije i sad je koristim. To je nešto između ličnog profila i grupe gde možeš da promovišeš određenu ideju, proizvod ili već tako nešto. Većina velikih novinskih kuća, TV stanica ali i mnoge kompanije imaju svoje stranice na FB. Verovatno imaju koristi od toga.

Već sam ne jednom rekla da sam zahvaljujući tome što znam opcije na FB omiljena i u krugovima dece kojima sam izboksovala dozvolu da imaju profil, ali i kod njihovih roditelja koji meni prepuštaju "obuku" potomstva.

Dakle Šefe pokušaj da daš šansu FB. Bar onom njegovom boljem delu.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 07, 2014 11:06 pm

Sve je to sipanje iz supljeg u prazno.Sve zapadne drzave trose vise para za uredjaje i opremu za pracenje WWW-a nego za naoruzanje.Neke to nisu ozbiljno shvatile pa sad muku muce sa pronalazenjem raznih idiota i stvarnih kriminalaca i terorista. Ja verujem da nas ima dosta (normalnih korisnika PC-a) koji imamo bolje kompjutere od drzave pa onda nije ni cudno sto nisu u stanju ista da pronadju osim stranice na kojoj je napisana pretnja, dogovor o premlacivanju, demonstracije i sl.Sto se tice dece i pracenja sta rade na PC-u....koliko vas je istima kupilo smart phone (mobilni, natel) sa kojega mogu otvoriti bezbroj profila .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 20, 2014 10:21 am

Evo dokaza da ima .
Ni manje ni više -nego na smrt ,zbog FB komentara .
Kada bi tako bilo i ovde ,ja bih već davno visio ,samo zbog komentara na "religija" . 99i 
Samo mi nije jasno šta je kriva njegova žena ?
Ali se ne treba čuditi -Iran .
------

Iranac osuđen na smrt zbog Fejsbuk komentara!
Autor: | 19.09.2014 - 20:55:00h |



Bloger u Iranu osuđen je na smrtnu kaznu jer je na Fejsbuku vređao proroka Muhameda. Soheil Arabi (30) imao je osam različitih profila na ovoj društvenoj mreži, a sve kako bi mogao da šalje uvrede na račun proroka.


FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 1444887-387418-smrtna-kazna-ap-f

Optuženi je uhapšen zajedno sa suprugom u decembru prošle godine, a u svoju odbranu rekao je kako je "pisao ne razmišljajući i da se nalazio u teškom psihičkom stanju", prenosi "Independent".
Prema islamskim zakonima, za vređanje Muhameda predviđena je smrtna kazna, međutim, u slučaju da se pokaže da je optuženi to radio u ljutnji, citirajući nekoga ili greškom, može biti kažnjen i sa 99 udaraca bičem.

-------
A novi dodaci ovoj temi (FB grupe)-evo par ( link )

Ove "grupe " imaju od 1500 -2500 članova 99i

TAJNE INCESTA !!!!

Porodične tajne: Incest !!!

ZA SVE DEVOJKE KOJE VOLE STARIJE MUSKARCE

Diskretno druzenje za pare












FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 20, 2014 1:43 pm

Ovakve gluposti pišu u svim medijima,nije ni čudo da ima i na fb.(incest...etc)

A ovi što voledu se druže za *pare*.Eto im link. booored .
Ne iznenađuje me više ništa.


Bar danas.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 20, 2014 1:54 pm

I opet moram da ponovim već nekoliko puta rečeno. Na netu postoje hiljade i hiljade sajtova sa XXX tematikom. Ne vidim nigde temu da su ti sajtovi od Šefa proglašeni Sodomom i Gomorom. Ili je nemoralno samo na FB koji ti Dani ne voliš ili je nemoralno svugde. Nema sredine. Nemoj da se ponašaš kao oni koje najviše napadaš i koji u tuđem oku vide trun ali zato uredno zataškavaju đubre u svom dvorištu.

Što se tiče ovog čoveka iz Irana bi za to delo bio osuđen i da je svoje mišljenje rekao pred komšijama ili rodbinom koja bi ga prijavila. FB je bio samo alat a navatali su ga jer verovatno ne zna da koristi proxy i slične stvari da bi se sakrio. Što se tiče hapšenja njegove žene verovatno je po tamošnjim zakonima morala da ga prijavi za navedeno delo a nije to učinila.

Samo da napomenem da mi je strašno ovo što je tog čoveka i njegovu ženu snašlo ali to nije tema posta pa sam možda gore delovala malo bezdušno.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 20, 2014 5:04 pm

ZoxZoja ::
I opet moram da ponovim već nekoliko puta rečeno. Na netu postoje hiljade i hiljade sajtova sa XXX tematikom. Ne vidim nigde temu da su ti sajtovi od Šefa proglašeni Sodomom i Gomorom. Ili je nemoralno samo na FB koji ti Dani ne voliš ili je nemoralno svugde.
Samo da napomenem da mi je strašno ovo što je tog čoveka i njegovu ženu snašlo ali to nije tema posta pa sam e delovala malo bezdušno.
Naravno da nisu..ako su zgodni za neku temu ,ja ih redovno i navedem . No, FB zaista malo poznajem ,i za mene je ovo ipak bilo iznenađenje .
Mislio sam da tamo vladaju stroža pravila (kao što mi na forumima ne smemo objavljivati pojedine sadržaje i fotografije ,jer nas onda ugase) ali jes* vraga ....izgleda da može tamo svašta "oglašavati" a bogami i po raznim afinitetima i "udruživati" ? spite

Naravno ....odmah sam to upotrebio i da se narugam onima koji svoj boravak na netu  zaogrnu onim u "Idem malo na Fejs /FB igrice" očekujući da drugi to tretiraju kao su im upravo saopštili da idu u Klub zavetovanih na celibat gde će grupno čitati Žitije svete Paraskeve Device .
Dok eto drugi razvrat šire i konzumiraju po raznim forumima . :zubi3:
A vezano za FB i grupe -ja podržavam da DB i policija prate rad raznih" grupa" ,jer na taj način mogu da preduzmu mere ,pa često i da lociraju kriminalca . Recimo ,da baš hoće ,sad pred Pride ,samo treba da odu na FB grupe "navijača" i desničara ,i biće im poznate njihove namere ,pa i ceo plan "dejstva" -i koliko ih je ,i kako će se naoružati ,i gde će se okupiti .
Podržavam i grupe sa nekim plementim ciljem ,ili prema hobiju ,ili jednostavno zabavne -i sam sam (valjda?) član poneke?
Ali da se država na ovaj način obračuna sa neistomišljenikom ,koji svakako valjda ima pravo da piše šta želi na svom profilu ,kao što radi Iran ,to je gore nego da ga je neko denucirao . To je totalitarni režim u najgorem obliku ,a FB izgleda ,nenamerno i "pomogne" da nekoga i ubiju,kao što i dalje smatram ,da se administarcija FB premalo bavi pedofilima i sličnim manijacima ,koje ne bi trebalo biti teško otkriti po njihovim "profilima" .










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Sep 20, 2014 5:48 pm

FB ima administraciju i prilično stroga pravila ali broj korisnika je toliki da je jednostavno nemoguće ispratiti sve što se tamo dešava ili šta ko kači ili osniva. Šta misliš koliko Admina ili kako god se to zove u FB kao firmi ima koji znaju neke Bantu jezike kao što su balkanski (srpski, hrvatski, bosanski ...). Bilo je grupa i pojedinaca koje smo udruženo prijavljivali svi mi sa Balkana zbog širenja međuverske i međunacionalne mržnje. Sem klasične prijave pojedinca ili strane čak su neki koji odlično vladaju engleskim pisali mailove direktno centrali FB sa opisom i prevodima postova koji su objavljivani. Nekoliko takvih akcija u kojima sam i ja učestvovala su uspele. Ali koliko god mi normalni prijavljivali i FB ih brisao i zatvarao oni se množe kao Hidine glave. Jednu odsečeš tri niknu. Otvoriti neki šklj mail i preko njega fb nalog i osnovati fb grupu je 15 minuta posla i to ako ne žuriš.

Slažem se da Policija (sve policije ovog sveta ne samo naša) treba da imaju neko odeljenje koje će se baviti samo društvenim mrežama. Ali mora i Zakon da se menja u skladu sa razvojem tehnike i tehnologije. Džaba će panduri nekog da privedu kad Tužilaštvo ne može da ih procesuira jer u Krivičnom zakonu ne postoji recimo "Širenje verske i svake druge mržnje putem elektronskih medija". Svaki osrednji advokat će da ih izvuče sa "igrala se deca". Aleksa Žunjić više ne stoji pod prozorom i prisluškuje nego je u sobi za računarom to mora svima da nam je jasno. I svako od nas na žalost mora da bude Aleksa Žunjić kad primeti nešto takvo kao što je pedofilija, međuverska mržnja ili poziv na linč neke grupe ili pojedinca. Znači menjati i usaglašavati Zakon sa stvarnošću i dizati svest da svi mi moramo da prijavimo ono što je za prijavljivanje.

Konkretno u vezi onog nesrećnog Iranca kome preti kamenovanje ili u "blažem" slučaju bičevanje sam je kriv. Znao je kakav je Zakon (ma koliko taj Zakon bio nama sulud) i šta ga čeka ako ga ihvate. Nema tamo nikakve krivice FB jer taj isti bi "lajao" naglas ili bi štampao letke ili snimio neki film sa tom tematikom. FB je samo medij kojim se poslužio. Rizikujući svoj i živote svoje porodice. Ako je hteo da bude revolucionaran onda je morao prvo da nauči kako da se sakrije bar donekle. Znači prvo pisanje pod izmišljenim imenom a onda skrivanje IP adrese i ko zna šta još može da se uradi da te ne otkriju tako lako. Znam po nešto o takvim stvarima ali ne mnogo jer mi do sad to nije trebalo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 21, 2014 6:45 pm

Vuk Bojović ,direktor beogradskog zoološkog vrta se nije još ni ohladio -a već se formirala FB grupa "Dajmo ime Vuka Bojovića BG Zoo vrtu?"
Ok, čovek bio direktor od 1986 -ali šta je veliko uradio ?
Životinje su u onim istim stešnjenim prostorima gde su i bile . Zoo vrt jeste uređeniji -ali su u pitanju staze za šetnju posetilaca i cvetne leje -koje uređuje (i to plaća) grad Beograd.
Za ime i delo dotičnog gospodina su se vezivale razne afere oko sumnjivih uvoza egzotičnih vrsta (Palmina žirafa recimo ) a bio je poznat i po tome što je poklonio mladunče tigra lično Arkanu i njegovoj "Dobrovoljačkoj gardi ,kao i po tome da je "prijem " medvedića "Knindže" kojeg je "poklonio Kapetan Dragan uzdigao na pijedestal nečuvenog patriotskog čina (u ulozi voditelja "specijalne tv emisije " ) i lično nesrećnog medvedića smesta proglasio "ljubimcem svih Beograđana" ?
Da se ne priča da je ceo Beograd lovio šimpanzu Samija ,pa je i taj cirkus pretvorio u ličnu samopromociju .
O peticijama koje pišu godinama razna domaća i strana Društva za zaštitu životinja nije nikada rekao ni reči .
No zato je poznat njegov neskriveni nacional -šovinizam i otvorena podrška istima (voleo se hvaliti da je iz "četničke" porodice )
Uostalom ...po koj logici je ovaj (navodno,diplomirani,što je moguće -jer mu je žena profesor na Akademiji i šef odseka " vajarstvo" , ) vajar  došao za direktora Zoo vrta ? 

Pa po logici Miloševićevog SPS.

Možda je teško suditi ,ali....oba sina gosn Bojovića su mafijaši i ubice ,duboko u organizovanom kriminalu i narko kartelima (Nikola  je nedavno ubijen u mafijaškoj sačekuši ,Luka čeka izručenje iz španskog zatvora zbog višestrukih ubistava ) a gosn Bojović reči nije rekao nikada o tome ništa realno, nego je naprotiv,to  oduvek prećutno aminovao, relativizovao i minimalizovao, a isto je činio i u ovom poslednjem javnom preispitivanju sopstvenog odnosa prema sinu i objektivnoj istini.

Ne može mu se oduzeti da je voleo životinje ,pa šta -vole ih i milioni drugih u Srbiji. 

Zbog svega toga ,mislim da aposolutno ne zaslužuje ne tu -nego nikakvu "počast" ,ali tako izgleda ne misle osnivači i članovi FB grupe osnovane za tu namenu .

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Vuk-Bojovic-Beo-Zoo-Vrt










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyNed Sep 21, 2014 8:25 pm

Dani promasio si temu.Koliko je ta FB grupa opasna ili ima opasnu pozadinu.Meni se cini da jedva docekas tako nesto kako bi mogao ocrniti pojedince koji su totalno marginalni i ne igraju nikakvu ulogu u tom smislu. Izgleda da si i ti potpao pod uticaj rekla-kazala pa vadis info iz bulevarske i trac (Skandal) stampe. Dali time zelis ukazati na opasnost koja preti od takvih grupa ("Dajmo ime Vuka Bojovića BG Zoo vrtu?" ) ili siris trac kao i drzava da bi se naod imao s cime zabavljati i ne misliti na egzistencijalne Probleme.
Ja ne tvrdim da treba biti uvek ozbiljan i gledati sve crno ali ovo je neozbiljno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySre Okt 01, 2014 6:15 pm

daljinski ::
Dani promasio si temu.Koliko je ta FB grupa opasna ili ima opasnu pozadinu.Meni se cini da jedva docekas tako nesto kako bi mogao ocrniti pojedince koji su totalno marginalni i ne igraju nikakvu ulogu u tom smislu. Izgleda da si i ti potpao pod uticaj rekla-kazala pa vadis info iz bulevarske i trac (Skandal) stampe. Dali time zelis ukazati na opasnost koja preti od takvih grupa ("Dajmo ime Vuka Bojovića BG Zoo vrtu?" ) ili siris trac kao i drzava da bi se naod imao s cime zabavljati i ne misliti na egzistencijalne Probleme.
Ja ne tvrdim da treba biti uvek ozbiljan i gledati sve crno ali ovo je neozbiljno.
Marginalni ?
Zemunski klan je bio (originalna postava je ,doduše ,pobijena i uhapšena ,ali su tu naslednici ) jedan od najopasnijih i najokrutnijih u Evropi .
Na duši imaju stotine otmica ,ranjavanja ,ubistava ,pa i ubistvo premijera Đinđića .
Luka Bojović je je capo di tuti capi "novog" zemunskog klana ,a robija ,između ostalih ubistava ,zbog zveskog ubistva jednog drugog pripadnika klana -ubili su ga ,bukvalno zatukli ,samleli ,i skuvali paprikaš od njega ,pa ga servirali trećem članu klana .
Kakve veze ima Vuk Bojović sa Lukom Bojovićem ,sem što mu je otac?
Pa takve ,da su obojica simboli jednog vremena u Srbiji koje nažalost još traje ,a to je vreme diktature ,zločina ,nasilja ,opšte bede ,krvave politike .
Svako marginalizovanje ,guranje u zaborav ,a kamoli "veličanje" takvih je veoma opasno za omladinu -a to se upravo dešava ovakvom "inicijativom" .
Nije to iz "bulevarske štampe" -mi smo svedoci svega toga ,i sa tragovima toga živimo i danas ,a ovo je Srbija ,gde vlada demagogija i masovna histerija kou je jako lako potaknuti ovakvim "inicijativama" .
Nama nimalo nije zabavno ,veruj ,no to ti ,ako dozvoliš , ne možeš znati ,i nisi svedok "povampirenja" raznih gadosti i likova za koje smo mislili da su ostali ili nestali u 90 tima .
E vidiš ,nisu -i zato ja tako reagujem na ovakve "grupe" .
Jer takve "grupe" veličaju kriminalce ,političke ekstreme i veoma je lako preko "FB grupe" okupiti rulju koja za trenutak napravi što u normalnom svetu ne bi nikako bilo moguće -a kod nas jeste .










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySre Okt 01, 2014 6:46 pm

Ne svidja mi se tvoja logika Dani,podseca me nekako na one nekadasnje udbaske stavove,kad bi otac bio proglasen izdajnikom,a cela porodica ispastala zbog toga booored ovde obrnuto.Sta ima on sa time sto su dve odrasle ,samostalne osobe izabrale takav nacin zivota?Sigurna sam da niti ih je tako vaspitavao niti usmeravao..
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySre Okt 01, 2014 7:07 pm

Jer takve "grupe" veličaju kriminalce ,političke ekstreme i veoma je lako preko "FB grupe" okupiti rulju koja za trenutak napravi što u normalnom svetu ne bi nikako bilo moguće -a kod nas jeste .
Jeste da ja nisam tamo i neznam ali hoces da kazes da ono sto u normalnom svetu ljudi rade sa uspehom tj . preko FB okupiti mase i demonstrirati kod vas nije moguce? Hoces da kazes da je kriminal bolje organizovan od gradjana i drzave i da se tako izbore za svoje?
Hoces da kazes da nije bulevarske stampe koja iste kriminalce stavlja na prve strane narod nebi znao da ima kriminala?
A sad mi reci zasto vi - narod nije u stanju da napravi to isto i organizuje se pa skupite rulju koja ce napraviti haos ili se izboriti za svoje pravo.
Moje misljenje je da narod boli neka stvar i za kriminalce i za politicare (jer da nije tako ne bi vam predsednik drzave bio covek sa osnovnom skolom) a i da nije tako Srbi nemaju vise muda da se dignu i kazu dosta.



Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPet Okt 03, 2014 8:37 pm

Lakota ::
Ne svidja mi se tvoja logika Dani,podseca me nekako na one nekadasnje udbaske stavove,kad bi otac bio proglasen izdajnikom,a cela porodica ispastala zbog toga booored ovde obrnuto.Sta ima on sa time sto su dve odrasle ,samostalne osobe izabrale takav nacin zivota?Sigurna sam da niti ih je tako vaspitavao niti usmeravao..
Vuk Bojović uopšte nije bio nikakvo "nevinašce" ni u političkom (oba sina su bila u paravojnim formacijama ,a on lično je sejao mržnju ruku pod ruku sa tadašnjom "postavom" novinara RTS )  ni u kriminalnom smislu (i sam je sumnjičen za više kriminalnih dela ) .
Ja razumem da kao otac "braniš" svoje dete ,ali da nemaš ni jedne reči osude za sinove koji su do guše u organizovanom kriminalu ,pa i onda kada su potvrđene višestruke ubice ?
Jesu oni odrasle osobe koje same odgovaraju za svoje postupke ,ali su kao takvi se profilisali kao maloletnici ,kada je valjda ,roditelj bar moralno odgovoran ?
Ja sam reagovao najviše zbog "osnivanja FB grupe" koja od Bojovića treba da napravi "narodnog heroja" ,što on nikako nije ,niti zaslužuje .

ps .Apropo njegovog "naslednika" ...."kvalifikovan"za direktora Zoo vrta   isto koliko što je bio Bojović ,čovek je vinogradar .
daljinski ::

Jeste da ja nisam tamo i neznam ali hoces da kazes da ono sto u normalnom svetu ljudi rade sa uspehom tj . preko FB okupiti mase i demonstrirati kod vas nije moguce? Hoces da kazes da je kriminal bolje organizovan od gradjana i drzave i da se tako izbore za svoje?




Upravo to hoću da kažem .Kriminal je odlično organizovan ,duboko u svim strukturama države ,a FB često služi kao "oglasna tabla" za najavu raznih  kriminalnih radnji ,ili popularizaciju "lika i dela" istaknutih kriminalaca ,pa i celih organizacija koje se bave kriminalom i nasiljem .
Da ne pričam o tome da je bilo moguće i locirati moguće počinioce krivičnih dela ,samo na osnovu "praćenja" FB .
Evo i najsvežijeg zapažanja na ovu temu :

Monstrumi i ubice su prijatelji sa svojim žretvama na Facebooku! Mislite o tome ! link










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Okt 04, 2014 7:41 pm

Koliko je i da li je Facebook opasan -evo primera .

Ovo je naslov u današnjim novinama

Skandal u Beogradu -nastavnica (45) slala osnovcima svoje erotske slike link
Dakle -žena je označena kao "pedofil" ,pa je već neko "prijavio" Prosvetnoj inspekciji ,slučaj je stigao do policije i širokih medija (vidi naslov) ,može da ostane bez posla ,osramoćena je , mogu svi koji znaju da je pljuju ,jer .....

je izgleda neki balavac hakovao njen FB nalog ,izvukao odande neke njene lične slike i prepiske i podelio naokolo balavcima ?

Ne opra je ni Sava ni Dunav ,iako se "dokaz" nije nigde pojavio ,iako se radi o krivičnom delu koje je neko drugi počinio (slikati se u donjem vešu i držati u svom FB nalogu nije krivično delo ) dakle, potencionalno uništen jedan život i karijera -zbog čega ?

Zbog balavurdije na FB i toga što ima FB nalog koji eto, izgleda nije dovoljno "zaštitila" .

Bar ja tako razumem ovaj tekst (pročitajte ga i vi) ,koliko sam ja shvatio ,cela gadost se odigrala na facebooku i preko hakovanja ličnog Fb naloga ,i nema nikakve veze ni sa tom ženom ,ni sa pedofilijom ,niti je ona bilo što loše uradila -nego je žrtva ,što joj neće puno pomoći.










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPet Okt 24, 2014 10:21 pm

Šta sve pišu bolesnici na društvenim mrežama link

Odvojite 3 minuta i pročitajte ovaj tekst .
A onda se prisetite gde ste već nešto slično pročitali ?
Neće biti teško .
Nažalost -i ovde ,i mene je ovo nateralo da se ozbiljno zamislim .










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPon Nov 10, 2014 8:39 am


[url= http://www.kurir.rs/zabava/tech/6-tipova-fejsbuk-ubice-naucnici-u-sluzbi-policije-clanak-1609937]6 tipova Facebook ubica -nauka u službi policije [/url] link






Britanski istraživači ispitivali ubistva koja su se dogodila posle kontakta na društvenim mrežama i otkrili metode zločinaca....

Ovo već nije za like ....ali je ,biće ,istina . eeeeeee8










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPon Nov 10, 2014 9:26 pm

Preporučujem da se pročita link koji je Šef stavio.

Prva četiri opisana su "petarde" i ti će to uraditi ako im se ne svidi šta govorite u samousluzi. Svi mi imamo rođake ili komššije koji možda neće postati ubice jer im se ne sviđa naš politički stav ali lako moguće da će prestati da govore s nama zbog istog (samo primer).

Zbog petog preporučujem čitanje teksta. Za one koje mrzi evo prekopirano:

5. Predator 12,5%
Ovaj tip ubice pravi lažni profil kako bi posmatrao i mamio žrtve, a zatim se susretao s njima u stvarnom životu. Podatke s društvenih mreža upotrebljava da identifikuje žrtve i koristi sve njihove slabosti za svoje zločine. Oni čine 12,5 odsto Fejsbuk ubica.


Predator je ono najopasnije na FB. Zato treba kontrolisati decu, njihove kontakte, pa čak i prepisku. Lično bih dodala da pod Predatorom možemo da ubrojimo i potencijalne silovatelje, pedofile i sličnu gamad.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Nov 11, 2014 6:49 pm

ZoxZoja ::
Preporučujem da se pročita link koji je Šef stavio.



Predator je ono najopasnije na FB. Zato treba kontrolisati decu, njihove kontakte, pa čak i prepisku. Lično bih dodala da pod Predatorom možemo da ubrojimo i potencijalne silovatelje, pedofile i sličnu gamad.

! Nastavnik iz Zvornika učenicama ostavljao pohotne komentare i broj telefona link


FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 1568018-petko-drakulic-01-foto-facebook
Nastavnik Tehničkog obrazovanja u Osnovnoj školi "Sveti Sava" u Zvorniku dobio je otkaz nakon što je otkriveno da je učenicama na Fejsbuku ostavljao neprimerene komentare.










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Nov 11, 2014 7:21 pm

Pročitala sam ovu vest i ako je tačna onda definitivno ovog ološa što se predstavlja kao prosvetni radnik treba i procesuirati a ne samo dati mu otkaz. Ali ipak kod mene radi i mali crv sumnje jer ima li šta lakše nego napraviti FB profil. Na bilo čije ime. Slike su relativno lako dostupne, malo još nadodaješ prijatelja tj školskih drugara da profil nije sumnjiv i onda u ime nastavnika kojeg ne voliš malo neprimerenih komentara, pa kao slučajno pokažeš roditeljima ...

Zbog ovakvih vesti, zbog mogućih sumnji i zloupotreba Policija mora da ide u korak s vremenom. Mora da ima obučene "hakere" kojima neće biti teško da izvuku istoriju korištenja bilo kog kompa prosečnog korisnika. Samo napisano i komentarisano na mreži je signal da se pored hapšenja u ovakvim slučajevima oduzimaju i komp kao i mobilni telefon. Tek kad se provere može da se izađe u javnost s ovako bombastičnim naslovimai imenima.

Takođe mora i Zakonodavstvo da s emenja i da se "elektronski zapisi" tj dokazi iz kompa, sms, mms poruke i slično prihvataju kao validan dokaz na sudu.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyUto Nov 11, 2014 7:31 pm

Malo je cudno da nastavnik ne zna pravopis i da ostavlja javno broj telefona....treba to ispitati,sto rece Zox,mogao mu je bilo ko smjestiti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySre Nov 26, 2014 7:39 pm

Evo kako jedna budaletina napravi cirkus među roditeljima dece i provuče ime škole po žutoj štampi .


  • Novi Sad / Vesti

    LAŽNA porno-učiteljica digla na noge novosadsku školu

  • link

    FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 1553293-dragana-dejanov-fb-profil-foto-facebook
    Nepoznata osoba otvorila je lažni profil na Fejsbuku pod imenom...











FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPet Nov 28, 2014 4:30 pm

Danubius ::

Da li Facebook treba da ima veću kontrolu i odgovornost za ono što se piše na njihovom prostoru ?

Ne, ali vlasnici profila bi mogli smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Dec 13, 2014 11:39 am

AstrinaKomsinica ::



Ne, ali vlasnici profila bi mogli smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
A kako?
Jedna učenica karlovačke gimnazije (I razred ,15 godina ) je pokupila profilne fotografije nekoliko svojih profesora sa FB ,obradila malo u photoshopu ,i uz uvredljive komentare ,postavila ih na Instagram .
To se saznalo ,i nju su lepo izbacili  iz škole .
Đaci kažu da je samo koristila rečenice koje su profesori izgovorili na časovima ,njih 200-300 potpisalo peticiju ,ali je kazna ostala .
Profesori su jedinstveni u tome da neće da trpe ponižavanje i zlostavljanje preko društvenih mreža ,jer se đaci osećaju tamo zaštićenima i misle da mogu nekažnjeno da se izruguju .
I kako onda da se zaštite ?

Izgleda da ne sme normalan čovek ni sopstvenu fotografiju da postavi na svom " FB profilu" ?










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySub Dec 13, 2014 12:33 pm

Ima li to opasnu pozadinu?

U samom startu sam bio veliki protivnik FB kao globalne imperije zaglupljivanja i manipulacije. A onda su se vremenom počele organizovati i mreže "otpora".

Grupe koje okupljaju i misleće ljude koji su zadržali realnost a net im je samo tehnika da u obilju različitih informacija kroz aktivnosti na specifičnim grupama izoštre dioptriju, testiraju sopstvene stavove i skrate vreme za pribavljanje relevantnih informacija.

Ako ovaj fenomen posmatramo načelno zaključak koji se nameće je naizgled jednostavan ali je suštinski bitan:
- ako je naučno dokazano da je u ljudskoj populaciji svega 10% sa kreativnim genetskim potencijalom "samomislećih" i nosilaca društvenog razvoja i promena a ostali su predodređeni za vegetiranje tada je i fenomen FB grupa odgovarajući takvoj populaciji.

Znači, ima tu i gluposti i zastranjivanja ali ima i vrlo korisne društvene komunikacije. Posledice su drastične: one društvene grupe koje su nespremne da se uključe u tu utakmicu vremenom će biti marginalizovane i osuđene na izumiranje.
Drastičan je primer sudbina populacija sa ruralnih područja - ili će iskoristiti blagodeti IT revolucije za ravnopravno uključivanje u društveni život ili će upasti u kandže ropske manipulacije

Na nivou većih društvenih zajednica fejs je dobra prilika da građanske inicijative zažive novom dinamikom koju im mogućnostima za brzu mobilizaciju oko konkretnih društvenih pitanja daju FB grupe.

Po prirodi sam optimista i verujem da će globalne mreže sa različitim organizovanim grupama, uz sve rizike globane kontrole i moguće manipulacije, postati i ključni faktor borbe za progres, slobodu i emancipaciju. FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptyPon Dec 15, 2014 5:05 pm

Danubius ::


Izgleda da ne sme normalan čovek ni sopstvenu fotografiju da postavi na svom " FB profilu" ?

Zasto da ne?! Do nas je da uzmemo odgovornost ne?!

Recimo desi ti se bas to, neko ti uzme fotku, i obradi je na sta ti ja znam vulgaran nacin, ili uvrjedljiv, ili sta bilo. I sta s tim?! Eto bas ce oni koji te znaju pasti na to. A i ako padnu, je'l te briga?!

Ima ljudi na fb koji cak tupe i o nekoj reputaciji na fb, sto je jos bolje:))))) Od zivotne je vaznosti, specijalno po tim nekim grupicama, da neko zna ko sam i sta sam, bez obzira sto cu recimo turit avatar mladice od 15 ili babaroge od 100 hahahaahahahahahahah

Ljudi previse ozbiljno shvataju zabavnu social media, i stoga i jeste bas to: zabavna :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 EmptySre Jan 14, 2015 6:31 pm

Izračunajte koliko ste dana ili godina dosad izgubili na Fejsu link

...u naslovu nedostaje "od života" .
I to "lajkujući" i timareći imaginarne živinke na "Farmi" ?
Na chatu bar upoznaš ljude ,na forumu i upoznaš i razmeniš mišljenja , pa ako i gubiš vreme -bar nije bilo sasvim uzalud . A FB.....










FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?   FACEBOOK  (i FB grupe ) -ima li to opasnu  pozadinu ? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK (i FB grupe ) -ima li to opasnu pozadinu ?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Krvne grupe
» FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
» Holandske igre Grupe "Jass"
» Sta vas nervira na Facebook-u

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: