DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PREDNOSTI STAROSTI :)))

Ići dole 
+28
Dirka
promaja
Lakota
daljinski
srculence
ZoxZoja
Auror@
podbarac
brdjanin
Gothic
dusicaa
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
Okano
Sibila_
montoya
Astra
cojle
Nut
Harite
komunikativn@
Jasna_
nada.nada
determinanta
Samouka
rouzvel
sonia
Danubius
32 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptySub Jun 26, 2010 12:56 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Biti
starac i imati more nešto je što se oduvijek tražilo. Baba s mlincima
ili deda pod traktorom slike su koje mirišu na proljeće, kolače s
cimetom, drek u pelanama i polovni kateter. U nastavku pročitajte
nekoliko prednosti starosti.

1.) Kada ste stari više nikada ne
morate nositi ništa teško jer svi žele pomoći starom jebaču. Uzmete što
veći kovčeg, napunite ga ciglama i vrtite se oko njega dok netko ne
kaže 'Treba li ti pomoći?', odgovarate 'Da' na što će mladić pitati
'Dokle idete?' na što hitro odgovarate 'Do Tunisa!'. Htio je pomoći, ko
ga jebe, neka nosi.

2.) Možete napustiti bilo koje društveno
događanje ranije koristeći nekoliko jednostavnih rečenica poput 'Spava
mi se.' Ili 'Umoran sam'. Ovo posebno dolazi do izražaja na zamornim
obiteljskim okupljanjima. Kada vi kažete da ste umorni, netko će vas u
tome podržati i preporučiti da se odete odmoriti dok će se hrpa polako
raspadati jer vam nitko ne želi smetati u vašem nastojanju da naspavani
i odmorni stignete do groblja. Sjebite ih sve, nema veze što je 7 sati
ujutro, vi ste umorni i želite se odmarati a oni neka idu svojim
kućama.

3.) Ne morate više nikada ništa zapamtiti jer se
uvijek možete izvući na Alzhemierovu bolest. Što je stvar važnija to
više trebate glumiti da ste zaboravili. Umro vam je susjed i baš vam se
tog dana ne da ići na pokop jer će na RTL-u biti Dadilja, nema problema
– samo recite da ste zaboravili.

Dodatak! – Uđite u kuhinju, pogledajte obitelj i recite 'Tko ste vi ljudi i gdje je moj konj?'
– to će ih zaokupljati neko vrijeme i tada imate svoj mir. Ako želite
stvar dignuti na viši nivo pogledajte sina u oči i recite 'Marija, pa
gdje si ti meni? Nisam te vidio od dana kada smo kupili našeg sina' - -
neka mali pomisli da je kupljen, da je ležao u košari pored mrkvice i
celera, da mu je prva ljubav bila boca konjaka.

Nemojte se
bojati starosti. Iskoristite njezine prednosti i uživajte. Čak se
možete i usrati u gaće a da vam nitko ne zamjeri, e to je već prava
stvar. ;)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Okt 24, 2013 11:18 pm

E stvarno sam se sad ismejala , prvi post mi je najzesci ....svaka ti dala sefe bila ona mlada ili stara smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Sad stvarvo kad vidim koliko prednosti ima staros s osmehom ga ocekujem ...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Okt 24, 2013 11:29 pm

Okano ::
E stvarno sam se sad ismejala , prvi post mi je najzesci ....svaka ti dala sefe bila ona mlada ili stara smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Sad stvarvo kad vidim koliko prednosti ima staros s osmehom ga ocekujem ...smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
treba dobaciti do starosti...
post je strava... :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Okt 24, 2013 11:32 pm

samo sto cu ja pokusati da se iskontrolisem oko tog kakenja :D joj ubicu se ko siroce majke mi ! Lud post maznula sam ga za FB cola cekaj kad sad podelim "nekim" ljudima smehsmeh ....nisam procitala davno nesto tako smesno .....smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Okt 25, 2013 12:07 am

hahahaha..sve nas to čeka..ko preživi:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Okt 25, 2013 1:41 pm

cojle ::
AstrinaKomsinica ::

hihihihihihihihihihihihihihihih
Aaa, šta veliš?cyclops 
Ma ne moram da "velim", znas sta mislim smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Cojleeeeee, hodE Kona ljubi jedared žval žval žval  hahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Okt 25, 2013 4:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa



Datum upisa : 24.05.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 5:37 pm

Starim pomalo ovih dana. Ne vidi se to odmah jer još umem da prevarim svet. Starim na kvarno, varam osmehom, uljudnim pozdravima i lascivnim pričama, citatima koje ste preskočili i monolozima koje niste čuli.

Ne znam koliko dobro me znate, ali ne verujte mi više ništa.

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 09.02.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 8:22 pm

možeš da se ludiraš ..niko ti neće zameriti.... smehsmeh 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 8:25 pm

..meni ova ne deluje staro..samo pijano.. 55555 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 8:31 pm

Lakota ::
..meni ova  ne deluje staro..samo pijano.. 55555 

kod mlade cure grudi su podignute... 55555 :dmmase: 










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 8:38 pm

..ovako izgledaju kod cura s viskom kilograma..inace po slici bih rekla da je tu oko 30,osim ako ti to ne racunas u starost  55555 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 10:54 pm

Osnovna prednost starosti je da ćemo riknuti u doglednom vremenu -pa nas više ništa neće pogađati ,vređati ,mučiti , nervirati .
A do tada -pa živelo se , ko je kako sebi sredio .Ko je bolje ,neće žaliti da umre , ko je lošije -smrt će mu biti olakšanje . Starost je ulaznica za neizbežnu fazu i konačni epilog .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 10:58 pm

Mogu ja ovde da pisem sada? Mislim, upala sam u drustvo vec..











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 11:05 pm

Aj sad, salu na stranu, ovde dok ne napunis 80 niko nema prava da ti kaze da si star... Oni su samo odrasli, tako kazu  55555  Samo meni to nesto ne pije vodu...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 11:15 pm

Starost je stanje duha a ne broja godina.
Iskreno, nekad imam osećaj da nosim teret od 80, a nekad mi se čini da ni 19 nisam napunila još. Samo sve ređe me taj teenage period nešto hvata u poslednje vreme.  zlz 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 11:18 pm

Danubius ::
Osnovna prednost starosti je da ćemo riknuti u doglednom vremenu -pa nas više ništa neće pogađati ,vređati ,mučiti , nervirati .
A do tada -pa živelo se , ko je kako sebi sredio .Ko je bolje ,neće žaliti da umre , ko je lošije -smrt će mu biti olakšanje . Starost je ulaznica za neizbežnu fazu i konačni epilog .

Hhaha bas tima sto je bolje,zalije im umirati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 11:47 pm

29 stvari za kojima ćete žaliti kada ostarite

Kada čovek ostari, osvrće se na protekli život, razmišlja o onome šta je uradio, a šta nije. Donosimo vam 29 stvari za kojima ćete žaliti ako ih ne uradite na vreme i dok još možete. Razmislite o njima...

1. Što niste putovali kad god ste imali priliku. Putovanje s godinama postaje sve teže.


2. Što niste naučili neki strani jezik. Kajaćete se kada shvatite da ste godinama učili neki jezik u školi, a da ništa niste zapamtili.



3. Što ste ostali u lošoj vezi. Ko god je izašao iz loše veze poželeo je da je to ranije učinio.

4. Što ste propustili priliku da vidite svoje omiljene muzičare. Ne, nećete moći “neki drugi put” da idete na koncert Nirvane.


5. Što ste se plašili da učinite neke stvari. Kada se budete prisećali mladosti pomislićete: Čega sam se toliko plašio?


6. Što vam fizička kondicija nije bila prioritet. Većina nas provede najbolje godine na kauču. Kada budete imali 40, 50 ili 60 godina, biće vam žao što ste propustili da postignete svoj maksimum.


7. Što ste dozvolili da vas definišu rodne uloge. Argumentom da u vaše vrijeme “žene to nisu radile” nećete uspeti da uverite ni sami sebe.

8. Što niste dali otkaz na lošem poslu. Naravno da se računi moraju nekako platiti, ali ako ne pokušate da nađete bolji posao, možda ćete jednog dana shvatiti da ste proveli 40 godina u paklu.


9. Što se niste više trudili u školi. Ne toliko zbog toga što ocene u školi mogu da imaju uticaj na to gde ćete završiti u životu, već više zbog toga što ćete jednom shvatiti kako je bilo sjajno imati priliku da ceo dan provedete učeći, pa ćete poželeti da ste tome pridavali više pažnje.


10. Što niste bili svesni koliko ste lepi. Većina nas provede mladost nesrećni zbog svog izgleda, a tada smo zapravo bili najlepši.

11. Što ste se plašili da nekom kažete - Volim te. Kada budete stari, neće vam biti važno što vam ljubav nije bila uzvraćena, već što voljenoj osobi niste dali do znanja kako se osećate.


12. Što niste poslušali savet roditelja. Ne želite da ih slušate kada ste mladi, ali ono što vaši roditelji kažu o životu većinom je istina.


13. Što ste proveli mladost misleći samo na sebe. Jednostavno, biće vas sramota.


14. Što ste previše držali do mišljenja drugih ljudi. Za dvadeset godina, neće vam biti važan niko od tih ljudi zbog čijeg mišljenja ste toliko brinuli.


15. Što ste drugima pomagali da ostvare svoje snove, na račun vlastitih. Podržavati druge je predivno, ali ne i ako to znači da vi nikada nećete dobiti priliku da zablistate.


16. Što niste brže delovali. Kada stari ljudi razmišljaju o tome koliko vremena im je trebalo da se pokrenu da nešto učine, shvate koliko vremena su protraćili.


17. Što ste bili zlopamtilo, naročito prema onima koje volite. Koja je svrha iznova proživljavati osećaj ljutnje prema nekome?


18. Što se niste zauzeli za sebe.


19. Što niste volontirali. Mnoge rastuži saznanje da ničim nisu doprineli da svet bude lepše mesto.


20. Što ste propustili priliku da pitate dedu i baku ono što vas zanima. Većina nas prekasno shvati kakav izvrstan resurs čine baka i deda. Oni vam mogu objasniti sve što ste se ikad pitali o svom poreklu, ali samo ako ih pitate pre nego što bude kasno.

21. Što ste previše radili. Niko na samrti ne poželi da je više vremena proveo u kancelariji, već sa porodicom, prijateljima, baveći se hobijem.

22. Što niste završili što ste započeli. Red, rad i disciplina, kaže Čarls Dikens.

23. Što se niste dovoljno igrali sa svojom decom. Od trenutka kada deca žele da se igraju s vama, do trenutka kada žele da izađete iz njihove sobe, stignete u treptaj oka.


24. Što niste pustili da prijateljstvo ide svojim tokom. Ljudi se raziđu. Očajnički se držati nečega što je prošlo, umesto da priznate da su se stvari promenile, može samo biti stalni izvor ljutnje i tuge.


25. Što niste više rizikovali. Znajući da ste barem jednom u životu rizikovali – čak i ako ste doživeli neuspeh — biće velika uteha kada budete stari.


26. Što niste poznavali više ljudi. Kada ste mladi, stidljivost, razni kompleksi i zatvorenost, sprečavaju vas da upoznate više ljudi, ali kasnije u životu shvatite da su poznanstva i prijateljstva nešto najdragocenije.


27. Što ste previše brinuli. Većina stvari zbog kojih brinemo nikada se ni ne desi.


28. Što nikada niste izvodili nešto pred publikom. Ovo nije nešto za čime svi žale, ali mnogi stariji ljudi žele da su barem jednom u životu doživeli da pred gomilom pokažu neki svoj talenat.

29. Što niste ranije pokazali zahvalnost. Na početku je to teško videti, ali s vremenom postane jasno da je svaki trenutak na ovoj planeti – od svakodnevnog do onog veličanstvenog – dar i da smo neverovatno srećni što ga delim.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost
Anonymous



PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Dec 26, 2013 11:56 pm

Jedinu prednost vidim u tome da se blizi kraj zivota. Ono..u zadnjem vagonu sjedis i cekas samo dok i njega od kace.

Da, i puno pameti se nakupilo, samo sa razlikom da tu pamet nitko ne sledi. :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 12:23 am

Napokon imas validan izgovor za Vijagru!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 12:31 am

6. Što vam fizička kondicija nije bila prioritet. Većina nas provede najbolje godine na kauču. Kada budete imali 40, 50 ili 60 godina, biće vam žao što ste propustili da postignete svoj maksimum.


 smehsmeh ..ako dobacim toliko godina...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 12:35 am

Kijara-brm ::
6. Što vam fizička kondicija nije bila prioritet. Većina nas provede najbolje godine na kauču. Kada budete imali 40, 50 ili 60 godina, biće vam žao što ste propustili da postignete svoj maksimum.


 smehsmeh ..ako dobacim toliko godina...

Zamoljavam Admina da primjeti da je ovo cisti pod*eb! Sta hoces da kazes time mala?! haahhahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 1:22 am

Za sebe govorim,ako dobacim toliko godina...  trtrr ..
,a onda peglala krevet ili šetala...:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 7:30 am

Ja se nadam da će mi to biti period života kada ću imati vremena za sve one stvari za koje nisam nikad imao...
Da proputujem neka mesta, da naučim da sviram gitaru, da naučim španski ili portugalski...
Verujem da svaki period života ima svoje lepote, samo je pitanje hoćeš čli uspeti da ih otkriješ.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 10:33 am

Dzaba ,ne ubedise me..nije da je se bojim,a i da je se bojim,pomoci nema,svi lagano stizemo u to doba.Dakle,prihvatam je ,ali joj se ne radujem preterano,gledajuci po okolini sta nosi,kako se odnose prema njoj..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 10:39 am

Mozda jedina prednost je da nemas stres-a u starosti. Ali sve ostalo je protiv tebe, pogotovo vrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 10:43 am

Ne znam bas koje prednosti mi moze doneti starost.
Mozda malo vise slobodnog vremena ali je pitanje da li ce mi zdravlje biti dovoljno dobro da to vreme iskoristim za nesto sto do sad nisam mogla.
No, nadam se unucima i zadovoljstvu koje oni pruzaju.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 3:38 pm

Nema prednosti starosti , to je prazno serendanje . Mladost je jedino pravo doba ostalo su nijanse .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 3:54 pm

podbarac ::
Nema prednosti starosti , to je prazno serendanje . Mladost je jedino pravo doba ostalo su nijanse .

Tako je,koja prednost kad se budis,neki klinac te vec boli...ebe ti se i za piramide i za spanski jezik...a i za slobodno vrijeme,samo mislis da ti Bog da da se mozes dignut iz kreveta.

Sad vec cuvam kicmu u sakama kad ustajem...noge treba da su dobro sinhronizovane inace uscakne odmah nesto....rijetki su zdravi ko celik,pa da se pohvale sa poznim godinama kako imaju elana i mogu i da potrce,ako treba,a ne treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 4:00 pm

Pokazacu mozda podbaracu prednosti mladosti hahahahahahahahahahaahhahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 5:25 pm

podbarac ::
Nema prednosti starosti , to je prazno serendanje . Mladost je jedino pravo doba ostalo su nijanse .

Starost nista dobro ne donosi... booored
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 5:33 pm

Ne slažem se sa vama. Kada sam imao 25 ovih mojih 48 mi je izgledalo kao "duboka starost". A sad vidim koliko sam bogatiji, veštiji, mudriji, iskusniji...
Zašto su šezdesete i sedamdesete osudjene na kukanje, umor, bol?
Neću da verujem u to...i biću ako treba najkrepkiji deda, ako ništa bar u glavi...jer će onda i celo biće da bude krepko i mlado!
I baš hoću da učim i španski i gitaru!
I zavodiću babe po staračkom domu...a možda me sreća pogleda i sa nekom od pedestak! zlz
Na kraju krajeva moj deda je napravio dete u 72!!!! Sa ženom mladjom 30 godina! Eto vam...pesimisti!!!!  :zubi3: 










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 5:40 pm

Ima prednosti, ono svatko ti ustane u tramvaju ili u autobusu da mozes sjesti. Dobijes traku oko ruke da se vidi da si star. smehsmeh 

Seniorsku kartu dobijes, jeftinije mozes ici u teater, bazen itd.
Naj fenomenalnije mozes lagati do zore, pricati price neke i svatko ti vjeruje. :rlol: 

Uz to jos, u tim godinama netreba ti zubar vise, kad ih i nemas vise. :zubi3: 

..znaci ima i prednosti..koliko-toliko.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Dec 27, 2013 5:44 pm

Nisam pesimista a sa 48 god. sam i ja imao drugo misljenje . Sad sa 58 god . sam ga dosta promenio .
Mladost je mladost nek se 'ebe starost.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptySub Dec 28, 2013 3:34 pm

Osim unučića, ne vidim ni jednu drugu prednost!
To ti je poslednja stanica za metro, dzonjaš i čekaš prozivku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptySub Dec 28, 2013 9:07 pm

Ako je moguce zivot treba sa respektom dozivjeti, u mladosti i u starosti. :329340: 
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 8:03 pm

Svako doba života, donosi prednosti i mane. Polako se pretvaram u "ženu - kiborg" i ne očekujem više ništa lepog, za svaki slučaj, da ne bih pala u totalni bedak. Ali, uvek ima nešto, neka iskrica, neki tračak, neka uspomena, koja ume da ozari lice, pa makar i tog, poslednjeg dana. Ne opterećivati se previše, u svakom slučaju i ne dozvoliti "unutrašnje umiranje", uprkos bolovima, uprkos nevoljama.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 10:03 pm

PREDNOSTI STAROSTI :))) ... Pitajte nekog starijeg od mene ja o starosti pojma nemam.

Zoxy the mlada i vitalna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:09 pm

Ne čuješ ,ne vidiš ,ne kapiraš šta se dešava u svetu i oko tebe ,sex  te  ne zanima ,briga te kako izgledaš,nađe se uvek neka dobra duša da te nahrani i promeni ti pelene ....

Ako te nešto ne boli  ...opuštencija . smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:13 pm

Meni su obecali moji da cemo se dobacivati...oni okolo,ja u kolicima...pa tako u krug....ja rahatluka....ahahhah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:21 pm

Prednosti starosti?
A kojim to godinama počinje?

Sad kad neko umre sa 70.Jao,umro mlad čovek?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:24 pm

Kijara-brm ::
Prednosti starosti?
A kojim to godinama počinje?

Sad kad neko umre sa 70.Jao,umro mlad čovek?

Pa to ti kažem Kijaro. Što ovde pitaju o starosti kad nema onih koji su je iskusili.

Zoxy the mladunče










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:29 pm

Još jedna od prednosti starosti -i kad izgledaš kao da si upravo pobegao grobaru sa lopate ,opet će neko reći -pa dobro izgleda za svoje godine .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyČet Sep 11, 2014 11:48 pm

ZoxZoja ::
Kijara-brm ::
Prednosti starosti?
A kojim to godinama počinje?

Sad kad neko umre sa 70.Jao,umro mlad čovek?

Pa to ti kažem Kijaro. Što ovde pitaju o starosti kad nema onih koji su je iskusili.

Zoxy the mladunče
Onda ja tu starost neću ni dočekati.  smehsmeh ...a bome ni ti...
Mislim da ću prije otegnuti.  dm2










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 4:58 am

Samo vino ima prednosti starosti ostalo je sve sviranje  'urcu.










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence


Godina : 44
Datum upisa : 25.06.2014

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 6:54 am


Starost

Kad shvatiš da znaš najviše novogodišnjih pesama sa TV-a od svih u društvu..

-ljudi, je l' se sećate one pesme iz '96.?..baš je bila dobra.
-mmmmmmmmmmm.. NE!!??
-au brate.. koliko sam ja mator!!





Starost

To je kada si mlad na starim slikama.




Starost

Toga postaješ svestan kada ti sedmogodišnji klinja iz komšiluka,iz znaka poštovanja prema starijoj osobi,kaže -Dobar dan !



Starost

Shvatiš da je situacija jebena kad počnu da ti ustupaju mesto u autobusu.


-odabir, vukajlija
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 10:00 am

Jedna od prednosti starosti je i to sto smo postali jako "pametni. Sto smo sve prosli pa popujemo mladima. E kakva ste vi to omladina ?! U moje vreme.....pa onda nastaje tirada smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 12:24 pm

Shvatiš da stariš, kada počneš smatrati da su oni od 35 godina - deca, kada čuješ da neka tvoja stara ljubav više nije medju živima. Kada te neko podseti na neki dogadjaj, pa računaš - u jbt... Pa to je bilo pre 40 godina! 
Kako reče Dušica, uhvatiš sebe, da razmišljaš - u moje vreme, a nekad je to bilo često upućeno tebi. Ehhh... Bio je maj, maj, maj... Prošao maj ... Eto, Zafir Hadžimanov, još jedna staara, na pameti. 
Prednost? Eto... U sećanju na prošli vek ...
 :baba: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 1:26 pm

dusicaa ::
Jedna od prednosti starosti je i to sto smo postali jako "pametni. Sto smo sve prosli pa popujemo mladima. E kakva ste vi to omladina ?! U moje vreme.....pa onda nastaje tirada smehsmeh

I onda sledi.Joj mama,pa to je bilo pre Hrista i odbrana na sve moguće načine."U vaše vreme"
I tako to. :zubi3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 3:00 pm

I svi ti obavezno kazu
Ne bih ti dao toliko godina...izgledas mnogo mladje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyPet Sep 12, 2014 4:06 pm

Astra ::
I svi ti obavezno kazu
Ne bih ti dao toliko godina...izgledas mnogo mladje.
Kad to čujem, pogledam direktno osobu u oči, da proverim "šta je pesnik hteo s tim da kaže?" Iza toga se često krije - sve joj je potaman, nema šta, ni ko da je zafrkava u životu, ta nije digla ništa teže od kašike... Prosto, "obožavam" tu rečenicu, kao i "nije to sve"  smehsmeh
No, dobro... Nekad zaista neko ne može da pogodi da sam "naslagala" godina, pa ne pitam dalje  :zubi3:
Uvek se setim jednog profesora, koji nam je govorio: I tako... Sretnemo se negde, posle xx godina, a vi kažete "Jao profesore, pa ne bih vam dala tolike godine" A ja odgovorim "Pa u tolikim godinama, ne bih vam ni tražio."  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyNed Sep 14, 2014 9:06 am

Možeš da se glupiraš koliko hoćeš -a ceo svet ti se divi .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyNed Sep 14, 2014 8:05 pm

I taj ce u penziju kad vidi ko mu je stigo :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2014 8:33 pm

Zapatiš jednog solidnog Alcheimera i boli  te dupe za sve .
Niti znaš ko si ,ni gde si ,ni šta radiš .
A pošto si star ,ionako ćeš brzo riknuti ,pa svejedno.-umreš cerekajući se ,nesvestan vlastitog postojanja ,nizačim ne žališ niti se ičega sećaš .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2014 8:37 pm

Ne moram se paziti da ne ostanem trudna!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2014 8:40 pm

Astra ::
Ne moram se paziti da ne ostanem trudna!
smehsmeh  va dvoje baš udarila inspiracija.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2014 8:42 pm

Astra ::
Ne moram se paziti da ne ostanem trudna!
Tako je ...i neće te niko uvredljivo zvati "starija prvorotka" kako zovu sve žene preko 30 godina kad odu u porodilište .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptyUto Nov 18, 2014 9:13 pm

Danubius ::
Astra ::
Ne moram se paziti da ne ostanem trudna!
Tako je ...i neće te niko uvredljivo zvati "starija prvorotka" kako zovu sve žene preko 30 godina kad odu u porodilište .


Bolje prvorotka sa 30 neg tata sa 55.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2014 5:37 pm

Vala nema nikakvih prednosti - baba Stana smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 EmptySub Nov 22, 2014 6:05 pm

..mozes da kazes sta hoces,sve ti se oprasta zbog starosti,citaj senilnosti smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PREDNOSTI STAROSTI :)))    PREDNOSTI STAROSTI :)))  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PREDNOSTI STAROSTI :)))
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Bojite li se starosti?
» Ako zelis da znas kako ces izgledati u starosti...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: