DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota

Ići dole 
+8
Auror@
Orhideja
Sanjalica
Smiljan
Storm_z
SHRAFCIGGER
Danubius
Astra
12 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySre Jun 25, 2008 11:23 am

Vjerovatno pamtite vise takvih trenutaka,ali koji ce ostati u vasem sjecanju zauvijek?
Zelite li taj trenutak podijeliti s nama?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyČet Avg 21, 2008 4:04 pm

jao.....pa vi niste uopste imali romantike :raz6:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyČet Avg 21, 2008 4:45 pm

prvi susret, nikada se nisu videli :

(park, nepoznat grad....)

on (zvoni mu mobilni )-gde si ? odgovara-u parku...
ona: pa ne vidim te , gde u parku ?
on: pa kako da ti kažem, stojim u sredini nekog kruga, kamenom ocrtan na tlu
ona: pa i ja stojim u takvom krugu....kako te ne vidim ? Vidim te sada ! Okreni se, levo....
on se okreće , i vidi je , na desetak metara od sebe, isto drži mobilni, i smeši se ...i sve dalje je bila čista romantika :zimami: :flower: :141545:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
SHRAFCIGGER

SHRAFCIGGER


Location : SWUDA ME IMA.....
Humor : VEOMA
Datum upisa : 23.08.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySre Avg 27, 2008 12:18 am

ja,ona.......vikendica na jezeru,kamin ,svece svuda po sobi i lagana muzika............mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySre Avg 27, 2008 12:47 am

Odem na more,davno to bese,imala sam nekih 20 godina,izlazim iz stana na ulicu i cujem dobro poznat zvuk pjesme Janis Joplin,pomislim,neko je izabrao kao mi prije 3 godine bas tu pjesmu za raspoznavanje.Okrenem se u pravcu zvizduka i vidim njega....nakon 3 godine,na kamenim stepenicama blizu Zlatnih vrata,sjedi i zvizdi nasu pjesmu...............

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Nov 30, 2008 11:42 pm

Jedna crvena ruza na Keju ruza
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Nov 30, 2008 11:46 pm

Meni je romanticno i hrabro hodati kroz grad s rukom u ruci...........
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Dec 28, 2008 1:47 am

Rodio sam se kao romantik, takav cu i ostati do kraja zivota...Toga se apsolutno ne stidim, cak se i ponosim na to....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Dec 28, 2008 11:07 am

Romantika podrazumeva neke pomalo "lude" stvari, dakle nešto što možda ni ne priliči godinama , ili ne umemo to da uradimo -a ipak radimo...ja recimo ne umem da pišem pesme, ili da pevam -pa ipak bi to uradio za biće koje volim(makar bio i ismejan, ma koliko nezgrapno bilo , ako vas voli, ta osoba će to osetiti ) Ovo ću kad-tad uraditi: ispisati njeno ime benzinom i napraviti veliki krug oko toga, zapaliti -i čekati je u sredini, sa jednom jedinom ružom...Možda ludo i smešno...ali ljubav i romantika podrazumevaju da se malo pravi i budala od sebe, a pri tom vas briga šta će ko drugi misliti ili reći....Nije poenta u tome impresionirati , nego simbolično pokazati...ne priznajem pokazivanje ljubavi u svetlucanju zlata .....to može svako










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Dec 28, 2008 2:47 pm

Nadam se da ce ona dovoljno brzo stici da te izbavi iz tog kruga.Zasluzujes zaista da nadjes svoju dusu koja ce te shvatati i prihvatiti takvog kakav jesi.

Neke stvari tako nesvakidasnje mene bas i nisu fascinirale,recimo kad je moj prvi muz dao tetovirati moj nadimak na ruci....eto to je meni glupo i ne vidim tu nikakvu ni romantiku ni ljubav,a nagovarao i mene na takvu glupost,sreca,uvijek sam bila trezvena,pa i tad sa 16 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyNed Dec 28, 2008 3:23 pm

Nikada necu zaboraviti trenutak kad mi je stiglo cvece na maminoj adresi......dovela ga toliko lepa zena, da lepsu nisam u zivotu videla. Rekla mi je: "Za najlepsu u njegovim ocima" i urucila mi buket.
Ostala sam kao ukopana.
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyČet Dec 10, 2009 2:13 pm

Poljubac na kiši...nekad davno...

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyUto Sep 16, 2014 3:29 pm

Pola veka zamnom, pa valja se prisetiti... Pohvatati trenutke, kao zlatne ribice i izabrati koji da se ovde "urami". Možda jedno popodne, držanja za ruku, na obali Dunava, dok smo sedeli na oborenom stablu... Zalazak sunca u nekoj pustoši od atara, gde pečemo kukuruze i dolazi srna sa 2 laneta, da proveri šta radimo... Scena sa mora, a mora biti i zalazak sunca, ili izlazak... Bitno da je tiho, da je uzburkano, jedino sve u nama... Ima toga, ali, tamo u onoj kutiji, koju ne pokazujem nikom, jer nikom drugom više ne znači ništa, osim meni...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyUto Sep 16, 2014 6:06 pm

Rekao je *U subotu ne planiraj nista, obuci se sportski, obavezno patike i cekaj da dodjem po tebe*
Nista mi nije bilo jasno. Cime da dodje ? Biciklom ?
No dobro cekala sam i dosao je. Pozajmio je auto od prijatelja ( kasnije nam je bio kum) i dosao po mene. Na sva moja pitanja samo se zagonetno smesio. Odvezli smo se na Frusku Goru. Brizljivo je birao mesto, prelep proplanak obasjan suncem. Bila je rana jesen. Iz auta je izvadio sto i dve male ribarske stolice na rasklapanje, cebe i korpu. U korpi je bila klopa, vino, dve case i crvena ruza.
Vauuuu...osvojio je on mene i pre toga, a time me je kupio za sva vremena.
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySub Jan 31, 2015 8:44 pm

Astra ::
Vjerovatno pamtite vise takvih trenutaka,ali koji ce ostati u vasem sjecanju zauvijek?
Zelite li taj trenutak podijeliti s nama?
..

Koliko je toga bilo i ne pamtim vec..ali ima jedan, koga se rado secam..a vezan je za letovanje,more,pesak,talase..drustvo,logorska vatra..i moje ''debelo kasnjenje''..da sam bila primorana, spavati u pesku..da u pesku..zakopana do grla..NIkada mi lepse u zivotu nije bilo i nikada sladji san nije bio....ta romanticna jurnjava,da se stigne na vreme,pa pukla sandala,pa iscepan svileni sal ..(trcala cura..sve skakala..pa zakasnila..)pa onda nista ..a duboka noc..nas tri drugarice.gimnazija..resile da more i budjenje jutarnje carolije dozive, spavajuci u pesku,jer drugog izlaza nije bilo....Ljudi moji,to treba doziveti...''zatrpale se i zaspale''..

Divno,cudesno,carobno..neponovljivo iskustvo..do bola romaticnoooooo.. cincin










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptyPet Jan 15, 2016 5:59 pm

Romantike je sve  manje ,dragi moji..tako da svi mi koji pamtimo..nesto   sto nas je ocaralo u momentu ,u danasnja ova ''kvazi vremena ''postajemo  sve smesniji,cak i sebi . .. a i pomeraju nam se   nivoi saznanja,verovanja i ubedjenja ..sa godinama..kako dolaze,prolaze..

[You must be registered and logged in to see this image.]..

a,ova se stvar nikada ne menja..!!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySub Maj 06, 2017 1:50 am

Previse tih momenata imam koje zelim da pamtim a da izdvojim i jedan samo poseban , ne mogu ... bila bi to izdaja za ostale ....

Jedan od tih momenata ...
Ulazimo u dvoriste , zaustavi me nezno kod vrata iz dzepa izvadi sveleni sal i zaveze mi oko ociju, osetim mu dah na vratu dok sapuce : imaj poverenja...
Imam , gazila bih sad bosa i kroz vatru. Cujem ulazna vrata se otvaraju , izuvam nanule, drzi me nezno za ruku , dlanovi mu se znoje verovatno je nerovzan ... pod bosim tabanima osecam nesto svilenkasto , ne prepoznajem osecaj ... vodi me kroz vrata, pokretima me navodi da sednem ... pustio mi ruku osetim dah iza sebe ,skida mi povez sa ociju, dnevnu osvetljavaju male svece i senke od plamena koji igraju po zidovima, cujem pesmu "something stupid", na stolu 2 case i sampanjac po sobi se siri miris ruza , pogledam na tepih posut ruzinim laticama ... prilazi, s casama srknem malo sampanjca uzima casu iz moje ruke spusta na sto dize me sa troseda nezno a isto vremeno muzevno me prigrli i zaplesemo ... sapne mi "hvala ti sto postojis" .....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota EmptySub Maj 06, 2017 6:31 pm

Ukratko ...

Skidala me je pogledom skoro cele večeri. Onda se probla kroz masu, prišla do dela šanka gde sam stajao, otpila veliki gutljaj piva iz moje čaše, onda mi ga je kroz poljubac lagano vraćala ... Nakon toga smo oboje nestali ...
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty
PočaljiNaslov: Re: Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota   Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Romanticni filmovi
» pravi trenutak je SADA!
» TRENUTAK ISTINE (rialti program)
» Kako iznervirati vaseg susjeda u avionu:

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: