DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
pravi trenutak je SADA! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
pravi trenutak je SADA! BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 pravi trenutak je SADA!

Ići dole 
+14
Astra
Zana
MadamX
Danubius
dusicaa
debilko
sonia
Aurora Borealis
veccana44
Schveca
Storm_z
Silvy
Mirjana
Somborka
18 posters
AutorPoruka
Somborka

Somborka


Godina : 63
Datum upisa : 30.08.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 1:56 pm

Nase najbolje godine nisu uvek u dalekoj buducnosti. Kada ostvarimo ciljeve, mnoge borbe bice okoncane.Vreme puno izazova za nas je sada...

Da li ste zadovoljni sa onim sto ste postigli u zivotu? Verujete li da je najbolji trenutak upravo ovaj, SADA? Na proslost ne mozemo uticati, a buducnost je suvise neizvesna...
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana

Mirjana


Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 3:19 pm

Vrlo interesantno, pitanje.
Zadovoljna sam sobom i životom koji vodim , naučila sam mnogo toga i shodno tome, mnogo se promenila.Kada shvetite, upravo ono što si navela, da je ovaj trenutak ono što je trenutno najbitnije i da ga treba živeti ovde i sada, uvidećete mnogo toga i uspeti u kreiranju celovitosti svojih stremljenja, želja i ostvarenja...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 3:27 pm

U čoveku je da ne može tek tako zaboraviti prošlost, a ne može ni da ne razmišlja bar malo o budućnosti...naravno da bi najbolje bilo živeti kao da je svaki dan poslednji....no, ne bih rekao da je to moguće.....










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio danubius dana Pon Sep 29, 2008 10:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 10:23 pm

Zadovoljan sam do sad učinjenim,no nije svemu kraj.
Mislim da imam još mnogo toga tek da započnem.
Bio bih sebičan kad bih rekao istinu,da sam trebao više poraditi na sebi,nego na drugima.
Mislim da sam tu u ne nadoknadivom zaostatku.
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 11:23 pm

moj najveci uspeh je Petar, nista mi vise ne moze znaciti u zivotu.Za sve ostalo, kao sto ka5etan kaze, ima vremena, mada treba svaki dan iskoristiti na najbolji nacin.Ctitracu Nikolaja Velimirovica :"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, odpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem i da ga bez stida pokažeš vasioni." SADA je(za mene) pravi trenutak za napredovanje u karijeri, sticanje materijalnog...ali, jedno veliko ALI ...moj "pravi" pravi trenutak nije "sada", trebaju se jos neke kockice sklopiti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 11:35 pm

U životu ne treba preterano kalkulisati.
Samo hrabro ~ napred!
Poznajem ljude koji su izmedju raja i pakla odabrali pakao,
i to pakao u kome su do tad bili! cherry
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 11:37 pm

hahaha, mozda je u raju lepsa klima, ali je u paklu bolje drustvo :upravusi:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Sep 29, 2008 11:44 pm

Ka5an Storm ::
U životu ne treba preterano kalkulisati.
Samo hrabro ~ napred!
Poznajem ljude koji su izmedju raja i pakla odabrali pakao,
i to pakao u kome su do tad bili! cherry

Da, slažem se sa tobom....to je toliko čest slučaj, da ja to zaista logički ne mogu razumeti.....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Okt 31, 2008 9:17 pm

NE MOZE SE IZBRISATI ONO STO SE DESILO;ALI MOZEMO SE SJECATI;NEKAD SA SJETOM;NEKAD SA ZADOVOLJSVOM ILI TUGOM;ALI SVJESNI SMO DA SMO TAMO NEGDJE NEKAD NESTO I NAUCILI;NAUCILI BAS DA UCINIMO DANASNJICU BOLJOM:NORMALNO JE I ZAVIRITI U MISLIMA U BUDUCNOST:::::VJEROVATI DA JE LJEPSA NEGO OVO DANAS STO IMAMO:ZADOVOLJAN JE ONAJ KOJI SHVATI DA JE ZIVOT JEDAN I DA UVIJEK IMA I GORE:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptySub Nov 01, 2008 11:26 pm

Jeste,pravi je trenutak sada...........ali za sta?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Storm_z

Storm_z


Godina : 54
Location : Olujna polja
Datum upisa : 07.02.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Nov 16, 2008 12:14 am

spakovati kofere,strpati sve svoje zelje i krenuti....
Nazad na vrh Ići dole
Schveca

Schveca


Godina : 39
Location : www.odmorise.com
Datum upisa : 04.09.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Nov 16, 2008 3:21 pm

hm... zanimljiva tema...

pa red je i da otvorim dushu ovde :)

do svoje 22. godine i nisam bila narochito zadovoljna sobom... naime imala sam ogromne ambicije, ali i shvatanje da mogu mnogo vishe i da duhovno i intelektualno propadam, preduzela sam radikalne promene u svom zivotu...
do toe odluke, sam imala jedan obichan zivot, reklo bi se... radila sam da bih pomogla roditeljima da izadju iz finansiske krize koja ih je pratila josh sa pochetka devedesetih... josh u srednjoj shkoli sam nalazila neke honorarne poslove sa strane i tako sa njih skinula odgovornost da me finansiski izdrzavaju... sve svoje ekskurzije, uzine, patike, jakne, knjige sam sama finansirala... naravno da su mi i oni pomagala kada je shkripalo, ali sam se trudila da ih ne opterecujem sobom i svojim potrebama... odmah nakom srednje shkole sam se zaposlila i pokushala da studiram istovremeno i ono shto zelim... medjutim, korumpirano shkolstvo mi nije dalo priliku... menjajuci svakakve poslove posle srednje shkole(od konobarisanja i prodavanja do telefoniranja i ostalih gluposti) nashla sam posao koji me je malo oraspolozio... ali za kratko vreme... tamo sam napredovala, postala prvo prime meanger, pa zatim i zamenik komercionalnog direktora, ali poshto sam bila klinka i neobrazovano derishte nailazila sam na ranzne neprijatnosti od strane ljudi koji su u tom smislu bili obrazovaniji i novchano mocniji od mene... kako od strane direktora, tako i od strane klijenata... jednio sam od kolega imala beskrajnu podrshku i na tome sam im zahvalna do groba... u to vreme sam i shvatila da se nalazim u emotivnoj vezi sa chovekom koji ne poshtuje nikoga i nishta osim svoje sopstvene guzice.... i tada je pla odluka... Shvatila sam da je BAH sada vreme kada moram da radim na sebi zbog sebe... da ne smem da dopustim da venem u odnosima sa snobovskim shefovima i nezahvalnim dechkom... prekinula sam vezu koja je trajala 4 godine, upisala alternativno fakultet i sada svoj cilj ostvarujem na zaobilazni nachin... iden na faks, pohadjam dodatni kurs, pishem na sve strane i nekako pokushavam da se moj glas chuje... sada sam zadovoljnija negi ikada... znam da se razvijam na nachin na koji zelim i intelektualno i duhovno i emotivno pored dechka koji me ceni i voli bash onakvu kakva jesam...

moja poruka svima vama bi bila: ne dozvolite da Vas drugi gushe ako znate da mozete vishe....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Gost
Gost
Anonymous



pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Maj 10, 2009 11:14 pm

"Zadovoljni zaboravljaju, nezadovoljni pamte", reče J. B. Štulić. Kada bolje razmislim to je istina. Ono lepo što se ne zaboravlja jesu bitne i suštinske stvari koje su iza nas, ali se manje lepih stvari sećamo tek kada nas nešto na to podseti.

Ružne stvari iz prošlosti nam četo naviru potaknute trenutnim nezadovoljstvom što je daleko prisutnije, pa skoro svakodnevnica. To je u prirodi čoveka i tu se ništa ne može.
Nazad na vrh Ići dole
veccana44

veccana44


Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 07.12.2007

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptySre Maj 13, 2009 4:57 pm

Sve ruzne stvari iz svoje proslosti zakljucala sam ujedan stari ormaric i sjetim ih se samo ponekad kao blesak munje!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptySre Maj 13, 2009 6:04 pm

teško zaboravljam -i teško se odlučujem .....

Za sve veliko mi treba i veliki motiv ...

Lakše je odluku doneti, nego je sprovesti.....i sad već predugo levitiram u tome.......










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Maj 31, 2010 8:33 pm

Pravi trenutak je sada za jedan NES na terasi. Aj , do citanja [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Maj 31, 2010 9:13 pm

sonia ::
Pravi trenutak je sada za jedan NES na terasi. Aj , do citanja [You must be registered and logged in to see this image.]

pijes ne nudis.....haaaa maskice.... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Maj 31, 2010 9:54 pm

Uvek je pravi trenutak da promenimo nešto u životu iz temelja .
No nekada su zaista šire društvene okolnosti takve da nas zgaze u startu .
No ipak -najčešće nedostaje samo hrabrost , pobedni strah od neizvesnosti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyČet Dec 20, 2012 11:19 pm

..da stavim slag na tortu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Dec 21, 2012 12:16 am

..meni se promeni buducnost firme a i verovatno moja pozicija a ja hotujem..kazu da je bilo objavljeno u dnevniku..niko od mojih gas n ije gledao..ajd ako je ko shta chuo nek mi javi..izgleda da ce sutra stvarno biti ali ne smak sveta,nego smak Zane
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Dec 21, 2012 1:41 am

Sad bi bio pravi momenat da uzmem shower, da ne lijezem mokre kosice:)
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Dec 21, 2012 1:44 am

Nemoj ni slučajno :47: :mahhh:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Dec 21, 2012 1:45 am

hahaha Sta debi?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPet Dec 21, 2012 1:47 am

da sjašim sa foruma... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptySub Dec 22, 2012 12:57 pm

Zadovoljna sam sobom i onim sto sam postigla.
Naravno nisam se uljuljkala i stala.Postavljam nove ciljeve i ostvarujem jedan po jedan. Neke verovatno i necu ali me nece obeshrabriti.Icicu dalje.
Neko rece da je nemoguce ne setiti se proslosti i ne misliti na buducnost.Slazem se.Neke ucinjene greske ako je moguce treba ispraviti, napraviti podligu za neke zacrtane ciljeve. I ziiveti punim plucima.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptySub Dec 22, 2012 12:59 pm

,,,da uskocim u shower, okasnicu :zubi3: Ljub, ljub, i budite mi dobri:)))))
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 10:28 am

..da odem do frizera da me ofarba :mahhh:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 10:44 am

Da idem da kuvam.Doće mi drugarice na ručak:)) [You must be registered and logged in to see this image.]
Do kasnije.

Kolači donešeni iz Vinceka:D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 11:16 am

Kijara-brm ::
Da idem da kuvam.
E sada je trenutak da nastupi kraj sveta . Kijara kuva ,nstupila nova era -Vreme Čuda . Neće to potrajati, ne, neeeee....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 12:53 pm

Mene danas nema na rucku smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 1:07 pm

AstrinaKomsinica ::
Mene danas nema na rucku smehsmeh :rlol:

..i ja sam naprasno na dieti :rlol: smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 2:55 pm

Da li sam zadovoljna svojim životom? Da, koliko je to moguće.

Trudim se da ne razmišljam mnogo o prošlosti, međutim, teško mi ide, priznajem.

Što se budućnosti tiče, ne pravim više nikakve planove, niti želim mnogo da razmišljam.
Planirala sam, razmišljala, maštala i sve je nestalo u trenu.

Mogu da planiram samo dan, dva unapred, a i to nerado činim.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 7:25 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Da idem da kuvam.
E sada je trenutak da nastupi kraj sveta . Kijara kuva ,nstupila nova era -Vreme Čuda . Neće to potrajati, ne, neeeee....

Vreme čuda.Pda..čuda se dešavaju.
Sem doterivanja...znam kuvati.....I takoc još svašta nešto.Ali prećutaću.
Neću ti dozvoliti da me potežeš/natežeš.....jel lanuću... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 7:38 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::
Kijara-brm ::
Da idem da kuvam.
E sada je trenutak da nastupi kraj sveta . Kijara kuva ,nstupila nova era -Vreme Čuda . Neće to potrajati, ne, neeeee....

Vreme čuda.Pda..čuda se dešavaju.
Sem doterivanja...znam kuvati.....I takoc još svašta nešto.Ali prećutaću.
Neću ti dozvoliti da me potežeš/natežeš.....jel lanuću... [You must be registered and logged in to see this image.]


ahhahah leni,ko ti brani :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 7:47 pm

za cigaretu...poslije vecere...nisma te srece da je ona prava poslije sexa smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 10:26 pm

E tad I komsije zapale ahahahahahahhahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Vanja vaa

Vanja vaa


Godina : 48
Location : U tvojim snovima
Humor : super
Datum upisa : 13.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyNed Dec 23, 2012 10:41 pm

za kaficu
Nazad na vrh Ići dole
http://sensual.forumphpbb.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Dec 24, 2012 12:47 am

za lala land...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Draganna

Draganna


Location : Istra
Datum upisa : 25.11.2009

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Dec 24, 2012 9:08 pm

Somborka ::
Nase najbolje godine nisu uvek u dalekoj buducnosti. Kada ostvarimo ciljeve, mnoge borbe bice okoncane.Vreme puno izazova za nas je sada...

Da li ste zadovoljni sa onim sto ste postigli u zivotu? Verujete li da je najbolji trenutak upravo ovaj, SADA? Na proslost ne mozemo uticati, a buducnost je suvise neizvesna...

Da , zadovoljna sam sa svime što sam postigla do sada . I naravno , vjerujem da je najbolji trenutak sada , jer i postoji samo ,, sada ,, .
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! EmptyPon Dec 24, 2012 10:09 pm

Da mama ruchka:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pravi trenutak je SADA! Empty
PočaljiNaslov: Re: pravi trenutak je SADA!   pravi trenutak je SADA! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pravi trenutak je SADA!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» TRENUTAK ISTINE (rialti program)
» Nezaboravan romanticni trenutak iz vaseg zivota

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: