DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 … DF Radio Spomenar ……

Ići dole 
+21
Danubius
ZoxZoja
Sibila_
ZezaM
Gothic
tvrtko
MonteGirl
Okano
cojle
debilko
Nut
Samhain
neiskusan
smile^^
Smiljan01
slatkicass
Blebetalo
AstrinaKomsinica
bosankaa
promaja
sonia
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPet Jan 21, 2011 9:43 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nesto sto ce ostati i podsjecati na dane druzenja na talasima Radiodanubiusforuma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Dec 22, 2011 3:32 am

smile^^ ::
Samhain ::
:smile santa :

e.. onda cu vam ja tam nekad ujutro puŠĆat hangover od taje cruza hahaha..

Možeeeee :mmm:

Komotno:))))
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Dec 22, 2011 3:13 pm

Astra ::
I OVO JE ZA ANALE




Ne..to..nego ono sto je VESTO IZOSTAVLJENO..I NAJAVA DJ..STA I KOJA PESMA ZA NUT...I REAKCIJE FORUMASA..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 1:02 am

Večerašnje veče treba da se zapamti ,ne zbog 21 slušaoca (što je isto odlično ) nego zbog odlične atmosfere i muzike (DJ CUTE )
Ideja sa "muzikom 80 tih " se malo prolongirala i na muziku 70 tih ...tako da neki od nas su mogli da čuju muziku svoje mladosti (mislim, mi koji smo onda imali 20 )
A kako se naručivalo,i ko glavnu reč vodio (zajedno samnom ) ....moglo se veče nazvati i "Noć muzike za matore kenjce " [You must be registered and logged in to see this image.]
A komentariii na chatu....posebna priča. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 1:16 am

misliš ti se provaljuješ.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 1:19 am

Kijara-brm ::
misliš ti se provaljuješ.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ćut bre mala ,šta ti znaš....kad se to sviralo,nisi se ni rodila ,to je danas klasika . Mi smo savremenici ,mi smo to živeli . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 1:22 am

Danubius ::
Kijara-brm ::
misliš ti se provaljuješ.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ćut bre mala ,šta ti znaš....kad se to sviralo,nisi se ni rodila ,to je danas klasika . Mi smo savremenici ,mi smo to živeli . [You must be registered and logged in to see this image.]
mala.nemoj me terati da lajem...
u svakom slučaju o kako je lepo biti /MLAD.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 1:29 am

Iz nase mladosti je ostala bar dobra muzika...uspomene,sta ce ostati od ovih sada mladih...to je velicina nase generacije.
Veceras muzika ubija...sve bolje od bolje...stvarno sam uzivala.

A i sale ima...ma super vece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 9:35 am

A zamisli još da su slušaoci mogli da se uključuju i ja otpevam onu

"Spasi Srbiju i ubise,Tadiću Borise"
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 9:41 am

debilko ::
A zamisli još da su slušaoci mogli da se uključuju i ja otpevam onu

"Spasi Srbiju i ubise,Tadiću Borise"
To smo probali ,preko Skype ,otvorili smo direktan kanal za uključenja . Problem -DJ čuje slušaoca -a u etar ide jako slabo, nerazgovetno .
Potrebni su još neki dodatni programi ,ali pošto si drugi koji pominje tu mogućnost u dva dana .....moram obrazložiti tu ideju CUTE .(ona voli da čačka programe ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyČet Jan 19, 2012 9:55 am

Dany nadji temu na kojoj sam stavila link i video za instalaciju programa za javno ukljuccivanje slusaoca i posalji Cute...ona jos ima dobre zivce za cackanje...a nije ni tesko da se instalira...ja sam bila vec to napravila na starom kompu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Feb 12, 2012 5:41 pm

11.02 2012 .

Posebna emisija "Muzikom kroz republike ex YU " dakle ,višečasovni gotovo istorijski pregled onoga što smo slušali u prošlosti (svaki DJ je spremio odredjenu republiku ) od etna do hevi metala .Počeli smo u 20 h (zvanično-a radio svira sada skoro 24 h ) -i trajalo je do 05 ujutru .
Izmenilo se 6 DJ live (po redu -ZezaM ,Danubius ,Sibila,Cute ,Okano,Blebetalo )
Nisam pratio broj slušalaca ,ali kada sam god pogledao , bilo je 9-11 , poslednji put sam pogledao oko 01 -8 ) što naravno i nije najvažnije . Puno je važnije odlično raspoloženje koje se videlo na radio -chatu .
Ja mislim da ovako nešto zaslužuje da se zabeleži . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Feb 28, 2012 12:56 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nije bitno koliko se DJ menjalo (a menjalo se ) niti koliko nas je bilo (a bilo nas puno ) Izuzetno dobra atmosfera sa puno smeha -kako i priliči jednom ovakvom povodu , i svakako treba da se zapamti .


27 02 2012
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Feb 28, 2012 1:00 am

Neprocenjivo veče... [You must be registered and logged in to see this image.]...i još uvek traje... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Feb 28, 2012 1:03 am

otpratit ćemo mi bosanku odaVLe još i na poso :smile santa :

peva
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Feb 28, 2012 3:22 pm

Dragi prijatelji,želim da vam se zahvalim na posebnoj večeri.Zaista ste me prijatno iznenadili...
Ja nisam od onih ljudi kojima cifra nešto znači...Hoću reći,da mi sinoć uopšte nije bio važan povod našeg okupljanja na DFR.
Jedino važno mi je bilo da nam bude lijepo.I smatram da nam uvijek može biti zabavno i lijepo.I da si bar toliko možemo priuštiti da vrijeme na netu provedemo u dobrom druženju,uz dobru muziku.

Zahvalila bih se kao prvo DJ Cute koja je bila organizator dobre žurke.

Dalje se zahvaljujem DJ Sibil,Dj Okano...koje su,iako se slabo poznajemo,dale sve od sebe da naprave dobru atmosferu.

Zahvaljujem se Danubiusu koji se takođe pridružio koleginicama i počastio nas svojim
DJ-eisanjem iako nam je svima poznato koliko on voli to da radi.

Zahvaliću se Kijari brm,jer ona je mislim i glavni "krivac" ... Ona je prva primjetila da je bila godišnjica mog "bitisanja" na forumu i odatle sve počinje...

Dalje ste bili svjedoci dobrog druženja...dobre zabave...dobre muzike...

Od srca se zahvaljujem ljudima koji su svojim prisustvom na DFR dali pečat sinoćnom druženju:
sonia,cojle,jutarnja_izmaglica,Aurora Borealis,zezaM,Uther,Hestija,Zana,Ivana,Laura,Blebetalo,Tvrtko,Debilko.
(Izvinjavam se ako sam nekog izostavila)

Opet cu da naglasim da mi povod našeg okupljanja ne znači onoliko koliko mi znači to da smo proveli jedno divno veče u smijehu i šali.
Nastojmo da ovakvih večeri imamo što više.

HVALA SVIMA koji su bili tu ...zbog mene,zbog Dj tima,zbog dobre muzike...zbog dobre ekipe....ili su pak bili slučajni prolaznici.

Meni je bilo divno,a nadam se i vama.

Ljubi vas i voli vaša Bosanka :)
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPet Mar 02, 2012 7:51 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]



Naš trio zaslužuje da ostane u spomenaru.
Djevojke koje nastoje da muzika ide 24h dnevno...Koje daju sve od sebe da ispoštuju svakoga što se tiče žanra muzike...Naravno tu im pomaže i kolega ZezaM(koji nije mogao da se uglavi na sliku haha)...
Hvala vam djevojke za sav vaš trud koji ulažete da DFR napravite još kvalitetnijim.
Hvala i DJ ZezaM naraFski ...

2.3.2012.

Bosanka
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySre Mar 07, 2012 10:37 pm

07/03/2012

Citat :
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [You must be registered and logged in to see this link.] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Server Down - i ekipa ima samo bubice u glavi... :smile santa :
da sama sebe citiram sa teme paparazzo:

Samhain ::
Okano i moje ja se spremamo za večer na DFR, program spremljen i tako to..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sibila nam naša sluti da nešto sa serverom nije u redu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

i tako i bi.. Server Down
n/N lice koje je naš paparazzo uspio da uhvati pre nego što je nestao u mraku

[You must be registered and logged in to see this image.]

u međuvremenu se pridružila i Kijara fešti, pita bosanku koja mjeri zavjese koje bi morale iznad kutne da se placiraju, te od nje trenutno samo vidimo none, dali da zovu kakvo muško u pomoć

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bosanka razočarana.. nema stori.. vjerovatno da će trebati drugi raspored namještaja. hajd ba zovi više

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara zove pomoć

[You must be registered and logged in to see this image.]

zloćo smije se jer.. haja :D

[You must be registered and logged in to see this image.]

i stiže nam prva pomoć u obliku kolege ZezaMa

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sibila.. ček.. imam ga drugačijeg u sjećanju

[You must be registered and logged in to see this image.]

mi iz redakcije se izvinjavamo, dobili smo dojavu da se ZezaM nalazi u sobi hotela, a Danubius nam podvalio sliku svoju naravno ispravljamo grešku i prikazujemo original sliku gdina. ZezaM

[You must be registered and logged in to see this image.]

uuh.. što je previše, previše je.. server ne radi ali to sad i nema veze

[You must be registered and logged in to see this image.]



:eee:

Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:17 pm

Meni jos smesno, a vi kako hocete [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:20 pm



jwwwwww











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:20 pm

sonia ::
Meni jos smesno, a vi kako hocete [You must be registered and logged in to see this image.]

Šta ti smešno breJ?











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:23 pm

bosankaa ::
sonia ::
Meni jos smesno, a vi kako hocete [You must be registered and logged in to see this image.]

Šta ti smešno breJ?



Kako sta?! [You must be registered and logged in to see this image.] Meni porasla usta od sinoc! Dok @cojle proslavi 100. ima da budem k'o Hanka! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:31 pm

Taman sam ti htjela napisati nemoj mLogo da se smijes...ces budes ko Hanka...pa kad imas karmin na ustima,a ono ostane i na usima [You must be registered and logged in to see this image.]

p.s. Neka ostane u spomenaru da je Bosanka danas zakasnila na posao...citavih pola sata...Sve je to posljedica sinocne zabave [You must be registered and logged in to see this image.] al' vrijedilo je sto jes' jes' [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:34 pm

..a sonia spavala do 12:15 [You must be registered and logged in to see this image.]



P.S. Odlicno si vodila program, zaista ti svaka cast!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 10:41 pm

Bas si ZLO od zene znas! [You must be registered and logged in to see this image.]

A sto se programa tice...ma kad je drustvo veselo kao sinoc...onda je lako voditi program. [You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Mar 27, 2012 11:19 pm

bosankaa ::
Bas si ZLO od zene znas! [You must be registered and logged in to see this image.]

A sto se programa tice...ma kad je drustvo veselo kao sinoc...onda je lako voditi program. [You must be registered and logged in to see this image.]
Sto bre takO?[You must be registered and logged in to see this image.]

Ama, dok ja zamislim sefa kako slusa muziku i cudom se cudi, pocnem da se smejem[You must be registered and logged in to see this image.]

A pesme su sakupljene, ni Vuk Karadzic ne bi bolje! Cista narodna umotvorina! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ajde, moras priznati da je rodjendansko vece sasvim neobicno bilo, i bas zato mi se i dopalo . Ti si se potrudila da sve to ispratis duhovitim komentarima, a inace, poznajes ekipu i dogadjanja okolo, pa ti nije tesko bilo, tako da [You must be registered and logged in to see this image.]

@cojleta za reformatora! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySre Mar 28, 2012 2:56 am

Bojim se da ova Gara neku prevaru sprema ...čuj reformator ,a on patriota... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Mar 31, 2012 9:14 pm

promaja ::
Bojim se da ova Gara neku prevaru sprema ...čuj reformator ,a on patriota... [You must be registered and logged in to see this image.]



Eto sad! [You must be registered and logged in to see this image.]

Ama, moram da zapisem u spomenar da su se bosanka i cojle orodili sinoc, i to zahvaljujuci radiju, bosanskoj muzici i forumu ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Mar 31, 2012 9:19 pm

po kojoj liniji? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Mar 31, 2012 9:25 pm

sonia ::


Ama, dok ja zamislim sefa kako slusa muziku i cudom se cudi, pocnem da se smejem[You must be registered and logged in to see this image.]

A pesme su sakupljene, ni Vuk Karadzic ne bi bolje! Cista narodna umotvorina! [You must be registered and logged in to see this image.]
Narod bira -a narod je odabrao i ja slušao . Da sam se krstio povremeno -jesam (a nisam religiozan ) ali više zbog toga gde su samo našli takve pesme ?
Veče je bilo posećeno ,atmosfera na chatu dobra , Boske kao DJ odlična ..pa neka ostane zabeleženo .
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Avg 19, 2012 10:56 pm

*vako šta treba da se sačuva . [You must be registered and logged in to see this image.]
19.08.2012
[You must be registered and logged in to see this image.]
_____________________________________

[tvrtko] Vron manevrises
[monte] tu sam tu sam
[Secret*] ok
[tvrtko] pozz monte
[Secret*] nemozes doci do reci od nas
[monte] pozdrav tvrtko i za tebe
[Danubius] kako ono bese....samo da ti glas cujemo?
[tvrtko] nek se otima
[tvrtko] nek nauci
[Vronsky] uz to se mesi neshto
[monte] samo vi uzivajte ja uzivam citajuci vas samo jes da mi za nesto treba vremena skontat al snalazim se
[tvrtko] hhaa
[Secret*] hahahahah
[Secret*] tema je bila pecanje
[Secret*] hahahaahhahahahaahhahahah
[tvrtko] bice ti sve jasno za kratko
[Secret*] i ja sam sad nova
[Secret*] plivamkako me voda nosi
[tvrtko] paz oma progovorio
[tvrtko] nisam ga cuo mesecima
[tvrtko] hhaaaaaa
[Secret*] hhahaahhahahahahahahahahahahahaahahaha
[Vronsky] imash cerumena tvrle :D
[Secret*] tvrle sta da ti kazem kad sve zna
[tvrtko] samo se ti otisni Sekret
[Danubius] ajCad a Tvrle?
[tvrtko] ajcad
[Nikita] boze gde ste vi otisli ...a malo pre smo bili na pecanju
[Secret*] Monte kako ti se svidja kod nas?
[tvrtko] ta ima da joj se svidja sta,hha
[monte] svidjas mi se ti tvrtko
[monte] ahaha
[monte] ma super je
[tvrtko] hhaa
[Secret*] hahahhahahaah
[Secret*] super
[Secret*] cuo si tvrtko
[Secret*] svidjas joj se
[tvrtko] bas
[Secret*] citaj
[tvrtko] onaj zabadava govori vis moz i da pise jb
[tvrtko] hhaaaaa
[Nikita] auuu bice svadbe .....ajde DJ jednu veselu a ja castim ovu turu
[Vronsky]
[Vronsky] tvrle
[tvrtko] hhaaaa
[Secret*] I ja sledecu i pravim mladenacku tortu
[Vronsky] dabogda ti ispucao lak na parketu :D
[Nikita] ahahahahhaha
[tvrtko] nemoj samo to ne Vron
[monte] bice svadba??? hm zovite i mene
[Nikita] ajmoooooooo i op cup nakalup jedna baba jedan zub ......ihaj
[monte] hahaha
[tvrtko] nemoj opet se drogiram
[Secret*] zavidi ti....na parketu heheh
[tvrtko] jororeririiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[tvrtko] opaaaaaaa
[Nikita] ahahahahahahah
[tvrtko] ljuljaj
[Secret*] hahahahahhahha
[Secret*] yessssssss
[Nikita] ja sam vec na stolici ...ebe malo muzika ali uklopicu se
[Nikita] ahahahahahhaah
[Secret*] ija pratim
[tvrtko] samo tatrane Niki lako je
[tvrtko] hhaaaaaaa
[Danubius] s što volem kad se na forumu onako "crni".....a nedelja uveče...
[Nikita] sad ...sam zakoracila jednom nogom na sto .....
[tvrtko] Sekret ti joj tuci kontru
[Nikita] sklanjaj te tanjire
[Nikita] gotova vecera
[Secret*] ok
[tvrtko] NEMOJ DA ME ZNOJIS
[tvrtko] HHAAAAAAAAA
[Nikita] ajmo muzikaaaaaa
[Nikita] popela se na sto
[Nikita] .....
[tvrtko] e jb,,,,hhaaaaaaaa
[monte] opa ajd ja da zapjevam jednu za sve vas
[Secret*] ne smem na stokratka mi jako suknjica hahah
[Nikita] tresi tresi ....
[brunolino] monte ja sam brunolino
Korisnik Sibil se pridružio sobi.
[monte] samo recite tj narucite pjesme
[Nikita] ja imam bermude
[brunolino] onaj zgodni sa vatarom
[Nikita] pa mi dzaba vire
[Nikita] ahahahhaha
[tvrtko] hhaaaaaaaaaa
[Secret*] ctooooooooooooooooooo
[monte] hahaha
[tvrtko] ajcad
[Secret*] aj
[Vronsky] aj sad
[Nikita] op op
[tvrtko] hop gup
[tvrtko] cup
[Secret*] osta ja bez suknjice hahah
[tvrtko] uh
[tvrtko] jb
[tvrtko] necu tako
[Nikita] eto malo uvijaj levo malo desno ,makazice ...ajmo opet ....
[tvrtko] hhaaaaaa
[monte] samo veselo
[Secret*] hahahah niki vataj suknjicu bacam
[Nikita] ma rekla sam ti draga obuci bermude ....onda nema da vire
[tvrtko] monte jel i ti vatas bankinu
[Nikita] vatam
[Nikita] .....juhuuuuuuuuu
[monte] vatam vatam
[Nikita] ahahahahhahahahaha
[monte] hahaha
[Secret*] hahahahahahaah
[monte] sto stignem
[tvrtko] tako da ste na broju
[Nikita] vristimmmmmmmm
[Nikita] ahahahahahahahahah
[monte] evo sad suknjicu secret uhvatih
[tvrtko] opaaaaaaaaa
[tvrtko] cupaaaaaaaaaaa
[Nikita] sutni stikle mala ......
[tvrtko] zvickajjjjjjjjj
[Nikita] paziiiii glaveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
[Sibil] pazi na oko tvrle
[Nikita] ahahahahah
[tvrtko] opa Sibil
[tvrtko] nek mu mrak
[tvrtko] hhaaaaaaa
[Nikita] aahahahahahhaah
[tvrtko] Niki kotrska
[tvrtko] hhaaaaaaa
[Sibil] ajde kaman evribadi
[tvrtko] i ruke na sto
[Secret*] uh ovo je bilo ludo
[Nikita] ahahahahahahahah
[Secret*] cek da se obucem
[Nikita] sto na sto ?
[Secret*] hahaah
[monte] hahaha
[tvrtko] nespustaj ruke
[monte] a noge
[Nikita] sad ja malo ...cek odo po rekvizit e
[tvrtko] hhaaaaaa
[tvrtko] da domasis Niki
[Secret*] evo me
[Danubius] Ma kakav hot chat....ovo gore breeee
[Secret*] gde smo stali
[tvrtko] sa nogama monte kako os
[tvrtko] hhaaaa
[Nikita] eve me
[monte] ja necu
[Danubius] a ja propustim uvek pih *ebo me forum
[tvrtko] hha
[Nikita] pazi sad .....gd eje sipka ...?
[monte] noge uvijek cvrsto na zemlji sto je sigurno sigurno je
[tvrtko] pa de si covece
[Nikita] sad ce tetka da se zavrti
[tvrtko] taman se zauku
[Secret*] gore na sipku niki
[tvrtko] hhaaaaaa
[Secret*] hahahah
[Nikita] necu visok samo odavle sa stola
[Nikita] ako padnem
[tvrtko] cek cek cek ,bobuj
[Secret*] jesi skinula bermude d nesmetaju
[Nikita] ma ja sta nego skinula
[Secret*] e takoooo
[Secret*] ajmooo
[tvrtko] skidaj od bandinera polako
[tvrtko] hhaaaaa
[Nikita] vidi me kako imam vruce pantalonice
[Secret*] aha
[Nikita] i sad krecemo
[Secret*] ajd
[tvrtko] ajd
[Sibil] :D
[Nikita] smota se ja ko zmija
[tvrtko] hhaaaa
[Vronsky] jbt
[Sibil] pozliće nekome :D
[Vronsky] ovo se xat preselio na chat?
[Nikita] jedna noga na zemlji s drugom masem okolo
[tvrtko] najaci ostaju
[tvrtko] hhaaaaa
[Nikita] ahahahahahahahah
[Secret*] cuvam glavu
[Secret*] da me ne zakacisa
[tvrtko] cuvaj plahodarim
[tvrtko] hhaaaaaa
[Secret*] aj jopet
[tvrtko] aj
[Nikita] eto pogosi me sad sa pesmom
[Secret*] da
[tvrtko] pogosi
[Nikita] iiiii
[Secret*] taman ritam a ovo
[Nikita] sad se penjem ....
[tvrtko] idem kuci
[Nikita] i zabacujem kosu
[tvrtko] hhaa
[Secret*] hahahaha
[Nikita] levo .....
[Nikita] desno.....
[Nikita] a sad u krug ......
[Secret*] aj sad sise
[tvrtko] evo ja kod pupka,hhaaaaaaaaa
[Secret*] hahaahah
[Nikita] cek da vidim gde je maldozenja malo da ispred njega potresem ovo malo sise sto imam
[Nikita] ahahahhahahahahaahah
[Secret*] ajd onda cu ja moje su petica
[tvrtko] metar ispod u sta
[tvrtko] hhaaa
[Nikita] ajde mila
[Secret*] evooo
[Nikita] ooooooooooo
[tvrtko] ajde de
[tvrtko] hhaaaa
[Secret*] hahahah
[Nikita] pazi jbt coveku otpade glava
[Nikita] ahahahahahahah
[Secret*] hahahahaahah
[tvrtko] ima drugu
[Nikita] ne moze da isprati pogledom
[Secret*] pazi sad ti je glava u dekolteu da se ne ugussis
[Nikita] de de sad ce teta da obrise bale i da digne vilicu
[Nikita]
[tvrtko] iz tvoi usta u bozije usi,hhaaa
[Secret*] hahaha
[Nikita] sad ono cucni pa ustani onako kao da talasas
[monte] opa nemoj samo da dodje do gusenja
[Nikita] ahahahahha
[Secret*] ma spustam se unazad kao most
[tvrtko] hebes luft ,ha ja
[tvrtko] hha
[monte] moram intervenisat dobra sam u pruzanju prve pomoci ako kome pozli nek se javi
[Nikita] auu kuku lele ..
[Vronsky] idupich
[Secret*] jaoooooooooooooo
[Danubius] Tvrle infrakt ćeš dobiti
[Secret*] e sad sam na stolu
[tvrtko] ta otkud
[Secret*] u sukknjici
[tvrtko] ima,m srce ko bik
[Nikita] joj cekaj puls da proverimo
[Danubius] hahaha
[Nikita] ma ok je samo teraj dalje
[Secret*] vrtis niki
[tvrtko] 80 sa 120
[Nikita] ma ja sta
[tvrtko] momak jb
[Nikita] sad evo me na sanku
[Secret*] ok
[Nikita] ljuljam kukovima
[Secret*] lju;ljaj
[Nikita] aha
[Danubius] ovo moram copy u spomenar hahaha
[Nikita] ooooo
[tvrtko] aj ti niki lezi da ti lakse
[tvrtko] hhaaa
[Nikita] ahahahhahaha
[tvrtko] ha ja
[Danubius] nema ovo svaki dan...
[Secret*] sad se uvijamo niki
[Nikita] i sad mala dodji i ti pa zajedno cemo
[tvrtko] ma moz al necemo Dani,hhaaaa
[Nikita] eto kazem ja tandem

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Avg 20, 2012 9:05 am

Znam da nije ovo za spomenar da ce ispasti da spamujem ,ali moram da kazem,upravo sam procitala ovo od sinoc i jos uvek VRIŠTIM od smejanja....suze mi idu i razjeba ja šminku.......

No nadam se ,da su se svi zabavili ,neko manje -neko više.

Dosta toga izostalo ali to i nije vazno, na karaju price:
-oženili Tvrtka,koji je to momački podneo , nije imao zdravstvenih problema(barem nije se žalio).
-Sibil koja je usput postala madam ućarila lovu (naravno što smo mi zaradile teškom mukom).
-Dj Zezam je malo prckao sa muzikom ,ali ajd sad oprošteno mu je (mada na kraju i on se predo(jer umem ja jako lepo da namigujem) i talasao s snama(nadam se s rukama na stolu)). -Popili smo malo više koktela ,ja izbila jedan zub ,dok sam izvodila egzibicije na šipki (ali gazda rekao nema problema meni popravke za dž.)
-Koleginica Secret je šutnula svoju novu novcijatu štiklu u publiku ,koju posle nije ni našla(molimo osobu koji je maznuo da vrati ,treba za vecerasnji nastup.Hvala!)
-Gazda uredno zabeležio dogadjaj i hvala mu na tome ( nek ne zaboravi da nam ispalti honorar,koji smo se dogovorili)
-Mlada je odustala i zakazala za danas razvod braka (obrazloženje je bilo da mladoženja previše se davio u dekolte koleginice)
-A moja malenkost je morala napustiti veselje pre ostalih ,jer tezgarim na drugom mestu .......


Zahvaljujemo se Secret i ja što ste bili s nama i uživali ma koliko .Dj Zezam je zaslužio apaluz,jer bez njegovih pesama nas dve ne bi mogle da vas zabavljamo .

sad2 o9o9 :nhnh8: femdance oioi99

Dostavit ćemo vizitke blagovremeno . srce
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Avg 20, 2012 12:28 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Oki ,kraljica si...
Mene je net izbacivao...Nisam skontala od brzog pisanja na četu ,ko je ko,i šta.Više sam sa Milkom komunicirala.
Ali sad čitam... [You must be registered and logged in to see this image.]...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Avg 20, 2012 4:48 pm

Okano ::
Znam da nije ovo za spomenar da ce ispasti da spamujem ,ali moram da kazem,upravo sam procitala ovo od sinoc i jos uvek VRIŠTIM od smejanja....suze mi idu i razjeba ja šminku.......

No nadam se ,da su se svi zabavili ,neko manje -neko više.

Bilo je izuzetno veče ,i dobro da si napisala ,jer i ja i još poneko morasmo otići zbog radi rintanja ujutru . A da je bilo dobro ,govori i podatak da u vreme ručka ,danas ,dakle kad su svi ili zauzeti oko toga ,ili su došli krepani sa posla -broj slušalaca ,i to aktivnih na chatu je bio -12.
To je odlično -i rezultat je upravo ovakve predhodne večeri . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPet Avg 24, 2012 9:07 pm

Vi ste ušli u Chat Lobby.
[Stasha] veče
[Baby Jane] nisam te razumela tvrtko "sikis"?
[tvrtko] ooo pozz formerka
[Nikita] Stasha :*
[Stasha] Nikita:*
[tvrtko] pa sisas jb kad si dobila taj nik
[Nikita] objasni zenskoj bre sta te pita ahahahah
[Baby Jane] hihihihihihih zabavan si
Korisnik Maxwell se pridružio sobi.
[tvrtko] mogla bi i ti biti samo ako se potrudis,,,hhaaaaaaaaa
[Nikita] vece Max
[Sibil] pazi i Maxwella
[tvrtko] pozz Maxwell
[Stasha] a života ti opet menjanje nikova
[Nikita] joj tvrle ne napadaj je odma otice
[tvrtko] bubri kad se bobuje
[tvrtko] tako mislis
[Sibil] ma neće
[Sibil] sasvim :D
[Stasha] Sibil:*
[tvrtko] hhaaaaaaaaa
[Sibil] Stasha :******
[tvrtko] ovo cudo uteklo
[tvrtko] sta je
[Stasha] kakvi su ovo leteći nikovi
[Nikita] boze moj
[Stasha]
[Sibil] radoznali
[tvrtko] neka ih
[Baby Jane] mogu da budem zabavna ....uvek
[Sibil] ajde budi
[Stasha] uf
[tvrtko] aj da vidim
[Sibil] mi smo inače već dosadni
[Stasha] vrućeeeeeeeee
[Baby Jane] hihihihih
[tvrtko] ova se stalno Stasa safunja
[Baby Jane] ?
[Stasha] kako podnosite ovo vreme?
[tvrtko] ladno
[Baby Jane] ok je kod mene
[Nikita] ma toplo jako
[Stasha] tvrtko-translate
[tvrtko] sta kod tebe ok
[Stasha] danas izuzetno vruće
[Baby Jane] pa nije toplo jako
[Stasha] kod mene 39
[Stasha] kako podnosite ovo vreme?
[tvrtko] ladno
[Baby Jane] ok je kod mene
[Nikita] ma toplo jako
[Stasha] tvrtko-translate
[tvrtko] sta kod tebe ok
[Stasha] danas izuzetno vruće
[Baby Jane] pa nije toplo jako
[Stasha] kod mene 39
[tvrtko] .na safunjaru mislis ,aj Niki reci joj
[Baby Jane] ja sam na menhetenu ....
[tvrtko] hhaaaaaaaaaa
[Stasha] malo li je?:D
[Nikita] ja?
[Nikita] jesi ti pukao ?
[Sibil] ajde?
[tvrtko] hhaaaaaaaaa pa nezna
[Nikita] ti kreces sa pricom pa objasni ahahahahahah
[Sibil] pa jel znaš Keri Bredshow?
[Sibil] ili možda Samantu :D
[Stasha] :D
[tvrtko] Sophy Leen onu porno znas
[Baby Jane] pa vidim Keri nekad na ulici
[tvrtko] moju kolegicu
[Baby Jane] nije lepa hihihih
[tvrtko] al je dobra ko tane jb
[tvrtko] hhaaaaaaaaa
[tvrtko] 40 joj
[tvrtko] posle toliko km q jb treba imati i liniju
[tvrtko] hhaaaaaaa
[tvrtko] kazi
[Baby Jane] ma telo super lice fuj

[tvrtko] mnoge bi podlegle mukama
[Baby Jane] tvrtko kakve ti zenske volis?
[tvrtko] ne
[Stasha] well well
[tvrtko] ih kake os
[tvrtko] raznorazne
[Baby Jane] ima jos momaka ovde ? ili si sam ?
[Stasha] momak?
[Stasha]
[tvrtko] ja nisam momak jb
[Stasha] ma jesi
[Stasha] laži
[Stasha] jbt
[tvrtko] davno proslo
[Baby Jane] mama mi rekla da vreme da se udam samo ne znam za koga
[Stasha] ovde svi momci i devojke
[Stasha] cccccc
[Sibil] pa za onog ko te hoće
[Stasha] ništa nisi naučio
[Sibil] ne možeš na silu
[tvrtko] ivo moz za Stasu ona sama
[tvrtko] sta ima veze
[tvrtko] Stale uzmi je pod svoje
[Baby Jane] kazu tradition nase devojke se udaju za nase momke
[Baby Jane] a ja ne poznajem nikog
[Sibil] evo naći ćemo ti mi momka
[Nikita] tvrle ozeni je bre
[Sibil] samo kaži kakvog hoćeš?
[tvrtko] pa ni nemoras samo dok osetis
[Stasha] kako bre sa menhetna na forum?
[Stasha] tamo nema momaka?
[Stasha] :D
[Sibil] pa net je to bre Stasha
[Sibil] otvoreno svima
[Stasha] ma znam
[Stasha] to novi kvar --tu negde
[Baby Jane] ima ,imam lepog ali mama kaze nece crnca u familiji
[Stasha] kvart*
[Sibil] ma drži se ti crnca
[Sibil] biće deca lepa
[Baby Jane] pa ja volim tamnije momke
[Stasha] da nije moj Aferim?
[tvrtko] uuuu pa ko ce te tera posle njega
[Sibil] :D
[Stasha]
[Stasha] :D
[Sibil] nije aferim je gay :D
[Stasha] maznula mi aferima
[Sibil] tvrtko ahahahahha
[Stasha] hahahhahhah
[Baby Jane] ko je aferim?
[Stasha] neko
[tvrtko] hhaaaa ce umres nesrecna dete bre
[Stasha] a ko si ti?
[tvrtko] hhaaaaaaaaaa
[Nikita] ahahahah ovde sve vise ludje i ludje
[Stasha]
[Stasha] Nikita daj usisavač
[Baby Jane] ja sam Jane
[Stasha] bem mu život
[tvrtko] jororeririiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
[Nikita] ahhahahahahahah
[tvrtko] AJCAD
[Sibil] Jane Doe
[Stasha] ja sam princeza od Sabe
[Nikita] ahahahahahahha
[Sibil] Stasha :D
[Stasha] :D
[Nikita] a ja sam Majka tereza kesovija
[tvrtko] JA Q OD RUDE SALAME NE KAJI
[Stasha]
[Stasha] hahahhahah
[Sibil] sve plemeniti ovde :D
[Stasha] jbt
[Sibil] samo sam ja Sibila :D
[Stasha] a došli na forum
[tvrtko] moj do mojeg
[Baby Jane] stvarno se zovem Jane
[tvrtko] hhaaaaaaaaaa
[Sibil] ma ok, zovi se
[Stasha] ma i ja
[tvrtko] nemarim
[Sibil] možda se i odazove neko
[Sibil]
[Stasha] oš Tarzana
[Nikita] ma ludilo se ovde danima desava ....
[Stasha] aaaaaaaaaaaaaaaaa
[Stasha] :D
[Sibil] ako ne tarzan
[Sibil] Čita sigurno :d
[Sibil] :D
[Stasha]
[Nikita] kijara duso stancaj ovo u spomenar kakvih bisera se javlja
[Stasha] :D
[tvrtko] hhaaaaaaa
[Stasha] namaH
Korisnik Danubius se odjavio.
Korisnik Danubius se pridružio sobi.
[Baby Jane] jooooj pa vi ste super ekipa
[Baby Jane] samo se salite
[Sibil] pa da
[tvrtko] ode ovaj ne rece ni bee
[Sibil] jako smo šaljivi
[Baby Jane] mozda dodjem i drugi put
[Sibil] dodji obavezno
[tvrtko] sta vec ides
[Baby Jane] ne idem slusam music
[Baby Jane] ok je
[Baby Jane] dopada mi se
[Sibil] sad će naša
[Baby Jane] a tvrtko koliko imas godina ?
[Sibil] tradicion
[tvrtko] aj komodaj se i budi zabavna
[Sibil] malo
[tvrtko] 54
[Baby Jane] aaaa staro si
[Baby Jane] ja mlada
[tvrtko] a ti
[Baby Jane] 72
[Baby Jane] hihihihihih
[tvrtko] najlepca
[Baby Jane] just kidding
[tvrtko] sad zubi odlaze pri stresu
[Baby Jane] ja imam 29
[tvrtko] lepo
[tvrtko] to je vec nesto
[tvrtko] a kako ih nosis
[Nikita] ma ajde da joj nadjemo djuvegiju
[tvrtko] cek niki
[Baby Jane] lepsa sam
[tvrtko] di zuris je prevo proverimo
[tvrtko] hhaaaaaaaa
[tvrtko] lepsa od cega,koga
[Baby Jane] imam crnu curly kosu do guze ,plave oci
[Sibil]
[Sibil] lepotica
[tvrtko] ma a kakvu guzu mani kosu
[Baby Jane] contact lenses hihiih
[Baby Jane] okruglu
[Sibil] ne vidi se guza od kose
[Sibil] čitaj, jbt
[Baby Jane] vezes kosu
[tvrtko] uh
[tvrtko] a nogare
[Baby Jane] ma I am so sexy
[tvrtko] usadne
[Sibil] nek si ti samo zdrava
Korisnik Vronsky se pridružio sobi.
[Baby Jane] jesam
[tvrtko] da i da nemas sidu
[Vronsky] veče
[Baby Jane] idem kod doktora redovno
[Sibil] veče
[tvrtko] lepo
[Nikita] vece Vron
[tvrtko] vece Vron
[Danubius] nema to tamo Oni imaju samo AIDS ,,nma side i USA
[Sibil] a što ideš ako si zdrava?
[Danubius] u*
[Baby Jane] Vron momak? cura?
[tvrtko] hhaaaaaaa
[tvrtko] momak
[tvrtko] bio
[Sibil] e on je zgodan
[Sibil] eto za njega možeš da se udaš
[tvrtko] hhaaaaaaaa
[Sibil] dopao bi se tvojoj mami
[Sibil]
[tvrtko] cut
[Baby Jane] regular review, I am into sports
[Vronsky] jos jedna udavača?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Avg 25, 2012 12:43 am

AstrinaKomsinica ::
Jane seli se sa "menehetna" hahahahahahahahahaha


prizvala si je..dođe.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Sep 08, 2012 12:00 am

jedan mali deo Danubiusovog rođendana...


[Danubius I] Mustuluk Tvrle naravno
[Angelina] Opaaaaaaaa
[tvrtko] uopaaaaaaaaaaaa
[Bosanka] Imal' ko daire?
[Bosanka] m?
[Sibi] imam ja
[tvrtko] JJJJJJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
[Stasha 1] ima
[Sibi] hvataaj
[Angelina] I caseeeee vinaaaaa ispijaaaaaaaam
[sonia] :D
[sonia] ajd vam'
[Sibi] faatooooo moriiii dušmankeeee
[Bosanka] Žefe kakv muštuluk treba da ti uhvatimo?
[Bosanka] samo kaži
[Danubius I] Sve sama Fata ovde ccc
[Angelina] hahahahahaha
[sonia] hhahahahha
[tvrtko] LELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
[Bosanka] injaooooooooooo
[Angelina] E sad mozemo na stol:)
[Bosanka] al razvlači bre
[tvrtko] usitni
[Bosanka] Kono aj i usitni
Sibi vrti maramčetom
[Danubius I] Tvrle zeli "Mustuluk"
[tvrtko] terajte
[Bosanka] hahah tvrle
[Danubius I] a i ti volis pa....ako ima Vron
[Angelina] Tvrle, cut i igraj
[Stasha 1] Angelina nemoj na stol
[Stasha 1]
[Angelina] ebi ga nek puca;)))))
[tvrtko] NOZ
[Stasha 1] na mene
[Stasha 1] :D
[Bosanka] ma sve to kuća časti
[Angelina] Aha, cuces ti:)))))))
[Bosanka] lomi,lomi sve polomi
[Stasha 1] hahahah
[tvrtko] STALE I TEBE CU POLJUBIM VECERAS
[Danubius I] Da se ja pitam .ja bi od jednog od onih Matica mislim .."Neke ptice nikad ne polete"
[Nut] jen dva triiiiiiiiii..jen..dva ..tri ..op op op op opaaaaaaaaaaa
[tvrtko] HHAAAAAAAAAAAA
[sonia] ti ces da metes sutra bosanka sabajle
[Bosanka] a kaj ne pričate kolega Vron?
[Angelina] Bome honey ako te se docepam, pljeskavica osta hahahahahaha
[Stasha 1] tvrtko???????
[Stasha 1] hahahhahahhah
[tvrtko] hhaaaaaa
[Nut] jen dva triiiiiii....jen dva triiiii opa opa aaaaaaaaaaaaa
[Bosanka] e moze Matic...al ona poklonite mi nju za rodjendan
[Sibi] eee ta je dobra
[Bosanka] sonia ja ću to sabajle sve da dovedem u red
[Niki] opa tvrle
[tvrtko] JJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
[Angelina] razmakni, Tvrle igra
[Stasha 1] tooooooooooooo
[Niki] znala sam
[Niki]
Bosanka lomi čaše
[Secret*]
[Bosanka] TRASSSSSSSs
[Danubius I] taj tvoj Matic bolji Ima i garanciju Boske ?
[Bosanka] TRASSSSSSSs
[Bosanka] TRASSSSSSSs
[Bosanka] TRASSSSSSSs
[Bosanka] TRASSSSSSSs
[Bosanka] TRASSSSSSSs
Sibi dodaje i tanjire
[tvrtko] LANDARADUUUUUUUUU
[tvrtko] HHAAAAAAAAAAAAAA
[Bosanka] injaoooooooo
[Niki] ma sad sam na stolu
[Bosanka] od sumrakaaa do svitanjaaaaa
[Secret*] uhhhhhhh
[Niki] jebem ti zivot
[tvrtko] FALAAAAAAAAA
[Bosanka] zivim ko car do zadnjeg dukataaa
Bosanka nema dukate :(((((
[tvrtko] NETREBA
[Bosanka] ajmo sad svi po dukat 'vamo
[Niki] ma paziiiiiiiiiiiiii glaveeeeeeeeeee lete cipele
[Sibi] nemaš ni čaše više :D
[Niki] sklanjaj case
[sonia] hahhahaha, Sibil
[tvrtko] da se kajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
[Bosanka] za mustuluk bi pozlatiooo prvog ko mi bude javiooo da se kajes sto si njegovaa i da si pogrijesilaaaa
[Bosanka] konobar daj još paket čaša 'vamo
kajemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
[Bosanka] za mustuluk bi pozlatiooo prvog ko mi bude javiooo da se kajes sto si njegovaa i da si pogrijesilaaaa
[Bosanka] konobar daj još paket čaša 'vamo
[Angelina] Plasitcnih molim
[Bosanka] dva paketa
[Sibi] ma nije gušt plastične
[Bosanka] ne bre...staklo bre...čisto staklo
[Sibi] mora srča da se gazi
[Angelina] Od kristala:)))))
[zoran1970] a gazda placa
[Bosanka] budite srećni što ne traćim kristalne...ko Miroslav
[Sibi] :D
Secret* razlupala sve
[Sibi] uze mi reč :D
[Angelina] Tvrle hos mustuluk?!
Bosanka nazdravlja veselom društvu
[Sibi] iz cipele?
[Sibi] :D
[Bosanka] e moram ja kratko napolje...eto me odmaK
[Sibi] aj al brzo










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Sep 08, 2012 6:28 pm

Zahvaljujem se svim forumašima koji su došli na DFR da prisustvuju tužnom činu obeležavanja mog poluvekovnog životnog bitisanja ,i mnogo veselijem petogodišnjem jubileju egzistencije grešnog Danubiusa u ovom društvu.
Hvala prijatelji što ste učinili da ova noć bude izuzetna .
Posebno se zahvaljujem DJ TIMU na odličnom izboru muzike ,a DJ Boske što je dala zaista sve od sebe -i više od toga .
Posebno me dirnulo što su se neki javili i telefonom da ne mogu iz raznih razloga da dođu na DFR , a Astri poruka -jesi bila sa nama u svakom trenutku ,iako ti nick nije bio na listi . Hvala svima . musketar










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Sep 08, 2012 7:36 pm

Danubius ::
Zahvaljujem se svim forumašima koji su došli na DFR da prisustvuju tužnom činu obeležavanja mog poluvekovnog životnog bitisanja ,i mnogo veselijem petogodišnjem jubileju egzistencije grešnog Danubiusa u ovom društvu.
Hvala prijatelji što ste učinili da ova noć bude izuzetna .
Posebno se zahvaljujem DJ TIMU na odličnom izboru muzike ,a DJ Boske što je dala zaista sve od sebe -i više od toga .
Posebno me dirnulo što su se neki javili i telefonom da ne mogu iz raznih razloga da dođu na DFR , a Astri poruka -jesi bila sa nama u svakom trenutku ,iako ti nick nije bio na listi . Hvala svima . musketar

Nadam se da ti je Sibil prenela moje čestitke i ono što sam ti poželela. Ja bila pre slavlja i ostavila poruku migg
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptySub Sep 08, 2012 8:09 pm

Važno da si ti nama bio živ i zdrav i stojao prav...živio 105 pa opet ....jbt,samo nermoj CECU Toliko forsirati--- fsrt
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 3:53 pm

Juče ,15 09 2012 je (nisam bio, čuo sam ) veče na radiju bilo fenomenalno .
Ja ne znam ništa sem statistike -na chatu 10 korisnika ,radio slušalo 17.
Ko je bio noćas tamo -neka kaže koju reč .
DJ OKANO -da se zna, [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 3:57 pm

Suzi malo ovu stranicu.

Bilo je veselo i zanimljivo kao i uvek, uđi u panel i pročitaj gorepost
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:28 pm

slatkicass ::
Suzi malo ovu stranicu.

Bilo je veselo i zanimljivo kao i uvek, uđi u panel i pročitaj [You must be registered and logged in to see this image.]
Ne može se suziti ,zbog dužine kopiranih tekstova .Kad se ispuni broj postova za stranicu -biće normalna .
Ne znam da li postoji logo u panelu -ali bi bilo dobro da ga neko od DJ i kopira ovde .
Žao mi je što nisam bio ,jednostavno sam bio loše volje,i nisam bio ni za muziku ni za priču,ali jesam čuo od više osoba da je bilo super .Onda naravno zaslužuje i da se zapamti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:31 pm

Ja mogu samo da pohvalim dj-ku na izboru muzike.Muzika je bila za 10!!!!!

:DJ smajlic : ocene ruza












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:43 pm

Slazem se, sinoc je zaista bila muzika odlicna...odgovarala bas atmosferi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:46 pm

Ma meni došlo da svu onu gomilu veša pošaljem monte da ispegla,a ja da uživam u muziKi kada77











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
MonteGirl
La Montenegrina
MonteGirl


Godina : 35
Datum upisa : 11.08.2012

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:50 pm

A boske sto ne prodrmas ovaj radio nocas...malo muzike...ipak opustenije je uz nju
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:52 pm

Monte ote mi misli.... [You must be registered and logged in to see this image.]...
btw..da ne spamujemo više ovde:)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:53 pm

Ma bih ja,ali slijedi mi jako naporna sedmica,pa još malo i u krpe...ali to već nije tema za spomenar a? hahah

Monte biće da smo otišle u Off :srrrr:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyNed Sep 16, 2012 10:55 pm

ta sta se ovde nezvicka sve cuti ,nema gazda lovu da plati a ,aj ako moz u naturi cemo na rate samo palte bre,,hhaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Jan 07, 2013 10:45 am

Na Badnje veče leta gospodnjeg 2013 [You must be registered and logged in to see this image.]

Listener Peak: 21

DJ Okano [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Jan 07, 2013 10:47 am

Danubius ::
Na Badnje veče leta gospodnjeg 2013 [You must be registered and logged in to see this image.]

Listener Peak: 21

DJ Okano [You must be registered and logged in to see this image.]

već sam pomislila da si copy.ono što smo/si šopali to veče... [You must be registered and logged in to see this image.]
yesssss.bravo.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 04, 2013 5:26 pm

Danubius ::

Još jednom -DFR sem imena -nema ništa zajedničko sa DF -tamo "uređuje" DJ Tim -ili ,izgleda ,samo DJ .Ako nekome ne odgovara atmosfera i muzika -jednostavno ne ode tamo ,i rešeno .
Dany ili ima veze ili nema ne može ovako kako si napisao. Ako je Danubius forum radio onda JESTE vezan s forumom. Ako nisu u vezi onda nema ni istog imena ni forumskog loga. Ne možeš da se sklanjaš od problema koji je isplivao na forumu a u vezi radija je.

Ko je DJ-tim i zašto se javno ne oglase povodom svega ovog? Znači li to da se ti i DJ urednički tim slažete s vređanjem onih koji uđu na chat? Formalno gledano dok Radio nosi ime foruma ti si odgovoran za ono što se tamo dešava.

Ja sam retko navraćala na chat tamo jer imam problem sa konekcijom ali posle ovog što sam pročitala sigurno neću sebi dozvoliti da odem tamo i čitam one bljezgarije koje su nam devojke ovde prekopirale.

Opet ponavljam dok je na Radiu TVOJ logo ti si odgovoran. Nema demokratije ako neko zloupotrebljava moje ime da prazni svoje frustracije i komplekse.

Zamisli da imaš ćerku i da naleti na forum i na link Radija i ode tamo. I onda je tamo "zaskoči" seksualno isfrustrirana gomila koja ne vadi q*c iz usta.

Na kraju krajeva tvoj Forum i Radio tvoja odluka. Ovo što sam napisala je samo moje viđenje i po neki prijateljski savet.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 04, 2013 5:32 pm

Zoxy,potpuno se slazem sa svakom napisanom rijeci....to jeste nas Radio a pravi se od Toga sve samo ne mjesto za razonodu.
Doslo vrijeme da se bojis pustiti Radio,javiti se na cat...kome to treba.
Ma sto odlaze slusaoci,ali automatski odlaze i forumasi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 04, 2013 5:50 pm

Nisam bas upucen sta se sve ovde desavalo u poslednje vreme ali po ovom prilozenom chatu Radio bi mogao da se zove "Vruca Linija" ...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 04, 2013 6:19 pm

Ima nas dosta koji smo upućeni od početka ,kako je stvoren ,početak ,rad,posete ,proslave rodjusa,pa veliki chat na forumu ...ima nas koji znamo kako se družilo i zezalo od jutra do jutra ,ali ne sa ovakim izlivima nežnosti ,bilo je svega ali najviđše smeha ...da ,da ,ali kad se počne žmuriti na mnoge propuste ,bahatosti ,pa pravljenja podobnih i nepodobnih ,pa treba nam pravi D.J ,PA DO ONIH POZNATIH -AKO TI SE NE SVIDJA A TI ZAOBIDJI--I DODJE DO OVOGA ...
Bilo je povike na POJEDINCE DA MINIRAJU NA SVE NAČINE df Radio(ja sam bio prvi ocrnjeni )a samo sam rekao ono što ste svi znali i sad ste se uverili ...dok su radile bosankaa i Astra ,bilo je zezanja i smeha ,svaka čast ovima novima ,njih ne bi komentarisao ,oni su ostavili svoju ličnu kartu za sve ...nadam se da jedan forum može imati svoj radio a da ne bude neko na njemu kome nije do muzike.
Ovo što je sad isplivalo ,lepu pozivnicu salje za 10000 a i osećaj je sad baš onaj pravi -sve je to zezanje ,ko ne zna ,pa koji k.ac i dolazi ovde ...tako treba da se svi učlanimo i nastavimo gde naše kolege stadoše..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyUto Nov 05, 2013 1:21 am

Nece se ni jedan ni oglasiti sem da ponudi nesto iz bogatog repertoara ogavstina vjerojatno. A mozda ih hastra hanzaplasta sa kamAre hahahahahahahahahahahahaah

Sad ozbiljno: tacno je tako, sta hranis u sebi, takav i jesi. Licno mi je jako zao osoba koje su toliko down da ne vide izlaz. I tu se slazem sa Nutelom, bog zna koji djavo njih handri. Ali, ALIIIIIII to je samo izgovor - ako ces da lajuckas, well sagnideR se lagano preko stola da vidis kako profi uceruje zlz 

Da prosti moja Nutela na vakom rijecniku, al takvi samo taj kontaju;)))))))))

Pa bem ti kolje i kamenje naslusali smo se i nagledali parade "ponosa" gore neg u po gay drzave.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 25, 2013 3:16 am

Svecano otvorenje DFR:)


Stasa
Angelina
Mali
Promaja
Zoxy
Okana
Astra
Ljalja
Frki
Medo
i moj Komso

[You must be registered and logged in to see this image.]

uzuz9
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 25, 2013 9:40 pm

AstrinaKomsinica ::
Svecano otvorenje DFR:)


Stasa
Angelina
Mali
Promaja
Zoxy
Okana
Astra
Ljalja
Frki
Medo
i moj Komso


Dakle ,da se zabeleži -dana 25.11 .2013 počeo je (uspešno) da radi "novi" DFR (koliko se sećam ,jedno 3-4 ti host /verzija )
I pored svih nevolja koje smo tokom godina rada imali -ponovo radi .
Lično se zahvaljujem Bokshi na primarnom uređenju grafike , Astri posebno na tehničkom prijemu sajta i probnom radu ,i svima koji su došli i sve ovo podržali .
Koliko čuh -u toku je obuka novih DJ ,a tu su i "stari" koji poznaju skriptu....pa bi to značilo da "ne možemo propasti nikako" ,i da će DFR da svira i dalje top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 EmptyPon Nov 25, 2013 9:48 pm

Veče je bilo super..Do pola 3 Oki i ja smo ostale..
Muzika fenomenalna.Druženje super... kolo 
Ekipa je ostala do pola 5 jutros..Šta je za reći.Bravo Astra i hvala ti...na svemu... uzuz9 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





…    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
… DF Radio Spomenar ……
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze
» CHAT i DF RADIO -kako pristupiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: