DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 … DF Radio Spomenar ……

Ići dole 
+21
Danubius
ZoxZoja
Sibila_
ZezaM
Gothic
tvrtko
MonteGirl
Okano
cojle
debilko
Nut
Samhain
neiskusan
smile^^
Smiljan01
slatkicass
Blebetalo
AstrinaKomsinica
bosankaa
promaja
sonia
25 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPet Jan 21, 2011 9:43 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nesto sto ce ostati i podsjecati na dane druzenja na talasima Radiodanubiusforuma
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
slatkicass
Frumos si de foc



Datum upisa : 10.10.2007

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyUto Apr 05, 2011 7:24 pm

bosankaa ::
sonia ::
Kao sto sam i rekla, ko ovo propusti kao i da nije na forumu. Zurka povodom cojletovog rodjendana je bila pravi pogodak!
Astra je fantasticno vodila emisiju, pesme se bile vise nego vesele, slusaoci raspolozeni, ma sve nastimano za dobru razonodu.
Smeha je bilo na pretek ( usta su mi se prosirila za dva mm, i ne samo meni, sigurna sam [You must be registered and logged in to see this image.] )
Eto, da se pamti.... [You must be registered and logged in to see this image.]

E vala bas tako...I moji gosti su se ludo zabavljali i naravno bili uz vas.
Al' da dodam i to da je bila ekipa za 10...Sve veselo,raspolozeno,a vala i svi majstori za pronaci pjesmu...Cojle,sonia,Aurora,Astra...ma nema im ravnog... ocene

Baš mi je drago da je bilo tako veselo, nisam ni sumnjala da će biti uspešno veče :))
Žao mi je što su okolnosti takve te vam se nisam pridružila, ali........ biće još rodjendana i slavlja, daće Bog....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Apr 20, 2011 12:49 am

Utorak,19.4.2011.....................poslednje vece sa DJ Blebetalom u njegovoj Prskalici,ostace u lijepom sjecanju mnogima ovdje i van foruma.

Hvala drug moj,divno je bilo provoditi veceri i noci uz muziku po tvom izboru. mjuza
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Apr 20, 2011 12:57 am

Hvala Blebetalo i od mene:) Uzivala sam svakog utorka!
Sretno u novim letovima!
Nedostajaces nam:)
p.s. ostavi listu muzike nasljedniku! Obavezno:))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Apr 20, 2011 1:06 am

Samo ću reći ovo-KAKO JE TEŠKO KAD ODE NEKO KOGA ZNAŠ GODINAMA...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Apr 20, 2011 1:08 am

Hvala svima koji ste slusali moje blebetanje utorkom :eee:
Kako je Astra zapisala neka ostane u spomenaru ovaj utorak...

Ni veci DJ-evi od mene nisu dogurali do brojke od 1000 emisija ,a zasto ste mislili da cu ja :joint:

Da ne bi bilo polemike oko toga ko me je uvredio,naljutio i bla,bla,bla....posto su ljudi skloni da ispredaju price moram da kazem sledece:

Zbog svojih LICNIH stvari van neta nisam u mogucnosti da vodim radio.Ne verujem da ce se u skorije vreme nesto promeniti tako da moram otici.Ne zelim da se ovde patetise oko toga...

Ovo ostaje samo kao informacija i nista vise...

Zelim svima ugodne trenutke na forumu i na radiju,mnogo lepe muzike...

I Danubiusu mnogo clanova i jos vise postova :joint:

Za kraj jedna lepa pesma

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyČet Apr 21, 2011 3:54 pm

Blebetalo ::


Zbog svojih LICNIH stvari van neta nisam u mogucnosti da vodim radio.Ne verujem da ce se u skorije vreme nesto promeniti tako da moram otici.Ne zelim da se ovde patetise oko toga...

Ovo ostaje samo kao informacija i nista vise...
To je potpuno za razumeti . I meni ostaje da se zahvalim na dosadasnjem više nego uspešnom radu , i mislim da ne trebam posebno naglasiti da su za tebe vrata DF Radija uvek otvorena -ŠIROM .
Tj....to znači da kada god poželiš da pustiš nešto za svoju i našu dušu -naravno da trebas samo da (na)javiš .
Jeste se već pogrešno shvatilo -i jeste već bilo raznih nagadjanja i ostalih pp po tom pitanju , pa ukoliko sam ne odgovoriš -da ja kažem svoje , a ti ispravi, ako nije tačno .
DJ Blebetalo je jedan od prvih članova ovog foruma -i tokom godina se već dešavalo da "ode ", na neko vreme .

No , dosad se još uvek , posle nekog vremena, vratio -u svom prepoznatljivom maniru :eee:

Život postoji i u stvarnom svetu , i ja potpuno shvatam zašto ne možeš da i dalje preuzmeš obavezu -koju si do sada besprekorno izvršavao .
Ja sam shvatio ovo da nam poručuješ da nećeš biti u mogućnosti da vodiš "Prskalicu" -ali niko nije pominjao forum , zar ne ?
Znaš kako kažu u američkim fimovima -ne napuštajte grad, možda ćete nam biti potrebni .... spite
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan01




Datum upisa : 19.11.2009

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Apr 24, 2011 3:25 pm

Astra ::
Dobro dosli na talase DF radija.....za vas danas vasa Astra.....uzivajte!
Sretan Uskrs svim hriscanima!

Astriceeeeeeee... Imali poziva za Smiljana tvoga... 55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Apr 24, 2011 3:32 pm

Smiljan01 ::


Astriceeeeeeee... Imali poziva za Smiljana tvoga... 55555
Ja slušam tamo...Astra pušta : "Moj bijeli labude "....biće da IMA :proleće :
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Smiljan01




Datum upisa : 19.11.2009

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Apr 24, 2011 3:38 pm

Danubius ::
Smiljan01 ::


Astriceeeeeeee... Imali poziva za Smiljana tvoga... 55555
Ja slušam tamo...Astra pušta : "Moj bijeli labude "....biće da IMA :proleće :

Ti se sefe ne mjesaj izmedju mene i Astrice moje... Hocu njen poziv, zna ona da sam ja malo uvrnut...
55555
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Apr 24, 2011 4:05 pm

Smiljko,ovo ce da ostene u spomenaru....naravno da si ti prvi medju prvima,samo reci sta zelis....moze li Ljubav to si ti-Gamulin

Upravo ide samo za moga dragoga romantika,Valentina.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 3:45 pm

Neka i ovo ostane zapisano u "spomenaru " (da ne bude da se samo hvalimo )

Ima neko ko dodje redovno i na chatu ostavi ovo :

???: G R O Z N O

???: bre očajni ste

i slične porukice......

To naravno može biti lično misljenje -ali je smešno da dotični nick ??? skoro redovno dodje da nam to "poruči" ????

Pri tome zaboravlja sitan detalj.....da se u panelu radija može videti IP -i jednostavno na osnovu uporedbe identifikovati -ko je to . :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 3:58 pm

Kijara-brm ::
Pa reci nam ko je..Nećemo mu ništa... rant
Ovde je svačija anonimnost zagarantovana .

Svako ima pravo da mu se ne dopada muzika....ili DJ (što je bliže istini ) spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 7:52 pm

Vidjela sam i ja ??? ciji je nik....eto konacno sam ga uspjela zadovoljiti.....hahahaha,zna baba sta njemu treba......hahahaha,zanimljiv je decko,ima dobar glas,ali smisao za muziku mu je malo da kazem blago cudan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 8:06 pm

Pa ako mu je grozno nek kaže javno ,i meni se mnogo štošta nesviđa pa čitam i gledam .Deni ,ta zagarantovanost može biti nekad i bumerang,moja preporuka ti jwe da negledaš baš tako olako uvek ,nećeš da kažeš za ono dvoje ,nećeš sad da imenuješ ...šta se igramo ćorave bake ....kažeš javno ili uopšte nekažeš ,ovako sad ispadaju svi koji neidu na radio okrivljeni ...ja mogu sad da budem u očima drugih taj ,a mogu i da sumnjam na ljude bez veze ...kad je znao tako da uporan bude nek kaže šta ima ili nek napiše pa nek Astra čita onima ko ssluša radio ...baš stvarno počinje da se ovde rade neke stvari koje nimalo netrebaju .. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 8:19 pm

promaja ::
[b]Pa ako mu je grozno nek kaže javno ,i meni se mnogo štošta nesviđa pa čitam i gledam .
Rekao si sam veliku istinu -što ti se ne svidja ne čitaš i ne odgovaraš na te teme . No ima ljudi kojima je oponiranje bez veze , ili trolovanje jedini smisao boravka na forumima .

Bez brige...nick nr 1 se sam javio , i pošto je "benigno" ok je ....
Nick nr 2 -onaj sa "poremećajem višestruke ličnosti " je počeo sam brisati svoje "ličnosti " i nije se pojavio od "Oglasne" .

ps tebi sam odgovorio i za ono "ko je posetio moj profil" tamo na "kritike i predlozi" (Ovi naši dijalozi koji nemaju veze sa DF Spomenarom će biti izbrisani posle 24 h )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 8:31 pm

Mislio sam ,prekini takva za***anja odma u startu i nema onda kod nikog nikakve sumnje .Ovaj forum je dosta otvoren tako da pojedinci nemoraju da se kriju iza više nikova ili da se lažno predstavljaju ...kad tad će biti provaljeni a zato se ti potrudi da ljudi ne dolaze uopšte u dilemu da li neko ovde pravi sprdnju sa ostalima ...ušo sam sa dva -tri nika ...voz ,imenujem te i tutanj brate ,idi zajebavaj tamo gde vole i cene takve ...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 8:35 pm

Promaja,nije nista tajno niti se radi na kvarno,zna se svaciji IP pa i tvoj i moj,svakoga ko udje da slusa radio,a ako osoba zeli biti sakrivena,i nik mu je ???,znaci da se ili boji ili stidi reci ono sto misli,pa nije ni nase da otkrivamo ko je,a nadalje,iznijeti misljenje je dozvoljeno i pozeljno u cilju da se popravi sta ne valja,da se greske ne ponavljaju i slicno,ali taj doticni koji se skriva dolazi da bezobrazno podj**** ne samo mene vec i druge koji pustaju muziku,znaci nije dobronamjeran,ulazi da bi napisao gdje su babe sa radija,da napise kako je sve grozno.....nije vrijedan ako ne smije da kaze konkretno sta mu se ne svidja,a od pocetka sam mu rekla da licno ja nikad necu iz principa pustiti Karleusu jer ju ja ne mogu slusati i ne zelim da od mene nikoga silujem da ju slusa,a to mu se ocito nije svidjelo.Zasto bi iko pomislio da si to ti ili bilo ko drugi ko je inace "normalan" i na forumu i na radiju.
Mene licno ne dotice,cak sam mu voljna kao maloprije ispuniti zelju(pod uslovom da nije Karleusa),a i Dany je rekao,IP se mijenjaju,ide se sa drugih kompova i "prikopca" na radio,tako da niko ne moze 100% da kaze bas ta je osoba,ali moze se pretpostaviti,a pretpostavke opet nisu pozeljne,dok nisi sasvim siguran.
Ovo sam napisala jer Dany rece da ce da brise.
Ti si Promajice uvijek bio bar meni drag i na forumu i na radiju i ne sumnjaj da iko misli na tebe!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 8:39 pm

Astrice, samo ti ovako nesto postavljaj, eto nas... migg

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 9:10 pm

Astra ja sam uvek za to da se kaže javno i opsuje ako treba ...ali nevolim da neko piše sve i svašta a krije se iza ????ja da sam na vašem mestu i da znam ko je ja bi rekao javno --momak ,ako ti se nesviđa ,okreni se ,imaš drugih stanica i voz...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 9:39 pm

Promaja,ako se nastave provokacije,ima i opcija BAN,u krajnjoj nuzdi,ali to bas izbjegavamo dok ne dodje do kljucanja....hehehe,a kod mene tesko da uspije da prokljucam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Apr 25, 2011 9:46 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySub Apr 30, 2011 12:20 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:13 pm

Da vam 1.maj ne bude samo neradan,vec da bude i raspjevan,potrudio se tim DF radija,u nadi da uzivate u ovom praznicnom danu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:28 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:38 pm

Ja moram,...pa me brisite od odma...

Vid cune,prava pionirska rabbit
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:42 pm

Astra zar opet tiii....[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:44 pm

promaja ::
Astra zar opet tiii....[You must be registered and logged in to see this link.]

Promaja....jedna jedina i neponovljiva...za sad,nema ga niki da preuzme...hahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 4:49 pm

svugde kugla mora da se igra ...[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 8:06 pm

Astra ::
Da vam 1.maj ne bude samo neradan,vec da bude i raspjevan,potrudio se tim DF radija,u nadi da uzivate u ovom praznicnom danu!


To bonaaaaa....Veliki pozdrav za sve "zvjezdane" :))

p.s. muzika ti je odlicna :))
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 9:22 pm

I ja opet moram da zabiljezim da je dana 1.5.2011. fantasticna muzika,jos bolje drustvo...Astra probudila nostalgiju...pa ko prezive,pricace migg











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Maj 01, 2011 9:24 pm

bosankaa ::
I ja opet moram da zabiljezim da je dana 1.5.2011. fantasticna muzika,jos bolje drustvo...Astra probudila nostalgiju...pa ko prezive,pricace migg

AMEN! srce
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2011 11:53 am

AstrinaKomsinica ::
bosankaa ::
I ja opet moram da zabiljezim da je dana 1.5.2011. fantasticna muzika,jos bolje drustvo...Astra probudila nostalgiju...pa ko prezive,pricace [You must be registered and logged in to see this image.]

AMEN! [You must be registered and logged in to see this image.]

ova ga opet SARANI jbt....ču AMEN [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPon Maj 02, 2011 1:14 pm

evo vam želje od promaje ...možda bi vam nešto iz ovoga koristilo na radiju..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 3:17 am

u 3 sata nocas
Server Status: Server is currently up and public.
Stream Status: Stream is up at 96 kbps with 4 of 5000 listeners (3 unique)
Listener Peak: 13
Average Listen Time: 1h 04m 27s
Stream Title: DJ Astra
Content Type: audio/mpeg
Stream Genre: Various
Stream URL: [You must be registered and logged in to see this link.]
Stream ICQ: NA
Stream AIM: NA
Stream IRC: #audiorealm
Current Song: NAJLEPSI SI CVIJET U VRTU PUNOM RUZA
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 3:52 pm

Astra ::

Listener Peak: 13

Ko zna , zna..... aplauseee Ne dolaze da sigurno da slušaju Pavarotija -nego DJ ku :zenska 10:
Bio sam i ja, do nešto iza ponoći, (jer radim ujutru )video sam i neka nova imena tamo (u prevodu ,šalji sve na forum tongue )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 7:01 pm

Astra ::
u 3 sata nocas
Server Status: Server is currently up and public.
Stream Status: Stream is up at 96 kbps with 4 of 5000 listeners (3 unique)
Listener Peak: 13
Average Listen Time: 1h 04m 27s
Stream Title: DJ Astra
Content Type: audio/mpeg
Stream Genre: Various
Stream URL: [You must be registered and logged in to see this link.]
Stream ICQ: NA
Stream AIM: NA
Stream IRC: #audiorealm
Current Song: NAJLEPSI SI CVIJET U VRTU PUNOM RUZA


Ko zna ,zna.A zna se da Astra zna..:)))))))))))Svaka čast...

.Da ima novih nikova.. plesni par ocene










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 7:46 pm

Danubius ::
Astra ::

Listener Peak: 13

Ko zna , zna..... aplauseee Ne dolaze da sigurno da slušaju Pavarotija -nego DJ ku :zenska 10:
Bio sam i ja, do nešto iza ponoći, (jer radim ujutru )video sam i neka nova imena tamo (u prevodu ,šalji sve na forum tongue )

pa ne pjeva DJ-ka,ali ljudi vole kad se malo cuje i neko pored muzike.Novi koji su dosli nisu osobe koje bi se zadrzale na forumu i nema potrebe da se zovu,jer sta vrijedi neko da se upise a ne pise....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 7:51 pm

Astra ::
u 3 sata nocas
Server Status: Server is currently up and public.
Stream Status: Stream is up at 96 kbps with 4 of 5000 listeners (3 unique)
Listener Peak: 13
Average Listen Time: 1h 04m 27s
Stream Title: DJ Astra
Content Type: audio/mpeg
Stream Genre: Various
Stream URL: [You must be registered and logged in to see this link.]
Stream ICQ: NA
Stream AIM: NA
Stream IRC: #audiorealm
Current Song: NAJLEPSI SI CVIJET U VRTU PUNOM RUZA

Ne želim ti mnogo pričati,kad već i sama znaš šta mislim...TO MAJSTORE!!!

P.S. Rekoh ja odavno da ti i jesi zvijezda foruma i zvijezda radija zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 7:55 pm

Ali,moram dodati,nisu me pustili do pola 10 jutros,nisam stizala pustiti sve pjesme koje su narucene...sad je malo i na vama da zadrzite slusaoce od nocas i jutros....jer jednom sam se iznervirala bas zbog toga...ljudi taman osjete da imaju mjesto za druzenje uz dobru muziku i onda muk danima (bar lista da ide)

A ZA SPOMENAR JESTE VIJEST,legendarni ??? MI CESTITAO NA NEKOJ PJESMI,MISLIM KERBER ILI NEKO TAKAV I KAD SAM GA PITALA ZAR CESTITKA ZA SAMO JEDNU PJESMU,NAPISA....PA STA MISLIS,ZASTO SAM BUDAN CIJELU NOC


Poslednji izmenio Astra dana Sre Maj 04, 2011 7:59 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 7:59 pm

Astra ::
Ali,moram dodati,nisu me pustili do pola 10 jutros,nisam stizala pustiti sve pjesme koje su narucene...sad je malo i na vama da zadrzite slusaoce od nocas i jutros....jer jednom sam se iznervirala bas zbog toga...ljudi taman osjete da imaju mjesto za druzenje uz dobru muziku i onda muk danima (bar lista da ide)

Svaka cast mila, super bi nocas :proleće : Sem mlakog vina migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:00 pm

Astra ::
Ali,moram dodati,nisu me pustili do pola 10 jutros,nisam stizala pustiti sve pjesme koje su narucene...sad je malo i na vama da zadrzite slusaoce od nocas i jutros....jer jednom sam se iznervirala bas zbog toga...ljudi taman osjete da imaju mjesto za druzenje uz dobru muziku i onda muk danima (bar lista da ide)

Pa znaju ko zna..I ko ispinjava obećanje.E u ostale se ne pouzdaj...Ide traka da ide muzka,Op šipak..Nigde muzike.Et,obe
ćanja..
U sebe da.Jer uz forum ,i čet je i ovde i tamo pun.Tako dok je tebe,biće i mjuze.Ostalo cherry
Zato...Mi smo tu noću:)))))))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:02 pm

Astra ::
Ali,moram dodati,nisu me pustili do pola 10 jutros,nisam stizala pustiti sve pjesme koje su narucene...sad je malo i na vama da zadrzite slusaoce od nocas i jutros....jer jednom sam se iznervirala bas zbog toga...ljudi taman osjete da imaju mjesto za druzenje uz dobru muziku i onda muk danima (bar lista da ide)



Hahaha tesko da bi to bilo ko drugi izdrzao. ocene

Meni nije problem pustiti muziku,ali sa ukljucenjem je vec problem.Neki znaju da ustajem suvise rano,tako da sam ja max do 22 u krevetu.Jedino petak i subota (ako ne radim) ,ali tada su mi klinceze kuci i trudim se vrijeme posvetiti njima.

A sto se muzike tice i neku noc je islo do neka doba (dok SAM ne blokira)...tako da ja kad vidim da je radio Off,mogu uvijek pustiti da ide muzika sa liste,a vi ostali,kada hocete i mozete preuzeti,samo me izbacite i preuzmite radio.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:08 pm

Uh al ce da se cita za dve,tri godine u spomenaru,Astra nije spavala od juce,jos uvijek nije legla...hahahah,ma more Murat izdurat uz dobro drustvo!

Na to Bosno moja apeliram,ne samo ti,vec i drugi,vrijedi i muzika sa liste dok neko ne preuzme...eh sad mi pade na pamet jedan citat,zaboravih ciji....

Danas zivim u samoci,
al sutra ce neko doci
a taj neko ,kad bi bio ti...

mislila sam napisati dok ne upadne neko,a taj neko,obicno bi bila ja...hahahah.

Aj sad,caos,postacu jos aktivan clan foruma...mante se spomenara,ajte malo na Milevu

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:22 pm

Astra ::


Aj sad,caos,postacu jos aktivan clan foruma...mante se spomenara,ajte malo na Milevu

smehsmeh
Naravno da trebaš biti aktivna , kako bi to izgledalo da si pasivna ???
Mene su "usrećili " provajderi , digli cenu na duplo -za ona 4 mb ,a to mi ne pada na pamet da plaćam ....pa sad kada se još i klinjo nakači sa on line igricom na 2,5 mb ...nema teorije da SAM radi , samo se sve "smrzne "
Sad će on na raspust -pa će da pušta dok sam ja na poslu ...od mene ionako nikakve koristi, popularan voditelj k*o Osama Bin Laden u Americi .. :eee:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:28 pm

Ne kukaj lenčugo.. .Mene je jučer šlograla sa cenom od 8Mb i 20.. :eee:
Ne bi te ubilo sat vremena uveče,da pustiš glas...
sa 4 odlično štima.Sam zatvoriš sve programe..E treba hteti.A ti si sam,pa bi mogao.Rekao si da imaš novu mjuzu.
A da ako sediš pored kompa dugo..bojiš se da ne dobiješ žuljeve,hoću reći šujeve..

Tako ti meni jučer za farmu... :rlol:
A sad zini tam na radion.. peva










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:36 pm

Nemoj da uzimam Kijarin alat bom ,pa po glavici,klinjo nije uvijek kod tebe,klinjo ide u skolu i ne sjedi kao tajo do neka doba noci,a kad vec sjedis,da ne dangubis...pusti avaz iz ravnice...ima da polude sve Milice.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:39 pm

Samo uzmi i mazi ,možda dođe sebi..
Sedi celo veče,zajebava ljude ovde.Mene najviše,a mogao bi radit nešto korisno..
Neće..lenčuga..Koristi dete. bom










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 8:47 pm

Kijara-brm ::
...
sa 4 odlično štima.Sam zatvoriš sve programe..
Čitaj gore ...nemam više 4 nego 1,5 . I ne trebam zatvoriti ništa , forum, radio , tol*ko....može komp da podnese .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyČet Maj 05, 2011 2:11 am

bogme ,pisalo se ,svaka čast ,samo neznam šta je odjednom privuklo te silne likove ...da nije Astra shvatila šta je promaja onomad pisao ,nije sve ni u istim likovima ,priča je čudo ,zezanje i još nešto a to nešto če se pojaviti postepeno kad se bude izbacilo ono negativno što se još vuče kod pojedinaca ....želim vam još više slušalaca i svaki dan da radite bez prestanka ,samo nemojte odma trčati da se hvalite ,jer ko po pravilu posle bude tišina .Razmislite da li radite svi u interesu foruma ili da terate svoj hir kad vam se hoće .Još jednom ,da se ne tumači drukčije ,svako sa foruma može uporeedo da piše i na pričalici i na forumu ,pa zašto se onda ne ulogujete sa svojim nikovima da Astri bude lakše da zna ko je tu i sa kim piše ....Astra ,znaš ti zašto ovo pišem kolko god neko misli da promaja izigrava nešto, greši ...nadam se da su ostali svi moji postovi u vezi radija ,a stojim iza svake reči što sam rekao i napisao ,nažalost ,neko to nikad neće shvatiti ...puno dobre muzike i zezanja do besvesti al uz neke korekcije ..
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPet Maj 06, 2011 4:28 pm

E ovo ne moze da proce "nezabiljezeno" ...

Danubius Forum Radio

DJ ASTRA

Song : Ceca - 2006 - Zuto Pile

6.5.2011.

16:28


Ma čista 10 od Bosanke! :proleće :
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySub Jun 25, 2011 8:58 pm


SRETAN RODJENDAN NASOJ BOSANKI


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nocas muzika samo za Bosanku i njene goste!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptySub Jun 25, 2011 10:25 pm

u 22:22 smo na radio talasima...zbog nase Bosanke...
Blebetalo...SlatkicaS....Komsinica.....Danubius.....Aurora....anonimni komsija.....Breza....Dinci....

Jos samo da Bosanka pogasi svijece ,pa ko koga uhvati....ne za ples,vec u kolo!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyNed Jun 26, 2011 9:21 am

Draga Astra,ne da si me iznenadila...Ocekivala jesam muziku,ali bas proslavu mog rodjusa,to nisam.
Zao mi je sto sam se kasno ukljucila,ali tek tada sam mogla da sjednem sa svojim gostima.Do tada je bila trka -frka.
Od buke nismo uspjeli cuti sve sto si najavljivala,ali uglavnom,znali smo da ide od vas za Bosanku.
Veliko hvala tebi koja si se potrudila i ucinila da ucinis moje slavlje jos veselijim.
Veliko hvala svima vama koji ste bili na talasima DFR...koji ste kao prvo bili uz dragu Astru,a naravno i uz mene.I izvinite sto nisam mogla da vam pisem sinoc.Nadam se da razumijete...Komp sam prepustila bratu i alexeju,a ja sam...veselila se BRE!

HVALA VAM PRIJATELJI!

Voli vas vaša Bosanka

26.06.2011.

09:21











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPet Jul 29, 2011 3:21 pm

Danas,od 20h(otprilike) zurka na radiju....Crna Ovca cata slavi rodjendan,a mi smo naravno tu,da mu uljepsamo proslavu.
Ako zelite naruciti pjesmu,mozete to uraditi na stotinu nacina...ali bilo bi dobro da mi napisete na PP...da mogu naci ako nesto nemam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyPet Jul 29, 2011 5:41 pm

Astra ::
Danas,od 20h(otprilike) zurka na radiju....Crna Ovca cata slavi rodjendan,a mi smo naravno tu,da mu uljepsamo proslavu.


Crna _Ovca je na Danubius Forumu od 21 12 2007 .

Dakle , jedan od dinosaurusa Danubius Foruma (nismo izumrli , još se držimo ) [You must be registered and logged in to see this image.]

Naravno da ćemo uveče biti tamo [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 2:58 pm

Večeras DF Radio slavi svoj prvi rodjendan .

Pozvani su svi članovi i njihovi prijatelji -a vidim da je za ovu priliku napravljen i video (super , meni se svidja ) ,pa ćemo videti kako će ispasti ,da li će biti moguća uključenja uživo svih raspoloživih DJ .

Kako god da bude -radio radi , zahvaljujući najviše naših DJ zvezdama -Astri i Bosanki ,kao i svima drugima koji se povremeno uključe .

Da nema vas,i vaših vernih slušalaca -ne bi bilo ni radija , hvala svima ,vidimo se večeras . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 4:08 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

Pa evo himne i u spomenaru....ko voli,moze da preuzme sa linka.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 9:51 pm

2011-08-09 22:57:23
Angeo sa greškm : ufff
2011-08-09 22:56:53
Danubius: Veće narode...
2011-08-09 22:55:59
slatkicass: Hvala !!
2011-08-09 22:55:32
slatkicass: pa i ja volim taj sex - hihiihih
2011-08-09 22:53:10
Blebetalo: Shefe daj malo statistike hahahahaha
2011-08-09 22:52:11
Astra: sad vidjela...12 slusaoca...ima da radi i u buduce
2011-08-09 22:52:01
Blebetalo: I rado se secas te autobiografije hahahaha
2011-08-09 22:51:24
slatkicass: Ahaaammm!!
2011-08-09 22:51:23
Blebetalo: Astra koliko ja vidim ovom DJ-u jako odbro ide...mogla bi ti na zasluzen odmor
2011-08-09 22:50:42
Blebetalo: slatkicass to mora da je kriv Krivelj [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:49:29
Angeo sa greškm : ooo vidi pesmu...fala.. i ti si nama u mislima..pozdr av iz Crooo
2011-08-09 22:49:28
slatkicass: Blebi istomišljeni� �e [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:49:00
slatkicass: hahahhahaaa... ne dalje OD Morave i Fergusona aaa?? [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:48:26
Angeo sa greškm : dovedi ti ovog dj-a..što džingluje[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:47:49
Blebetalo: Do novog fergusona
2011-08-09 22:47:20
Astra: drze se ti Cojla...znas dokle ces stici...hahaha h
2011-08-09 22:46:42
Blebetalo: Angeo skoro si se ispravila malena [You must be registered and logged in to see this image.] jos malo i bice dobro..pa ti misli da tebe Blebi samo ebava
2011-08-09 22:45:49
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] o slatka... paz se da te ne iskvare Brezujka i Asturka
2011-08-09 22:45:37
Angeo sa greškm : hahhahahhahahh ah..pa ceo vreme piše AMGEO A NE ANGEO..BLEBI JA MISLILA TI ZAEBAVAŠ...ZA SLOVA
2011-08-09 22:43:41
slatkicass: Kjareta veče malena...cojle - opajala sve!! [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:43:21
Astra: daj malo teksta...sefee e
2011-08-09 22:43:11
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] il sad u ritmu
2011-08-09 22:42:54
slatkicass:
2011-08-09 22:42:44
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] da l je slatka sve opajala [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:42:40
Amgeo sa greškm : hahhahhahah..v eče devojke.Slatka i Atra..koje želje..izgubi o Dj..sve
2011-08-09 22:41:56
slatkicass: Gukni golube [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:41:38
Blebetalo: Ovo pesma za Kijaru a teco? [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:41:36
Amgeo sa greškm : bogami žestoko
2011-08-09 22:41:14
Astra: za mene spremite-Bjezi od mene...
2011-08-09 22:40:44
slatkicass: Pozdrav svima... na vreme uleteh
ljubiš me ko varalica [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:38:46
Blebetalo: DJ moze muzicka zelja?
2011-08-09 22:38:02
ASTRA: nemoj ti da se izvlacis
2011-08-09 22:37:56
Blebetalo: Samo ti sa nama podeli sta te muci Danubius [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:37:14
Blebetalo: Astra dosla na nastavak Lud,zbunjen bez normalnih?
2011-08-09 22:35:10
ASTRA: pozdrav svim slusaocima...
2011-08-09 22:34:28
Blebetalo: Amgeo sa greskom pripeces se ti na...radijon [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:34:01
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] de me nađe... i do Kilimandžara [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:34:01
Blebetalo: hahahahaha Danubius genije [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:33:46
Amgeo sa greškm : pripećeš se ti na radijon..hehhe hehheh
2011-08-09 22:33:11
Blebetalo: Nemoj u mraku da kucas pa mesas slova
2011-08-09 22:33:11
Amgeo sa greškm : Moja vilooo..cmok našem Zarebu..Brezic e:***
2011-08-09 22:32:47
Blebetalo: Amgeo ispravi se [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:32:36
Amgeo sa greškm : blebi..bemti puno jezero[You must be registered and logged in to see this image.])
2011-08-09 22:32:31
Breza: Cmoka Erikaaa
2011-08-09 22:32:16
Blebetalo: Imas neku pored sebe Danubius? Ajd dobaci ako imas viska meni i cojlu
2011-08-09 22:32:14
Amgeo sa greškm : a gde ti je?
2011-08-09 22:31:27
Blebetalo: erika pozdrav
2011-08-09 22:31:12
Blebetalo: pozdrav VELIKI za tebe cojle mangupe sa Kilimandz...[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:31:07
Amgeo sa greškm : erika veče[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:30:56
Amgeo sa greškm : cojle..fala... uzvraćamo[You must be registered and logged in to see this image.]..
2011-08-09 22:30:36
erika: dobro vece svima
2011-08-09 22:30:36
Amgeo sa greškm : ovako je sve počelo-MOJI SU DRUGOVI[You must be registered and logged in to see this image.])
2011-08-09 22:30:29
Blebetalo: Pusti sad zdralove veceras da lete gde hoce
2011-08-09 22:30:27
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] Mnogaja ljeta... živo zdravo i veselo. Pozdrav svim dangubama sa danubijusa [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:30:07
Blebetalo: refresuj Kijara duso [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:29:50
Amgeo sa greškm : kasni mi ovaj čet..
2011-08-09 22:29:22
Blebetalo: E usra ga sad Danubius [You must be registered and logged in to see this image.]
Nisi moraod a se tako sam hvalis...mi bi to bolje [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:28:15
Blebetalo: Ima ovde cat
2011-08-09 22:27:52
Amgeo sa greškm : hahhahahah...
2011-08-09 22:26:56
Amgeo sa greškm : zaboravljen je čet staviti na forum..ccc
2011-08-09 22:26:34
Blebetalo: jasno,glasno., precizno [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:25:56
Blebetalo: Astra slusaj i uci kako treba DJ da se cuje [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:25:03
Blebetalo: Kijara oces i posle da ebes DJ-a da znam da li da uzmem da vodim radio [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:24:42
Amgeo sa greškm : eb ga ti Blebi...
VEČ E SVIMA KOLIKO VAS IMA:
2011-08-09 22:24:32
Breza: Pozz Anđelek,Cojli ću..dežurna večeras za pozdravljanje. .hi,hi
2011-08-09 22:24:02
Amgeo sa greškm : džingl odličan..
2011-08-09 22:23:55
Blebetalo: pa ebi ga Farmina [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:23:43
Breza: Pa ajd govori..eno Blebatalo i Astra kišu šalju ,da nam ne pokisne radiooo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:23:33
[email=cojlebre@hotna%20il.com] cojle:[/email] čujemo... čujemo... i Ravna Gora sluša [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:23:13
Amgeo sa greškm : veče svima..šta se ovaj dere.ko gluv na telefon..hehhe hehh.beš Dj..-a
2011-08-09 22:22:08
Blebetalo: Evo kod mene provala oblaka cim si progovorio [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:21:35
Blebetalo: Ma cujes se
2011-08-09 22:21:27
Breza: Đesss
Gazdaa a,čekamo te-- [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:20:03
Astra: tooo,Jugooo
2011-08-09 22:19:53
Blebetalo: Hocemo DJ-aa [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:18:07
Astra: Ja sam se iskljucila...u padaj Dany
2011-08-09 22:14:36
Blebetalo: Jedva cekam 21:15 [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:14:13
Astra: spremite kisobrane,sad ce prolom oblaka...stize DJ Dany uzivo
2011-08-09 22:11:59
Danubius : Ukljucicu se u 21 15 Valjda znam jos ...
Necu ja dugo ,prepusticu boljima
2011-08-09 22:09:10
Blebetalo: jes DJ uzivo [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:09:04
Astra: padam od smijeha,imam 8 emisija na cd
2011-08-09 22:08:24
Breza: Na forumu je zanimljivije mada nema Izeta..ha,ha,h a
2011-08-09 22:08:01
Astra: Ocekujemo ukljucenje uzivo DJ Danubiusa
2011-08-09 22:07:11
Breza: Pozdrav narafski svima

[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:06:31
Blebetalo: Pa za to samo dodjes na forum hahaha
2011-08-09 22:06:10
Breza: Ljubac i tebi Astrić!
[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 22:05:37
Astra: jok,gledam lud zbunjen normalan
2011-08-09 22:02:38
Blebetalo: Astra pa dobro majka mu stara gde se ti smucas? Farma hahaha
2011-08-09 22:00:59
Astra: Ljubac Brezico...Bleb i
2011-08-09 21:50:51
Blebetalo: nadje se poneko
2011-08-09 21:41:58
???: pozz...imal koga na chatu
[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 21:40:22
[email=acanata032@gma%20il.com] tasana065:[/email] [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 21:28:06
Blebetalo: Pa rodjos je...a i utorak [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 21:27:14
Breza: Blebetaliću jes to ti nama došo?Pozz
Li jepo je znati da si tu
[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 21:26:06
Breza: Možda sam ja Puslica,ako je to ono šećerasto ,malo,
okrugl o a slatko
hi,hi. .. [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 21:25:11
Blebetalo: Pozdrav Breza
2011-08-09 21:24:21
Breza: Pozdrav svima na radio pričalici.. [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 20:31:41
Astra: LJubac za Borane...aaa Puslica spava da moze nocas da bude s nama...ili na vrijeme namiruje stoku.
2011-08-09 20:27:26
slatkicass: Ljubac Astra, Puslica je Kijara [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 20:18:49
Astra: e da mi je znati ko je PUSLICA,zvala bih ju da dodje odmah
2011-08-09 20:18:24
Astra: pozdrav svima od mene...ljubac!
2011-08-09 19:46:32
simasony: Puslice gde si?
2011-08-09 19:46:02
???: Pozdrav za Kijaru
2011-08-09 17:43:49
Komsinica: Ljubac cure[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 17:43:15
slatkicass: Astra, sve pohvale za video [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 17:42:49
slatkicass: Komsinice kisko -***
2011-08-09 17:40:54
Komsinica: Dobar dan[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 17:35:34
slatkicass: Dobar dan [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 17:04:05
Tim DFR: dobro dosli na nase talase...ugoda n dan zeli vam tim DFR
2011-08-09 16:36:00
Harite: pozdrav svima [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 EmptyUto Avg 09, 2011 10:32 pm

Angeo sa greškm : jesam ja spremačica..h eheheh
23:30:18
sonia: Dobro vece i srecan rodjendan [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:27:07
Blebetalo: Blebi ne psuje [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:26:57
Danubius: Statistike :broj slusalaca se naglo povećao Sa vama je DJ Blebetalo (očekuje se dalji porast) [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:25:38
Angeo sa greškm : Blebi psuje na radiju[You must be registered and logged in to see this image.])
2011-08-09 23:25:09
Angeo sa greškm : kakav glas..hehehheh :p
2011-08-09 23:24:11
Angeo sa greškm : uvati danubiusa
2011-08-09 23:23:05
Astra: ljubac poslije duzeg vremena...al lazem
2011-08-09 23:22:54
Danubius: Super...nema prekida

2011-08-09 23:22:27
???: opaaa.sentis,m ani mikrofon,ajmo zaplesati Blebi
2011-08-09 23:17:11
Blebetalo: kad ovo sokocalo izadje refresujte stranicu
2011-08-09 23:15:22
Blebetalo: gde on vidi prave DJ-e?
2011-08-09 23:14:06
Danubius: Ide jos Jugo pa ja izlazim Upadjte
2011-08-09 23:13:05
Angeo sa greškm : ovaj dj se smeje..ko l.. na brašno..hahha hahhahha
2011-08-09 23:13:03
Blebetalo: Stize nam David Gueta hahaha
2011-08-09 23:12:34
Angeo sa greškm : pukla veza Blebi...Begaj bre,imaš ti svoj flaster..hahha hha
2011-08-09 23:11:53
Angeo sa greškm : ooo sat vremena kuka kad će sići...MISLIM NA DJ-A U POKUŠAJU...
2011-08-09 23:11:41
Blebetalo: Angele moj a preko interneta? [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:11:15
Angeo sa greškm : nemrem ja preko žice...
2011-08-09 23:10:46
Blebetalo: Je li Astra ko je zmija a ko zaba od nas dvoje? [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:10:42
Angeo sa greškm : Blebo ovo za tebe..hehheheh ..čekaj me se..
2011-08-09 23:10:28
Blebetalo: Angeo ti ces da mi se prepnes [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:10:16
Astra: Blebi,jesi spreman?
2011-08-09 23:09:37
Angeo sa greškm : Blebi se sređuje da se pripne na radijon...hihi ihih
2011-08-09 23:09:18
Blebetalo: Ja se ne izvlacim...ja posteno [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:08:52
Angeo sa greškm : naravno da nije.nije prava žena..hahhahh aha.nije došla tebi..
2011-08-09 23:07:34
Breza: Blebetaliću ne izvlači se..dugo si i ti ljenčario..[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:06:55
Blebetalo: Narocito tvom Amgeu s greskm
2011-08-09 23:06:49
Breza: Ma on je ljen Anđelek ,to ti je..hi,hi
Al izbor glazbe mu je po mom guštu pa žmurim ..[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:05:46
Angeo sa greškm : Memorišem..ha hahhahah..ima� �ete posle čemu da se smejete[You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:05:34
Blebetalo: Ocemo Danubiusa,ocem o Danubiusa [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:05:13
Angeo sa greškm : Brezo..fali mu muzike[You must be registered and logged in to see this image.])
2011-08-09 23:05:06
Astra: evo mjesta,Kijara memorise sve
2011-08-09 23:04:34
Angeo sa greškm : svaka i jeste prava..ne daviii[You must be registered and logged in to see this image.])
2011-08-09 23:04:19
Breza: A šta tebi fali Dangubiuse kao DJ-u..namjerno begaš.. [You must be registered and logged in to see this image.]
2011-08-09 23:02:57
Danubius: Neka se pripreme PRAVI DJ ovi... izlazim u 22 15 ...Pa da se zabavljamo kako treba, ok?
2011-08-09 23:02:56
Angeo sa greškm : _Batonbreucki_ ..veče...
2011-08-09 23:02:10
Angeo sa greškm : nema svađe,a prvi na temama..RATNIK ...[You must be registered and logged in to see this image.]DD










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





…    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: … DF Radio Spomenar ……   …    DF Radio Spomenar      …… - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
… DF Radio Spomenar ……
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Forumski Radio - Forumsko Pisanje i ostale nebuloze
» CHAT i DF RADIO -kako pristupiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: DANUBIUS FORUM RADIO/YOU TUBE /FACEBOOK-
Skoči na: