DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Sta Vas nervira na forumu?

Ići dole 
+54
Danubius
debilko
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
dusicaa
pesma
PJER
sunrise
Marea
Ladyintheblack
ZoxZoja
sonia
Blebetalo
cojle
Gothic
Lakota
brdjanin
Lena **
zoran1970
Amadeus
Andjela97
sunasce
Tattoo
Zana
MonteGirl
emanuella
Noisette
Kum
doctorr67
Okano
Divljakuša
NeObicnA
montoya
Sikret
tvrtko
Uther Pendragon
smile^^
Samhain
komunikativn@
drdoktor
LINDA
slatkicass
Firestorm
Lily
determinanta
sanjalica.ns
nada.nada
Najda M.
Samouka
bosankaa
Crna_ovca
Nut
brunolino
dejan
58 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPet Jun 10, 2011 6:36 pm

First topic message reminder :

Nut ::
Kijara-Brm@
Citat :
NUT DA PRATIŠ OGLASNU I ŠTA JE NOVO NA FORUMU ZNALA BI DA NA SVAKOM FORUMU I PODFORUMU IMAŠ IME UREDNIKA..UOPŠTE NIJE TAJNA..OD KUD TI TO?
..

Zao mi je ..ne postoji na svakom...(psihologija ..psihijatrija..recimo...Reci mi ovako javno...Biti urednik,podrazumeva i odredjena znanja iz nekih oblasti zivota'...zar ne?..ne samo brisanje postova,i kontrola svega sto je napisano...
Taj neki urednik bi trebao da oblasti koje uredjuje poznaje bolje od vecine... ..Sta kazes na to...?....recimo... podforum ljubav..podrazumeva i poznavanje mnogih aspekata emocionalnog zivota i jos mnogo toga....

Dogovr je bio urednik na svom delu foruma je taj koji briše spam,smajliće,i postavi neku temu,a može je i naravno drugi postaviti.Eto toliko.Mali zadatak ,da se rastereti forum.A na kojim delovima nema urednika.Nije se prijavio za uredništvo..
A posebno je ako neko želi da vodi neke teme,oblasti.Dobije svoj deo na podforumu.KAO TETA NUT:)))

Eto sad neka se oglasi gazda kuće..:)

hahahhah Astra... ruza










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
tvrtko
Učenik škole života



Datum upisa : 12.12.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 5:52 pm

e vis ima jedna vrlo vazna,,,,,,,,,nista,bas nista me ne nervira,,,,,,,,,neznam kolko to dobro,,,
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Apr 30, 2012 6:39 am

Toj ti niS'T ne valja.. pogubno po zdravlje bolan.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino




Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 6:43 pm

Iskreno nista Jedino sto mi je neki dan zapelo kad sam pokusao da udjem tu preko mobilnog desilo se sljedece. Forum otvori super itd. Brzo sve itd. Ali cim sam kliknuo na neku od tema pojavi se neka sexy reklama u kojoj Vam nude tamnosnje usluge za 5€ mjesecno itd. I to se desi samo jel kliknete na temu. I zanimljivo tu i na jos jednom forumu. Kod drugih normalno funkcionira. Eto to mi je islo na klinac.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 7:46 pm

brunolino ::
Iskreno nista Jedino sto mi je neki dan zapelo kad sam pokusao da udjem tu preko mobilnog desilo se sljedece. Forum otvori super itd. Brzo sve itd. Ali cim sam kliknuo na neku od tema pojavi se neka sexy reklama u kojoj Vam nude tamnosnje usluge za 5€ mjesecno itd. I to se desi samo jel kliknete na temu. I zanimljivo tu i na jos jednom forumu. Kod drugih normalno funkcionira. Eto to mi je islo na klinac.

... kako im se isplati reklama?... garant su neke dobre cice a ne k'o one kalašture kod spomenika koje traže 10€ pa na više... 'bem ti državu... ma, ja bi' njima ugradio baždarene prcometre pa u celoj zemlji ista zaštitna cena jeba...
rasta

anex:

... evo, ja samog sJebe nerviram kada me u'vati ludilo pa pišem svašta... oterajte me il' banujte...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 8:39 pm

rijec na slovo,Dz,R,S....debilna igra skroz...i redanje iste teme....kao muzike sve na isti kalup...ili blogova sve redom,koga znas i ne znas,ko dolazi ili ne dolazi...kad se zatrpa portal takvim stvarima...odusevim se ,da se pitam da li to neki rade da odbiju clanove da nam se pridruze.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 8:49 pm

Šta sad trenutno slušate

DF-Radio
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 8:52 pm

promaja ::
Šta sad trenutno slušate

DF-Radio

Lave,imas cmokic za nervozu..... aplauseee zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptySub Avg 11, 2012 8:58 pm

Ja razumem kad se napiše šta se sluša ,koja pesma,koja grupa...al pored teme o D.J -OBAVEŠTENJA...ovde pisati slušam D.F-Radio mi je baš....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 6:16 am

promaja ::
Ja razumem kad se napiše šta se sluša ,koja pesma,koja grupa...al pored teme o D.J -OBAVEŠTENJA...ovde pisati slušam D.F-Radio mi je baš....

E to ti je zato što niko ne čita obaveštenja .Znaš koliko ljudi kaže -pa nisam znala da se emituje ? Pa pored svih obaveštenja i uputstava -neko "ne zna "kako ući .Kada se napiše da se sluša ,bude da slušaju ,a ne uđu na chat . Nekada DJ jednostavno pusti -i ne obavesti da se emituje .Radio nema satnicu ,i bude i kad se ne nadaš -recimo, Sibil zna i sa posla pustiti ,pre podne .
A najvažnije ...."neko" se obavesti da je "neko "tamo ...nemoj da si takavvvvv...bio si i ti mlad i ruza (radio ima odličan PV chat ) love 1
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 6:17 am

Mene nista ne nervira.Iznenadjuje me velika demokratija na forumu
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 6:19 am

Jest....zato je sef sve cesce na radiju...istina ne obavjestava na temi sta slusam...ali imamo mi raznih mogucnosti obavjestenja a da pri tome nikoga ne nerviramo.
Sic tamo...namcore....neka se vole ljudi gdje god hoce...samo nek ostale ne smaraju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 8:52 am

Secret* ::
Mene nista ne nervira.Iznenadjuje me velika demokratija na forumu
To i jeste koncepcija foruma od početka . Svi jednaki i svi ravnopravni, nema "činova" ,"starih" i "zaslužnih" , nadnacija i vređanja ,"ljubimaca" i povlašćenih .Ali nije lako to i sprovesti ,nekada .



Astra ::
Jest....zato je sef sve cesce na radiju...istina ne obavjestava na temi sta slusam...ali imamo mi raznih mogucnosti obavjestenja a da pri tome nikoga ne nerviramo.
Sic tamo...namcore....neka se vole ljudi gdje god hoce...samo nek ostale ne smaraju.
Ako nisam tamo -što nisi .Ako jesam -što jesi .Ako ne obavestim -što nisi .Ako obavestim -smaraš . Et.... [You must be registered and logged in to see this image.]
A sada obevštavam da su na radiju -Astra,Boske ,Kijara i Nikita (i Sibil bila do nedavno ,da se oprosti ,ide na put)
Pa ko neće da dođe -ne mora [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 8:59 am

Ma ...ko i u svakoj kuci...ima svega i ljubavi i sexa i svadje...sve to ide u radni staz....,sreca,ja imam rjesenje ...kad me nesto ili neko nervira...upalim tutac i odem...a ovdje logout i cao.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 9:22 am

kad...neverne Tome krenu sve da lome...... muhaaa










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 10:27 am

Jbt,odgovoriš na temu ,napišeš svoje mišljenje i jednostavno kažeš šta te nervira ...odma ide odbrana,zaštita,sugestija...da li vi možete sami sebi da kažete -vidim ,znam ,čitam ,pratim,da li mi treba svaki dan obaveštenje gde mi se nalazi radio ,kako da se uključim,ko je sad trenutno tamo i da li je zezanje u toku ili ne ...mislim da je malo debilozno ,pogotovo što svi vi koji dolazite na radio chat to već znate .Ima tema za radio ,traka,obaveštavate i ja sam samo rekao da me to malo nervira jer ispada da ovde neko misli da su ljudi baš toliko debilni da im se mora u toku dana dva tri puta napisati da je zezanje u toku na tom i tom mestu ...a na temama nema zezanja ???
Jednostavno ,u početku sam mislio da prećutim al vidim da ima dosta skolovanih i načitanih pa mi nije sad nikako jasno kako niste dosad naučili i ostale kako da uđu na chat nego vam jedna Astra ,bosanka ne ulaze jer ne mogu ,znači nisu uskraćeni samo nepismeni i oni koji imaju problem sa potencijom ili mladom ženom(kako napisa alfa i omega radio čata)nego možda bude problem samo u prilazu pojedine osobe -osobi .
Ne bih da talasam više ,al pošto smo forum kako kaže Deni ,bez da imamo neke rigorozne zakone ,ja sam samo izneo svoje mišljenje na tu temu ,isto ko što je jedan forumaš izneo svoje mišljenje da ne može da se piše od (ovoga)ko ni od montoje i doka...čevek napisao jer nemože da se istakne ,pa nikom ne treba objašnjavati zašto je on to napisao ,tako i ja mislim da Deni nema potrebe da piše odbrambenu disertaciju ...napiši šta tebe nervira da i mi malo obratimo pažnju na to ,tebe nervira Ceca al ti ne zatvaraš tu temu ...vrlo interesantno .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 10:55 am

promaja ::
Jbt,odgovoriš na temu ,napišeš svoje mišljenje i jednostavno kažeš šta te nervira ...odma ide odbrana,zaštita,sugestija...
Pa moraa breee. Astra i Boske su nasle sta je .Win 7 zeza iz nekih razloga ,i sad dolaze kad žele i mogu .A ima troje koji se redovno bune -a nema načina da im se objasni kako da uđu , veruj . Sve se pokušalo -džaba.
Kaži šta hoćeš-ali kad napisah eto danas ko je tamo -dođe odmah još par forumaša . I jeste odmah drugačija (bolja ) atmosfera kad nas 10 piše i zeza se tamo , nego kad je standarnih 3-4 .
E sad ...i meni se ne dopada kako se neko izražava (radio) ili kako neko potencira jedno te isto (teme, forum ) ali šta se tu može .Svako ima svoje -pa imamo na hiljade tema , digni koju drugačiju ,što nije igranje ,ili sam pokreni neku drugu ?
Za Cecili sam objasnio zašto stavljam .
Što kaže Astra ...pa niko ne siluje nikoga da odgovara na teme koje se "vrte" ,ima drugih. Neko voli blogove ,neko igrice ,neko slikice,neko da političi ,neko da provocira ,a neko samo da piše pp ,uopšte ne piše na temama .
Sad je opet IN vrbovati za druge forume .
Pa šta ja tu mogu ?

A neka si rekao šta misliš ,i uvek treba.
Jbg...neko shvati,pa prestane ,a neko nikada ,nismo isti ,no forum je svačiji i svako ima pravo da piše šta i gde hoće -dok ne vređa.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 11:13 am

Ma ja ću uvek napisati šta mislim ,prozovi me i nema problema,dobiće svako odgovor.Daleko od toga da svako ima pravo ,pa ja sam samo odgovorio na temu ...možda sam trebao napisati da mi je sve potaman ,da me ništa ne dotiče ...daj,pa nisam ja 50 banki sprcao na klanjanja i izvinjavanja kako se kome digne.Sam si rekao ,svako ima pravo ,ja nisam ničije pravo oduzeo niti podcenio .
Ali,Deni ,nećeš me ubediti u to da ja treba da tebi napišem šta slušam da bi ti došao na radio chat da bi se zezao...ako je tako ,onda me stvarno počinješ zabrinjavati.Ja ne želim da me neko pogrešno shvati a ni tumači ,napisao sam samo šta me nervira ,al sad da se ja baš toliko potresam ,da ne mogu da se zezam ...e to nije niti će biti ,al da ću na toj temi adekvatne odgovore staviti ,oću sigurno ,ljutio se neko ili ne ,ja mislim da je to čisto baš .....
Mislim da ne bi bilo nikako korektno da počnem da stavljam neke radio stanice ,na primer ja ih slušam i da li je to fer sa moje strane onda ....šta će da se onda piše .Ovaj oće da minira forum,ruši radio ,minira sve ...a ova budala samo nije od onih koji se kopčaju na leđa,i zna da se drži pravilnika na forumu.


Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 2:26 pm

....sad su mi mnoge stvari jasnije...... :rlol:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 4:25 pm

Mnogo šta,ali Tjutim zubbb











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 4:28 pm

bosankaa ::
Mnogo šta,ali Tjutim [You must be registered and logged in to see this image.]

i ja odustala... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 4:29 pm

bosankaa ::
Mnogo šta,ali Tjutim zubbb

nemoj da cutis....ja sma radoznala....ahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 4:31 pm

Kijara-brm ::

i ja odustala... [You must be registered and logged in to see this image.]

ove....što brzo odustaju..... booored :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 4:37 pm

montoya ::
Kijara-brm ::

i ja odustala... [You must be registered and logged in to see this image.]

ove....što brzo odustaju..... [You must be registered and logged in to see this image.]

stra me da ne vrisne net.. pa neću uspeti poslati ceo post...

posmatram neke "nove",koji nas "posmatraju"--kako kažu..još vas istražujemo.... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
NeObicnA
Unusual
NeObicnA


Godina : 40
Datum upisa : 10.08.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyNed Avg 12, 2012 5:12 pm

kad u mojoj blizini ima nervoznih i ja se iznerviram do suza.. :jezzz:


cola
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 12:17 am

Obozavam da vidim sta ljude nervira:)))))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 4:16 am

promaja ::
..
Mislim da ne bi bilo nikako korektno da počnem da stavljam neke radio stanice ,na primer ja ih slušam i da li je to fer sa moje strane onda ....šta će da se onda piše .Ovaj oće da minira forum,ruši radio ,minira sve ...a ova budala samo nije od onih koji se kopčaju na leđa,i zna da se drži pravilnika na forumu.

Ma ne bi bilo nekorektno .Imaš ljudi koji idu na više foruma i radija ,i ne kriju to ,pa ok . Pa kod nas nije ni zabranjeno "reklamiranje" još im stavim baner u potpis ,ako žele . Ali, jeste da ima tu jedna loša stvar-time se minira trud onih koji daju svoje vreme i sebe u naš radio ,i imaju pravo da se osećaju povređenima ,mada će korektan čovek napraviti pravu meru .
Nije tajna da dosta naših ide i na Astrin (Orao ) radio ,odem i ja nekada ,no tu nema konkurencije , nego se radi o prijateljstvu ,a bogami i međusobnom ispomaganju .
Ono što zaista nije u redu -je vrbovanje članova "iza leđa" ,i sigurno mi nije drago videti čitave "kopije" našeg foruma drugde ,ali šta da se radi ...Opet je to ispit lojalnosti i korektnog odnosa ,i ja sam uglavnom zadovoljan našim forumašima ,iako bih voleo da tu energiju ispoljavaju ovde -a ne "tamo negde" .Još uvek smo dovoljno "mali" da budemo familijarni ,i dovoljno veliki da istrpimo poneki gubitak.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Divljakuša
Wild Thing
Divljakuša


Datum upisa : 13.07.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 4:43 am

Dugi postovi 99i
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 5:01 am

Divljakuša ::
Dugi postovi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo na moj AtReS? [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ok,tačno je ...ali ja ne umem sa tri reči da odgovorim na temu ,naročito ako je ozbiljna .
Ipak je ovo forum ,a ne chat ili FB ...pa da je "like" ili "LoL" dovoljno .
Kriv -no ,zaista ne umem drugačije .Ne mogu da na recimo "pedofilija" napišem -pobiti gadove ,i time "sve kažem" . Tako svi mi-i šta onda imamo od teme ? Može "lock" .
Ozbiljna polemika ne može da se vodi bez argumenata ,a to traži prostora.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Divljakuša
Wild Thing
Divljakuša


Datum upisa : 13.07.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 5:09 am

Danubius ::
Divljakuša ::
Dugi postovi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo na moj AtReS? [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa ok,tačno je ...ali ja ne umem sa tri reči da odgovorim na temu ,naročito ako je ozbiljna .
Ipak je ovo forum ,a ne chat ili FB ...pa da je "like" ili "LoL" dovoljno .
Kriv -no ,zaista ne umem drugačije .Ne mogu da na recimo "pedofilija" napišem -pobiti gadove ,i time "sve kažem" . Tako svi mi-i šta onda imamo od teme ? Može "lock" .
Ozbiljna polemika ne može da se vodi bez argumenata ,a to traži prostora.

LOL :zubi3:

Nije se odnosilo na tvoj post konkrit , msm na forum u celini gde se tupi o nekim stvarima sa puno reči a ne kaže se bašš ništa migg
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 5:36 am

mene nista ne nervira , ja sam mali pa puno toga i ne vidim... :zubi3:


inace biti Admin foruma to Vam je ko da ste preuzeli ulogu vodokotlica... :zubi3:


jbt. ako sad ne izletim necu nikada... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Avg 13, 2012 7:22 am

Deni ,u pravu si ,al ja znam šta sam napisao i zašto a i ti si dovoljno bistar i shvatio si post.
Odgovor je dat na temu i ništa više.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 3:34 am

ma sve mi je potaman,ali nije to pitanje zar ne? zubbb

nego ŠTA? ljudi brkaju pojmove koliko vidim.....

nervira me sto me nista ne nervira zubbb
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 5:36 am

Forum je najbolji mogući, ima sitnica, ali to je van domašaja moga intelekta. Verovatno mora tako da bi se opstalo.
Sve je ok, nemam reči.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 5:37 am

Uh zaboravih, ne volim ovo pisanje u stihovaima, nekako mi deluje primitivno.
Jebeš rimu bez neke jake metaforične poruke. To me sve podseća na moju nepismenu babu koja je tako sklepala stihić za sekund.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 5:41 am

Posalji babu na forum....bice joj fino ovdje smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 5:43 am

Ma umrla jadna pre pojave interneta.Inače bi ostala legenda.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 5:48 am

debilko ::
Ma umrla jadna pre pojave interneta.Inače bi ostala legenda.



jel makar bila zvezdas... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 9:21 am

Ne, takva devijacja u mojoj siroj familiji ne postoji.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyUto Avg 14, 2012 12:25 pm

Divljakuša ::
Dugi postovi 99i

isti su ko i kratki....samo duže guše...... :329340: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 5:41 am

A mene opet nervira post sa -da ,dobro sam ...ili -videla sam ...to što neki chateri dolaze na forum i chatuju ovde ne mora da znači da i mi svi treba da pišemo što kraće ...ovo je forum cenzura
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 7:07 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 10:35 am

O, glupe li teme..., pa šta bi bilo kad bi svima uvek sve bilo potaman...??? krsti se
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 10:42 am

... nemoj da se nerviraš o-oo-oooo, nemoj da se nerviraš...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kum

Kum


Datum upisa : 17.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 11:12 am

tek sam stigao, sad cu da vidim sta me nervira ironic3
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 12:40 pm

ma djes kume,dobro nam dosao i pazi da nikog ne nerviras smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kum

Kum


Datum upisa : 17.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 12:48 pm

Astra ::
ma djes kume,dobro nam dosao i pazi da nikog ne nerviras smehsmeh

ma ne brini, ja sam fin gospodin covek, djentlmen sto bi se reklo rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 12:50 pm

Ma vidim ti na avataru da si Finac....a Bog pa kum...ima li ko preci....samo ti daj....sve ostaje u familiji....zivio kume,aj naspi jednu s nogu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kum

Kum


Datum upisa : 17.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 12:56 pm

Astra ::
zivio kume,aj naspi jednu s nogu.

Hvala Astra ali nisam nikad to pio, mislim probao sam rakiju s'krusku, s'lozu i s'dunju ali tu s'nogu jos nisam... mada primamljivo zvuci :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Noisette
Diplomirana rospija
Noisette


Godina : 41
Datum upisa : 13.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 1:05 pm

Vid ovog Kuma,ju sto me nervira...odmah nek napisti moje prisustvo! booored
Nazad na vrh Ići dole
Kum

Kum


Datum upisa : 17.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 1:17 pm

oh kako je okrutna ova Noise, idem sada negde da placem u cosku :siso:
Nazad na vrh Ići dole
Noisette
Diplomirana rospija
Noisette


Godina : 41
Datum upisa : 13.09.2012

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 1:18 pm

cat
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 1:58 pm

Kum ::
oh kako je okrutna ova Noise, idem sada negde da placem u cosku :siso:

Nemo´se odma nerviras...dobices onu s nogu i sve potaman.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:06 pm

Vurtuelno-nedodirljivo jednostavno ne prolazi..... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:20 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
tema kaži kako se osećaš je muzička tema..
nije vas niko pitao kako ste vi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
to je u ćaskaonici.... [You must be registered and logged in to see this image.]

al ću vas tamo ... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:22 pm

nervira me metla od ove fine veštice..... :heat:
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:24 pm

Kijara-brm ::

tema kaži kako se osećaš je muzička tema..
nije vas niko pitao kako ste vi..

Džaba ti njima govoriš, vole ljudi više da pišu, no da lepe... :joint: :smeh4:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:25 pm

Kijara-brm ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
tema kaži kako se osećaš je muzička tema..
nije vas niko pitao kako ste vi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
to je u ćaskaonici.... [You must be registered and logged in to see this image.]

al ću vas tamo ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Zahvati malo više sa tom brezovanom ,ima dosta za brisanje ...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:26 pm

sanjalica.ns ::


Džaba ti njima govoriš, vole ljudi više da pišu, no da lepe... :joint: :smeh4:

ništa nije dzabe...ni kod babe..... muhaaa cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 EmptyPon Sep 17, 2012 2:38 pm

promaja ::
Kijara-brm ::
[You must be registered and logged in to see this link.]
tema kaži kako se osećaš je muzička tema..
nije vas niko pitao kako ste vi.. [You must be registered and logged in to see this image.]
to je u ćaskaonici.... [You must be registered and logged in to see this image.]

al ću vas tamo ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Zahvati malo više sa tom brezovanom ,ima dosta za brisanje ...

biće..najavljeno je jesenje čišćenje...i ostalo..
Čitajte oglasnu....:)

@doco..mogu ja i da odletim,na metli.... [You must be registered and logged in to see this image.]
@sanjalice..neka ih..dobri su oni svi.vole pisati.ih...
bolje no da ćute:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta Vas nervira na forumu?   Sta Vas nervira na forumu? - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta Vas nervira na forumu?
Nazad na vrh 
Strana 7 od 14Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Sledeći
 Similar topics
-
» TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: