DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 333310 Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Thumb_10










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Crna_ovca
Princ od tora



Datum upisa : 21.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Jan 07, 2009 6:02 pm

Astra ::
Ja bih prvu da pitam cime glanca stepenice!


Sta imas da je pitas.Pa vidi se da dupetom glanca...Zato joj se tako sija...stepeniste :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Jan 16, 2009 10:23 pm

Milica Majstorović iz „Operacije trijumf”

Uživam u ljubavi sa Lenđerom

Autor: M. R. | Foto:z. lončarević - z. raš | 16.01.2009. - 08:00

Milici Majstorović, jednoj od najlepših studentkinja „Operacije trijumf” za koju svi tvrde da poseduje muzički faktor iks i kojoj već prognoziraju veliku karijeru, život posle studiranja na akademiji „Operacije trijumf” se veoma promenio. Iz Kragujevca se preselila u Beograd, snimila je prvu pesmu „Savršeni par” koja je već postala hit i koja će se naći na prvoj kompilaciji pesama „Operacije trijumf”, uskoro putuje na turneju po zemljama bivše Jugoslavije i promenila je emotivni status - zaljubila se u mladog i uspešnog plivača Ivana Lenđera.

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Milica-x
- Sve se promenilo. Prvo, zbog posla sam se preselila u Beograd i živim u stanu sa Nikolom Paunovićem i Đorđem Gogovim - počinje priču za „Blic” Milica i objašnjava kako je deliti stan sa dva rokera sa akademije.
- Super se slažemo… Dobro je kako sam mislila da će biti. Imamo samo malih problema oko toga ko će da pere sudove, jer svako pokušava da se izvuče, ali je super. Eto, Pidža (Nikola) je zadužen za kuhinju, on nam uvek napravi neki dobar ručak - kaže kroz osmeh zgodna studentkinja koja je u finalnoj večeri serijala otpevala prvu pesmu „Savršen par” koja je na prečac osvojila publiku.
- Očekujem da ta pesma bude hit! Znam da je trenutno dosta slušana i tražena. Ja sam prosto prezadovoljna time - ističe ona i dodaje da bi u karijeri najviše volela da nastupa po festivalima, kao i da sarađuje sa Markom Konom koji joj je i uradio pesmu „Savršeni par”.
A ta pesma je zaista samo početak. Milicu i sve studente uskoro očekuje i muzička turneja u svim zemljama bivše Jugoslavije.
- Jedva čekam turneju. Skoplje, Zagreb… nikada nisam videla te gradove i drago mi je što ćemo svuda putovati, a drugo, nastupaću sa ljudima sa kojima sam živela, stvarno sam srećna - oduševljena je ona, a na pitanje kako će se studenti sada slagati kada nema kamera, dodaje:
- Uuuuuu (smeh)… Što se mene tiče, imam krug ljudi sa kojima se super družim, relativno sam sa svima u dobrim odnosima. A kako će drugi, stvarno ne znam. U svakom slučaju, biće zanimljivo - iskrena je ona, a o rivalstvu među studentima kaže:
- Time se ne opterećujem. Ko tako razmišlja, samo zamara svoj mozak. Meni je bitno kako ću ja da napredujem.
Pored toga što vešto grabi ka uspehu u muzici, Milica je veoma zadovoljna i srećna u ljubavi. Ona je već mesec dana u vezi sa perspektivnim plivačem Ivanom Lenđerom.
- Naša veza super funkcioniše. Upoznali smo se preko „Fejsbuka”, tome je kumovao moj trener plivanja. U početku smo se dopisivali, a onda je on došao na jedno gala veče i tada smo se spojili. Zaljubljeni smo! Bio je kod mene u Kragujevcu, upoznao je moje roditelje i oni su oduševljeni njime, kažu da je baš fin. Ljudi u mom okruženju su zadovoljni mojim izborom. I ja sam upoznala njegove roditelje. Baš nam je lepo - otkriva Milica i ne krije čime ju je mladi plivač osvojio:
- On je zaista pravi džentlmen. I bez obzira na mnogobrojne obaveze, uvek ima vremena za mene.
Iako Lenđer živi u Zrenjaninu, a Milica na relaciji Kragujevac-Beograd, ona kaže da sve ide normalnim tokom.
- Redovno se čujemo i viđamo se kada god imamo priliku. Razdaljina nije problem, sve smo regulisali. Očekivala sam takvu vezu i potpuno mi odgovara što i on ima obaveze, jer ja želim da se usredsredim na karijeru. Razumemo se, nekako smo se baš pronašli - zaključuje Milica
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Jan 16, 2009 10:24 pm

Pa neka im je srećno i neka uživaju u ljubavi.....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Jan 16, 2009 10:30 pm

Ja sam nakon duuuuugo vremena uspostavila kontakt sa bratom,dala mu kontakt putokaz za moje kcerke.trebate to vidjeti,kcer me pita dal je to moj ujak,pa ja ga ne znam,on kaze,ista je ti,a zar je to ona mala curica koju sam zadnji put vidio prije 18-19 godina.
Ipak je facebook dobra stvar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Slovenska




Datum upisa : 05.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Jan 29, 2009 4:29 pm

Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Candy41ny1
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Jan 29, 2009 10:05 pm

Slovenska ::
Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Candy41ny1


Pa napravi novi.......nikakav problem....i to kao Slovenska.....videćeš koliko ljudi će se smesta javiti za friedship ::da


nego...jučerašnji podatak...procenjuje se da na Facebooku ima oko 150 000 000 "portreta" kakav je trend, do kraja godine se očekuje još 50 000 000 Koja je to "državetina" .....nas koliko ono ima u Srbiji, nesto preko 6 000 000 ? :329340:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Jan 29, 2009 10:26 pm

S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyNed Feb 01, 2009 5:48 pm

Astra ::
S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB

Skoro da sam ostao bez argumenata, ali ne lezi vraže....... Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 153448


Pojavi se moj drug Mićo, i prilično uvredjeno kaže-a što ja ne prihvatim njegov poziv za prijateljstvo za FB ? Pa kad ga nemam.......a i ne zanima me......medjutim....(za priču je bitno da sam većinu stvari o kompovima naučio baš od njega , ali net mu nije bila specijalnost E sad, kada je i on uveo ADSL, stalno visi tamo) pa pošto voli da pojašnjava i proučava stvari, pokaže mi šta FB u stvari može, naravno na njegovom nalogu.........


Lepo pronadjem tamo dame za koje bih ruku u vatru dao da su se skinule sa neta....(to ima svoje razloge, zašto) ,imaju gospodje "prijatelja" koliko hoćeš , a i što bi išle na javne chat kanale -kada mogu tamo, lepo na miru...i da niko ne zna. Plus još ona mogućnost da su postirane slike , tako da su "pozivi na prijateljstvo" verovatno veoma česti...

Ono što me posebno razočaralo , neke od tih slika sam ja i pravio,(i malo i doterao) i stare su dakle, bar nekoliko godina.....ali se ne zamenjuju aktuelnijima, ccccc.........

Zaista, nekada pomislim da se nekima lakše skinuti sa heroina , nego sa "chata" A FB je savršena "dimna zavesa" :grrrrrrrrrr:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyNed Feb 01, 2009 6:19 pm

Ja recimo izmjenim samo bitne informacije na FB,znaci nesto kao sms poruka,znaci,nije svakome do chatanja,posebno ne sa nepoznatima,na FB imam samo ljude koje poznajem......a i s njima,kazem,razmjenim jednu recenicu ponekad u 10 dana.Ako zelim da drobim,okrenem telefonom i to je to,mnogo brze,ne cekam niciji odgovor vjecnost.
Medjutim,ako neko koristi taj link za upoznavanje,za skrivanje......nebitno,ne znam ni sta je u tome lose...svako trazi ono sto zeli,ja ga u svakom slucaju koristim u korisne stvari,a nikako za glupu bezvrijednu pricu kakve se citaju na chatovima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyNed Feb 01, 2009 8:35 pm

Nisam clan FB...dobivala sam pozive na email da se uclanim...
Ali iskrena da budem, meni bi to suvise bilo...
Misljena sam, da se bilo gde uclani, ipak je potrebna aktivnost , a ne samo povremeni pogled..
Vidim to sama po sebi ovde na forumu, nekad bih tako rado komentarisala, ali iz vremenskih razloga ne stignem..
Znaci cemu bih se i u FB petljala....

A sto se tice slika i slikica, nisam bas sigurna kolikko je to pametno, na toliko raznih sajtova
plasirati svoje slike...
Moze to i do neprijatnih situacija da dovede i da se zloupotrebi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyNed Feb 15, 2009 9:47 am

Britanci zavisni od kafe, čokolade i Fejsbuka
Autor: Blic online | 13.02.2009. - 08:32
Čokolada i kafa su "zakon" za današnjeg čoveka, ali ni društveni sajtovi ne zaostaju za njima, pokazalo je najnovije istraživanje sprovedeno u Velikoj Britaniji, preneo je "TechRadar".

Sajt "Fejsbuk" je treća stvar od koje zavise Britanci,ispred njega su neizbežna kafa i naravno, čokolada, izjasnilo se 3.000 ispitanika mlađih od 30 godina.
Ispitanici su tokom istraživanja odgovarali na pitanja vezana za navike na koje najviše troše novac i koje su probali da ostave, a obuhvaćene su i njihove nove navike.
Na listi deset najvećih zavisnosti primećuje se odsustvo cigareta i alkohola, što može da znači da su ispitanici nešto prećutali tokom istraživanja.

Lista 10 najvećih zavisnosti:
1. Kafa
2. Čokolada
3. "Fejsbuk"
4. Kozmetički proizvodi
5. Proveravanje izveštaja u banci
6. Brza hrana
7. Tračevi o poznatim ličnostima i rialiti šou
8. Vežbanje
9. Terapija za "kupoholičare"
10. Blekberi/iPhone

"TechRadar" navodi da je prvi korak ka lečenju zavisnosti priznanje da problem postoji, osim kad se radi o "Fejsbuku" - u tom slučaju možete da izvršite "Fejsbuk samoubistvo" gašenjem svog profila.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Feb 16, 2009 8:03 am

Fejsbuk platio kaznu od 65 miliona dolara

Školski prijatelji Mark Cukerberga, osnivača Fejsbuka (Facebook), podneli su tužbu da je Fejsbuk ukradena ideja.

Kameron i Tajler Vinklevos tvrde da je Fejsbuk ideja koja je ukradena sa njihovog društvenog veb sajta HarvardConnect, koji je kasnije preimenovan u ConnectU. Prema izvještaju advokatske kompanije Quinn Emanuel Urquhart Oliver & Hedges dvojica pomenutih su od Fejsbuk-a naplatili čak 65 miliona dolara, što predstavlja značajnu sumu novca.

Detalji suđenja nisu bili poznati do nedavnog istupa u javnosti firme ConnectU. Međutim, ova suma predstavlja mali procenat procenjene vrednosti Fejsbuk-a, ali ipak je i više nego dovoljna za oštećenu stranu.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Feb 17, 2009 12:48 am

Danas se desilo nesto sto me malo unervozilo,naime,na facebooku je kcer nasla sestru,iz ocevog drugog braka,javila joj se u zelji da ju upozna,sve bi bilo dobro da nije otac vidio i iskoristio priliku da i on napise mail kcerki nakon 17 godina,ona mi kaze da se sva tresla od bijesa.........ne znam kako ce to sad da se zavrsi,ona ne zeli da se cuje s njim,ja ne znam sta da joj kazem.
Ona je jadna,pozurila da izbrise sve podatke o sebi,gdje zivi da ju ne moze naci.......ocekujem da ce i mene poceti zajebavati jer naravno imam me u kcerkinom facebooku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Feb 19, 2009 8:57 pm

Čak 175 miliona korisnika popularne društvene mreže


„Fejsbuk“ šesta nacija po veličini


Autor: N. V. | Foto:AFP | 19.02.2009. - 08:01
Mark Cukerberg
Dejv Morin, vođa tima koji se bavi kreiranjem aplikacija na popularnom društvenom sajtu „Fejsbuk”, objavio je da po najnovijim podacima ovaj sajt za druženje ima 175 miliona korisnika.

Koliko se broj članova „Fejsbuka” ubrzano širi govori i podatak da ih je prošlog meseca bilo 150 miliona, pre dva meseca 120 miliona, a pre nešto više od četiri meseca „svega” 100 miliona.Najnovijim uvećanjem članstva „Fejsbuk” bi, kada bi bio proglašen za državu – kako je to u šali nedavno pisao njegov osnivač 24-godišnji Mark Cukerberg, postao šesta zemlja na svetu po broju stanovnika. Društvena mreža koja je nastala pre pet godina u studentskom domu Univerziteta Harvard uspeh duguje pre svega korisnicima koji ne žive u SAD i stariji su od Cukerberga i njegovih bivših kolega sa fakulteta sa kojima je osnovao sajt. Po podacima „Komskora”, firme za analizu interneta, više od 70 odsto članova „Fejsbuka” čine korisnici koji nisu iz Amerike, a većina „Fejsbukovaca” je starija od 30 godina. Svaki korisnik ovog sajta za druženje ima u proseku 120 „Fejsbuk prijatelja”, a članovi ukupno provedu više od tri milijarde minuta na stranicama sajta. Više od 15 miliona korisnika barem jednom dnevno ažurira svoj status na „Fejsbuku”, a više od 3,5 miliona ljudi se svaki dan učlani u neku od njegovih grupa.

Ko ima pravo na podatke o korisnicima
„Fejsbuk” je juče saopštio da je zbog oštre reakcije korisnika i grupa za zaštitu privatnosti odustao od prava da koristi i menja podatke korisnika nakon što oni ugase nalog na toj mreži. Prošlog vikenda blog o pravima potrošača „Konsjumerist” skrenuo je pažnju na izmene. Mark Cukerberg, osnivač „Fejsbuka”, pojasnio je da sadržaji koje korisnici postave na sajt ostaju na mreži i nakon gašenja naloga. To nije zaustavilo kritike na račun izmena, a Cukerberg je odlučio da do daljeg vrati na snagu stari ugovor o korišćenju.




Mark Cukerberg
-rođen 14. maja 1984. u Vajt Plejnsu
-osnovao „Fejsbuk” 4. februara 2004. zajedno sa cimerima iz doma i kolegama sa Harvarda
-trenutna vrednost „Fejsbuka” iznosi 1,5 milijardi dolara
-Cukerberg se nalazi na 321. mestu „Forbsove” liste najbogatijih ljudi na svetu
-Cukerbergove kolege sa Harvarda tužili su ga zbog krađe patenta i dobili 65 miliona dolara u vansudskom poravnanju
-„Majkrosoft” je 24. oktobra 2007. godine 1,6 odsto akcija „Fejsbuka” platio 240 miliona dolara










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Feb 19, 2009 9:25 pm

Nešto što me uopšte ne zanima....



Facebook:ko voli nek izvoli..Ima svoje prednosti ,a i mane....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
SunStorm

SunStorm


Godina : 39
Datum upisa : 04.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Feb 19, 2009 9:41 pm

Velika vecina mojih vrsnjaka je aktivna na F/B-u.

Sto se mene tice, dug vremenski period sam na korisnik interneta, komunicirao sam gotovo svim mogucim metodama, ali nisam pozeleo da se reg-ujem na Facebook.

Jednostavno - ne odgovara mi.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Feb 20, 2009 2:44 pm

Facebook uskoro na mobilnim telefonima



Autor: B. Tasić | 18.02.2009. - 05:00


„Facebook radi na saradnji s mobilnim operaterima i proizvođačima širom sveta kako bismo što bolje integrisali usluge ovog servisa s odgovarajućim uređajima“, izjavila je medijima predstavnica servisa Brandee Barker.

S druge strane, brojne su glasine da „Facebook“ usko surađuje i s Palmom kao i sa Motorolom kako bi svoj servis ponudio i na njihovim uređajima.
Hoće li sporazum biti postignut - još nije poznato. Ali prema pisanju Wall Street Journala, finska Nokia već mesecima pregovara s Facebookom oko integracije tog popularnog socijalnog servisa na neke modele svojih mobilnih telefona. Kako to često biva, izvori su neimenovani ali bliski firmama. Firme trenutno pregovaraju o tome u koje modele treba da uključe mogućnost pristupa Facebooku i na koji način. Jedna mogućnost je integracija kontakata s Facebooka u imenik telefona, naravno, s mogućnošću sinhronizacije, ali i prikaza statusa Facebook-prijatelja na ekranu mobilnih telefona.
U pitanju je i količina informacija o korisnicima mobilnih telefona koji će biti dostupni Facebooku. Nokia, naravno, ne želi da Facebook prikuplja podatke o navikama korisnika, na primer pretraživanju weba ili njihovim online kupovinama.
Zbog nesu­g­lasica koje imaju s Face­bookom, u No­­kiji navodno razmišljaju i o pokretanju vlastite socijalne mreže nad kojom bi imali potpunu kontrolu. U tom slučaju, pred Nokijom je veliki posao, ali ostaje i nešto lakša varijanta - povezivanje sa nekom manje poznatom socijalnom mrežom.
Popularna društvena mreža Facebook sada ima 175 miliona korisnika. Informaciju je objavio Dave Morin, jedan od Facebookovih radnika, i tako potvrdio sve brže širenje ove mreže.
Facebook je pre otprilike pola godine prešao broj od 100 miliona korisnika, dok je njih 150 miliona bilo pre nešto više od mesec dana. Većina novopečenih korisnika stiže izvan granica SAD, a samu veličinu mreže slikovito opisuje i osnivač Mark Zuckerberg. On tvrdi da bi Facebook u državnim okvirima bio osma najmnogoljudnija zemlja na svetu, ispred Japana, Rusije i Nigerije.
Velik broj korisnika povlači za sobom i velike troškove održavanja servera, posebno izvan SAD. Iz tog razloga Facebook i dalje traži ulagače, ali napominje da kompanija i sada finansijski dobro stoji.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Paris

avatar


Datum upisa : 04.02.2009

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Feb 24, 2009 12:53 am

Na FB sam ponovo okupila ljude koji su mi bili dragi i kojih sam se rado sjecala
drago mi je zbog toga sto imas opciju kojom odredjujes s kim hoces a s kim neces da se druzis tako da to sto neko prica da ga neko maltretira bilo na FB ili na nekom drugom forumu ili chatu samo je plod maste.Ignore je zakon :)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Feb 24, 2009 8:35 am

E pa , napravih i ja FB , da vidim šta će biti ....i ko mi se javlja ? Deca iz komšiluka , i drugari moga klinca ! Apropo toga-oni se takmiče ko će imati više "prijatelja" :D










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Feb 25, 2009 3:37 pm

Vojvodina

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Print Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Email
Napadnuta grupa Foruma žena LSV

Politički sukobi i preko „Fejsbuka“

Autor: Hana Dunđerov | Foto:J.Jarić | 23.02.2009. - 09:16
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Skupstina-v
NOVI SAD - Politički ratovi su se iz skupštinskih klupa preselili i na popularnu društvenu mrežu „Fejsbuk“, gde je pre nekoliko dana oborena grupa Foruma žena Lige socijaldemokrata Vojvodine, a njenim članicama poslate su uvredljive poruke. Uvrede i psovke, ako bi se verovalo profilu grupe-napadača, ostavili su predstavnici Srpske radikalne stranke. Ipak, u toj stranci tvrde da su i oni žrtve i da je ime stranke zloupotrebljeno.

Nagli porast popularnosti „Fejsbuka“ u Srbiji doprineo je tome da mladi birači dobar deo života prenesu u virtuelni svet. Prema tvrdnjama sociologa, u takvoj situaciji bilo je neminovno da za njima pođu i političari. Skoro sve stranke iz novosadskog i vojvođanskog parlamenta imaju grupe podrške na ovoj društvenoj mreži, a u virtuelnu svet preselila se i većina mladih odbornika, pri čemu prednjače odbornici LSV, DS i G17 plus. Ove stranke su, kako tvrde njihovi članovi, svesne da je veliki deo njihovih glasača mlad, kompjuterski pismen i samim tim, najverovatnije koristi „Fejsbuk“.



- Veoma smo aktivni na „Fejsbuku“, zahvaljujući čemu održavamo komunikaciju sa našim simpatizerima. Tu je i loša strana - kao stranka koja se bori protiv fašizma i šovinizma našli smo se, uz druge slične grupe, na udaru pojedinih profašističkih i šovinističkih organizacija. U svakom slučaju, rušenje jedne grupe na „Fejsbuku“ zaista nije najgore što se događalo članovima LSV zbog njihove ideologije - kaže Aleksandra Jerkov, portparol LSV i jedna od novosadskih političarki sa profilom na „Fejsbuku“.
Uz nju, na društvenoj mreži moguće će je naći predsednicu GO Lige Milicu Vlaisavljević, potpredsednicu Skupštine Vojvodine Maju Sedlarević, predsednika Skupštine grada Aleksandra Jovanovića, potpredsednicu Skupštine Srbije Gordanu Čomić... Tu su i članovi SPO, predvođeni potpredsednikom GO Nemanjom Starovićem, kao i članovi SNS, koje predstavlja Đorđe Raković, nekadašnji predsednik novosadsko opštine.
Dok Aleksandar Jovanović sam uređuje profil, pojedini političari ovu brigu prepustili su timovima ljudi iz stranke. S druge strane, neki od profila potpuno su izmišljeni, poput stranice Nenada Čanka, koji, tvrde u njegovoj stranci, uopšte nema profil na „Fejsbuku“.
- Ako izuzmemo osnovni razlog zbog kojeg bi se neko priključio „Fejsbuku“, a to je stvaranje mreže prijatelja, i svedemo ga samo na političku korist, ona je svakako u komunikaciji sa ljudima. U stalnom ste kontaktu sa biračima i pomažete da se demistifikuje priča o nedodirljivosti političara - kaže Aleksandar Jovanović.
Predsednik Skupštine grada tvrdi da ne odbija prijateljske zahteve nepoznatih ljudi. Jer na „Fejsbuk“ se, kaže, ipak dolazi zbog druženja.

I neistomišljenici među prijateljima
Među prijateljima političara koji se nalaze na „Fejbuku“ lako ćete naći i političke neistomišljenike. Na listi prijatelja Aleksandra Jovanovića nalaze se koalicioni partneri, ali i oponenti iz SNS. Na listi prijatelja Đorđa Rakovića ima ligaša i demokrata. Pod uslovom da profil Maje Gojković nije jedan lažan, njena lista prijatelja bila bi najšira - dobacuje do svake političke partije, pa i van granica zemlje, do Dmitrija Medvedeva.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySub Feb 28, 2009 7:33 am

Dobila otkaz jer se na Fejsbuku žalila na dosadan posao

Autor: Tanjug | 27.02.2009. - 22:43

Engleskinja Kimberli Svan dobila je otkaz od svoje firme jer se drznula da popularnoj internet stranici "Fejsbuk" poveri da joj je posao dosadan.

"Moj posao je dosadan", napisala je šesnaestogodišnja devojka, koja se pre samo tri meseca zaposlila u kompaniji "Ajvel marketing end lodžistik". Ubrzo je usledilo pismo u kome joj poslodavac saopštava da je dobila otkaz.
"Zbog komentara koji ste ostavili na vašoj stranici na Fejsbuku, kompanija je, uzimajući u obzir vaše nezadovoljstvo da radite sa nama, odlučila da odmah raskine ugovor o radu", ističe se u pismu.
Pisati na "Fejsbuku" je, smatra rukovodstvo kompanije, isto što i glasno izreći svoje mišljenje za vreme pauze na radnom mestu i time narušiti neophodnu harmoniju među zaposlenima, kao i ugled kompanije.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySub Mar 21, 2009 10:36 am

Nimfomanka sa Facebook-a
Ona tvrdi kako je ovisnica o seksu i kako je spavala s 50 muškaraca koje je upoznala preko Facebooka.
Ona se zove Laura Michaels, ima 23 godine i pokrenula je grupu na stranicama facebooka i nazvala je "Trebam seks". Pozvala je muškarce da ju kontaktiraju, a ako bi joj se svidjela slika jednog od njih, našla bi se s njim.
Unutar 10 minuta otkako je pokrenula grupu, registrovalo se 35 korisnika, a broj je ubrzo porastao na njih 100. Sa 50 muškaraca, promiskuitetna je Britanka i spavala.
"Znam da je to riskantno ponašanje, ali je bilo uzbudljivo", izjavila je za The Sun.
Sa jednim muškarcem kojeg je osvojila, našla se u svome gradu Bristolu na piću, te potom otišla u njegov hotel na partiju seksa.
Priznala je kako bi je ljudi mogli "poprijeko" gledati zbog njenog ponašanja, a neki bi je čak i mogli nazvati prostitutkom, ali ona to nije radila zbog novca.
"Ja na to uopše ne gledam tako. zadovoljavala sam vlastite potrebe kada sam pokrenula grupu", objasnila je.
Facebook je, naravno, ubrzo okončao njen mali "servis".
Laura Michaels nije to radila baš tako, "džaba". Potaknuta sve širim vidovima porno snimaka iz realnog života, ona je ovu priču upotrijebila kako bi promovisala svoj website porno sadržaja. Preety in pink, kako se sama naziva, je već duboko u internet porno industriji.

Evo i pomenuutog sajta: http://www.lauramichaels.net
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySub Mar 21, 2009 10:38 am

Ubio bivšu suprugu zbog statusa na "Fejsbuku"
Vejn Forester, koji je ubio svoju bivšu suprugu jer je promenila status na Internet servisu "Fejsbuk" (Facebook), osuđen je na doživotnu zatvorsku kaznu.
Forester je policiji priznao ubistvo svoje supruge Eme i naveo da je bio "shrvan i ponižen" kada je ona, nekoliko dana nakon što su se razveli i on se iselio iz njihovog zajedničkog stana, na "Fejsbuku" promijenila status iz "udata" u "slobodna".
Tužilac je pred sudom u Londonu opisao da se Forester odvezao do njihove kuće, pijan i na kokainu, te napao svoju suprugu kuhinjskim nožem i izbo je na smrt.
Osim zbog statusa na "Fejsbuku", napao je bivšu suprugu i zato što je vjerovao da je imala ljubavnika.
Forester je priznao zločin za koji će odslužiti doživotnu kaznu zatvora, sa mogućnošću pomilovanja za 14 godina.
"Ema i ja smo se tek rastali. Izbacila me iz kuće i zatim ostavila poruke na internetu kako bi svi znali da me ostavila, a čak je naglasila da želi upoznati druge muškarce", rekao je Forester pred sudom.
On je naveo da mu se u trenutku zločina "činilo kao da gleda nekog drugog" kako napada Emu.
"Nisam imao nikakvu kontrolu nad svoju postupcima", tvrdi Forester.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Mar 27, 2009 6:52 am

Gazde pooštravaju pravilnike za zaposlene

Otkaz i zbog „Fejsbuka“

Autor: Hana Dunđerov | Foto:northfoto | 26.03.2009. - 12:39

Korišćenje „Fejsbuka“ i četovanje će ubuduće biti kažnjavano sa 50 do 150 evra odbijanja od plate, pa i otkazom, a tri uzastopna kašnjenja na posao sa 100 do 150 evra manjom platom ili otpuštanjem, navodi se u pravilniku na oglasnoj tabli jedne novosadske televizije, koji je frapirao zaposlene s prosečnom platom od 20.000 dinara.

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Otkaz-x

Novčano kažnjavanje zbog povrede discipline, iako prilično rasprostranjeno, po nepisanom pravilu u Novom Sadu nije prelazilo petinu plate i primenjivalo se, uglavnom, za ponovljene prekršaje: kašnjenja, neljubaznost ili gubitak opreme.
- Na naše plate od 15.000 do 20.000 dinara, iznosi od 50 ili 150 evra nisu kazna već mobing, pogotovo kada nam se kaže da je tome kumovala svetska kriza. I sutradan, valjda nas je gazda video kako kopiramo ovu odluku, usledila je nova: pretnja otkazom ako budemo kopirali i iz preduzeća izneli bilo koju odluku uprave. Posavetovali smo se sa advokatima i shvatili da je jedino rešenje upustiti se dug spor sa neizvesnim ishodom - priča K. R., uz molbu da ime firme ostane poznato samo redakciji. Jer, ovakav prestup mogao bi da joj odnese celu platu.
- Ovako veliki iznosi nisu uobičajena praksa u gradu i ne bi valjalo da ovo postane normalno. Kažnjavanje je do sada pratilo kolektivne ugovore i retko prelazilo 20 odsto od plate. Ono i ima smisla kada se sprovodi temeljno, po pravilima, i kada kažnjeni radnik zna da je kaznu dobio zbog nediscipline, a ne iz nekog drugog razloga - kaže Drago Đokić, predsednik Samostalnog sindikata Novog Sada.
Prema iskustvu Đokića, novčane kazne radnicima izriču se najčešće zbog ponovljenih kašnjenja na posao ili sa pauze. Neki poslodavci pri tom reaguju već na kašnjenja od pet minuta, a neki tek posle „15 akademskih“. Uobičajeno je, napominje on, da kazna dočeka onoga ko je zakasnio triput zaredom, i to u svim firmama, bilo državnim ili privatnim.
- Gubitak alata na terenu, aljkavost na izvršenju zadatka, neljubaznost prema klijentima, sve su to prekršaji discipline zbog kojih će naši radnici dobiti novčanu kaznu do 30 odsto. Naravno, pre toga ćemo temeljno proveriti navode pritužbe. Moramo voditi računa o tome kako bismo ostali u poslu - kaže Mirko Jeftović, portparol „Stana“.
U privatnim firmama od plate se odbija najpre zbog neljubaznosti ili oglušivanja o pravila oblačenja. Pogotovo u trgovini. U bankama, izostavljen osmeh tokom ugovaranja kredita može da izazove novčanu destimulaciju. Pa, ipak, tvrde u „Vojvođanskoj banci“, u njihovoj firmi nikad, a u celom sektoru retko se pribegava novčanom kažnjavanju. Za razliku od njih, u megamarketima čak i zaboravljeno „dobar dan“ može da košta 10 odsto plate.
- Pripremamo pravilnik koji predviđa da se i zdravstvenim radnicima za povrede kvaliteta rada određuju kazne. Čak će, za potrebe rešavanja ovakvih žalbi, biti formirana i posebna komisija pri upravi - kaže Olga Ješić, portparol Doma zdravlja.
I svi naši sagovornici se slažu: kazne i destimulacije mora biti, jer jedan radnik koji krši disciplinu može da izazove problem u celom odeljenju. Ipak, mora se imati na umu da mogu da izazovu i kontraefekat.

Kazne imaju efekta ako su jednake za sve
- Destimulaciju bi trebalo primenjivati kada se prekršaj ponavlja ili se nalazi na skali težih, u skladu sa pravilnikom. Uvek mora biti obavljen razgovor sa radnikom, da se čuju i njegovi razlozi, i odluke se moraju sprovoditi dosledno, kako bi radnici znali da se one donose zarad uspeha firme, a ne ličnog hira. Njima podjednako mora podlegati i menadžment i kafe kuhinja. Izmene u pravilniku nikada se ne smeju donositi naglo. U suprotnom, destimulacija neće imati efekte, već će postati sredstvo za zastrašivanje i mobing radnika - kaže i Emilija Stanković, HR menadžer.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 9:41 am

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 300w3



:twisted: :twisted: :twisted: No comment...... :roll:










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 10:39 am

Ova reklama facebooka je ,mislim,previse-moj stav!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 10:51 am

Ma sad ce da im se digne...posecenost sajta... cherry
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 12:03 pm

danubius ::
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 300w3



:twisted: :twisted: :twisted: No comment...... :roll:


Sta reci o ovoj muskoj sreci :geek: beljenje

:clapping: Muskarci navalite na FB!! :padapk8:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 12:06 pm

Ovo dobijemo i kao bezazlenu reklamu,na bilo kojem sajtu.....ne fali njima takvih slicica,pun im je komp.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 3:39 pm

Astra ::
Ovo dobijemo i kao bezazlenu reklamu,na bilo kojem sajtu.....ne fali njima takvih slicica,pun im je komp.

to je swe bzw.....ima mnogo suptilnijih varijanti..... :329340: lol!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 4:10 pm

Ma to je zabava za ove kao nasi sinovi 13,14 godina,a nasa generacija bi trebalo da je prevazisla takve gluposti,bar ja mislim,a sto kazes mnogo suFtilnije stvari imaju veci ucinak.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 10:23 pm

Astra ::
Ovo dobijemo i kao bezazlenu reklamu,na bilo kojem sajtu.....ne fali njima takvih slicica,pun im je komp.

....samo što ovde pričamo isključivo i jedino o Facebooku....ja sam tvrdio da to nije ništa drugo, nego "izlog" ili "dating " sajt,,,,,


eeeeeee, onda neki rekoše-ma neeee, to je porodični foto album, mesto za komunikaciju sa prijateljima , bla, bla....sve tako mirno, tiho, bezazleno....za razliku od drugih fuj-fuj sajtova

Ova slika baca neko drugo svetlo, zar ne ? :twisted:










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Apr 22, 2009 11:26 pm

Kako ti ne shvatas da me moze gledati kome ja dozvolim,sta me briga za te pizde sto se cerece da bi ih neki idiot kliknuo,a onda se nadrkavao jer je ona u sustini neka drobara od 150 kg sa sexi glasicem,ajde bre.Jos uvijek me ne mozes ubijediti da je facebook los,pogotovo sto sam nasla ljude koje sam izgubila prije 15,20 godina.Ko trazi te rascevrljite,taj ih i nadje,ja jos nisam nasla to na facebooku i ne vjerujem ni da cu naci.
Ja samo hocu reci ko skuplja te i takve,cak ne treba da ulazi na facebook,ima ih na svakoj stranici kao reklama.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 11:37 am

Evo ja bih podrzala Astru.Na pocetku sam moram priznati imala averziju prema fb iz razloga stio tamo ulazis sa punim imenom i prezimenom (ako zelis da nadjes ono sto trazis).
Ali sada mi je jako drago.Recimo imam na listi ljude sa chata #33+ sa kojima se znam virtuelno po imenu anja007 a oni tamo koriste prava imena i prezimena pa se osecam jako blisko sa tim ljudima na fb.Ima ih i koji ni tamo ne uzimaju svoje pravo ime, ali ipak meni je za cilj bio da nadjem ono sto trazim.
Rezultat :kome je kako posluzio i u kojojh svrci, govori samo o licnosti koja je imala smer u pogledu trazenja zanimljivih likova i nickova.
Kod mene je recimo Zeljko, moj drug iz osnovne skole, suvonjavi decak a sada glavni sef jedne nemacke firme koga sam pronasla sasvim bezazleno preko fb i to posle 20 godina.
Zatim sin od mog devera 16 godina , koji zivi u srbiji, ali nema puno kontakta sa nama a recimo na fb smo stalno i kuckamo .Pa onda muzevljev brat od tetke, mozda ste zapazili lepuskast momak sa krokodilom u rukama, koji je ziveo u subotici a posle bombardovanja pobegao za kanadu, gde je nasao i zanimljiv posao i sada tamo zivi.Nismo ga videli 15 godina.
Sada me kuma iz kragujevca pronasla preko brata i zanimljivo da sam jos par drugarica iz detinjstva resila da kontaktiram jer sam saznala da imaju svoje profile na fb.
Ako nista drugo ovo meni lici vise na lampu ciribu ciriba iz koje izvlacis prijatelje iz davnih dana, nego na zavodjenje.

Al ako bas resim to da radim, pa bar cu se sakriti, necu sigurno ici sa punim imenom i prezimenom , bar nisam toliko opicena.


Sve u svemu fb mi je vise koristio nego kompromitovao susrete...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 12:09 pm

Ja nemam svoj account na facebook, jer izbegavam pojavljivanje na javnih sajtova iz ličnih, zdravo-razumskih razloga.

Ali sinoć sam se baš obradovala kad je Sanjar pronašao drugove iz srednje škole. Neki rade u inostranstvu, neki ostali u Skoplju...ali rec mi je da je nekima zaboravio ime, devojke su promenile prezime, pa je to baš teško za iskopati.
Pričao je sa par njih, i eto dogovorili su se da organizuju neoficijalan generacijski susret...Upravo preko facebook-a.
Zanimljivo :974438:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 1:50 pm

Ako imaš kakvu muku,
obrati se Facebooku :twisted: Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 98966










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 7:14 pm

Astra ::
Kako ti ne shvatas da me moze gledati kome ja dozvolim,sta me briga za te pizde sto se cerece da bi ih neki idiot kliknuo,a onda se nadrkavao jer je ona u sustini neka drobara od 150 kg sa sexi glasicem,ajde bre.Jos uvijek me ne mozes ubijediti da je facebook los,pogotovo sto sam nasla ljude koje sam izgubila prije 15,20 godina.Ko trazi te rascevrljite,taj ih i nadje,ja jos nisam nasla to na facebooku i ne vjerujem ni da cu naci.
Ja samo hocu reci ko skuplja te i takve,cak ne treba da ulazi na facebook,ima ih na svakoj stranici kao reklama.

Znam kako facebook funkcioniše-i nisam zadrt , nemam ništa ni protiv toga , ni protiv bilo kog xxx sajta. Samo smatram da ozbiljan sajt-kao Facebook , mora sprečiti i korišćenje čak i imena , a kamoli prostora .Reklame ? Ovo su deca , bre !


Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 300w1










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 7:57 pm

Nemam profil na facebooku..Mislim da mi je dosta i ovo.Ako nisam fensy što ga nemam zabole me ćošak .Ko smatra da mu je potrebno ,ok..Nisam protivnik,ali meni osobno ne treba...Svako ima svoje razloge za i protiv..:)))))))




:mala ljulja:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2009 8:58 pm

Vidis Dany da pise 18+,a ja to ne vidim nigdje na facebooku,istina unutra sam ako dobijem poruku od prijatelja,ne cesto,ali i da sam svaki dan,sto trazis i dobijes,ja sam trazila familiju,prijatelje,to mi se i pokazalo......nemam namjeru ni da falim taj program,samo hoci reci da ono za sta ga ja koristim,sluzi svrsi,bolje nego i jedan dosadasnji izlog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Maj 19, 2009 9:53 am

Izrael: Militanti preko Fejsbuka vrbuju špijune

Autor: Beta | 19.05.2009. - 09:03

Izraelska unutrašnja obaveštajna služba pozvala je javnost u toj zemlji da bude oprezna prilikom korišćenja Fejsbuka, uz obrazloženje da arapski militanti preko te društvene mreže na internetu pokušavaju da regrutuju špijune.

Obaveštajna služba Šin Bet upozorila je Izraelce da ne odgovaraju na poruke nepoznatog korisnika, kao i da ne odaju brojeve telefona i druge osetljive podatke preko interneta. Ta služba je dodala da je u poslednje vreme bio veliki broj incidenata u kojima su "nasilne grupe pokušale da regrutuju preko Fejsbuka i drugih internet sajtova Izraelce".
U jednom trenutku, prema navodima Šin Beta, korisnike izraleskog Fejsbuka kontaktirao je čovek koji se predstavio kao libanski agent i ponudio im novac za informacije o Izraelu.
"Terorističke organizacije koriste ove sajtove kako bi privoleli Izraelce da se lično sastanu sa njihovim pripadnicima, koji na taj način mogu da ih otmu, ubiju ili regrutuju kao špijune", saopštio je Šin Bet.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Maj 28, 2009 2:57 pm

"Facebook" ponovo dozvoljen u Iranu

Autor: Beta | 27.05.2009. - 07:15
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Fejsbuk
U Iranu je ponovo omogućen pristup društvenoj mreži na internetu „Facebook” koju su iranske vlasti krajem prošle nedelje blokirale.

Iranske vlasti su u subotu zabranile pristup „Facebook”-u, što je podstaklo kritike da žele da onemoguće pobornike reformi da propagiraju svoje ideje u kampanji za predsedničke izbore u junu.
Glavni reformski kandidat za predsednika Mir Husein Musavi pokušava da podstakne mlade da izađu na izbore i koristi „Facebook” kako bi pridobio njihovu podršku.
Iranske vlasti nisu komentarisale informaciju o zabrani pristupa „Facebook”-u, a nija saopšten ni razlog za obnavljanje pristupa.
Predsednički izbori u Iranu održaće se 12. juna a Musavi važi za glavnog rivala sadašnjem predsedniku Mahmudu Ahmadinedžadu, koji se kandiduje za drugi četvorogodišnji mandat.
Musavija, bivšeg premijera, podržava nekadašnji predsednik Irana i pobornik reformi Muhamed Hatami, kao i vodeće reformske stranke.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Andjelika

Andjelika


Godina : 41
Location : Beograd
Humor : zdrav seljachki, rekla bih...
Datum upisa : 16.05.2009

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Maj 28, 2009 5:04 pm

Imam profil na FB i tamo meni drage ljude. Znaci, samo ljudi koje lichno poznajem i koje smatram iole dobronamernim. Nema nepoznatih,nema cak ni onih koje znam a smatram ih losim ljudima.
Pronashla sam tamo ili su mene pronashli, ljudi koje godinama nisam ni chula ni videla, shkolski drugovi, drugarice, neki shto otishli u inostranstvo odavno...
Za mene FB predstavlja oazu prijatelja...
Kachimo fotke, komentarishemo, zezamo se, dogovaramo se oko vidjenja ovako... Ne vidim u tome nista lose, zaista.

Za pametnog coveka je to pametan nacin komunikacije. Budala uvek i sve moze da upropasti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Maj 28, 2009 8:03 pm

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 PapaBressanone_mala N
ova vatikanska web-stranica, www.Pope2you.net nudi aplikaciju nazvanu "Papa vas upoznaje na Facebooku", omogućujući tako vjernicima da vide Papine govore i poruke na iPhonima ili iPodu. Vatikanski Svjetski dan komunikacije u nedjelju 24. svibnja posvećen je komunikaciji evanđelja pomoću novih tehnologija.

"Mnogo mladih osoba danas ne čita tradicionalne medije kao novine i magazine za informacije i zabavu. Oni pripadaju drugoj medijskoj kulturi, i ovo je naše nastojanje da budemo prisutni u toj kulturi", rekao je monsinjor Paul Tighe, tajnik Papinskog vijeća za socijalnu komunikaciju.

Korisnici ove nove stranice mogu odabrati više od desetak "virtualnih razglednica" sa slikama Pape i njegovim porukama o vjeri, ljubavi i životu uopće, posebno usmjerenih prema mladima, i šaljući ih drugim korisnicima.

Katolička crkva, koja doživljava smanjenje broja vjernika i odlazaka u Crkvu, već ranije se okrenula internetu.

Prošlog siječnja Papa je postao jedan od najstarijih ljudi na svijetu koji ima svoj YouTube kanal, www.youtube.com/vaticanit.

Ta nova stranica je trenutno dostupna na talijanskom, engleskom, španskom, francuskom, i holandskom jeziku, prenijele su agencije.

:kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk:










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Maj 29, 2009 9:36 pm

Hatebook



Portal za one koji mrze Facebook i sve što ide uz njega



Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 2286



Dosta vam je promena statusa, skupljanja 15.000 članova grupe za podršku stanarima Male Moštanice i tagovanja na slikama iz osnovne škole? Onda je Hatebook portal pravo mesto za vas. Hatebook liči i funkcioniše vrlo slično kao Facebook, ali sa zlim detaljima. Boje su pakleno crvene, profili su urađeni pod imenom - Bolji sam od tebe - a možete i da pravite Mrzim albume (Hate albums). Kreatori ove anti socijalne mreže su neki ludi nemci, ali za sada projekat ima malo problema sa privatnošću pošto su svi podaci javni. Ali vi ionako želite da svi znaju koga i šta sve mrzite, zar ne. "Diskonektujte se od svega što mrzite. Objavite nečije laži ili tajne i tračeve vaših prijatelja i neprijatelja. Otkrijte provokativne slike i video na vašem Mrzim profilu. Tagujte neprijatelje, pridružite se bandama i preuzmite svet", poručuju nam tvorci ovog blesavog projekta. Možda čak i napravimo naš MRZIM ceo svet profil, ukoliko uskoro ne zaradimo milione od Domino Magazina.


Pogledaj i: facebook , hatebook , internet










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Jul 13, 2009 11:30 pm

Ruski investitor kupuje akcije Fejsbuka

Autor: Tanjug | 13.07.2009. - 21:41

Ruska internet kompanija "Digital Sky Technologies" platiće 14.77 dolara po običnoj akciji zaposlenima u Fejsbuku, čime je vrednost najpopularnije internet društvene mreže dostigla oko 6,5 milijardi dolara, preneli su izvori upućeni u pregovore.

Ugovor će omogućiti DST-u da kupi obične akcije od zaposlenih i bivših zaposlenih u Fejsbuku i nije povezan sa ulaganjem ovog ruskog investitora od 200 miliona dolara u maju ove godine. Zajedno će ove dve transakcije omogućiti DST-u udeo od 3,5 odsto u Fejsbuku, rekao je izvor britanskoj agenciji Rojters.
Zvaničnici Fejsbuka su potvrdili da je kupovina običnih akcija u toku. U saopštenju, izvršni direktor Fejsbuka Mark Cukerberg je rekao da je zadovoljan, s obzirom na to da je cena koju DST nudi "mnogo veća" od cene koja je prošle jeseni razmatrana u okviru sličnog programa koji bi omogućio zaposlenima da zarade na akcijama.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySub Jul 25, 2009 10:51 am

Imenjaci sa Fejsbuka staju na ludi kamen

Autor: Blic online | Foto:AP | 21.07.2009. - 20:48

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Keli-hildebrand-AP-vrMladić i devojka istog imena – Keli Hildebrand – upoznali su se preko društvenog veb-sajta "Fejsbuk" i sada planiraju da se venčaju, piše BBC.

Keli Ketrin Hildebrand (20) otkrila je da na "Fejsbuku" ima još jedna osoba koja se zove kao i ona – Keli Karl Hildebrand (24) iz Luboka u Teksasu. Ona je Keliju poslala poruku i postali su prijatelji. Keli Ketrin, studentkinja iz Majamija, rekla je da je sled događaja bilo ispunjenje "Božjeg plana".

Keli Karl navodi da mu se imenjakinja svidela, ali se plašio da su možda rođaci. On je dodao i da nije mogao ni da sanja dokle će ih slučajno upoznavanje dovesti. Razmenili su telefone i kasnije je on otišao na Floridu da se upoznaju.
Keli i Keli planiraju da se venčaju u oktobru i otkrivaju da nemaju namere da svojoj deci daju ime Keli.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySub Avg 08, 2009 9:57 am

"Fejsbuk" četvrti najposećeniji sajt na svetu

Autor: Tanjug | 08.08.2009. - 09:35
Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Facebook-v
Čuveni društveni veb sajt "Fejsbuk" zauzeo je četvrto mesto među najposećenijim Internet sajtovima na svetu dostigavši u junu 340 miliona pojedinačnih poseta mesečno, što predstavlja rast od 157 odsto za godinu dana, objavila je istraživačka kompanija "KomSkor".

Ispred "Fejsbuka" se nalaze "Gugl" (844 miliona pojedinačnih poseta), "Majkrosoft" (691 milion) i "Jahu" (581 milion), prenela su francuska elektronska glasila.
Prema podacima "KomSkora", od ukupno 250 miliona aktivnih korisnika "Fejsbuka" njih 120 miliona se konektuje najmanje jednom dnevno, dok se preko njegovih servera mesečno postavi milijardu fotografija, kao i 10 miliona video sadržaja.
"Fejsbuk" ima, između ostalog, ukupno 45 miliona aktivnih grupa.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPet Okt 23, 2009 9:25 pm

U današnjim dnevnim novinama , ima vest da se nekom Ameru obratila jedna Vijetnamka , sa porukom na Facebooku "Ličite mi jako na nekoga koga sam znala...."

Ispalo je da je to njegova devojka iz Saigona , dok je tamo bio stacioniran kao vojnik-i da imaju 23 godinšju ćerku-za koju on nije ni znao .

Svet je mali.....kad se gleda preko Facebooka .










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 11:36 am

Ja pronadjoh jos vise poznatih ljudi na fb, ili ona mozda pronadjose mene.
Drugarica par kuca od mene, pa onda prijatelji iz mesta pored naseg, pa kumcici, njihovi rodjaci koji su bili kod mene na nekim proslavama, rodjaci prijatelji itd...Broj drasticno raste, a ove sa kojima ne komuniciram puno skidam sa liste i stavljam ljude koje znam duze....



Nije lose, nije lose...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptySre Nov 04, 2009 2:45 pm

Reagovanja posle pisanja „Blica“

Somborci na „Fejsbuku“ brane fijakersku službu

Autor: Zlata Vasiljević | 04.11.2009. - 10:59

Sombor - Posle pisanje „Blica“ da bi Sombor mogao ostati bez svog prepoznatljivog obeležja fijakera i to zbog toga što u budžetu nema novca za fijakersku službu, na „Fejsbuku“ je pokrenuta stranica podrške oostanku fijakerske službe u gradu.

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Fijaker-x
Inicijatori te stranice pozvali su sve koji imaju dobre predloge da se uključe u diskusiju, kako kažu, da bi se sačuvao brend, da se Sombor više ne bruka i da ima sluha za mnogo važnije stvari od politike.
Za manje od mesec dana to je drugi put da se u dešavanja u Somboru građani uključuju preko „Fejsbuka“. Prvi put je pokrenuta podrška gradonačelniku Dušanu Joviću , a sada i podrška očuvanju fijakera u Somboru.
Komentare, predloge i inicijative na stranici podrške očuvanju fijakera u Somboru ostavilo je čak 900 Somboraca koji i dalje žive u rodnom gradu, Somboraca koji žive u dugim gradovima i državama, ali onih koji su kao uspomenu iz Sombora poneli vožnju fijakerom oko čuvenog Somborskog venca.
- Nadam se da je to samo greška koju će gradske vlasti da isprave. Mislim i da građani neće dozvoliti da Sombor ostane bez svog zaštitnog znaka. Sombor bez fijakera nije grad koga smo znali. Sramota i bruka. Zar se sve mora uništiti?
Ovo su samo neki od komentara podrške očuvanja fijakera u Somboru. U situaciji kada o svemu odlučuje politika i kada mišljenje običnih ljudi niko ne sluša i ne uvažava, Somborci su globalnu mrežu iskoristili da bi javno izneli svoj stav.
Somborski fijakerista Ilija Mirković prijatno je iznenađen podrškom koju dobija od običnih građana ne samo preko „fejsbuka“ već i prilikom susreta na somborskim ulicama. Posle teksta u „Blicu“ pozvan je na razgovor u Gradsku upravu.
- Rečeno mi je da će prilikom drugog rebalansa biti vraćena budžetska pozicija za fijakersku službu i da će novac biti obezbeđen - kaže Mirković.










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Nov 05, 2009 2:54 pm

Klinci iz osnovne napravili na Facebooku grupu "Zatvorite škole "-kao, zbog svinjskog gripa , i naravno , već ima par hiljada članova .
Kaže moj klinac "Nateraćemo ministra prosvete za zatvori škole"
Naivac,,,,,ne zna da mu je ministar Slobin verni socijalista ...slali su oni decu da ginu , a i briga ih....njihova su po švajcarskim koledžima .










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Xenia

Xenia


Godina : 46
Datum upisa : 25.09.2009

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Nov 05, 2009 3:38 pm

Zelim verovati da ne opterecujes dete ni Slobom ni socijalistima,a neke stvari se rade i kad ne zelis,tako da skole i mogu biti zatvorene iako sede ti sto kazes da nemaju srca za decu.

Malo je zaista preterano sto ubacujes politiku u svaku temu,u stvari svoje misljenje o politickoj situaciji,vratimo se Face Booku

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 16664127756233863012171
Nazad na vrh Ići dole
samo_SVOJA

samo_SVOJA


Godina : 61
Location : STARA PAZOVA
Datum upisa : 28.10.2009

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Nov 05, 2009 6:57 pm

Moj stariji sin mi je prosle godine otvorio nalog tamo,poenta je bila da ne trosimo novac na sms porukice bar tokom radnog dana,nisam mnogo znala o FB ,ne mislim ni da danas znam vise,medjutim moram istaci da meni fb sluzi za komunikaciju sa ljudima koji nisu u mojoj blizini( kao najeftinija varijanta) .Nisam materijalni tip ali zaista nemam mogucnosti cuti se s mojima u hrvatskoj,pa sa sestrom i bratom koji su jedno u Vasingtonu drugo na brodu,pa na fejs sluzi za EXTRA kontakt.Imam mnogo dece na fb i zaista stvarnih prijatelja,medjutim ovih dana zbog foruma ovog naseg preksih pravilo da ne sirim krug i prihvatih divne ljude za prijatelje pored onih par koje sam imala,Danija Vericu ,Snezu,s tim sto sam s sa Storm i u drugoj vrsti kontakta. Nemam lose iskustvo iako sam socijalni tip,vise volim caskanje uz kaficu ali oci u oci,ne bezim ni od ovog vrtuelnog sve dok mi prija.Toliko o mom vidjenju fejsa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyČet Nov 05, 2009 7:18 pm

samo_SVOJA ::
Moj stariji sin mi je prosle godine otvorio nalog tamo,poenta je bila da ne trosimo novac na sms porukice bar tokom radnog dana,nisam mnogo znala o FB ,ne mislim ni da danas znam vise,medjutim moram istaci da meni fb sluzi za komunikaciju sa ljudima koji nisu u mojoj blizini( kao najeftinija varijanta) .Nisam materijalni tip ali zaista nemam mogucnosti cuti se s mojima u hrvatskoj,pa sa sestrom i bratom koji su jedno u Vasingtonu drugo na brodu,pa na fejs sluzi za EXTRA kontakt.Imam mnogo dece na fb i zaista stvarnih prijatelja,medjutim ovih dana zbog foruma ovog naseg preksih pravilo da ne sirim krug i prihvatih divne ljude za prijatelje pored onih par koje sam imala,Danija Vericu ,Snezu,s tim sto sam s sa Storm i u drugoj vrsti kontakta. Nemam lose iskustvo iako sam socijalni tip,vise volim caskanje uz kaficu ali oci u oci,ne bezim ni od ovog vrtuelnog sve dok mi prija.Toliko o mom vidjenju fejsa


Pa imas bolju varijantu-Skype , besplatno telefoniranje .Sve što ti treba je mikrofon od 200 din -i mozes za DŽ da pričaš sa celim svetom koliko hoćeš .
Ton je ok, a imaš i sliku ,ako želiš.
Pa ne znam, razumem da je Fejs zaista toliko rasprostranjen da se zaista mogu naći neki ljudi sa kojima smo izgubili kontakt, ali one igrice ili već šta su...meni je to bzvz...
No pošto si u kontaktu sa Storm ...reci joj (kako ona meni kaže ) da je Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 233241 u Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 77127 .....i da dovuče Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 77127 ovamo ! Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 893675










Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Nov 23, 2009 8:21 pm

"NE PRIHVATAJ POZIVE ZA PRIJATELJA OD KRISTOFERA DEJVISA I DZESIKE DEJVIS ONI SU HAKERI. MOLIM TE RECI SVIMA NA SVOJOJ LISTI ZATO STO AKO NEKO SA TVOJE LISTE IH DODA ONI CE BITI I U TVOJOJ LISTI TAKODJE


Ovo mi je poslala Silvy,a vi posaljite svojim kontaktima sa FB.Cula sam za ovo da kkruzi kao virus Facebookom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Nov 23, 2009 8:55 pm

Ima hakera pun F.b.Samo što nikad ne znaš ko se krije iza imena...Neko može da uzme i naše pa da napravi tako nešto.Dok skontaš koga si prihvatio od dvije iste osobe,ode sve u p.m..Šta ćeš kad je pun F.B ljudi sa istim imenom i prezimenom.. Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 99267










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Nov 23, 2009 9:01 pm

Pa ja ne uzimam nikad nekoga ako ne znam ko je,ili ga prvo pitam otkud mene zna i zasto mi trazi prijateljstvo,tako smanjim rizik od takvih sranja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyPon Nov 23, 2009 9:07 pm

Astra ::
Pa ja ne uzimam nikad nekoga ako ne znam ko je,ili ga prvo pitam otkud mene zna i zasto mi trazi prijateljstvo,tako smanjim rizik od takvih sranja.

Dok je on ušao u tvoj profil..Jbg..

Ne primam ni ja.Imam samo 53 osobe,i to poznate.. Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 99267...

A nikad ne znam ko se krije,o kome se raspotivao o meni,tebi ,ko zna kome.Na f.b je sve moguće... Tako da rizik je čim uđeš tamo.Ali kao i svagde na netu.Zar ne?Ako će te neko hakirati,hakirat će te i bez f.b.. Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 965545










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Xenia

Xenia


Godina : 46
Datum upisa : 25.09.2009

Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 EmptyUto Nov 24, 2009 2:18 pm

Svako moze da gleda necije profile,zavisno koliko si opcijama dozvolila,ali mislim dok ne kliknes za prijatelja ne moze da te hakuje tek tako,mada ne razumem se bas mnogo,znam da su hakeri svemoguci,a i koga zanima moj profil,idi bre,nema tamo bas nista,xexexexe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Poruka - FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 22Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI
» DA LI SE ISUS "muvao" sa MARIJOM MAGDALENOM ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: