DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi

Ići dole 
+19
Oci-ANDJELA
Blebetalo
sanjalica.ns
MadamX
debilko
lollypop
Ladyintheblack
Kijara-brm
Astra
Lakota
Danubius
dusicaa
bosankaa
Zana
brunolino
cojle
Nut
AstrinaKomsinica
jutarnja izmaglica
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
jutarnja izmaglica

jutarnja izmaglica


Godina : 68
Location : Beograd,moj rodni grad
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 30, 2012 10:55 am

First topic message reminder :

Zima je nastupila i nema razloga da se ne podjsetimo zašto je seks ujutru predivan. Možemo da se radujemo što ćemo provesti mnogo više vremena u toplim domovima i, što je najljepše, u toplim krevetima.

Ukoliko radnim danima baš nikako ne možete naći vremena za jutarnji seks, onda to obavezno planirajte tokom vikenda.

Bliskost koja je i nužna zbog hladnoće vani, a koja je i veoma potrebna radi bliskosti probudit će romantičnu stranu i vas i vašeg partnera.

Zašto je seks drugačiji zimi nego ljeti? Kao prvo vrlo male su šanse da ćete eksperimentisati na nekim drugim mjestima osim kreveta. Također ćete radije ostati u krevetu i imati pasivan, spor i ugodan seks koji oboma prija. Partneri mogu iznenaditi jedno drugo jutarnjom kafom ili čajem, a zatim se prepustiti jutarnjem maženju i vođenju ljubavi.

Zima je idealno vrijeme i za gledanje romantičnih filmova, kao i za mnogo aktivnosti koje vas dvoje možete raditi zajedno u doba kada ste najviše u kući.

mig

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 8:58 pm

Justi,ne trpaj sex u romantiku jest povezano al nije isto.....evo Debilku je crno bijelo i preferans vrh romantike a sexa ni u peti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 8:58 pm

Zima je... valja se zagrijati bona...


Cuj, jeste da je i meni prva asocijacija kamin, vatra, vino, muzika, on ,ja ... ali nista manje je romanticno ...hladnoooo pa se zavučeš u topao krevet...privučeš...zagrliš...

Vrijeme, mjesto, trenutak... ništa nije važno uz pravu osobu... Sve je do nas samih i osobe sa kojom smo, naravno...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 8:59 pm

PS

Dany nam se kanda vraca u formu.....nekad sam davno poznavala jednog ovakvog Danubiusa.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 9:04 pm

Astra ::
Justi,ne trpaj sex u romantiku jest povezano al nije isto.....evo Debilku je crno bijelo i preferans vrh romantike a sexa ni u peti.
Ja došla da vidim da li se ko upalio.
Nije..ne osetim miris goretine :D

Opiši ti svoje  zimske strasti.:)))
NEKI SU KANDA ZABORAVILI DA SE ZIMI SAMO JEDE I EBE.  kada77
Ako pojedinci nestanu sad sa foruma ,znate gde su.  zateleban

Šta je lepše od v.lj. i romantike pride:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 9:08 pm

Astra ::
Justi,ne trpaj sex u romantiku jest povezano al nije isto.....evo Debilku je crno bijelo i preferans vrh romantike a sexa ni u peti.

Pa Debi je romantičan :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 9:08 pm

justicija ::
bosankaa ::
MadamX ::
A šta da radimo mi koji nismo romantični?

Ne znam šta da ti kažem. .. dal' da tražite spas u politici. ..nisam pametna. ..ubi me romantika zateleban

Zemo bona Madam samo nije romantična, ne gadi joj se vođenje ljubavi. Ne guraj je odmah na politiku :brdski2:

Tačno draga. Plus..sama sam..nemam nikoga da me greje :brdski2:

I ozbiljno, ne volim romantiku, patetiku, bilo mi je muka u jednoj vezi kada mi je taj neko slao slatke SMS porukice...ne volim to.

Operisana sam od romantike. Operacija izvršena u martu 2004.

Od tada bežim od romantike, patetike, slatkih porukica i ostalog..

Duga priča, odoh u off..sorry..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 9:17 pm

Buduci da tvoja romantika prestaje s odredjenim datumom,rekla bih da nije tacno da ju ne volis vec je se bojis.....svjesna da ti je ona slabost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 09, 2017 9:20 pm

Šta da ti kažem Madam, onda si definitivno zalutala na temu. Bar zasada, dok se ne nađe neko grejno tijelo migg
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptySre Jan 11, 2017 2:46 pm

Astra ::
Buduci da tvoja romantika prestaje s odredjenim datumom,rekla bih da nije tacno da ju ne volis vec je se bojis.....svjesna da ti je ona slabost.

Joj, rekoh da je duga priča, nije za ovu temu. Ne plašim se romantike, samo ne razumem poentu zašto neko mora da bude romantičan.

Romantika nije uslov da bismo nekoga voleli.

****

Justi, zalutala sam. Imam grejno telo-mačku smehsmeh
bolja je od TA peći..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptySre Jan 11, 2017 4:26 pm

Zimi je jebačina a ostala godišnja doba su za varijacije. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptySre Jan 11, 2017 10:13 pm

Madam,kazes,romantika nije uslov da bismo nekoga voljeli,ali sigurno da ces lakse zavoljeti nekoga koji kaze idemo prosetati pored rijeke,nego koji kaze idemo nacjepati drva u supi i to stvarno i misli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyNed Jan 15, 2017 4:35 pm

Astra ::
Madam,kazes,romantika nije uslov da bismo nekoga voljeli,ali sigurno da ces lakse zavoljeti nekoga koji kaze idemo prosetati pored rijeke,nego koji kaze idemo nacjepati drva u supi i to stvarno i misli.

Hoćeš TI jer si romantik u duši, ali onaj ko nije zadovoljiće se i cepanjem drva ili bilo kojom drugom radnjom koja podrazumeva zajedno provedeno vreme. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyNed Jan 15, 2017 7:44 pm

Na minus 20 je poželjno biti romantičan... :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyNed Jan 15, 2017 11:31 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 16, 2017 12:09 am

Obzirom da znam da se sve na hladnoci sakuplja, dok se na toploti siri...dosla sam do zakljucka, sex tokom zime ne ide u prilog muskarcima..jer nece se ponositi njime.. lol!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Jan 16, 2017 12:12 am

Terapija je bitna..... smehsmeh :rlol: :brdski2:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPon Apr 10, 2017 11:33 pm

Naravno. Čim se smrzneš, možeš da se zguziš uz nju i odma toplo smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptyPet Apr 14, 2017 7:47 am

Black Wizard ::
Naravno. Čim se smrzneš, možeš da se zguziš uz nju i odma toplo smehsmeh

NORMALNO!  top88










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 EmptySub Maj 06, 2017 1:34 am

Zimi sex ono ajd kad si vec navalio ,da obavimo , .... ne otkrivaj me , ma kako mislis da bacimo dole dunju i 4 cebeta ??? Sta??? Pidzama se mora skidati ??? Ostavi mi vunene carape .... smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Ali zato od proleca do kasne jesini ... prijavljujemo se za maraton smehsmeh i bude na kraju beste noge usracu vas ... jes ti normalna majke ti smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content





Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi   Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zima je idealno vrijeme za romantiku i vođenje ljubavi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Da li bi se ikada za rad ljubavi odrekao necije ljubavi....
» Kako ubiti romantiku
» Ova zima zube ima...
» ZAVISNOST OD LJUBAVI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: O LJUBAVI I SMEŠNIM POKRETIMA :: LJUBAV I DRUGI ZLOČINI :: ROMANTIKA-
Skoči na: