DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?

Ići dole 
+29
Okano
Black Wizard
ZoxZoja
sanjalica.ns
Gothic
Danubius
Diplomirani Duduk
podbarac
Astra
fantom®
promaja
bosankaa
MadamX
daljinski
brdjanin
dusicaa
carpathia
Svemimir
Sibila_
Kijara-brm
Ladyintheblack
Lakota
zoran1970
AstrinaKomsinica
Zana
Lily
Hestija
Uther Pendragon
sonia
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyUto Maj 01, 2012 4:57 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



Samoubistva, saobraćajne nesreće, svađe, nesanice, samo su neke od posledica koje nastaju usled punog Meseca, tvrde pojedini astrolozi. Lekari, pak, kažu da pun Mesec utiče samo na psihički nestabilne osobe koji nervozu i depresiju neretko pravdaju silama nebeskih tela.



- Tačno je da se u noći punog Meseca javlja više pacijenata sa psihičkim tegobama, ali nikad se nije desilo da se zbog punog meseca poveća i broj onih sa zdravstvenim problemima poput povećanog krvnog pritiska, šećera ili slično. Kriza je, narod je pod velikim stresom, pa smo skloni da zdravstvene tegobe često pripisujemo nekim drugim "silama". Naravno, ne treba zaboraviti da, kao što na ljude utiču klimatske i vremenske promene, i Mesec može imati svoj uticaj.....



Uskoro ćete provesti još jednu noć punog Meseca, pa ćete sami moći da prosudite da li utiče i na vas. (Pun Mesec zasijaće na nebu u subotu, 5. maja, i biće to najveći pun Mesec u 2012. godini. )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Ladyintheblack
Maskota Foruma



Datum upisa : 05.05.2014

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Jul 13, 2014 6:27 am

Na mene utice izgleda pozitivno...Spavala sam odlicno a danas sam bas raspolozena  mahmah mahmah 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Jul 13, 2014 6:50 pm

Primetih par puta kad je pun mesec..bleja...
Samo okretanje levo-desno.Tek pred jutro zaspem.. awwwww

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Avg 09, 2014 4:53 pm

NEBESKI SPEKTAKL
Što će se zapravo dogoditi u nedjelju pola sata prije zalaska Sunca

Već ste čuli da ove nedjelje možemo uživati u nebeskom spektaklu – najbližem i najvećem punom Mjesecu u 2014. Ta pojava ove je godine dobila još više medijskog prostora nego inače budući da imamo čak tri takva uštapa za redom.
Pola sata prije zalaska Sunca u nedjelju, 10. kolovoza, na jugoistoku će izaći pun Mjesec. Neće se nimalo razlikovati od ostalih punih Mjeseca; samo će vrlo iskusni mjesecogledači moći zamijetiti da je ipak malo veći od uobičajenog, piše Crometeo.

Ljudsko oko notorno loše procjenjuje veličinu nebeskih objekata, a razlika od približno dvije lučne minute zbilja je vrlo mala.

Bit će nam oko 1.300 kilometara bliže od srpanjskoga, odnosno manje od 0,5% bliže i oko 7% bliže od prosječne udaljenosti. Ta prosječna udaljenost je, međutim, samo to: prosječna. Udaljenost Mjeseca od Zemlje stalno se mijenja, iz minute u minutu, budući da njegova putanja nije kružna već eliptična.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Avg 09, 2014 5:24 pm

Jesam delimično senzitivna na meteo i astronomske pojave ali pun mesec je za mene baš to, astronomska pojava i ništa drugo. Evo maločas mi se prispavalo toliko da umalo nisam pala sa stolice. Odbauljala do kreveta udaljenog 2.5 koraka i odremala nekih 20 minuta. Sa sve otvorenim prozorom i roletnom dignutom do maksimuma. Više mi smeta zatvoren prozor nego pun mesec koji je jedino mogao da proviri i vidi moja jadna umorna stopala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 10, 2014 5:22 am

SPEKTAKL NA NEBU


Noćas na nebu Srbije super Mesec i meteorska kiša!


Autor: Tanjug | 10.08.2014 - 10:03:00h |


Na noćnom nebu u nedelju očekuje nas dramatični spektakl tokom kojeg ćemo imati priliku da posmatramo supermesec i kišu meteora Perseida.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Mesec će nam se predstaviti u svom najvećem i najblistavijem izdanju u poslednih 20 godina, jer osim što će biti pun, naći će se u tački u kojoj je najbliži Zemlji (perigej).
Dva dana kasnije, kiša meteora Peseida dostići će svoj vrhunac, praćena vatrenim loptama, naziv za meteore svetlije od Jupitera i Venere.
Supermesec je prilično česta pojava. U proseku se dogodi svakih 13 meseci i 18 dana, a ovog leta ćemo ih videti tri. Neobično svetli supermesec viđen je 12 jula, a još jedan bi trebalo da se pojavi 9. septembra.
Ali supemesec koji ćemo imati priliku da posmatramo u nedelju uveče obećava izuzetan prizor, budući da će naš prirodni satelit biti na najbližoj razdaljini od Zemlje u godini.

  • [You must be registered and logged in to see this image.]mesec | Foto: Reuters
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: AP | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: AP | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: AP | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: AP | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:
  • [You must be registered and logged in to see this image.]Supermesec "prošetao" svetom Foto: Reuters | Foto:


Samo nekoliko minuta nakon što će stići u perigej, Mesec će nam pokazati celu svoju osvetljenu stranu. Taj fenomen će se ponoviti tek 2034.
Kada je u perigeju, Mesec je oko 50.000 kilometara bliži nama nego kada je u najudaljenijoj tački od Zemlje. Tada je za 14 odsto veći i 30 odsto sjajniji nego prilikom drugih punih meseca tokom godine.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 10, 2014 11:20 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

... alaj radi maKina... da mi je malko bolji aparat, čuda bi' stvar'o...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 10, 2014 11:41 am

ZoxZoja ::
Jesam delimično senzitivna na meteo i astronomske pojave ali pun mesec je za mene baš to, astronomska pojava i ništa drugo. Evo maločas mi se prispavalo toliko da umalo nisam pala sa stolice. Odbauljala do kreveta udaljenog 2.5 koraka i odremala nekih 20 minuta. Sa sve otvorenim prozorom i roletnom dignutom do maksimuma. Više mi smeta zatvoren prozor nego pun mesec koji je jedino mogao da proviri i vidi moja jadna umorna stopala.

I ja mu volim pokazat tabane...i to kad je PUN....hahhahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Avg 11, 2014 8:17 pm

SUPER MJESEC NAD HRVATSKOM   link 




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:04 pm

3-4 dana nisam skoro nikako spavao ,juče me valjda umor oborio ,pa je nekako išlo .
Više i ne razmišljam,  kada je "pun" ,uvek isto ....
Ako sam dobro zapamtio ,15 .10 će da bude neka "krvava eklipsa" meseca ,šta god to bilo .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:28 pm

Smeta.U poslenje vreme nikako ne spavam.
Prvo zbog one džukele koja zavija,ne znam kako da opišem te neartikulisane zvukove.
Čim ne spavam,samo pogledam napolje i sve mi jasno.Pun mesec.
I onda okretanje do jutra,levo-desno,i pred jutro uvatim nešto sna..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:31 pm

Sve je dobro dok ne počneš sa tom džukelom i ti da zavijaš noću na pun mesec zlz










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:38 pm

Što je onomad na istočnom nebu bio lep izlazak meseca. Kukuruz od sunca dobio bakarno-zlatnu boju na horizontu, nebo isprano plavo a mesec veliiiiiiiiik ma ogroman. I onako bled još jer dan je još uvek bio da je izgledao skoro proziran. Naravno ja bez Bucka kod sebe (moj fotoaparat za neupućene) a čak i da mi je bio pri ruci sumnjam da bi se 37-moro umornih ljudi obradovalo da im zaustavim bus na putu do kuće da bih fotkala mesec na izlasku.

Spavala sam tu noć kao beba samo nisam imala onaj deo s plakanjem na svaki sat vremena.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:52 pm

Sibila_ ::
Sve je dobro dok ne počneš sa tom džukelom i ti da zavijaš noću na pun mesec  zlz
Tu sam negde... vrag .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Okt 10, 2014 3:56 pm

Ako ne dozvolim mislima da se *prospu* onda spavam kao beba, bez obzira u kojoj je fazi mesec.
No ako me ipak ponesu, od spavanja nema nista. A nije da nemam tih besanih noci.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Jan 05, 2015 5:59 pm

Eno ga ,kao u horor filmovima .Malo ga zaklone oblaci ,pa onda kao dan .
Još i sneg sa krovova reflektuje .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Jan 05, 2015 6:09 pm

Eno ga pun.I to kao kroz neku maglu..
Moglo bi biti nespavanja.. ererere










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 3:38 pm

Obaveštavam sapatnike da ga eno "k*o lubenica iznad Bosne" -pun, puncijat .
Ništa od spavanja .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 3:44 pm

Izmislili ljudi tablete, fino uzmem jednu i spavam blaženim snom!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 5:59 pm

Meni se drema već sad.
Ako ne budem mogla spavati-ima onih maminih frapova za spavanje(sanval) .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 6:22 pm

Imal ko da bi se potuko? zlz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySre Apr 01, 2015 6:27 pm

Astra ::
Imal ko da bi se potuko? zlz
Jok more.Drema mi se sad,a posle ću da se vrtim levo-desno.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Svemimir

Svemimir


Datum upisa : 21.02.2015

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyČet Apr 02, 2015 5:51 am

naravno da pun mesec utice na ljude a na mene pogotovo.

kada je pun mesec jako sam mazan i pohotan.

osim toga imam jaku potrebu za slatkim, u svim oblicima, tako da bih pesma tvoje kolace na metre a isto tako i sve slatkasto i socno sto mozes da mi ponudis.......... žval
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyČet Apr 02, 2015 9:07 am

Noćas mi nije smetao.Ranije sam legla nego inače i spavala kao beba.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyČet Jul 30, 2015 2:37 pm

E ,sutra je ne samo pun  -nego i plav ? 

SADA ILI NIKADA: Sutra je Plavi Mesec, prelomni trenutak od kog i astrolozi strahuju link

*ajd da vidim i to čudo (tj, nikada ništa ne vidim od onoga što najave ,ni "krvav" ,ni ovakav ili onakav -samo ne spavam nikako kada je "pun " ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gledajte sutra i donosite važne odluke ,jer tek 2018 ćete imati novu šansu .

ps
Biće da je fenomen poznat ,jer postoji x pesama koje pevaju o "plavom mesecu " (Elvis ,Sinatra , Bili Holidej ,itd ....) Za vas verzija Ele Fitzdžerald .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Jul 31, 2015 5:22 am

I taman i ja "najavio" plavi mesec noćas -kad ono ,i nije baš tako ?  :12738879:

----
Danas, 31. jula pojaviće se pun Mesec, po drugi put. Ova pojava se dešava prvi put od avgusta 2012. godine. Svakog meseca javlja se pun Mesec, ali pošto lunarni i godišnji kalendar nisu perfektno usklađeni, dešava se, otprilike na svake tri godine, da se tokom mesec dana jave dva puna meseca, piše cnn.com.
Ali, to ne znači da će Zemljin prirodni satelit zaista i da bude plave boje. Mesec dobija plavičastu boju samo u izuzetnim situacijama, kada ima puno dima ili prašine u atmosferi. Pa tako, “plavi Mesec” vidimo, na primer, kroz dim nastao usled erupcije vulkana.
Fraza “kad bude plavi Mesec” ukazuje na neku tako retku pojavu koju ćete, ako ste srećnik, da vidite jednom u životu, kažu ljudi iz NASA.
Mesec koji je zaista i bio “plave boje” poslednji put je viđen u Edinburgu, u Škotskoj, septembra 1950. godine.


Sledeći “plavi Mesec” mogli bismo da očekujemo u januaru 2018. godine.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Avg 28, 2015 3:19 pm

Noćas nisam spavao 2-3 sata .Lepo zaspao u "normalno" vreme ,i probudio se u 03 ...i do jutra bleni u TV .Sad mi jasno ....eno ga ,pun ! 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
carpathia

carpathia


Datum upisa : 11.04.2015

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Avg 28, 2015 5:27 pm

Meni se noćas montirao Mesec tačno u prozor! Kao reflektor da mi je uperen u oči!
A prozor ako zatvorim, umreću od vrućine, jer nemam klimu.
Morala sam da promenim lokaciju za spavanje lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 5:03 am

Večeras nas čeka "Krvavi Mesec" ili "Supermesec" ,fenomen kome se pripisuje apokaliptično svojstvo (talasi plime ,zemljotresi ,poplave ) 
Nauka kaže da će biti velike plime -ali samo 5 cm više nego inače ,tako da.....verovatno samo mi "mesečari" ćemo loše spavati ,ništa od "apokalipse" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 5:05 am

Mislim da sam se vrtila skoro do pred zoru.....plus vrucina doprinosi  da mjesec ima jos vece djejstvo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 1:07 pm

Citajuci ovu temu koja se pocesce podize, plasim se da nisam i ja poprimila simptome *punog meseca*
Par veceri nisam spavala ljudski.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 1:32 pm

nemam izljeve u stilu vukodlaka...nema veze sa raspolozenjem,ali ne spavam,a ako i spavam imam nocne more...ali zaista pravi horor.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 1:34 pm

Au bre al' ste matori! smehsmeh
Bio pun, bio polu, bio četvrt ili mladina...spavam kao beba!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 1:51 pm

Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 1:54 pm

Evo na mene pun mesec baš lepo utiče. Javilo mi jutros da će biti PUN mesec posla. Inače ja kao svaka poštena Sova spavam samo kad baš moram.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 2:54 pm

Astra ::
Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.

Isto, samo nije bilo neta, pa nisam to povezala :D










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 2:56 pm

Astra ::
Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.

Sibila_ ::
Astra ::
Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.

Isto, samo nije bilo neta, pa nisam to povezala :D

Bem vas senzitivne! :rlol:
Šta ću kad nisam....to! :ventilator:
Drvo-drvo!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyNed Avg 30, 2015 3:00 pm

brdjanin ::
Astra ::
Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.

Sibila_ ::
Astra ::
Sta matori....samo senzitivni....ja tako isto i sa 25 dozivljavala pun mjesec.

Isto, samo nije bilo neta, pa nisam to povezala :D

Bem vas senzitivne! :rlol:
Šta ću kad nisam....to! :ventilator:
Drvo-drvo!

Hehe... migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 6:44 am

A drvo se na drvo oslanja....
sifra:
Cekam te kod punog mjeseca!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 6:48 am

Ne brdski ako boga znas! Ne idi ako ti je zivot mio.
Senzibilni su i romanticni. Posluzices za dodatni ugodjaj -sanjarenje uz vatru- smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 6:48 am

Zaključi po muziKi koju puštam.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Avg 31, 2015 3:33 pm

nimalo ali moji sugradjani se pitaju otkad su vukovi poceli da hodaju nizinom
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 5:53 pm



Šta znam, pa utiče li?

suicid migg










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 6:47 pm

Da. Nervozna@besna@tužna@emotivna@lucidna...kakva kombinacija smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 7:14 pm

MadamX ::
Da. Nervozna@besna@tužna@emotivna@lucidna...kakva kombinacija smehsmeh

E jos fali ebena da budes i sve bi to ko rukom odneseno bilo

Mante se mjesecarenja....utice...istina,ali pomalo,onako skoro neprimjetno....i najbolji je lijek za te pune mjesece i puna zena....svi simptomi se istope u mjesecevoj svjetlosti koja ovlas dodiruje tabane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 7:14 pm

Utiče. Odmah bih se ljubio. Pod njim.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 7:16 pm

brdjanin ::
Utiče. Odmah bih se ljubio. Pod njim.

Ko zna , zna!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 7:27 pm

Kol*ko ja vidim jedino Astra i brdski nemaju problem sa tim  :948208144:

To bi svasta nesto. ..na mjesecini. ..

[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPon Okt 26, 2015 7:28 pm

A tek pod zvezdamaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 550414










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyUto Okt 27, 2015 5:25 am

Itekako . Juče sam bio od jutra toliko nervozan da se nisam mogao koncentrisati ama baš nizašta . 
Takav je bio ceo dan ,tek uveče ,kad sam išao sa posla ,bilo mi jasno . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ni danas nije bolje ,verovatno je još uvek "ko lubenica iznad Bosne " .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyUto Okt 27, 2015 6:39 am

Šefe verovao ili ne sinoć dok sam se vraćala s posla gledam "lubenicu" i mislim evo tebe na ovoj temi. A bio je baš kao smajli. One senke na njemu ko ima i najmanje mašte su ličile na oči, nos i usta ... i to nasmejana.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyUto Okt 27, 2015 4:48 pm

Eno ga. Pun kao prepolovljena dinja.
Jednom davno, davno, davno sam se ljubio pod takvim fenjerom. Mrak... samo on i nas dvoje.
Toliko se sijao da nam se ogledao u očima.
Trideset godina kasnije mi je napisala, srećna negde u belom svetu, da se uvek...ali uvek seti tog bleska u zenici i dan danas.
Pa kako da ga ne volim i da me ne napuni nekom lepom energijom?










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Dec 25, 2015 1:50 pm

brdjanin ::
Eno ga. Pun kao prepolovljena dinja.
-----
Pa kako da ga ne volim i da me ne napuni nekom lepom energijom?
Meni očigledno smeta ,jer se budim kao vampir ,i kasnije nema teorije da zaspem . 
Tačno ću početi da pratim lunarni kalendar zbog toga . 
Prvi put ,posle 1977 ,bio je pun i za (katolički ) Božić. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Dec 26, 2015 5:22 am

A zato smo se svi smijali ko lud na brasno....ahahahhah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptyPet Jan 22, 2016 2:20 pm

Ako ste juče ,ili  danas "nakrivo nasađeni" ,da vas obavestim 

[You must be registered and logged in to see this image.]

A ako ste dokoni, i imate teleskop -Merkur, Venera, Mars, Jupiter i Saturn će se poravnati na nebu, prvi put od januara 2005. godine.
Pet planeta će biti vidljivo od 20. januara do 20. februara, a astronomi kažu da će biti najbolje posmatrati ih malo pre zore.


Planete će formirati dijagonalnu liniju na jugoistoku od Meseca do horizonta i trebalo bi da budu vidljive i  golim okom.

Jupiter će se na nebu pojaviti prvi, a nakon njega će slediti Mars, Saturn, Venera i Merkur.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Jan 23, 2016 7:21 am

Aha ! Evo mojih 5 minuta  :brdski2:

VEČERAS JE VUČJI MESEC: Napokon će vam se desiti nešto neverovatno, evo šta


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Jan 23, 2016 3:04 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Jan 23, 2016 10:45 am

vragKurjak,taj tvoj Kurjak mesec zajebano deluje na tebe ,a sta mi da ocekujemo onda  trtrr nesvest cherry
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Jan 23, 2016 11:29 am

Izgleda ova planetarna konstalacija da je pogubna ,evo ja cu se suzdrzati od svadjanja (dalje)...dok ne odu ve planete u vrazju mater, amjesec utanji.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Jan 23, 2016 2:31 pm

NA MENE BAS DELUJE  migg CEO DAN SE ZAJEBAVAM I BAS MI LEPO
  :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 EmptySub Feb 20, 2016 2:23 pm

Braćo i sestre mesečari .....eno ga opet !

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Mesec Ramadan /Ramazan... رمضان

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: EKOLOGIJA-
Skoči na: