DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li se ikad zapitate? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Da li se ikad zapitate? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Da li se ikad zapitate?

Ići dole 
+9
Astra
Gothic
Sikret
Tarja
Ivana_258
tvrtko
brunolino
AstrinaKomsinica
Zana
13 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 9:27 am

Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 9:33 am

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?

Uvijek, ali doslovce uvijek prvo preispitujem sebe, da nisam možda svojim ponašanjem, riječima, postupcima učinila nešto što bi moglo drugu osobu povrijediti ili naljutiti. Posebno u slučaju kada mi je ta druga osoba draga.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 9:34 am

Milka Canic ::
Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?

Uvijek, ali doslovce uvijek prvo preispitujem sebe, da nisam možda svojim ponašanjem, riječima, postupcima učinila nešto što bi moglo drugu osobu povrijediti ili naljutiti. Posebno u slučaju kada mi je ta druga osoba draga.
samo mogu da potpishem ovo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 9:41 am

I još bih dodala, ako i jesam nešto od gore navedenog učinila, nemam problem s tim ni da se izvinem zbog toga.
"Ni na šta se čovjek ne može toliko okliznuti koliko na sopstvenu riječ" Različiti smo, odgajani u različitim sredinama, porodicama,....ne bole nas iste stvari...treba poštovati tuđa osjećanja, način života, prioritete....
Uostalom, da bi bio kritičan moraš najprije biti samokritičan.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:09 pm

`Hej ko sto Milka veli: iskrenost je preskup dar, ali neophodan ne?!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:11 pm

ja sam vazda "nevin"... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:14 pm

brunolino ::
ja sam vazda "nevin"... smehsmeh
virgo in tacta lu6777
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:28 pm

hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:30 pm

Zapitam se, zato nikada i ne dođem do rešenja.
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:31 pm

tvrtko ::
hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
ahhahaah Tvrle.zivi ljudi uvek greshe ali zato smo tu da greshku ispravimo srce
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:33 pm

Zana ::
tvrtko ::
hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
ahhahaah Tvrle.zivi ljudi uvek greshe ali zato smo tu da greshku ispravimo srce
neki put i netreba ispravljati,mozda si prethodno gresio pa samo mislis da ispravljas,nisi u potpunosti razumela,opet overavas sama,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:36 pm

tvrtko ::
Zana ::
tvrtko ::
hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
ahhahaah Tvrle.zivi ljudi uvek greshe ali zato smo tu da greshku ispravimo srce
neki put i netreba ispravljati,mozda si prethodno gresio pa samo mislis da ispravljas,nisi u potpunosti razumela,opet overavas sama,,,,

..pa kad kona ne prevodi..ochito da ja tebe chesto ne razumem i otuda i problem :eee:
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 1:52 pm

Zana ::
tvrtko ::
Zana ::
tvrtko ::
hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
ahhahaah Tvrle.zivi ljudi uvek greshe ali zato smo tu da greshku ispravimo srce
neki put i netreba ispravljati,mozda si prethodno gresio pa samo mislis da ispravljas,nisi u potpunosti razumela,opet overavas sama,,,,

..pa kad kona ne prevodi..ochito da ja tebe chesto ne razumem i otuda i problem :eee:
sve ce cucne nebrigaj,,,,,,,kad naraste pokaze se samo....hhaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
tvrtko
Učenik škole života
tvrtko


Godina : 66
Location : kikinda
Humor : da
Datum upisa : 12.12.2011

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySub Jun 23, 2012 2:18 pm

Zana ::
tvrtko ::
hhaaaaaaaa Zana ovo nepije vode,nemoz protrcati kroz mene pa pogledati sebe pa proci kroz njega ,videti oba i overiti,osnova misli se nikad ne menja,nego gledaj biti sto otvoreniji pa posle nece mali gura veliki kad kotrska mozgic jer bude guzva ,a u guzvi se lako pogubi,,,i eto pogresnog a tako pravog,,,,, tongue
ahhahaah Tvrle.zivi ljudi uvek greshe ali zato smo tu da greshku ispravimo srce
dok je sunca i kise,vlage i topline falim bogu smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyČet Jan 31, 2013 4:27 pm

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?

Preispitujem se cesto, analiziram svaki svoj postupak, izgovorenu rec..Ne drvim da sam u pravu uvek, ali da jesam cesce u pravu nego sto nisam, jesam..A to tvrdim jer u sustini nisam konfliktna licnost i ne svadjam se za badava tek da unesem malo uzbudjena u zivot i odnose... Nije mi tesko da priznam svoju gresku, da se izvinim u slucaju da sam pogresila, ali ako ne dobijem isti tretman sa suprtorne strane, onda postajem gora prema toj osobi nego sto je ona prema mei.
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Sikret


Location : dreamland :)))
Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyČet Jan 31, 2013 5:08 pm

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?

Volim da preispitam situaciju kada tvrde da nisam u pravu .Otprilike sistem za i protiv.Ako utvrdim da stvarno nisam u pravu priznam.A ako objektivno utvrdim sa dokazima da sam u pravu tada ne popustam.
A odluke naravno donosim posle "vaganja" mislim na vazne stvari u zivotu.
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyČet Jan 31, 2013 5:22 pm


Cesto se zapitam zasto su neki ljudi EGOISTI. booored
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyNed Mar 15, 2015 5:45 pm

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?

Radila jedno vreme,los put je to.Nekako sam uvek na kraju samu sebe okrivila.Da nisam ovo,da jesam ovo..e pa ne ide tako.Ako to stalno sebi radite,postacete vrlo nesigurni i sa stalnim osecajem da sve radite pogresno.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyNed Mar 15, 2015 5:56 pm

Da,naravno da se preispitujem,a posto sam cesto dosla do zakljucka da samo ponizim sebe,u sebi trazim gresku,sve manje pribjegavam toj metodi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyPon Mar 23, 2015 10:11 pm

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?
Nisam od onih  svađalica,podmuklih,ciničnih itd ljudi.

Znam da se zaletim u priči,ali se izvinem *kad nisam u pravu*,jer niko ali niko ne može reći da je uvek u pravu.


Nikad nikoga ne osuđujem na prvu-čak i kad mi taj neko nije simpatičan.Pustim neka vreme pođe jer ne zanimaju me *komšijske priče*.
Sama procenjujem kome ću dati šansu.
Ono što me nervira su osobe koje ali baš po svaku cenu  teraju neki cinizam i baš mora biti po njihovom.
Uglavnom su to žene. :948208144:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyUto Mar 24, 2015 8:49 am

Naravno .Svakome "izleti" nešto što i ne misli ,pa napravi sr...nje.
Za sve postoji dokaz i argument ,pa ako neko iznese validan -ostaje da se povučeš i priznaš ,ako si realan .I ne škodi i da se izviniš ,to bi bilo ljudski .
Ceo štos je u tome da se realno sagleda kompletna slika ,pa ako nisi u pravu ...dešava se.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyUto Mar 24, 2015 9:11 am

Zanimljivo mi da ne pises u prvom licu jednine lu6777 sto svasta govori,recimo ,podsvesno da st ti uvek u pravu.. booored
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySre Mar 25, 2015 8:26 pm

Zana ::
Da se ikad zapitate da li ste vi krivi,bilo za svadu u kojoj ste ucestvovali ili necemu drugom ili ste uvek sigurni da ste vi u pravu?Koliko zapravo preispitujete sami sebe,da li to kasnije utice na neke vase odluke?
Da, uvek se preispitam.
Moze se desiti da iz nehata izreknemo nesto sto ce drugi na svoj nacin tumaciti.
Spremna sam to pojasniti. No ako neko i dalje tera po svom, odvolje mu.
Posle toga me savrseno ne zanimaju njegovi postupci.Znam samo da ja necu juriti i dokazivati nevinost.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptySre Mar 25, 2015 8:31 pm

Lakota ::
Zanimljivo mi da ne pises u prvom licu jednine lu6777 sto svasta govori,recimo ,podsvesno da st ti uvek u pravu.. booored
Naravno .Svakome "izleti" nešto što i ne misli ,pa napravi sr...nje.
Za sve postoji dokaz i argument ,pa ako neko iznese validan -ostaje da se povučeš i priznaš ,ako si realan .I ne škodi i da se izviniš ,to bi bilo ljudski .
Ceo štos je u tome da se realno sagleda kompletna slika ,pa ako nisi u pravu ...dešava se.
---
Za mene ovo jeste prvo lice ,svejedno je da li sam napisao- povučem se ,priznam, izvinim se ...ali ok.
A veruj da bih puno puta voleo da nisam u pravu ,i pokušam da  ne slušam "podsvest" ,pa se nažalost pokaže da ipak jesam .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyČet Mar 26, 2015 4:04 pm

..dobro Dani,ti si u pravu smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? EmptyČet Mar 26, 2015 4:11 pm

Ova tema je krenula  izgleda  -čija će biti zadnja :D smehsmeh

Reče gazda da nije uvek u pravu,ali se ispostavi da poČESTO jeste.  ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Da li se ikad zapitate? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li se ikad zapitate?   Da li se ikad zapitate? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li se ikad zapitate?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li ste se ikad zapitali kako radi strelica misa?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: