DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zal za mladost BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zal za mladost BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zal za mladost

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Zal za mladost   Zal za mladost EmptyPet Sep 14, 2012 5:56 am


Postoji tema bojimo li se starosti,a Samouka zadnjim postom dade ideju za ovu temu....zalite li za mladoscu.

Kad si dijete vrijeme kao da stoji....ne mozes docekati da si "odrasla osoba",kad malo porastes....eh,kad cu imati 18....otegne se to,pa nikad....i onda stignu i te godine...a vrijeme pocinje nesto brze da ide....eto nam i ljubavi i porodice,zaposlenja....trka i frka na sve strane i dok se okrenes.....pocinju sijede,bolovi u kostima,premalo obaveza i previse vremena za razmisljanje.

I onda shvatis kako godina ne traje uvijek 365 dana....sve je kraca....dani lete,a mi se vracamo sve cesce u vrijeme kad smo bili mladi....uspomene zive sad duze i cesce su tu.

Zalite li za onim danima sto su proletjeli,mislite li da ste ih pametno utrosili....uzdahnete li ponekad uz recenicu....eh,kad sam ja bio(bila) mlad?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Re: Zal za mladost   Zal za mladost EmptyPet Sep 14, 2012 6:07 am

Da ,al odma i kažem -posle .ebanja nema kajanja,glavu gore ,uživaj ako možeš i znaš i čekaj .Al savet ti je moj ,bolje se ne vraćati unazad ni u čemu pa tako ni u životu,jer ko je još video da se godine oduzimaju .
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Re: Zal za mladost   Zal za mladost EmptyPet Sep 14, 2012 6:08 am

Ne pada mi teško, drago mi je što sam svoj čovek i odavno donosim sam odluke, to mi je najbitnije.
Mislim, da ima i takvih, rode se sa 40, šta li, i ostanu baksuzi čitav život. Samo su bili slatki kad su bili mali, pa se to nije primećivalo.

Hoću da kažem da nije tačno kako deca ni o čemu ne razmišljaju i ništa ne znaju. Kako ne znaju za osećaj odgovornosti, tugu, strah, i sve ostale emocije koje vezujemo za živote odraslih. Deca su mali ljudi, samo što se svi mi trudimo da ih ne opteretimo velikim problemima. Nažalost, ima dece koja na ovaj ili onaj način ipak prerano odrastu.

A ima i onih ljudi koji kasno sazru. E sad, jedno je kada neko ne želi da ispuni očekivanja koja se postavljaju pred odraslog čoveka, i to je neodgovornost. A nešto sasvim drugo kada neko sačuva detinji instinkt za pravdu, tugu, i sreću. Bojim se da je ovima iz druge grupe daleko teže u životu, jer je svet odraslih prilično surov za jedno dete, imalo ono deset, ili pedeset godina. I tu pomoći nema, moraš da odboliš svaku "grdnju" i nepravdu koju ti život nanese.
:329340:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Re: Zal za mladost   Zal za mladost EmptyPet Sep 14, 2012 8:37 am

doctorr67 ::
A nešto sasvim drugo kada neko sačuva detinji instinkt za pravdu, tugu, i sreću. Bojim se da je ovima iz druge grupe daleko teže u životu, jer je svet odraslih prilično surov za jedno dete, imalo ono deset, ili pedeset godina. I tu pomoći nema, moraš da odboliš svaku "grdnju" i nepravdu koju ti život nanese.
:329340:

Ovo je bas nekako - tako. I kad kao posmatrac gledas kako se nekom ruse iluzije, dodje ti da iz koze izadjes. I iako znas da je bolje da "otvrdne", uradis sve da se to ne desi. Jer nekako, svi ipak volimo da imamo takve osobe oko sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Re: Zal za mladost   Zal za mladost EmptyPet Sep 14, 2012 8:46 am

.. jos uvek mogu da napravim koje kake ludosti.. da ih se setim u starosti.. [You must be registered and logged in to see this image.]



.. nikad nije kasno.. [You must be registered and logged in to see this image.]

.. da se ljubi strasno..

.. da se luta i uziva..

.. njupa i preziva..

.. da se lumpuje i peva..

.. i u zoru slatko zeva..

.. da se s prozora bezi..

.. kad tudji pas zarezi..

.. da se u nocni lov ide..

.. sa osmehom, al bRez municije..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zal za mladost Empty
PočaljiNaslov: Re: Zal za mladost   Zal za mladost Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zal za mladost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koja vas pesma podseti na mladost

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: