DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka

Ići dole 
+20
bosankaa
Diplomirani Duduk
sunrise
Danubius
ZoxZoja
sonia
Astra
Sibila_
MadamX
brdjanin
dusicaa
Marea
zoran1970
AstrinaKomsinica
Okano
Lakota
pesma
Ladyintheblack
podbarac
Kijara-brm
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 27, 2012 9:10 am

First topic message reminder :

Poznato je da se na Facebooku mogu pročitati takve budalaštine ,da vam pamet stane .Pa hajde da ovde sakupimo neke od tih bisera -komentare,statuse,sulude lajkove,  slike .....evo ,ovo za početak .
Teško i nadmašiti FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 944472

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 44785-4cc3c0a824808c69db989ba877bead90










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Maj 17, 2015 11:14 am, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:14 pm

Ja se samo pitam jel se to žene nisu švalerale dok nije izmišljen fejs???
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:14 pm

ZoxZoja ::
Ja se samo pitam jel se to žene nisu švalerale dok nije izmišljen fejs???

Jok :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:16 pm

ZoxZoja ::
Ja se samo pitam jel se to žene nisu švalerale dok nije izmišljen fejs???
Ni slucajno! A muski se ne svaleraju cak ni sad kad je Fb tu!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:18 pm

dusicaa ::
ZoxZoja ::
Ja se samo pitam jel se to žene nisu švalerale dok nije izmišljen fejs???
Ni slucajno! A muski se ne svaleraju cak ni sad  kad je Fb tu!
hahahahahahaaha al' baš tako!
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:20 pm

Ček, a po temi, jel to sa švaleranjem zaglupljivanje ili...?
:brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:21 pm

Pa sa kim se onda sve te silne žene švaleraju???

Zoxy the zbunjena
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:22 pm

Sibila_ ::
Ček, a po temi, jel to sa švaleranjem zaglupljivanje ili...?
:brdski2:

Ne, to je usavršavanje.
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:25 pm

justicija ::
Sibila_ ::
Ček, a po temi, jel to sa švaleranjem zaglupljivanje ili...?
:brdski2:

Ne, to je usavršavanje.

Onda sam baš zapostavila to usavršavanje, moraću da poradim na sebi :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:26 pm

Meni nije jasno jel se švaleraju samo udate ili i mi singl možemo tako da zaglupljujemo?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:28 pm

Ma lažu bre to za švaleranje i fb. E'o Astra i JD to rade na skajpu, nikad na fb.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:30 pm

justicija ::
Ma lažu bre to za švaleranje i fb. E'o Astra i JD to rade na skajpu, nikad na fb.

Imaš sreće. Bar ti čojek neće zaglupiti.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:31 pm

justicija ::
Ma lažu bre to za švaleranje i fb. E'o Astra i JD to rade na skajpu, nikad na fb.

Jest vala,obrises istoriju ,slike pa i govornu poruku....hahahahha,bice prije neta da su kumovi morali da pjesace kilometrima da dodju do kume,da joj ga smjeste,al to se nije moglo hakovati....samo DNK a i to nije praksa bila em kosta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:50 pm

ZoxZoja ::
Meni nije jasno jel se švaleraju samo udate ili i mi singl možemo tako da zaglupljujemo?
Zavisi sa kim .Ako si sa nekim oženjenim - "mere" važe i za tebe . Ili više voleš da te neka napadne javno na FB  "zidu" ?  spite like










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 8:57 pm

justicija ::
sonia ::
Necu da ulazim u to da li i koliko zaglupljuje, ali cega tu sve ima, to je za nepoverovati.
 Samo pojedinacni primeri dokle to ide...

Ne možeš napisati ovakav post i očekivati da ti baš niko ne odgovori na isti, zar ne?
 Sve je to stvar izbora pojedinca.

U najboljem slučaju je licemjerno spomenuti da se na fb zadire u tuđe živote. Ne razumijem, zašto to kažeš

- Nije ni potrebno da razumes. Nisam uopstila, naprotiv, napisala sam da ima primera i primera dokle to moze da ide. Uostalom, sve sto sam napisala, licno sam dozivela, videla, procitala, nista nisam izmislila. Svako ima neko iskustvo, a to ne mozes onda zvati licemerjem. Ne dozvoljavas generalizaciju ali si joj sklona.


Svako od nas ima opciju da sakrije svoje podatke, fotografije, objave i slično ili da ih ostavi dostupne samo onim osobama sa kojima želi to uraditi
- ima, slazem se, mada je i to diskutabilno...


Tačno je, svi smo jako prisutni u virtuelnom životu, ali i to je opet stvar izbora. Zapravo mi je najkomičnija priča koja se plasira da su na fb zato što traže izgubljene prijatelje. Lažu. Nisu samo zato tu. Tu su jer im je zabavno a svako se zabavlja na svoj način

- Slazem se, sa fokusom na - ''na svoj nacin''

Primjer koji navodiš o majkama koje su zanemarile svoju djecu je strašan, ali ništa manje strašniji od onog kada je majka ostavljala svoju djecu a odlazila da se provodi po kafanama, čitala ljubavni roman, pričala bjesomučno telefonom i more drugih primjera. Znači, opet je stvar do konzumenta.

Pa o cemu mi ovde govorimo? Tema jeste fb a ne kafane, telefoni ili vec sta, zato sam to i napisala. Ovi slucajevi su se prepricavali ovde nedeljama, bas zbog ekstremnosti, medicina ne laze- dokaz je vreme smrti i on line vreme na fb. Naravno da je stvar konzumenta ( mada moze to i prostije da se kaze ;) )



Znaš, ja znam par ljudi kojima bi život bio strašan i promašen da nemaju priliku da objave gdje su bili i šta su vidjeli. Kad ovo kažem ne mislim samo na fb, mislim uopšte na net prostor. Ovo što ću pitati je već za Nut, ali interesuje me kako se zove ta ljudska potreba?

Svi poznajemo po nekog takvog..I ne moras pitati nikoga okolo, ima tu svacega, HPD, recimo ;)

Ja npr. volim popiti čašu piva, dobrog vina...da li me to čini alkoholičarem? Ja bih rekla ne, no ne mora da znači da sam ja u pravu :)
Na kraju, na sve mogu reći "Ko nije kriv neka baci prvi kamen" :)

p.s. znam da je post off topic, ali obzirom da nije ni citirani brisan uzeh sebi za pravo da odgovorim :)



I neces ti biti alkoholicar zato sto si popila casu vina, naravno, ali alkoholicar nece moci bez te ''casice'' ...a primer , tamo gore sa heroinom...Tacno, prvi put si kriv sto uzimas...ali posle uzima on tebe, i tad ne moze ti biti kriv, ne mozes...ne bih to bas smatrala odg. primerom.


Nije off topic, naprotiv, zasto da ne diskutujemo o tome? Mali milion ljudi je tamo na fb koji su sasvim ok, i to pozdravljam, ali ne moze se negiratii to da  nema ovih drugih, i da je ova mreza takvog tipa da joj se teze odupires. Nikad ne bih saznala za neke ljude kakvi su da nije bilo te mreze, i slicne primere ce mnogi potvrditi, i jesu, ovde, moze se procitati.




Ono sto je ovde iritantno je naslov teme- Zaglupljuje...nije bas prikladno...cak se moze doziveti kao uvreda ako si tamo, razumem.










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 9:30 pm

Da Sonja, upravo to što je iritantno i jeste naziv teme i zato se i jesam oglasila na istoj. Ja jesam tamo i biću tamo dok god mi se to dopada i odgovara. I ne, ne vrijeđaš ti mene time, ja savršeno dobro znam i ko sam i šta sam. :)
Drago mi je da si napisala da na fb ima jako mnogo normalnih ljudi, to samo potvrđuje moje navode u prethodnom postu. Nisu svi ljudi isti, nemaju svi ista interesovanja, nisu baš svi zauzeti provjeravanjem tuđih života. Oni kojima smetaju takvi (a to se lako otkrije) bez ikakvih problema mogu da se riješe istih. Takođe i onih zluradih. Ne volim što je tako, ali vjeruj da sam se i sama tako nekih osoba rješavala. U početku me je grizla savjest pri samoj pomisli na to, međutim vremenom naučim da se štitim. Zašto bi ja mazohistički imala među prijateljima nekoga ko se baš svaki put trudi da kada nešto komentariše na mom profilu bude bezobrazan i uvredljiv? Postavlja se pitanje da li sam ja normalna? Da li me je zaglupio fb? Ja ne bih rekla da jeste, ali o tome ne bi smjela ja da komentarišem nego bi drugi trebali donijeti sud o tome. Naravno oni koji su me poznavali i prije fb :)
Pričam u svoje ime i govorim moje viđenje cijele te gungule oko fb. Ostali valjda znaju kako im je sa fb ili bez njega. Meni je ok, pa dokle doguramo :) Baš kao i sve drugo u životu: konzumiram dok mi odgovara, kad više nije tako "Adio Mare"!
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Nov 15, 2015 11:23 pm

Okruženje je uvek samo okruženje.
Ono što ga čini drugačijim smo mi sami i naši izbori.
Na FB pratim neke pametne i vredne čitanja ljude, lupetam sa odabranim i sjajno se nekad zabavimo i ćaskam sa onima sa kojima mi prija.
A budala će svuda biti budala. Samo ga anonimnost više ohrabruje, ali se iz istog razloga ranije i oda.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 1:20 am

Izašla sam iz mnogih grupa na Fejsu. Zašto? Ne znam za vas šta radite prvo kada uđete na FB ali ja "moram" da pogledam šta se pisalo u tim grupama. To radim prvo, i najduže se zadržim u grupi "Blogeri" jer čitam zanimljive blogove.
Zatim čitam vesti sa stranica koje sam lajkovala.
Onda čitam statuse prijatelja i onih koje pratim. Čestitam rođendane i ostavim poneki komentar, a statuse uglavnom delim- ima najviše o mačkama..
I tako prođe silno vreme.
Već danima nisam igrala neku igricu sličnu Farmi. Farmu ne igram već par meseci.

FB ne zaglupljuje, ali vremenom dosadi. Bar meni. Možda zato što tamo nikoga ne jurim, što ne volim čet, što ne igram Farmu? Ne znam, nije ni važno.

Ipak, i pored toga što mi FB dosađuje pomalo, idem svaki dan tamo. Postao je navika.











https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 7:27 am

Ne znam zbog čega se po kilogramu budalaštima, FB razlikuje od DF, U stvari, znam. Na FB postoji opcija delite, block, napusti grupu, do not follow i da ne nabrajam. Treba imati istančan ukus da bi' se odupro želji da na DF, čitam nekog, jer mu pisanje i logika ne vrede ni po pizde 'ladne vode.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 3:42 pm

Od citiranja nekih besmislenih postova, kačenja slika iste sadržine, ovo je postalo ozbiljna tema.
Pa da dodam svoje mišljenje, mada nisam imala nameru da se uključujem, ali...

FB može da zaglupljuje mlade osobe, koje još nemaju izgrađen stav prema pravim vrednostima, povode se za trendovima, najčešće medijski serviranim, lakim sadržajima, ali i to zavisi od kućnog vaspitanja i obrazovanja. Odrasle osobe, ako već nisu zaglupljene, teško da mogu podleći toj opasnosti da upadnu u zamke i drastično se promene.

Po mojim saznanjima, naloge vlasnici na FB gase iz dva razloga. Prvi je ako su našli nekog, vezali se ili obavezali, pa onda obično naprave zajednički ili ne naprave više ni jedan profil. A drugi je ako budu „navatani“ pa primorani da ugase profil. ( Za dopunu čisto, ima sajtova za upoznavanje koji traže i potvrdu nalogom sa FB. Kada to dozvolite svako koga prihvatite tamo može naći vaš profil i smarati, kuckati...i to je jedan od razloga što se neki profili ugase potom ili budu izloženi mogućnosti da ih „navataju“).
Retki su oni kojima je FB baš dosadio pa ga ugase, tek onako. Ima perioda zasićenja, onda se obično distanciraš, neko vreme, ali nemaš potrebu da ga skroz eliminišeš. Jednostavno, sve jedno ti je. I konzumiraš koliko ti prija.

FB sam napravila u vreme nekih tenzija ovde na forumu, pa sam odlučila da ljude sa kojima sam u korektnom odnosu, ipak negde saberem i neometano s njima komuniciram. Uglavnom mi služi da izrazim svoje neslaganje sa aktuelnim problemima, da otrpatim profile i teme koje su mi zanimljive, postove prijatelja i da ih negde zapamtim. Jer, kontam, valjda ih zato prijatelji i postavljaju, da bi ih delili sa prijateljima i da bi ih prijatelji videli, zapratili stranice i sl. Neke sam prijatelje sama izabrala, a neki su sami došli. I prihvaćeni su prijateljski...

Moja lična iskustva su u skladu sa mojim odnosom prema FB i društvenim mrežama uopšte. Ako, kao i u životu, dozvolim ljudima da mi se približe, niko mi nije kriv ukoliko se razočaram, budem povređena ili izneverena. A s obzirom da informacije, profesionalno, nikad ne crpim iz jednog, već iz više izvora, tako stvaram sliku i o ljudima koji me zanimaju i na FB.

Ima ona: pušači koji su ostavili duvan su navjeći kritičari pušenja potom. Tako je i sa korisnicima društvenih mreža. Ko je bio zavisnik, pa se odvikao, potom najviše kritikuje i nalazi mane.
Svako zna svoje, samim tim nosi i odgovornost i snosi posledice.










coni
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 4:04 pm

Sibil odlično rečeno. Mogla bih samo da dodam (po ko zna koji put) da FB može da bude i edukativan i koristan. Ne sam FB, naravno, već ljudi na njemu. Evo vam samo moj i primer naše Lady. Ja sam preko FB pronašla grupu sapundžija koju vodi vrhunski stručnjak, profesor biohemije na Hemijskom fakultetu u BG. On i ljudi u toj grupi nesebično dele svoje znanje sa početnicima. Mogu da mislim koliko para bi mi trebalo da nađem literaturu o tome što me interesuje. Posebno jer literature i nema nešto na srpskom a najmanje bih je našla u našoj seoskoj biblioteci.

Naša Ledy pravi nakit i pretpostavljam da je baš na netu i videla kako se to radi. A svoj profil koristi da prodaje to baš kao što to rade i mase drugih. Postoje grupe kreativaca svakavih vrsta, grupe prosvetara raznih profila, grupe za podršku obolelim ... Znam ženu gde su ona i muž nezaposleni (sezonci kao i ja) koja je preko neke grupe "pokloni ili zameni" dobila gomile odeće i obuće za dete. A takvih grupa

Mnoge društvene inicijative su pokrenute baš na fejsu. Marijin zakon (o pedofiliji) recimo koji je inicirao otac silovane i ubijene devojčice. Postoji njegova grupa ZA, Marijin zakon gde su članovi sa područja čitavog Balkana. Ljudi iz Hrvatske su bili vrlo aktivni i sem što su nam pružali podršku "sakupljali" su i iskustva kako da nešto slično proguraju i u Saboru ... Ili sakupljanje novca za lečenje obolele dece. Bilo bi mnogo sporije i teže da nije bilo FB i šerovanja poziva na pomoć.

Naravno da u tom fb moru ima i onih drugih ekstrema kao što su nacionalističke (nacističke), "navijačke" i ko zna kakve grupe i stranice ali svako valjda traži šta ga interesuje.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 4:23 pm

Upravo je u tome poenta, svako zna šta traži i zašto je na nekoj društvenoj mreži. Imam i ja slična iskustva sa stranicama i ljudima koje sam pronašla, a koji su mi pomogli u nekom profesionalnom smislu, no, nisam htela da širim post.
A kojekakvih gluposti, bizarnosti, zločina, ima svuda, pa u svakom mediju, a internet je najbrži medij, svima dostupan, bez mnogo kontrole...










coni
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Nov 16, 2015 4:26 pm

Ja bih se nadovezala Zojo i ispričala koliko je meni lično pomogao fb. Osim toga što sam našla jako mnogo prijatelja za koje od 92. godine nisam znala ni gdje su ni da li su živi moram da izdvojim i onaj trenutak kada sam se interesovala za jedan lijek koji je bio potreban u porodici kao i njegovu cijenu. U roku od 15 minuta sam doslovno sa najudaljenijih tački na svijetu dobijala informacije o cijenama i mogućnostima kupovine. Ne treba ni da spominjem koliko je prijatelja ponudilo da mi taj lijek i kupi i pošalje.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 5:37 pm

Danubius ::
I inače je Facebook poligon za razne glupake i manijake ....
Rece sef, i svi mudro ocutase   :brdski2:

Iscitah ponovo svoj post, cisto da vidim da li negde izmedju redova napisah ''ko je ukrao med...'' ili nesto jos gore...jok, more...

Imamo ceo podforum o FB, ne razumem sto su svi ovde pisali o tome sta rade i kako se ponasaju tamo?  ne znam

Koliko ja kontam iz naslova, ovde bi trebalo staviti primere ... Ali, ok, ja trenutno nisam ( bar ne aktivno) na FB, mozda nisam upucena  :brdski2:

Ali da zaglupljuje i zatupljuje...nije da nije... i primera ima koliko hoces:

- setite se samo slika dece koja su navodno nestala, ljudi dele, prenose, pa ispadne na kraju, neko ukrao neciju sliku i nasalio se  ( kao onog Kanadjanina od pre neki dan- slikao se a u ruci laptop, neko fotosopira da on drzi Kur'an i kao trazi se, odgovoran za nasiljeu Parizu- on cool momak, ima bradu, nosi neku kapu, ali cak ni musliman nije...elem, na zez su pale i neke spanske novine...kasnije se izvinjavali, ali on i dalje strahuje za svoj zivot...razumljivo...milioni su ga videli...)

- pa neki miting gde se isto fotosopira kao da ima puno pristalica ( ceo koncert JK  :brdski2: ) a takve slike idu okolo ovih dana i prikazuju Pariz koji lici na Tahrir...sacuvao bog...
Ljudi ne razmisljaju, dele automatski, sve u najboljoj nameri...

- ono sa zastavom Francuske na profilima- mozda ne izgleda kao zatupljivanje, ali jeste kad se malo bolje razmisli
-isti je slucaj sa opcijom koja se selektivno otvara na FB- proveri d ali ti je prijatelj ziv ( siguran)- cak i ako nije aktivan, nadhe fb gde jesi ;)

Ovu opciju ne mozes koristiti u Libanu, recimo. Zasto? Kao i profil- zastavu?
Nije li to malo zatupljivanje naroda- povuces se za grupom, ne razmisljajuci previse?


5 god. sam provela na fb, okupila prijatelje iz osnovne, srednje, sa visoke skole, okupila moju, muzevljevu familiju, okupila kolege iz Srbije, kolege i poznanike odavde, iz Palestine, okupila forumase , okupila sve poznanike sa fakulteta stranih jezika,  ( 39 nacionalnosti ukupno, 440 prijatelja) 
i da mi se nije telefon polomio, a onda ga u kratkom roku izgubila,  te sam na jedan nacin bila prinudjena da ne koristim fb dok mi se ne zamene sve sifre, racunajuci i banku...receno mi je da nista ne otvaram, upravo zbog dostupnosti informacija...za koje nisam i znala da jesu dostupne ...verovatno se i ja jos ne bih distancirala sa te mreze...

Sad kontam da sam imala srecu. Prvo sto sam iskoristila situaciju da se udaljim od pojedinih ljudi.

A to je za ovu temu.

Nije zivot dzaba uredio da prolazimo razlicite perode , srecemo neke ljude, sa nekima ostanemo prijatelji a neke jednostavno prevazidjemo...

A onda ti dodje FB, i ti u jednom trenutku ih opet okupis sve...ok, moze biti korisno...ali zar u svemu traziti korist?
Od onih 440 , bar 200 su bili totalni promasaj- neka su i prijatelji iz skolske klupe- bili onda, sad su samo automatski lajk- prijatelji ( tu sam da ti dam like, eto, znam te...)

Meni je to direktan atak na inteligenciju.

Onda, neke dozivis u sasvim drugom svetlu- onako fina komsika, popijete kafu, popricate- sad samo deli srkve, molitve i sl...aj na kafu- Fala, neki drugi put..

A tek oni sto znam da knjigu nisu procitali- a mudruju, mudruju- boze sacuvaj, svaki dan novi citat ( oprosti im Andricu, ne znaju sta cine...)- dodje mi da prodiskutujem na temu Sta je pisac hteo da kaze...pa se setim ja sam mu tu temu pisala onomad u shestom...zatupljivanje...

Aj, ne mora mene, ali ovaj moj komsija , pa njega FB skroz zaludeo  smehsmeh prvo zene...jedva mu objasnih da postoje fake ( i to shvatio pogresno :D ) profili, a on presao na igrice- mislim, igraj, ali to pegla vijuge, ili ih vrti dok se ne izlizhu...

I daleko od toga da je omladina ta koja se zatupljuje ovde, naprotiv, od kad su tetke i strinke krenule da fejsbuce, deca se razbezala, sad su na nekim drugim mrezama mnogo aktivniji :)

- Posebna vrsta su oni sto kukaju svakog dana- te ponedeljak je, te petak je...te Vucic, te Toma...jela sam, pishkila...sad spavam...Probaj citati ovo svakog dana nanovo...ispiranje mozda...

-I moja prica- chasha se prepunila sa onih 4500 e plate sto Norge deli , samo dodjite...delili, pisali, zvali, chatali, delila, objasnjavala...imam negde oko 150 kolega...a onda mi se javi voac ambulantnih kola iz jednog naseg grada- prijateljica mu rekla , tu sam, znam, mogu d apomognem...
Na Fb se mnogo toga deli na najgluplji moguci nacin, brzo, brzo,odmah i sad... I gotovo, mozak blokira- tako pise na fb.
'Aj ne seri, primas 5000 e mesecno, posalji 100 e da stignem bar do tamo, posle cemo nekako  suicid

- Posebna prica su video snimci- aj pogledaj beba se smeje i sl... Lajkaj ga sto je meden  čačka nos


Mogu ja do ujutru ovde o zaglupljivanju naroda na fb, ali neka ostane nesto za neki drugi put...

Meni ostalo mojih 5-6 pravih prijatelja, neke diplomatske veze, familija koja se zacudi kad me vidi- dugo me nena ( na fb ), live druzenja sa ovdasnjim kolegama i otud dve divne price ( zensko- zenska, i musko- zenska)  koje su pocele pre fb, tamo se razvile, a nakon fb samo dobile na jacini ...a i ja ko MadamX, volim novine, kad osetim da prevazidjem nesto, ne vracam se vise....
A posebno sto sada imam  puno slobodnog vremena koje mogu drugacije da osmislim...a i stalkerima necu biti zanimljiva ;)

O, da stalkeri su prica za sebe...










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 5:56 pm

sonia ::
Danubius ::
I inače je Facebook poligon za razne glupake i manijake ....
Rece sef, i svi mudro ocutase   :brdski2:


Kuku zeno,pa ako sef nije razapet do sad na sve moguce nacine,nije niko....ima bre i on dusu,preuzmi malo teret na svoja pleca....ahahahah.

Mogu reci da je tacno sto neko spomenu,da se ne vracam nazad,ko,izvinjavam se autoru,da su bivsi nepusaci uvijek najgori kriticari pusaca....tako i ovo....moze bit kad shvate kako je dobro BEZ,da su naucili nesto,ali to jos uvijek ne znaci da treba da se napada onaj ko i dalje pusi....cigar ili Fb,nebitno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 6:07 pm

Astra ::
sonia ::
Danubius ::
I inače je Facebook poligon za razne glupake i manijake ....
Rece sef, i svi mudro ocutase   :brdski2:


Kuku zeno,pa ako sef nije razapet do sad na sve moguce nacine,nije niko....ima bre i on dusu,preuzmi malo teret na svoja pleca....ahahahah.

Mogu reci  da je tacno sto neko spomenu,da se ne vracam nazad,ko,izvinjavam se autoru,da su bivsi nepusaci uvijek najgori kriticari pusaca....tako i ovo....moze bit kad shvate kako je dobro BEZ,da su naucili nesto,ali to jos uvijek ne znaci da treba da se napada onaj ko i dalje pusi....cigar ili Fb,nebitno.

A to bilo to, onda izvinite ako ste tako dozivele  coni  Ali, ne branim  nikome, a i ne smeta mi, ja ko Bora Corba- oko mene sve su..  ;)  ( i ne znam sto me svi prozivate kao bivsu, aktuelna sam, majke mi, samo nisam aktivna  kush  )
 Sto se tice tereta, nisam ja ona sto bese sa ''mala pleca'', ima me zeno, izdrzala ja i ...aj ne vuci me za jezik sada  zubbb










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 6:12 pm

Ja se ne osjecam napadnuta....sad moram da sebe ponavljam...kad bi neka frka cetnici i ustase,pa se neki clanovi hrvatske nacionalnosti nasli prozvani,rekla sam lijepo,zasto bih se nalazila kad nisam ustasa....racunam da taj nije na mene mislio uopste.
Tako i sa svime ....ne vidim sebe u glupima i sta me briga ako neko misli da ih je 90% tamo glupih....racunam da nije mislio na mene.

smehsmeh smehsmeh smehsmeh

A jbte,al ga opravi kao da mi je Okano diktirala.


Poslednji izmenio Astra dana Uto Nov 17, 2015 6:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 6:24 pm

Nekad su one što čitaju herc romane tretirane kao "zatupljuju se" jer ne čitaju Tolstojevskog. Posle su došle serije (latino, turske i indijanske) da zatupljuju narod i to naročito žene. Sad je glavni krivac zatupljivanja FB. Samo me interesuje čim se bave i šta rade oni koji ne čitaju šund, ne gledaju limunade i nisu na FB? Mora da im je život dosadan tako isprogramiran samo "pametnim" i "prosvetljujućim" sadržajem koji mi iz nižih kasti ne umemo da shvatimo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 6:36 pm

Niko nije rekao da je FB glavni krivac, i ne razumem cemu taj sarkazam i zasto se uporno osecate prozvanima...tema je takva da  se o tome pise...a tu su i cinjenice...
Mogla je biti i coca- cola  :brdski2:  

Mislim da postoji tema o tome sta je fino tamo, docicemo i do toga ;)

Cuj, cime se ljudi bave? 
Moj fizioterapeut kaze, a ja njemu verujem :brdski2:  da umesto sto sedim tri sata i klikam like, mogu da prosetam, istrcim, vozim biciklu, popijem kafu sa drugaricom u gradu, izvedem dete negde, i procitam nesto, zasto da ne...opeglam ono ( sto rece opet jedna moja sa fb, sto nece nikako samo ), cisto zdravlja radi, fizickog, a i proluftiram vijuge, ako cemo bas ;)










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 6:44 pm

A zašto misliš da se mi koji radimo po 9-10 sati teške fizičke poslove ne opuštamo malo sedeći za kompom? Ili da nam je kuća u haosu jer smo na FB? Ili da ne pijemo kafu s drugaricama? Ili se ne poigramo s decom?

Sonia daga, ti si na ovoj temi nastupila s visoka podcenjujući sve nas koji se eto usuđujemo da još uvek imamo aktivan nalog na FB, da citiram "ispravljamo vijuge" igrajući igrice i šta sve još. Zar očekuješ aplauz možda? Ili da istog momenta odemo i pogasimo naloge jer eto prosvetli ti nas zaglupljene? A onda na drugoj temi napišeš da si zore dočekivala praveći budalaštine u nekoj FB grupi. Znači dok si ti to radila to je bilo COOL i superkalifastično zabavno ali sad kad to radi neko drugi to je fuj kakano. Šta sam sve Šefu kazala po ovoj (a i nekim drugim temama) veruj ovo malo sarkazma je baš kao ono tvoje lepljenje cvetića po FB koje onako nostalgično-oduševljeno opisuješ.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 7:03 pm

Zoja, ako krenes sa pocetka, tamo gde diskusija krece, videces da je upravo obrnuto, napisala sam svoje vidjenje ponekih ljudi tamo, a onda ste redom svi skocili, kao da vas placa MZ...

Ne moram pisati ovde, nije o tome rec, ali moje misljenje o vecini ovde , a i ti si u toj grupi, mada nikad ne poverovala, je zaista visoko. Svi smo mi ljudi sa manama i vrlinama, i ja vas kao takve i prihvatam,  kao sto i u obicnom zivotu uvek prilazim ljudima sa pozitivnim misljenjem o njima, dok se ne dokaze suprotno.

Vidis, ti si prva puna predrasuda, zaboga , ti radis naporno, ja sam burzoazija, sto  zivim u Norveskoj?
15 godina sam radila fizicki i psihicki jako zahtevan posao ( jedna sestra, 70-80 ludaka, da govorimo narodnim, a ''ludaci'' bi u ovom slucaju prihvatili naziv), i nakon posla isla sa ocem i majkom u njivu, nikad se nisam postidela, naprotiv.
I jos, tacno, zivim ovde, ali ovu paru zaradjujem mnogo teze nego tamo! Ne radim 10 sati, zakon ne dozvoljava, ali radim 7, 5 efektivno...predjem i do 15km dnevno...o psihickom naporu ne moram...dovoljno je sto sam pod stare dane ucila nepoznat jezik i moram satima svakog dana da ga koristim...i to u kakvoj sredini...

Ti mene ne poznajes, ali volis da pametujes...

Znas, cenim ja to, kako god, ali dozvoljavam samo ljudima koji me poznaju, i nikakvo udruzivanje tu ne pomaze.
Koliko tvoje misljenje jeste tacno, i verujem da jeste, toliko je i moje, to moras priznati, ne kazem ja, vec cinjenice...

Zurim sad na trening, kukova radi ;)  a Admin bi isto mogao da poradi na ovoj temi...Pozdrav










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 8:34 pm

To što ja lično mislim da forum oplemenjuje ,a FB zatupljuje ,to je moje lično mišljenje ,i zato ne kažem da su SVI ljubitelji FB "zatupljeni" . 
Ako se ja ne pronalazim u igranju "Farme" ,staromodno mislim da je lepše nekome poslati lepu reč ili pohvalu na pp ili mail ,a ne "lajkovati" , što sam više navikao da "skajpiram" ,nego da se audio -vizuelizujem preko FB ili android mobilnih ,opet ne znači da smatram budalama one koji sve obave u istoj butigi ,tj FB . 
Lično smatram da je stupidno stavljati ono "kako se osećate" ,pa one "statuse" (ako nisu duhoviti ,ako jesu -još ih i citiram ) ,a još manje mogu da se divim "selfiranjima" u kupatilu ,kojih ima na stotine ,razlika je samo u boji pločica i "broju" sisa (tj ,push up-a) 
Meni to nekako bez veze obnarodovati ,ili kao "samo za odabrane prijatelje" -ja tak*e stvari volim videti samo kad su lično meni i jedino meni poslate . 
Najviše ,ali najviše me nerviraju oni razni "blokovi" ,naročito kada primetim da me neko "zaboravio" bloknuti danas ,pa vidim šta "ne treba" ,a već sutra mi priča bajke . 
Ja sam takve stvari radio pre nego što je postojao FB ,i prilično se stidim toga . 
Mislim da zaglupljuje ,jer je moguće tamo "objaviti" bilo kakvu bljuvotinu ,koja se onda proširi brzinom svetlosti na desetine hiljada adresa ,i dokaže onu Gebelsovu da "laž koja se dugo ponavlja postaje istina" 
Ni po muke ako je nešto manje važno ,ali ,ako se radi o nekom "spinovanju " ,politici ,mržnji -onda je to veoma opasno ,a ako je nešto "lično" -itekako može da nekome uništi život . 
Treba li da se neko ubije zbog nečijeg sr...nja ,što se dešavalo, ili da nekog ubiju ? 

Juče je nekoj budali palo na pamet da "photoshopira" nekog kanadaskog novinara ,inače Sikha (što znači da ima bradu i turban ) koji se "selfirao" tabletom u ogledalu,tako što su mu "dodali " samoubilački prsluk sa eksplozivom ,a od tableta "napravili" K*uran ,i to objavili na FB . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 24e8crb
Šala ? Mogla bi biti i jeziva šala ,kada se ovako proturi na "društvenu mrežu" .










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Nov 17, 2015 8:55 pm

Šefe kad je uz pomoć FB proširena priča o maloj Tijani i skupljene pare za operaciju (isto to je urađeno i za malu Noru iz Hrvatske) da li je i onda to bila "neslana šala"?

Ili kad je taj isti FB bio glavni informacioni centar prilikom poplava jel i tada to bilo "glupost i neslana šala"?

Ili kad se na njemu šerovao poziv za pronalaženje Tijane Jurić (i druge dece ali i odrslih) jel i to bilo "bezvredno deljenje i lajkovanje koječega"?

I tako dalje i tako dalje. Ti pronalazi negativne primere ja ću pozitivne pa kome pre dosadi.

To što ti nešto ne voliš ne znači da automatski ne valja. NevoLem ni ja boraniju pa ne pljujem drugima u tanjir kad je jedu.











Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Nov 19, 2015 6:53 pm

Dobijem na fejsu poruku da ove nedelje, pročitam tri knjige a od toga jedna je napisana iz dva dela. Mis'iiim se u sebi, sviraš Kurtz-u. Po dana provede na fejsu, a 'vamo stigne da pročita i tri knjige. Kada taj čo'ek spava, jede, vrši nuždu, 'ajd' dok se nuždi, može da čita pa opet' da nema čo'ek dijareju pa se zabrinem za njegovo zdravlje.
Tri dana sam krečio, danas kuliram, sutra ću udariti po dnevnim obavezama, FejZbuk, DF, NCIS, Lie to me, Džasti i da ne nabrajam. Kada da čitam?
Članu bibliJoteke, ideš na block&delite. Ne'š ti meni.
Odo' da oderem na fejsu, pacere u Mexiku i mirna Bačka.
Nema frke na fejZbuku, samo treba znati sa dugmićima.
Klik, Klik...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Nov 19, 2015 8:43 pm

Facebook možda ne zaglupljuje -ali ne možeš se tamo na pametan način nadmetati sa glupima . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12239587_994657630590521_6252623156406042820_n










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPet Nov 20, 2015 9:45 pm

Šta još ovaj jadni Vijetnamac treba da uradi ,a da nije uradio ,priložio lična dokumenta da dokaže svoj "identitet" na glupom Facebooku ? 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Covek-sa-najgorim-imenom-na-svetu-foto-printskrin-fb-1448027333-788287

Pa nije on kriv što mu ime zvuči "uvredljivo" na nekom drugom jeziku ? 
Dokone budale na Facebooku ga redovno prijave za "uvredljiv sadržaj" , a FB mu onda obriše nalog? 
Phuc Dat Bitch čak ni slovno nije ispravno da bi bilo uvredljivo ,ali eto ...Čvorovića moralista dosta na FB da ocinkare ,i on odmah dobije "profil delete" .










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Nov 26, 2015 9:23 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12313512_1670239106590220_5251237815088279064_n

I komentar Peđe Đurovića :

Jeste, jeste, njena je slika. A i da sam žensko, ja bih ti posle ovakvog starta odmah dao. Jer to je ta prefinjenost, to je taj stil, to je ta pismenost... Sexy

--------
Koliko glup moraš biti za ovakav "start" ?  smehsmeh










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Dec 03, 2015 2:05 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 10544412_534005030065149_633429486897595765_n
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2015 7:05 pm

Nađe se i ovakva stranica .Neka lokalna "domina"   sad2 prodaje svoje "korišćene " gaće i čarape . 
A budući da svaka roba ima svoga kupca .......ne bi me čudilo da i ovo "plane" ,kad već FB daje "marketing" . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Polovne-gace-i-carape-4

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Polovne-gace-i-carape-2FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Polovne-gace-i-carape-1










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPet Dec 11, 2015 7:31 pm

Mnogima je fetis noseno rublje,naravno,neoprano i vec sad mogu da garantujem da ce napraviti biznis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Dec 15, 2015 12:06 pm

John Doe ::
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 10544412_534005030065149_633429486897595765_n
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12359879_1028808927185783_7798824610084338527_n
Sa Facebooka ,naravno .










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Dec 16, 2015 3:08 pm

A ovoliko glupi mogu da budu samo "botovi" Srpske Napredne .
Objava sa Facebooka . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Poruka-sns-miting-poziv-novi-sad-foto-facebook-1450273330-805549










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySub Dec 19, 2015 6:43 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12391980_1030956586971017_3067019937049442986_n

like brdski










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Dec 23, 2015 9:01 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 11046798_1033216846744991_4176783057882832003_n
...to se može lako rešiti (mada trenutno nije puno popularno da momak viče "Alahu Ekber",umesto...)  smehsmeh










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Dec 23, 2015 9:28 pm

Danubius ::
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 11046798_1033216846744991_4176783057882832003_n
..

e baš je muška šovinista! A Marija? Nju je zaboravio?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Jan 07, 2016 9:57 pm

Drage dame ,moooliiiimmm vas pročitajte (uvećajte sliku ) 

. Ima da se oduševite . I ne zaboravite sa koje "adrese" stižu takve stvari (a ja ćutim sa "religijom" do posle praznika ) 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12401016_10206681458848134_7513525564752911657_n










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Jan 07, 2016 10:52 pm

Fejsbuk zaglupljuje glupe.
Sve ostalo je klik ovde klik tamo i "okružiš" se zanimljivim ljudima.

Da nij FB ne bih video ovu sjajnu stvar dostojnu jednog Nušića!

https://rutube.ru/video/9a89243483481fa1dae512dd8b6c4081/?ref=logo










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 12:42 pm

Moja drugarica Sandra pronalazi bisere i komentariše ih.

UPOZORENJE: Čitanje donjeg dela smanjuje IQ za broj cipela


FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 2nbafdg










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 12:51 pm

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 2urv42a
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 7:52 pm

Evo najnoviji post od Gospodje....

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Oi9b8p
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 10:16 pm

Ova se bas ufurala u ulogu...ahahah

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Eg20c4
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySre Feb 03, 2016 10:46 pm

Kurvacetina je vrh.....xaxaxax...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyČet Feb 04, 2016 3:35 pm

sunrise ::
Kurvacetina je vrh.....xaxaxax...
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12670256_1035913873131563_3877026871724479034_n










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyNed Feb 07, 2016 7:22 pm

Ovo se nalazi u Banjaluci ,restoran "brze hrane" 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Facefood-1

Pa uz to i "hit" Čupe Kalača ( šofer Ekrema Jevrića , ljubavnik rijaliti pošasti Jelene Golubović ,i sam redovni učesnik "rijalitija" ) pa da budalaština bude kompletna . like











FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Feb 09, 2016 11:25 pm

Zamijenite svoju profilnu sliku slikom vašeg ljubimca ili bilo koje druge životinje. Ideja je da se uklone sva ljudska lica sa Facebooka do 29. veljače, da pokažemo podršku protiv zlostavljanja životinja. Ako ste protiv zlostavljanja životinja, kopirajte ovu poruku i stavite na svoj zid. Hvala!

Ovo je najnovija "akcija" na FB. I sad kad ne promenim sliku u neko kučište ili mačketinu ima da budem najgori podržavalac zlostavljanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyUto Feb 23, 2016 3:52 pm

Imaš problem sa zdravljem - zaboravi lekare pitaj na FB.

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Xfnmli

P.S. Saveti tipa sapun i voda su odbačeni kao teška glupost










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptySub Feb 27, 2016 10:02 am

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12791029_198017000560166_651259991448534359_n










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Feb 29, 2016 7:50 pm

Ako mislite da ste videli sve ,niste . Pogledajte ovo ? 


https://www.facebook.com/groups/414820765290983/

Stvarno ne nameravam da ismevam bol jedne majke ,ali za moj ukus -radi to sama . 
Čemu bre ovakve stvari ???? 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 12096399_547500572065442_750738228926829387_n










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPon Feb 29, 2016 7:57 pm

Saosjecam sa svakim,posebno kad su djeca u pitanju,ali mi je muka od zalopojki i tekstova da ti se zaista smuci,ja prosto moram da obrisem takve prijatelje....koliko god da im je tesko,cviljenje i proklinjanje i zakletve me nerviraju i ne djeluju mi ni malo prirodno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 EmptyPet Mar 04, 2016 3:22 pm

Za ove bi trebalo izmisliti novi termin . 
Debil, moron ...nekako je preblago ? 
Da nema  Facebook -a ,ne bi ni znali da ovakvi postoje . 

FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Kristijan-golubovic-fanovi-poruka-zatvor-foto-prinskrin-fb-1457095892-856723










FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka    FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka  - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK ZAGLUPLJUJE -biseri sa Facebooka
Nazad na vrh 
Strana 4 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Facebook prijateljstva
» Facebook ili Skype ?
» IGRATE LI FACEBOOK IGRICE ?
» Sta vas nervira na Facebook-u
» Vicevi Facebook

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: