DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻

Ići dole 
+23
podbarac
Black Wizard
rouzvel
kutijica
ZoxZoja
MadamX
Diplomirani Duduk
bosankaa
Lakota
brunolino
promaja
Zana
slatkicass
Kijara-brm
Astra
Danubius
debilko
Nut
AstrinaKomsinica
sonia
cojle
Sibila_
Sikret
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 16, 2012 11:50 am

First topic message reminder :

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je zabeležio i petu godinu rada i postojanja ,pa pošto smo na kraju leta Gospodnjeg 2012  ,a po nekim saznanjima za koji dan je Smak Sveta -da ostane zabeleženo za istoriju i one koji prežive -da smo bili i bitisali .  [You must be registered and logged in to see this image.]
Prvo malo o brojkama -što je najmanje važno ,ali govori samo za sebe .

Danubius Forum je u toku ove godine (do ovoga trenutka ,16.12 2012 ) dobio oko 2200 novih članova .
Naš dnevni prosek posete je oko 50 registrovanih članova , prosečni mesečni broj postova je oko 10 000 ,a mesečni prosek novih tema je preko 150 .

Imamo 8566 registrovanih korisnika
(trenutno )

Naši korisnici su poslali ukupno 334197 članaka u 6943 teme

(a nije da ne brišemo sve što nije aktuelno ili više puta ispunjeno)

Lep broj za jedan mali forum bez ambicija da bude veliki ,zar ne ?

Voleli smo se i svađali tokom godine ,poneko je odlazio pa se vraćao, ponekoga smo izgubili ,a ponekog vrednog i dobili .
Naši članovi su osnivali i svoje forume ,neko je prodao "veru za večeru" a imamo i lepe primere korektnosti i lojalnosti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Naši prateći sadržaji (DF Radio,DF Facebook stranice ,DF You Tube kanal ,DF Twitter )postoje  i oglašavaju se zahvaljujući požrtvanosti DJ Tima i urednika -kojima se i ovom prilikom  za to zahvaljujemo .
Sve je to život , svi smo samo ljudi i forumaši ,naposletku .
Zajedno smo prošli i neke lepe i neke teške trenutke u stvarnom životu naših forumaša ,u 2012 smo postali bogatiji za još dve naše "bebe foruma" .
Tu smo gde jesmo i kako jesmo i idemo dalje ,u Novu Godinu .
Ispoštovali smo najvažnije postulate svrhe postojanja Danubius Foruma -a to je zabava i druženje .Dokazalo se da forum i net nisu samo virtuelne iluzije -mnogi od nas su se susreli i  družili i u "stvarnom životu " (čak i više od toga )  [You must be registered and logged in to see this image.]
Bilo je i razočarenja ,ali ...i to je deo života.
Grafički smo se vratili na našu "zelenu" boju i sveli celu grafiku na rudmentalno jednostavno ,bez nekih većih ukrasa ,što se mislim pokazalo kao -dobro .
Još uvek se na prste jedne ruke ,za 5 godina ,može nabrojati ko je banovan sa ovog mesta -i time se možemo ponositi .
Napadali su nas hakeri jače i ozbiljnije nego ikada -ali smo preživeli ,zahvaljujući vašoj lojalnosti i radu Secyrity Tima (njima posebno hvala )

Danubius Forum vam svima želi pre svega dobro zdravlje (i forumašima i njihovim porodicama ) puno sreće u narednoj godini , prijatne predstojeće praznike (odnosi se na sve konfesije i nacije ) i da se još dugo družimo u našoj zajedničkoj "kući" .

Mi postojimo,radimo ,i družimo se -  mnogih velikih i uspešnih foruma više nema .
To je veliki uspeh svih nas -i samo zahvaljujući svima vama Danubius Forum ima i neko  "ime" u forumaškom svetu .
Da ne duljim ,pozdravljam Vas ,sa našim geslom  .....








MI NISMO KAO DRUGI

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Feb 25, 2018 1:33 pm, izmenio ukupno 15 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 22, 2013 1:48 pm

debilko ::
Evo poprska me nešto.
Ne želim da izvćem stvari pa da ne ispadne kako sam rekao da se neko ovde izdrkava, ali meni ovo ima miris sperme.
Verovatno subjektivan osećaj. :mraz: Još od ranog detinjstva, pokušavao sam da pošaljem porukicu Deda Mrazu da mi ispuni neku erotsku želju, pa zbog toga garant.
Ćao ljudi, jel ste mi živi i zdravi.
Šta ima novo po pitanju nataliteta i mortaliteta.
 rasta 

kazem ja: praznici su cudo! Welcome back Debi ljubavi!  :paket2: 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 22, 2013 2:14 pm

Astra ::
debilko ::

Imam čas, vidimo se kasnije.

cestitam,da li ovo znaci da si poceo da radis u struci!
Ma ne bre, obučavam malo mlade i neiskusne iz okruženja.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 22, 2013 2:16 pm

Dolinac ::
Ma samo da si ziv i zdrav.  :wel66: 

Ćao brate. jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 22, 2013 7:31 pm

justicija ::
Dobro ja vama došla  zlz 
Dobro nam ponovo došla . :wel66:
Pravila -znaš .  ruza
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 22, 2013 7:34 pm

Danubius ::
justicija ::
Dobro ja vama došla  zlz 
Dobro nam ponovo došla . :wel66:
Pravila -znaš .  ruza

Ja sam mala ali znam sitna slova da čitam  :zubi3: 
Blagodaaaaarim!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 22, 2014 7:52 pm

Gazda,znas ono
Voda vri,ko ce zasut kafu,ja il ti!

Kasnis sa poslanicom svete administracije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 22, 2014 7:55 pm

Astra ::
Gazda,znas ono
Voda vri,ko ce zasut kafu,ja il ti!

Kasnis sa poslanicom svete administracije.
Biće ,biće ....sutra ,verovatno ,nisam zaboravio :lonac:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 22, 2014 8:58 pm

Dame i gospodo ,braćo i sestre forumaši


Danubius Forum zabeleži još jednu godinu bitisanja  od leta gospodnjeg 2007 kada osnovasmo ovo mesto za zajedničko druženje i razmenu mišljenja među narodom sa prostora ex YU i dijaspore .Godina je bila teška ,i ne baš berićetna ,ali eto -još smo na net karti foruma .


Nemamo puno čime da se hvalimo ,ali ni čega posebno da se stidimo . 

Statistika kaže svoje ,i kada nam se ne dopada .

U poslednjih 6 meseci imamo najmanji upis novih članova za poslednje tri godine ,pa nismo dostigli očekivanu cifru od 11 000 članova . Zašto ,teško je reći ,biće da se radi o globalnoj krizi foruma ,za čega imamo najviše zahvaliti "društvenim mrežama" .



Neki su otišli, neki su došli ,i eto ...firma radi i postoji i dalje,sa resusrima kojima raspolažemo . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Saldo novoupisanih članova za 2014 je-690. 

Ono što može da raduje -nije došlo do pada broja tema ,nego baš naprotiv ,što je padao broj upisanih ,broj tema je rastao (poslednjih 6 meseci) .

Mesečna statistika postova je i dalje stabilna -kreće se između 5-7 000 (poslednjih 6 meseci) 

Dnevna poseta je nešto smanjena -od oko 50 reg članova ,spala je na neki prosečnih 35 ,ali je i to dobar rezultat ,na kraju krajeva,ako se sve uzme u obzir .

Zašto je broj "gostiju" rapidno opao -nismo uspeli da utvrdimo .Jeste bio izvesni problem sa Google ,ali i kad se stabilizovalo -broj gostiju nije porastao. 

Dakle ....iza nas je jedna sušna godina ,gde su poslednji meseci jako srozali završni račun ,no tako je -kako je . 

Naši prateći sadržaji postoje i dalje (FB oficijelna stranica ,FB grupa ,DF You Tube kanal ,FB Twiter ,DF Radio) a nedavno je napravljen i DF Instagram stranica . 

I dalje se pokazaju tačnim ono što sam uočio još pre par godina -da na svakih 100 reg.članova dolazi tek jedan pravi forumaš ,no ne možemo se žaliti ,dobili smo ponekog ,veterani foruma su još ovde ,a dolaze i forumaši kojih odavno nije bilo
.
Treba biti optimističan ,i verovati u bolje dane .

U duhu nastupajućih praznika ,odrecimo se greha sujete , malicioznosti ,zavisti ,ružnih  reči , i svih loših postupaka koji truju atmoferu na forumu .
Praštajmo drugima da bi i oni oprostili nama -niko nije bezgrešan ni savršen ,te provedimo sve nastupajuće praznike u miru i dobroj atmosferi . 

Kao i svake godine ,Sveta Administracija će obaviti amnestiju grešnih -sem kod onih za koje se pokazalo da je to zaista uzaludno dobro delo ,jer čim se to desi -dođu da provociraju ,truju i ruše forum . Jesmo tolerantni ,ali ,u tim slučajevima okretati drugi obraz za još jedan šamar -to već nećemo činiti .

Svim našim članovima ,kao i njihovim porodicama , Administacija želi sve najlepše za nastupajuće praznike .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 7:22 am

Dani,da smo u vojsci komandovala bih ti -ostav- za ovu poslanicu smehsmeh ..kad je procitah dodje mi da idem u cosak da se stidim.Dzaba ono-treba biti optimistican- kad mi ceo tekst odise uzdasima..ererere
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 8:21 am

Laki je malo nervozan.

Paz' kad dođe Doli i sve nas razbuca.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 2:26 pm

DANUBIUSOV HOROSKOP PO NICKOVIMA

1. Danubius – zvani Dančo iz milošte, će spoznati ženu svog života, stisnuti testise i otisnuti, ne tako daleko.

2. Astra – Mamika foruma će dovući Astrologa i naterati ga da i on kaže nešto, makar  to bilo „nešto“

3. Debilko – Debi će shvatiti da je bio u zabludi i neće skidati crveno-beli dres sa sebe i prestaće slušati kojekakve radio stanice i pretplatiće se  na DFR jer je tamo najbolja muzika.

4. Kijara-brm – Kijarita il’ BRRRRM će najzad uloviti člana br.1, tako da smo saznali i dokle će član br.1 stići.

5. Promaja – u’apsiće ga zbog fotomontaže Nj.V.A.V. sa svinjskom glavom al’ će ga ubrzo osloboditi i pristupiće novom ogranku otpora a kako zvezde predviđaju, 2016. će biti na vanrednim izbornim plakatima, sa slikama iz svoje režije.

6. Rouzvel – će i dalje svako jutro davati izveštaje o vodostaju  na česmama.

7. Lakota – Laki nije više nervozan a i naučila je iz izveštaja o pehladama i gripu da se ne sme dirati dole jer mož’ kičma da se osuši.

8. Dušica – će postati zvezda foruma i baciti u senku sve ostale zvezdice.

9. Pesma – će klečati pola godine na kajdanki .

10. Montoya – Monty, prebrz je i nikome ne staje, tako da će i ove godine solirati u vožnji.

11. Zox Zoja – Zoxy, eee, šta da kažem a da ne slažem. 180 stepeni. Smirena, staložena, svaki post u dve rečenice bez mogućnosi na citiranje.

12. Madam X- je inače „n!“ tako da smo tu nepoznanicu odredili sa „Y-Z“ al’ da ne objašnjavam mnogo, provalili smo „X“.

13. Bosanka- Boske će imati goste u Vijeni.

14. Sonia- il’ Sonja će najzad za ručak,  spremiti mamuta, koji je pronađen, okovan ledom na Antarktiku.

15. Pica-Kraja – će u ’apsanu zbog mučenja dece.

16. Cojle – John Deere će mu bupnuti u dvorište, kao poklon Nj.V.A.V.

Za sada su teleskopi DF-a upereni u Severno zvezdano nebo i čim se stvore uslovi, dodaćemo i istale znake.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 2:31 pm

smehsmeh ćale legenda si..Ovo je vrh:)


Čekaj dok se Doli vrne pa se razbaca okolo po temama..  lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 2:51 pm

John Doe ::

11. Zox Zoja – Zoxy, eee, šta da kažem a da ne slažem. 180 stepeni. Smirena, staložena, svaki post u dve rečenice bez mogućnosi na citiranje.


... Sveta Administracijo zaštiti me i zakloni ovakvog zvezdanog uticaja naklon naklon naklon










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 4:18 pm

John Doe ::
DANUBIUSOV HOROSKOP PO NICKOVIMA

13. Bosanka- Boske će imati goste u Vijeni.


Sam' da kazem da ja vjerujem u ovaj 'oroskop i radujem se gostima.  :qqq4:

Herzlich willkommen cincin











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Dec 23, 2014 7:28 pm

Večeras se pokazala i tamna strana meseca a mlađani srp je otkrio tajnu...

17. Nut – Nutela će pisati na takav način da će i Doly razumeti.

18. Marea – Suđena joj je misionarska poza tokom cele 2015.

19. Astrina Komšinica – Kona naša... hm? Postoje indicije da će prestati čapkati tamo gde ne sme ali...
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 29, 2014 4:34 pm

John Doe ::

19. Astrina Komšinica – Kona naša... hm? Postoje indicije da će prestati čapkati tamo gde ne sme ali...[/b]

To je klopka smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 25, 2015 7:47 pm

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice 


Ispratili smo još jednu godinu našeg zajedničkog druženja koje je počelo 2007 godine . 
Ovo je statistički bila možda i najteža godina u "istoriji foruma" .Broj novih članova u 2015 je samo -124 . (toliko ,pa i duplo  više se upisivalo za jedan mesec) 
Ostali smo bez nekoliko "stalnih" članova ,a dobar broj je "proredio" dolazak na forum .
Ali .....broj tema i postova nije pretrpeo veći statistički pad u odnosu na predhodne godine ,što znači da mali ,ali stabilan nukleus foruma postoji ,i da forum i dalje "živi" -unatoč katastrofalnom uticaju velikih društvenih mreža ,sa kojima se ne može ravnopravno nositi ,ma šta radili . 
Tako da ,na kraju 2015 možemo biti zadovoljni što smo uopšte "preživeli" u vremenima kada se zatvaraju i deset puta veći forumi nego što je DF . 
Treba pomenuti svakako i naš DFR forumski radio ,koji radi odlično ,što je veoma važno za naše međusobno druženje i zabavu ,što bi bila i esencija forumskog bitisanja . 
Svima želimo da sve nastupajuće praznike provedete veselo u društvu vaše porodice i vama dragih ljudi ,i lepu i uspešnu godinu koja je pred nama . 
Hvala svima na radu i trudu tokom godine ,i samim tim smo zajedno opravdali i moto foruma: 
MI NISMO KAO DRUGI . 
Dok ima vas -biće i foruma . 















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 25, 2015 9:21 pm

Hvala svetoj administraciji na čestitki. Uzvraćam najbolje želje u 2016. kao i u godinama koje slede i svetoj administraciji i svim forumašima uz, naravno, jedan valcer:

Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 25, 2015 11:37 pm

Hvala na lepim željama. brdski










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Dec 26, 2015 6:46 pm

Što reče neko, za nas u Srbiji ovo bi bila zaista zabavna godina da je bila neka skrivena kamera, ali, šta je tu je... Preživesmo je, nismo među onima sa liste za hapšenje, pa ćemo nastaviti da se javljamo sa svojih net provajdera a ne iz državnih ustanova :brdski2:
Administaricijo, sve najbolje i hvala na čestitkama brdski










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Dec 26, 2015 10:38 pm

ZoxZoja ::
John Doe ::

11. Zox Zoja – Zoxy, eee, šta da kažem a da ne slažem. 180 stepeni. Smirena, staložena, svaki post u dve rečenice bez mogućnosi na citiranje.


... Sveta Administracijo zaštiti me i zakloni ovakvog zvezdanog uticaja naklon naklon naklon

Ko bi rekao da su zvezde toliko u pravu. Koliko god da sam se kurobecala ipak se na kraju pokazalo tačnim ovo što je Veliki Zvezdočatac predvideo.

Molim Svetu Administraciju da nam omogući da pročitamo šta Zvezde imaju da kažu za samo što nije stigla 2014-tu.

Zoxy the Gandi










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Dec 26, 2015 10:41 pm

2. Astra – Mamika foruma će dovući Astrologa i naterati ga da i on kaže nešto, makar to bilo „nešto“

Pazi kad je pogodio
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 28, 2015 7:10 pm

Danubius ::
Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice 


Ispratili smo još jednu godinu našeg zajedničkog druženja koje je počelo 2007 godine . 
Ovo je statistički bila možda i najteža godina u "istoriji foruma" .Broj novih članova u 2015 je samo -124 . (toliko ,pa i duplo  više se upisivalo za jedan mesec) 
Ostali smo bez nekoliko "stalnih" članova ,a dobar broj je "proredio" dolazak na forum .
Ali .....broj tema i postova nije pretrpeo veći statistički pad u odnosu na predhodne godine ,što znači da mali ,ali stabilan nukleus foruma postoji ,i da forum i dalje "živi" -unatoč katastrofalnom uticaju velikih društvenih mreža ,sa kojima se ne može ravnopravno nositi ,ma šta radili . 
Tako da ,na kraju 2015 možemo biti zadovoljni što smo uopšte "preživeli" u vremenima kada se zatvaraju i deset puta veći forumi nego što je DF . 
Treba pomenuti svakako i naš DFR forumski radio ,koji radi odlično ,što je veoma važno za naše međusobno druženje i zabavu ,što bi bila i esencija forumskog bitisanja . 
Svima želimo da sve nastupajuće praznike provedete veselo u društvu vaše porodice i vama dragih ljudi ,i lepu i uspešnu godinu koja je pred nama . 
Hvala svima na radu i trudu tokom godine ,i samim tim smo zajedno opravdali i moto foruma: 
MI NISMO KAO DRUGI . 
Dok ima vas -biće i foruma . 







Kakav dobar tekst..Deni..hvala ti..Da bi smo se ponovo uzdigli,moramo malo i padati.........dakako ovo je jedna od mozda najgorih godina i u mom zivotu..jer su me neki''prijatelji'' uvukli u neke price koje su meni strane..i za mene sustinski one ne postoje...
kada izmedju dva zla  izberete manje ,i tada vam se ,naravno,ucini da ste izdali sebe..Tako je barem kod mene..!!!

Trudicu s e da me bude cesce,ako to zelite,a,verujem da, da..(opet obecanja koja mozda ne mogu ispuniti, fizicki..)..Desavalo vam se to sigurno..da nesto jako zelite,tu vam je pred nosom,ali ipak vas ,nema..!!!

''I zato sto sam  se pojavila na nekim mestima ,poceli su me proganjati nepoznati da ih analiziram..i da im dajem dijagnoze..da im pomognem''..ali ja sam raspustila mozak,jer su ga misli toliko preokupirale ,da sam morala pobeci iz tog kosmara....

e sad lepse teme..



SRECNA VAM OVA
GODINA NOVA
2016...


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 12:44 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

:brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyČet Dec 31, 2015 12:50 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

:brdski2:

ČeTkam te kod oĐaka ... samo pazi ne kod Odžaka s velikim O već kod onog na krovu smehsmeh


Zoxy the Aktivna










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kutijica

kutijica


Datum upisa : 10.12.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Jan 02, 2016 12:56 pm

SRETNA VAM NOVA GODINA,DA MI BUDETE SRETNI I VESELI.
Život je jedan  i zato živite ga  onako kako vi želite.
Hvala adminima što su i mene ubacili u svoj filmić,drago mi je zbog toga.
Svjesna sam da ja lično nisam  ništa posebno pridonijela ovoj zajednici ,i znam da i u buduće neće biti neke promjene .
Jednostavno želim da sam dio vas,  ovaj forum  sam zavoljela od prvog dana,možda vam nisam to pokazala  ali je tako :948208144:
Želim vam puno uspjeha u ovoj godini,nek ovaj forum opstane još mnogo mahmah
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Jan 02, 2016 2:15 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

:brdski2:
.

Deni,ti si se srodio s a  Vucicevom vladom.. smehsmeh smehsmeh cim tako govoris..

SRECNA TI NOVA GODINA..!!!! :kissic: ..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 16, 2016 11:31 pm

Gazda,nadam se da nisi zaboravio na NG poslanicu i sve sto uz to ide....jos malo pa smo na kraju jos jedne godine.

Naslov komentara: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    [You must be registered and logged in to see this image.]Sun Dec 16, 2012 11:50 am
na danasnji dan otvorena tema prije  4 godine.....eto,klepa me nostalgija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Dec 17, 2016 10:22 pm

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši ,zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice : 

Danubius Forum je zabeležio i devetu  godinu rada i postojanja ,pa pošto smo na kraju leta Gospodnjeg 2016  ,ako bude  "Smaka Sveta" -da ostane zabeleženo za istoriju i one koji prežive -da smo bili i bitisali .  [You must be registered and logged in to see this image.]

Prvo malo o brojkama -što je najmanje važno ,ali govori samo za sebe . 

Danubius Forum je u toku ove godine (do ovoga trenutka ,17.12 2016 ) dobio oko 100  novih članova . 
Od toga ,na prste jedne ruke se mogu nabrojati oni koji su postali "aktivni" .

Naš dnevni prosek posete je oko 20 registrovanih članova , prosečni mesečni broj postova je oko 2000 ,a mesečni prosek novih tema je oko 20 . 

Imamo 11 058 registrovanih korisnika
(trenutno )

Naši korisnici su poslali ukupno 461522 članaka u 6871 teme

(a nije da ne brišemo sve što nije aktuelno ili više puta ispunjeno) 

Lep broj za jedan mali forum bez ambicija da bude veliki ,zar ne ? 


Realno -statistike su crne i brojke neumoljive . Pa šta ? 
Treba reći istinu ,ma kakva da je -ali ,nećemo očajavati . 

Voleli smo se i svađali tokom godine ,poneko je odlazio pa se vraćao, ponekoga smo izgubili ,a ponekog vrednog ipak i  dobili . 

Naši članovi su se rasuli po društvenim mrežama ,neko je prodao "veru za večeru" a imamo i lepe primere korektnosti i lojalnosti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Na ovom poslednjem se u stvari i zasniva činjenica da još uvek postojimo . 

Naši prateći sadržaji (DF Radio,DF Facebook stranica , You Tube kanal ,DF Twitter ) jedva da i postoje -sa izuzetkom DF radija koji ipak funkcioniše zahvaljujući entuzijastima iz DJ Tima . 

Sve je to život , svi smo samo ljudi i forumaši ,naposletku . 

Zajedno smo prošli i neke lepe i neke teške trenutke u stvarnom životu naših forumaša ,u 2016 smo postali bogatiji za još nekoliko  "beba foruma"  . 
Naši "forumski brakovi" su više nego uspešni ,i to je lepo videti . 

Tu smo gde jesmo i kako jesmo i idemo dalje ,u Novu  2017 Godinu .

Ispoštovali smo najvažnije postulate svrhe postojanja Danubius Foruma -a to je zabava i druženje .Dokazalo se da forum i net nisu samo virtuelne iluzije -mnogi od nas su se susreli i  družili i u "stvarnom životu " (čak i više od toga )  [You must be registered and logged in to see this image.]

Bilo je i razočarenja ,ali ...i to je deo života. 

Grafički smo zadržali našu  "zelenu" boju i sveli celu grafiku na rudmentalno jednostavno ,bez nekih većih ukrasa ,što se mislim pokazalo kao -dobro . 

Još uvek se na prste jedne ruke ,za 9 godina ,može nabrojati ko je banovan sa ovog mesta -i time se možemo ponositi . 

Hakeri nas nisu nešto posebno napadali ,biće da im nismo zanimljivi .  


Danubius Forum vam svima želi pre svega dobro zdravlje (i forumašima i njihovim porodicama ) puno sreće u narednoj godini , prijatne predstojeće praznike (odnosi se na sve konfesije i nacije ) i da se još dugo družimo u našoj zajedničkoj "kući" .

Mi postojimo,radimo ,i družimo se -  mnogih velikih i uspešnih foruma više nema .
 
To je veliki uspeh svih nas -i samo zahvaljujući svima vama Danubius Forum ima i neko  "ime" u forumaškom svetu koji postaje sve malobrojniji ,i na kraju -uopšte još postoji . 


Iluzorno je da uzdišemo za lepim i za forum "bogatim " vremenima ,ili da analiziramo zašto mnogi naši vredni članovi ne dolaze ili retko dolaze -tu smo ,živi i zdravi ,forum radi ,pišemo koliko pišemo ,radimo kako umemo -pa ,kako bude . 

Da ne duljim ,pozdravljam vas ,sa našim geslom  ..
MI NISMO KAO DRUGI 


"Administracija "vam želi još jednom ,srećne nastupajuće praznike . 















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 18, 2016 12:52 am

Realna i lepa "poslanica". brdski

Hvala na lepim željama za 2017-tu.

Sledeće godine Forum ulazi u svoju desetu godinu postojanja, i to je veliki jubilej. Nadam se da će se proslaviti na malo drugačiji način, nego do sada, ali o tom, potom..rano je još za predloge i ideje, mada imam već jednu ideju.

Iako nisam sa vama od početka, mislim da sam stari forumaš. I znam da mi je odavno "zeleni" matični forum. brdski













[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 18, 2016 1:24 am

MadamX ::

Sledeće godine Forum ulazi u svoju desetu godinu postojanja, i to je veliki jubilej. Nadam se da će se proslaviti na  malo drugačiji način, nego do sada, ali o tom, potom..rano je još za predloge i ideje, mada imam već jednu ideju.




Da ...ma kako bilo ,u "net godinama" ,koje su gore nego pseće ,to su vekovi . Ideja uvek treba , a i ako preživimo, treba i proslaviti ,tako da u tom trenutku je i slobodno izloži .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 18, 2016 1:27 am

Znam da nije mesto, ali da pitam- kada tačno zelenko puni 10 godina?

Ova ideja bi morala, ako se usvoji kao predlog, da počne sa realizacijom par meseci ranije.











[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 18, 2016 1:32 am

25.09 .2007. u 4.29.pm je počeo da radi naš forum ,i bez dana pauze ,radi sve ove godine ,dakle ,punih 9, 24 h dnevno ,365 dana u godini . 
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 18, 2016 2:00 am

Hvala na željama .Uzvraćam i sve najlepše od mene.

Fb grupa je ponovo aktivna( u stvari bila je celo vreme-dala sam Astri da bar stavi kad radio svirucka i tamo)

Eto,možete da škrabuckate ,da reklamirate svoje blogove,forum .Po želji.

[You must be registered and logged in to see this link.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 19, 2016 6:22 am


Hvala na lepim željama, daće Bog da sledeće
godine taj jubilej proslavimo kako dolikuje rasta










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Dec 19, 2016 10:06 pm

Zahvaljujem na čestitki i lepim željama!

Želim svim forumašima i Forumu mnogo sreće i sve najbolje u sledećoj, i svim godinama nakon sledeće!

Takođe želim da se svima ostvare sve želje!

:juhuu:

Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Sep 17, 2017 11:09 am

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši ,zemljaci,regionu ,dijasporo,prijatelji  i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je zabeležio i desetu  godinu rada i postojanja ,što je u "net godinama " -duboka "starost"i jubilej koji retko koji forum i "doživi" .

Prvo malo statistike (što je suštinski najmanje važno )

Za ovih 10 godina ,do ovog trenutka se na DF registrovalo 11 152 forumaša ,koji su ostavili veći ili manji doprinos prisustvom i pisanjem . Realno je reći da dobar broj nije napisao ni reč ,no ,zato imamo članove koji su napisali više hiljada postova ,i što je najvažnije ,jedan deo članova koji je ostao lojalan i danas ,kada su došla teška i sušna vremena za forume .

Forumi su definitivno izgubili u startu neravnopravnu bitku sa globalnim društvenim mrežama (FB ,Twitter , Instagram),ali mi eto -još ,kako -tako , trajemo .
Nema više govora o mesečnom upisu od 200-300 novih članova ,niti o prosečnoj dnevnoj poseti od 50 -60 forumaša ,te brojke su znatno ,znatno manje ,no, opet dovoljne da forum i dalje "živi" .
Broj tema je ostao u proseku od nekih 6-7 000 ,broj postova se uvek kreće oko 500 000 ,mada smo pretrpeli teške udarce od hostova za slike ,koji su jednostavno obrisali sve ono što smo mi godinama stavljali.Smanjenju broja postova doprinosi i brisanje onoga što nije aktuelno ,ili je više puta "ispunjeno" ,što se koliko već možemo ,trudimo da radimo .  
 

Voleli smo se i svađali tokom godina ,poneko je odlazio pa se vraćao, ponekoga smo izgubili ,a ponekog vrednog i dobili .
Naši članovi su osnivali i svoje forume ,neko je prodao "veru za večeru" a imamo i lepe primere korektnosti i lojalnosti.
Neki naši vrlo aktivni i dugogodišnji članovi su svoju aktivnost nastavili na društvenim mrežama ,neki sasvim "nestali sa neta" ,neki posvetili porodici i poslu kojim se bave ,a neki jednostavno izgubili interesovanje za Forum.  

Sve je to život , svi smo samo ljudi i forumaši ,naposletku .

Naši prateći sadržaji (DF Radio,DF Facebook stranice ,DF You Tube kanal ,DF Twitter )postoje  i oglašavaju se zahvaljujući isključivo požrtvanosti DJ Tima i urednika -kojima se i ovom prilikom  za to zahvaljujemo .

Zajedno smo prošli i neke lepe i neke teške trenutke u "stvarnom životu" naših forumaša .

Rođenja dece i unuka ,smrti roditelja ,zdravstvene probleme ,saobraćajne nesreće i nezgode ,gubitke ili promene posla ,polaske naše dece u zabavišta i škole ,i završetke istih  -sve smo to na neki način "zajedno" prolazili protekle decenije .  

Bilo je i međusobnog druženja "uživo" ,i još jednom se pokazalo da nismo samo "virtuelni likovi" nego i živi ljudi ,i da stotine i hiljade kilometara nisu prepreka da se to i ostvari . Nismo uspeli da ostvarimo "veliko druženje" forumaša -ali smo se ipak viđali ,pojedinačno i u grupama ,što u današnje vreme nije nimalo mala stvar.

I dalje smo zadržali naš osnovni zakon -a to je da ovaj forum ne pravi nikakvu razliku između forumaša ,bez obzira na rasnu ,nacionalnu ,versku ili pripadnost po seksualnoj orijentaciji .

To je ujedno i najveća tekovina ovog foruma -drugarstvo ,simpatije ,ljubavi ,čega su  dokaz i  naša dva "forumska braka" koja funkcionišu sada već godinama u najboljem redu.

Nije sve bilo "med i mleko" ,bilo je i neprijatnih odluka ,ali je procenat "banovanih" još uvek minoran i verovatno rekordno nizak u "forumskom svetu" . Jedino mi imamo instituciju "pomilovanja banovanih" i jedino mi pružamo "novu šansu" pre definitivnog ,trajnog banovanja za one za koje nijedna druga "mera" ne daje rezultate ,nego dolaze isključivo da vređaju ,kvare atmosferu i "ruše" forum .

Bilo je i velikih razočarenja ...ali ,i to je život .  

Tu smo gde jesmo i kako jesmo i nadam se , idemo dalje.

Ispoštovali smo najvažnije postulate svrhe postojanja Danubius Foruma,pre svega da i dalje nemamo "forumsku policiju" , neku glomaznu "administraciju" ,i dalje smatramo DF narodnim ,demokratskim forumom koji se trudi da neguje slobodnu reč i ravnopravnost svih članova ,bez obzira "kada su došli" i "koliko su pisali" .


Mi postojimo,radimo ,i družimo se -  mnogih velikih i uspešnih foruma ,ponavljam ,više nema .

To je veliki uspeh svih nas -i samo zahvaljujući svima vama Danubius Forum još postoji i ima i neko  "ime" i prepoznatljiv imidž  u nažalost ,sve manjem , forumaškom svetu .

Da ne duljim ,pozdravljam Vas ,sa našim geslom :

MI NISMO KAO DRUGI

...i nadam se da ćemo uspeti da odolimo svim nedaćama i kako-tako održimo forum još neku godinu .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Sep 17, 2017 10:35 pm

Sve najbolje u daljem radu. Pa da proslavimo i 20 godina u još većem broju suppp top88
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySub Dec 23, 2017 9:54 am

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je zabeležio i destogodišnji jubilej rada i postojanja ,pa pošto smo na kraju leta Gospodnjeg 2017 ,da rezimiramo .

Prvo malo o brojkama -što je najmanje važno ,ali indikativno .

Danubius Forum je u toku ove godine (do ovoga trenutka ) dobio 121-og novog člana .

Od toga "aktivnih" .....jedva 1-2 .

Naš dnevni prosek posete je oko 10-15 registrovanih članova , prosečni mesečni broj postova je oko 1500-3 000 ,a mesečni prosek novih tema je jedva 10-15 .

Imamo trenutno 11 189 registrovanih korisnika,a naši korisnici su poslali ukupno 488281 članaka u 7004 teme.

Daleko od proseka koji smo imali predhodnih godina . Kao što smo više puta konstatovali ,definitivno smo izgubili bitku sa globalnim društvenim mrežama ,koju ,realno-nismo ni mogli dobiti .

Naši "prateći sajtovi" jedva da egzistiraju ,veću frekvenciju beleži samo DFR ,a i to samo zahvaljujući trudu i volji DJ-a .

I dalje nismo našli način da se "reklamiramo" ,i da na taj način animiramo nove članove ,iako smo sve pokušali .

Tako je kako je ,i Forum egzistira samo zahvaljujući šačici lojalnih članova koji ga održavaju u životu .

Šta možemo da kažemo za utehu ,motivaciju i neki optimističkiji pogled u budućnost ?

Samo to da mnogo velikih ,poznatih , sa više stotina hiljada članova foruma -više nema .
Mi smo još uvek ovde ,i još uvek "mrdamo" ,a i to je velika stvar .
10 godina se održati u "net svetu" je ipak ,"duboka starost" i zavidan rezultat .

Administracija zahvaljuje našim članovima koji i dalje svakodnevno ,ili periodično dolaze na Forum ,pišu i tako ga drže "aktivnim" .

Svima želimo puno zdravlja ,sreće i uspeha u 2018 godini ,koja će ,nadamo se biti bolja od predhodne .

Sama činjenica da ćemo i 2018 biti na istom mestu ,opravdava naše geslo :
MI NISMO KAO DRUGI .

ps .

Kao i svake godine ,amnestiraćemo malobrojne "banovane" ,nadajući se da nećemo morati da posegnemo za i nama neomiljenim "merama" .

Dobro nam došli "nazad",dobro nam došli novi članovi DF .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 1:49 am



Dragi Danubiusovci,srecnu Novu 2018. zeli vam admin tim,Astra i Danubius.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 1:59 am

Astra ::


Dragi Danubiusovci,srecnu Novu 2018. zeli vam admin tim,Astra i Danubius.
Ova žena je neuništiva.Sve stigne.Takva ti bila i 2018-a.Zdravlje,ljubav ,lova.
Sve najbolje Astra celoj tvojoj ekipi.   :sr3:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 11:00 am

Hvala Svetoj Administraciji, želje su obostrane!
Volimo Vas i želimo da što duže trajemo.
jakog
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 11:06 am

Hvala našim Adminima.Sve najljepse vama i vasim porodicama.Ostanite takvi kakvi jeste!
Necemo vas mijenjati ! :uraa: jakog











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 11:22 am

Hvala o veliki vođo smehsmeh
Zajebavam se , hvala vam što ste nam pružili mesto za druženje i opuštanje , sve naj vam želim .










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 11:33 am

Svetoj Administraciji, poštovanom kolegijumu Forumaša, cenjenim gostima i vrednim google i ostalim botovima



SREĆNA NOVA GODINA

Zoxy










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 31, 2017 2:05 pm

Za gazda Danču.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 30, 2018 1:59 pm

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Još jedna godina je za nama (od davne 2007 -me ,kada je ovo mesto "otvoreno" za "javnost" )

Mogli bi da ponavljamo sve što je napisano na ovoj temi ,da sumiramo i prisećamo se "zvezdanih" vremena Foruma ,da se vajkamo oko uticaja društvenih mreža ,itd ...
Čak ni statistike ,koje su uvek nekako bile odlične (kada i stvarno stanje nije bilo tako blistavo ) ,nisu više na našoj strani .
2018 upisali smo tek 78 "novih članova" i time dobili -0 pravih forumaša .
Istina je sledeća -ovo mesto "održava" 10-15 najvernijih ,stalnih članova ,i možda još toliko koji povremeno navrate ,i to je sve .  
Najblistavija stvar ove godine , vezana za Forum je naše "forumsko druženje" u Novom Sadu (i druga druženja u privatnim aranžmanima ) To nam je najveće postignuće ,i što se mene tiče ,tako  je svejedno hoćemo li imati 500 ili 600 000 postova ,bitno je da još ima ljudi koji dolaze svaki dan i imaju potrebu da nešto napišu ,ili ,ako ništa drugo -razmene koji PP .
Dok to tako bude -biće i Danubius Foruma .
Bez obzira koliko nas je možda malo -dovoljno nas je da ova naša zajednička kuća i dalje egzistira ,i naravno -gostoljubivo otvara svoja vrata za slučajne posetioce ,ili one koje neko od nas uspe "dovući".
Budimo optimisti -čuda su moguća ,možda opet dolaze bolja vremena za Forume ? rabbit jbt

Želimo vam svima srećne predstojeće praznike ,pre svega ,zdravlje i sreću . Neće škoditi i nešto više novca . A sve ostalo -to ćemo lako .  :jelka:  :mašše:  šamp  :dmraz:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 30, 2018 3:33 pm

Hvala gazda,bitno je da imamo ovo mjesto,pa iako ne pisemo,nema nekih aktivnosti,a bolje i tako,po meni,nego kopiranje do iznemoglosti drugih stranica i clanaka,imamo mjesto na koje svratimo,pa se vidimo....vidimo nik,vidimo posjetu,znak da se jos uvijek postujemo i da nam je stalo.
Zelim da svima naredna godina donese ono sto najvise zele,zelim vam godinu bez problema,bez tuge i samoce,godinu bez bolova,duse i tijela....zelim vam svima da mozete reci,ja sam sretna osoba....voli vas puno,puno,vasa Astra.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 30, 2018 4:36 pm

Sveta Administracijo, braćo i sestre Forumaši,

Drago mi je da sam imala priliku da vas upoznam. Upoznam i u ovom fizičkom svetu. Nek mi je dozvoljeno reći bolji ste nego ovde a ovde ste više nego odlični. Sigurna sam da par njih koji nisu mogli da budu sa nama ne odstupaju od ovog pravila.

Dakle za uskoro stižuću 2019-tu želim da se ponovo okupimo. Da se bar po jednom mesečno počupetamo na nekoj temi jer to je dobro za čišćenje paučine s moždanih vijuga.

Svakom od vas privatno želim mnogo sreće i zdravlja ... Aj dosta sam patetisala ... Znate vi da vas volim čak i kad sam malo nadrndana, jezičava i nakrivo nasađena.

Zoxy the Raspilavljena










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyNed Dec 30, 2018 8:14 pm

Ja mogu slobodno da kazem da je ova godina bila moja i ako je bila ponekad tesko podnosljiva ... Sve je krenulo na bolje jos zadnjih dana u prosloj godini, pa se nizale lepe stvari kao biseri ...Hvala Dragom Bogu na tome!
Nekako su se kockice uvek poslozile u pozitivu.
Volela bih u narednoj isto tako da bude ne samo meni nego svima Vama da vam se samo lepe stvari desavaju, da verujete u sebe i u ljude do kojih vam je stalo.
Naravno bilo je tu i razocaranja , nije sve kao u bajci ipak je realan svet druagciji od pisanih slova.
Svoju godinu cu da sumiram na jednom drugom postu ....

A sad da kazem nesto lepo i za forum. Ja sam malo kasnije dosla od nasih prvih clanova, hvala im na toploj dobrodoslici, hvala vam sto ste me primili u svoju porodicu zelene oaze. Hvala Vam i na tome sto ste se odazvali , bili voljni da se svi grlimo , pevamo , ljubimo , osetimo stisak i jacinu ljudskog zagrljaljaja , da ste svi divni ljudi u realnom svetu. S nekima sam se srela ove predivne godine prvi put neke sam srela ranije. Pamtim svaciji glas, osmeh , pogled...
Znam da su forumi otisli i da sad valdaju neke druge drustvene mreze, kao i sef uzdam se u kolo sudbine koje se neprestalno okrece , i da ce opet da ozivi ova nasa oaza. Kad se ljudi zasite gluposti traze nesto gde mogu da samuju svoju samocu i da umire svoje nemire.
Sad cu pozeleti mozda nesto drugacije od ostalih... ja samo zelim da mi koji dolazimo redovno na izvor ove oaze nikad ne prestanemo da zavirujemo i da doalzimo.I ako ne pisemo , i ako dodjemo na koji tren u danu , nedelji ... zelim da ne izgubimo tu naviku!

U realnom svetu svima zelim puno zdravlja, ljubavi , srece , da se cuvate , da uzivate u svakom trenutnku koji nailazi, da ne gubite nikad nadu!

Volim Vas Sve ! iloveyou
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyČet Jan 02, 2020 1:07 pm

Dragi Gazda gde je ovogodišnja Poslanica???










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Jan 03, 2020 10:24 pm

ZoxZoja ::
Dragi Gazda gde je ovogodišnja Poslanica???

Nažalost ,ove godine se nije imalo šta reći .
"Upisalo" se pedesetak ljudi ,od kojih 49 nisu napisali ni jednu reč . Broj novih tema je smešno mali ,a forum "održava u životu " desetak najvernijih članova .
Godina je bila više nego loša ,i bilo bi nerealno očekivati neko čudo .No, obzirom na nelojalnu konkurenciju globalnih svetskih društvenih mreža ,naš mali "dućan" još uvek "radi".
Došli smo do toga da smo "poslednji Mohikanci" ,no ovo malo svetlo još gori .
Nadam se da će tako i ostati .
"Administracija" se zahvaljuje vernim forumašima -dok je vas -biće i foruma .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyČet Dec 24, 2020 5:00 pm

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :


još jedna godina je za nama ,za koju možemo samo da kažemo -preživeli smo . 
Moja omiljena tema (statistike ) je prilično oskudna -jedva nekih 75 novih članova i nešto manje  "novih tema" . 
Još uvek "mrdamo" zahvaljujući šačici najvernijih ,ali eto...dobili smo bar dvoje novih forumaša koji ,ipak -pišu (nikolicka ,wrdoljak) I to je nešto . 
Pored svih globalnih nevolja (društvenih mreža ) okotio se i Tik-Tok -kao još jedna tvorevina koja nam "uzima" eventualne forumaše . 
Dakle -možemo da se pohvalimo samo "minulima radom" (brojem članova ,tema ,postova ) i time da još postojimo -a mnogi veliki forumi -više ne. 
Administracija DF želi svima srećne nastupajuće praznike ,i da u zdravlju dočekamo još jednu godinu  "postojanja" .










[You must be registered and logged in to see this image.]

slatkicass likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyČet Dec 24, 2020 5:41 pm

Hvala Sveta Administracijo. Jedna tema nam i nije trebala ali kad je ima šta da radimo. Nadajmo se u nastupajućoj godini otići će u rhivu da je više nikad ne vidimo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptySre Dec 30, 2020 2:39 pm

Danubius ::

još jedna godina je za nama ,za koju možemo samo da kažemo -preživeli smo . 
Dakle -možemo da se pohvalimo samo "minulima radom" (brojem članova ,tema ,postova ) i time da još postojimo -a mnogi veliki forumi -više ne. 
Administracija DF želi svima srećne nastupajuće praznike ,i da u zdravlju dočekamo još jednu godinu  "postojanja" .

To mi je najmilije. :hurra: hugi5

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 24, 2021 12:01 am

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je preživeo verovatno  i najgoru godinu od svog postanka (davne 2007 )
Zahvaljujući desetak najvernijih članova .Ovoga puta neću ići u "statistike" (tipa ,dobili smo 80 tak novih "članova" -koji ni reči nisu napisali)
Ovo je bila tragična godina za sve nas -korona virus ,svako od nas je izgubio ponekog prijatelja ,dragu osobu ,rođaka ,kolegu ...itd .
Po prvi put smo izgubili i jednog aktivnog člana - našu Okanu . Izgubili zauvek .
Naša draga prijateljica je preminula -to se još nije desilo u istoriji našeg postojanja .

[You must be registered and logged in to see this image.]



Da ne ulepšavam -odavno smo na "respiratoru" ,odavno nas uništavaju velike "društvene mreže" zbog kojih smo izgubili mnoge aktivne "članove ".
Mnogima od nas su se životne prilike drastično promenile ,pa je i logično da žive "normalan život" umesto ovog "virtuelnog" .
No ,dok je "nas " -biće i ovog "mesta" ,ma koliko nas malo bilo -u odnosu na predhodne godine .
Ugasili su nam se svi "prateći sajtovi" -DF radio ,FB "grupe" ,"Y.Tube kanal" ,itd ...no "zeleni Forum" još postoji .
Zahvaljujem svim "najvernijim članovima " na želji i doprinosu da i dalje "živimo"
Svima želim lepe predstojeće Božićne i Novogodišnje praznike .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPet Dec 24, 2021 10:13 am

Kao jedan od starosedeoca koji pije, puši i psuje, želim Vam srećne blagdane (do 1.maja) aj zdra'o .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyPon Sep 26, 2022 3:25 pm

Dragi Forumaši i prijatelji foruma !

Evo smo doživeli i 15 godina postojanja našeg Danubius Foruma .

Pošto su "net godine" blizu "psećih" -sada smo u impresivno poodmaklim godinama ,dakle ,doživeli smo i "duboku starost" . zubic

Uz velike žrtve smo uspeli da preživimo teške udarce daleko nadmoćnijeg "neprijatelja" (velikih društvenih mreža " ) i sačuvamo ovu našu malu ,nezavisnu "zajednicu" .
"Stanovništvo" je desetkovano ,ali naš malobrojni "pokret otpora" je ipak pobedio .
Još se "zelenimo" u ovom net svetu ,ma koliko sada "mali" bili .
Još uvek jedan broj "najvernijih" dolazi i održava ovo mesto .
Moglo bi se reći i ovako -imali smo tešku epidemiju korone ,bili na respiratoru ,posledice su ostale -ali smo preživeli .
Statistike neću pominjati -sada su nevažne .
Zahvaljujem svima koji "dolaze" ,i mogu da samo ponovim ono što uvek kažem -već par godina .
Dok je nama "nas" ,DF će "živeti "
Hvala svima .










[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm, bosankaa, Samouka, Đole, MadamX and ZoxZoja like this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 EmptyUto Sep 27, 2022 10:08 pm

Govor foundera -Tanko tanko tankosava zubic .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Svete tajne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: