DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻

Ići dole 
+23
podbarac
Black Wizard
rouzvel
kutijica
ZoxZoja
MadamX
Diplomirani Duduk
bosankaa
Lakota
brunolino
promaja
Zana
slatkicass
Kijara-brm
Astra
Danubius
debilko
Nut
AstrinaKomsinica
sonia
cojle
Sibila_
Sikret
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 16, 2012 11:50 am

First topic message reminder :

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je zabeležio i petu godinu rada i postojanja ,pa pošto smo na kraju leta Gospodnjeg 2012  ,a po nekim saznanjima za koji dan je Smak Sveta -da ostane zabeleženo za istoriju i one koji prežive -da smo bili i bitisali .  [You must be registered and logged in to see this image.]
Prvo malo o brojkama -što je najmanje važno ,ali govori samo za sebe .

Danubius Forum je u toku ove godine (do ovoga trenutka ,16.12 2012 ) dobio oko 2200 novih članova .
Naš dnevni prosek posete je oko 50 registrovanih članova , prosečni mesečni broj postova je oko 10 000 ,a mesečni prosek novih tema je preko 150 .

Imamo 8566 registrovanih korisnika
(trenutno )

Naši korisnici su poslali ukupno 334197 članaka u 6943 teme

(a nije da ne brišemo sve što nije aktuelno ili više puta ispunjeno)

Lep broj za jedan mali forum bez ambicija da bude veliki ,zar ne ?

Voleli smo se i svađali tokom godine ,poneko je odlazio pa se vraćao, ponekoga smo izgubili ,a ponekog vrednog i dobili .
Naši članovi su osnivali i svoje forume ,neko je prodao "veru za večeru" a imamo i lepe primere korektnosti i lojalnosti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Naši prateći sadržaji (DF Radio,DF Facebook stranice ,DF You Tube kanal ,DF Twitter )postoje  i oglašavaju se zahvaljujući požrtvanosti DJ Tima i urednika -kojima se i ovom prilikom  za to zahvaljujemo .
Sve je to život , svi smo samo ljudi i forumaši ,naposletku .
Zajedno smo prošli i neke lepe i neke teške trenutke u stvarnom životu naših forumaša ,u 2012 smo postali bogatiji za još dve naše "bebe foruma" .
Tu smo gde jesmo i kako jesmo i idemo dalje ,u Novu Godinu .
Ispoštovali smo najvažnije postulate svrhe postojanja Danubius Foruma -a to je zabava i druženje .Dokazalo se da forum i net nisu samo virtuelne iluzije -mnogi od nas su se susreli i  družili i u "stvarnom životu " (čak i više od toga )  [You must be registered and logged in to see this image.]
Bilo je i razočarenja ,ali ...i to je deo života.
Grafički smo se vratili na našu "zelenu" boju i sveli celu grafiku na rudmentalno jednostavno ,bez nekih većih ukrasa ,što se mislim pokazalo kao -dobro .
Još uvek se na prste jedne ruke ,za 5 godina ,može nabrojati ko je banovan sa ovog mesta -i time se možemo ponositi .
Napadali su nas hakeri jače i ozbiljnije nego ikada -ali smo preživeli ,zahvaljujući vašoj lojalnosti i radu Secyrity Tima (njima posebno hvala )

Danubius Forum vam svima želi pre svega dobro zdravlje (i forumašima i njihovim porodicama ) puno sreće u narednoj godini , prijatne predstojeće praznike (odnosi se na sve konfesije i nacije ) i da se još dugo družimo u našoj zajedničkoj "kući" .

Mi postojimo,radimo ,i družimo se -  mnogih velikih i uspešnih foruma više nema .
To je veliki uspeh svih nas -i samo zahvaljujući svima vama Danubius Forum ima i neko  "ime" u forumaškom svetu .
Da ne duljim ,pozdravljam Vas ,sa našim geslom  .....








MI NISMO KAO DRUGI

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Feb 25, 2018 1:33 pm, izmenio ukupno 15 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 1:54 am

Kijara-brm ::
Nut ::
Auuuuu,,narode..ne znam kako je kod vas..ali forum zastajkuje.cvili,jauce,kuka i ''Koci'''..sporo otvara stranice...ne mogu nista ni videti ni napisati..
Nuti..veruj da savršeno radi..
Proveri javu...,očisti komp...
Ovih dana si radila sa slikama...Malo ga pročisti....:)

Ma samo mi se ova stranica sporo otvara ..i ne vidim ... na portalu mi ne radi .nista ..ne znam sta se desava,ai smajliji s e ne vide...i ne znam sta ste pisali oko muzike i to..i da li ce biti zurke..

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 1:54 am

AstrinaKomsinica ::
Tako sele, jedva poFatah slovca:))))

Još sam htela reći..bem ga,ko razvuče stranicu... [You must be registered and logged in to see this image.]...
Vid ,kad ja.Skužila sam na vreme... [You must be registered and logged in to see this image.]..
Ono za žvaku....evo smejem se nadrapaće mi sinusi od naprezanja.. [You must be registered and logged in to see this image.]

@Nut kud si navalila..ček dok prođe Smak sveta..ona planovi.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 1:56 am

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Ova tema se razvukla ko zvaka;)))) U sirinu mislim:)

[You must be registered and logged in to see this image.] jel sad..?
mislim da je zbog onog linka koji sam Nuti postavila za Danubius na YouTube..
maknula sam ga...

Dobro si to uradila..jer ja nista nisam ni videla ..sta portal..ja i ne znam sta je to..zaista ne znam..a niko ne-odgovara za muziku i te stvari... :y2y2: :ooo77: rant rant rant ..tek sada se vratio forum..auuuuuuu
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 1:57 am

I mene sinus prcka vec par dana, probaj ovaj koncentrirani vitamin C, i bilo sta sto ima zink, izgleda da radi.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 2:01 am

Nut ::
Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Ova tema se razvukla ko zvaka;)))) U sirinu mislim:)

[You must be registered and logged in to see this image.] jel sad..?
mislim da je zbog onog linka koji sam Nuti postavila za Danubius na YouTube..
maknula sam ga...

Dobro si to uradila..jer ja nista nisam ni videla ..sta portal..ja i ne znam sta je to..zaista ne znam..a niko ne-odgovara za muziku i te stvari... [You must be registered and logged in to see this image.] ..tek sada se vratio forum..auuuuuuu

Nut šta vikaš. [You must be registered and logged in to see this image.]...Vrni se sad na postove unazat i zelene linkove...
naš kanal na tube..imaš muziku za forum..a za žuraju još nema ništa konkretno.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Kono..bolje sam....napisah na temi,kad me boli..moj ritual... [You must be registered and logged in to see this image.]
e sad me uvatila isomnia...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 2:31 am

Kijara-brm ::
AstrinaKomsinica ::
Tako sele, jedva poFatah slovca:))))

Još sam htela reći..bem ga,ko razvuče stranicu... [You must be registered and logged in to see this image.]...
Vid ,kad ja.Skužila sam na vreme... [You must be registered and logged in to see this image.]..
Ono za žvaku....evo smejem se nadrapaće mi sinusi od naprezanja.. [You must be registered and logged in to see this image.]

@Nut kud si navalila..ček dok prođe Smak sveta..ona planovi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma koji smak sveta..bilo bi dobro da dodje .da se neki ljudi konacno probude.. cola
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 4:09 am

a one budne ce da zaobidje smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 17, 2012 4:15 am

Astra ::
a one budne ce da zaobidje smehsmeh
..

Ma..oni ce se snaci..ove spavace valja prenuti iz zivotne obamrlutosti i dusevnog potonuca... cola ....

:ajdeeeea5: ...
Nazad na vrh Ići dole
Zana




Datum upisa : 30.05.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyUto Dec 18, 2012 5:24 pm

Posebna chestitka nashim najmladjim forumashima:Tei i Lii...drage moje da ste zive ,zdrave,da rastete u sreci i veselju i na radost svojim roditeljima a i svima nama..[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 1:11 am

Neka vam je sa srećom dobri ljudi :trava :










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 1:57 am

Hvala Debi...Zana ljubac od Lie.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 9:52 am

Da dodam i ovo u poslanicu .
I pored dejstva nečistih sila hakerskih i loših ljudi ,juče zabeležismo rekordnu posetu (459 korinika u isto vreme )
a ni ovoga trena nije puno manje (451 ),
Da neće ta apokalipsa stvarno -pa neko objavio da se ovde mogu rezervisati mesta za Rtanj ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 12:23 pm

Danubius ::
Da dodam i ovo u poslanicu .
I pored dejstva nečistih sila hakerskih i loših ljudi ,juče zabeležismo rekordnu posetu (459 korinika u isto vreme )
a ni ovoga trena nije puno manje (451 ),
Da neće ta apokalipsa stvarno -pa neko objavio da se ovde mogu rezervisati mesta za Rtanj ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]

ako ako..mašala.... [You must be registered and logged in to see this image.]..
Skidajte avatare totales....mislim malo komotnije... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 12:42 pm

Danubius ::
Da dodam i ovo u poslanicu .
Da neće ta apokalipsa stvarno -pa neko objavio da se ovde mogu rezervisati mesta za Rtanj ,a ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Zainteresovanima sređujem smeštaj - preko veze, plaćanje po dogovoru :ajdeeeea5:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 12:44 pm

slatkicass ::


Zainteresovanima sređujem smeštaj - preko veze, plaćanje po dogovoru [You must be registered and logged in to see this image.]
Za mene jednu rezervacuju sa "pun krevet" .
Vlainica ,suknja skurta ,"petice "...ok ?
Plaćanje retroaktivno . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 12:53 pm

Danubius ::
slatkicass ::


Zainteresovanima sređujem smeštaj - preko veze, plaćanje po dogovoru [You must be registered and logged in to see this image.]
Za mene jednu rezervacuju sa "pun krevet" .
Vlainica ,suknja skurta ,"petice "...ok ?
Plaćanje retroaktivno . [You must be registered and logged in to see this image.]

hehhehe... za tebe, kao dugogodišnjeg prijatelja, besplatno (bolje tako nego da kvarimo odnos sa onim retroaktivnim plaćanjem - na kukovdan, pun mi je tefter takvih)  ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 2:52 pm

slatkicass ::
Danubius ::
slatkicass ::


Zainteresovanima sređujem smeštaj - preko veze, plaćanje po dogovoru [You must be registered and logged in to see this image.]
Za mene jednu rezervacuju sa "pun krevet" .
Vlainica ,suknja skurta ,"petice "...ok ?
Plaćanje retroaktivno . [You must be registered and logged in to see this image.]

hehhehe... za tebe, kao dugogodišnjeg prijatelja, besplatno (bolje tako nego da kvarimo odnos sa onim retroaktivnim plaćanjem - na kukovdan, pun mi je tefter takvih)  ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 900975

Ma sav nam je prirodan i ceslja se na prirodno...pa placanje u naturi nije za njega problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 4:11 pm

Astra ::
slatkicass ::
Danubius ::
slatkicass ::


Zainteresovanima sređujem smeštaj - preko veze, plaćanje po dogovoru [You must be registered and logged in to see this image.]
Za mene jednu rezervacuju sa "pun krevet" .
Vlainica ,suknja skurta ,"petice "...ok ?
Plaćanje retroaktivno . [You must be registered and logged in to see this image.]

hehhehe... za tebe, kao dugogodišnjeg prijatelja, besplatno (bolje tako nego da kvarimo odnos sa onim retroaktivnim plaćanjem - na kukovdan, pun mi je tefter takvih) [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma sav nam je prirodan i ceslja se na prirodno...pa placanje u naturi nije za njega problem.

[You must be registered and logged in to see this image.]..koje ste vi kraljice....:)))


da preimenujemo forum.."u forum dobrog planinarenja".... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 6:39 pm

Kijara-brm ::
Astra ::

Ma sav nam je prirodan i ceslja se na prirodno...pa placanje u naturi nije za njega problem.

[You must be registered and logged in to see this image.]..koje ste vi kraljice....:)))


da preimenujemo forum.."u forum dobrog planinarenja".... [You must be registered and logged in to see this image.]

Izi ''naturalno'' ne dolazi u obzir.... samo keš :zubi3:

Kijara ja sam se već popela migg čekam vas :ajdeeeea5:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Dec 19, 2012 8:50 pm

slatkicass ::
Kijara-brm ::
Astra ::

Ma sav nam je prirodan i ceslja se na prirodno...pa placanje u naturi nije za njega problem.

[You must be registered and logged in to see this image.]..koje ste vi kraljice....:)))


da preimenujemo forum.."u forum dobrog planinarenja".... [You must be registered and logged in to see this image.]

Izi ''naturalno'' ne dolazi u obzir.... samo keš :zubi3:

Kijara ja sam se već popela migg čekam vas :ajdeeeea5:

..silazi bre,smak je tek 21 :rlol: nesh visit tu do tada?..obatalicesh nam ga :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 12:46 pm

Preživesmo juče i Apokalipsu u najboljem raspoloženju , iako se nismo penjali na Rtanj ,nego ,za ovu priliku na "Radio Ranjeni Orao" . (možda jedino DJ Astri na "onu stvar " sa muzičkim željama ? ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Proslavismo Kijarinih 4 leta na Nezavisnom Narodnom Forumu Danubius ,kao i Sonjin rođus ,pa idemo dalje .
Svet nije nestao ,a ni Forum ,tu smo pišemo, zezamo se ...a bogami nam se pridružiše i neke nove članice ,Slava Gospodu . [You must be registered and logged in to see this image.]
Eto nas i danas u novoj ERI ...(bez Ere Ojdanića i dalje ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 1:08 pm

Danubius ::
Preživesmo juče i Apokalipsu u najboljem raspoloženju , iako se nismo penjali na Rtanj ,nego ,za ovu priliku na "Radio Ranjeni Orao" . (možda jedino DJ Astri na "onu stvar " sa muzičkim željama ? )
..josh se cerekam,kad se setim [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 1:13 pm

Zana ::
.josh se cerekam,kad se setim [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja kao stariji čovek otišao u ponoć .
No vidim da nema "slavljenice" ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Biće da je do jutra "farmerisala" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 1:19 pm

Danubius ::
Zana ::
.josh se cerekam,kad se setim [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja kao stariji čovek otišao u ponoć .
No vidim da nema "slavljenice" ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Biće da je do jutra "farmerisala" [You must be registered and logged in to see this image.]

..i ja moradoh tada..sad ce ona pa kad vidi zelje i chestitke,radi ce tiganji :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 2:02 pm

Vi sto ste morali,propustili ste divne trenutke....do 5 jutros bilo nas je 6,izmedju ostalog,Nut,neiskusni,Kica Praja i The Blondy,a i tada iskljucih,misleci da je gotovo...a onda tek skandiranje ,hocemo jos smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 2:17 pm

Astra ::
Vi sto ste morali,propustili ste divne trenutke....do 5 jutros bilo nas je 6,izmedju ostalog,Nut,neiskusni,Kica Praja i The Blondy,a i tada iskljucih,misleci da je gotovo...a onda tek skandiranje ,hocemo jos smehsmeh

..volela bih da sam mogla ostati...i zao mi je shto nisam..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySub Dec 22, 2012 3:33 pm

Zana ::
Danubius ::
Zana ::
.josh se cerekam,kad se setim [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja kao stariji čovek otišao u ponoć .
No vidim da nema "slavljenice" ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Biće da je do jutra "farmerisala" [You must be registered and logged in to see this image.]

..i ja moradoh tada..sad ce ona pa kad vidi zelje i chestitke,radi ce tiganji [You must be registered and logged in to see this image.]

posle 1 sam i ja otišla...malo na forum...
jedva nađoh vrata kod Astre... [You must be registered and logged in to see this image.]..
A vidi zanima ga gde sam bila. Zna se gde se subotom ide..Na špicu...
Malo kafica,trač..Izveštaj gde je ko bio cele nedelje-ne baš u detalje..
Usput otišli na ručak,kad smo već vani.I evo došla kućiCi..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Mar 06, 2013 8:06 pm

Drage naše dame i nesrećna gospodo
Pošto se približava onaj značajni datum za svaku ženu ,a istovremeno dan koji izaziva blagu jezu kod svakog balkanskog muškarca ( i bogami se pomene i ona k.... [You must be registered and logged in to see this image.] Klara Cetkin, koja je sve to zakuvala ) ,sveta Administracija DF oseća potrebu da ženskim članicama foruma prva čestita Dan žena ,8 mart ,a kolegama muškarcima izrazi duboko saučešće u njihovom bolu i (materijalnom gubitku ,a o nematerijalnom smaranju da se ne govori .) [You must be registered and logged in to see this image.]

No ,kada je opaka sudbina već tako htela ,ne dozvolite da vas vaše partnerke proglase -nepažljivim ,škrticama ,primitivcima koji ne umeju da obraduju ženu .
Budite muškarci ! (umrite muški )
Drage dame ,uživajte u Vašem danu ....i ne upućujte ceo dan poglede "Jelena Orleanska na lomači" nesrećniku koji nije pogodio boju ruža koje ste želeli ,ili mu nemojte uvesti sankcije u sexy ako niste zadovoljni sadržajem kutijice za nakit koju vam se drznik usudio doneti i pored spontano izražene želje .Možda stvarno nije primetio otvorenu stranu Tifani kataloga sa zaokruženim artiklom koji ste mu podmetali pod daljinski od TV svaki dan od 1 februara ,a za dane kad se igra Liga Šampiona i pod pivsku bocu . [You must be registered and logged in to see this image.]

Dragi Bog je u svojoj velikoj milosti nagradio raba svoga Danubiusa bolešću ,te će biti opravdano sprečen da i ove godine izigrava budalu u svojstvu raznosača cveća i glasnika neiskrenih lepih želja u ime Službe i lično ime .
Nisam prošao nekažnjeno ,tu je i bukvalno "pain in ass" ,[You must be registered and logged in to see this image.]ali je to mala cena i veliko olakšanje ,Slava Gospodu . [You must be registered and logged in to see this image.]

Drage naše dame ,srećan vam praznik

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Mar 06, 2013 11:49 pm

Zahvaljujem se na cestitkama:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 10:26 pm

AstrinaKomsinica ::
Zahvaljujem se na cestitkama:)
Svi muškarci nikom ponikoše ,pa niko ni glasa ne pusti ,a sve žene se duboko zamisliše ...kakav harač sutra da im traže ? [You must be registered and logged in to see this image.]


Draga braćo i sestre forumaši ,simbolično se može desiti da upravo na ovaj veliki ženski dan dragi Bog u svojoj beskrajnoj milosti nas blagoslovi i 9000 tim članom ove naše male Demokratske Nezavisne Narodne Republike Danubius ,na radost našu i zavist zlotvora naših .
Održasmo se i u ovo vreme globalne recesije , preživesmo Kraj Sveta ,promaši nas kiša meteora ,ne pobi nas svinjski grip i aflatoksin i ostadosmo zajedno ,a malo se i umožismo ,i pored puno spama ,blago nama .
Jer MI NISMO KAO DRUGI .
Amin....idite u miru ,neka tako ostane na vijeke vijekov. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 10:31 pm

Amin... [You must be registered and logged in to see this image.]

pošto smo mi skroman forum..i naravno MI NISMO KAO DRUGI...
DRAGE DAME OD MENE SKROMNO..
SREĆAN VAM 8 MART..

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 10:37 pm

Dobro kaže moj Zemo -sumnjiva ova Kijara brmm jako -vid kako ona to upakovala..[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyČet Mar 07, 2013 10:46 pm

Ja ne znam šta ćemo mi žene od toliko poklona.I ne znam koliko je pametno sutra i doći na forum,nećeš šale poklone odnijeti smehsmeh












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPet Mar 08, 2013 12:51 am

bosankaa ::
Ja ne znam šta ćemo mi žene od toliko poklona.I ne znam koliko je pametno sutra i doći na forum,nećeš šale poklone odnijeti [You must be registered and logged in to see this image.]

za tebe imam poseban poklon...okačiću ja njega na blogu..nek ide život... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPet Mar 08, 2013 1:01 am

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPet Mar 08, 2013 1:26 am



Sretan vam 8.mart moje dame
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPet Mar 08, 2013 1:40 am

Astra ::


Sretan vam 8.mart moje dame

Srećan i tebi Astra.
prelepo je-uživala sam [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPet Mar 08, 2013 8:47 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyUto Mar 19, 2013 11:06 pm

Braćo i sestre *rišćanke i*rišćani !

Počeo je Veliki Uskršnji Post za obe najveće hrišćanske konfesije ,a post nije samo u tome da pazite šta koji dan papate -nego se odnosi na uzdržavanje od ružnih misli i reči . [You must be registered and logged in to see this image.]
U tom smislu ,ako se psujete ,psujte se na pp ,a ne na temama , [You must be registered and logged in to see this image.] a ako se koškate po temama ,koškajte se umereno . [You must be registered and logged in to see this image.]
Spama nepotrebnog se klonite ,to je sotonino delo . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nemojmo da post počinje sa "kretenu glupi ..." nego bogudno "moj zavedeni brate ",bar ovih mesec dana . [You must be registered and logged in to see this image.]

Primite blagoslov od Svete Administracije ,idite (na teme )u miru i blagoglagoljivi budite [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 12:40 am

Jos samo da nas poprskas "svetom vodicom"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptySre Mar 20, 2013 12:57 am

Danubius prska svetom vodicom iz pištolja na vodu. [You must be registered and logged in to see this image.]
kao u Meksiku...



[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 8:00 am

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši ,zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice


Danubius Forum ulazi u sedmo leto Gospodnje bitisanja na net prostorima sa preko 10 000 poklonika ,preko 7000 tema obrađenih u preko 400 000 postova ,DF radio radi ,te možemo biti zadovoljni proteklom godinom .
Smejali smo se i tugovali, voleli se i svađali ,imali smo prinova ,a kao najveću tekovinu -i jedan "forumski" brak .
U duhu nastupajućih praznika,dobre volje  i hrišćanskog praštanja ,vreme je da vratimo i našu zabludelu braću u našu zajednicu ,te sveta Administracija objavljuje 


AMNESTIJU 


za sve koje se ogrešiše o sveta forumska Pravila . Nadajmo se da su okajali grehe svoje ,i da ćemo nastaviti da kohabitiramo u miru ,toleranciji i međusobnom poštovanju .
Administracija želi svima srećne nastupajuće praznike /blagdane svih konfesija i srećnu Novu 2014 godinu .
Mir među forumašima -zdravlja i svakog drugog blagostanja svima u našoj maloj porodici .


MI NISMO KAO DRUGI 


 :bade: 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:21 pm

Evo poprska me nešto.
Ne želim da izvćem stvari pa da ne ispadne kako sam rekao da se neko ovde izdrkava, ali meni ovo ima miris sperme.
Verovatno subjektivan osećaj. :mraz: Još od ranog detinjstva, pokušavao sam da pošaljem porukicu Deda Mrazu da mi ispuni neku erotsku želju, pa zbog toga garant.
Ćao ljudi, jel ste mi živi i zdravi.
Šta ima novo po pitanju nataliteta i mortaliteta.
 rasta 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:22 pm

Samo pokusaj da krenemo u Novu u miru...vrijeme oprosta je...nema skrivenih prskanja...ako sam ne uprskas.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:25 pm

Dani, oče Makarije!  :zubi3: 

Ne odoleh,sorry :)

Praštanje i pomirenje su vrline i radost. Zato, neka u Novoj godini bude peckanja, ali ne svadja, bude neslaganja, ali ne ogorčenosti, jer svi smo ovde samo prolaznici u povremenom susretanju i druženju :)
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:26 pm

Ma taman posla.
Pred svaki ulazak obećavam da ću najpre da se samozadovoljim i onda ulazim ovde ko bubica miran. Hahahahah.
Zezam se, ljubac za sve.
Imam čas, vidimo se kasnije.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:31 pm

debilko ::

Imam čas, vidimo se kasnije.

cestitam,da li ovo znaci da si poceo da radis u struci!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:32 pm

Ma samo da si ziv i zdrav.  :wel66: 
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:36 pm

fala na poklonu i amnestiji, (ne) obećavam da bidnem dobar... smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 12:38 pm

brunolino ::
fala na poklonu i amnestiji, (ne) obećavam da bidnem dobar... smehsmeh 

Sta se ti trpas,nikad Bruno nije bio banovan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 1:48 pm

debilko ::
Evo poprska me nešto.
Ne želim da izvćem stvari pa da ne ispadne kako sam rekao da se neko ovde izdrkava, ali meni ovo ima miris sperme.
Verovatno subjektivan osećaj. :mraz: Još od ranog detinjstva, pokušavao sam da pošaljem porukicu Deda Mrazu da mi ispuni neku erotsku želju, pa zbog toga garant.
Ćao ljudi, jel ste mi živi i zdravi.
Šta ima novo po pitanju nataliteta i mortaliteta.
 rasta 

kazem ja: praznici su cudo! Welcome back Debi ljubavi!  :paket2: 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 2:14 pm

Astra ::
debilko ::

Imam čas, vidimo se kasnije.

cestitam,da li ovo znaci da si poceo da radis u struci!
Ma ne bre, obučavam malo mlade i neiskusne iz okruženja.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 2:16 pm

Dolinac ::
Ma samo da si ziv i zdrav.  :wel66: 

Ćao brate. jakog 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 7:31 pm

justicija ::
Dobro ja vama došla  zlz 
Dobro nam ponovo došla . :wel66:
Pravila -znaš .  ruza










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyNed Dec 22, 2013 7:34 pm

Danubius ::
justicija ::
Dobro ja vama došla  zlz 
Dobro nam ponovo došla . :wel66:
Pravila -znaš .  ruza

Ja sam mala ali znam sitna slova da čitam  :zubi3: 
Blagodaaaaarim!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 22, 2014 7:52 pm

Gazda,znas ono
Voda vri,ko ce zasut kafu,ja il ti!

Kasnis sa poslanicom svete administracije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 22, 2014 7:55 pm

Astra ::
Gazda,znas ono
Voda vri,ko ce zasut kafu,ja il ti!

Kasnis sa poslanicom svete administracije.
Biće ,biće ....sutra ,verovatno ,nisam zaboravio :lonac:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyPon Dec 22, 2014 8:58 pm

Dame i gospodo ,braćo i sestre forumaši


Danubius Forum zabeleži još jednu godinu bitisanja  od leta gospodnjeg 2007 kada osnovasmo ovo mesto za zajedničko druženje i razmenu mišljenja među narodom sa prostora ex YU i dijaspore .Godina je bila teška ,i ne baš berićetna ,ali eto -još smo na net karti foruma .


Nemamo puno čime da se hvalimo ,ali ni čega posebno da se stidimo . 

Statistika kaže svoje ,i kada nam se ne dopada .

U poslednjih 6 meseci imamo najmanji upis novih članova za poslednje tri godine ,pa nismo dostigli očekivanu cifru od 11 000 članova . Zašto ,teško je reći ,biće da se radi o globalnoj krizi foruma ,za čega imamo najviše zahvaliti "društvenim mrežama" .



Neki su otišli, neki su došli ,i eto ...firma radi i postoji i dalje,sa resusrima kojima raspolažemo . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Saldo novoupisanih članova za 2014 je-690. 

Ono što može da raduje -nije došlo do pada broja tema ,nego baš naprotiv ,što je padao broj upisanih ,broj tema je rastao (poslednjih 6 meseci) .

Mesečna statistika postova je i dalje stabilna -kreće se između 5-7 000 (poslednjih 6 meseci) 

Dnevna poseta je nešto smanjena -od oko 50 reg članova ,spala je na neki prosečnih 35 ,ali je i to dobar rezultat ,na kraju krajeva,ako se sve uzme u obzir .

Zašto je broj "gostiju" rapidno opao -nismo uspeli da utvrdimo .Jeste bio izvesni problem sa Google ,ali i kad se stabilizovalo -broj gostiju nije porastao. 

Dakle ....iza nas je jedna sušna godina ,gde su poslednji meseci jako srozali završni račun ,no tako je -kako je . 

Naši prateći sadržaji postoje i dalje (FB oficijelna stranica ,FB grupa ,DF You Tube kanal ,FB Twiter ,DF Radio) a nedavno je napravljen i DF Instagram stranica . 

I dalje se pokazaju tačnim ono što sam uočio još pre par godina -da na svakih 100 reg.članova dolazi tek jedan pravi forumaš ,no ne možemo se žaliti ,dobili smo ponekog ,veterani foruma su još ovde ,a dolaze i forumaši kojih odavno nije bilo
.
Treba biti optimističan ,i verovati u bolje dane .

U duhu nastupajućih praznika ,odrecimo se greha sujete , malicioznosti ,zavisti ,ružnih  reči , i svih loših postupaka koji truju atmoferu na forumu .
Praštajmo drugima da bi i oni oprostili nama -niko nije bezgrešan ni savršen ,te provedimo sve nastupajuće praznike u miru i dobroj atmosferi . 

Kao i svake godine ,Sveta Administracija će obaviti amnestiju grešnih -sem kod onih za koje se pokazalo da je to zaista uzaludno dobro delo ,jer čim se to desi -dođu da provociraju ,truju i ruše forum . Jesmo tolerantni ,ali ,u tim slučajevima okretati drugi obraz za još jedan šamar -to već nećemo činiti .

Svim našim članovima ,kao i njihovim porodicama , Administacija želi sve najlepše za nastupajuće praznike .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 EmptyUto Dec 23, 2014 7:22 am

Dani,da smo u vojsci komandovala bih ti -ostav- za ovu poslanicu smehsmeh ..kad je procitah dodje mi da idem u cosak da se stidim.Dzaba ono-treba biti optimistican- kad mi ceo tekst odise uzdasima..ererere
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻     ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA  ✻  ✻  ✻  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Svete tajne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: