DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 1:57 pm

I znam sta i kako bih trebala da uradim nesto, da reagujem u nekoj situaciji, ali mi se neceeeeeeeeeee to je cudo jedno!

Svima nam se desi, cesce radije nego rjedje. Da li se jednostavno povinovati neminovnom, da li je neminovno, da li samo mislimo da imamo izbor, ili smo jednostavno kukavice, da li se boriti, pa nek glava ide?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:00 pm

I znam sta i kako bih trebala da uradim nesto, da reagujem u nekoj situaciji, ali mi se neceeeeeeeeeee to je cudo jedno!



Covjek ako ne posjeduje respekt prema drugome, nece nikad, am nikad se promjeniti.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:01 pm

A da malo elaboriras?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:03 pm

Pricam o situaciji koja gore pise, nije licno ili nesto protiv tebe. Opcenito, vise iz iskustva pisem.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:04 pm

Dolinac ::
Pricam o situaciji koja gore pise, nije licno ili nesto protiv tebe. Opcenito, vise iz iskustva pisem.

Nisam ni pomislila da je licno,,,pokusavam da te ponukam da malo opises iskustvo:)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:11 pm

AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Pricam o situaciji koja gore pise, nije licno ili nesto protiv tebe. Opcenito, vise iz iskustva pisem.

Nisam ni pomislila da je licno,,,pokusavam da te ponukam da malo opises iskustvo:)


Moja iskustva mogu podjeliti sa prijateljima, ali ne javno na forumu za svakoga.Preko pp nije uopce problem. migg
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:13 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
Dolinac ::
Pricam o situaciji koja gore pise, nije licno ili nesto protiv tebe. Opcenito, vise iz iskustva pisem.

Nisam ni pomislila da je licno,,,pokusavam da te ponukam da malo opises iskustvo:)


Moja iskustva mogu podjeliti sa prijateljima, ali ne javno na forumu za svakoga.Preko pp nije uopce problem. migg

A preko pp je ok?! smehsmeh Joj Doli, Doli:) Moram ti dopustiti jedno: nasmijes me:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:16 pm

AstrinaKomsinica ::
I znam sta i kako bih trebala da uradim nesto, da reagujem u nekoj situaciji, ali mi se neceeeeeeeeeee to je cudo jedno!

Svima nam se desi, cesce radije nego rjedje. Da li se jednostavno povinovati neminovnom, da li je neminovno, da li samo mislimo da imamo izbor, ili smo jednostavno kukavice, da li se boriti, pa nek glava ide?!
Ovo jednostavno mi se neće -nisam baš najbolje razumeo ?
Ako znaš šta treba da uradiš i stalo ti je -onda se boriš,čak i onda kada je neminovno da ćeš "izgubiti"
Ali ako ti se nećeeeeeeeee...onda ti nije puno ni stalo ,bar ja tako mislim .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:18 pm

I znam sta i kako bih trebala da uradim nesto, da reagujem u nekoj situaciji, ali mi se neceeeeeeeeeee to je cudo jedno!

ni meni bas nije jasno...da potkrijepis nekim prostim primjerom
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:20 pm

Danubius ::
AstrinaKomsinica ::
I znam sta i kako bih trebala da uradim nesto, da reagujem u nekoj situaciji, ali mi se neceeeeeeeeeee to je cudo jedno!

Svima nam se desi, cesce radije nego rjedje. Da li se jednostavno povinovati neminovnom, da li je neminovno, da li samo mislimo da imamo izbor, ili smo jednostavno kukavice, da li se boriti, pa nek glava ide?!
Ovo jednostavno mi se neće -nisam baš najbolje razumeo ?
Ako znaš šta treba da uradiš i stalo ti je -onda se boriš,čak i onda kada je neminovno da ćeš "izgubiti"
Ali ako ti se nećeeeeeeeee...onda ti nije puno ni stalo ,bar ja tako mislim .

Nisam tako mislila,,,da ja malo elaboriram: Nadjemo se u situaciji gdje odredjene drustvene norme nalazu odredjeno ponasanje, odredjenu akciju ili reakciju. I znamo da ako uradimo tako, sve ce biti prihvatljivije, lakse,,,ali nam onaj ini glasic ne da mira, tjera nas da uradimo onako kako sami mislimo da bismo trebali, da bi bilo bolje za nas same u long run. Ali, zarad tih nekih normi, kukavicluka, mozda i umora, izbjegavamo da se suocimo sa neodobravanjem, sa negodovanjem, i povinujemo se.

Ili neki ne?!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) EmptySre Jan 16, 2013 2:21 pm

Tolerancijom i respektom mozes samo tu situaciju savladati. Nisu urodjeni mehanizmi, oni se nauce tokom zivota. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty
PočaljiNaslov: Re: Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)   Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Odgovor znam II (na malo drugaciji nacin:)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Odgovor znam...
» Piletina na 1001 nacin
» Ja znam najbolje kakav je ON(ona)-PROSVETLjENjE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: