DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SVADBA ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SVADBA ? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SVADBA ?

Ići dole 
+37
Black Wizard
Astra
Danubius
el_vibrador
Gothic
Ivana_258
Sibila_
brdjanin
rouzvel
doctorr67
bosankaa
ZoxZoja
MadamX
dusicaa
promaja
srculence
Lakota
Nut
milos87popovic
Kijara-brm
Tarja
slatkicass
MonteGirl
brunolino
Djoka20
smile^^
determinanta
Only women
AstrinaKomsinica
Lily
cojle
sonia
Silvy
komunikativn@
montoya
anja007
Schveca
41 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 19, 2008 11:40 am

First topic message reminder :

Parada pijanstva i kiča -ili romantična simbolika koja ostaje za ceo život ? Šta mislite o ovom običaju, da li ste imali svadbu,kako ste je doživeli , kakvu bi svadbu želeli (ispričajte nam, postavite vaše svadbene fotografije )


[You must be registered and logged in to see this image.]



ps. na ovom linku imate više spotova iz raznih svadbi, pogledajte :63268: [You must be registered and logged in to see this link.] :63268:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 23, 2015 2:47 am

Jedno venčanje je postalo hit na društvenim mrežama ,a naravno ,desilo se u Beogradu . 
Radi se o izvesnom Dimitriju (28) i Sanji (32) Stevanović ,tj Dil i Ši ,kako ih prijatelji zovu.Nije baš jasno zašto je venčanje ispalo ovako ,sem što je mladoženjin brat član udruženja "Plameni vitezovi" (ma šta to značilo ) ,verovatno želja da se bude drugačiji .
Pa ,od volje im ......što se mene tiče . 
Moj kum se venčao u patikama ,plišanom odelu i sa leptir mašnom ,izgledao je kao da su ga u ludnici oblačili -pa brak još traje . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jul 23, 2015 2:58 am

Zanimljiva svadba, mislim na ove kostimirane mladence.

Ja ne volim tradicionalne svadbe, sa puno gostiju i narodnjacima.

Planirali smo običnu svadbu, najuža porodica, kumovi, restoran...želela sam venčanicu boje šampanjca, i bilo je divno maštati, ali... :smrtzz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Jul 29, 2015 3:29 pm

Pogledajte ovaj fajt za bidermajer (Novi Pazar ) ? 

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 9:20 am

Reklamna slika jednog butika iz Kikinde. Umesto ruzmarina ili cvetića bedževi. Zanimljivo i različito. Verovatno će se strina iz Mokrina šlogirati kad vidi ali zašto da ne smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 9:36 am

ZoxZoja ::
Reklamna slika jednog butika iz Kikinde. Umesto ruzmarina ili cvetića bedževi. Zanimljivo i različito. Verovatno će se strina iz Mokrina šlogirati kad vidi ali zašto da ne  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
Meni se dopada ,originalno i veselo ,ali će biti dočekano na nož kod "tradicionalista" .
Koliko ja vidim u mom gradu ,a i čujem od muzikanata , trend je "glamour" . 
Beli fijakeri i limuzine ,cveće i baloni na tone + enterijer (do sada je bilo bitno samo da je sala velika ,prozračna i "akustična ,sad to nije dovoljno .Svaka stolica i stub u sali moraju  da imaju posebnu "presvlaku" ,mašnice i tračice ,mladenci da sede ispod "slavoluka" ,itd,itd, itd ....) posebno plaćanje za "izlazak" matičara ,uopšte jedna kopija "američkog stila " ,sve do obavezno "fotošopiranih " fotografija mladenaca . 
Samo još "ledeni labudovi" fale i "organizatori venčanja" da trče okolo kao tajni agenti sa "bubicom" u uvu .  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 9:40 am

Ti pricas o vrsti elegancije sadasnjih svadbi....sto je i ok...kao bolje je bilo,ono klupa pod satorom,pa te zaboli sve od sjedenja...pa nek je sto vise krmetine...onako preko cijelog stola,a uz kuma glava ,pa ne znas ko je ko...ahahha.
Ruzmarin je prevazidjen steta....to je ipak neki simbol imalo...sad se kaci sve i svasta na revere.
Da....i lijepo je kad je sve elegantno,skupa sa svecanim haljinama,pa nije vasar.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Avg 01, 2015 9:51 am

I ja volim ruzmarin na reveru. Ne znam kako je u ostalim krajevima bilo ali ovde kod mene je baš taj ruzmarin označavao "ko je čiji" tj imali su ga samo mladoženjini gosti. Jedno vreme je bila moda da se ispod ruzmarina kači "maramica" na kojoj je sitoštampom bilo natrukovano nešto prigodno, spojene burme, golubovi koji se ljube i tako to i imena mladenaca kao i datum svadbe. Ovi bedževi eto mogu da budu simpatičan suvenir gostima. Naravno da onaj ko se odluči na tako nešto će motiv birati u skladu sa ostalim detaljima i stilom u kojem organizuju taj događaj.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Avg 11, 2015 4:49 pm

Na svadbama nikada ne ide kako treba ,iako se sve unapred "dogovori" . 
Da se malo nasmijete ,par urenebesnih blamova . 

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 20, 2015 5:24 pm

Skoro kao na mojoj svadbi! danscers

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 3:18 pm

Šefov tajni bizMis. Priča se da loše posluje jer ima venčanice iz onom lanjske kolekcije. Sram vas bilo što ste pomislili da je zbog imena firme smehsmeh :rlol: smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 3:37 pm

ZoxZoja ::
Šefov tajni bizMis. Priča se da loše posluje jer ima venčanice iz onom lanjske kolekcije. Sram vas bilo što ste pomislili da je zbog imena firme smehsmeh :rlol: smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Radio" sam ja mnogo svadbi ,kao muzikant ,i nikada nisam razumeo ovo što se dešava . 
Prvo -zašto uopšte prave svadbu ljudi koji se zbog toga zadužuju kao Grčka ,umesto da mladencima daju tu lovu ? 
Deca završe sa 22 lustera ,50 ćebadi i 80 servisa za kafu ,to je "saldo" prosečne svadbe ,a onda nemaju osnovne stvari ,a srećni roditelji nemaju ni za hleb. 
Pa "iznajmljivanje" venčanice za 300 -500 eu ,pa limuzina ili fijaker isto toliko  ,čemu? Pa ako treba te pare da se bace ,neka odu na svadbeno putovanje koje će pamtiti ceo život . Pobogu ...pa uvek neko od gostiju ima "dobar" auto ,zar nije dosta neka "mečka" ili" audi" ,nije dovoljno "na nivou" ? 
Budalaštine obične ....i na kraju ,pored roditelja i mladenaca finansijski najgore prođu siroti muzikanti ,jer kada krene ona pljačka od "ruzmarina" ,"slatke rakije" i ostalih harača ,kad dođe "ples sa mladom" isprazni se sala ,svi se razbeže jer su odavno švorcirali ,za muziku ne ostaje ništa .Nemam ja ništa protiv svadbe ,ali ,ako si običan čovek ,napravi običnu svadbu ,sa ićem i pićem ,i dobrom muzikom ,vrlo važno da li se mlada dovezla u belom "linkolnu" ili se za njom vukao "šlep" od venčanice od 500 eu na dan .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 3:47 pm

Idi bre Šefe pokvari dobar fazon esejem o svadbenim darovima. I gde si bio da mi objasniš kako se to ne daju novci svircima onomad dok su mi se braća ženila i sestre udavale. Ceo cipelarnik osrednje pevaljke su mi izvukli iz šlajpiza. Pravi svirci dok te vide pod šatrom već znaju kojom pesmom će da ti krenu ruku prema džepu.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 5:00 pm

ZoxZoja ::
Idi bre Šefe pokvari dobar fazon esejem o svadbenim darovima. I gde si bio da mi objasniš kako se to ne daju novci svircima onomad dok su mi se braća ženila i sestre udavale. Ceo cipelarnik osrednje pevaljke su mi izvukli iz šlajpiza. Pravi svirci dok te vide pod šatrom već znaju kojom pesmom će da ti krenu ruku prema džepu.
Nisi ti mene razumela . DAJU se novci svircima . Supa može da bude hladna ,a pečenje masno, ali ,ako je dobra muzika ,onda je svadba uspela . 
Raspoloženje muzike raste sa brojem novčanica koje pristižu ,čudo jedno kako onda nema pauze ,menjaju se ritmovi i žanrovi, pravi "šou" .Svadba je srećan događaj koji se manifestuje pesmom i plesom , a jede se i pije da se ima snage za to. 
Rekord mog benda je bio 2 sata i 45 minuta "blok" bez stajanja (a bili smo "motivisani" itekako ) I muzikanti imaju osećaj odgovornosti i dozu poštenja (sem braće Roma ,neka izvine ,ali što jeste ,jeste ) na kraju ,vole da sviraju ,jer se inače ne bi bavili time ,a kad ima "vitamina" onda bogami daju sve od sebe . Onda svadba bude nezaboravna . 
Osnovna greška je "otimati" ,a jeste "kunst" snimiti one koji su puni para i spremni da ih daju muzici .Pogodiš mu pesmu ,ali ne daš da neko maltretira sve ostale tako što plaća jednu pesmu 20 puta . 
Bilo je da posle svega odemo u kumovu , mladinu ili mladoženjinu kuću ,i sviramo "na akustiku" ,bez para i ceo drugi dan . 
Zaradili smo dobro ,svidelo nam se društvo , a posle toga "dobar glas" ide u okolini od 30 -50 km . 
Bilo je da smo svirali i "humanitarno" ,bez para ,čak je muzika i poklon kupila .Sirot momak ,a dobar ,muvao se oko nas ,nosio opremu ,ma ,što ne bi ? I desilo se da je otišao u Nemačku ,i pet godina kasnije nas našao i "zakitio" svakoga sa prosečnom platom .
Uzme li se prava "muzika" -svadbu pamte godinama , ako se to "fula" ,niko ne pamti duže od tri dana ,taman pečene ševe servirali i slavoluk od orhideja imali mladenci . 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 6:00 pm

E to jeste tačno da bez dobrih sviraca nema ni dobre svadbe bar u ovim našim predelima. Bila sam na par svadbi gde su muzičari bili vrhunski ali u moju avliju nikad ne bi ušli. Jednostavno nisu umeli da "prate" goste.

Ja i sad prepričavam svadbu od pre dvadesetak godina kad su mi tamburaši našli žicu pa odoše čizme (plata i regres) onako bez da sam se ikad pokajala.

Što se akustike tiče ovde se još praktikuje da se Kum prati peške kući a tu nema druge nego "na suvo" svirka. To je tek priča za sebe.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 6:06 pm

Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi... ne bre zbog darova, nego da čujete šta je loša muzika i koliko svadba može da bude bez veze zbog strinki, tetki iz dijaspore smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Avg 26, 2015 6:13 pm

Bosno mi smo imali "pravilo" da kad se takve babe, strine i ujne krenu prema muzici i okrenu na neke "udri me da vrištim pesme" uleti dvoje troje i traži užičko ili tako nešto. Znali već i svirci za jadac pa kao "Mlada zove drugarice da odigraju kolo" a tu nema pogovora ... Kod nas običaj da se svadba tera celu noć i da se ujutro prate kući Kum i pogačari (mladin deo svadbe) a kad baba-strine rasteraju omladinu, a redovno su kretale tako posle dva po ponoći da hapse muziku, eto sramote jer nema ko kuma da isprati. Tako da nam se na tu diverziju i sabotažu gledalo kroz prste. Ono kao dok smo na svadbi "deco, deco niste trebali baba Emiku da prekidate" a kako baba Emika okrene leđa "e svaka vam čast sve bi nas rasterala" smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 8:42 am

bosankaa ::
Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi...

pa...nisi me zvalla.... trtrr vrag
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 9:24 am

doctorr67 ::
bosankaa ::
Šteta što niste bili gosti na mojoj svadbi...  

pa...nisi me zvalla.... trtrr vrag

Cu te zovem ak' mi se bude udavat* po treci put :rlol: :rlol: :rlol:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Avg 27, 2015 9:43 am

treća je def. sreća...... :rlol: trtrr :ritam:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Sep 10, 2015 3:42 pm

Simpatičan snimak sa jedne svadbe -u pitanju su tata i ćerka ,kao plesni partneri ? 
Ćale ,svaka čast . 



A evo kako to rade moji drugari ,"Bueno Bend" 

VIDEO ovde
Više nije *armunika glavna stvar u svatovima  cincin

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 11, 2015 1:29 am

Kad smo već kod svadbe, moj najmlađi sin se ženi sledeće godine u aprilu i baš juče smo izabrali i kaparisali muziku.

Muzika je odlična, već sam je proverila na jednoj svadbi i oduševljena sam.
Nema naručivanja muzike nego će mladenci sami da izaberu šta će da se svira a ne da im neka pijana budala upropasti celu svadbu. To je bila moja instrukcuja i hvala Bogu prihvatili su je top88

Obavestiću vas kako je sve prošlo rasta










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 11, 2015 3:44 pm

Snimak svatova iz sela Prolom kod Gornjeg Milanovca ,uz hit "Celo selo šmrče belo" 















[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Sep 16, 2015 10:09 am

Kad se ženi iluzionista -onda svadbeni ples izgleda ovako: 



Ludnica ..... top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Okt 19, 2015 6:13 am

Može i ovako ,zamislite -i u Srbiji . 
Svadba -a svi na biciklima . 
Skromno -ali nadasve originalno ,bravo .  top88

[You must be registered and logged in to see this link.] link

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 2:17 pm

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 2:28 pm

Jooj, kakva da je, i cija god, da je veceras, i da sam pozvana, bas bi igrala :)))) 
Volim :)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2015 3:16 pm

sonia ::
Jooj, kakva da je, i cija god, da je veceras, i da sam pozvana, bas bi igrala :)))) 
Volim :)
Ne volim ,u suštini ,jer to jeste "parada pijanstva i kiča " ,kako lepo kaže Đole . 
No ,pošto sam obično bio u ulozi muzikanta ,ne mogu da kažem da baš sve ne valja .Lova na kraju baš valja ,a bogami ,ako su kakvi seljački svatovi -i juneći paprikaš (samo to sam i jeo u svatovima ,ostalo ne volem*) 
No ima nešto što je zajedničko i za muzikante i za goste . 
Ako je svadba bila "dobra" ,ujutru u 06 h nemaš više glasa (jer se urlalo celu noć ,i to pesme koje ne voliš,u oblaku dima ) 
Tri dana posle nisi nizašta  (što bi Bebek rekao "Sve je to od lošeg vina " ) "ringišpil" osiguran .  drink2 povraćka
Kakva je to svadba ako se ne ubiješ od alkohola ? 
Pošto su dame vesele i elegantne ,neretko (tačnije ,skoro uvek) se  ulovi kakva "fast" partnerka . 
Uveče "stupiš u vezu"  sexx-ujutru nemaš pojma kako se zvala ? 
A sledeće subote -novi svatovi u nekom drugom gradu , i novi "švedski sto" .  o9o9 o9o9 o9o9
Ne volim ,u suštini ,ali se rado sećam ovih trenutaka .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 12:20 pm

Ja volim svadbe.
I kad su ovako teška vremena, ljudi se doteraju, dodju raspoloženi, igra se, peva. Šta ćeš lepše.
Ne zamaram se rodbinskim pričama, tračevima, ne zagledam ko je ko niti koje sa kim.
Ako nešto zagledam, ali diskretno onda su to lepe i zgodne žene. Lepo ih je videti doterane i skockane.
Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 3:03 pm

brdjanin ::

Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.
Onda je ovo nešto za tebe . 

[You must be registered and logged in to see this link.] link

Poznata je moja netrpeljivost prema "mantijašima" ,ali je ovaj zaista dobar plesač .

(u pitanju je pop Grčke pravoslavne crkve ,svadba se desila u Štokhomu )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Nov 05, 2015 3:03 pm

brdjanin ::

Volim da igram i plešem pa je to i lepa prilika. Volim da zaigram i dobro kolo, svejedno kojeg ritma.
Onda je ovo nešto za tebe . 

[You must be registered and logged in to see this link.] link

Poznata je moja netrpeljivost prema "mantijašima" ,ali je ovaj zaista dobar plesač .

(u pitanju je pop Grčke pravoslavne crkve ,svadba se desila u Štokhomu )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 2:23 pm

Ceo region je zinuo na svadbu Seve i Kebe Maloga -te gde će biti ,te šta će obući, te ko će doći ...
Da će biti "posebno" ,ima naznaka ,pa i najavljen je neki "ex Yu retro" .
No "javnost" je frapirana odlaskom "Kebića" u hotel gde će biti svadba ,tj vozilom .
Meni baš super ,svaka čast. 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 2:28 pm

Negde pročitah sprdnju...
A ujutru kad Keba i Olja iznesu čaršav!!

:brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 2:30 pm

Vala auto ko uskrsno jaje...sa stilom okiceno povraćka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 2:36 pm

Astra ::
Vala auto ko uskrsno jaje...sa stilom okiceno povraćka

Ti ne voliš romski kolorit? :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 2:42 pm

Paz ....jel`to heklanje na prozorima...ili samo papirna dekoracija....ma sta da pricamo....djeca za rucni rad u vrticu pravila deko.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 22, 2015 3:24 pm

To su one zavese sa naborima, ništa ne znaš :brdski2:
More, imaju ti para, sve nas da kupe, a što ukusa nemaju, pa...neće da se razmeću kako sve imaju :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Dec 06, 2015 3:54 pm

Bi svadba na jugu.
Skupila se familija, lepo da lepše ne može biti.
Izljubili se, islikali, napričali.
Krenulo sve po redu pa i atmosfera.
Igraju domaći, al' igra i rodjak iz Beograda. Ne da se, sramota ne opravdati godine foklora i svetskih scena! brdski
Ali ne lezi vraže! U neko doba orkestar odlepio i krenuo po južnim ritmovima i lokalnim kolima. Sve neke lude osmine! :brdski2:
Ufatiše se domaći u kolo, ne moš im noge stići. Koračiće nit u životu video , nit okom stigao. Ne ide da se brukam, šemu ritma znam, ali ništa naučeno se ne može porediti s onim što njihovi damari struje u nogama.
Ko može da zamisli kombinaciju juga Srbije i bugarskog uticaja, zna na kavim mukama sam bio. :brdski2:

E takve svadbe volim! Da se napije i diže ruke u vis i vrti dupetom uz Seke, Beke, Cace i Mace zna svako! brdski










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Dec 10, 2015 4:23 pm

brdjanin ::
Bi svadba na jugu.

Ali ne lezi vraže! U neko doba orkestar odlepio i krenuo po južnim ritmovima i lokalnim kolima. Sve neke lude osmine! :brdski2:
Ufatiše se domaći u kolo, ne moš im noge stići. Koračiće nit  u životu video , nit  okom stigao. Ne ide da se brukam, šemu ritma znam, ali ništa naučeno se ne može porediti s onim što njihovi damari struje u nogama.
Ko može da zamisli kombinaciju juga Srbije i bugarskog uticaja......
Ne bi svadba -ali na Jugu beše ,tačnije u Soko Banji ,a žena je iz Aleksinca . Nisam ni ja pao sa kruške ,još sam sa ženom isprobao razne okretne igre (laka kao pero ,a ume da igra ....i ne umela ....ima A klasu "majstor plesa" i sertifikat da može držati plesnu školu samostalno ,bivši državni reprezentativac .Ona ćutala dok sam se ja duvao sa mojim "B " ) 
Zasviraše neki tamo ,ona ulete u "kolo" ,ja mislim ...pa valjda ću uhvatiti ritam,i osnovni korak ? 
Malo sutra bre ! "To" su neki 7/8 ritmovi ,koren iz tri ,pa dodaj 1/4 polu - koraka .......da "šemu" gledaš , k*o tri ukrštena pentagrama .Kakva samba ,salsa ....to "osetiš" ,ovo ne možeš da igraš ako nisi" srbijanac" sa bar  20 % vlaške krvi ,nema teorije ,to se ne "uči" .

Osramoti se ja žešće......."igrao" k*o šlogiran koji hramlje od ranije i na drugu nogu . 

A vala ,ako ni ti ne možeš pratiti ....o*ma mi lakše . 

Nego ,po temi ....znate kad ono maltretiraju malu decu da učestvuju u svadbenom cirkusu ? 
Evo kako oni to zaista  dožive -i pokažu srednji prst onima što ih "dresiraju"  smehsmeh











[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Čet Dec 10, 2015 4:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Dec 10, 2015 4:28 pm

Danubius ::

A vala ,ako ni ti ne možeš pratiti ....o*ma mi lakše . 

Nego ,po temi ....

Na sve to moram dodati svadbu u Makedoniji.
E tada se nisam usudio ni stati sa njima.
Oni se bre radjaju sa tim genom ritma 11/8!!! brdski
Bem ti...da l' bolje pevaju ili igraju?!?! :brdski2:










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Dec 19, 2015 10:42 am

Nekada se i svadba obavi ,pa mlada "ode" ....iz tehničkih razloga . 
Poslušajte mladoženju -zašto .Samokritičan ,priznao (1.29 minut spota )A kako bi i "znao" ,kad ima samo 14 godina .  :brdski2:



A ovaj ortak ima 16 godina ,i ženi se peti put .Ni on nije glavni baja u porodici .
Njegov brat od 22 se ženio -7 puta (do sada )  smehsmeh 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ivana_258
Seven of nine
Ivana_258


Godina : 52
Location : Beograd
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Dec 19, 2015 6:01 pm

E, živote, lutalico!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Dec 20, 2015 8:23 am



Ja bih reko SPECKtakl. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Jan 10, 2016 3:07 pm

Svadba kod nas ide uz more alkohola .
A desi se i da se mladoženje nasvinje ....u vlastitim svatovima  ?  :rlol:











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyUto Jan 12, 2016 4:56 am

U nekim krajevima Kine postoji običaj da gosti slobodno mladoj opipavaju grudi ? 
Jedan kineski par se odlučio za korak više .U salu je dopremljen krevet ,i mladenci su odmah na svadbi ,i pred gostima ,odmah "obavili" i prvu bračnu noć? 


A pogledajte i ovo -jedna obična jesenska  seoska svadba ,negde u Srbiji . E vala , kad mlada nije "odustala" kad je videla "gde ide "-brak će biti srećan . drink2 kolo











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyČet Jan 21, 2016 12:06 pm

Evo jedne svadbe sa Polinizeje . 
Da ne znamo šta je ondašnji tradicionlani "haka" ples ,mislili bi da su svatovi sišli sa uma.  :brdski2:

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Jan 25, 2016 8:18 am



Mole se gosti da ne prosipu pice po kablovi,ce pogorimo ki licne.FALA!

Mole se gosti da ne pipaju pevaljku s masnim prstima hahahaha. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Jan 30, 2016 2:56 pm

Evo šta je ludilo sa društvenim mrežama i mobilnim aplikacijama .
Pogledajte šta ova "mlada" radi ,dok teče čin venčanja ? 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Feb 10, 2016 6:14 pm

Osta mlada bez mladoženje .
Narovoučenije -biraj deverušu ! brdski

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Mar 06, 2016 7:59 am

Kineska vlada je donela zakon kojim se broj gostiju ograničava na 40 000  jbt, a vreme svetkovanja na najviše 3 dana . Smatraju da se nepotebno troši novac i vreme .
Kinezi veruju da što više ima gostiju ,brak će biti srećniji ,a pošto sad u Kini postoje mnogobrojni milioneri i milijarderi koji su do juče imali šupalj nos do očiju ,kao i sve seljačine , bukvalno se utrkuju ko će napraviti veću i bogatiju svadbu .
Vlada je ograničila i količinu novca koja se može utrošiti za tu namenu ,na nekih par miliona juana . 
Ondašnje ogranizacije za ljudska prava su protiv -smatraju da se time država meša u "privatnost" ,ali to državu previše ne uzbuđuje . Zakon-i tačka (u koji se ,istine radi ,može "uklopiti" bar 95 % Kineza ) 
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Mar 28, 2016 8:32 am

Šta kažete na svadbu ,gde je "muzika" -Dženifer Lopez,Sting ,Elton Džon , Enrike Inglesijas , Bijonse , Patricija Kas i Ala Pugačova ? 
Upravo to se desilo na svadbi ruskog milijardera koji je ženio sina pred 600 zvanica .
"Bakšiš "muzičarima sigurno nije bio bitan  ,jer je J Lo dobila 5 miliona $ ,a ser Elton Džon 7 "narukvice" što bi rekli muzikanti ("narukvica "je osnovna suma  koju muzičari dobiju pojedinačno za svadbu ,a računa se na "start" ,jer je bakšiš u stvari glavna zarada  brdski ) 
Torta je imala 300 kg ,venčanica 25 (koštala je 50 000 eu ) itd ,itd ....

[You must be registered and logged in to see this image.]
Pri tome ,"srećnim roditeljima" krajnja suma ovog spektakla nije predstvaljala nikakav problem ,jer je samo mladoženjin "tajo" težak 5,9 milijardi dolarčića (tek 16 ti na listi najbogatijih Rusa ) a ni "mlada " nije tikva bez korena .Ima se ,može se.  plesni par










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySre Jun 01, 2016 4:44 pm

Ko se ne bi ženio -ako stvari ovako stoje ?  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Sep 18, 2016 9:01 pm

Svadbeni protokol od Danijela Nenadic!

Marsej, 23. maj, mladenci: Žizel i Adam, broj zvanica: 40.
-Adam ustaje iz kreveta probuđen mirisom hrizantema i pesmom devojaka koje kite kuću i dvorište holandskim lalama. Odlazi u toalet, tušira se, oblači bade mantil i čeka krojača da mu donese odelo.
-Žizel ustaje iz kreveta probuđena mirisom naparfemisanog pisma koje joj je dragi poslao dan pre venčanja i zvucima violina uz koje njen otac prima čestitke od komšija. Odlazi u toalet, tušira se, oblači bade mantil i čeka da dođe čopor krojača, dizajnera, šminkera, frizera, molera, dunđera...
-Adam je spreman, po njega dolazi limuzina i sa užim krugom prijatelja odlazi u pravcu mladine kuće uz pratnju aplauza sa okolnih balkona i prozora.
-Žizel je spremna. Adam stiže i mladenci sa užom rodbinom odlaze na terasu najfinijeg restorana sa pogledom na vinograde.
13:00- Adam i Žizela plešu uz muziku simfonijskog orkestra, sve oči su uprte u njih. Roditelji plaču od sreće.
14:00- 17:00 Svatovi jedu kornjaču sa breskvama, batak pterodaktila i zmajevu kuglu sa sirom od nojevog mleka.
17:00-18:00- Svi plešu. Mladoženja je popio dve čaše vina i uši su mu postale crvene. Svadba je gotova. Mladenci idu svojoj kući od 400 kvadrata koju su dobili za svadbu od deke i bake. Vode ljubav a ujutru idu na medeni mesec na Tahiti.
.......................
Srbija, 23. maj, mladenci: Nebojša i Radmila, broj zvanica: 530.
-Nebojša ustaje iz kreveta probuđen mirisom svadbarskog kupusa koji se kuva ispod njegovog prozora i drečanjem vepra koga pijani kasapin pokušava da zakolje flašom rakije. Ne odlazi u toalet jer se već, mrtav pijan, ispišao u saksiju pored kreveta. Ne tušira se. Navlači čarape od prekjuče i zove kevu da mu nađe odelo.
-Radmila ustaje iz kreveta probuđena mirisom gaća koje je njen dragi zaboravio dan pre venčanja i zvucima protivtenkovske paljbe uz koje šenluči njen otac i gađa komšiju na drugom brdu. Mrzi je da se tušira. Odlazi da se zapere. Oblači trenerke i čeka da joj buduća svekrva donese venčanicu sa buvljaka.
-Nebojša nije spreman jer je košulju izmazao paradajzom. Oblači dedinu košulju spremljenu za sahranu. Seda u golfa i ide do kuma, gastarbajtera, koji vozi stodva'estrojku.
-Radmila mu psuje majku jer kasni. Mladenci sa širom rodbinom, poznanicima, komšijama, prijateljima i neprijateljima odlaze sa 4 autobusa i konvojem vozila u pravcu barake sa pogledom na farmu tovne junadi.
13:00 Mladenci su mrtvi pijani, pleh muzike nema jer im se pokvario kombi kod Vlasotinca. Počinje ''Rumenka'' i ''Vlaško kolo'', al' na sintisajzeru.
14:00-21:00- Svatovi jedu šareno meze, mućkalicu, sarmu, punjenu papriku, pečenog ovna, kupus, prasetinu, baklave i doboš tortu.
21:00-04:00- Svi su pijani. Kuma su odneli još kod predjela. Organizuje se potraga za izgubljenim starim svatom koga nema već dva i po sata. Nalaze starog svata na farmi tovnih junadi. Mladoženja se raspojasao a mlada je stavila peškirče oko vrata.
Deda 'vata šurnjaju za dupe. Izbija tuča. Dolazi policija i rasteruje pijane goste. Saldo: 50 uhapšenih, 38 kopči, 12 preloma, 170 slomljenih tanjira.
Mladenci idu njenoj kući u francuski ležaj ''Ambasador''- poklon njegovog dede
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPon Sep 19, 2016 3:02 am

Kad smo kod svatova ,glavna svadba u Srbiji ovog vikenda je bila u Kruševcu . 
Bata Santos (bivši švercer kafe ,po zanimanju keramičar i ex Ministar Vojni ,osoba koja voli da mu "novinarke kleče" i osoba koja je direktno okrivljena za pad vojnog helikoptera i smrt 7 ljudi ,među kojima i jedna beba ,nizašta nije odgovarao ,Vučićev ljubimac viđen za mesto direktora BIA ) ženio sina .500 zvanica ,sve sam "krem" politike i estrade . 
Za tu priliku se renovirao restoran "Bagdala"(dodati su apartmani i bazen )  ,vladika David venčao mladence u lično njihovoj ("porodičnoj" ) novoizgrađenoj crkvi ,sve ispod ikone sv Jovana i sv Bate i brata mu. 
Goste zabavljao Šaban ,Aca Pejović i "Amadeus Bend" (što mu dođe najmanje 50 000 eu samo za "muziku" Šaban je istog dana poklonio unuku automobil za 18 ti rođendan ,verovatno od "bakšiša") 

Bata na sve to dao izjavu :

Mi smo jedna normalna, skromna srpska porodica i to je to. Ne mislim da našem slavlju treba da se pridaje neki veliki značaj, kaže Gašić (Blic ,17.09.2016 ) 


Premijer Vučić ,na pitanje zašto nije prisustvovao "Prajdu" je odgovorio -Radije bih bio na svadbi Gašićevog sina ,uživo na RTS 1 .

Sve dnevne novine izvestile sa ovog značajnog događaja . 

E to je svadba .....u jednoj "normalnoj ,skromnoj , srpskoj porodici" 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Sep 30, 2016 3:51 pm

E vala ,ima svakakvih običaja ? 
Ovi pipaju grudi mladoj (i daju lovu za to ) 



A braća Romi iz Slovačke -40 000 eu za svadbu koja je trajala 3 dana . 
Venčanica vredi par hiljada eu (mada meni nije jasno šta na njoj ima za te pare ?) kao  i kruna koju mlada nosi ,pečeni volovi ,alkohol potocima ,muzika se natukla para ....dakle ,sve uobičajeno za romske svadbe . No ,cela stvar je toliko bizarna (kao da je Kusturica pravio scenario ) da je snimak povučen sa You Tube ,ostala samo ova slika . 

[You must be registered and logged in to see this image.]
edit : 
Neko je ipak snimio -pa evo i snimka : 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyPet Okt 07, 2016 5:14 am

Na nekim svadbama u inostranstvu se od "prvog plesa" mlade i mladoženje prave pravi perfomansi (izvorno ,prvi ples je plesala mlada sa ocem ,pa je on "preda" mladoženji ) Kod nas postoji ono što se zove "ples sa mladom" .
No ovo što je priredila izvesna kanadska pevačica (plesačica ,model) svom novopečenom mužu zaslužuje pažnju . 



Em je ona "hot" em "deveruše" ,tako da teško da nije imao "bludne misli" .  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Okt 29, 2016 6:41 am

Običaji -razni .
Evo ovde ,mladoženja ima pravo na javni sex sa bilo kojom gošćom u svatovima ,koju izabere .
Dobro, ne baš sex -simulaciju sexa ,ali opet .......
Mora da su mladini roditelji i sama mlada "oduševljeni" običajem . 











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador


Datum upisa : 07.02.2012

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptySub Okt 29, 2016 7:03 am

Obicno na svadbi imas barem 5 gostiju koji su spavali sa mladom pre mladozenje
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 27, 2016 8:06 am

Poznato je da na nekim svadbama kod "bacanja bidermajera" izbije prava tuča i otimačina među ženskim svetom (zbog onog tripa "koja uhvati ,sledeća se udaje" )
I vicevi se pričaju na tu temu :

Udavala se odbojkašica .

Deveruše nisu pustile 2 sata da bidermajer dodirne zemlju .

Pošto muškarci "trče da se žene" , očekivani i moguć rasplet bi bio ovaj -da "bidermajer" baca "mladoženja" ?

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 EmptyNed Nov 27, 2016 8:12 am

el_vibrador ::
Obicno na svadbi imas barem 5 gostiju koji su spavali sa mladom pre mladozenje

leleeeeeeee,koja statistika :noel:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





SVADBA ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: SVADBA ?   SVADBA ? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SVADBA ?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: