DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  ❤ PITAJ KARTE ✦

Ići dole 
+11
Sibila_
Astra
Danubius
dusicaa
AstrinaKomsinica
MayaMau
Čupka
Galeb
sunrise
slatkicass
promaja
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:07 pm

Hajde da se igramo :)
Imate pravo na jedno pitanje.
Odgovaram Tarotom,Ciganskim Tarotom ili Muzoracle-om,po potrebi.
Pa izvolite,da vidimo ko je hrabar :)
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:10 pm

Da li ću imati sreće danas na kladionici 99i
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:12 pm

MayaMau ::
Hajde da se igramo :)
Imate pravo na jedno pitanje.
Odgovaram Tarotom,Ciganskim Tarotom ili Muzoracle-om,po potrebi.
Pa izvolite,da vidimo ko je hrabar :)

nesvest

Hoću li biti uspešna u poslu?
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:14 pm

Prvo pa musko. Kao ni bilo sta na svetu,nista ne moze sa sigurnoscu reci da li ce biti dobro na kladionici ili ne. Uvek stoji ista prica:dobro zamisljeno,ali....
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:15 pm

55555 kanda joj stigo majstor za sto smehsmeh
Kasandra...daj savet jbt,il dža il bu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:23 pm

Slatkice,posao kao posao ima neku svoju draz,koja tebi odgovara. Ali,jako puno snage,volje,prepreka valja proci da bi ovo krenulo onako kako valja. U protekla dva meseca su se izdesavale stvari koje ce se morati srediti pod hitno. Medjutim,to nije nesto sto mozes resiti carobnim stapicem. Dakle,do novembra meseca se sve to resava,i to bas iscpljuje. Tek nakon toga,stvari lezu na svoje mesto onako kako treba da budu. I da,poslusaj tog mudrog coveka koji dosta cuti,ali kad progovori,ima sta da cujes. Jest da je on malo u zapecku,al zna kuda treba ici i kad.
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:25 pm

promaja ::
55555 kanda joj stigo majstor za sto smehsmeh
Kasandra...daj savet jbt,il dža il bu smehsmeh


BUUU affraid smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 2:26 pm

MayaMau ::
Slatkice,posao kao posao ima neku svoju draz,koja tebi odgovara. Ali,jako puno snage,volje,prepreka valja proci da bi ovo krenulo onako kako valja. U protekla dva meseca su se izdesavale stvari koje ce se morati srediti pod hitno. Medjutim,to nije nesto sto mozes resiti carobnim stapicem. Dakle,do novembra meseca se sve to resava,i to bas iscpljuje. Tek nakon toga,stvari lezu na svoje mesto onako kako treba da budu. I da,poslusaj tog mudrog coveka koji dosta cuti,ali kad progovori,ima sta da cujes. Jest da je on malo u zapecku,al zna kuda treba ici i kad.

affraid top88 Hvala :ptica 1 :
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 3:01 pm

Ajde da i ja priupitam nesto :)
Kako ce napredovati moja veza sa ljubavnikom mojim dragim? :)
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 3:34 pm

Sunrise,ovo je bas spoj izuzetno jakih seksualnih energija. Moglo bi se opisati kao dvoje koje disu kao jedno. Bas eksplozija ljubavi,strasti,igrica...

Do nedavno je bilo sve po sistemu dogovora,medjutim ti si se negde povukla,popustila i sve nadalje ide kako je on zacrtao..... Nema promene,na dalje,on je car.

U njegovom zivotu je sve postavljeno na svoje mesto. To bi bilo ono sto mu je jako bitno,pa ono sto mu je bitno,pa ti,pa ono sto je u njemu a ne zeli da deli sa drugima...
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 3:38 pm

Ja sam prosto odusevljena odgovorom, steta sto imamo pravo samo na jedno pitanje...
Hvalaaaa
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 3:44 pm

Igramo se malo,zato smo tu. Hvala   ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 460727
Nazad na vrh Ići dole
Galeb

Galeb


Datum upisa : 17.12.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 7:02 pm

MayaMau lu6777 dal je moj "san " istinit i da uspem da pomognem nekom posebnom ..ajd sad moli
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 8:53 pm

Hrabrih ovde ne fali .
Elem ....meni se ovde gledalo u kuglu, u kafu ....pa niš*.
Kakva je budućnost mog ljubavnog života ? [You must be registered and logged in to see this image.]
I da....hoću li se oženiti ikada ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 9:28 pm

panonski galeb ::
MayaMau lu6777 dal je moj "san " istinit i da uspem da pomognem nekom posebnom ..ajd sad moli

U tvoj "san" mnogo ljudi ne veruje,pa te to ljulja. Ima istine i u onome sto ti znas i u onome sto oni vide. Jer tvoj san JESTE predivan,sve ono sto tebi treba i sto zelis.Ali da bi ga ostvarila,a to je ono sto drugi vide,sledi period borbe da se popnes na stepenicu koja ce te dovoljno cvrsto drzati da bi ostvarila sve ostalo. Posto ti je oslonac jako potreban. Medjutim,ne odustaj,samo ti znas da je ovo jako lep put,gde te ceka ostvarenje u svakom smislu.
Sto se tice pomoci,uz velike turbulencije,veliku snagu,puno uzaludne price,puno pogresnih skretanja,do kraja godine bi trebalo biti zavrseno,na tvoje zadovoljstvo :)
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 9:40 pm

Danubius ::
Hrabrih ovde ne fali .
Elem ....meni se ovde gledalo u kuglu, u kafu ....pa niš*.
Kakva je budućnost mog ljubavnog života ? [You must be registered and logged in to see this image.]
I da....hoću li se oženiti ikada ? [You must be registered and logged in to see this image.]

Vidim,hrabri su vec ispunili prvi red. Za svaku pohvalu :D

Sto se tice tvog ljubavnog zivota:izuzetno zanimljiva situacija. Mnogo toga ostvarenog,mnogo toga u velikoj zelji za ispitivanjem,istrazivanjem,te trazenjem dovoljno jake zene koja ce sve to podneti ;) Sklon si mastanju,a ako ti je stalo do necega,pomeras i nebo i zemlju da to i ostvaris.
Nema svadbe do naredne god,onda cemo videti :)

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 9:50 pm

Kako kod mene stoji stanje u ljubavi? [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Galeb

Galeb


Datum upisa : 17.12.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:07 pm

MayaMau ::
panonski galeb ::
MayaMau lu6777 dal je moj "san " istinit i da uspem da pomognem nekom posebnom ..ajd sad moli

U tvoj "san" mnogo ljudi ne veruje,pa te to ljulja. Ima istine i u onome sto ti znas i u onome sto oni vide. Jer tvoj san JESTE predivan,sve ono sto tebi treba i sto zelis.Ali da bi ga ostvarila,a to je ono sto drugi vide,sledi period borbe da se popnes na stepenicu koja ce te dovoljno cvrsto drzati da bi ostvarila sve ostalo. Posto ti je oslonac jako potreban. Medjutim,ne odustaj,samo ti znas da je ovo jako lep put,gde te ceka ostvarenje u svakom smislu.
Sto se tice pomoci,uz velike turbulencije,veliku snagu,puno uzaludne price,puno pogresnih skretanja,do kraja godine bi trebalo biti zavrseno,na tvoje zadovoljstvo :)

Hvala MayaMau leptir ...sad mogu da sanjam otvorenih očiju .... leptir
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:11 pm

Kijara-brm ::
Kako kod mene stoji stanje u ljubavi? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ti se strasno bojis stagnacije,monotonije,ravnodusnosti. Uvek mora da bude dinamicno.Tvoj strah je potpuno neosnovan. I ako se dese trenuci popustanja paznje,to je samo kratkotrajno,nista uznemiravajuce.
Tvoj ljubavni zivot mora da bude tantra. Celodnevno zavodjenje pogledom,dodirom,paznjom,pricom,poljupcima..da bi momenat prepustanja bio potpuni sveobuhvatni trenutak spajanja.Nesto predivno,zaista. Tvoj partner te jako "osluskuje" i kad ne mislis d aje tako. Ti si energija koja dominira ovde,a on je ovde u ulozi tvog "uvek na usluzi" gospodina.
Sa partnerom ces ostati zauvek. Interesantno je to da cete samo u jednom kratkom periodu zivota imati prekid vase divne ljubavne price. Ne raskid,ne nista slicno,nego cete je prestati primecivati,postace vam normalna.Ali cete brzo shvatiti koliko ona zapravo znaci i vise je necete pustati.
Ovo je jedna divna,divna,divna ljubavna prica koja je vecna.Svaka cast :heart1:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:17 pm

Ajde i ja da pitam.
Šta me očekuje u poslu?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:26 pm

MayaMau ::
Kijara-brm ::
Kako kod mene stoji stanje u ljubavi? [You must be registered and logged in to see this image.]

Ti se strasno bojis stagnacije,monotonije,ravnodusnosti. Uvek mora da bude dinamicno.Tvoj strah je potpuno neosnovan. I ako se dese trenuci popustanja paznje,to je samo kratkotrajno,nista uznemiravajuce.
Tvoj ljubavni zivot mora da bude tantra. Celodnevno zavodjenje pogledom,dodirom,paznjom,pricom,poljupcima..da bi momenat prepustanja bio potpuni sveobuhvatni trenutak spajanja.Nesto predivno,zaista. Tvoj partner te jako "osluskuje" i kad ne mislis d aje tako. Ti si energija koja dominira ovde,a on je ovde u ulozi tvog "uvek na usluzi" gospodina.
Sa partnerom ces ostati zauvek. Interesantno je to da cete samo u jednom kratkom periodu zivota imati prekid vase divne ljubavne price. Ne raskid,ne nista slicno,nego cete je prestati primecivati,postace vam normalna.Ali cete brzo shvatiti koliko ona zapravo znaci i vise je necete pustati.
Ovo je jedna divna,divna,divna ljubavna prica koja je vecna.Svaka cast [You must be registered and logged in to see this image.]
nadam se da će uskoro i da se ostvari:)))i da se konačno spojimo... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:37 pm

Mogu i ja da pitam nesto?
Mene zanima da li cu stvoriti u zivotu svoju srecnu porodicu?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyUto Apr 23, 2013 10:51 pm

Samo vas gledam....i citam,nemam pitanja,ali me privlaci ovakva tema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:09 am

Čupka ::
Mogu i ja da pitam nesto?
Mene zanima da li cu stvoriti u zivotu svoju srecnu porodicu?

Posle svega,necu pricati sta je bilo,mogu ti reci da hoces. Svaka zelja pronadje sebi put ka ostvarenju. I svako nam je vreme dato za nesto. Proslost nas je ucila. Cim joj damo znacenje,mozemo ici dalje,oprostiti se od nje i ne okrenuti se vise nikad,bogatiji za jedno iskustvo koje ce nas terati dalje.Uvek dodje dan,samo ga neko duze ceka.
Cupka,cujemo se uskoro kad se leptirici vrate i sunce pocne da sija onim divnim sjajem koje obasjava planetu i tamo gde bi trebao da bude dan :)

Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:11 am

Astra ::
Samo vas gledam....i citam,nemam pitanja,ali me privlaci ovakva tema.
Astra,jos nisam upoznala nekoga ko nema pitanja:) Hvala na podrsci,u svakom slucaju zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:20 am

Podrsku imas u svakom slucaju,jer moze da bude prihvaceno kao razonoda i sto da ne,a mene licno zanimaju odgovori,pomalo i ja znam nesto o sudbini iz karata,onako amaterski,za svoje potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:24 am

Astra ::
Podrsku imas u svakom slucaju,jer moze da bude prihvaceno kao razonoda i sto da ne,a mene licno zanimaju odgovori,pomalo i ja znam nesto o sudbini iz karata,onako amaterski,za svoje potrebe.
Pa ubaci se slobodno :D Nije ovo samo moja tema,nego za sve one koji znaju,pa makar amaterski,iako sam sasvim ubedjena da kod tebe ne postoji amaterizam u bilo kom obliku :D Uostalom,kako se tu postaje profesionalac? ;) Eto,ja cu ti biti prvi klijent,moze? :D
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:39 am

Ima Maya takva tema,istina,osmisljena kao sala,a amaterski smatram,jer se ne bavim time ozbiljno,ponekad samo posebnim osobama,kad osjetim da mogu nesto da vidim.I naravno,svaki put napomenem...ovo je moje tumacenje karata,a ne znaci i da je istina,jer sam imala situacija da se ljudi iskljucivo vode predskazanjem iz karti,pa onda rade stvari koje vjerovatno ne bi radili da nije bilo tog "prorocanstva2.Takve stvari su me odbile od bavljenja aktivnije gledanjem u karte.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 12:49 am

Astra ::
Ima Maya takva tema,istina,osmisljena kao sala,a amaterski smatram,jer se ne bavim time ozbiljno,ponekad samo posebnim osobama,kad osjetim da mogu nesto da vidim.I naravno,svaki put napomenem...ovo je moje tumacenje karata,a ne znaci i da je istina,jer sam imala situacija da se ljudi iskljucivo vode predskazanjem iz karti,pa onda rade stvari koje vjerovatno ne bi radili da nije bilo tog "prorocanstva2.Takve stvari su me odbile od bavljenja aktivnije gledanjem u karte.
I ja smatram da smo ovde radi zabave,naravno :) Ko god gleda,ima svoje licno vidjenje. To je,naravno,jasno. Labilni ljudi se hvataju za slamke,u pravu si. Medjutim,mi koji znamo ko smo,gde smo,zasto smo i kuda cemo,mozemo da se malo igramo :D
Koja tema postoji? Nisam jos istrazila forum,bas dosta toga ima :D
Nazad na vrh Ići dole
Čupka
Bledska Namiguša
Čupka


Godina : 51
Datum upisa : 05.01.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 4:50 pm

MayaMau ::
Čupka ::
Mogu i ja da pitam nesto?
Mene zanima da li cu stvoriti u zivotu svoju srecnu porodicu?

Posle svega,necu pricati sta je bilo,mogu ti reci da hoces. Svaka zelja pronadje sebi put ka ostvarenju. I svako nam je vreme dato za nesto. Proslost nas je ucila. Cim joj damo znacenje,mozemo ici dalje,oprostiti se od nje i ne okrenuti se vise nikad,bogatiji za jedno iskustvo koje ce nas terati dalje.Uvek dodje dan,samo ga neko duze ceka.
Cupka,cujemo se uskoro kad se leptirici vrate i sunce pocne da sija onim divnim sjajem koje obasjava planetu i tamo gde bi trebao da bude dan :)


Hvala jakog
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:19 pm

MayaMau ::


Sto se tice tvog ljubavnog zivota:izuzetno zanimljiva situacija. Mnogo toga ostvarenog,mnogo toga u velikoj zelji za ispitivanjem,istrazivanjem,te trazenjem dovoljno jake zene koja ce sve to podneti ;) Sklon si mastanju,a ako ti je stalo do necega,pomeras i nebo i zemlju da to i ostvaris.
Nema svadbe do naredne god,onda cemo videti :)

Pa nije da ne "vidiš" .Da je bilo "izuzetno zanimljivih situacija" -vala jeste .Da je "mnogo ostvareno" i to jeste (doduše sa diskutabilnim rezultatima ,da li je baš sve to trebalo....... [You must be registered and logged in to see this image.]) Nađe se često i neka "jaka žena" ,samo ispadne da je u svemu "jača" ,pa je teško takvu ženu "pratiti" na duže staze .
E sad ,da sam baš nešto ambiciozan ....malo je toga do čega mi je više zaista stalo ,čak se više i ne nadam . [You must be registered and logged in to see this image.]
Svadbe neće biti nikako ,nasvirao sam se svadbi ,mrzim taj cirkus oduvek .Šta kažeš ,ništa do iduće godine ,pa i "onda će se videti " ?
Meni to više izgleda kao "malo sutra" ili kao "iduće godine u ovo vreme biću milioner " .
Vidi ti onaj "ciganski tarot" ,možda tamo ima šta veselije ,ovaj mnogo "realan" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:24 pm

Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:45 pm

AstrinaKomsinica ::
Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555

U bre,odakle ova ispade? Nes verovati,ona tebe bas gotivi,al ne moze pomoci sebi. Zla je,nema druge reci za nju,ljubomorna,podapeti nogu u casu,srediti nekoga i iskreno se radovati tome-uzitak za nju. A voli malo sledja,stas smehsmeh
Nego,trebaces jos uskoro,bas nesto da joj pomognes,pa ce ti se malo srediti situacija sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:47 pm

Danubius ::
MayaMau ::


Sto se tice tvog ljubavnog zivota:izuzetno zanimljiva situacija. Mnogo toga ostvarenog,mnogo toga u velikoj zelji za ispitivanjem,istrazivanjem,te trazenjem dovoljno jake zene koja ce sve to podneti ;) Sklon si mastanju,a ako ti je stalo do necega,pomeras i nebo i zemlju da to i ostvaris.
Nema svadbe do naredne god,onda cemo videti :)

Pa nije da ne "vidiš" .Da je bilo "izuzetno zanimljivih situacija" -vala jeste .Da je "mnogo ostvareno" i to jeste (doduše sa diskutabilnim rezultatima ,da li je baš sve to trebalo....... [You must be registered and logged in to see this image.]) Nađe se često i neka "jaka žena" ,samo ispadne da je u svemu "jača" ,pa je teško takvu ženu "pratiti" na duže staze .
E sad ,da sam baš nešto ambiciozan ....malo je toga do čega mi je više zaista stalo ,čak se više i ne nadam . [You must be registered and logged in to see this image.]
Svadbe neće biti nikako ,nasvirao sam se svadbi ,mrzim taj cirkus oduvek .Šta kažeš ,ništa do iduće godine ,pa i "onda će se videti " ?
Meni to više izgleda kao "malo sutra" ili kao "iduće godine u ovo vreme biću milioner " .
Vidi ti onaj "ciganski tarot" ,možda tamo ima šta veselije ,ovaj mnogo "realan" [You must be registered and logged in to see this image.]

Jedno pitanje po osobi,molim smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:47 pm

AstrinaKomsinica ::
Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555

E neka neka, nek i tebe netko masira. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:53 pm

MayaMau ::
AstrinaKomsinica ::
Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555

U bre,odakle ova ispade? Nes verovati,ona tebe bas gotivi,al ne moze pomoci sebi. Zla je,nema druge reci za nju,ljubomorna,podapeti nogu u casu,srediti nekoga i iskreno se radovati tome-uzitak za nju. A voli malo sledja,stas smehsmeh
Nego,trebaces jos uskoro,bas nesto da joj pomognes,pa ce ti se malo srediti situacija sa njom.

Dobra si, nema sta:) Hvala!

Doli, sikter, spojicu te s oTom, pa da vidis revije hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:55 pm

AstrinaKomsinica ::
MayaMau ::
AstrinaKomsinica ::
Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555

U bre,odakle ova ispade? Nes verovati,ona tebe bas gotivi,al ne moze pomoci sebi. Zla je,nema druge reci za nju,ljubomorna,podapeti nogu u casu,srediti nekoga i iskreno se radovati tome-uzitak za nju. A voli malo sledja,stas smehsmeh
Nego,trebaces jos uskoro,bas nesto da joj pomognes,pa ce ti se malo srediti situacija sa njom.

Dobra si, nema sta:) Hvala!

Doli, sikter, spojicu te s oTom, pa da vidis revije hahahahahahaha




Ma kad stobom izadjem na kraj, da nebi s`tom. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySre Apr 24, 2013 9:58 pm

Dolinac ::
AstrinaKomsinica ::
MayaMau ::
AstrinaKomsinica ::
Maya sele, dedeR razbaci koni:

Imam jednu bijach na poslu, smrdulja ne zna se,,,,hoceM ja to saTRaT il neceM?! 55555

U bre,odakle ova ispade? Nes verovati,ona tebe bas gotivi,al ne moze pomoci sebi. Zla je,nema druge reci za nju,ljubomorna,podapeti nogu u casu,srediti nekoga i iskreno se radovati tome-uzitak za nju. A voli malo sledja,stas smehsmeh
Nego,trebaces jos uskoro,bas nesto da joj pomognes,pa ce ti se malo srediti situacija sa njom.

Dobra si, nema sta:) Hvala!

Doli, sikter, spojicu te s oTom, pa da vidis revije hahahahahahaha




Ma kad stobom izadjem na kraj, da nebi s`tom. :zubi3:

Jes vala, i ja se jos brinem za nju muhahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyPet Apr 26, 2013 3:22 pm

MayaMau ::


Jedno pitanje po osobi,molim [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja mislio da sugrađani ,zemljaci i admini imaju privilegije . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nema ni "akcija" (popust) za praznike ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Principijelne li žene ,cccc [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptyPet Apr 26, 2013 3:36 pm

E pa nije ti ovo SALE smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 11:04 am

Danubius ::
MayaMau ::


Jedno pitanje po osobi,molim [You must be registered and logged in to see this image.]
Ja mislio da sugrađani ,zemljaci i admini imaju privilegije . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nema ni "akcija" (popust) za praznike ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Principijelne li žene ,cccc [You must be registered and logged in to see this image.]

Mala od principa,sta da ti kazem smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 11:05 am

Tarot predvidjanje po horoskopskim znacima za sledecu nedelju od 13.-19. 5.

OVAN
Posao:Situacija se drasticno popravlja.Moguce poslovne prilike za stalni ili dodatni posao koje ne treba propustiti.
Ljubav:Vreme velikog uzivanja.Opustite se i prepustite. Za slobodne,period zanimljivih avantura.
Zdravlje: pripazite na jetru

BIK
Posao: Zakljucivanje uradjenog i prelazak na novo poglavlje. Savladane oblasti koje su predstavljale izazov.
Ljubav: Ovo je period kad sve stima poput "svajcarskog sata". Slobodnima je pravo vreme da udju u stabilne veze.
Zdravlje:Malo vezbanja ne skodi,a pomaze. Ne upadajte u melanholicna raspolozenja kad im nije ni vreme ni mesto.Izadjite,lepo se provedite i uzivajte u zivotu.

BLIZANCI:
Posao:Sada je pravo vreme da predjete sa planova na dela. Ukoliko budete zaista fokusirani na cilj,uspeh nece izostati.
Ljubav:Zracite.Prolece je u vama probudilo cula. Iskoristite ih.
Zdravlje:Bilo kakav problem koji je i u nastajanju valja resiti brzo. Sad je vreme za pregled svega onoga sto ste odlagali dosta dugo.

RAK
Posao:Ukoliko postoji bilo kakav problem sa poslom,zapitajte se o svojoj ulozi u tome. Nista se ne desava bez razloga. Sad je vreme da proberete zito od kukolja i nastavite dalje uz odabrano drustvo.
Ljubav:Stara ljubav vas zeli nazad?Dobro odvagajte da li je vredno. Poslozite svoje zelje,mogucnosti i prioritete. Kad znate sta zelite,lakse cete i doci do toga.
Zdravlje:Problemi sa probavom.

LAV
Posao:Poceli ste razmisljati o otkazu u sledecoj koverti. O neispunjenju ugovora koji ste potpisali. O propadanju projekta koji ste si zacrtali.Zakocite.Strah je nesto sto vas koci u normalnom razmisljanju.Dajte si oduska,preusmerite svoju energiju i videcete da vas trud nije uzaludan.
Ljubav:Budite iskreni,svaka obmana u ovom periodu nosi teze posledice.
Zdravlje:Ne prepustajte se pesimizmu.Prosetajte prirodom,udahnite slobodu.Sveze voce i povrce ce uciniti da se osecate bolje.

DEVICA
Posao:Bilo bi dobro da znate da prolece ne znaci da treba da se usijate od posla.Nedelja ima dovoljno dana da stignete odraditi sve i jedan dan odmoriti,zar ne?
Ljubav:Veze se produbljuju na svim nivoima.Potrebno je sve manje reci,pogled govori vise.
Zdravlje:Veliki upliv pozitivne energije.Iskoristite je.

VAGA:
Posao:Nije dobro vreme za potpisivanje novih ugovora,niti ulazak u neke nove poslove.Potrebno je da zavrsite ono sto ste poceli do sada,preispitate put kojim cete lakse doci do cilja i osmisliti taktiku za to.Akcija dolazi kasnije.
Ljubav:Sve sto cinite je naopako.Vi i partner,na dve strane,oboje preponosni da uradite bilo sta,a zeljni promene.Ponos veci od zelje.Okrenite se prirodi,meditaciji,pronalazenju ljubavi u sebi,da bi mogli da je dajete.
Zdravlje:Problemi su vezani najcesce za visak vode u organizmu.Malo se posvetite zdravijoj ishrani.

SKORPIJA:
Posao:Vrh poslovnog uspeha.Realizacija ulozenog truda,ulaganja i rizikovanja.Zasluzili ste.Nemojte zaboraviti na one koji su vam pomogli na putu do vrha.
Ljubav:Isijavate ljubav i zadovoljstvo.Niko ne voli kao vi sada. Srecni su oni koji su uz vas.Samci,sad je vreme da nadjete svoje druge polovine.
Zdravlje:Prolazne tegobe.

STRELAC
Posao: Odlican period za otvaranje preduzeca,prosirivanje postojeceg,napredovanja u poslu,ostvarenje zanemarenih ciljeva.
Ljubav:Stabilna,harmonicna,cvrsta veza puna podrske i poverenja.Oni koji sada ulaze u vezu,mogu ocekivati nesto dobro i stabilno.
Zdravlje:Manji problemi sa glavom.

JARAC
Posao:Uspevate nemoguce.Izuzetne napore ulazete da ostvarite zacrtano da svi ostali mogu samo da uce od vas.Ipak,pripazite na kolege.Budite trpeljivi,sasecajni,ljubazni.Nisu svi uspesni kao vi.Na taj nacin,vasa snaga i uspeh ce biti plemeniti.
Ljubav:Izuzetno jaka ljubav,stabilna veza,nepokolebljiva i mocna.Nista vas ne moze uzdrmati.Period je idealan za fine suptilne igre.Slobodni,otvorite se i pokazite sta umete.

VODOLIJA
Posao:Sad je vreme za jos vise profesionalizma,ekspeditivnosti,usluga,odnos sa kolegama,klijentima.Sve bi trebalo ici na bolje.Ukoliko,pak,imate dosta neresenih situacija iz proslosti,posvetite svaki slobodni trenutak za rad na sebi,pozitivnom stavu,preokretanju situacije u svoju korist i uspeh nece izostati.
Ljubav:Budite velikodusni prema vasem partneru i otvorice vam se novi vidici,koje niste ocekivali.Otvorite se,pricajte o emocijama.Dajte i dobicete.
Zdravlje:puno svezeg voca i povrca vraca vitalnost u vase telo,misli i zivot.

RIBE
Posao:Slicno privlaci slicno.Stanite i razmislite kakvi ste vi bili do sada i znacete sta mozete ocekivati u narednom periodu.Dobro promislite o svakom narednom koraku.
Ljubav:Vreme za uspostavljanje ravnoteze u vezama.Mogucnost prosidbe u duzim vezama.Slobodni spremni za veze imaju veliki izbor.Pametno odlucite,moguce da ce vam ovo biti sudbinska veza.
Zdravlje:Pripazite se depresija,poroka,loseg drustva.Vreme je za lepe stvari,pa se fokusirajte na njih sada.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 1:25 pm


Ljubav:Zracite.Prolece je u vama probudilo cula. Iskoristite ih.

OK! Idem danas kupit smokve :zubi3:

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 1:31 pm

MayaMau ::


STRELAC
Posao: Odlican period za otvaranje preduzeca,prosirivanje postojeceg,napredovanja u poslu,ostvarenje zanemarenih ciljeva.
Ljubav:Stabilna,harmonicna,cvrsta veza puna podrske i poverenja.
Zdravlje:Manji problemi sa glavom..
Hm...ako posao i ljubav cvetaju, otkud glavobolja ? affraid
Nece da moze !!! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 2:03 pm

Ljubav:Veze se produbljuju na svim nivoima.Potrebno je sve manje reci,pogled govori vise.

__________
[You must be registered and logged in to see this image.] ??????? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 2:09 pm

Danubius ::
Ljubav:Veze se produbljuju na svim nivoima.Potrebno je sve manje reci,pogled govori vise.

__________
[You must be registered and logged in to see this image.] ??????? [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa hoces ti hot...ostaje ti samo pogled... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
MayaMau

MayaMau


Godina : 47
Location : Wonderland
Datum upisa : 22.04.2013

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 2:17 pm

dusicaa ::
MayaMau ::


STRELAC
Posao: Odlican period za otvaranje preduzeca,prosirivanje postojeceg,napredovanja u poslu,ostvarenje zanemarenih ciljeva.
Ljubav:Stabilna,harmonicna,cvrsta veza puna podrske i poverenja.
Zdravlje:Manji problemi sa glavom..
Hm...ako posao i ljubav cvetaju, otkud glavobolja ? affraid
Nece da moze !!! tongue

Glavobolje su povezane sa svim i svacim.Ako je posao u redu,ljubav u redu,bice nema sexa smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 2:18 pm

Jest, jest, mene preko hefte glava ubi smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 4:47 pm

Jel i u tarotu sad više gledam podznak nego znak?

Ili gledam šta mi je povoljnije? smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 EmptySub Maj 11, 2013 6:01 pm

MayaMau ::
dusicaa ::
MayaMau ::



Zdravlje:Manji problemi sa glavom..
Hm...ako posao i ljubav cvetaju, otkud glavobolja ? affraid
Nece da moze !!! tongue

Glavobolje su povezane sa svim i svacim.Ako je posao u redu,ljubav u redu,bice nema sexa smehsmeh :rlol:
Niste me razumeli !!!
Karte mi predvidjaju glavobolju, a ja kazem -nece da moze sve je pod kontrolom -:329340:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





  ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty
PočaljiNaslov: Re: ❤ PITAJ KARTE ✦      ❤   PITAJ KARTE  ✦ 	 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
❤ PITAJ KARTE ✦
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Ciganske karte
» Da,samo za "NJU"❤️

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: