DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Mislicu o tome sutra BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Mislicu o tome sutra BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Mislicu o tome sutra

Ići dole 
+8
brdjanin
Astra
bosankaa
ZoxZoja
Okano
dusicaa
Danubius
Lakota
12 posters
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:01 pm

Zoxin post me navede da otvorim ovu temu.
Kad i da li izgovarate ovu recenicu ?
Da li na taj nacin bezite od problema ili je to nacin da sacuvate sebe od nerviranja, po principu -resavacu kad dodje nared-sto da se unapred nerviram  ?
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:05 pm

Ne bas tim recima,ali se desava.Pogotovo ako planiram nesto,a svesna sam da moze da krene i drugacije.U principu razmisljam i o resenju tog drugacijeg,ali se fokusiram na ono kako bi valjalo da bude.Sve po principu da ne izbaksuziram..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:08 pm

Tu i tamo je izgovorim u sebi i to ne da bih pobjegla od problema, nego prosto da bi koliko toliko sačuvala sebe od nerviranja.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:08 pm

Svi koristimo taj sistem ,i bio bi sasvim logičan -da naša podsvest ne misli drugačije .
Kao ne mislimo ,ono ,baš teramo misli ,ali i ako ne mislimo -ne možemo zaspati ,nervozni smo ,nemirni ...
Mozak se ne može isključiti ,i on kalkuliše i kombinuje van naše volje -bar je kod mene tako.
Neko olakšanje dođe tek kad se stvar "reši" -do tada ,mislili ili ne mislili -negde u podsvesti - "visi" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:11 pm

Ja je izgovaram i bas u tom obliku. Naravno, svesna da me problem ceka pa ceka. Jednostavno na taj nacin pokusavam da zastitim sebe i da se ne nerviram unapred.Problem *visi* u podsvesti, ali ga ja teram od sebe, dok ne dodje nared i ne uhvatim se u kostac sa njim zlz
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Apr 04, 2014 10:13 pm

Ja koristim heheheh eto , prosto ja tako zivim , danas se nerviram zbog stvari koje se desavaju DANAS a sutra cu da mislim o sutrasnjem danu .
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Apr 05, 2014 3:53 am

Ono na temi Razmišljam sam napisala u šali ali nekad stvarno to kažem. Sutra je novi dan, misliću o tome sutra. Onda kad je neki problem "nerešiv" kad shvatim da je jutro pametnije od večeri ... mada nema šanse da od teških i važnih misli pobegneš. Šunjaju se za tobom u snove, istrčavaju u slikama i asocijama dok se ne nađe rešenje. Ipak sutra je novi dan - misliću o tome sutra.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Apr 05, 2014 8:51 am

E ovo moram da vam napišem...

Dva prijatelja rade na terenu (u drugom gradu) i nekako su na brzaka ostali tankog novčanika.Tačnije, jedan ima tek nešto sitno, a drugi nema ni eura ... Platu će dobiti tih dana, ali ne znaju tačno kad... sutra, za dva dana... Dakle, moraju da podijele i to malo siće što jedan od njih ima i rasporede na bar dva dana...
Elem, odu da kupe nešto za jelo.Taj što "časti" uzima najobičniji sendvič i kiselu, a onaj drugi uzima bečku šniclu, neko skuplje piće i desert... I sad mu ovaj govori:"Hallo, čovječe, pa šta ćemo sutra?Zadnje pare da damo na šniclu i desert?"
A ovaj mrtav, hladan odgovara:" Sutra je novi dan."

U smislu daj ti meni sada šta mi se jede, pa sutra i gladovao  smehsmeh 

I tako se sad svi zezamo na to "Sutra je novi dan" ...

A i meni se dešava da pomislim kako ću sutra misliti o nečemu, ali teško da to mogu sasvim odbaciti...Kako rekoste... To mi uvijek negdje "visi" i pritišće me...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Apr 05, 2014 11:36 am

E kod mene nema sutra....ja bih ako moze jos juce da ga rijesim,valjda je vremenom to i uslovilo da nemam sna....godinama je bombardovan mozak koji je odbijao sutra....mora da bude danas....i sad je tako kako je.Sutra mogu da odlozim peglanje,pranje kose,ali sta me muci,to me ne napusta ni minute,cini mi se.
I tako su moji zivci otanjili....sto ne znaci da se uz sve ne mogu nasmijati,izgledati kao ..."Nije mi nista".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Jun 28, 2014 9:18 am

Mene je taj "stav" spasio u teškom detinjstvu.
Mali i nespreman da razumem i borim se sa problemima, bol sam preživljavao vedrim mislima o sutrašnjem danu i onom lepom što me čeka u njemu.
Naravno da me je to odlaganje "sačekalo" kasnije u životu i pokušalo da "dodje na naplatu", ali sam uz pomoć jednog sjajnog psihologa uspeo da razrešim sve i u pravom trenutku sam sebi objasnim nerazjašnjeno. Tog momenta sam postao svoj i odrastao.

Danas pravim kombinaciju reakcije na neprijatnost. Nekada se istog momenta hvatam u koštac i rešavam odmah, a nekada kada ne zavisi samo od mene, pomislim upravo to...sutra je novi dan, sutra ću misliti o tome i sutra ću rešiti.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Jun 28, 2014 1:23 pm

Prioriteti su sastavni dio zrele licnosti:)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptyPet Jul 04, 2014 11:49 pm

AstrinaKomsinica ::
Prioriteti su sastavni dio zrele licnosti:)
Tako bi trebalo biti.:) I uglavnom jeste kod mene.


 Nema sutra , ja bi sve još danas rešila,ali što ne stignem,živa nisam dok dođe sutra..
Ne volim ništa da čeka ni da se kojim slučajem gomila.
Mada s godinama sam nešto  mirnija jer glavom kroz zid ne mogu:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Jul 05, 2014 2:17 pm

Sve sto mozes danas ne ostavljaj za sutra,time se ja vodim...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra EmptySub Jul 05, 2014 9:18 pm

Ladyintheblack ::
Sve sto mozes danas ne ostavljaj za sutra,time se ja vodim...

a šta ćeš sutra??? nemože tako ulenjićeš se već sutra.... top88 smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :329340: daj pivo lol! 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mislicu o tome sutra Empty
PočaljiNaslov: Re: Mislicu o tome sutra   Mislicu o tome sutra Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mislicu o tome sutra
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» forumska muzicka radionica
» Razmislite o tome

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: