DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kafa sa Fb prijateljima ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Kafa sa Fb prijateljima ? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kafa sa Fb prijateljima ?

Ići dole 
+4
bosankaa
Danubius
Astra
sonia
8 posters
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 6:16 pm

Citam danas u *Blicu* kako je mladi Australijanac resio da upozna i popije kafu sa svih 1088 njegovih Fb prijatelja i uspeo u tome.
Cak mu se posrecili da mu je jedan od Fb prijatelja ponudio i dobro placen posao.

Kafa sa Fb prijateljima link


Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu?
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 6:24 pm

dusicaa ::

Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu?

Vrlo rado, ja ih imam tek..... desetak. :zubi3: smehsmeh

Još kad bi oni preko grane hteli da mi plate kartu, krećem odmah! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 6:28 pm

lollypop ::
dusicaa ::

Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu?

Vrlo rado, ja ih imam tek..... desetak. :zubi3:  smehsmeh

Još kad bi oni preko grane hteli da mi plate kartu, krećem odmah! smehsmeh

Uh sreca nemamo se(izuzimam smajlica) pa se kao inostranac ne nalazim u ovom postu...ahahhaha

Nema sanse,ne sto ih imam prekovise,nego to su vecinom samo igraci,bez znacenja u zivotu,a koga sam zeljela ja sam i upoznala,ne treba meni tamo neki pricat kako se to radi...naravno,planiram da upoznam jos neke...kad mi dozvoli "vrijeme".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 6:49 pm

Astra ::
Citat :
dusicaa ::

Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu?


se to radi...naravno,planiram da upoznam jos neke...kad mi dozvoli "vrijeme".


Mene?  zlz ( sad ce da mi ebe majku sto onda nisam izasla...ali dobro, ove zime dobijam norsk pass, pa me eto zlz )










Kafa sa Fb prijateljima ? CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 6:53 pm

Astra ::

Uh sreca nemamo se(izuzimam smajlica) pa se kao inostranac ne nalazim u ovom postu...ahahhaha

Ne sekiraj se, mi smo ionako povremene komšinice, tamo, u Vojvodeee....55555 ....Stepinca... :zubi3: smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 7:01 pm

hahhaha e sljedeci put idem tebi Vojvotkinjo....ahahahah,ne me blamiras ovdje...sta ce rec narod.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 9:23 pm

Ja na Fb imam sledeće profile :
dete i nesto rodbine
sugrađane
muzikante
forumaše
bezvezne likove koje bog zna kada "prihvatio" ,nemam pojma ko su

Sa rodbinom mogu kod kuće ,sugrađani ....sa kojim želim ,popijem ,ali naravno da neću sa popom ,šta da pričamo ,da me pita što ne dolazim u crkvu?
Sa muzikantima to ne bi bila kafa ,nego alkohol.....puno .
Bezvezni me ne zanimaju ,a forumaši -uvek i sa svima .
Naravno ...sa izuzetkom "virtuelnih likova" sa kojima ne ja -nego niko nikada nije i neće "popiti kafu" .










Kafa sa Fb prijateljima ? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 9:34 pm

Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu? ::


Sto da ne!
Sa svakim od ovih 223 prijatelja.
Sa vecinom sam pila i pijem, jer na listi mojih prijatelja se nalazi uza rodbina, prijatelji iz djetinjstva (citaj prije izbjeglistva), par mojih Novosadjana (prijatelji iz perioda izbjeglistva), pa oni sa kojima sam djelila skolsku klupu, izlazila, ludovala...Oni sa kojima se druzim ovdje u AT i na kraju i nekoliko forumasa i cim su mi na listi prijatelja, tako ih i gledam. Kafa?Sa svih 223 lu6777












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptySre Okt 08, 2014 9:37 pm

dusicaa ::

Cak mu se posrecili da mu je jedan od Fb prijatelja ponudio i dobro placen posao.

Da li biste vi krenuli u ovakvu Fejsbuk avanturu?[/color]

Iz momenta! zlz

Meni preko FB i zahvaljujući tome što se nadjosmo prijatelj obezbedio "9 dana Švedske"...malo turizam, malo druženje sa našom decom, malo skitunjanje... zlz

Na listi imam samo one sa kojima bih pio kafu! Ako ne bih...nema ih...ili ih još ne poznajem! zlz










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Kafa sa Fb prijateljima ? W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptyČet Okt 09, 2014 1:03 am

Astra ::
hahhaha e sljedeci put idem tebi Vojvotkinjo....ahahahah,ne me blamiras ovdje...sta ce rec narod.

Šta nas briga za narod, važno da smo se mi našle u srpsko-hrvatskoj ulici usred Novoga Sada. Širimo bratstvo-jedinstvo, ko da smo sa zelenog foruma... smehsmeh jakog
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptyČet Okt 09, 2014 1:10 am

Danubius ::
Ja na Fb imam sledeće profile :
dete i nesto rodbine
sugrađane
muzikante
forumaše
bezvezne likove koje bog zna kada "prihvatio" ,nemam pojma ko su

Pa što ih ne obrišeš, to je bar lako, onda nećeš morati da razmišljaš i o toj kafi... :zubi3: smehsmeh

Nego, sumnjiv si ti meni sa tim fejsom, sve kao ne zanima te, a imaš za prijatelje pa neke 'bezvezne' likove....., ko to još drži, msm svi smo prošli tu fazu prihvatanja svega i svakoga, valjda si imao vremena da obrišeš one koji ti ne trebaju...??? :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptyČet Okt 09, 2014 10:37 am

Imam 153 prijatelja. Vise od pola je rodbina, jedan deo stvarni prijatelji i jedan jako mali deo ljudi sa foruma.
Da imam "vremena" zlz popila bi kafu sa skoro svih 153. Ima tu ljudi koje nisam videla vise decenija, ima dece ( sad vec odrasli ljudi) moje brace i sestara koje nikad nisam licno upoznala. Bilo bi divno upoznati ih.
Zelje jedno, mogucnosti drugo, tako da ce jedan deo fb prijatelja, cekati neka bolja vremena za ispijanje kafe.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? EmptyČet Okt 09, 2014 3:36 pm

Ja imam oko 30,od tog jedno desetak su raznorazni poznanici s nekih foruma,uglavnom saljemo zivote jedni drugima za igrice ili imamo iste sfere interesovanja pa vidim zanimljive objave.Ne verujem da bi se neki od njih i setili odakle se kao znamo..ostalo su porodica i drugarice.Mada,s njima pijem kafu i u realu.. kafa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kafa sa Fb prijateljima ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kafa sa Fb prijateljima ?   Kafa sa Fb prijateljima ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kafa sa Fb prijateljima ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» KAFA
» So, kafa i depresija neprijatelji kostiju

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: