DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?

Ići dole 
+20
Black Wizard
savo
sanjalica.ns
Nut
Svemimir
Bokssha
kutijica
bosankaa
sunrise
Astra
Kijara-brm
dusicaa
boban111
Blebetalo
pesma
srculence
Kica/Praja
Ladyintheblack
Gothic
Lakota
24 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Mar 09, 2015 8:22 am

First topic message reminder :

24 učesnika će biti 24 h pred kamerama TV Hepi ,što je gotovo pa klasika rijaliti programa .
Klasika je ,bar za Srbiju ,da su učesnici obavezno delom i isluženi pevači, delom anonimci u "usponu" ,delom "veterani" raznih rijalitija koji su x puta  viđeni ,"starlete", poneki nesumnjivo klinički slučaj ,ali se nikada nije desilo da ima toliko osoba koje se dovode u vezu sa profesionalnom prostitucijom (pa i privođene i osuđivane ?) Doveli su čak i jednog "vođu navijača" ?
Sudeći po sastavu ,sem sexa ,ovoga puta neće izostati ni nasilje ,a prostakluk je obezbeđen -jer su tu potvrđeni likovi koje smo već imali prilike videti  u takvim izdanjima .
Evo učesnika :

UČESNICI PAROVA link

A ovako je "ušla" Jelena Golubović ,bivša pobednica "Farme"

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Parovi-jelena-golubovic-ivona-cuca-negovanovic-foto-damir-dervisagic-1425852629-623645










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyČet Apr 16, 2015 11:34 pm

Gothic ::
Sta... Usao je i "Bivsi" e sada ima da bude svasta. smehsmeh

To sve ludo.
Jelena igra igru živaca.Njoj je nirvana jer njen rečnik je isti.
Dno dna,Bolje ne ume.
Već je oplela po Ivanu..ahaha..
Ne gledam stalno.Danas malo da vidim samo šta tamo vuče toliku masu da gutaju -proždiru to .....

Znači ne mogu da verujem Ivan je u šali rekao da je došao po prvu nagradu,a zmaj se odmah naljutio i psovaoooooo..
Jaooooooo idiotluka.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic



Datum upisa : 21.04.2012

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyČet Apr 16, 2015 11:43 pm

Jecu sam gledao na Farmi ona je opasna...Voleo bih da tamo nagazi nekog matorog sto misle otisli da se malo provedu i izlezavaju malo odmore i uzmu neke pare. booored

Navijam za Jecu...Sve ima da ih pocisti... :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 12:05 am

Ma kakva Jeca, kakav zmaj-to treba prekinuti.
Dovolno su pokazali.Ljudi su gladni,a produkcija i televizija se razbacuju novcem.
Da je bar neka normalna sirotinja unutra,nego kretenima daju novac.
ŽALOSNO.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 10:34 am

xaxa, pa kreteni su svuda oko nas, zato što su kreteni, zato i nemaju para(znam, znam, sad će da krene pljuvačina po pesminoj ''pesmi''), nemojte mi samo o poštenju, ''visokom moralu'' i kvarenju omladine da pričate, ko Marića vas molim... Vidim jako dobro kako izgleda ova zemlja sa toliko kvazimoralista na jednom mestu: Ludnica je kanda otključana, ludaci se razmileli svuda...

Ružica je vrh sestra, top88  gledam pomalo/ponekada ovo ''čudo'' od rijalitija na you tube, šta fali, bar se nasmejem kojekakvim budalaštinama, a ne zamaram ''pametnim temama'' kojih je Srbija puna, ebe mi se za tzv. političare, pre bih dala svoj sms -glas nekom iz ovog rijalitija, nekoj tutki da naduva sise za broj više, nego glasala za kretene od poltičara na bilo kojim izborima. Krenula sam da se relaksiram u totalu, ništa teške misli, samo zezanje tutki i matorih pedofila xaxaxa, Ružica ih razvaljuje, devojka je razbijačica. Samo tako Ružo, tovari boraniju ''iz naroda''.  Presmešni su mi.  

O da, država me uhvatila u svoju mrežu, da ne mislim na probleme i njihove mahinacije, dajte molim vas, vi koji mislite na te probleme od jutra do mraka, vi ćete ih kao rešiti? Pametniji ste zbog toga što se bavite političkim tutkama umesto kuravama iz naroda? Pa poštenija je svaka prostitutka od bilo kog političara, bar se zna čim se bavi, njena p njen dućan, a sa političarima to ide malo drugačije, guze sve svoje glasače na daljinski, što njih guze, ni po jada, nego pokušavaju da ućeraju i onima koji ne glasaju. Srbija je u g do guše, puna lopova, neradnika, palamuda i izelica, malo ovde pameti ima, džaba se praviti kulturan a kulture nema nigde, ni na vidiku. TV može i da se isključi. Klik.

RIP Lepavi i Bori i onom trećem, ne znam mu ime, onom panteru, jbt starački dom rijaliti, jedu, prde i traže pare za to - ko svi naši političari. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 11:34 am

Što mi rekoste da ima na tube,pa noćas zaglavi do 3 sata.
Prvi put sam gledala.
Isprepadala sam se od onih lepojki,pa do rečnika.
Ušao je novi ebač.Zmaj okačio.
haha..pa živo kino. smehsmeh


Zinulo dupe na lovu :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 5:07 pm

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 28hlphw

hahhah kod nas svega

ja bih bila Ivy Megatrend Spavalica u Parovima
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 8:03 pm

Astra ::
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 28hlphw

hahhah kod nas svega

ja bih bila Ivy Megatrend Spavalica u Parovima

Maca Ogledalce smehsmeh smehsmeh smehsmeh
a pm :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra



Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 8:11 pm

Heftalica, mada bi bilo bolje Singerica, može da prođe i ono prvo. Pronašla sam se na estradi, sad mogu mirno da 'mrem. uzuz9 smehsmeh suicid

Ušao onaj ljigavi Ivan Tržanković u rikjaliti, da mi je da uđem u parove na jedan dan, da rastrzam stolara na deliće. vrag


Jbt baš sam se primila, moraću ići na odvikavanje negde... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 8:31 pm

pesma ::


Ušao onaj ljigavi Ivan Tržanković u rikjaliti, da mi je da uđem u parove na jedan dan, da  rastrzam stolara na deliće. vrag


Jbt baš sam se primila, moraću ići na odvikavanje negde... smehsmeh
Ja gledam isključivo da vidim šta još može tamo da se kaže ,desi ....i da,skoro svaki dan gledam "pregled" i pročitam šta piše u dnevnim novinama .
Verovatno se zaj....(nešto mi ne ide danas dešifrovanje ) ali ona Ružica je najveća lajava,pijana  kurvetina koju sam u životu video .
Ne znam šta se za nju dobro može reći ,sem da ima lepo lice ?
Kako joj nije žao one sirote lezbo ,ako ništa drugo ?
A Golubovićka ...dakle ,takav skot od žene se ne rađa .
Ne kažem da iko tamo zaslužuje neki pozitivni komentar ,svaka čast ko ih takve samo skupi ,to nije slučajno ,na tome mora da je radio tim sociologa i psihijatara , ali ....ove dve nose šnjur .
Ne bi se čudio da ih neko "ocrta" na betonu na kraju ,ono i da se tuče -ne pomaže .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Apr 17, 2015 8:35 pm

pesma ::
Heftalica, mada bi bilo bolje Singerica, može da prođe i ono prvo. Pronašla sam se na estradi, sad mogu mirno da 'mrem. uzuz9 smehsmeh suicid

Ušao onaj ljigavi Ivan Tržanković u rikjaliti, da mi je da uđem u parove na jedan dan, da  rastrzam stolara na deliće. vrag


Jbt baš sam se primila, moraću ići na odvikavanje negde... smehsmeh

Čim sam ušla u kuću uključila tube..
Zaraza bre.. smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 10:30 pm

Da ne poveruješ .....
Ako se zanemari informacija da se ,kao, 1000 žena prijavilo za "suprugu" Zmaja od Šipova ,zaista je došlo 5 ludakinja koje su" spremne" ?
Da bi stvar bila gora -dve nemaju više od 30 godina ?
Produkcija je došla izgleda na "genijalnu ideju" da povuče ludaka iz "Parova" i da pravi seriju emisija gde će Zmaj da "bira ženu" ?
Ako ste nekada videli kako se bira kobila na stočnom vašaru -e pa ovo nije puno bolje . 
On ne razume uopšte šta se dešava , on bi da kresne svih pet odmah -jedva ga voditeljka obuzdava?
Zaista ne preterujem ,i zaista ne mogu da verujem da ijedna žena  zaista želi da bude sa tim likom ???? 
Svašta smo videli ,zaista , ovo nismo ,ne znam sa čim uopšte da uporedim taj nivo prostakluka i debilizma ?
Današnja izjava dotičnog -Ako mi umre majka ,ne javljajte mi -mene zanima samo pobeda u "Parovima" .
Kakva stoka moraš da budeš za tako nešto?










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 10:39 pm

Strašno.A šta rade sa tonom na tube.

Zuji gore nego išta,i to sve češće rade da ne čujemo ništa.
Na onom linku live stream bi-ne bi.
Par dana nisam u toku. kasljuc

Koliko sam čitala Mimi ili ovaj krembil večeras izlaze .Neko vanredno izbacivanje..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 10:40 pm

Najgluplji rialiti po meni do sada niko mi nije zanimljiv..
Gledala sam samo par puta kad su ucestvovali u onom nekom kvizu znanja vecina ih nezna tablicu mnozenja...A i sabiranje im lose ide... smehsmeh

Atina nije znala koliko slova ima azbuka :12738879:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Apr 21, 2015 9:34 am

Ovo će biti moje poslednje javljanje po ovoj temi .
Onaj bastard od "Parova" ,rijaliti "Zmajevo gnezdo" je nadmašio i samu donatorsku emisiju .
Gledao sam jedno 15 minuta i uveravam vas ,da u životu niste videli većeg ponižavanja žena ,stupidnosti , primitivizma ,mimikrije ,prostakluka , nego ovde.
Maloumniku su dali da "vlada" nad 5 žena koje se "bore" za njegovu "naklonost" .
Znate li onu narodnu "Daj Ciganu vlast ..."(neka mi oproste braća Romi ) ,dešava se upravo to .
Tretira ih kao robinje ,razgleda kao stoku ,ma ne može se to opisati .Ne znam koliko plaćaju tim ženama ,ali da sam žensko -*leba da nemam ,ni za dete ,radije bih išao na štajgu ,nego ovo trpeo . 
Ko god je mislio da ne može odvratnije od "Parova" ,e ,može .
Ko god može da gleda  sluša ovakve bljuvotine od jednog retardiranog prostaka -svaka mu čast .
Ako je ovo "čovek iz naroda" i "slika Srbije" ...uzdržaću se od daljeg komentara (jer teško bi se i psovkom izrazio)
Ministarstvo kulture ,organizacije za ženska prava ,NUNS , zaštitnik građana ,ako se i sada ne oglase -jadna smo mi onda zemlja .
Pogledajte -pa kažite da li preterujem ,mene je teško zgaditi ,ali sam zaista -zgađen .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Apr 21, 2015 9:55 am

Videla sam ja većeg ponižavanja žena od toga u ''Zmajevom gnezdu'' mnogo puta. Od toga je sto puta gore ono što rade klinke kad izađu, spavaju sa baksuzima za parče pice i piće, idu od jednog do drugog kao zjake bez mozga i dostojanstva, ima i onih koje se ponižavaju ološima da bi dobile neki poslić i prehranile decu, rade kao kretenke po ceo dan, a platu čekaju mesecima, šefovi im traže za uzvrat pi... - tu treba da reaguje država, a ne ovde u šou programu. Zato, ne razumem, šta u tome ima toliko ponižavajuće da se žena bori sa drugim ženama za naklonost muškarca koji joj se zbog nečeg dopada?

Jeste da te oko Zmaja nisu neke ribetine sa silikonskim ustima kojih je Srbija puna(naročito Bg prestonica), ali brate predstavljaju obične žene baš reprezentativno, koliko sam bacila oko i uho, niti su glupe, niti su kurve, a i Zmaj se solidno ophodi sa njima - to što ih ispituje i tu i tamo pipne, a one mu skrenu pažnju da to ne radi nije nikakva nova pojava u muško-ženskim odnosima. Mnogi muškarci u polumraku u ženi vide kurvu, i tako se i ophode sa svakom - šta je tu pa novo? Za njih je Zmaj gospodin.

Zmaj je to što jeste, a ima i onih kojima se dopada, ''Parovi'' su šou program, a Zmaj je šou na kvadrat, bolji je od Ivana ljigavca - bivše žene Goce Tržanke i Gastoza teleće glave bar dva puta. Zmaj nije iz Srbije, pa ne može da pretstavlja Srbiju, da je unikat jeste, nije on ni glup koliko to ponekada tako ispadne, načitaniji je od Tome , Gastoza, Marka i Ivana zajedno - a ti mrsomudi predstavljaju Srbiju. I to je to, žao mi je, ali je tako.
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySre Apr 22, 2015 8:58 pm

Danubius ::

Onaj bastard od "Parova" ,rijaliti "Zmajevo gnezdo" je nadmašio i samu donatorsku emisiju .
Gledao sam jedno 15 minuta i uveravam vas ,da u životu niste videli većeg ponižavanja žena ,stupidnosti , primitivizma ,mimikrije ,prostakluka , nego ovde.
Nisi u pravu, upravo gledam to i ne vidim apsolutno ništa od toga što si naveo. Sasvim normalno se ponašaju - za razliku od onih iz tutka vile. Nijedan rijaliti nije imao tako normalne učesnike, uključujući i Zmaja u ovom momentu - ali je to dosadno za gledanje. Nema nikakvih psovki, žene nisu uopšte ponižene ničim tu, same su ušle da se bore za Zmajevu naklonost. Voditelj Mašnica ušao da razbije dosadu.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySre Apr 22, 2015 9:24 pm

Svidja mi se Matora. Veoma je obrazovana, vesela i otvorena osoba.

Zmaj od Šipova postavlja žene tamo gde im je mesto.

Ružica je nova Adjelina Džoli, još samo da odseče sike.

Gerijatrija uzvraća udarac kockarskoj mafiji.

Bivši muževi dominiraju scenom i pozdravljaju svoju dečicu...

Gledamo i uživamo, to je nama naša borba dala










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySre Apr 22, 2015 9:33 pm

pesma ::
žene nisu uopšte ponižene ničim tu, same su ušle da se bore za Zmajevu naklonost.
Tebi to normalno ? Ako se za jednog takvog treba "boriti" ,onda zaista nemam komentar .
Čovek je maloumnik ,prostak , umišljena seljačina koja dve rečenice ne ume da sastavi .
Ako je to ikome privlačno i zabavno ,slušati te sulude monologe od jedne takve spodobe ,onda samnom definitivno nešto nije u redu .
Ekrem Jevrić je akademik za ovoga ,kapirao je da je pametniji kad ćuti ,a umišljao samo da zna da peva ,i da je neki faker ,u druge stvari se nije mešao .
Ovaj ima "napoleon sindrom" ,pored šizofrenije .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySre Apr 22, 2015 10:53 pm

Dani, u tvojim redovima se jasno nazire ljubomora prema gospodinu Gra'ovcu. affraid










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2015 2:31 am

Danubius ::
pesma ::
žene nisu uopšte ponižene ničim tu, same su ušle da se bore za Zmajevu naklonost.
Tebi to normalno ? Ako se za jednog takvog treba "boriti" ,onda zaista nemam komentar .
Čovek je maloumnik ,prostak , umišljena seljačina koja dve rečenice ne ume da sastavi .
Ako je to ikome privlačno i zabavno ,slušati te sulude monologe od jedne takve spodobe ,onda samnom definitivno nešto nije u redu .
Ekrem Jevrić je akademik za ovoga ,kapirao je da je pametniji kad ćuti ,a umišljao samo da zna da peva ,i da je neki faker ,u druge stvari se nije mešao .
Ovaj ima "napoleon sindrom" ,pored šizofrenije .
Koliko su blesavi,jadni-nemam reči kojima bih opisala pojedince.
"Respekt" onima koji su složili ovakvu ekipu.
Zmaj zaista ima čudne i nagle promene u ponašanju.
U momentu kad neko spomene da je bolji od njega ,čovek jednostavno prasne ,odskače,luduje-tipični znakovi šizofrenije.
Gde neko može da bude bolji od njega. smehsmeh
Ovo je smešno,ali je i žalosno.
Mnogi bi ovaj rialiti nazvali"Obrazovni program za kretene".Neeee.
 Ljudi nemaju,a fala bogu i da nemaju priliku da vide kakvih sve ljudi ima u njihovom okruženju.Takve mogu da vide tek kad se dočepaju ovakvih rialitija.
Drugo je kad pročitaš nešto u novinama-izjavila je ta i ta(a ono sve lepo upakovano- ),a kad dođe na tv,ne ume da sroči dvije rečenice.
Koliko nepismenosti.
Da ne pričamo koliko su pojedine lepe na slikama(fotošop)-pogledaš ih u ovakvim emisijama u svim izdanjima-*uplašiš se*.Tipa Mimi.(nek je svo zlo u tome,ali nije)

Onaj Marko je toliki ljigavac,igrač-"probahatio se i vređa žene više nego iko".
Tržanko je kao faca sa farme.(Pizde materine) Sav je u "nekom" *biznisu*.
Došao je očito jer ima viška novca  flipp
Da skratim-Mnoge od njih smo već videli i komentarisali.
Nisam u toku ovih dana jer na tube isključe ton(produkcija očiti malo kida živce)-Čisto malo pročitam ovde vaše komentare ,i vidim da su različiti.


Zaista ima ljudi raznih profila i laže ko kaže od njih da nije došao zbog novca.
Gube često nedeljne honorare,jer oni bez obzira na pohlepu za novcem ne mogu da ne pokažu svoje pravo lice,svoj ne-"KARAKTER".
NE MOGU OBUZDATI NEŠTO ŠTO JE JAČE OD NJIH.

Koliko sam pročitala na temi,a i videla komentare na tube koji idu sa strane pa to se znači maksimalno gleda i prati.
Da nisam virnula u ovaj rialiti verujte da ne bi znala dokle neki ljudi mogu ići.Drugo je kad čitaš u novinama.
U mom okruženju ,društvu,nisam upoznala ni sličan primer pojedinima.
Maminjo-MAMIĆ je  koji je lajao novinarima ,skidao se,cepao maice itd,je mala beba za ove o showu.
Nemam Happy tv.BAR SE NISAM TRUDILA DA NAĐEM.
Pročitam ,malo pogledam na netu -i bacim sa vama koji komentar ovde.
Da li  imam tamo fana.Ni slučajno.
Eto ukratko neko moje viđenje-kad je već tolika gledanost pa da i ja bacim koju:D :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyČet Apr 23, 2015 8:15 am

Danubius ::

Tebi to normalno ? Ako se za jednog takvog treba "boriti" ,onda zaista nemam komentar .
Čovek je maloumnik ,prostak , umišljena seljačina koja dve rečenice ne ume da sastavi .
Ako je to ikome privlačno i zabavno ,slušati te sulude monologe od jedne takve spodobe ,onda samnom definitivno nešto nije u redu .
Ekrem Jevrić je akademik za ovoga ,kapirao je da je pametniji kad ćuti ,a umišljao samo da zna da peva ,i da je neki faker ,u druge stvari se nije mešao .
Ovaj ima "napoleon sindrom" ,pored šizofrenije .
Ah Dani, Zmaj je zmaj, uštekava gde god, pa to ti je. Po meni je Ekrem totalno nezanimljiv spram Zmaja najjačeg glumca na svetu, ponajboljeg poznavaoca srpskih običaja, peva bolje od popa (bez megafona), Ekrem je za njega  glup u totalu. Ostav! Se Zmaja!  smehsmeh

Zašto je tebi čudno da neka žene padaju na takve? Pa to  ti je '' balkanikus sindrom'' u turbo verziji, muško koje je uvek u pravu, miriši na znaj, zna da recituje stihove u momentima kad se najmanje nadaš, glava kuće, prepotentni heteroseksualac koji svoje ne da a tuđe uzima. Mudonja za sebe.

Sa tobom je sve u redu, sa mnom očigledno nije,  :ajdeeeea5:  jer je meni Zmaj zanimljiviji za posmatranje(bukvalno tako) od svih ostalih muškaraca u rijalitiju - ja u svemu tome gledam nameštaljku od strane ''Happy'' TV, šou i ništa više od toga, ne gledam turske serije, pa moram nešto drugo da pratim, balkanska sam žena, imam potrebe za romant'kom.  smehsmeh  

Zmajevi monolozi nisu za one sa osetljivijim živčanim sistemom, ali za nas koji smo oguglali na svašta je to normalno za poslušati, ko je par puta bacio uho na skupštinske prenose zna o čemu zborim, srpska skupština je puna mnogo gorih od Ilije iz Šipova u svakom pogledu. Ako može naš premijer da boluje od kompleksa niže vrednosti, što ne bi mogao i Ilija - nije nizak rastom, ne pati od ''napoleon kompleksa''- Ilija ne vodi ni jednu državu u EU, za sada.

Grahovac ima svoje imanje, a i znanje, jebaji ga, zna više od prosečnih ljudi sa ovih prostora, i to ne samo iz ruralnih krajeva.

Likovi poput Ivana prezime nebitno, ljigavci i lažovi su slika prosečnih muljavaca sa ovih prostora, kao fol neki šmekeri koji non stop raču šlajmare, ogovaraju ko babetine piskutavim derpe glasom, glume pamet a glupi ko tocilo, nemaju zanimanje tj. menadžerišu, loču i smrade gde god se pojave, najbolje drugarice su im Oro ribe i štajga trebe... To je muka Srbije, to me brine, a ne Ilija Grahovac, Zmaj iz Šipova koje nije u Srbiji, Rudonja je unikat,  Putin je uz Zmaja, Obama je uz Zmaja! Zmaj do Tokija!

Da zaključimo, more bit da što reče Kica/Praja:

Citat :
Dani, u tvojim redovima se jasno nazire ljubomora prema gospodinu Gra'ovcu. affraid
25 cm ljubomore.  affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 12:20 pm

pesma ::



Grahovac ima svoje imanje, a i znanje, jebaji ga, zna više od prosečnih ljudi sa ovih prostora, i to ne samo iz ruralnih krajeva.
Gosn Grahovcu su došli sudski izvšitelji ,jer ne plaća porez godinama ,pa je ortak dobio nervni slom usred emisije .
Ko ima silno bogastvo i imanje ,ne pije vodu iz lokve ,ili jede iz iste posude sa Šarovom ,niti nosi reklamne majice ,sa onom pričom "ukralo" .
Ne kažem da nema nešto rogate marve i sitnog kopita ,pa šta ?Ima na hiljade takvih ,pa se ne dernjaju po televizijama .
Gde je poštenje i patriotizam ,kad ne plaćaš porez i dugove voljenoj zemlji ?
"Zmaj" je lažnjak ,isto kao i Golubovićka "rediteljka" (vide li ko silno imanje ,il neku od "predstava" ?) ,svi su došli zbog kinte ,a "promocija" ....pa ne znam koliko je dobra takva "promocija" kad je od ranije poznato da  "učesnici rijalitija" potonu u anonimnost za mesec dana ,a tamo se pokažu u najgorem svetlu.
Rijalitiji su zaista posebni samo zato što sva govn... isplivaju .
Šta imamo ovde ?
Marko Crnogorac -"estradni menadžer "kome je primarna delatnost -auto perionica .
Jedini "projekat" mu je Ema Lapin ,silikonska glupača ",pevačica" koja nema nijedan "nosač zvuka" ,i koju usput i kreše ?
Lepa i Bora -isluženi pevači -penzioneri ,ko će njih da angažuje za neke pare ,ili plati kartu da ih vidi ?
Ivan ,ex Tržan ,takođe samozvani  "menadžer" Koga pa on "zastupa" ? Običan muljator iz polusveta .
Toma Tarot -ex robijaš , "maser" ,gatara ,"navijač" ?
Toma Panter ,koji sve čini da pokaže najgore osobine koje se pripisuju Romima -lažov, dvoličnjak ,sve za dinar ,prodao bi rođenu majku.
Pa lepeza dokazanih  prostitutki  raznih kalibara -Ružica, Mimi,Maca ,Atina ,Tijana ...rade sve radnje ,pa i (dokazano) biseks i "grupnjak"
"Matora" -"ima kafanu" ,muškarača kopjoj je imidž "počela da izlazi sa 14 godina " ,ropski odana na lezbo osnovi onoj Ružici koja je nehumano ponižava ? 
Golubovićku i Zmaja ne treba ni komenatrisati.
Jedino Gastozz ima talenta za imitaciju ,rep ,pa  ponešto za pevanje ,hajde da kažemo da je prihvatljiv lik.
Kao srednjovekovni vašar sa ludama i nakazama ,secikesama i kokošarima ,varalicama  i bludnicama i to je "najgledanije" ?
Zaista ne treba komentarisati ,iluzorno je . povraćka










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:01 pm

Aj sad malo ozbiljno. Ti ljudi koji ulaze tamo nisu gadljivi na novac ali ja mislim da je njima primarni motiv maligni exibicionizam. Taj oblik tv masturbacije nije nas izum, odavno je to krenulo sa ostrva i to u mnogo gorem kresendo obliku. Dakle zgrazavanja ne treba biti, niti iluzija da su to tamo neke ljudine. Svi znamo da je to talog. Sad je samo pitanje da li jedan ruralni nesrecnik Zmaj gori od nekog Gastosa, koji kao zna malo da peva i imitira, a u stvari vonja kao raspadnuti pacov u svojoj kaljuzi od neznanja i zlobe.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 1:30 pm

Ali ipak komentarišemo jer nam je zanimljivo. ne znam

Citat :
Jedino Gastozz ima talenta za imitaciju ,rep ,pa  ponešto za pevanje ,hajde da kažemo da je prihvatljiv lik.
trtrr Šatro zlobni jebač rialiti pijanih tutki, jbt koji ''zavodnik''(seks mu traje tri sekunde sa skidanjem) je možda talentovan za repovanje u Svilajncu gde se pod normalno brkaju padeži sas prdeži, mali buljavi, isfrustrirani buzdovan, ''ostvarena ličnost'' sa youtubeta koji je rođenu devojku zbog kojeg se na istom i proslavio, hteo da podvodi po Paris da plati stan - meni ubedljivo najodvratniji u celoj toj grupi jer glumi da je bolji od njih - a nije, gori je od većine. Derpe u duši taj balavac - volovska glava rođena za cirkus ''Kolorado'' da gostuje u Svilajnac non stop. Gaszztarbajter od četrnaestu godinu željan slave u Srbiju. Južnotužni srbski jezik bre.

Ušli ljudi u rialiti da se promovišu, zarade koju kintu, poebu se na TV pred svima, ništa novo, niti strašnije od bilo čega što se gleda na TV-u. Ludnica je otključana odavno ostala, bolje gledati ''Parove'' nego turske serije, zanimljivije je, Zmaj kao Sulejman Zmajičanstveni, šta fali bre? Prirodnije je.

Porez plaćamo samo mi budale - pametni se od tog harača na svaki način pokušavaju spasiti, a popularnima polazi za rukom da ga izbegnu ponekada. Ebeš patriotizam, plaćaš porez da bi tamo neki kurajberi jašili svoje švalerke tutke na Maldivima na poslovnom putu za državnu kintu koju ti iskamče iz džepa, podržavaš državni kupleraj.  Svako ko zezne državu i ne plati porez u mojim očima je lafčina. Da, baš svako, da svaki kriminalac od a do š. Dosta mi je licemere i lažnog moralisanja do kraja života, sve mi se to gadi, kao fol ''svi su takvi takvi, nikakvi, a ja bolja, a sve znam o njima, upijam im svaki korak, dižem im cenu''...  trtrr

C'est la vie Dani boy, nekom je majka, nekom maćeha, neko se u njemu za'ebava, a neko ne. Sve je to šou biznis. Igra nerava.

Rialiti kao rialiti, ni prvi ni poslednji na TV-u.

Ovaj je još i namešten, u globalu se sve zna, kad ko izlazi od ovih matoraca koji su potpisali ugovore na dva meseca - dobar je Marić, kao socijalni radnik brine o starijim, izronđanim pevačima...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 7:38 pm

Kica/Praja ::
Aj sad malo ozbiljno. Ti ljudi koji ulaze tamo nisu gadljivi na novac ali ja mislim da je njima primarni motiv maligni exibicionizam. Taj oblik tv masturbacije nije nas izum, odavno je to krenulo sa ostrva i to u mnogo gorem kresendo obliku.
Tu se slažem i to potpuno .
Nego....jesi primetio da se cela stvar zove "Parovi" ,a niko nije u paru ,sem ovih slučajnih kresova na jednu noć?
Propozicije flipp
pesma ::


Porez plaćamo samo mi budale - pametni se od tog harača na svaki način pokušavaju spasiti, a popularnima polazi za rukom da ga izbegnu ponekada. Ebeš patriotizam, plaćaš porez da bi tamo neki kurajberi jašili svoje švalerke tutke na Maldivima na poslovnom putu za državnu kintu koju ti iskamče iz džepa, podržavaš državni kupleraj. 

Da ,mi plaćamo porez ,i ne busamo se  u grudi zbog tog "patriotizma" a ove ljige upravo to rade -a lažu . To je i licmerje koje me nervira .
Doduše ,nama pošalju policiju i izvršitelje i zaplene imovinu ako ga ne platimo -za razliku od "estradnih" koji za te pare *ebu na Maldivima ,kako i kažeš ,i to ova ista vlast dopušta -nama pred očima ,a da se ne bi dosetili da ih zapitamo -evo vam državnog kupleraja ,pa gledajte .

Evo novog pojačanja (jednog od valjda 4 koji "ulaze " danas )
Mlada ,lepa i "kvalifikovana " .

Nataša Šavija večeras ulazi u Parove.

 
Rođena je u Novom Sadu 23.01.1988, a trenutno živi u Beogradu. Završila je fakultet za menadžment u kulturi i medijima. :rlol:
 
Bavila se modelingom i glumila je u seriji "Folk".
 
Sada se posvetila muzičkoj karijeri i snimila je dve pesme i dva spota.

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 70605_unnamed-3_ahf
 
Povezivali su je sa Stivenom Sigalom,  Veljkom Ražnatovićem  i Ćazimom Osmanijom.  :948208144:

Elem -evo i jedne zaista (dokazano )"elitne" radenice.  femdance










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 8:51 pm

..Evo,kako se prostitucija na mala vrata deklarise kao nesto normalno..Za ovakve pojave ja ne znam ime..ali znam da nam se dogadjaju zastrasujuce stvari, stvari,za koje ce opet obican siromasan  covek platiti veliki ceh..

Posto smo psihofizicki unisteni..dakle dusa i telo su nam pod medikamentinoznim i drugim terapijama ..da bi slomili  ikakav otpor,..potrebno je duh potpuno umrtviti. i zalediti...i kulturu proterati iz naseg okruzenja..(kultura-religija,filosofija,umetnost..)

Sta ce vam legalizacija..//Ovo je bolja prica z a neke..










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Apr 25, 2015 9:31 pm

Nataša Šavija večeras ulazi u Parove.
.....................

Divna prezentacija pred ulazak.
Znači upada konkurencija.
Ima li koja od ovih "pevaljki" i "starleta" da nije bila sa Ćazimom?

U ovoj igri tzv.*Parova*-gde krešendo ko koga stigne, nekako se najviše slažem sa Danijevim mišljenjem.(uh jesi ih izanalizirao..kao da gledaš 24 h :) :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 12:35 pm

Kijara-brm ::

Ima li koja od ovih "pevaljki" i "starleta" da nije bila sa Ćazimom?
Sem gđice Šavije ,u "Parove " su ušla i dva muškarca .
Neki lik ,"predsednik moto kluba " (i vlasnik kafane ) i neki Vuk ,kao reper -amater ,inače ćelav ,nabildan ,istetoviran kao pirotski ćilim ,dve rečenice ne ume da sastavi .Za toga je Maca Diskrecija -član MENS-e i besednik. smehsmeh
Nego, u paralelnoj ludnici ,Zmaj je izabrao sebi ženu ,i "zaprosio" je .
Ko bi rekao,tako nas je sve iznenadioooooo  -izabrao je 24 godišnju Beograđanku . :rlol:

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Zmaj-od-sipova-1429634459-645053
Da zanemarimo 30 tak godina razlike -gospođica je za glavu viša od "zmaja" ,i nizašta ga ne zarezuje .
Toliko o "mudrosti" dotičnog "čoveka iz naroda" smehsmeh










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 12:44 pm

ahahaha pa ovde tek počinje šou.

Zmajkova majka je rekla da nađe ženu u Bg.
Čovek je samo poslušao.  smehsmeh
jbt .padoh -PIROTSKI ĆILIM.(MORAM DA VIRNEM KAKO TAJ TIP IZGLEDA) 
SAMO SU DOBILI POJAČANJE :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 12:57 pm

Dani, vidi ako ikako mozes da pozoves Zmaja na Danubius, pa da vidis kako ce reagovati nase zene.
Realno je da bi izgubili i ovo malo paznje od njih naklon










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 1:17 pm

Kica/Praja ::
Dani, vidi ako ikako mozes da pozoves Zmaja na Danubius, pa da vidis kako ce reagovati nase zene.
Realno je da bi izgubili i ovo malo paznje od njih  naklon
To ti misliš.
Od mene je ne bi dobio. 
Nije ovo rialiti.  jbt










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 5:20 pm

Kica/Praja ::
Dani, vidi ako ikako mozes da pozoves Zmaja na Danubius, pa da vidis kako ce reagovati nase zene.
Realno je da bi izgubili i ovo malo paznje od njih  naklon
Pa ne znam ,koliko ja poznajem naše dame ,nijedna nije luda za tim da čuva volove u Šipovu . smehsmeh
Mada mi Pesma nešto sumnjiva ,oko lika i dela Zmajčeka ,mnogo se pozitivno izražava . :rlol:
Ovaj ,novi ,Vuk ...ima neki piskutavi glasić ,živo me interesuje kako taj "repuje" ? smehsmeh










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 6:21 pm

lega ::
To ti misliš.
Od mene je ne bi dobio.
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 6ygzrk
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyNed Apr 26, 2015 8:03 pm

Citat :
Mada mi Pesma nešto sumnjiva ,oko lika i dela Zmajčeka ,mnogo se pozitivno izražava . :rlol:
smehsmeh

Ostav!

Zmaj, Dani, Kica? Ko mi je favorit? Sva trojica, neću da vas razdvajam. xaxaxa , meni je Zmajček idealan za posmatranje, zabavan iz daleka, dakle, da je Zmaj kojim slučajem forumaš pisao bi na temama o seksu, visio na religiji, otvorio fan klub Dodiku, i verovatno se uštekavao svim forumašicama. Kako znamo da uporni rade radnju, a ne lepi, ko zna..... Kakve sam sreće još bi me ii smuvao, samo Zmaj može meni da pobiberči i zapapriči, kad Zmaj naiđe, medvedi se prave mrtvi, uključujući i ruske xaxaxaxaxax  smehsmeh

Citat :
Ovaj ,novi ,Vuk ...ima neki piskutavi glasić ,živo me interesuje kako taj "repuje" ? smehsmeh
Vanbračno dete Kristijana Golubovića xaxa, kako repuje? Piskutavo, džaba mu tetovaže, stičem dojam da je mamina maza kmezava.




Ej Vuče xaxaxaxaxa koji si ti papak piskutavi. Niš' ne razumem šta repuje...  :rlol:

Umrla sam od smeha onom Orlu sinoć kad je razmazala šminku zbog lepine pite.. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Apr 27, 2015 1:18 pm

FANOVI BESNI, POKRENULI PETICIJU: Mariću vrati našeg Zmaja, znamo da ti stojiš iza ovoga!

Od kad je ovaj u haremu? :D

LINK  link










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Maj 02, 2015 9:07 am

Kijara-brm ::
FANOVI BESNI, POKRENULI PETICIJU: Mariću vrati našeg Zmaja, znamo da ti stojiš iza ovoga!

Od kad je ovaj u haremu? :D

LINK  link
CCcc ,kaj si tak neinformirana ?
Juče su mu doveli još par žena ,od kojih je jedna javno obećala kresanje ,i tako uzburkala "prvu postavu ".
"Zmaj " ,karakter kakav jeste ,smesta je otpisao sve ,zaključno sa 24 godišnjom "izabranicom" ,jer "mala nije dala" . m8m8
Sad nacija isčekuje noćne snimke (zaboravljajući Marfijevo pravilo rijalitija ,da svi oni koji puno "laju" na ulasku ,smire se za 2-3 dana ,a "iznenađenja" nastaju kad se rijaliti približi kraju ,i počne prava borba za pare ,onda padaju maske )
Zaista ogavno izgleda kako se žene "otimaju" za jednu ovakvu prostačinu i nakazu ,ali niko ih ne tera ,što jeste -jeste ,nemamo pravo da osuđujemo.
U paralelnoj ludnici ,po ko zna koji put ,Ružica Veljković,pijana kao dupe ,i to u "live" delu , je izvela svoj šou ,koji je više nego inače obilovao najogavnijim rečnikom (ako je to uopšte moguće ) Čak i sami učesnici ,koji nisu ništa bolji, bili zaprepašteni ovakvom svinjarijom ,a na još veće iznenađenje , suprostavila joj se manekenka Nataša Šavija ,koja je do sada uglavnom ,ćutala ,i to istom merom .
Pogledajte kako je to izgledalo (izvelo je obezbeđenje )



Sve se češće govori da je ovaj cirkus jedna velika nameštaljka ,jer ovakav postupak bi morao da bude sankcionisan uzbacivanjem , a ne  sa 24  sata izolacije (koju je dobio i Gastozz ,za sto puta manju stvar)
U svemu je najviše profitirala Ružicina mentorka i učiteljica Jelena Golubović (ista ona koja ju je nazivala "oklagijom" i droljom ,a sad su "drugarice " ) Neverovatno koliko zla ima u toj manijakinji ,ali je sve očiglednije da je "produkcija" zamislila da je ostavi do samog kraja ,ma šta uradila ,jer sa njom su  svinjarije i gledanost osigurane ,pa im se ,izgleda ,isplati da joj čak i daju glavnu nagradu .
Kakogod -sve ovo je ipak neviđeno na našim televizijama ,iako smo mislili da smo sve videli .
Šta ako to postane reper za već najavljene buduće rijalitije ,što je za očekivati ? povraćka










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Maj 02, 2015 10:33 am

Dani, prijave za Farmu, koja pocinje u septembru su u junu. Ajmo bre da se prijavimo da kresnemo i mi po neku manekenku, pevacicu, politicarku, režiserku... da imamo sta unucima pričati.


fsrt










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Maj 02, 2015 10:41 am

O Kico,onda cu morati i ja da pratim te souvove...ahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptySub Maj 02, 2015 12:44 pm

Kako bi bila informirana.:)
Kurir je postao škrt što se tiče info.Tek sad vidim da su objavili nešto.
Bogat rečnik dama -nema šta.
Ružica ili je pijana,ili je baš fiju kad skače po stolu :D
Nisam videla Zmajevo gnezdo,ali ko god ispane ,završi tamo.

NOVI ŠOK U PAROVIMA: Ružica i Matora izbačene iz vile!


Njih dve nisu zaista napustile takmičenje,već su kao i ostali ućesnici prebačene u posebnu deo kuće u kome se nalazi Zmaj od Šipova sa svojim ženama  










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 9:37 pm

Kica/Praja ::
Dani, prijave za Farmu, koja pocinje u septembru su u junu. Ajmo bre da se prijavimo da kresnemo i mi po neku manekenku, pevacicu, politicarku, režiserku... da imamo sta unucima pričati.


fsrt
Ma jes *....da  ekipa nije sledeća (ostaću pri "Parovima" )  :
Mimi Oro -privođena zbog prostitucije ,izlazila iz emisije pred sudiju .
Nataša Šavija , Ružica Veljković ,Tijana Ajfon , Atina Ferari ,Maca Diskrecija -jedna o drugoj iznose  "podatke" o prostituciji ,ceni ,polnim bolestima....
Pune novine ko ih sve kresnuo (opet za pare)
Šta ćeš veće droljetine od one Golubovićke ,ta se kreše u štali sa kamiondžijom za "nagradu" ?
Ako bi i pristali ,šta imamo da tražimo ,kad ona muškarača lezbo "Matora "ne da prići ženama ,a ona "pametna" Tijana još se i hvali da je 4 meseca bila u "vezi" sa Veljkovićkom ? Dakle ,obe su "biseks" ,zamisli da te uslove da dovedu Gastozza ili Igor X -a u krevet? smehsmeh
Te iste persone verovatno možemo očekivati i u "Farmi" ,jer se okreću uvek isti ljudi .
Kak*e smo sreće ,zapala ni nas Divna Karleuša ili Zorica Marković .. smehsmeh
A ni "Zmaj" neće dugo laprdati :

Izdat nalog za hapšenje Zmaja od Šipova!

PRessSerbia.com - 04. 05. 2015.18:04h



PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 71045_zmajodsipovahepi3_ahl

Osnovni sud u Mrkonjić Gradu izdao je nalog za privođenje Ilije Grahovca, u narodu poznatijeg kao Zmaja od Šipova , kako saznaje PRessSerbia.com.
 


Protiv Grahovca se vodi krivični postupak zbog proizvodnje i stavljanja u promet oružja i eksplozivnih naprava. Pored Zmaja, optužnica tereti i njegovog brata Rajka, koji se takođe nije pojavio na ročištu u Banjaluci.
 
Upravo zbog toga sudija je bio prinuđen da zatraži pomoć policije, koja, ako ne uspe da ga pronađe, mora da raspiše poternicu. Grahovac se uz prodaju oružja tereti i za nanošenje teških telesnih povreda.










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 9:45 pm

A joooooooj opet ova slika gde ovaj prodaje kulturu. smehsmeh
Drugi put molm tekst  bez slike.

Ko zna da li je istina što pišu u zmaju ili je opet muljaža da se podigne gledanost.
U svakom slučaju i da je istina-platiće produkcija da ostane u rialitiju  dok traje šou.
Videla sam mu danas harem.
Gde navataše one:D?


Ekipa iznad koju spominješ..sve je gora.Sad počinje pljuvanje s najnižim udarcima.

Btw..rekli su da počinje Fama,ali i prijave za B.B. na teritoriji Srbije su u tijeku :)
Evo nama još parade finoće i morala.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 11:01 pm

Kijara-brm ::




Ekipa iznad koju spominješ..sve je gora.Sad počinje pljuvanje s najnižim udarcima.

Ja zaista sve razumem ,pa i to da je "rijaliti" jedno totalno nelogično ludilo .
Ali u tri života neću razumeti ,ko su ljudi koji "podržavaju" Jelenu Golubović ?
Nastranu što je odvratna ,nesimpatična ,ružna ,pokvarena,lažljiva,zlobna,lenja ,prljava ,   i očigledno psihopata (jer ovakav "katilski"  pogled ne može imati normalan čovek )

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ7Zf_-5AQlpbsMA8Gbfu1ec3C0lhe-I5t1F7YFOmt03d_A_IKztwPAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcSH4lGl8gyw4Smg0umf48j7S7F2FDqmIHtQkbCbZfOLKK8rumFf

,nego....kako žena koja je toliko vidljivo ne netalentovana ,nego antitalenat za glumu ,igranje ,pevanje može da tvrdi da je "režiser" ,a da neko to "puši"?
Manje ili više dobro se svi učesnici snalaze u tim "zadacima" ,a ova ....kad treba da se igra ,"igra" kao trudna kamila . Kad treba da se peva -krešti u falšu da je to strašno slušati . Kada se glumi -sramota je koliko je to izveštačeno i neubedljivo ,dve rečenice ne ume da upamti .
A kad treba da se "režira" .....pa vrišti koliko nema pojma .
SVI ,ali svi je nadmašuju za tri koplja u svemu ,čak je i onaj "kviz" dokazao da ne zna stvari koje se uče  u osnovnoj školi ?
I pored toga ,ne mogu da je nikako izbace ,svaki put je "nominovana" i svaki put ima najviše "glasača" ?
Neko je očigledno lud u ovoj zemlji ,ja to ne razumem ,jednostavno nije logično. :12738879:










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPon Maj 04, 2015 11:21 pm

Gledala sam Farmu.I tamo smo svi videli nen lik i delo.
Celo vreme sam mislila da je nameštaljka da je toliko drže tamo,a ona  na kraju pobedi?!'!'?
Gledajući je sad koliko mogu na youtobe (ista musavica,vrištalina,uopšte netalentirana žena za bilo šta)
Uglavnom je puna neke priče koja nema veze s ničim???
Taj njen pogled je jeziv.
Posle toliko nominacija ona *opstaje* i dalje,što znači da nije nameštaljka,da zaista ima fanove napolju koji imaju opravdanje za nju i po njima ona je "žrtva".
Da sam muško,pa ja to ne bi pipnula da je jedina a ovom svetu.

Pričao je Tržanković da je pila tablete na farmi.Ok,razumem da je neko bolestan,ali ako je toliko histerična i nasilna nije joj mesto  ni u rialitiju koje je dno dna.

Mislim da za to nema opravdanja.Koliko mi imali loše mišljenje o pojedincima neki će izaći kao žrtve,neki kao heroji/idoli.

Na banalna pitnja oni ne znaju odgovore ,a pričaju o nekim fakultetima.Ceo šou je za jedan dobar studije i analizu.
Blago nama ako podržavamo takve.Onda smo nacija koja je potonula u svakom smislu kad nam jedan takv šou  u globalu drži gledanost na tv-u.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:12 am

Kijara@
Citat :
Blago nama ako podržavamo takve.Onda smo nacija koja je potonula u svakom smislu kad nam jedan takv šou  u globalu drži gledanost na tv-u.
..

Nismo mi izmislili rijaliti programe...kod nas je  jos vise od toga,taj tv virus kao uvozni produkt i  mutirao..A,Znamo odakle je sve doslo..
''
Malo ko je očekivao da će se mračna vizija budućnosti iz filma „Trkač“ sa Arnoldom Švarcenegerom iz 1987. godine tako brzo obistiniti. U ovom filmu, vladajuća garnitura, i pored opšte ekonomske krize, uz pomoć TV kontrole čvrsto upravlja narodom. Najveća preokupacija narodnih masa je rijaliti emisija „Trkač“, u kojoj se takmičari jure i ubijaju...

Skeptici će reći da su nas televizijske korporacije sa ovim, ali i filmom „Trumanov šou“ iz 1998. godine, zapravo pripremile za programsku zamku zvanu rijaliti. Gledaoci su „načeti“ sa Velikim Bratom (najpre u Holandiji), a zatim su na red došle na desetine sličnih emisija, koje su se utrkivale u bizarnosti i želji da šokiraju publiku.''


Dakle,televizije od tada do danasnjih dana ne daju publici da predahne od prostakluka..Zasto??Zapitajmo se..
Krv,seks,psovke,razvrat i blud,govor mrznje..sudar,sunda,kica,bluda...
Psiholozi se utrkuju u objasnjavanju sta i zasto,..........

Najlogicnije objasnjenje tolikoj gledanosti  ..(ako je zaista ima..a vidim i da je u svetu i dalje to prisutno  veoma..)je cuvena identifikacija ...sa mnogo cime i sa likovima u tim serijalima....''Ako vec ne smeju sami  rodjenu zenu da psuju,tuku,i maltretiraju''(ako to u svojim porodicama nikako ne mogu....)ili da vredjaju sve one koji nisu njihove nacionalnosti,..identifikuju se sa onima koji to mogu..A njima  pravo na takvo ponasanje daje materijalno bogatstvo,ekonomska ili politicka moc..a,to je jedino merilo vrednosti i uspeha u ocima njihovih  glasaca..

Licno,meni je muka  kada ponekad ''ulovim'' i slusam Cecu, kada govori,..zena ''ne zna osnovna nacela pravopisa i gramatike(zena obozavana,voljena,majka Srbije i Balkana,dignuta na pijadestol vrhunske popularnosti. medj zvezde i ''velikane'',a bila udata za kriminalca,sumnjive proslosti,morala i svega sto je u njoj i van nje..)

..

Smisljena je strasna masina za pravljenje para, koja na perfidan nacin izvlaci novac od obicnog coveka koji bezeci od svakodnevice i svakodnevnog sivila zivota utehu i zadovoljstvo nalazi u prozivljavanju i identifikovanju sa pobednicima ili ucesnicima pojedinih rijalitija..koji govore i rade sve ono sto bi i ovi ..ali nemaju moci da to cine..

Najsmesniji su oni  koji  su ucesnici u emisijama  u komunikaciji sa pobednicima ili drugima u tim programima  ,a koji se javno emituju..Fascinirana sam duhovnom jalovoscu i erozijom ljudskih vrednosti,koje ti ljudi pokazuju..utrkujuci se u mrznji ili ljubavi prema ovima, ,a,uopste ih ne poznaju..kako oni dobrovoljno ulaze u tudje zivote i zive ih,jer sopstvenih ,nazalost nemaju..

Kako tuzna istina  u coveka koji uspavan tabletama razvrata,bluda i kica traci svoje vreme i provodi zivot u ''prljavstini'' ..

Ps:U Nemačkoj je 23-godišnji Samjuel Koh ostao paralizovan kada je u rijaliti emisiji „Kladim se da“, pokušao da preskoči automobil u pokretu. Šou je odmah prekinut..

Kada je Engleska u pitanju, prošle godine se digla velika prašina jer je nekoliko takmičara otvoreno vređalo koleginicu Indijku na rasnoj i nacionalnoj osnovi. Rasisti su izbačeni, emiter je kažnjen, ali emitovanje emisije nije prekinuto.

Deni@

Citat :
Neko je očigledno lud u ovoj zemlji ,ja to ne razumem ,jednostavno nije logično

Sve je veoma logicno i jasno..kod nas posebno..










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:22 am

Nut nebitno ko  sad koliko  gleda.
Nije mi dostupno i ne bi buljila u to 24 h-ali ima ljudi.
Mislim da tako nešto može da drži gledanost na tv-u,a jedan kviz znanja ,u stvari bilo koji kviz se ukine zbog toga što nema gledanosti.
To je poražavajuće.
Žalosno je ako neko ko podržava Jelenu Golubović  može da se uživi u njen lik i nedelo i da mu je ona idol. 
Zato sam rekla ovakvi rialitiji su za detaljnu analizu.Samo mi nikad neće biti jasno da ima toliko zaluđenika.
U toku rialitija i naravno -šta je bilo posle..
Live uključenja u emisiju i sve ostalo.

Btw-odlično viđenje u globalu ovakvih rialitija draga devojko :)  like










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:35 am

Kijara@
Citat :
Žalosno je ako neko ko podržava Jelenu Golubović  može da se uživi u njen lik i nedelo i da mu je ona idol.
Zato sam rekla ovakvi rialitiji su za detaljnu analizu.Samo mi nikad neće biti jasno da ima toliko zaluđenika.
U toku rialitija i naravno -šta je bilo posle..
Live uključenja u emisiju i sve ostalo.

Kladim se,da ti je sve jasno,gledaj malo dublje..

Ima  mnogo danas nazalost,''Golubovicki'',ali im je zabranjeno(ovako ili onako )da budu to sto jesu..Mnoge bi vikale,lagale,budalisale se,izbacile sve negativno i trulo iz sebe ,DA MOGU..ali nisu u poziciji da to ucine..pa onda identifikovanjem preko nje,i slicnih njoj,kojoj je to dozvoljeno (javno..) lece svoju dusu..lakse im je ..tako ziveti..i otaljavati zivot..

Pogledaj prosecnog coveka ili cak intelektualca u zemljama Balkana..njihov je polozaj vise nego jadan!!!!..Sta ce ljudi!!Drzava nikakva,nade nema,nezaposlenost velika,plate bedne..nema letovanja,zimovanja..pozorista..ali ima televizije..I jos nesto jos gore..Oni koji imaju,koji su boljeg materijalnog stanja,..individualizirali su se u celosti,zakljucali u svoje kapsule,emotivno sravnili sve racune sa svima  i kuliraju.samo tako..Sta im jedino preostaje da ''bleje na netu,u televiziju  i programe jadnih sadrzaja..a,posto je covek konfliktno bice..tudje ''svadje,sukobe i haos''lakse prozivljava  i sebi daje utehu da mu je bolje..jer se na momenat identifikujuci,lakse oseti..










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:14 pm

A ima i onih koji to ponekada gledaju i cepaju se od smeha na račun ljudske gluposti. Šta ima smešnije od gomile različitih likova na jednom mestu koji se trude da budu zanimljivi i pametni?

Kao forume da čitam dok gledam ''Parove''. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:19 pm

Dodik je uz pomoć Putina optužio Zmaja za neka gadna krivična dela. Pesma reaguj !!

hvala










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:22 pm

Šta???????

Zmaju, branićemo te do zadnje kapi krvi. fikkk


Sam' da podržim Ružicu ovako javno, devojka je... Šta reć', uragan, ko da sam je ja rodila. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:34 pm

Ružice Ružo ruška, zrela si ko Zmajeva puška naklon










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
srculence

srculence


Godina : 44
Datum upisa : 25.06.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyUto Maj 05, 2015 12:51 pm

Dany moras imati u opciji i pogled na to da dosta domacinstava nema kablovsku televiziju, samim tim i ovom digitalizacijom npr moje podrucje je osudjeno na trenutno 11 kanala ( sto je dobro bilo ih je pre 7 kom) e sada da li gledati turske spanske indijske serije ili Vucica ili tu opciju Parovi pa vidi do cega je. A u Parovima i muzikica i zeljice i svasta nesto...... lady
Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 10:32 am

Ušao i jedan političar u usponu - e sada je kupleraj potpun. Zna se da su političke tutke najveće tutke među svim tutkama na svetu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 3:25 pm

pesma ::
Ušao i jedan političar u usponu - e sada je kupleraj potpun. Zna se da su političke tutke najveće tutke među svim tutkama na svetu.
Pošto si Novosađanka ,onda odlično znaš ko je ta bitanga .Pravi prototip "naprednog" /SPS  potičara -bahati balavac (30) koji se oblači firmirano i banči po klubovima ,potrošač starleta ,a sve to pljačkanjem državnog preduzeća (Luka Novi Sad) Direktor preduzeća gubitaša gde radnici štrajkuju -a on ima enormnu platu ,i nikom ništa .Pa njegov nadimak je "Konsiljere" ,šta treba više ?
Pored njega onaj profesor flamenko gitare (kojih ima možda još jedan u Srbiji ) čovek koji govori pet jezika ,primljen je i tretiran kao klošar ,iako mu je svaka izrečena bila na mestu ,a ovaj nije skoro ni beknuo ,da ne pokvari frizuru .
Ja baš dosta puta pogledam ,da vidim dokle to može da ide.
One štajgare se već tuku ,ne trezne se ,i kako se bude približavalo kraju ,sve će biti gore ,jer "produkcija" očigledno štiti i "namešta" glasanja ,te i pored raznih "prekršaja" luda Golubovićka i narkomanka /alkoholičar Ružica se kotiraju  kao "favoriti" ?
Golubovićka već psuje javno i samog Marića ,u lice ,a "konzervativna" Srbija odjednom "podržava "gej veze ,koje otvoreno priznaju Ružica ,Tijana a sad i ona Nataša ?
To je ok .....a "šupak merkalija" je Gastozz koji je sve redom "overio" -dokazano?
Neće da bude ,baška što se taj deo Srbije ,koji, kao "glasa" ,neće kultivisati po pitanju homofobije još 50 godina .
O "Zmajevom  domaćinstvu" ne treba ni trošiti reči -besmislenije i ogavnije bljuvotine zaista nismo davno gledali .
Ekrem je bio doktor nauka za ovoga (overio i Vendi i Staniju ,iako je "demantovano" ,pa i one Kubanke kasnije ) ,čak je i mutavi "Toma Tarot" zveknuo ,a on se tamo grebe za snošaj bezuspešno od jedne do druge već mesecima ?
Baš me zanima ko to sve finansira ,te bahanalije ,i kako tv Hepi,ili sponzori  imaju  profit iz svega toga ?










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 4:16 pm

Gazda happija otkupljuje jeftino njihove kockarske i druge dugove, oni mu zauzvrat tu igraju dzabe, a gledanost realno raste do neba. To je moje saznanje o finansijskoj konstrukciji.

Video sam pre neko vece Gastosa u nekoj audiciji na Pinku. Uopste nije bio los.












Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 6:49 pm

Kica/Praja ::
Gazda happija otkupljuje jeftino njihove kockarske i druge dugove, oni mu zauzvrat tu igraju dzabe, a gledanost realno raste do neba. To je moje saznanje o finansijskoj konstrukciji.

Video sam pre neko vece Gastosa u nekoj audiciji na Pinku. Uopste nije bio los.


Ima logike ,biće da si u pravu , jer su novine pune tih podataka o učesnicima i njihovim dugovima .
Za Golubovićku se zna da je u dugovima do guše , kao i za Lepu (kockarski) ,Ivan Marinković je javno rekao da mu je novac potreban za lečenje majke ,itd.
Opet , druga logika bi bila da ona gomila štajgeruša i anonimusa koji se "bave" ili imaju ideju da se bave nekim vidom estrade ,u tri života ne bi mogli da plate tv "promociju" ,pa bila to i tv Hepi (a  taman i da plaćaju "u naturi" )
Sklon sam misliti da su tamo bez ikakvog honorara ,samo za "stan i hranu" i "promociju " .
Ja mislim da je i suma od 100 000 evra nagrade izmišljena ,i da oni to znaju i pristali su na to (možda sem "Zmaja" ,jer taj nije svestan ni gde se nalazi) Koliko se sećam ,ni pobednicima "Farme" nagrada nije isplaćena ,a "tužba sudu" se brzo utišala .
Što se Gastozza tiče ,meni je on najbolji . Imitira ,peva ,solidno svira bubnjeve ,glumi ,repuje, ima sasvim pristojan humor ,govori najmanje dva strana jezika ,ima i neki "imidž" i priznanje za svoj rad ,bio to i "You Tube" dakle, učestvuje i kreira ono što se sve vreme i potencira -da su "Parovi" pre svega "zabavni i humoristički program ".
Još ima i mooda da naziva stvari (tj ,pojedine učesnice ) ,argumentovano "pravim imenima" .
Za mene ,sasvim druga priča ,od favorizovane Golubovićke ,koja ne ume ni da igra ,ni da peva ,niti ima smisla za humor (što direktno implicira da nikako nije mogla da završi nikakvu "glumu " ili "režiju" ,jer je to preduslov da uopšte upiše) niti je sposobna da učestvuje u bilo kakvoj jednostavnoj igrici koju im tamo daju . Od svega ,ona ima samo bolesnu opsesiju "rijalitijem" ,i ništa drugo ,samo treba malo gledati ,kad nije svesna da je snimaju ,kakav je to zao, manični pogled,a ono njeno ponašanje maloumne osobe (ponavljanje dve reči pola sata ) ....
Nema sumnje da se radi o klasičnom psihopati ,(što je ,uostalom ,i "Zmaj",ali drugi tip ,no oboje imaju ,sem ponašanja ,klasične osobine psihopata -manipulatori ,lažljivi ,licemerni ,agresivni,  samoživi i samodopadni ,egocentrnici i ekscentrici ,osobe sa "više lica" , itd  ) -ko to ne vidi ,zaista je suvišno objašnjavati .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
pesma
Sestra Vetra
avatar


Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 7:50 pm

''Parovi'' jesu šou program, ali svakako nisu audicija za anonimne talente, a Gastoz kao stendap komičar odlično prolazi na jednoj od takvih audicija - dakle, šta traži među ovim starletama ako mu tamo nije mesto?

Ovaj rijaliti je skup tutki svih fela, uključujući muške i ženske, u koje Gastoz spada u totalu jer je po a la Paris pokušavao da podvodi sopstvenu devojku Mariju, jak je to ''kvalitet'', da se ubiješ. Tako se i ''proslavio'' na you tube, šlepao se uz Mariju, uz put se kreveljio, vređao ljude, i glumio trandžu. Jeste smešan ali je teški, teški kompleksaš, dečko nedžentlmen koji nikada neće biti pravi muškarac, on itekako zna da je ovo šou u kom se štekanje sa tutkama dobro kotira, na to najviše 'vata poene, jadno, nema niže, buljooki patrljak vata na patetiku i uštekavanje na tri minuta pijanim devojkama.

Niko od tamo nije zaslužio nikakve pare, ali ako bi trebalo nekom da se daju, dala bi ih Jeleni Golubović ponovo jer ima stav, koliko god da je napadaju, nisu joj do kolena, ili Ružici zato što je mala luda kao struja, dominira ekstra, ili Maci. Zmaja su one ženturače uništile a Vita krpelj dokrajčio.

Ovaj novi političar je na pravom mestu, bavi se politikom, a to jeste neka vrsta prostitucije, od stranke do stranke, levo, desno, nigde moga stana...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 8:43 pm

pesma ::


Ovaj rijaliti je skup tutki svih fela, uključujući muške i ženske, u koje Gastoz spada u totalu jer je po a la Paris pokušavao da podvodi sopstvenu devojku Mariju, jak je to ''kvalitet'', da se ubiješ. Tako se i ''proslavio'' na you tube, šlepao se uz Mariju, uz put se kreveljio, vređao ljude, i glumio trandžu. Jeste smešan ali je teški, teški kompleksaš, dečko nedžentlmen koji nikada neće biti pravi muškarac, on itekako zna da je ovo šou u kom se štekanje sa tutkama dobro kotira, na to najviše 'vata poene, jadno, nema niže, buljooki patrljak vata na patetiku i uštekavanje na tri minuta pijanim devojkama.

Niko od tamo nije zaslužio nikakve pare, ali ako bi trebalo nekom da se daju, dala bi ih Jeleni Golubović ponovo jer ima stav, koliko god da je napadaju, nisu joj do kolena, ili Ružici zato što je mala luda kao struja, dominira ekstra, ili Maci. Zmaja su one ženturače uništile a Vita krpelj dokrajčio...
Ne mogu da verujem da ovo pišeš ?
Golubovićka ima "stav" ? Koji ?
Laže kao pseto ,vređa , prosta je,  izgleda kao ludakinja -to je "stav" ? Pa gde je njena inteligencija ,u onom nenormalnom ,neartikulisanom frfljanju ?
Ružica "dominira" ? Čime ? Što tetura pijana okolo ,takođe vređa ,drži onu lezbo muškaraču Matoru kao ličnog slugu ,a lizala se sa onom tupavom  Tijanom ,još usput ,zveknula je važna persona kao Igor X ,padala u trans zbog njega ,to je "dominacija" ?
Baš je "dominantna" ,mlatio je onaj (K)Aki ,jak frajer?????

Čak je toliko pokvarena ,da se "udružila" sa Golubovićkom ,i imitira njene maloumne poteze,pardon ,"taktiku"  ?
Inteligencija koja je vadila sise i kresala se sa nakaznim,priglupim  kamiondžijom ,a drži predavanja o nekom moralu ,kad je u pitanju neko drugi(sad i selektivno ,od kada je "guru"  onim  dvema  ludakinjama)  ,"Oklagija" se zaboravila ? 
Pokušao sam naći koje novine su pisale o "podvođenju" Gastozove Marije ,i ukuca li se u Google -ja nisam našao nigde takav tekst ,nego je to "pušteno" iz Vile od neke od štajgara (neka me neko ispravi ,ako nađe )
Kakogod -nijedna od njih nije ni do kolena Mariji

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 294835761
...koja danas izgleda  ovako

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 10341897_1503500343265816_6903769388619300994_n

Tako se može reći i da se Sony "šlepao "uz Šer ,ili prizemnije , Aca Ilić  uz Bilju Jevtić?


Pa pobogu ,bili su "ljubavni par" ,ovaj ni ne krije da i danas  pati za njom .
"Nedžentlmen" -jer Maci i Ružici kaže da nemaju pojma sa pevanjem ,i da su pozerke i "lake",ili Tijani da je glupa i isto tako "laka" ,ili Jeleni da je manipulator i lažljivica  ?
Mimi ,Atinu ,i Natašu ,Matoru nije "vređao ",zar ne ,iako Matora kao pit bul skače na svakoga ko joj dirne Ružicu ?

Onda je nedžentlmen svako ko ima malo zdravog razuma ,od onog profesora ,Marčela ,samog Marića ,i svakog gledaoca ,koji misli drugačije o "inteligenciji" Golubovićke i "dominaciji" Ružice .










PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 8:54 pm

Hoce li mi neko reci kad se to s***e zavrsava, da ova tema konacno zamre ?
Ne mogu da verujem da ste u stanju da gubite vreme na tako duge postove za tako nebitne osobe?!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 EmptyPet Maj 08, 2015 9:04 pm

dusicaa ::
Hoce li mi neko reci kad se to s***e zavrsava, da ova tema konacno zamre ?
Ne mogu da verujem da ste u stanju da gubite vreme na tako duge postove za tako nebitne osobe?!

Pa sad imamo info ko gleda ,čita i ostalo. smehsmeh

Nemamo se šta čuditi od kud tolika gledanost.
Moraću i ja koju da bacim.Nisam gledala olala.. ne znam

Dušo,nemreš biti mimo sveta.
Pali Happy,pa izanaliziraj našu elitu. pacov










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?    PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
PAROVI (rijaliti program ) -hoće li "nadmašiti" sve "viđeno"?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» LJUBAV JE NA SIJELU (rijaliti program)
» Bljuvotinama nema kraja -rijaliti ZADRUGA
» Ima li gore od "Parova "? Ima ! MALDIWI,FARMA I JOS PO NEKI (rijaliti )
» TRENUTAK ISTINE (rialti program)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: