DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FB BLOCK BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FB BLOCK BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FB BLOCK

Ići dole 
+3
MadamX
Okano
Astra
7 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 12:58 pm

Neki su se sigurno susreli sa blokadom na FB,pa ima se tu o cemu pisati.
Znate svi da FB korisnika primite za "prijatelja",pa ili se pomazete u igricama,ili se druzite stvarno a neko i pokusa da osvaja.
Sve je to ok,dok to zele obe strane,ali dodje do faze da vise nece...postoji mogucnost brisanja prijatelja....ali ne mi smo veleiki....mi udarimo blok.
Sta to znaci?
Ne vidis me nikako vise,nista od mojih podataka ni moje aktivnosti.Kad nekog izbacis iz prijatelja,uvijek mozes vidjeti sta radi i sta pise.
Najbolje je kad te neko blokira i onda nastanu muke,volio bi znati nsta se desava kod tebe i ako nema lazni profil da te prati,povlaci blok....kao predomislio se.
Imate li takva iskustva?

Ja sam prvo blok iskustvo na FB stekla sa nasim Tvrletom(nije tajna skoro svi su),razlog svadjanje svaki dan,prvo je pocelo sa igricama,a onda zalazenje u privat zivot,iako smo bili dosta bliski prijatelji,doslo je do pucanja i cao.Saznah da i to moze...lijepo.
No,kad si u grupi,ide status,tema,bude po 200 odgovora,diskusija ili zezanje....neko pametan te blokira da i ne znas...ni da jeste ni zasto je,pa imas rupe u diskusiji....vidis obracaju se nekoj Lidiji,a ti ju ne vidis....opa,znaci blok....ali sto kad ja i ne znam ko je Lidija.

E to me bas nervira....kao i u zivotu,imaj muda,kad useres,trazi i papir da otares...ne mozes samo tako otici.Imam osjecaj da neke osobe jednostavno skupljaju blokove....kako da objasnim takvo ponasanje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 1:41 pm

Mislim da ko boravi na Fb ima i blok listu pa makar samo jednog stanara na Bloku ....
Imam i ja normalno, ne blokiram ljude iz zajebancije, ili jer nemam preca posla... Kazem sta imam i zamolim da prestane s tim sto me nervira, recimo pljuvanje po mom zidu jer je frustrirani majmun i mrzi ceo svet a za pljuvacinu, nasao upravo moj zid, neke osobe sam blokirala jer su bili toliko prosti u inboxu da mi se zeludac okretao , a to nije prestajalo ni brisanjem sa liste priajtelja , zato blok je za takve idiote Bogom dan, no na listi se nalaze i dve osobe koje su me pljuvali samo zato sto postujem nekad i na madjarskom jeziku .... Po mom misljenju moj zid je moje vlasnistvo i krecim kako ja hocu , ako ti se ne doapda prosto ne prati ....

Ali desilo se i da sam postovala u nekoj grupi i vidim da ne shvatam komentar jer ne vidim osobu ... yaista frustrirajuce kad ispadas debil jer se price u medju vremenu mimoidju pa baba krene drumom a deda sumom .... kad sam napomenula da ne vidim post, dobila sam odgovor da se to desava ... ja cak osobu nisam ni videla da je ikad isto postavio , nit ko je nit sta je ... a zasto me blokirao pojma nemam ....
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 2:37 pm

Imam dve osobe na bloku koje poznajem van VL. Zbog nesuglasica koje smo imali van FB, blokirala sam ih jer ne želim da me nađu.

Što se grupa tiče, ne znam da li je neko bio blokiran.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 5:49 pm

Apsolutno ne obracam paznju na to da li sam nekom na blok ili ne... I ne znam... privatni foto albumi i sl... Ako neko iz liste prijatelja na fb, smatra da ne treba nesto da vidim, onda mu ja definitivno i ne trebam ni kao prijatelj tamo, a ni u realu...
Imala sam na listi "blokiranih" (istina kratko) jednu gospođu...ne sto nesto krijem od nje, nego znajuci da "kopa" po tudjim profilima, prati sve zivo... a ni A ni MU tamo... I odmah je ukapirala da sam je blokirala...e tada sam joj rekla da ukoliko smatra fb i "fejsbukovce" glupim... i ako je to razlog sto je kao "neaktivna"... za koji ce joj profil tamo?! Neka se mane tudjih zivota tamo i ne vrslja po profilima istih... Radi zeno pametne stvari, posjecuj "pametne" sajtove...man* se drustvenih mreza...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 6:12 pm

Astra ::
Neki su se sigurno susreli sa blokadom na FB,pa ima se tu o cemu pisati.
Znate svi da FB korisnika primite za "prijatelja",pa ili se pomazete u igricama,ili se druzite stvarno a neko i pokusa da osvaja.
Sve je to ok,dok to zele obe strane,ali dodje do faze da vise nece...postoji mogucnost brisanja prijatelja....ali ne mi smo veleiki....mi udarimo blok.
Sta to znaci?
Nemam pojma šta znači .Moje iskustvo sa "blok" je da dotična hoće da laže ,lažno se predstavlja ,stavlja u ličnu galeriju fotografije na kojima nije ona ,pa joj verovatno ne treba "neželjeni svedok" ,predpostavljam da me zato "bloknula" . Nisam naravno imao pojma ,jer se ne razumem u FB marifetluke ,dok mi nije rečeno i pokazano . iskreno ,nije me pogodilo ,ali jeste naljutilo pa sam je jednostavno brisao . Sem tog jednog slučaja nije mi poznato da me neko drži na "blok" a nije ni bitno ako i drži  -jer ne njuškam po profilima ,ako me šta zanima ,pitam ili tražim otvoreno . 
Koliko je meni poznato , ja nemam nikoga na nekoj "blok listi" ,a iskreno ...ni nemam zašto ,ništa zanimljivo tamo nema ,da bi se moralo "sakrivati" .










FB BLOCK 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyČet Jul 30, 2015 9:11 pm

E ,mene je bloknua jedna nasa forumasica ali davno, davno jos dok je ziveo onaj mali slatki forum.
Ni tad, ni sad ne znam razlog, a iskreno me ni ne zanima.
Ovde smo imale sasvim korektan odnos. Nadovezivale se jedna drrugoj na postove, nasalile, i sl.
Privatno nemamo nikakvu komunikaciju od tog malog forumcica.
Pre toga bilo sve ok i cak cesto kuckale na Fb i o svemu pricale.
Doduse, necu da gresim dusu, stigao mi je pp sa sledecim recima* Ne obracaj mi se vise, a posebno ne pitaj zasto*
Posle toga usledio  je blok na Fb. I dalje je bila na tom malom forumcicu, niti sam je pitala, niti ikad vise kontaktirala, niti me  zanima.
Ja sam bloknula jednu musku skotinu, cisto da ne moze da me nadje na net nebu i vrslja po mom profilu. Toliko je ogavan, da mu ni to nedozvoljavam.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK EmptyNed Okt 04, 2015 6:22 pm

Nikog nemam na bloku, al zato sam ja na listi za pola planete hahahahahahahaha

A matere mi ne znam sto FB BLOCK 5406 FB BLOCK 5406 FB BLOCK 5406 FB BLOCK 5406 FB BLOCK 5406 FB BLOCK 5406
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FB BLOCK Empty
PočaljiNaslov: Re: FB BLOCK   FB BLOCK Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FB BLOCK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: