DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Televizija Pink

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX

Godina : 47
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

First topic message reminder :

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyPon Mar 16, 2020 9:03 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Više puta sam ovde pominjao kako su ljigavu,režimski ,rasadnik prostota ,itd itd .
Ali ..upalim TV jutros ,i vrteći kanale ,ravno na Pink-Sarapa i Dea ,najvaljuju goste :
Mladen Šarčević ,ministar prosvete ( onaj što je svoju privatnu školu zatvorio, a drugima pretio kažnjavanjem )
Nebojša Čović (onaj što su ga "zemunci" pominjali oko ubistva Điniđića ,nakrao se na pomoći Kosovu...)
I za kraj -Veljko Ražnjatović ???
Oni će da nam tumače koronu ,i edukuju nas u ponašanju ?
Ma bojkot bre,sekunde "šera" od mene više neće dobiti ,ni u prolazu .Delete.

Eugene ,u pravu si milion posto. Televizija Pink - Page 5 153448
I to zajedno sa Lepim Mićom ,Mitrovićem, Krletom, Šešeljem ,Lunom, Kijom,Miljanom Kulić i svim ostalim spodobama koje tamo obitavaju .
Samo Televizija Pink - Page 5 153448
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 EmptyPet Mar 27, 2020 8:58 pm

Kad god se pomisli da Mitrović i kokainska režimska TV ne može da bude bljutavija -oni uspeju da još dublje odu od dna .
Dok svetom korona virus uzima desetine hiljada života ,a narod u Srbiji ne može da dođe ni do najobičnije papirne maske ,ovaj gad je našao za shodno da nam predstavi "dezinfekcioni sistem na bazi ozona" ,koji je ,slušajte -sam dizajnirao ?
Svako ko uđe u njegovo carstvo prolazi kroz ozomsku kupku ,pa na više nego raskošno pranje ruku ,pa su tu rukavice ,maska i na kraju -vizir (za kojeg kaže narator tokom prezentacije da ga je sam Mitrović "smislio" ? Inače -takav vizir nose ,pored medicinskog osoblja u srećnijim zemljama recimo i kasirke u "Lidlu" )
Dakle, stepen bljuvotine ovog imbecila je neverovatan ,a ja zaista ne shvatam kako to pišanje po narodu ne izazove bes,nego i dalje bulje u njegovu idiotsku režimsku propagandu i one kurve i ološe koje je tamo sakupio ???
A evo ko daje "stručna mišljenja" -naduvana narkomančina ,nije li očigledno ?
OVO ide na "nacionalnu frekvenciju" i "najgledaniju TV " ?

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 5 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: