DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....

Ići dole 
+4
ZoxZoja
Kijara-brm
Okano
Danubius
8 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 7:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

---
Ne pada mi ništa drugo na pamet ,nego da kupim titanijum za svih 10 miliona .
Titanijum je skup,najtvrđi metal ,i ima široku upotrebu -od raznih bušilica (onih monstrumskih ,kojima se probijaju tuneli u steni) do svemirskog programa (medicina ,vojna industrija ,rudarstvo itd)
Zaradim silne milijarde na titanijumu ,i kupim dobar deo Tahitija ,gde sagradim novu "Plejboj" vilu iz koje ne izlazim do kraja života . tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 7:52 pm

Avion smehsmeh

Naravno sa nekim sexi pilotom i stjuardima ... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 8:35 pm

A
A u pm.   ludismeh

Aruba je moja. :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 8:41 pm

Kijara-brm ::
A
A u pm.   ludismeh

Aruba je moja. :D

Bas vala smehsmeh a sto imamo neko zajebato slovo ... nista posebno s tim slovom i nema smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 8:43 pm

Okano ::
Kijara-brm ::
A
A u pm.   ludismeh

Aruba je moja. :D

Bas vala smehsmeh a sto imamo neko zajebato slovo ... nista posebno s tim slovom i nema smehsmeh
Pa baš je a u pm.Menjamo ime.   ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 8:50 pm

Zoxy će kupiti Zlato. Zlato uvek ima vrednost. Ili će kupiti deo Zida kineskog i povratiti uloženo od lakovernih turista kojima će prodavati maglu ... mislim suvenire sa slovom Z.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 8:57 pm

Okano ::


Bas vala smehsmeh a sto imamo neko zajebato slovo ... nista posebno s tim slovom i nema smehsmeh
Ma nemoj ? Aurum je zlato . 10 miliona dolara pretvoriš u zlato .Cena zlata nikada ne pada ,uvek raste ,a razlikuje se u raznim državama .
Recimo ...kupiš ga u Turskoj za 23-25 eu gram ,i *ladno prodaš u EU za 50 eu po gramu . Dok se okreneš ,imaš od početnih 10 -20 miliona $ ,deponuješ u švajcarskoj banci ,i živiš kao mali car od kamata . Ili ostaviš milionče ,a sa ostalih 19 se provodiš godinama . :brdski2: :brdski2: :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:03 pm

Pa za toliki novac moze da se smisli dosta dobrih investicija koje ce vremenom sve vise uvecavati taj kapital i zaradjivati sve veci novac.Samo je vaznije izracunati Faktor rizika da se ne dozivi Bankrot. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:11 pm

Gothic, kupi nesto sa pocetnim slovom tvoga imena, ovo je igrica.
Vi sa A se zalite a recite mi sta ja da radim sa svojim I.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:13 pm

Kupi IGLE za sve pare. Štrikaće, igle za šivenje, igle za injekcije ... razne igle.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:14 pm

Kupi fabriku ili licencu IKEA smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:15 pm

Zoxy bi mogla da kupi i neki ZATVOR. Ima to u Ameriki privatno. Pa da budem šefica na svi čuvari i zatvorenici i diktiram pravila ponašanja.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:35 pm

Kijaro,kako stoje akcije INE? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:45 pm

Kupim 10 milja košulja i menjam ih svaki dan smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 30, 2017 9:52 pm

Astra ::
Kijaro,kako stoje akcije INE? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
hahahahaha i tu si zakasnila.Na vreme prodane.
Do pre par godina bila je odlična investicija i zarada.  suppp

Uloži ti u nekog igumana,"napraviće" ti on još love :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptyNed Okt 01, 2017 1:01 am

Kupicu kilogram jabuka, napravicu detetu pitu od jabuka..bice presrecna. Njena sreca je meni najvece bogatstvo. :sr3: Ostatak novca ću podeliti u humanitarne svrhe.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptyNed Okt 01, 2017 7:46 am

Astra ::

Vi sa A se zalite a recite mi sta ja da radim sa svojim I.
Ništa lakše .Kupiš akcije IBM (ove godine im je vrednost porasla za 22 % ,kompanija vredi skoro milijardu više od Majkrosofta )
Prodaš deo akcija sa profitom ,kupiš lanac hotela (barova ,diskoteka) na Ibitzi i uživaš do kraja života (i unucima ostaviš milione )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptyNed Okt 01, 2017 8:03 am

Montreux u Švici jer ja sam brdsko dijete, Maldive da imam gdje na odmor i Majami, jbg penzija sve bliža.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptyČet Feb 08, 2018 7:51 pm

Zoxy razmišlja o ZDRAVLJU. Za 10 miliJona može da se kupi neko hotelće u Srbiji u banjskom mestu, prepravi u kliniku za estetsku hirurgiju ... dobro malo nategnuto ali lekari, klinika, operaciona sala ... asocira to malo na zdravlje.

Em zarađuješ em imaš svoje doktore da te za dž srede od glave do pete. Dabl-dabl štono rekli košarkaši.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptyČet Feb 08, 2018 8:38 pm

Danubius ::
Astra ::

Vi sa A se zalite a recite mi sta ja da radim sa svojim I.
Ništa lakše .Kupiš akcije IBM (ove godine im je vrednost porasla za 22 % ,kompanija vredi skoro milijardu više od Majkrosofta )
Prodaš deo akcija sa profitom  ,kupiš lanac hotela (barova ,diskoteka)  na Ibitzi  i uživaš do kraja života (i unucima ostaviš milione )

Jel' Dani, kako da kupi IBM koji je za milijardu skuplji od Majkrosofta (koji sam ja htjela da kupim), a ima 10 miliona dolara?
Sad vidim da sam i ja kupovala redom za 10 miliona, a druže, sitno mi je to za ove apetite. Mora nešto manje. Možda da prodam ovog "Klia" pa sve na gomilu i kupim "Maseratija", pa da me ko gospoju vozaju, a ja mašem ko pokojna Jovanka, a da ne govorim što imam i za tehnički i za rezervne dijelove.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... EmptySub Sep 10, 2022 12:18 pm

Immobilien.....sto uz more, sto u sumi, pa da me bog vidi......iznajmljujem ko Zelenko samo bogatim Rusima.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....   Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobijete 10 miliona $ -pod uslovom da....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NAS I RUSA -200 MILIONA ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: IGRAONICA :: FORUMSKE IGRICE-
Skoči na: