DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Šta ili ko vam trenutno nedostaje?

Ići dole 
+52
ZoxZoja
Danubius
Astra
Gothic
Sibila_
promaja
tvrtko
dusicaa
Nut
pesma
debilko
lollypop
Ladyintheblack
srculence
podbarac
Lily
Lakota
Hestija
Bokssha
brdjanin
Okano
Kijara-brm
Zana
sunasce
Samouka
MonteGirl
AstrinaKomsinica
SunStorm
dejan
Oci-ANDJELA
Smiljan
Mirjana
Sanjalica
Schveca
EPAL
Katarina
anja007
Slovenska
Dupli-Lav
Boban
sonia
Storm_z
Crna_ovca
zvezdana
komunikativn@
montoya
Luckasta
babaaa
slatkicass
njushkalo_
doctorr67
Silvy
56 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyPet Feb 08, 2008 10:29 pm

First topic message reminder :

trenutno odmor
.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptySre Avg 22, 2018 11:39 am

Bila sam počela da nedostajem sama sebi. Ali našla sam se pa je nedostajanje smanjeno. Vama ako nedostajem ... tražite me možda se i nađemo.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyČet Nov 01, 2018 10:49 pm

Nedostaje mi moj zavičaj..., nedostaje mi avgust 2018g...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyPon Jan 07, 2019 6:45 pm

Eugen Grafvajer ::
Kijara zubic
smehsmeh smehsmeh smehsmeh CARE! top88
Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyPon Jan 07, 2019 6:55 pm

dusicaa ::

Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2

Di si bija, bija, bija kad je grmilo, kad je grmilo, kad je sevalo.... zubic
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyPon Jan 07, 2019 6:58 pm

Ma tu negde iza coska sakrivena smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Plasim se grmljavine ludismeh ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyČet Jan 10, 2019 8:50 pm

Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyČet Jan 10, 2019 9:12 pm

Oci-ANDJELA ::
Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Bio je na druženju ,navrati on tu i tamo na forum . 
Nedostaju mi naravno ,svi oni "svakodnevni" forumaši ,kakva si i ti bila ,no moramo biti realni -postoje drugi prioriteti ,pre svega mala deca ,školska deca ,unuci...i to je za razumeti .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyUto Mar 16, 2021 10:00 pm

Lepše vreme ,a da ne nabrajam da nam svima nedostaje "normalan život " -bez korone ,zemljotresa.
Ostalo je sve tu liebe .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
wrdoljak




Datum upisa : 04.09.2020

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyPet Mar 19, 2021 9:40 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptySub Mar 20, 2021 10:36 am

wrdoljak ::

Ne zezaj ...imaš ti još uvek "to" zubic

Ali, kad si kod Balaševića ...



Ne meni-verovatno svakom to nedostaje -na ovaj ili onaj način .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
wrdoljak

wrdoljak


Godina : 64
Datum upisa : 04.09.2020

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Mar 21, 2021 10:51 am

Da cardas noge imam jos uvek i imacu sve dok budem mogla mrdati...
ali tema je ko i sta vam nedostaje
nemam sa kim i nemam gdje ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Nov 14, 2021 2:38 pm

Kada sm bio "klinac" voleo sam slušati palamuđenje odraslih. Odrastao sam u kraju gde se negovala reč, čak i kada je šala bila u pitanju. Uz mnoštvo različitosti, trošila se ekavica, ijekavica, ikavica, mađarski, ruski, nemački... nakupilo se good shit-a za onoga ko je posedovao bolju memoriju. Postoje neke neprevodive reči, pogotovo ako je neko zauzeo toalet. "Az ló fasz" a kinezi imaju sličan izraz "Dong deng psoa" u prvom slučaju se radi o polnom organu konja a u drugom, produktu organa za varenje istog. Sve u svemu, nedostaje mi intelektualno proseravanje. Bitno je da se ne pominje COVID, ma bilo koji broj i sex. To su smrtne stvari a Emile Ajar, Dostojevski, Meša Selimović, Krleža su besmrtni pa čak i da nisam pročitao ništa od tih autora, sagovornik u proseravanju (intelektualnom) je tu da mi da neke smernice u daljem smeru za smisao života. Eto, ja sam se kroz pisanje iskenjao a to mi je bilo neophodno u ovom momentu. Zapratite me za još više recepata.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Nov 14, 2021 5:16 pm

Ponovo mi nedostaje Zoxy puna optimizma. Čak i ona puna besa. Baš mi nedostaje. Ako je neko sretne nek joj kaže da je čekam da se vrati.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Nov 14, 2021 6:19 pm

Sta ti se ne svidja kod ove Zoxy......mjenjaj, bogati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Nov 14, 2021 6:48 pm

Astra ::
Sta ti se ne svidja kod ove Zoxy......mjenjaj, bogati.

Mnogo mi je cmiljava. Nema od nje leba. Moraću da je prošetam par kilometara dnevno da je dozovem pameti.

Sad bez zezanja, ovde gde saam plata je mala do bola, radne smene da ne možeš kući ako ne uzmeš pola godišnjeg odmora, sustanari ... bolje da ne počnem sa nabrajanjem. Sve to ne bi bilo ništa da ima neke druge opcije jer je autoindustrija u režimu radimo-ne radimo pa dok je grejna sezona "ćuti di si ni za di si nisi" situacija. Ne smem da ostavim vrapca u ruci jer ona koja me je rodila mora da bude toplo i da ima lekove i sve što joj treba. Sve to utiče na psihu i ne da mi da napravim rez koji bih inače uradila.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 EmptyNed Nov 14, 2021 8:03 pm

Razumijem te, tesko je, ali pokusaj sacuvati psihu, drzi vrapca, jbga, a cekaj da dolati kakav golub.....nije bas uzjeha, ali vremena su kokuzna i ide samo na gore, dobro je da radis i prihvati tu opciju jer je trenutno jedina moguca kako kazes, a nadaj se da je ipak trenutno.
Zelim ti sbagu da izdrzis i ne prolupas.....previse je ovo sve za obicnog smrtnika.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 13 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta ili ko vam trenutno nedostaje?
Nazad na vrh 
Strana 12 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Daleko od rodne kuce- nedostaje mi...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: