DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
horoskopski znaci na autobuskoj stanici BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
horoskopski znaci na autobuskoj stanici BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 horoskopski znaci na autobuskoj stanici

Ići dole 
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

horoskopski znaci na autobuskoj stanici Empty
PočaljiNaslov: horoskopski znaci na autobuskoj stanici   horoskopski znaci na autobuskoj stanici EmptyPet Avg 06, 2021 11:18 pm

Šta se dogodi kada se svi horoskopski znaci nađu na autobuskoj stanici?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zamislite situaciju da čekate autobus, a društvo vam pravi i ostalih 11 horoskopsih znakova. Ovaj prikaz takve situacije sigurno će vas zabaviti.

Ovan: „Šta je s ovim prevoznicima, do sada sam mogao kupiti autobus, rastaviti ga, sastaviti i dovesti na ovu stanicu..“
Jarac: „Rastavljanje bi možda išlo malo teže. Za to vam je potreban ekspert.“
Lav: „Ko me je zvao? Mogu vam ja pokazati, ali neko drugi će to morati da odradi.“
Devica: „Ako nešto ne možeš napraviti sam do kraja, odustani!“
Ovan: „Ko kaže da mi treba ičija pomoć?“
Vaga: „Molim vas, smirite tenzije, ovo i ne mora biti neugodno vreme ako zabavimo jedni druge.
Blizanci: „Neko je spomenuo zabavu? Idemo premestiti brojeve perona, tako da vozač ne zna tačno gde će zaustaviti autobus?
Strelac: „Napokon neko s vizijom!“
Jarac: „Molim vas da se uozbiljite, nije to privatna imovina da je dirate. Poštujete li vi ikad ijedno pravilo?“
Bik: „Da je bar privatna imovina pa da ne izgleda ovako socijalno… i ova stanica i ovaj peron i autobusi… nema čovek gde ni sendvič kupiti.“
Vaga: „Ako vas išta teši, bar nismo sami.“
Škorpion: „Samoća je pola zdravlja.“
Vodolija: „Ne može me utešiti činjenica da sam u grupi s jedanaest ljudi s kojima nemam apsolutno ništa zajedničko. Ovo je gubljenje vremena.”
Ribe: „Od svakoga se može ponešto naučiti.“
Vaga i Devica: „Kakvi su to maniri?“
Rak: „Sve je to do kućnog vaspitanja. U moje vreme se tako nije razgovaralo s ljudima.“
Ovan: „Da vam ja kažem, tu pomažu samo batine!“
Blizanci i Strelac: „Pretvara li se ovaj dan u nešto zanimljivo?“
Devica i Jarac: „Zanimljivo bi bilo jedino to da se poštuju neka pravila u ovoj državi i da autobusi ne kasne.“
Vodolija: „Ako je neko zainteresovan da napravi konkretnu stvar, a ne samo da priča, znam ja neke ljude koji to mogu rešiti. Nazvaću ih i završiti stvar.“
Lav: „Kladim se da ja znam bitnije ljude.“
Škorpion: „Džaba vam je sto znate ljude kad ne znate sebe.“
Rak: „Plašim se da ćemo ovde ostati do noći. Onda ćemo biti prisiljeni spavati na klupama. To nije sigurno.“
Bik: „To ne može biti. Ja da spavam na toj daščuri?“
Ovan, Jarac, Strelac: „Ah, gde sam ja sve dosad spavao…“
Ribe: „Ako nekome bude trebala prostirka, ja mogu dati i svoju.“
Devica: „Kako mislite da spavam na tuđoj prostirci?“
Blizanac: „Neće niko nigde spavati, to je čisto gubljenje vremena. Do večeri smo ko zna gde.“
Vaga i Vodolija: „Dok smo ovde, možda obići stanicu, upoznati neke zanimljive ljude?“
Škorpion: „Ako me neko traži, ja sam u kafani.“
Ribe: „Molim te, sačekaj idem i ja…“
Rak: „Uh, popio bih i ja rado, ali imam nekih problema sa gastritisom, nije mi lako…“
Devica: „Sad ću ja to rešiti…“ (vadi apoteku iz torbe)
Jarac: „Mislim da je trenutno najvažnije pronaći osobu odgovornu za sav ovaj haos i ozbiljno popričati s njom.“
Ovan i Lav: „Dok se ovi bave gastritisima, kafanama, prostirkama i ostalim trivijalnostima, mi ćemo učiniti nešto značajno. Pridružujemo ti se u potrazi!

Autobus nakon nekog vremena pristiže na stanicu… Ovan, Lav i Jarac se svađaju s vozačem zbog kašnjenja, Strelac i Blizanac su našli privatan prevoz i nestali s lica mesta, Škorpion iznosi pijanu Ribu iz kafane, sledi ih Rak zamotan u omiljeno ćebe jer je zahladilo, Vaga i Vodolija su pronašli tri osobe kod kojih mogu prenoćiti kada odu na put, dva životna prijatelja, simpatiju i poslovnog partnera. Bik je ostao da sedi u mestu od početka i ne namerava se pomaknuti.
Devica je potrošila paket vlažnih maramica na brisanje kofera i sebi u bradu psuje vozača, prevoznika, državno uređenje i sistem.

Svi, osim Blizanca i Strelca kojih nema, ulaze u autobus i lagano napuštaju polaznu stanicu.










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda

ZoxZoja likes this post

Nazad na vrh Ići dole
 
horoskopski znaci na autobuskoj stanici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Horoskopski znaci kad ostare....
» Horoskopski znaci i humor
» Horoskopski znaci u krevetu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: