DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
utvrdjivanje vrijednosti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
utvrdjivanje vrijednosti BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 utvrdjivanje vrijednosti

Ići dole 
+7
Danubius
Amisela
Xenia
montoya
Lily
Smiljan
Astra
11 posters
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Jan 13, 2009 9:29 am

- Koliko vredi jedna godina, pitajte studenta koji je upravo izgubio godinu.
- Koliko vredi jedan mesec pitajte majku prevremeno rodjenog deteta.
- Koliko vredi jedna nedelja pitajte urednika nedeljnih novina.
- Koliko vredi jedan sat pitajte zaljubljene koji cekaju.
- Koliko vredi jedan minut pitajte coveka koji je za toliko zakasnio na voz.
- Koliko vredi jedna sekunda pitajte coveka koji je za toliko izbegao nesrecu.
- Koliko vredi jedan milioniti deo sekunde pitajte osvajaca srebrne medalje na Olimpijadi.


Znamo li odrediti vrijednost materijalnu kao i duhovnu?
nekome damo nesto,nama je veliko,ogromno,znacajno....a njemu sitnica.
kako odrediti pravu vrijednost necega,bez obzira da li to imamo ili nemamo,jer obicno je vise vrijedno ono sto nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Jan 13, 2009 9:36 am

Najvrednije je ono sto smo imali, nismo znali to cijeniti, te smo to izgubili...
Tada spoznamo pravu vrijednost, ali tada, to bude kasno kasno...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 10:47 am

.. najvrednije je ono sto trenutno imamo, pa to i sacuvamo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 10:53 am

Astra ::

nekome damo nesto,nama je veliko,ogromno,znacajno....a njemu sitnica.

Nekoga će obradovati manja vrednost, nekoga veća. Važno je da su u oba slučaja osećaji istog intenziteta.
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 11:52 am

nazalost nemamo etalon za utvrdjivanje vrednosti a ponekad je nezamenljiva...










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Xenia

Xenia


Godina : 46
Datum upisa : 25.09.2009

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 12:11 pm

Postoje opstepriznate norme vrednovanja odredjenih stvari,a isto tako i neka skala nasa licno,ono sto je mozda samo nama vredno,kao neki kameccic sa plaze koji je donelo dete kuci
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 4:40 pm

Smiljan ::
Najvrednije je ono sto smo imali, nismo znali to cijeniti, te smo to izgubili...
Tada spoznamo pravu vrijednost, ali tada, to bude kasno kasno...

Ili kako Njegos kaze,dok imasmo ne znadosmo,izgubismo poznadosmo.Ista misao,recena na drugi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 4:47 pm

Jedina prava vrednost u zivotu je kada te neko voli -i jos vaznije , da ti je odan , ma sta se desavalo . Sve ostalo su zivotne situacije koje nekada nazivamo -sudbinom .To bude i prodje-ovako ili onako .
Ako nemas one dve stvari-nemas nesta, iako imas naoko sve,ili i toliko mnogo da ti svi zavide. Samo ta jedna stvar je nezamenjiva -ljubav i odanost, i moraju ići zajedno .Mozda malo zvuči sladunjavo-ali ja zaista tako mislim .Ostalo je manje važno , bilo duhovno ili materijalno.










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Pon Feb 25, 2013 1:32 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 10, 2009 8:16 pm

Danubius ::
Jedina prava vrednost u zivotu je kada te neko voli -i jos vaznije , da ti je odan , ma sta se desavalo .

Neverovatno! A da li ti je važno da i ti voliš i da budeš odan? Prilično sebično.

Citat :
Ostalo ja manje važno , bilo duhovno ili materijalno.

A šta je ljubav do posebno stanje čovekovog bića, pa samim tim i ljubav je duhovna.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 18.01.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptySre Nov 11, 2009 5:31 am

Neverovatno! A da li ti je važno da i ti voliš i da budeš odan? Prilično sebično.

Nimalo . Na odanost se odgovara odanošću . I to je najvrednije .



A šta je ljubav do posebno stanje čovekovog bića, pa samim tim i ljubav je duhovna.

Ccccc....sto puta isto (odrasala zena ) Pa ne postoji LJUBAV gde se moze odvojiti DUHOVNO od FIZIČKOG. Ili osećas srcem, mozgom, telom , dakle celim bićem-ili to nije ljubav.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptySre Nov 11, 2009 6:05 am

ma, moze....poveruj vetj jedared:)))) [You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptySre Nov 11, 2009 6:32 am

.. ccccc.. Monty, vragolane jedan.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptySre Nov 11, 2009 9:08 am

Danubius ::
Nimalo . Na odanost se odgovara odanošću . I to je najvrednije .

Kažem ja, sebičan čovek.

Citat :
Ccccc....sto puta isto (odrasala zena ) Pa ne postoji LJUBAV gde se moze odvojiti DUHOVNO od FIZIČKOG. Ili osećas srcem, mozgom, telom , dakle celim bićem-ili to nije ljubav.


Zbog čega si onda u citatu koji sledi izdvojo ljubav od "ostalog"? [You must be registered and logged in to see this image.]

Citat :
Samo ta jedna stvar je nezamenjiva -ljubav i odanost, i moraju ići zajedno .Mozda malo zvuči sladunjavo-ali ja zaista tako mislim .Ostalo ja manje važno , bilo duhovno ili materijalno.
Nazad na vrh Ići dole
Tarja

Tarja


Godina : 35
Datum upisa : 14.01.2013

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyPon Feb 25, 2013 11:41 am

Astra ::



Znamo li odrediti vrijednost materijalnu kao i duhovnu?
nekome damo nesto,nama je veliko,ogromno,znacajno....a njemu sitnica.
kako odrediti pravu vrijednost necega,bez obzira da li to imamo ili nemamo,jer obicno je vise vrijedno ono sto nemamo.

Mislim da je vrednost individualni dozivljaj. Ne mislim da postoji opsta vrednost. Afiniteti, zelje kod svakog su razliciti. Prava vrednost je ona koju je kao takvu dozivljavamo.
Jeste cesto to da nam vredi ono sto nemamo. Mada mislim da je to cesce nasa varka ( trava je uvek zelenija u komsijinom dvoristu ), nego sto je realno.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyPon Feb 25, 2013 12:00 pm

Lily ::
.. najvrednije je ono sto trenutno imamo, pa to i sacuvamo..
Ovo potpisujem. Imati,znati cuvati, zadrazti.
Dzaba ga vrednujemo ako smo ga izgubili!
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 26, 2013 12:12 pm

Cini mi se da je vrednost uparvo u onome sto i koliko to nama znaci.Ukoliko onaj drugii ne prepozna znacaj toga,osecamo se lose.I bas zbog toga se cesto kvare odnosi izmedju ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 21.01.2011

utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti EmptyUto Nov 26, 2013 6:48 pm

Lakota ::
Cini mi se da je vrednost uparvo u onome sto i koliko to nama znaci.Ukoliko onaj drugii ne prepozna znacaj toga,osecamo se lose.I bas zbog toga se cesto kvare odnosi izmedju ljudi.
hihihihihihihih U stilu: "How fuck do you not recognize my worth!"

"Kako ne prepoznajete moju vrijednost!"

Kad sam za sebe kaze ne kao pitanje, nego btw. samoshodnu cinjenicu trtrr :rlol: smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





utvrdjivanje vrijednosti Empty
PočaljiNaslov: Re: utvrdjivanje vrijednosti   utvrdjivanje vrijednosti Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
utvrdjivanje vrijednosti
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: