DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TENIS - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TENIS - Page 9 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TENIS

Ići dole 
+46
promaja
bosankaa
Astra
Sibila_
brdjanin
ZoxZoja
Danubius
Kica/Praja
montoya
dusicaa
boban111
Kijara-brm
Ladyintheblack
Gagica78
srculence
Rara Avis
podbarac
Lakota
debilko
Zoki61
Blebetalo
Tattoo
brako
AstrinaKomsinica
LINDA
Najda M.
brunolino
neiskusan
Kilimandzaro
Helena Trojanska
Nut
PJER
bokki78
lollypop
sergej
EAGLE
Crna_ovca
Tea 1
LoverBoy
cojle
Klosarka
determinanta
sanjalica.ns
sonia
Lily
doctorr67
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Feb 22, 2009 9:40 pm

First topic message reminder :

TROICKI OSVOJIO GEMAX


Viktor podigao pehar



U BEOGRADU se rodio i napravio prve teniske korake. Potom je proputovao pola planete, ali se vratio u rodni kraj da podigne trofej. I ako bude osvajao ATP turnire, pehar sa jednog malog čelendžera zauzimaće veliko mesto u srcu Viktora Troickog. Naš drugi teniser pokorio je terene TK Gemaks i pobedom u finalu nad Dominikom Hrbatijem - 6:4, 6:2 poneo titulu šampiona "MTS open 2009" (tepih, nagradni fond 106.500 evra).

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Sub Okt 11, 2014 3:53 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Jun 10, 2012 9:51 am

Šarapovoj finale i prvo mesto

[You must be registered and logged in to see this image.]
Marija Šarapova

Ruska teniserka Marija Šarapova plasirala se
danas u svoje prvo finale Otvorenog prvenstva Francuske i povratila je
prvo mesto na svetskoj rang-listi, pošto je u Parizu pobedila Petru
Kvitovu u dva seta, 6:3, 6:3.

------
Što se Novaka tiče ,na zvaničnom sajtu Rolan Garosa stoji da meč počinje u 3 pm.sunday 10 June 2012 . [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 6:47 pm

Eto ,ni Nole nije svemoguć .
Rafa je bio bolji ,posle 2:0 u setovima i 2:0 u trećem gemu ,Nole je uspeo da dobije treći set sa 6:2 ,i četvrti se držao do 5:5 ...no na kraju ,7:5 , i to na 40 :40 -dvostruka servis greška ?
Kralj šljake ,a bogami i Roland Garosa (pobgednik sedmi put ) je ovoga puta bio bolji . Možemo kriviti prekide zbog kiše ,no Nole je dao sve od sebe ,a Rafa je imao više živaca,ovoga puta. 50 neiznuđenih grešaka je ipak suviše da bi se dobio meč -čak i kada je Nole u pitanju ,još uz samo 2 asa ?
No , verovatno ćemo gledati isti dvojac na finalu Wimbldona . Tenis je bio odličan ,Rafa je skupljao tanjire cele prošle godine ,ceo servis sakupio ,tako da i ovaj Noletov ne treba gledati tragično. *ćeraće se još oni ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Jun 11, 2012 6:52 pm

Citat :
Moglo je i bolje da se zavrsi danas za mene, ali bez obzira na ishod meca odlazim iz Pariza toplog srca i sa puno divnih utisaka. Svako iskustvo me cini boljim i jacim. Idem dalje u nove izazove kao i uvek sa zeljom da osvojim najsjajnije odlicje. Na svakom putu uvek naucim ponesto vredno, bas kao i danas. Cestitam na velikom uspehu Rafa. Videcemo se ponovo... :) A za vas dragi moji prijatelji, imam jednu posebnu pesmu - hvala vam sto verujete u mene!



Moglo je i bolje Nole...istina!Ali...đavlu malo bilo što bi rek'o narod.Zadovoljni smo mi i ovim i naraFski,uvijek uz tebe kolo
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Jun 24, 2012 7:12 pm

Wimbldon
[You must be registered and logged in to see this image.]

Dan 1: Šestoro Srba uvodnog dana [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Jul 02, 2012 10:03 pm

Ana Ivanović (SRB)[14] - Victoria Azarenka
(BLR)[2] 0:2 (1-6, 0-6)





Novak Đoković (SRB)[1]
- Viktor Troicki
(SRB) 3:0 (6-3, 6-1, 6-3)

Očekivano.
Anči izgubila -ali je još uvek najlepša .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyČet Jul 05, 2012 8:11 am


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sledi ono pravo: Novakova lekcija Majeru kao zagrevanje za Federera! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyČet Jul 12, 2012 9:40 am

Hmmm.. da li je Nole zainteresovan za mesto No1 pa ce da se bori sa Federerom tj. sa Rafom u buducim duelima.. ili je dovoljno zaradio pa ce se povuci lagano?! [You must be registered and logged in to see this image.]

Uporan je deran, moze biti da ipak se potrudi da svrgne uobrazenog Federera sa trona. Zaista bih to volela, draze bi mi bilo da je u pitanju Rafa, al.. eto! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyUto Jul 17, 2012 12:10 am

Federer: Ponosan sam na sebe



Švajcarac Rodžer Federer postao je rekorder po broju nedjelja na prvom mjestu ATP rang-liste, pošto je ulaskom u 287. nedjelju juče sa vrha skinuo legendarnog Pita Samprasa.

Fedeks, koji se na čelnu poziciju vratio pobjedom na Vimbldonu, prvi put je postao prvi teniser svijeta 2. februara 2004. godine. Sampras je najbolji bio 286 nedjelja, Ivan Lendl 270 nedjelja, Džimi Konors 286, a top pet zatvara Džon Mekinro sa 170 nedjelja. Prvo mjesto na listi, koja je napravljena 23. avgusta 1973. godine, držalo je samo 25 tenisera, među kojima je Novak Đoković, koji je 53 sedmice bio najbolji na svijetu.

"Zaista je fenomenalan osjećaj ponovo biti na poziciji broj 1 ATP liste. To je upravo jedan od ciljeva koje sam postavio sebi i svom timu - da pokušamo da ove godine vratimo prvu poziciju. S obzirom na moju igru ove godine, nisam vjerovao da ću to uspjeti da ostvarim tako brzo. Moram priznati da sam nevjerovatno ponosan na samog sebe što sam uspio da oborim Pitov rekord, jer je on bio moj heroj iz djetinjstva i uvijek mi je bio uzor", rekao je Federer.

Osvajača rekordnih 17 grend slem titula pohvalio je i Sampras.

"Veliki trud je uložen. Najveća stvar u sportu je sposobnost da ostanete na vrhu. Rodžer je to uspio da uradi odličnom igrom", istakao je Sampras.

Federer trenutno ima 11.075 bodova na ATP listi i vodi ispred Novaka Đokovića (11.000) i Rafaela Nadala (8.905). Najbolje rangirani bh. teniser Damir Džumhur zadržao je 204. mjesto na ATP listi (240 bodova), a na listi su od bh. tenisera još: Amer Delić (248. mjesto), Mirza Bašić (307), Aldin Šetkić (405), Tomislav Brkić (416), Ismar Gorčić (796) i Franjo Raspudić (1.026).


Fenomenalan je osjećaj ponovo biti na poziciji broj 1 ATP liste. To je jedan od ciljeva koje sam postavio sebi i svom timu, rekao Federer”

Najbolje plasirani Hrvat Marin Čilić je zadržao 15. mjesto iako je u nedjelju naveče osvojio ATP turnir u Umagu. On je u finalu savladao Španca Marsela Granoljersa sa 6:4, 6:2 i postao prvi domaći teniser koji je osvojio trofej u Umagu nakon 22 godine. Posljednji Hrvat kojem je to pošlo za rukom bio je Goran Prpić.

"Bio je ovo poseban tjedan za mene, posebice nakon prošlogodišnjeg poraza u finalu, i zato ovaj pehar ide na posebno mjesto u mojoj kolekciji. Granoljers je vrlo pametan igrač i kada sam pronašao prava rješenja pobjeda nije bila upitna. Sada me čeka nastup u Hamburgu, a što se tiče OI u Londonu, nadam se da ću biti u igri za medalju. Ipak zadnjih mjesec i pol dana igram u odličnoj formi", izjavio je Čilić.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Jul 22, 2012 4:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Janko bez trofeja u Gštadu [You must be registered and logged in to see this image.]


Srpski teniser nije uspeo da osvoji četvrtu ATP
titulu u karijeri, pošto je u finalu turnira u Švajcarskoj posle skoro
dva i po sata velike borbe izgubio od Brazilca Tomaša Belučija sa 2:1
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Jul 27, 2012 2:49 pm

Ruskinja možda ne igra najbolji tenis, ali ima sise za medalju! [You must be registered and logged in to see this image.]


Mlada Valerija Svanjkih dolazi iz drugog plana u domove ljubitelja tenisa
[You must be registered and logged in to see this image.] Ženski tenis nije toliko kvalitetan kao muški, samim tim ni toliko atraktivan za gledaoce, naročito muškoj populaciji, ali ruska teniserka Valerija Svanjkih uspeva da privuče muškarce na njene mečeve.

Mlada Ruskinja, trenutno 133. na WTA listi, nema građu poput one koja
je proslavila teniserke sa ovog područja, Ane Kurnjikove, Marije
Šarapove ili Marije Kirilineko. Naprotiv, 21-godišnja Ruskinja se može pohvaliti oblinama na kojima bi verovatno pozavidela većina teniserki, ali i žena uopšte.

Na WTA turu još nije osvojila titulu, a ove godine je stigla do svog najvišeg plasmana kada je ušla među Top 100 igračica (99).

[You must be registered and logged in to see this image.]

Valerija Svanjkih

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Avg 19, 2012 10:25 pm

19. 08. 2012. · Novak nije uspeo da dođe do svoje prve titule na Masters turniru u Sinsinatiju.

U svom četvrtom finalu „Western & Southern Open“-a najbolji srpski teniser (2) poražen je od Švajcarca Rodžera Federera (1) rezultatom 0:2, po setovima 0:6, 6:7 (7:9).

Susret je trajao jedan čas i 20 minuta.

Tokom prvog seta Novak nije uspeo da pronađe svoju igru, gotovo ništa mu nije polazilo za rukom, a greške su se nizale jedna za drugom. Posle apsolutne dominacije u svakom segmentu igre švajcarski teniser je osvojio uvodni set rezultatom 6:0 za svega 20 minuta.

Potpuno drugačija priča na terenu u drugom setu. Novak je zaigrao mnogo bolje, a vrlo brzo su „proradili“ udarci koji u prvom setu nisu funkcionisali. Posle dvanaest gemova nije bilo brejk šansi na obe strane, tako da je odluka pala u taj-brejku. Novak je najpre spasio jednu meč loptu, potom ispustio set loptu, da bi na kraju više sreće u nadmetanju imao Federer koji posle 7:6 (9:7) stiže do rekordne, pete titule u Sinsinatiju.

„Čestitam Rodžeru i njegovom timu. Bila je ovo sjajna nedelja za njih. On je danas bio mnogo bolji na terenu, a ja sam puno grešio, naročito u prvom setu. Imao sam svoje šanse u drugom, nisam ih iskoristio tako da je Rodžer zasluženo pobedio. Sve u svemu, smatram da sam napravio odličan rezultat ovde i nadam se da me očekuje dobar US Open“, rekao je Novak na ceremoniji proglašenja pobednika.

Statistika susreta jasno pokazuje situaciju na terenu: as poeni (2-8), dvostruke servis greške (5-1), direktni poeni (12-28), neiznuđene greške (23-18).

Na novoj ATP listi Novak će zadržati poziciju broj dva, s tim da će sutra Federer uvećati bodovnu prednost nad šampionom Toronta.

Pred Noletom je sedam dana pauze, nakon kojih će uslediti poslednji Gren Slem turnir u sezoni, US Open (27. avgust – 9. septembar), gde srpski teniser brani titulu i 2000 ATP poena.

U prošlogodišnjem finalu Otvorenog Prvenstva SAD Novak je bio bolji od Španca Rafaela Nadala (3:1) koji će ove godine zbog povrede kolena preskočiti Njujork.


Ma nisam mogla ni da gledam!!!! Ali svi imamo po neki loš dan...danas je očigledno bio Noletov...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Avg 19, 2012 10:38 pm

bosankaa ::



Ma nisam mogla ni da gledam!!!! Ali svi imamo po neki loš dan...danas je očigledno bio Noletov...
Ja jesam nažalost,,,
Ma olešio ga onaj Astrin Rože [You must be registered and logged in to see this image.] Mora se priznati -veliki igrač.
Ali i mi ne moramo biti alavi ...ne može ni Nole da ponovi onu seriju od prošle godine ,nije supermen .Dobar je Nole ,biće još titula.
(otići će i ovaj u penziju [You must be registered and logged in to see this image.])










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Avg 19, 2012 10:43 pm

Danubius ::
Ruskinja možda ne igra najbolji tenis, ali ima sise za medalju! [You must be registered and logged in to see this image.]



valla baš....i oblik i veličinu.... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Sep 07, 2012 7:37 pm

DEL POTRO OPET PAO: Đoković u polufinalu posle ubedljive pobede nad Argentincem

Najbolji srpski teniser još jednom bolji od Argentinca. U polufinalu protiv Ferera, koji je izbacio Tipsarevića

[You must be registered and logged in to see this image.] Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale US opena pošto
je u četvrtfinalu savladao Argentinca Huana Martina Del Potra, u tri
seta – 6:2, 7:6, 6:4. Novak je zabeležio šestu pobedu nad Argentincem u
osmom međusobnom usretu.

Posle lagano dobijenog prvog seta, u drugom je viđena drama. Argentinac je vrlo brzo uspeo da dođe do prednosti. Odlučujuči trenutak meča bio je kod rezultata 5:4 za Argentinca u drugom setu.
Imao je servis i priliku da izjednači, ali je u tim trenucima Đoković
pokazao čeličnu volju i snagu. Uspeo je da dođe Nole do taj-brejka u
kome je imao više snage i želje od protivnika.

U trećem setu već totalno demoralisani Argentinac nije imao snage da odgovori Đokoviću, koji je rutinskom igrom uspeo da trijumfuje maksimalnim rezultatom.

Novakov protivnik u polufinalu biće Španac David Ferer, koji je u četvrtfinalu eliminisao Janka Tipsarevića posle pet setova sa 6:3, 6:7 (5:7), 2:6, 6:3, 7:6 (7:4).
_________
Ne može biti bolje . [You must be registered and logged in to see this image.]
Janko je dobro izmorio Ferera ,a Ferer je stalna mušterija Novaku .

Federer eliminsan ,Rafa povređen -još da nema (verovatno) za Novaka jako neugodnog Mareja u finalu.......










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 10:39 pm

Uh, kakav tenis! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 10:41 pm

sonia ::
Uh, kakav tenis! [You must be registered and logged in to see this image.]
Neki nisu gledali ...ko, šta ,kako ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nole ? Juče nije na dobro slutilo .......... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 11:11 pm

Danubius ::
sonia ::
Uh, kakav tenis! [You must be registered and logged in to see this image.]
Neki nisu gledali ...ko, šta ,kako ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nole ? Juče nije na dobro slutilo .......... [You must be registered and logged in to see this image.]



Finale upravo traje... 6:5 prvi set, za sada










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 11:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 11:20 pm

I Son Koneri se odusevio [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Sep 10, 2012 11:32 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 07, 2012 1:27 pm

07. 10. 2012

Novak osvojio Peking treći put u karijeri
[You must be registered and logged in to see this image.]
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je ATP turnir u Pekingu savladavši u finalu Žo Vilfreda Congu rezultatom 2:0 po setovima (7:6, 7/4, 6:2).

Meč je trajao 103. minuta. To je bila treća Novakova titula na Otvorenom prvenstvu Kine, 32 u karijeri. Sledeći turnir na kojem nastupa naš teniser je turnir u Šangaju.

Đoković je do finala ATP turnira u Pekingu stigao eliminisavši Karlosa Berloka, Jorgena Melcera i Florijana Majera, dok je Conga na putu do finala odigrao samo jedan kompletan meč.

Ovo je bio 13. međusobni duel Đokovića i Conge, a srpski teniser ima dve pobede više (7:5). Ove godine Đoković je dobio sva tri duela, u Rimu, na Rolan Garosu i na Olimpijskim igrama.

Bravo Nole bravo!
Lopuže ti spremile da im izvedeš plesnu tačku,ali pokazao si ti njima da se snalaziš u svim stuacijama. top88











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:00 pm

I gledate?
Nervirate se?

Nole je izgubio prvi set. A u drugom stanje stoji ovako 6:6... 3:3

Ajdeeee Noleeeee,možeš ti to kolo
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:10 pm

8:7 Murray :mafiav6:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:11 pm

8:8 eeeeeee8











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:12 pm

9:8 ...Nova set lopta za Đokovića xxx2











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:12 pm

9:9 eeeeeee8 eeeeeee8











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:14 pm

10:10 OMG TENIS - Page 9 900975











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:16 pm

11:10 za Noleta

uhhh kakav meč :bravo:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 1:18 pm

I drugi set se završava sa 13:11 u korist Noleta :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5:


Idemo Nole do pobjede :bravo: :ajdeeeea5: :bravo: :ajdeeeea5:











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Okt 14, 2012 2:40 pm

Nole je vladar Šangaja posle pet spašenih meč lopti!

14. 10. 2012. · Nole je šampion Masters turnira u Šangaju po prvi put u karijeri!
U vrhunskom finalu “Shanghai Rolex Masters”-a Nole je na magičan način spasio pet meč lopti i savladao trećeg tenisera sveta, Britanca Endija Mareja rezultatom 2:1, po setovima 5:7, 7:6 (13-11), 6:3.
Veliko finale trajalo je tri časa i 20 minuta.
Ovo je Novakov peti trofej u 2012. godini, a 33. u profesionalnoj karijeri!
Titula u Šangaju donela je Novaku maksimalnih 1000 ATP poena, tako da će na novoj rang listi smanjiti zaostatak nad prvoplasiranim Federerom na svega -195 poena.

Neverovatan, a pre svega potpuno neočekivan prvi set kada su u pitanju ova dva tenisera. Borba na terenu trajala je 73 minuta, a “palo” je čak sedam brejkova. Prvi je protivnikovu nesigurnost pri početnom udarcu iskoristio Novak i poveo sa 2:0. Od tog trenutka startovala je serija brejkova, a Novak je u tri navrata morao da “juri” prednost rivala. To mu je dva puta prošlo za rukom, treći put je poklekao i poklonio set Britancu. Ključni gem bio je jedanaesti kada je Novak pri svom servisu imao 40-0, a potom dozvolio Mareju da sa pet poena u nizu napravi brejk težine seta.

Tenis kakav je očekivan od samog starta videli smo u drugom setu. Obojica tenisera stabilizovali su svoje servise u prvih šest gemova. Endi je iskoristio trenutak slabosti Novaka i došao do brejka u sedmom gemu posle koga je poveo sa 4:3, potom i 5:3. Usledila je prava drama. Nole je pri vođstvu protivnika od 5:4 i servisu za pobedu spasio jednu meč loptu, a nešto kasnije okršaj uveo u taj-brejk, koji je uzbuđenje doveo do vrhunca. Servis je konačno “proradio”, Novak je na fantastičan način spasio nove četiri meč lopte i sa 13-11 izjednačio rezultat u setovima na 1:1.

Bolji govor tela u odlučujućem setu bio je na Novakovoj strani. Bilo je samo pitanje trenutka kada će Srbin prelomiti i slomiti otpor Britanca. To se dogodilo u sedmom gemu, u kojem je srpski teniser oduzeo servis Mareju i poveo sa 4:3, nešto kasnije i sa 5:3. Završni udarac Novak je zadao Mareju u devetom gemu u vidu novog brejka.

Statistika: as poeni (3-4), dvostruke servis greške (4-3), direktni poeni (32-30), neiznuđene greške (38-48).

“Najpre želim da čestitam Endiju i njegovom timu na sjajnoj nedelji. Mogao sam vrlo lako da budem poraženi danas, ali sam uspeo da se vratim i pobedim. Nažalost, jedan je danas morao da izgubi. Bila je ovo odlična i zaista posebna nedelja za mene. Hvala mom timu što su bili tu, verovali u mene. Hvala svim mojim navijačima ovde i širom sveta”, rekao je Novak na ceremoniju proglašenja pobednika.
Sledeći nastup najboljeg srpskog tenisera očekuje na poslednjem Masters turniru u 2012. godini, koji će se od 29. oktobra do 4. novembra odigrati u Parizu.

Prošle godine Novak je stigao do četvrtfinala “BNP Paribas Masters”-a kada se zbog povrede povukao sa turnira. Prema tome, braniće ukupno 180 ATP poena.


Bravo majstore ocene ocene ocene
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPon Nov 05, 2012 11:21 pm

Đoković ponovo prvi teniser sveta

Djoković na novoj rang listi ima 1955 poena više od Federera, dok je trećeplasirani Britanac Endi Marej sa 3820 bodova zaostatka.


Drugi srpski teniser Janko Tipsarević ostao je na devetom mestu sa istim bodovnom zaostatkom za Francuzem Žo Vilfred Congom, koja iznosi 500 poena.

Viktor Troicki zabeležio je pad od četiri pozicije i sada je 38 teniser sveta sa 1055 bodova.

Plasman 20 najboljih tenisera sveta:

1. Novak Đoković (Srbija) 11.420
2. Rodžer Federer (Švajcarska) 9465
3. Endi Marej (Britanija) 7600
4. Rafael Nadal (Španija) 6795
5. David Ferer (Španija) 6030
6. Tomaš Berdih (Češka) 4405
7. Huan Martin del Potro (Argentina) 4080
8. Žo-Vilfred Conga (Francuska) 3490
9. Janko Tipsarević (Srbija) 2990
10. Nikolas Almagro (Španija) 2515
10. Rišar Gaske (Francuska) 2515
12. Huan Monako (Argentina) 2430
13. Miloš Raonić (Kanada) 2380
14. Džon Izner (SAD) 2215
15. Marin Čilić (Hrvatska) 2210
16. Žil Simon (Francuska) 2165
17. Stanislas Vavrinka (Švajcarska) 1900
18. Aleksandar Dolgopolov (Ukrajina) 1855
19. Kei Nišikori (Japan) 1830
20. Filip Kolšajber (Nemačka) 1770


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySre Nov 07, 2012 9:50 pm

MASTERS: Nole posle preokreta slomio Mareja

Srpski teniser pobedio Britanca 2:1 u drugom kolu završnog Mastersa u Londonu iako je Marej lako dobio prvi set

[You must be registered and logged in to see this image.] Novak Đoković
je pobedio Endija Mareja sa 2:1 (4:6,6:3,7:5) u drugom kolu Mastersa u
Londonu i tako pokazao da su prethodni porazi od Britanca bili samo
trenutna slabost.

Nole je pokazao da je psihološki veoma jak, jer je uspeo da se vrati
posle gubitka prvog seta od 6:4 koji je Marej vrlo lako dobio.

Bio je ovo prvi susret između Novaka i Endija na Masters kupu
ikada, a posle njega u ukupnom odnosnu pobeda i poraza Srbin je uvećao
prednost na 10-7.


Ovaj meč trajao je dva časa i 34 minuta, a doneo je Novaku novih 200 ATP poena (ukupno 400 nakon prva dva susreta).

Marej je uspeo da iskoristi Novakovu slabiju koncentraciju na samom početku duela i napravi brejk. Posle
44 minuta igre ispostavilo se da je ovaj gem odlučio ko će osvojiti
prvi set. Veći broj direktnih poena i manji broj grešaka doneo je Mareju
vođstvo od 1:0 (6:4).

Uloge na terenu su se zamenile u drugom setu. Novak je bio
taj koji je preuzeo inicijativu i naterao Britanca na povećan broj
grešaka sa kojima se sve češće suočavao u nastavku.


U šestom gemu naš teniser koristi prvu brejk šansu i stiže do
prednosti od 4:2. Nakon 38 minuta igre Novak je osvojio drugi set
rezultatom 6:3 i uveo okršaj u odlučujući set

Treći set počeo je servisom Mareja. Nivo samopouzdanja koji je preneo
iz drugog seta doneo je Novaku rezultatsko otcepljenje u vidu brejka u
trećem gemu za vođstvo od 2:1, zatim i 3:1.

Imao je srpski teniser nekoliko prilika da u petom gemu
duplira brejk, ali se Endi dobro snašao u ovoj situaciji, osvojio servis
gem i smanjio rezultat na 3:2.


U osmom gemu Marej je uspeo da vrati brejk i unese dramu u samu
završnicu meča. Iako je sve mirisalo na taj-brejk, Novak nije tako
mislio.

U jedanaestom gemu po treći put oduzima servis trećem nosiocu
i stiže do servisa za pobedu. Spašavanjem dve brejk lopte u nastavku,
Novak je izbegao igranje taj-brejka i obezbedio i drugu pobedu u
Londonu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyČet Jan 03, 2013 10:34 pm

Za dlaku se izvukosmo u dublu (Đoković izgubio od Bernarda Tomića )
Sutra za finale Hopman -kupa ,sa Nemačkom [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Jan 04, 2013 9:12 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tenis

Srbija open se briše iz kalendara!

04.01.2013 00:13

Posle samo četiri izdanja ATP turnir serije 250 Srbija open neće se više igrati
-----------------------
Ma da ,šta će nama to ,ta pederska igra . [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali za kick box će da bude para ,dok je Palme ,to je sport !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySub Jan 19, 2013 9:23 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Najbolji junior sveta Nikola Milojević uspešno je startovao na Australijan openu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySub Jan 19, 2013 9:24 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

БОЈАНА ЈОВАНОВСКИ У ОСМИНИ ФИНАЛА !!!!!!!!!!
Јовановски 2 - 0 Кимико Дате–Крум !!!
У борби за улазак у четвртфинале Бојана ће се састати са Американком Слоан Стивенс, тренутно 29. играчицом света.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySre Jan 23, 2013 11:02 pm

Djokovic ujutru protiv Ferera, a ja ne mrdam nigde na ovih - 25C, i eto plana [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyČet Jan 24, 2013 11:18 pm





[You must be registered and logged in to see this image.]Fantastican mec!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Jan 25, 2013 10:18 pm

Marej i Novak u finalu Australije .
Novak imao dan odmora ,a Marej je tukao pet setova sa Federom .


Znači...Nole bi trebao da digne i treći pehar (ako se dobro sećam ) u Sidneju ,a Marej još jednu tacnu ....kojima ga upravo Novak uredno snabdeva . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Jan 27, 2013 1:16 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]

Uživo: Novak preokrenuo, prvi brejk na meču posle skoro tri sata - 6:7, 7:6, 6:3, 4:1! [You must be registered and logged in to see this image.]

I mislim da sada polako ostaje samo da sačekamo da ga Novak slomi . [You must be registered and logged in to see this image.]
Trenutno se Marej bori kao ranjena zver (30 :30 ) 13 h 15 minuta ,ali Novak igra smireno i sigurno .

I NOLE OSVAJA AUSTRALIAN OPEN -treći put !
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Jan 27, 2013 10:01 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

BRAVO MAJSTORE! kolo kolo kolo











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Mar 01, 2013 7:25 pm


Novak za titulu sa Berdihom [You must be registered and logged in to see this image.]


Što za Noleta ne bi trebao da bude problem -pošto mu je Tomaž ljubazno uklonio Rožea (Federera )

Elem.....poneće Nole opet lepu uspomenu iz Dubaia ,peharček i mastan ček .

Da bude još bolje -Federer neće moći da brani titulu ,pa gubi bodove ,a dobrano je umorio Berdiha....ne mož * bolje .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySub Mar 02, 2013 11:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


НОЛЕ ОСВОЈИО ЧЕТВРТУ ТИТУЛУ У ДУБАЈИУ!
36-ТА У КАРИЈЕРИ!
У 2013. БЕЗ ПОРАЗА!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyPet Mar 15, 2013 10:42 pm

Đoković -Tsonga 2:0 (6:3.6:1) 55 minuta [You must be registered and logged in to see this image.]

Oduvao ga Nole ....još kad bi Del Potro bio ljubazan da ukloni Mareja(sad igraju) ,pa da gledamo na miru finale sa Rafom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySub Mar 16, 2013 8:33 pm

I ostvariše se želje naše -Del Potro uklonio Mareja . [You must be registered and logged in to see this image.]


E sad ....da još Berdich bude tako ljubazan da bar dobro izmori Rafu (počelo sada ,Berdih vodi 2:1 )

Trebalo bi da Nole nema nekih većih problema sa neugodnim Del Potrom (meč se igra odmah posle Nadal-Berdih ) [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa onda Nole sutra počisti u finalu umornog Rafu ,ili još bolje ,Berdiha ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Mar 17, 2013 10:58 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

....i Nole je sam kriv .3:0 ,treći set ,i izgubio ,jer je forsirao baš ono što je Del Potru išlo .Promašiti smeč više puta ,loš servis , silovati return na bombu od forhenda ......
No nebitno ,ne brani titulu ,ne gubi puno bodova ,ostaje nr 1 ...iduće nedelje se cirkus nastavlja .Bar će odmoriti mniko nije mašina .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Mar 17, 2013 11:10 am

17. 03. 2013

Tanjug

Ðoković: Zaslužena pobeda Del Potra

Najbolji teniser sveta Novak Ðoković rekao je danas da je Argentinac Huan Martin Del Potro zaslužio da pobedi (4:6, 6:4, 6:4) i plasira se u finale Mastersa u Indijan Velsu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

"Nisam koristio bekend paralelu, kao što to obično radim. On je jedan od mojih najboljih udaraca, ali danas jednostavno nije funkcionisao. Del Potro se kretao odlično za svoju visinu, služio ga je servis i forhend. Zaslužio je da pobedi, bio je smireniji u presudnim trenucima meča i birao je bolje udarce. Napravio sam veliki broj neiznuđenih grešaka, previše sam igrao sa osnovne linije i bio pasivan", rekao je Ðoković.

Porazom od Del Potra, Ðoković je prekinuo seriju od 17 uzastopnih pobeda sa početka godine.

"Ništa strašno, takve stvari se dešavaju u sportu. Potrebno mi je nekoliko dana da se odmorim, a zatim se selim u Majami", dodao je Ðoković.

U finalu turnira u Indijan Velsu sastaće se Del Potro i Španac Rafael Nadal, koji je bio bolji od Čeha Tomaša Berdiha sa 6:4, 7:5.



Ništa strašno Nole.Odmori pa idemo dalje kolo











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Mar 17, 2013 11:50 am

Bitan je kontinuitet...prvo mesto na ATP listi neće se skoro menjati... :329340:










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySre Mar 27, 2013 3:58 pm

Ode Nole ,izbaci ga Has ,i to laganice ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Jelena Janković se noćas bori za polufinale . [You must be registered and logged in to see this image.]

______________

Novak Djokovic


Current tournament:Miami Masters (Men's Singles)


1

[You must be registered and logged in to see this image.]

N. Djokovic

2

4


4th Round



15

[You must be registered and logged in to see this image.]

T. Haas

6

6












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySre Mar 27, 2013 4:06 pm

ATP lista 18.03.2013 god....
............ .... Points tourn played
1 Djokovic,Novak (SRB) 13,280 19
2 Federer, Roger (SUI) 8,715 20
3 Murray, Andy (GBR) 8,350 19
4 Nadal, Rafael (ESP) 6,745 20

5 Ferrer, David (ESP) 6,630 26
6 Berdych, Tomas (CZE)5,010 24
7 Del Potro, (ARG) 4,830 22
8 Tsonga, (FRA) 3,750 26
9 Tipsarevic, J (SRB) 3,090 29
10 Gasquet, (FRA) 2,960 23










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 07, 2013 6:27 pm

I desi se čudo !
Zimonjić i Bozoljac su pobedili braću Brajan 3:2 i time otvorili vrata Srbiji za polufinale Devis Kupa .
Ostaje da Novak danas (20h) dobije Ilznera ,a Viktor onda može i da izgubi ili uopšte i ne igra .
Bravo momci ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Jelena Janković igra finale WTA turnira u Čarlstonu sa Serenom Wiliams (u toku)
Drži se Jeco ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 07, 2013 7:05 pm

Zbog tih nasih genijalnih momaka, ja ne spavah sinoc.Nije mi zao.Zdusno sam ih bodrila. Verujem da vise od pola Srbije nije verovalo u njihovu pobedu. Nisam ni ja.Nadmasili su sami sebe.Svaka cast nomci!
Nadam se ( verujem ) da ce nas Djokovic u mecu sa Kverijem odvesti u polufinale.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 07, 2013 11:10 pm

Veliki Novak Đoković [You must be registered and logged in to see this image.]


SRBIJA JE U POLUFINALU DEJVIS KUPA! Hrabri Novak Đoković je i pored povrede koju je zadobio na startu meča sa Semom Kverijem uspeo da pobedi u četiri seta 7:5, 6:7, 6:1. 6:0 i donese pobedu Srbiji u četvfinalu Dejvis kupa.
[You must be registered and logged in to see this image.]












[You must be registered and logged in to see this image.] Jelena se borila ,Serena je bila bolja .(3:6,6:0,6:2 )


























[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Apr 07, 2013 11:19 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 07, 2013 11:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
BRAVO!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 07, 2013 11:24 pm

Svaka čast,Nole!!! | Simply the Best!!!


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySre Apr 17, 2013 9:23 pm

Dobio Nole...koliko sam video skočni zglob mu je kao nov
Nazad na vrh Ići dole
Zoki61

Zoki61


Location : Sombor
Humor : <3
Datum upisa : 18.04.2013

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptySub Apr 20, 2013 8:53 pm


Đoković i Nadal: Biće teško














Finalisti Mastersa u Monte Karlu očekuju veliku borbu u meču za trofej.



[You must be registered and logged in to see this image.]


O rivalistvu Novaka Đokovića i Rafaela Nadala mogli bi da budu napisani feljtoni.

Još jednu u nizu izvesno uzbudljivih teniskih predstava prikazaće
publici u nedelju, u finalu Mastersa u Monte Karlu, jedinog uz Sinsinati
koji najbolji igrač na svetu još nije osvojio.

Sa druge strane, Španac je apsolutni šampion turnira sa najsporijom
podlogom. Osmostruki je uzastopni prvak i ljubomorno će i u nedelju
čuvati tron.

Novak je u subotu pobedio Fabija Fonjinija i potom otkrio šta očekuje u borbi za trofej:

"Mi uvek igramo duge mečeve. Ne sastajemo se prvi put na šljaci i
očekujem veoma težak meč. Nadam se da ću ovaj put imati više sreće"
, rekao je Đoković.

Novak će se u nedelju boriti za 37. titulu u karijeri, a treću u 2013. godini.

Rival mu je neće lako prepustiti.

"Fantastičan je osećaj posle sedam meseci pauze biti u novom finalu.
Biće teško, kada igrate protiv Novaka, on vas uvek tera do krajnjih
granica"
, rekao je Nadal.

Meč između Đokovića i Nadala biće repriza prošlogodišanjeg finala, kada je Španac slavio sa 6:3, 6:1.

Poslednji put sastali su se u finalu Rolan Garosa prošle godine, a pobedio je Španac sa 6:4, 6:3, 2:6, 7:5.

Meč u Monte Karlu počinje u nedelju u 14 sati i deset minuta.
Mondo.rs
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 21, 2013 4:49 pm

Novak je dobio Nadala -i to na šljaci . [You must be registered and logged in to see this image.]
6:2, 7:6 -finale Monaka .
[You must be registered and logged in to see this image.]
Stvarno je momak fenomenalan -a imamo još i Zimonjića u dublu u finalu (protiv braće Brajan )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Zoki61

Zoki61


Location : Sombor
Humor : <3
Datum upisa : 18.04.2013

TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 EmptyNed Apr 21, 2013 5:12 pm

sve čestitke posebno prvi set ..niko ga tako ne oduva kao Nole,taj brek priča za sebe
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Sponsored content





TENIS - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: TENIS   TENIS - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TENIS
Nazad na vrh 
Strana 9 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» TENIS

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: