DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰

Ići dole 
+46
LepoJebiTiFin
Black Wizard
savo
brdjanin
debilko
promaja
Danubius
Lily
Gothic
Zvezdomrz
Lakota
Samouka
Tattoo
podbarac
Bane Bumbar
AstrinaKomsinica
Nono 64
Zana
Hestija
Trajan
rouzvel
vasko1
Kilimandzaro
Helena Trojanska
bokki78
Najda M.
slatkicass
REVELIN
Bokssha
jutarnja izmaglica
bosankaa
popovac
zirafa
neiskusan
dejan
njushkalo_
Vangelis
cojle
Bole__Ser.
Astra
Oci-ANDJELA
sonia
Sanjalica
montoya
doctorr67
Silvy
50 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 48
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Jun 06, 2009 5:44 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Nov 22, 2010 11:56 pm

Citat :
Zaboravih juče da postavim....pa da se Zvezdaši informišu .

A ti da se sladis malo a? 600
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:12 am

bosankaa ::
Citat :
Zaboravih juče da postavim....pa da se Zvezdaši informišu .

A ti da se sladis malo a? 600


Jok...ja to samo da ne spamujem temu, pa da se ispravim :

Jelen Super Liga (fudbal - rezultati )

1. Vojvodina Inđija 2:0 (2:0)
2. Smederevo Spartak Zlatibor voda 0:0
3. Crvena zvezda Borac 2:0 (1:0)
4. Jagodina Rad 1:1 (1:0)
5. BSK OFK Beograd 1:1 (0:0)
6. Javor Hajduk 0:0
7. Čukarički Stankom Partizan 2:4 (0:3)
8. Metalac Sloboda Point Sevojno 3:2 (1:2)


Kao što vidite -vodili 3:0 pa nam bilo žao .... spite

1 Partizan 34


2 Crvena zvezda 31
3 Vojvodina 28
4 Rad 25
5 Sloboda Point Sevoj. 20
6 Jagodina 19
7 Spartak Zlat. voda 18


----itd ,itd.....pa tu ste vi....odmah nama za shacke
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
REVELIN




Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:17 am

Ko je to mi i vi ,ko su to oni i ovi :aii:
Moja adresa je Marakana sever vrti :witch:




Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
REVELIN




Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:19 am

Vid' kak'i su lepi,ki upisani srce
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:24 am

REVELIN ::
Vid' kak'i su lepi,ki upisani srce
Ti "momčići "su več odavno penzioneri ...jaka mudrost , pokupili sve što valja iz ex Yu onda (država platila , tj mi )

Gde vam je "omladinska škola "? Naše dečake kupuju najveći svetski klubovi ,a vaše Obilić i Čukarički lol! A i "upravu" i "zvezde kluba " više pominju u kriminalnim hronikama nego u sportskim vestima ...
Sve mi se čini da ćete i 2543. godine pominjati "Bari" K*o da ste Kosovski boj " bili" -pa još i pobedili ,,,, smehsmeh


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Nov 23, 2010 12:29 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:26 am

Zvezda je ime sampionaaaa....injao REVELIN gdje me nadje

ZVEZDAAA aplauseee ZVEZDAAA aplauseee ZVEZDAAA aplauseee


kolo :zurka : ocene
Nazad na vrh Ići dole
REVELIN




Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:34 am

Citat :
Sve mi se čini da ćete i 2543. godine pominjati "Bari" K*o da ste Kosovski boj " bili" -pa još i pobedili ,,,,

pa mi ćemo imati i tad šta da spominjemo,a vi ?? ...ima se desi i drugi potop do vaše priče o nekom Bariju smehsmeh :aii:
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
REVELIN




Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:36 am

bosankaa ::
Zvezda je ime sampionaaaa....injao REVELIN gdje me nadje

ZVEZDAAA aplauseee ZVEZDAAA aplauseee ZVEZDAAA aplauseee


kolo :zurka : ocene

Boskeeeeeeeeeeee
mi smo ŠAMPIONI :fud3: :witch: aplauseee crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 550414
kad ovakve devojke navijaju za Zvezdu
kolo srce
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:46 am

REVELIN ::

kad ovakve devojke navijaju za Zvezdu [/color] kolo srce
Ellllll ? Pa kada smo već kod toga....bacite malo pogled

GROBARKE
Nego....ako smo mi GROBARI a naše cure GROBARKE (čime se ponosimo )......a kako ono vas zovu , tj TE cure ???? kasljuc

ps molim Rome i Romkinje da mi oproste na neumesnom poredjenju -svaka sličnost sa osobama u crveno-belom je slučajna . 600
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
REVELIN

REVELIN


Location : nedostižna
Humor : osmehom razbijam.... valove
Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:50 am

Štoooooooo ???
Šta je tu uvredljivo ,mi smo prave Cigančice - vatra živa !! :thb:
šta nam fali tongue
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 12:56 pm

REVELIN ::
Štoooooooo ???
Šta je tu uvredljivo ,mi smo prave Cigančice - vatra živa !! :thb:
šta nam fali tongue
Cccc,,,kako sebi (vama ) dodeli deminutiv ?
Pa neće da može ..."cigančica " je izraz za vrlo mladu osobu romske nacionalnosti . To ovde nije slučaj -koliko ja znam , jer su najmladje "navijačice ovdašnje " oko i preko 30 god -dakle, zrele žene .
Onda je pravilno-grobar , grobarka
-cigan, ciganka ble ble

A mi se ne stidimo naših grobarki u srednjim godinama -kao što je Zorana Pavić , recimo...
Koga vi imate -Cecu?
Pa toj samo dajte džabe Marakanu za koncert....odmah vas prodala, što nije "milione "u Zvezdu uložila, nego u "Obilić" ?
Doduše , to ni vama ne želim , operušala bi vas .... 600










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 1:04 pm

Danubius ::
REVELIN ::
Štoooooooo ???
Šta je tu uvredljivo ,mi smo prave Cigančice - vatra živa !! :thb:
šta nam fali tongue
Cccc,,,kako sebi (vama ) dodeli deminutiv ?
Pa neće da može ..."cigančica " je izraz za vrlo mladu osobu romske nacionalnosti . To ovde nije slučaj -koliko ja znam , jer su najmladje "navijačice ovdašnje " oko i preko 30 god -dakle, zrele žene .
Onda je pravilno-grobar , grobarka
-cigan, ciganka ble ble

A mi se ne stidimo naših grobarki u srednjim godinama -kao što je Zorana Pavić , recimo...
Koga vi imate -Cecu?
Pa toj samo dajte džabe Marakanu za koncert....odmah vas prodala, što nije "milione "u Zvezdu uložila, nego u "Obilić" ?
Doduše , to ni vama ne želim , operušala bi vas .... 600

Nikad nisam zavirila u ovakve teme. Pa zar si i ti Partizanovac? :thb:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 1:11 pm

Danubius ::
REVELIN ::
Štoooooooo ???
Šta je tu uvredljivo ,mi smo prave Cigančice - vatra živa !! :thb:
šta nam fali tongue
Cccc,,,kako sebi (vama ) dodeli deminutiv ?
Pa neće da može ..."cigančica " je izraz za vrlo mladu osobu romske nacionalnosti . To ovde nije slučaj -koliko ja znam , jer su najmladje "navijačice ovdašnje " oko i preko 30 god -dakle, zrele žene .
Onda je pravilno-grobar , grobarka
-cigan, ciganka ble ble

A mi se ne stidimo naših grobarki u srednjim godinama -kao što je Zorana Pavić , recimo...
Koga vi imate -Cecu?
Pa toj samo dajte džabe Marakanu za koncert....odmah vas prodala, što nije "milione "u Zvezdu uložila, nego u "Obilić" ?
Doduše , to ni vama ne želim , operušala bi vas .... 600

Ej grobaru...ima NAS i ispod 30 :fud3:
A sto se tice deminutiva(cigancica) ma sta nam to naprica...aj da je neka zena to prokomentarisala pa donekle bih i razumjela,ali muskarac???Pa vi i starijim damama znate tepati "devojcica" crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966
I sad tu kao zasmetalo ti...ma idi begaj bre...usao si u crveno-bijeli teren... RAUS bre!!!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 10:41 pm

slatkicass ::


Nikad nisam zavirila u ovakve teme. Pa zar si i ti Partizanovac? :thb:
Naravno da sam Partizanovac...neću valjda biti zvezdaš kao tvoja drugarica Silvy ? spite

bosankaa ::


Ej grobaru...ima NAS i ispod 30 :fud3:
RAUS bre!!!
Pa ja napisah OKO 30...znači ,+ - koja godinica se podrazumeva , šta prašite odmah ?
spite
Evo Partizan gubi 3:0 od Šahtjora , i ceo stadion skandira Partizanu , niko ne zviždi ...e to je ono što MI imamo a VI ne-sportski duh . Priznajemo sportski poraz -domet nam je plasman u Ligu Šampiona i to je to. Bili su bolji i pobedili .
No bar ćemo da uzmemo i prvenstvo i kup (domaći) a vi to možete samo da sanjate -pa nas eto i dogodine u Ligi Šampiona .
crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
REVELIN

REVELIN


Location : nedostižna
Humor : osmehom razbijam.... valove
Datum upisa : 27.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Nov 23, 2010 10:45 pm

Dani,aj'malo o'ladi ljubi te Rev smehsmeh
sportski duh i ostali duhovi ,pa popili ste toliko poraza
od nas Cigana da bi bilo sramota da to ne priznate :rlol:
ma ne lipši magarče do zelene trave :zlz:
lako je se šetati kroz Kup i Ligu,
treba to i osvojiti slamka
Nazad na vrh Ići dole
http://sestreposrcu.serbianforum.info/portal.htm
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Dec 04, 2010 6:38 pm

Uživo: Partizan overio jesenju titulu:okkk:


Zvezda - Vojvodina 0:0 :cristmas :


I.Đukić | 04. 12. 2010. - 14:55h izmena vesti 18:15h | Komentara: 29

Fudbaleri Partizana i zvanično su se okitili titulom jesenjeg šampiona nakon što su ubedljivo savladali Slobodu Point Sevojno sa 5:2 pred svojim navijačima u 15. kolu Jelen Superlige. OFK Beograd je očekivano savladao Čukarički sa 2:0, a fudbaleri Javora došli su do tri boda protiv najvećeg iznenađenja prvog dela šampionata, Rada, pobedom od 2:1. Derbi kola, Crvena zvezda - Vojvodina, počeo je u 18 časova i trenutni rezultat je 0:0.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Samo da vas pozdravim.... migg spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Dec 09, 2010 12:24 am

BEOGRAD - Član generacije Crvene zvezde koja je 1991. godine osvojila titulu prvaka Evrope i sveta Robert Prosinečki najverovatnije će sutra oko 19.30 biti predstavljen kao novi trener tog fudbalskog kluba.

Agencija Beta saznaje da će sednica Upravnog odbora Zvezde, koji bi trebalo da potvrdi odluku o imenovanju Prosinečkog za šefa stručnog štaba crveno-belih, početi u 17 sati, a da će odmah po njenom završetku biti održana i zvanična promocija novo trenera.
Prosinečki, bivši reprezentativac Hrvatske i pomoćnik selektora Slavena Bilića, na klupi Zvezde naslediće Aleksandra Kristića.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Pa srećno bilo ....(Samo se nešto ne sećam koji je to klub Prosinečki uspešno trenirao ? A baš me zanima kako će "delije " kao ultranacionalisti prihvatiti Hrvata za trenera ? )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Dec 09, 2010 12:32 am

Šta su svi mediji navalili,čovek se nije izjasnio.
Nije nikoga trenirao...
Možda dečicu,kao Boban i Šuker.. :hellooo:

Negde sam čitala članak gde se raduju što će doći.Videćemo.. :neznam:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPet Dec 10, 2010 12:31 am

OPET NA MARAKANI
Robi: Želim da Zvezda igra kao Hrvatska


Pred više od stotinu nestrpljivih domaćina uz gromoglasan pljesak u Zvezdinu dvoranu ušao je Robert Prosinečki, zaogrnut navijačkim šalom. U pozadini su se čule Zvezdine pjesme, a kroz žamor se najčešće čula riječ Bari
Sportski direktor Ivan Adžić biranim se riječima obratio Prosinečkom i završio sa: 'Igrao si u našem dresu s ljubavlju, to se ne zaboravlja.' Tada je mikrofon dobila glavna zvijezda:

'Nisam se pripremio, govorit ću iz srca. Emocije mi naviru, vratio sam se u najveći klub. Ambicija mi je uspjeti kao trener kako sam uspio i kao igrač i imam viziju kojom ću osvajati trofeje.'

Naglašeno je da će se odgovarati samo na sportska pitanja. Prvo je bilo vezano uz momčad:

'Nemam još dovoljan uvid, ali prva utakmica je tek 28. veljače i do tada ću sve pohvatati. Još ne znam tko će mi asistirati, ali gledao sam par utakmica i vidim potencijal za velike stvari.'

Trenerski zanat je pekao kroz stožer hrvatske reprezentacije:

'Učio sam kroz rad sa Slavenom i dečkima i Hrvatska je igrala moderan nogomet. Tako vidim i buduću Zvezdu. Želim momčad koja će dominirati, držati loptu, napadati i osvajati trofeje. Velik sam optimist i očekujem sjajne rezultate. Partizan je odličan, ali vjerujem, i to nije fraza, da ih možemo prestići već ove sezone.'

Potvrdio je da više neće raditi u hrvatskoj reprezentaciji, a osvrnuo se i na vibracije iz Hrvatske:

'Oduševljen sam reakcijama, dobio sam podršku od ljudi koji ni sami ne mogu vjerovati da su me podržali. Svi vjeruju u moj uspjeh.'

Tako je započeo drugi mandat Roberta Prosinečkog u klubu koji ne zaboravlja svoje legende. Bacio je kocku, a ishod mnogi čekaju s nestrpljenjem.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPet Dec 10, 2010 12:36 am

UZ PLAĆU OD 20.000 EURA
Prosinečki u Zvezdi sljedeće 2,5 godine
:eee:


Robert Prosinečki definirao je sve detalje nove suradnje s beogradskom Crvenom zvezdom i tijekom večeri će se kao novi trener 'crveno-bijelih' obratiti javnosti koju je prije 20 godina oduševljavao nogometnim umijećem. 'Žuti' će Zvezdu voditi 2,5 godine uz mjesečnu plaću od 20.000 eura
U 13.15 sati Prosinečki je prešao granicu i tada je hrvatski nogomet simbolički izgubio jednog od svojih velikana. Pregovori u Beogradu nisu trajali dugo. Sve se znalo unaprijed, čekao se samo Robertov amen koji je došao u srijedu. Suradnja je dogovorena na 2,5 godine, a Robijeva plaća bit će 20.000 eura mjesečno. Predsjednik Zvezde Vladan Lukić oko 16 sati slavodobitno je sjeo u klupski restoran i bez riječi rekao sve. Smijeh i zadovoljne geste potvrdile su da je posao završen.

'Robert će na stadion doći u 18 sati i obratiti se upravnom odboru, a zatim će uslijediti i presica', rekao je klupski glasnogovornik okupan snijegom.

Preko foruma je najavljivan i dolazak navijača koji će pozdraviti 'velikog žutog', ali službene potvrde nema. Nije bilo ni policije, što znači da su vjetar i snijeg vjerojatno osujetili navijačku dobrodošlicu. Zadovoljni su zato u Zvezdinim fun shopovima.

'Napravili smo lani stare kolekcije i Robijeva sedmica je otišla u kratkom roku. Sad će vjerojatno trebati još', zadovoljno pričaju prodavači.

Iako je tmurno vrijeme pokvarilo ugođaj, u Ulici Bogdana Ljutice vladaju osmijesi. Svjesni su da će ove godine teško ući u ravnopravnu borbu s Partizanom, ali u Prosinečkom zvezdaši vide zalog za brzu ekspanziju i povratak na staze uspjeha. :hellooo:










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Dec 21, 2010 1:32 am

Legende se ne zaboravljaju
I veliki Real podržao Robija: Sretno sa Zvezdom!



Predsjednik Florentino Perez, direktor Jorge Valdano, zajedno sa svim zaposlenicima u klubu od srca Vam čestitaju na izboru za šefa stručnog stožera Crvene zvezde. To je Vaš novi profesionalni početak i put i stojimo Vam na raspolaganju za sve što vam je potrebno u budućnosti', stoji u brzojavu upućen Prosinečkom koji je stigao iz Madrida.
'Dat ću sve svoje emocije da uspijem u Zvezdi!'
U ponedjeljak je na adresu Crvene zvezde stigao brzojav iz Madrida. Čelnici Kraljevskog kluba nisu zaboravili svog nekadašnjeg igrača, Roberta Prosinečkog, te su mu u ime cijelog Reala čestitali i poželjeli sreću s beogradskim klubom.

Delije javno rekle što misle o dovođenju Prosinečkog
"Predsjednik Florentino Perez, direktor Jorge Valdano, zajedno sa svim zaposlenicima u klubu od srca Vam čestitaju na izboru za šefa stručnog stožera Crvene zvezde. To je Vaš novi profesionalni početak i put i stojimo Vam na raspolaganju za sve što vam je potrebno u budućnosti", piše u brzojavu koji je stigao iz Madrida.

Gotovo je: Prosinečki u Zvezdi!
Podsjetimo, bivši hrvatski reprezentativac u Realu je igrao u razdoblju od 1991. do 1994. godine, a Crvenu zvezdu preuzeo je prije desetak dana.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySre Mar 09, 2011 8:01 pm

A što ova Zvezda igra ....posle fenomenalne pobede nad Smederevom (1:0. iz penala ) eto ih na pragu pobede nad strašnom Inđijom (2:1 )

Ma Liga Šampiona vas čeka, Barsa se trese od straha smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySre Mar 16, 2011 10:05 pm



16. mart 2011. 16:51 > 20:48

Partizan golovima Prinsa Tejga u 4. i 49. minutu dobio prvi polufinalni meč Kupa Srbije protiv Crvene zvezde - 2:0 (1:0). Jedan od boljih derbija poslednjih godina.

Otišli su Dijara, Moreira, Kleo... Partizan je doveo novog Zvezdinog "dželata", Prinsa Tejga, koji je pre nekoliko godina nuđen upravo crveno-belima.

Reprezentativac Gane pogodio je mrežu u četvrtom minutu prvog i drugog poluvremena, čime je obesmislio terensku inicijativu Zvezde, koja na ovoj utakmici nije imala igrača koji će krunisati dobru kombinatoriku, naročito u prvom poluvremenu.

Tejgo je kod prvog pogotka imao i sreće, dok je kod drugog pokazao Robertu Prosinečkom zašto "bacanje u vatru" osamnaestogodišnjeg štopera (Uroša Ćosića) predstavlja mač sa dve oštrice.

Mada bi Ćosić igrao u svakom slučaju, hrvatski stručnjak zbog povrede Adija i nedovoljne spremnosti Vilotića objektivno i nije imao drugog izbora za jednu od ključnih pozicija u timu.

Bilo kako bilo, Tejgo je svojim petim i šestim golom na četiri zvanične utakmice potvrdio da je pun pogodak uprave crno-belih. Zahvaljujući njemu će Partizan, 6. aprila na Marakani, završiti veliki deo posla postizanjem još samo jednog gola. U tom slučaju, Zvezdi će biti neophodna četiri...

"Bilo je teško u prvom poluvremenu. Rano smo dali gol, Zvezda je preuzela inicijativu, ali smo se konsolidovali u poluvremenu i zatim postavili stvari na svoje mesto. Zasluženo smo pobedili", ocenio je neposredno posle meča Aleksandar Stanojević.

Trener Partizana ne misli da je finalista već sada poznat.

"I jeste i nije. Ako ne možemo da damo gol na Marakani, onda i ne treba da idemo dalje. Nije još gotovo, ali imaćemo mogućnost da u revanšu igramo na različite načine".

BEOGRAD. STADION: Partizana. GLEDALACA: oko 25.000.

STRELAC: Prins Tejgo u 4. i 49. minutu.

ŽUTI KARTONI: Smiljanić, Tejgo, Babović, Krstajić, Stojković - Koroman, Tošić, Vilotić, Kadu.

PARTIZAN: Stojković - Miljković, Savić, Krstajić, Lazevski - Petrović (od 62' Kamara), Smiljanić, Ilić, Babović - Iliev (od 72' Adija), Tejgo.

CRVENA ZVEZDA: Stamenković - Ninkov, Ćosić, Tošić, Mikić (od 58' Vilotić) - Mijailović, Kadu, Evandro - Jevtić, Koroman (od 83' Kaluđerović) - Borha (od 72' Lazović).

SUDIJA: Milan Karadžić (Beograd)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rekoh -samo da vas pozdravim .... spite CRNO vam se piše,aaaa ? crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySre Mar 16, 2011 10:09 pm

Jedan poraz ne znači da je cela bitka izgubljena....ZVEZDA;ZVEZDA::::










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Mar 26, 2011 8:26 pm


Gasprom preuzima Crvenu zvezdu?
Izvor: Novosti

Beograd -- Ruski Gaspromnjeft po donošenju novog Zakona o sportu planira da preuzme kontrolu nad Crvenom zvezdom, pišu Novosti pozivajući se na Gasprom i Vladu Srbije.
Rusi žele vlasništvo nad crveno-belima (foto: crvenazvezdafk.com)

[You must be registered and logged in to see this image.]

Petrolejski gigant je već generalnim sponzorstvom na pet godina, potpisanim pre godinu dana, nagovestio želje i ambicije.

Rusima naruku ide i novi Statut Crvene zvezde, koji omogućava bilo kom članu kluba, pa i strancu, da bude predsednik i sprovede svoj program upravljanja!

To će se, prema saznanjima tog lista, i dogoditi, možda ne odmah već na izborima za godinu i po dana, samo ako novi Zakon o sportu, koji je još u skupštinskoj proceduri, omogući takav vid preuzimanja kluba.

“OTKAČILI” CSKA
Kolika je snaga Gasproma, videlo se 2005, kada su kupili Sibnjeft za 13 milijardi dolara i kasnije kompaniju nazvali Gaspromnjeft. Tada su raskinuli višemilionski sponzorski ugovor Sibnjefta i CSKA iz Moskve samo zato što su u celosti kupili Zenit iz Sankt Peterburga.

U političkim, privrednim i sportskim krugovima se otvoreno priča da Rusi “kupuju” Zvezdu, a da to nisu prazne priče postoje mnoge naznake - ugovor o saradnji omladinskih škola Zvezde i Zenita; finansijske injekcije u prelaznom roku i svim ostalim “teškim” situacijama; potvrđen preliminarni dogovor sa predsednikom Gasproma Aleksejem Milerom oko kupovine projekta od Portugalaca i izgradnja novog stadiona; poseta premijera Rusije Vladimira Vlademiroviča Putina, velikog Milerovog prijatelja i navijača Zenita, a od srede i počasnog člana Zvezde.

Gaspromnjeft će, prema tim izvorima, odmah sanirati polovinu duga Crvene zvezde od 10 miliona evra, a preostali deo duga prema bankama u Srbiji refinansirati kroz svoju rusku banku Gasprombank.

Funkcionisanje kluba biće na principu Zenita, koga su kupili 2005. i za samo pet godina ulaganjima u trenere (Petržala, Advokat, Spaleti) i igrače popeli ga 2008. na postolje Lige UEFA, osvojili Superkup Evrope, dve titule i Kup u Rusiji.

U Crvenoj zvezdi mudro ćute na ovu temu, generalni sekretar Andrija Kleut je politički odgovorio da "Crvena zvezda radi transparentno i javno i ako budemo imali neke nove vesti o produbljivanju i proširivanju saradnje sa Gaspromnjeftom obavestićemo javnost".

Crvena zvezda je po imenu i trofejima najveći klub kojim bi Rusi iz ovog koncerna upravljali i uz izgradnju modernog stadiona, vrednog više stotina miliona evra, plan je da ga vrate u vrh evropskog fudbala. Preuzimanjem fudbalskog kluba profitiralo bi i Sportsko društvo, jer postoji mogućnost da Gaspromnjeft finansira i jedan deo troškova Zvezdine velike porodice.

E pa srećno , komšije .
Da to nije onaj isti "Gasprom" kome su poklonili , pardon prodali, NIS , (koji su predhodno oteli Vojvodini )u višem državnom interesu -pa sada imamo najskuplji gas i benzin u regionu , i još i najlošijeg kvaliteta ?
Sad "Crvena Zvezda" nije državna svetinja i simbol Srbije koji nije na prodaju ?
Srećno bilo..gde god su Rusi došli , u istoriji se zvalo -okupacija .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 9:33 am

Zvezdani grad.. hmmm.. kad li ce Partizan imati ovako nesto?! 55555 spite crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 9:54 am

Lily ::
Zvezdani grad.. hmmm.. kad li ce Partizan imati ovako nesto?! 55555 spite crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966

[You must be registered and logged in to see this image.]


Popričekaćete i vi na ovaj Stonhedž....a može i da presedne ,,, :spite
Nama dosta šta ima...Kol*ko da imamo gde staviti pehare -recimo ovogodišnje prvenstvo i kup spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 10:21 am

Danubius ::

Popričekaćete i vi na ovaj Stonhedž....a može i da presedne ,,, :spite
Nama dosta šta ima...Kol*ko da imamo gde staviti pehare -recimo ovogodišnje prvenstvo i kup spite

smehsmeh smehsmeh smehsmeh
.. pehari.. tek sada ih skupljate, a?! :rlol: :rlol: :rlol:
Et' mi da bi smestili sve nase pehare moramo da pravimo Stonhendz! :zlz:
.. dok ga neizgradimo nemamo gde sa njima! coni :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 10:59 am

Lily ::
Danubius ::

Popričekaćete i vi na ovaj Stonhedž....a može i da presedne ,,, :spite
Nama dosta šta ima...Kol*ko da imamo gde staviti pehare -recimo ovogodišnje prvenstvo i kup spite

smehsmeh smehsmeh smehsmeh
.. pehari.. tek sada ih skupljate, a?! :rlol: :rlol: :rlol:
Et' mi da bi smestili sve nase pehare moramo da pravimo Stonhendz! :zlz:
.. dok ga neizgradimo nemamo gde sa njima! coni :zlz:

Nešto vam je "Bari "već korodirao ,aaaa ? No valjate vi nama....mi lepo uzmemo igrače koji vama nisu "dovoljno dobri " pa od njih napravimo asove .Da nabrajam koje ? Svi oni sada igraju u timovima koji igraju Ligu šampiona , naravno , pošto su se izgradili u Partizanu .

Ali što jeste ,jeste .....pokazaste vi juče FK "Borči" ko je bivši evropski šampion , nego šta...4:1 No toliko ste dobro igrali da je Prosinečki skakao svaki čas sa klupe ....od "radosti" spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 11:21 am

Odmaramo, odmaramo.. i zasluzili smo posle tolikih pobeda! coni slamka
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Mar 27, 2011 11:25 am

Lily ::
Odmaramo, odmaramo.. i zasluzili smo posle tolikih pobeda! coni slamka
Jeste , jeste....zahvalite nama , kad smo vas pre koji dan izbacili iz Kupa (2:0) pa vi sad odmarate....a mi odosmo po pehar . crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 111827










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 04, 2011 2:46 pm


FK "CRVENA ZVEZDA" PRED SUDOM ZBOG DUDIĆA

Ponedeljak, 4. April, 2011.| Autor: Agencija TANJUG

BEOGRAD - Pred Višim sudom u Beogradu u utorak bi trebalo da počne suđenje po tužbi fudbalera Ivana Dudića, koju je podneo protiv svog nekadašnjeg kluba "Crvene zvezde", tvrdeći da je klub protivpravno prisvojio 500.000 nemačkih maraka koje je trebalo da pripadnu njemu od transfera u portugalsku "Benfiku".

U utorak je planirano održavanje pripremnog ročišta po Dudićevoj tužbi, posle čega će sud odlučiti o održavanju glavnog pretresa. Dudić tvrdi da je trebalo da dobije dva miliona nemačkih maraka za prelazak iz "Crvene zvezde" u "Benfiku" ali da je "ostao kratak" za pola miliona nemačkih maraka.

Fudbaler je od suda zatražio i da mu odobri status oštećenog u procesu protiv trojice čelnika "Zvezde" - Dragana Džajića, Vladimira Cvetkovića, Miloša Marinkovića i fudbalskog menadžera Ranka Stojića, koji je u ime beogradskog kluba zaključio ugovor o njegovom transferu sa Portugalcima.

Zbog zloupotrebe službenog položaja i protivpravnog prisvajanja dela sredstava od Dudićevog transfera optuženi su Džajić i Stojić.

Optužnica tereti Džajića, koji je tada bio predsednik kluba, i Stojića, kao ovlašćenog FIFA menadžera i vlasnika preduzeća "Pro ejdžensi", da su oštetili klub za pet miliona nemačkih maraka prilikom prelaska Dudića u portugalsku Benfiku.

Izgleda da su bivši fudbaleri rešili da progovore ...biće da ih je "Insajder" , poneko hapšenje mafijaša i "slučaj Ceca " malo ohrabrio . Biće toga još.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySre Apr 06, 2011 7:01 pm

Mali pozdrav za Zvezdaše ....izbacismo vas iz Kupa .

Jeste da ste ugurali jedan gol....u 72 minutu, nek vam bude ....

Dakle....finale Kupa Srbije Partizan :Vojvodina ....a vi gledajte na TV kako se igra fudbal . Da naučite nešto . crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2011 12:48 am

"Iz jedne šanse su dali gol......................"

Na kojoj utakmici je bio Aleksandar Stanojevic???
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2011 12:59 am

Danubius ::
Mali pozdrav za Zvezdaše ....izbacismo vas iz Kupa .

Jeste da ste ugurali jedan gol....u 72 minutu, nek vam bude ....

Dakle....finale Kupa Srbije Partizan :Vojvodina ....a vi gledajte na TV kako se igra fudbal . Da naučite nešto . crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966

Samo se naslađuj... booored










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2011 11:11 am

Dadosmo ga!!! Pa barem jedan.. neki ni to nisu uspeli.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 07, 2011 4:15 pm

Kijara-brm ::


Samo se naslađuj... booored

Lily ::
Dadosmo ga!!! Pa barem jedan.. neki ni to nisu uspeli.. :eee:

Ne nasladjujem se....samo sam konstatovao
:eee:

Dadoste , dadoste....a dobro ste se i pripremili ...prebili prvo naše "crnce " ,a onda gadjali našeg golmana raketama I kruna svega -na razglasu se puštao "Janjičar" (pesma ?) To samo pokazuje kakav je Zvezda klub (jer to ne može bez znanja "uprave" ) No džabe vam propagandno -psihološki rat i mafijaške metode ...

Da dodam i ovu sitnicu spite


Košarkaši Partizana razbili Zvezdu

BEOGRAD - Košarkaši Partizana savladali su u Beogradu gradskog rivala Crvenu zvezdu sa 118:77 (27:21, 35:10, 37:28, 19:18), u utakmici petog kola Superlige Srbije i zabeležili najubedljiviju pobedu u istoriji duela protiv "večitog" rivala.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Partizanu je to četvrta pobeda posle pet kola nacionalnog šampionata, dok je Zvezda zabeležila treći poraz. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Džejms Gist i Kurtis Džerels sa po 17 poena. Raško Katić ubacio je 16, a Jan Veseli dodao je na to još 13 poena.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Apr 16, 2011 12:42 pm

Sport
NEĆEMO HRVATA!


„Delije“ o eventualnom dolasku Kramarića na „Marakanu“
NEĆEMO HRVATA!
Petak - 15.04.2011
Poslednjih dana na „Marakani“ je aktuelna priča da bi Crvena zvezda problem u napadu mogla da reši dovođenjem mladog Hrvata Andreja Kramarića (19).

I dok trener tima iz Ljutice Bogdana Robert Prosinečki ne krije da bi u svojoj ekipi voleo da ima centarfora zagrebačkog Dinama, „delije“ nisu baš oduševljene ovom idejom.
- Može da dođe ako će da igra za džabe! Onda znači da voli Zvezdu kao i mi, da mu je crveno-bela boja u srcu. Međutim, da plaćamo Hrvata, bilo bi previše - kaže za „Alo!“ jedan od vođa navijača sa severne tribine.


„Delije“ kažu da eventualni dolazak nekog Hrvata u Crvenu zvezdu ne može da se poredi sa angažovanjem Prosinečkog.

On nije Hrvat. Jedan je Robert Prosinečki, svi drugi su Hrvati'', rekli su na pitanje da li im smeta što klub preuzima Hrvat.

Toliko o tome kakvi ste.....licemerni crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 98966










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sub Apr 16, 2011 1:24 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Apr 16, 2011 1:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 21, 2011 6:46 pm

CRVENA ZVEZDA bez podrške navijača na derbiju

Delije su ostale dosledne svoje najave da će bojkotovati derbi koji se igra na Veliku subotu, što potvrđuje i to da je ulica Ljutice Bogdana od Autokomande do pomoćnog stadiona Crvene zvezde izlepljena natpisima “Bojkot derbija” i “Bez fudbala na Veliku subotu - Delije Sever”


[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto ko vama vodi klub -crkva i navijači ????
Znači li to da običan čovek -koji recimo,nije vernik -ne može da bude navijač ??? Ili , ako dodje na derbi -onda je izdajnik vere i naroda ???
Jadno, jadno....ako ovakvi treba da nam komanduju i uče redu ...
Usput,,,nigde u Bibliji ne piše da je Velika Subota dan nacionalne žalosti ?
Jeste da toga dana nema bogosluženja i ne zvone zvona -ali kakve veze to ima sa fudbalom ? Bog će se naljutiti ako se neko bude radovao pobedi svoga tima ????
Raspored utakmica je predvidjen kalendarom takmičenja , koji se pravi početkom godine -kako da to niko nije primetio do sada-nego BAŠ SADA , na koji dan pada ?
Usput.....ceo svet igra na taj dan (možete proveriti, ja jesam ) dakle i katoličke i pravoslavne zemlje (jer pada na isti dan ) i niko ne pravi nikakvo pitanje oko toga.
Ali ovde se pravi...zna se i KO i ZAŠTO .
Ne bi me začudilo da "dežurni branioci pravoslavlja" bezbolkama "brane" ulaz na stadione -ne bi im bila prva takva "akcija" , imaju iskustva .
Zato im neće smetati veliki hriščanski praznik -staviće "fantomke" .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyČet Apr 21, 2011 7:45 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptySub Apr 23, 2011 8:36 pm

Crvena zvezda : Partizan 0 :1

Princ Tejgo vam ga (opet ) zavukao . 62 minut spite

[You must be registered and logged in to see this image.]

Niste se dobro pripremili....ovoga puta ga niste prebili u kafiću pre utakmice slamka

Svaka čast za 20 000 "grobara" koji su bodrili svoj tim na najsportskiji način .












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Apr 24, 2011 11:38 pm



kad vidim ovu nekulturnu nalozeenu bagru drago mi je sto navijam za Zvezdu...a ovi grobarcici imaju zestoke komplekse od zvezde pa ne znaju ni svoju navijacku pesmu da sastave a da zvezde nema u njoj ....
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyNed Apr 24, 2011 11:43 pm

Malo nas ,al nas ima...
Bravo Boki-jedan više:))))))))))))))))))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 2:41 pm

bokki78 ::


kad vidim ovu nekulturnu nalozeenu bagru drago mi je sto navijam za Zvezdu...a ovi grobarcici imaju zestoke komplekse od zvezde pa ne znaju ni svoju navijacku pesmu da sastave a da zvezde nema u njoj ....
Jel ?
Pa vaše su zaista čista poezija ....


Volim samo stadion, alkohol i zene,
nista drugo u zivotu ne privlaci mene
Ja sam iz Beograda ludak kakvog nema
Ja sam Zvezdin DELIJA i jak sam kao stena
--------------------------

Svaki pravi Srbin to je Delija
i za svoju Zvezdu do smrti navija
On je uvek voljan da zapeva, da popije, da razbije, jer delija je huligan
-----------------

Volim Zvezdu, nisam kriv, nisam kriv
jebacemo svaki tim, svaki tim
a kad dodje i taj dan i taj dan
jebacemo Partizan, Partizan
-------------------------

Mu, mu, mu
av, av, av
ceo jug sad navija i slusaju vodju,
majmuna Samija
kenguri, medvedi, tapiri i dabrovi
u zooloskom vrtu svi su grobari
-----------------------

Pune tribine divljih huligana,
pijane bande i trulih narkomana
publika to je sa severnog kopa
za nju je cula citava Evropa

Ja nemam skole niti drage svoje,
ali za Zvezdom kuca srce moje
ovo je pesma propaloga djaka
koji bodri evropskog prvaka

Tuzno je biti navijac Partizana
jer sredom sedi kraj malog ekrana
i gleda Zvezdu svetskog sampiona
kako ide pravo do Londona

Lepo je biti uz tebe, partizane
jer ti igras pored "Marakane"
komsije tvoje prvaci su sveta
uvek si drugi i to ti ne smeta
-------

Itd,itd.....nisam birao , ima i mnogggooo gorih.....recimo ova :

I opet tata kupio kozu s' plavim ocima
krive noge ima i mrda usima
i ako vam se ne svidja ova pesma nasa
mi cemo je pevati i opet, opet (ponavlja se)

O čemu se pa ovde radi, leba vam ????

Da ne bude zabune....ukucajte u Google "zvezdine navijačke pesme " pa čitajte te bisere.........
A tačno...imamo komplekse od "Zvezde" ....
Zato ih redovno RAZBIJAMO -na terenu (u svim sportovima )











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 2:52 pm

Al se nakačio na Zvezdu,Cecu..

Možda zato što živi prek puta... migg










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 10:45 pm

Jel ?
Pa vaše su zaista čista poezija ....



Hahaha ma salio sam se.O nasem fudbalu i fudbalerima nemam vise nikakvo misljenje,jedino taj derbi ako ispratim....jer posle utakmica ostalih evropskih liga ove nase su za plakanje.A inace sta da ocekujes od navijackih pesama kad ih smisljaju sve same pesnicke duse sa zavrsenom osnovnom skolom jbg...a tek o iskompleksiranim igracima nemam reci..
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 10:48 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 54
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 10:51 pm

Para vrti gde burgija neće! Toliko o fudbalu! spite
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 11:02 pm

bokki78 ::


Hahaha ma salio sam se.O nasem fudbalu i fudbalerima nemam vise nikakvo misljenje,jedino taj derbi ako ispratim....jer posle utakmica ostalih evropskih liga ove nase su za plakanje.A inace sta da ocekujes od navijackih pesama kad ih smisljaju sve same pesnicke duse sa zavrsenom osnovnom skolom jbg...a tek o iskompleksiranim igracima nemam reci..
Ma i ja se zezam ...Ja sam ti zagriženi grobar jer mi je verovatno neko rekao kad sam imao 5 godina da tako treba , a "prošlo me " već kada sam završio osnovnu . Mislim ono da vitlam zastavom i urlam na utakmici .
Čak mislim da je moju odanost crno belima najviše razvio moj nastavnik matematike u osnovnoj , koga nisam mogao smisliti, ni matematiku , ni njega .
Lik je bio Zvezdaš do ludila (ne u pozitivnom smislu )
Meni nije problem da navijam za Zvezdu svaki put kada igra negde u Evropi ....naši su naši.
Sad smo "mi " bolji....i onda malo da "pecnem"
No Zvezda i Partizan zajedno nemaju šta da traže u Evropi ,a što se mafijaša u klubu tiče....isti smo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 54
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 11:06 pm

Ja navijam za VOJVODINU,i ponosim se time!
Nazad na vrh Ići dole
bokki78

bokki78


Godina : 45
Location : Singidunum
Datum upisa : 27.03.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 11:10 pm

Helena Trojanska ::
Ja navijam za VOJVODINU,i ponosim se time!

Voša je zakon...ja je volim ybog Nataše Bekvalac smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante
avatar


Godina : 54
Location : Novi Sad
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 11:19 pm

A ja zbog :rlol: ...Buturovića!!! povraćka
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyPon Apr 25, 2011 11:22 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Apr 26, 2011 7:49 am

Helena Trojanska ::
A ja zbog :rlol: ...Buturovića!!! povraćka
Kad sam ja "znao "tog lika -zvao se Bata Pežo.
Sad je neki Kan-Kan? Muljator je bio i onda , doduše .

Apropo navijačkih pesama ....pa ja nisam ni poslušao onaj video -spot ? Krajnja svinjarija . To mogu da rade navijači , jer ionako polovina ima pola mozga , ali nikako igrači, najmanje trener , a nikako i ni u ludilu tako nesto ne sme da stoji na zvaničnom sajtu kluba .

Trebaju biti kažnjeni i to debelo , svi redom .
Izvinjavam se svim zvezdašima -ovo jeste govor mržnje i ništa drugo , i ako su "moji" , ispali su teška go..a.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Apr 26, 2011 9:08 am

Evo idan-danas moju Zvezdu volim i za njene se pobede molim. Uz zelju da nam nasa Zvezda titulu donese: Srecan Uskrs i Hristos Voskrese!

Ovo je cestitka koju sam dobila za Uskrs, odusevila me! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Apr 26, 2011 10:41 am

Lily ::
Evo idan-danas moju Zvezdu volim i za njene se pobede molim. Uz zelju da nam nasa Zvezda titulu donese: Srecan Uskrs i Hristos Voskrese!

Ovo je cestitka koju sam dobila za Uskrs, odusevila me! :eee:

Titula vam visi na štapu ,
na nju Partizan stavio šapu .

Bolje da si navijač Partizana ,
srećan Uskrs želim i Vama

sms za tebe sa zakašnjenjem spite










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Apr 26, 2011 2:43 pm

:girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 EmptyUto Apr 26, 2011 10:07 pm

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   crvena - FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» In memoriam-poznati (EX) Jugosloveni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: