DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....

Ići dole 
+14
Astra
Kijara-brm
Lakota
Šmizla
ZoxZoja
brdjanin
bosankaa
AstrinaKomsinica
Hestija
dusicaa
ZezaM
Lily
Bokssha
emic22
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
emic22

avatar


Datum upisa : 16.07.2009

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Jul 16, 2009 11:15 am

First topic message reminder :

Najavite buduce zurke, ili komentarisite one na kojima ste bili na http://www.party.rs. Ako nas izvestavate ucestvovacete u nagradnoj igri. Kontaktirajte nas: info@party.rs

Ne znate gde cete veceras? Ne znate sta ce se dogoditi mozda jos veceras? A planovi za sledeci vikend? Posetite nas: http://www.party.rs. Sajt vas vodi na zurke u celoj zemlji.

Vodi nas na zurke! Kazi nam koja je najbolja, i prenesi ako saznas nesto o ne?emu dobrom sto se sprema a da mi ne znamo. Osvoji i nagradu. http://www.party.rs. Kontaktiraj nas: info@party.rs
Party.rs
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Okt 14, 2014 10:32 pm

Kijara-brm ::
bosankaa ::
Dugmice sam propustila, ali za Zeljka i Miligrama, nadam se, da cu se bolje organizovati wsmile
Na *Željku* sam bila.Znači bilo je super..  top88
Ume čovek,pa to ti je..:)

Bila i ja, ne na njemu, vec na njegovom koncertu tongue i jeste bilo dobro i steta ne ponoviti, a kako cujem i Miligram naprave atmosferu ono bas, bas!
Uostalom, kad su koncerti i izlasci u pitanju, ne biram mnogo.Daj mi samo dobro druzenje, zabavu, ludovanje ...cisto da napunim baterije i opet sam
k´o nova lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Okt 14, 2014 10:49 pm

Ijaooooo boske i ja na koncertu..  smehsmeh
A na njemu ne bi bila.Nizak je bre..
Ali zato  je  bilo ludilo od koncerta . :D
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Okt 21, 2014 12:03 am

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 25jfrxs

Vi kako hocete,da sam ja tamo,ne bih propustila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Okt 21, 2014 12:08 am

Čitala sam knjigu -Mi dijeca s kolodvora ZOO.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Okt 26, 2014 2:30 pm

bosankaa ::
Dugmice sam propustila, ali za Zeljka i Miligrama, nadam se, da cu se bolje organizovati wsmile

I bila naravno!
Sve je bilo savrseno!Provod fantastican.
Nisam ovako nesto ocekivala od Miligrama...odusevili su me!
Steta je propustiti ovakve koncerte, ali bas! wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Nov 14, 2014 3:20 pm

ZA LjUBITELjE REJVA: Suregon u Beogradu
Novosti online | 14. novembar 2014.
Britanac Antoni Čild, poznatiji kao Suregon, večeras gostuje u beogradskom klubu gde će prirediti nezaboravnu rejv žurku
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Surgeon_620x0

DJ Suregon


U saradnji sa Filipom Xavijem, tehno producentom i didžejem iz Beograda koji je dobro poznat ljubiteljima tehno zvuka u Srbiji i šire, klub Drug§tore organizuje veliki rejv ovog vikenda.

Antoni Čild, poznatiji kao Suregon u petak veče pobrinuće se za fenomenalan rejv provod po čemu je širom Evrope poznat.

Surgeon je vodeća figura tehno scene u Velikoj Britaniji od 1994. godine. U svom nastupu, Surgeon briše liniju između DJ seta i lajva. Miljenik je najnovijih tehnologija koje su sastavni deo njegovih eksperimenata.

Karte za ovaj događaj se mogu kupiti i na ulazu kluba po ceni od 700 dinara pre ponoći i 900 dinara posle ponoći.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Jan 19, 2015 12:31 pm

Marko Brecelj na turneji “Ravnici mog uspeha”

Blic | 17. 01. 2015. - 18:57h | Foto: Privatna arhiva |
Kantautor i društveni aktivist Marko Brecelj pošao je na turneju “Ravnici mog uspeha” kojom obeležava 41 godinu od proboja na Omladinskom festivalu u Subotici sa pesmom “Duša in jaz”. U okviru “prijateljske ofanzive”, Brecelj je juče posetio Osijek, večeras je u Novom Sadu, a do 24. januara nastupiće u još pet gradova Vojvodine i Beogradu.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 562099_marko-brecelj-foto-privatna-arhiva_ff


Marko Brecelj će turnejom obeležiti 41 godinu proboja na festivalu u Subotici
- Pre svega želim sresti ljude i videti gradove kulturnog prostora kome pripadam, te pokazati svoju kantautorsku i performersku formu. Jurišamo u dvojcu sa dva kormilara, uz saboračku podršku svoje supruge Arijane sa kojom dvadeset i petu godinu pišamo protiv vetra u samoniklom kulturnom centru Kopra “Capodistrie”. Dolazimo iz multietničke Istre koju si svojataju tri države. Opet posećujemo mnogonarodnu ravnicu u kojoj sam doživeo prvi veliki uspeh. Ne obuzima me nostalgija za mladošću nego se veselim poseti domovini. Jer Šengenska granica znači mi samo neprirodnu prepreku, a EU prostrani je kavez u kom robujemo onima koji poseduju - naveo je Brecelj pred turneju u svojoj “Obznani iz kaveza”.


Nekadašnji frontmen sastava “Buldožer” će u nedelju nastupiti u somborskoj “Kafani” i u tom gradu će se, kako je najavio, setiti dokumentariste Slavena Kranjca, a u utorak, 20. januara u Beogradu u “Novom bioskopu Zvezda”.

Brecelj će pre nastupa u “Zvezdi” razgovarati sa aktivistima o smislu njegove posete i zauzimanja bioskopa, a potom će predstaviti aktivističke i umetničke organizacije u kojima učestvuje.

“Breceljev utorak”, kako su celodnevni program nazvali u “Zvezdi”, biće zaokružen projekcijama dokumentarnih filmova o Brecelju koje će on komentarisati i koncertom od 20 sati.



Brecelj će dan kasnije nastupiti u pozorištu “Toša Jovanović” u Zrenjaninu, potom u Domu omladine u Pančevu (22. januar). Nakon posete Kikindi, turneju će završiti 24. januara u Subotici, gradu u kom je sve počelo, u Pozorištu “Kostolanji Deže”.

Realizaciju turneje pomogli su Sekretarijat za kulturu i javno informisanje Vojvodine i Ministarstvo za kulturu Republike Slovenije.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Feb 05, 2015 9:03 pm

2015. je godina kulture Austrije - Srbije.
Bice vrlo zanimljivih kulturnih desavanja (iz Srbije) u Becu, a isto tako, Austrijanci ce se predstaviti u Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Feb 05, 2015 11:33 pm

Samoborski fašnik-14.02.2015..The Frajle :)
Zagreb-08.03.2015.-Zdravko Čolić

Ove godine ima svega:)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Feb 09, 2015 9:39 am

Bijeljina 10.02.2015. ponovno okupljanje "Talking Heads," na glavnom stadionu. U slučaju magle i snega, okupljanje se odlaže do 28.02.2015. Ako i onda bude magle i snega (prodaje se na svakom ćošku), okupljanja će biti tek za "Beerfest".

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Feb 09, 2015 11:53 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 10960274_10200395363363525_3574067075352295385_o




Danubius ići ! :948208144: like










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Jul 16, 2015 9:04 pm

Tradicionalna Gitarijada u Zaječaru ,pod uslovima -da se ne poveruje ? 
Sve za DŽ -nema ulaznica ,smeštaj (kamp) se ne plaća ,organizator obezbeđuje i jedan besplatan obrok . 

Gitarijada će ove godine biti održana od 29. jula do 1. avgusta, a na ovogodišnjem festivalu će nastupiti: Džiboni i Vlatko Stefanovski, Darko Rundek Cargo trio, Nikola Vranjković, Van Gog, Dubioza kolektiv, Guano Apes, Kerber, Laibah, Galija, Therapy, Generacija 5, Električni orgazam, Dok 7 i mnogi drugi. 

Osim koncerata na Rock stageu, u vreme trajanja Gitarijade biće priredjeno još nekoliko desetina koncerata, promocija knjiga, tribina, premijera filmova, izložbi, raznih kulturnih programa, a sve u slavu rokenrola.
Sastavni deo 49. Gitarijade je i 19. Moto skup, na čijoj će bini, u dva dana, biti održano više od 10 koncerata.










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Jul 31, 2015 10:12 am

Najavismo "Gitarijadu Zaječar" ,ali je (bar meni ) ovo promaklo . 
Dame i gospodo ,metal bend iz Beograda "Jenner " 
Anđelina Mitić – vokal, Aleksandra Stamenković – gitara, Mina Petrović - bas gitara i Marija Stamenković - bubnjevi .

Ne znam kako sviraju ,ali ,da li je to i bitno -kad ovako izgledaju ?  :vrućina:


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711051KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711049KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711053










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2015 7:32 pm

U četvrtak, 17. septembra, u amfiteatru apatinskog Gradskog parka, održaće se METAL NIGHT.
Nastupiće francuski bend WHEN REASONS COLLAPSE (death core) koji je na evropskoj turneji povodom promocije svog novog albuma, VOID INN (dark rock) iz Beograda i LP o HS (brutal death metal) iz Sombora.
Početak je zakazan za 21,00 sat. U slučaju nepovoljnih vremenskih uslova, svirka će se održati u klubu “BERMUDSKI TROUGAO”.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Metal-Night-e1441177314513-660x330
Ali,,,ja neću tamo ! 
Jer istoga dana je Tanja Jovićević & Blues Band u Apatinskom Studiju 54 .  uzuz9
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 11036692_1426983327630006_5538485505717765397_o










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2015 9:44 pm

Admiral Dome. ..  

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 2afdbw8
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 9jzjps

Brena  14. Novembra...k'o "onomad"  ...

Eto. ..isla bih ja. ..ako mi se mogne  wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySub Sep 26, 2015 11:58 pm

Samo da prijavim da mi se moze. ..bar Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu wsmile wsmile wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:02 am

bosankaa ::
Samo da prijavim da mi se moze. ..bar  Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu  wsmile wsmile wsmile
..u novom kaputiću i šeširiću  lady :rlol:










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:07 am

Danubius ::
bosankaa ::
Samo da prijavim da mi se moze. ..bar  Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu  wsmile wsmile wsmile
..u novom kaputiću i šeširiću  lady :rlol:


Hocu i ja :D










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:10 am

sonia ::
Hocu i ja :D
Hoću i ja na Severinu ,ko vi na Željka -pa je sad neki tamo mali Keba "na njoj"  :rlol:










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:15 am

Danubius ::
sonia ::
Hocu i ja :D
Hoću i ja na Severinu ,ko vi na Željka -pa je sad neki tamo mali Keba "na njoj"  :rlol:

Hhahahaha, lele :))) 

Ja cu onda na Halida, ima dobre pesme, a i glavonja je ;)










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:21 am

Vas dvoje ste pookli bre!   smehsmeh

Sonia kad se sretnes sa sefom, moliiiim te. ..da mu das jednu onako ...roditeljsku ...u moje ime.  lady












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:26 am

Vaspitnu? :D

A, ne, sef je ko Stari Vujadin ;)  

Zato cu mu kupiti kartu za koncert Miroslava Ilica, veca mu kazna ne treba , hahhahaha










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:30 am

za 10 godina foruma,gazdi skupimo svi za koncert Cece.....a kad smo kod Halida....jel Beslic...poznah ga po glavi...i ja bih ga mogla slusati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:32 am

Astra ::
za 10 godina foruma,gazdi skupimo svi za koncert Cece.....a kad smo kod Halida....jel Beslic...poznah ga po glavi...i ja bih ga mogla slusati.

Hhahahha, ahahhahaha, taj je...ebat ga u glavu :)










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:36 am

bosankaa ::


Sonia kad se sretnes sa sefom, moliiiim te. ..da mu daš jednu onako ...


sonia ::
Vaspitnu? :D

A, ne, sef je ko Stari Vujadin ;)  

Sonjče ,rekla Boske da mi "daš" ,jes* čula ? 
Mudro zbori mlada Bosanka ,mudro .  smehsmeh


A ja ni pod mukama ,kad mi Turci budu zabijali eksere pod nokte ,neću priznati .  smehsmeh
Zbog "Hasan seckati" . bezzz










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 27, 2015 6:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 4:01 pm

Dok ne sruše Savamalu zbog Beograda na vodi svake večeri je svojevrstan izbor za miss uz ostale kulturne i subkulturne događaje


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 12049262_1180454951981124_8781798541897172971_n










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Okt 02, 2015 4:13 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Muykvd  
Da. ..ja spremna za Zeljkov i Jelenin koncert. ..

A ne mogu da ne pomislim da bih radije  na drugu stranu. .. Riblja Corba, Kerber i Smak. ..
Sledeci vikend i  Dubioza kolektiv. ..  
Kad bi se kako moglo sve ispratiti, valjalo bi. ..











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Okt 12, 2015 2:21 pm

Novosađani i Beograđani nemojte da propustite ovo. Mi ostali ćemo morati da sačekamo TV premijeru.

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 C0d8b59a4fa0c78c49b95795

Preporučujem i Blog za radoznale

VOJNICKA NASELJA U VOJVODINI link










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Okt 15, 2015 9:45 pm

Ovaj levi je šofer u mojoj firmi ,vozi sanitetsko vozilo . 
Retko pažljiv i pristojan sa pacijentima ,a vid* ga ovde,siledžija  ?  smehsmeh

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 12091228_865921816840194_3174978725210447933_o










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Okt 19, 2015 9:07 pm

U subotu 24. oktobra počinje niz svirki za ljubitelje Šobićeve muzike u raznim gradovima, mahom u Vojvodini. Svirke će se održavati vikendom i na našoj stranici 


https://www.facebook.com/miladin.sobic?fref=nf





 ćete moći da saznate sve što vas zanima u vezi toga. Takođe oni koji su propustili priliku, moći će da kupe svoj primjerak CD-a. Prva svirka u 24. u sali u Bačkom Dobrom Polju u 19h. Dobrodošli !


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 10548180_10152334748172924_2668336634603122590_o










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Nov 18, 2015 7:37 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 12193838_1013265052028379_8629172405291511340_n

Pošto nešto ne znam ko su ovi (a nije mi se ni dopao opis onoga što sviraju -folk /punk?) 
pogledam ja malo na You tube njihove snimke .
Elem ..."Pizda materina" , "Kurvo prokleta" ,"Samo pijan mogu" i slično ,biće da ću propustiti ovaj "spektakl" . Poslušajte : 

https://www.youtube.com/watch?v=hyj4mtJJL04&feature=youtu.be










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Dec 02, 2015 9:44 pm

Sa, 12.12.15, 21:00 UhrPlanet.tt Bank Austria Halle Gasometer

Hari Mata Hari i Željko Samardžić  wsmile wsmile wsmile











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyNed Feb 21, 2016 8:31 pm

U ponedeljak 22. februara 2016. godine, u kulturnom centru “Banski dvor” sa početkom u 20 h, održaće se humanitarni koncert za našu poznatu kantautorku Jadranku Stojaković. Inicijator koncerta je jedan od najpopularnijih muzičara sa ovih prostora Željko Joksimović koji je Jadranku obišao uoči koncerta u BL.
“Želeo sam da joj pomognemo, da se podsetimo njenih divnih pesama i da prikupimo novac neophodan za njeno lecenje. Jadrankin doprinos našoj muzici je nemerljiv i koliko god da uradimo malo je u odnosu na to koliko je ona nama dala. Hvala svim kolegama koje su se odazvale i koje će doći na koncert i naravno hvala publici koju očekujemo u velikom broju“, rekao je Joksimović.

Učesnici humanitarnog koncerta za pomoć Jadranki Stojaković su Haris Džinović, Jelena Tomašević, Romana, Iva Ćurić, Marko Bošnjak, Maja Tatić i Zdenka Kovačiček.





KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Nvsf2s




Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Feb 23, 2016 10:15 pm

I bi koncert, pjevali su mnogi - poznati i manje poznati. Jadranka nije prisustvovala jer joj to zdravstveno stanje nije dozvolilo. Tužno je kroz šta ta žena prolazi.

http://www.novosti.rs/vesti/scena.147.html:592381-Svi-pevali-za-Jadranku
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Maj 04, 2016 8:24 pm

Leleeeeeee......tu se treba biti ! 
----

Više od 40 koncerata će biti održano na Festivalu manifestacija i destinacija “Beogradski Manifest“ od 27. do 29. maja na Kalemegdanu.
Muzički program će biti veoma raznovrstan tokom celog dana i održavaće se na dve bine, a svako veče posetioce očekuju koncerti renomiranih grupa najrazličitijih muzičkih pravaca.

Program:

27. Maj

Bina Culture Shock

Bunt Rok Festival FINALIST .............................13:00 - 19:00
Velar , Degeneza , Empathy SoulProject , White City Massive
Larska , microwave , Irvas , Aeleback , Sprž )
Kora ....................................................................19:15 - 19:45
Viva Vox ..............................................................20:00 - 21:00
Neverne Bebe ......................................................21:40 - 23:00
Bvana Iz Lagune & Neznani Ludaci .................... 23:15 - 0:00

Bina Tradicional

Kulturno-umetnička društva opština učesnika ....... 10:00 - 18:00
Garavi Sokak ..........................................................19:00 - 20:30
Grupa NIT ...............................................................21:00 - 22:45

28. Maj

Bina Culture Shock

Bunt Rok Festival u brobi za finale .........................13:00 - 18: 20 
( Tri kapljice , Svemirci , 11 Minuta , dreambirds , Doručak na Travi , Fanki Stanje Uma / Funky State Of Mind , Kim Tamara
In Absentias , Phobos , The Socks ,The Slack , ZIGOT ,REAL DANGER ) 
Dingospo Dali .........................................................18:00 - 18:35
Hurleur (Negotin).....................................................18:40 - 19:20 
The Frajle ...............................................................19:30 - 20:50
Atomsko Skloniste ..................................................21:15 - 22:45
E-PLAY ................................................................... 23:00 - 0:00

Bina Tradicional

Kulturno-umetnička društva opština učesnika........10:00 - 18:00
Danijela Veselinovic Fun Page ..............................19:00 - 20:30
Kall ......................................................................... 21:00 - 22:30

29. Maj

Bina Culture Shock

Bunt Rok Festival prošlogodišnji finalisti .............. 13:00 - 19:00
( S.K.A. , RNDM , Rok U Ponoc Official , No@no , Treća Smena, Revolt X, Slonz)
Vrane ....................................................................19:15 - 19:45
The Texas Flood ................................................... 20:00 - 21:15
Kerber ....................................................................21:30 - 22:45
Sajsi MC .................................................................23:00 - 0:00

Bina Tradicional

Kulturno-umetnička društva opština učesnika ....... 10:00 - 18:00
Balkanika.................................................................19:00 - 20:30
Crne mambe ..........................................................21:00 -22:30










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Maj 11, 2016 6:39 pm

Lele sefe, bilo bi dobro. .. ako nista drugo, ono. ..Neverne Bebe ...

A u petak u Becu. ..

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 24676h3

Pa onda pocetkom juna. ..

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 2s6ltvo











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySub Maj 21, 2016 5:18 pm

Večeras je Noć muzeja. Ne propustiti.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySub Maj 21, 2016 7:40 pm

ZoxZoja ::
Večeras je Noć muzeja. Ne propustiti.
Noć Muzeja biće održana na preko 250 lokacija .

U mom gradu -šipak . 
Iako se održavala poslednjih 5 godina ,izgleda da nema ko ,i nema kada -suviše su zauzeti formiranjem opštinskih vlasti u ponedeljek.










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySub Maj 21, 2016 8:54 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Večeras je Noć muzeja. Ne propustiti.
Noć Muzeja biće održana na preko 250 lokacija .

U mom gradu -šipak . 
Iako se održavala poslednjih 5 godina ,izgleda da nema ko ,i nema kada -suviše su zauzeti formiranjem opštinskih vlasti u ponedeljek.

Na žalost nisam ni ja otišla a ima dešavanja u jednom od naša dva muzeja. Inače moram s ponosom da kažem da smo već godinama učesnici ove manifestacije. Mada je bilo problema jer se vodimo kao selo pa smo najavljeni kao da se dešava u Opštini. Čak i onih godina kad prestoLnica od Opštine nije organizovala ništa.













Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Maj 25, 2016 3:12 pm

"ДРЖАВНИ ПОСАО" cincin


Дом културе Апатин
недеља, 5. јун 2016. године y 21 час
цена улазнице: 1.000,00 РСД
Продаја улазница на благајни:
25. V 18 -20 h
29. V 16 -20 h
1. VI 10 -11 h
5. VI 19 -21 h


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 13241309_480646662129786_4780985901305180722_n













KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Maj 26, 2016 8:08 pm

I nemoj posle da neko kaže -nisam vam javio .  :rlol:

---------

BESPLATNA SWING zurka za PAROVE I SOLO DAME


ukoliko dodju od 22 do 23h ,27 Maj,PETAK !
Nakon 23h,..5 eura ( dinarska protiv vrednost ) , po osobi !
Pojedinci 20 eura ( dinarska protivvrednost ) za ovaj dogadjaj !

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 13256191_1147822595267848_4315241564370315370_n

UTISCI sedmice PETKOM u klubu , kliknite na link,....https://www.youtube.com/watch?v=LOUszz3S4uY
REZERVACIJA TELEFONOM OBAVEZNA NA 011 2608 311 ili preko Facebook profila ili PRIVATNOM porukom !!!!!
Ukoliko R E Z E R V A C I J A izostane, ponudjeni uslovi za prisustvo zurci NISU VALIDNI !!!!!!

U swing klubu Spa Intimo Lifestyles udruzenja a na osnovu odluke uprave , organizujemo SVAKOG PETKA od 22h,BESPLATNE SWING FREESTYLE ZURKE ukoliko dodju od 22h do 23h ,za LIFESTYLE istomisljenike !
Pica putem vaucera, po izboru !
Kako bi omasovili SWING LIFESTYLE , molimo sve istomisljenike da sheruju nase objave ili pozivaju na nasa druzenja !!
Ukoliko zelite, poslusajte RADIO EMISIJU , radi AUDIO informacije , klikom na link
https://www.youtube.com/watch?v=0zW3Niu4hUI
PAROVI, pojedinke i pojedinci su dobro dosli petkom,..
Pritisnite na link ispod da saznate STA VAS OCEKUJE na zurci,....
https://vimeo.com/127183564
i kako do nas https://www.youtube.com/watch?v=j_8sKydmyrQ&feature=youtu.be
Veliki pozdrav,
Spa Intimo Lifestyles TEAM
Narodnih heroja 30
Novi Beograd 
011 2608 311
P.S. Sherujte,....http://www.espreso.rs/showbiz/seksi/26878-poslali-smo-novinare-na-tajnu-sving-zurku-u-srcu-beograda-sokirace-vas-kako-su-se-tamo-proveli-foto-video.html










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Jun 06, 2016 9:05 pm

KAD TISA CVETA LJUBAV TE ČEKA

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 R8hu8o

KAD TISA CVETA LJUBAV TE ČEKA – Istoimena manifestacija, koja se tim povodom dugi niz godina unazad održava na obali reke Tise u Novom Bečeju 10,11 i 12. juna i ove godine će okupiti više hiljada posetilaca.
Pre svega oni koji žele da provere istinitost ove priče i nađu ljubav svog života, pa zatim ljubitelji ovog jedinstvenog fenomena, cvetanja reke i svi koji su se uverili da su Novobečejci majstori spektakla dolaze tih dana, kako bi pustili svećice ljubavnih želja u reku, koja ih samo tokom tih dana ispunjava.
Program manifestacije Kad Tisa cveta počinje u petak u 18h Etno bazarom, na Tiskom keju, nastavlja se na obali koncertom grupe „ Banda drvena“, sa bine koja je postavljena na površini vode, a sve prati igra vatre i vode koja se dešava na samoj reci i obali. Ovaj vatreno vodeni spektakl je svake godine drugačiji i uvek iznenađenje za publiku. U subotu progam počinje već od 14h Etnobazarom, nizom radionica za decu u Ulici ljubavi, da bi se sve nastavilo koncertom grupe UptowNS i novim vatrenim performansom na vodi.












Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Okt 07, 2016 12:51 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 14570665_10154447424055449_5056259260365730202_o

...plus starlete -Vučić, Vulin , Ana Brnabić, Udovičić ,Rasim Ljajić i drugi (ne zezam se ,zaista dolaze )

Sutra :
Od 19 do 20h – Bitange
Od 20 do 21h – Gradski hor Jedinstvo
Od 21 do 22h – Fiš Vajb
Od 22 do 24h – Ortodoks Kelts

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Ortodoks-660x330










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Nov 15, 2016 10:09 pm


NE PROPUSTITE...!!!
Sa velikim zadovoljstvom Vas pozivamo na hit predstavu ''Balkanski sex i grad- Čipka i čokolada” koja će biti održana 17.11.NOVEMBAR 2016. god. u 20:00h u Kulturni Centar Apatin
Rezervišite karte na vreme! Karte možete kupiti u , Pretprodaja ulaznica na blagajni petak 17-18 časova
Karte možete rezervisati svaki radni dan, od 7h do 14h, na br tel 025 773 588, po ceni od 300dinara.
Cena karte na dan predstave iznosiće 350 dinara....


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 15055651_157058121431655_8630849750138176025_n











KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Nov 16, 2016 3:56 pm

Gornjem postu dodatak:

Specijalni gosti, Dejan Petkovic i Srdjan Marjanovic.


*će se ide ,što se mene tiče . top88










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Nov 24, 2016 7:09 pm

Osmog decembra u 20 sati na Velikoj sceni somborskog Narodnog pozorišta održaće se koncert posvećen velikoj divi narodne muzike Silvani Armenulić, povodom 40 godina njene tragične pogibije, a ujedno i prvi koncert posvećen ovoj osobi ikada. Organizatori koncerta su Slobodan Vukobratović i GNO„Spomenar“ Sombor.
Solisti na koncertu biće Mirjana Dovijarski, Nada Stevanić, Anita Krempatić i Meira Mrđenov.

Ulaznice za koncert kupuju se na biletarnici pozorišta po ceni od 250 dinara.

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Plakat-koncerta










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Feb 07, 2017 11:59 am

Stari rok majstori, bend koji okuplja tridesetak izuzetnih muzičara – idola šezdesetih godina i perjanica domaćeg rokenrola tog doba, posle rasprodatog koncerta za Dan zaljubljenih i reprize zakazane za 18. februar, zbog izuzetno velikog interesovanja publike i dva već skoro potpuno rasprodata koncerta, održaće i treći - 8 marta, u Zvezdara teatru.











KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Feb 09, 2017 4:00 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 1y63hdU


25 godina karijere-pa ko voli...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Feb 09, 2017 8:57 pm

Povodom proslave dana grada Sombora (17.02,petak ,od 20 h  ) na Trgu Svetog Trojstva održaće se koncert Željka Vasića i Nevernih Beba  cincin


KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 1247c616d35a18ca73146bfb1e85b713_XL










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Feb 09, 2017 9:50 pm

Neverne bebe bi rado slušala,a Željka baš i ne.
Nešto mi je antipatičan.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySre Mar 29, 2017 12:03 am

МАЈ
13

Aca Lukas & Folk House Band & Saša Matić    

uzuz9KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 17523410










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPon Apr 17, 2017 4:34 pm

Pre Zagreba -Beograd



KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 16939110










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Maj 09, 2017 11:53 am











KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptySub Jul 01, 2017 5:49 pm

U toku je Zaječarska Gitarijada (51-va) 
Program ,kao i uvek ,dobar .

ČETVRTAK, 29.06.2017


  • 21:00h BAJAGA/RIBLJA ČORBA


  • 22:00h PRVO POLUFINALNO VEČE GITARIJADE

    BOB ROK/JAGODINA/SRBIJA
    R.U.LJ.A./RAŠKA/SRBIJA
    PHOBOS/BEOGRAD/SRBIJA
    ANTIDEPRESIV/KIKINDA/SRBIJA
    NO DISCIPLINE!/ZRENJANIN/SRBIJA
    LJUDI U GLAVI/TRSTENIK/SRBIJA
    ARITMIA/BEOGRAD/SRBIJA
    HAZEL/NIŠ/SRBIJA
    (Redosled nastupa takmičarskih bendova biće određen žrebom)

  • 23:00h BAJAGA/RIBLJA ČORBA


  • 00:30h PSIHOBILJE



PETAK, 30.06.2017


  • 21:00h HADŽI PRODANE DUŠE


  • 22:00h POLUFINALISTI GITARIJADE

    OPPOSITE WAY/NIŠ/SRBIJA
    CROSSROAD/LOZNICA/SRBIJA
    KI/KUMANOVO/MAKEDONIJA
    JURKA/ČAČAK/SRBIJA
    PLUTONIA/BEOGRAD/SRBIJA
    AMNEZIJA/BEOGRAD/SRBIJA
    KLER/NOVI SAD/SRBIJA
    SIRIUS/SUBOTICA/SRBIJA
    (Redosled nastupa takmičarskih bendova biće određen žrebom)

  • 23:00h THE CULT


  • 00:30h DEJAN CUKIĆ & SPORI RITAM BEND



SUBOTA, 01.07.2017


  • 21:00h GENERACIJA 5


  • 22:00h FINALISTI GITARIJADE


  • 23:00h NAZARETH


  • 00:30h HUTI OTA TRE




Moji favoriti su apsolutno "Plutonia" ,meni zvuče kao nešto između " Nevernih Beba"i "Negativa" ,odličan zvuk ,odlično izgledaju na stejdžu .











KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyČet Jul 06, 2017 8:19 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Motorijada_Apatin_2017










KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Avg 04, 2017 4:34 pm

Verovali ili ne ,idem u crkvu -ali ne da se molim . ludismeh
U pitanju je koncert vokalnog ansambla "Quinta Duvina" iz Sombora .
Obećao kumu ,šta mogu ,moram .
Čini mi se da su baš dobri (a neće škoditi ni da se sklonim u hladovinu crkve sa ovog pakla.+40 C je ) KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 153448














KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Avg 04, 2017 4:51 pm

Šefe crkve u principu imaju dobru akustiku. Mislim da ćeš uživati i u muzici ne samo u hladovini










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyPet Avg 04, 2017 8:17 pm

Sad sam slušala prvi link na horovima-ugodno je za slušanje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 EmptyUto Sep 12, 2017 11:26 pm

Željko Joksimović i Jole otvaraju jubilarni 10. Rujanfest
Jedan od najpopularnijih pjevača u regiji, Željko Joksimović, nastupit će na otvorenju jubilarnog, desetog izdanja Rujanfesta.  Festival će se ove godine održati od 15.-17. i 22.-24. rujna, na dobro poznatoj lokaciji kod West Gate Shopping Cityja u Zagrebu. Svake godine Rujanfest privlači mnoštvo gostiju željnih dobrog provoda, kojeg ni ove godine zasigurno neće nedostajati.
 
Nastup popularnog pjevača obilježit će otvorenje Rujanfesta 15. rujna, kada će uz njega nastupiti i poznati splitski zabavljač Jole, koji će također zagrijati publiku svojim plesnim hitovima.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: OGLASNO I REKLAMNO ODELJENJE-
Skoči na: