DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
emic22

Datum upisa : 16.07.2009

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyČet Jul 16, 2009 11:15 am

First topic message reminder :

Najavite buduce zurke, ili komentarisite one na kojima ste bili na http://www.party.rs. Ako nas izvestavate ucestvovacete u nagradnoj igri. Kontaktirajte nas: info@party.rs

Ne znate gde cete veceras? Ne znate sta ce se dogoditi mozda jos veceras? A planovi za sledeci vikend? Posetite nas: http://www.party.rs. Sajt vas vodi na zurke u celoj zemlji.

Vodi nas na zurke! Kazi nam koja je najbolja, i prenesi ako saznas nesto o ne?emu dobrom sto se sprema a da mi ne znamo. Osvoji i nagradu. http://www.party.rs. Kontaktiraj nas: info@party.rs
Party.rs
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Feb 09, 2015 9:39 am

Bijeljina 10.02.2015. ponovno okupljanje "Talking Heads," na glavnom stadionu. U slučaju magle i snega, okupljanje se odlaže do 28.02.2015. Ako i onda bude magle i snega (prodaje se na svakom ćošku), okupljanja će biti tek za "Beerfest".

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Feb 09, 2015 11:53 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 10960274_10200395363363525_3574067075352295385_o

Danubius ići ! :948208144: like
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyČet Jul 16, 2015 9:04 pm

Tradicionalna Gitarijada u Zaječaru ,pod uslovima -da se ne poveruje ? 
Sve za DŽ -nema ulaznica ,smeštaj (kamp) se ne plaća ,organizator obezbeđuje i jedan besplatan obrok . 

Gitarijada će ove godine biti održana od 29. jula do 1. avgusta, a na ovogodišnjem festivalu će nastupiti: Džiboni i Vlatko Stefanovski, Darko Rundek Cargo trio, Nikola Vranjković, Van Gog, Dubioza kolektiv, Guano Apes, Kerber, Laibah, Galija, Therapy, Generacija 5, Električni orgazam, Dok 7 i mnogi drugi. 

Osim koncerata na Rock stageu, u vreme trajanja Gitarijade biće priredjeno još nekoliko desetina koncerata, promocija knjiga, tribina, premijera filmova, izložbi, raznih kulturnih programa, a sve u slavu rokenrola.
Sastavni deo 49. Gitarijade je i 19. Moto skup, na čijoj će bini, u dva dana, biti održano više od 10 koncerata.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPet Jul 31, 2015 10:12 am

Najavismo "Gitarijadu Zaječar" ,ali je (bar meni ) ovo promaklo . 
Dame i gospodo ,metal bend iz Beograda "Jenner " 
Anđelina Mitić – vokal, Aleksandra Stamenković – gitara, Mina Petrović - bas gitara i Marija Stamenković - bubnjevi .

Ne znam kako sviraju ,ali ,da li je to i bitno -kad ovako izgledaju ?  :vrućina:

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711051KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711049KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Gitarijada-jenner-foto-nebojsa-mandic-1438290708-711053
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Sep 14, 2015 7:32 pm

U četvrtak, 17. septembra, u amfiteatru apatinskog Gradskog parka, održaće se METAL NIGHT.
Nastupiće francuski bend WHEN REASONS COLLAPSE (death core) koji je na evropskoj turneji povodom promocije svog novog albuma, VOID INN (dark rock) iz Beograda i LP o HS (brutal death metal) iz Sombora.
Početak je zakazan za 21,00 sat. U slučaju nepovoljnih vremenskih uslova, svirka će se održati u klubu “BERMUDSKI TROUGAO”.
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Metal-Night-e1441177314513-660x330
Ali,,,ja neću tamo ! 
Jer istoga dana je Tanja Jovićević & Blues Band u Apatinskom Studiju 54 .  uzuz9
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 11036692_1426983327630006_5538485505717765397_o
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Sep 14, 2015 9:44 pm

Admiral Dome. ..  

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 2afdbw8
KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 9jzjps

Brena  14. Novembra...k'o "onomad"  ...

Eto. ..isla bih ja. ..ako mi se mogne  wsmile

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptySub Sep 26, 2015 11:58 pm

Samo da prijavim da mi se moze. ..bar Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu wsmile wsmile wsmile

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:02 am

bosankaa ::
Samo da prijavim da mi se moze. ..bar  Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu  wsmile wsmile wsmile
..u novom kaputiću i šeširiću  lady :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:07 am

Danubius ::
Samo da prijavim da mi se moze. ..bar  Zeljko. ..

Karte kupljene ... i jedva cekam sledecu subotu  wsmile wsmile wsmile
..u novom kaputiću i šeširiću  lady :rlol:

Hocu i ja :D

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:10 am

sonia ::
Hoću i ja na Severinu ,ko vi na Željka -pa je sad neki tamo mali Keba "na njoj"  :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:15 am

Danubius ::
Hoću i ja na Severinu ,ko vi na Željka -pa je sad neki tamo mali Keba "na njoj"  :rlol:

Hhahahaha, lele :))) 

Ja cu onda na Halida, ima dobre pesme, a i glavonja je ;)

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:21 am

Vas dvoje ste pookli bre!   smehsmeh

Sonia kad se sretnes sa sefom, moliiiim te. ..da mu das jednu onako ...roditeljsku ...u moje ime.  lady

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:26 am

Vaspitnu? :D

A, ne, sef je ko Stari Vujadin ;)  

Zato cu mu kupiti kartu za koncert Miroslava Ilica, veca mu kazna ne treba , hahhahaha

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:30 am

za 10 godina foruma,gazdi skupimo svi za koncert Cece.....a kad smo kod Halida....jel Beslic...poznah ga po glavi...i ja bih ga mogla slusati.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:32 am

Astra ::
za 10 godina foruma,gazdi skupimo svi za koncert Cece.....a kad smo kod Halida....jel Beslic...poznah ga po glavi...i ja bih ga mogla slusati.

Hhahahha, ahahhahaha, taj je...ebat ga u glavu :)

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 12:36 am

Sonia kad se sretnes sa sefom, moliiiim te. ..da mu daš jednu onako ...

Vaspitnu? :D

A, ne, sef je ko Stari Vujadin ;)  

Sonjče ,rekla Boske da mi "daš" ,jes* čula ? 
Mudro zbori mlada Bosanka ,mudro .  smehsmeh

A ja ni pod mukama ,kad mi Turci budu zabijali eksere pod nokte ,neću priznati .  smehsmeh
Zbog "Hasan seckati" . bezzz

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 27, 2015 6:47 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Sep 27, 2015 4:01 pm

Dok ne sruše Savamalu zbog Beograda na vodi svake večeri je svojevrstan izbor za miss uz ostale kulturne i subkulturne događaje

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 12049262_1180454951981124_8781798541897172971_n

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPet Okt 02, 2015 4:13 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Muykvd  
Da. ..ja spremna za Zeljkov i Jelenin koncert. ..

A ne mogu da ne pomislim da bih radije  na drugu stranu. .. Riblja Corba, Kerber i Smak. ..
Sledeci vikend i  Dubioza kolektiv. ..  
Kad bi se kako moglo sve ispratiti, valjalo bi. ..

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Okt 12, 2015 2:21 pm

Novosađani i Beograđani nemojte da propustite ovo. Mi ostali ćemo morati da sačekamo TV premijeru.

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 C0d8b59a4fa0c78c49b95795

Preporučujem i Blog za radoznale

VOJNICKA NASELJA U VOJVODINI link

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyČet Okt 15, 2015 9:45 pm

Ovaj levi je šofer u mojoj firmi ,vozi sanitetsko vozilo . 
Retko pažljiv i pristojan sa pacijentima ,a vid* ga ovde,siledžija  ?  smehsmeh

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 12091228_865921816840194_3174978725210447933_o
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyPon Okt 19, 2015 9:07 pm

U subotu 24. oktobra počinje niz svirki za ljubitelje Šobićeve muzike u raznim gradovima, mahom u Vojvodini. Svirke će se održavati vikendom i na našoj stranici 

https://www.facebook.com/miladin.sobic?fref=nf

ćete moći da saznate sve što vas zanima u vezi toga. Takođe oni koji su propustili priliku, moći će da kupe svoj primjerak CD-a. Prva svirka u 24. u sali u Bačkom Dobrom Polju u 19h. Dobrodošli !

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 10548180_10152334748172924_2668336634603122590_o
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptySre Nov 18, 2015 7:37 pm

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 12193838_1013265052028379_8629172405291511340_n

Pošto nešto ne znam ko su ovi (a nije mi se ni dopao opis onoga što sviraju -folk /punk?) 
pogledam ja malo na You tube njihove snimke .
Elem ..."Pizda materina" , "Kurvo prokleta" ,"Samo pijan mogu" i slično ,biće da ću propustiti ovaj "spektakl" . Poslušajte : 

https://www.youtube.com/watch?v=hyj4mtJJL04&feature=youtu.be
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptySre Dec 02, 2015 9:44 pm

Sa, 12.12.15, 21:00 UhrPlanet.tt Bank Austria Halle Gasometer

Hari Mata Hari i Željko Samardžić  wsmile wsmile wsmile

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyNed Feb 21, 2016 8:31 pm

U ponedeljak 22. februara 2016. godine, u kulturnom centru “Banski dvor” sa početkom u 20 h, održaće se humanitarni koncert za našu poznatu kantautorku Jadranku Stojaković. Inicijator koncerta je jedan od najpopularnijih muzičara sa ovih prostora Željko Joksimović koji je Jadranku obišao uoči koncerta u BL.
“Želeo sam da joj pomognemo, da se podsetimo njenih divnih pesama i da prikupimo novac neophodan za njeno lecenje. Jadrankin doprinos našoj muzici je nemerljiv i koliko god da uradimo malo je u odnosu na to koliko je ona nama dala. Hvala svim kolegama koje su se odazvale i koje će doći na koncert i naravno hvala publici koju očekujemo u velikom broju“, rekao je Joksimović.

Učesnici humanitarnog koncerta za pomoć Jadranki Stojaković su Haris Džinović, Jelena Tomašević, Romana, Iva Ćurić, Marko Bošnjak, Maja Tatić i Zdenka Kovačiček.

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Nvsf2s

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 EmptyUto Feb 23, 2016 10:15 pm

I bi koncert, pjevali su mnogi - poznati i manje poznati. Jadranka nije prisustvovala jer joj to zdravstveno stanje nije dozvolilo. Tužno je kroz šta ta žena prolazi.

http://www.novosti.rs/vesti/scena.147.html:592381-Svi-pevali-za-Jadranku
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....   KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo.... - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole

KULTURNI DOGAĐAJI, ŽURKE ,KONCERTI -najavljujemo....
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: OGLASNO I REKLAMNO ODELJENJE-
Skoči na: