DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KOŠARKA - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
KOŠARKA - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KOŠARKA

Ići dole 
+23
pesma
Sibila_
ZoxZoja
brdjanin
Ladyintheblack
Lily
dusicaa
Lakota
Danubius
promaja
Srdjan92
Yvonne76
sonia
Gothic
Zoki61
debilko
Zana
njushkalo_
sanjalica.ns
bosankaa
Kijara-brm
montoya
doctorr67
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Sep 14, 2009 10:38 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
samo napred....
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Nov 12, 2012 12:56 pm

promaja ::
Spektakl u Pioniru pripao Zvezdi, crveno-beli očitali lekciju Partizanu!
Jeste ,nema šta ...samo što fali podatak da se radi o ABA ligi,gde Partizan deli 2 mesto (45 bodova ) sa Cedevitom ,a Zvezda je tamo ,izvrsna 10 -ta(od 14 timova) [You must be registered and logged in to see this image.]

Polakoooo....Partizan sa poletarcima igra i domaće prvenstvo ,i Kup, i ABA ,i Ligu šampiona ......ima još puno da se igra ,a koliko se ja sećam ,Partizan beše 10 puta zaredom pobednik šampionata Srbije u košarci ,zar ne ?
Pa nema razloga da ne bude i 2012 ....samo polakooooooo....... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Nov 12, 2012 1:27 pm

Ok,ja sam samo kopirao naslov Blica i stavio video,dovoljno ...nigde nisam ništa spominjao jer ako budemo tako išli onda će da se piše kako mi imamo više titula u fudbalu od vas ,da smo ovo ,ono ...nema potrebe ,sinoć ste pukli ,sad čekajte drugu šansu ... cherry spite
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 10:02 am

FINALE U KOŠARCICRVENA ZVEZDA-PARTIZAN[You must be registered and logged in to see this image.]

DA VIDIMO DA LI JE VREME DA ZVEZDA PREUZME TRON
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 10:20 am

Pa moguće, finansijska policija je dala zeleno svetlo.
Mislim to je stvar sudstva i korumpiranosti društva, da li će Zvezda preuzeti tron ili neće smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 10:35 am

promaja ::
FINALE U KOŠARCICRVENA ZVEZDA-PARTIZAN

DA VIDIMO DA LI JE VREME DA ZVEZDA PREUZME TRON
Pošto ste imali lak posao sa nejakim Radničkim o*ma vam porasli apetiti ,aaaaaa ? Partizan nije Radnički ,ima doope da vam se oznoji-a "Žućkova levica "ide u Humsku [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 10:58 am

Ma Dani, zbog Zvezdinih košarkaških dugova (20 miliona), jedan Glazgov Rejdžers je sada u Škotskoj IV ligi.
Zvezda pokri to sve, niko ne želi da odaje odakle. Slatka mala tajna u eri borbe protiv korupcije. Čovićeva optužnica će još malo da odleži u fioci.
Pred sezonu, još 10 miliona za pojačanja, opet bez porekla.
Sa druge strane, Partizan samo transparentnih 3 miliona. A igra u Ligi šampiona. Najveći greh je 20 hiljada duga za struju.
I eto, vučić rešio da pomaže oboma. Ovima sa 20 miliona i kusur, a Partizanu sa 20 hiljada.
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav



Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 12:33 pm

Lepo je vas dvojicu čitati ...al ajd malo i mi po Kurirski i ostalo kako reče Deni ...šta bi Zeko sa Duljajevim transferom???DJuriću ,oćemo li malo kod Mišketa u rupu.Kad je mogao DŽaja po vama opravdana i dokazana lopovija ,sad će malo da se pozabavimo i Crnogorskom linijom u Partizanu ,da se malo vide ko je još dobio para od Milije i njegove otmice ,kako ste vi radili sve po zakonu .Činjenica je da su u sport ušli sve sami političari i lopurde ,prema tome ja mislim da igrači nemaju veze sa tim ,pustimo da odigraju pa da vidimo ko je trenutno bolji. aplauseee :zastava S:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 12:53 pm

promaja ::
Činjenica je da su u sport ušli sve sami političari i lopurde ,prema tome ja mislim da igrači nemaju veze sa tim ,pustimo da odigraju pa da vidimo ko je trenutno bolji. [You must be registered and logged in to see this image.]
Što se toga tiče,slažem se sa tobom ,lopurdi ima i u Partizanu ništa manje nego u Zvezdi .Utakmica može da bude super,mladi igrači ,ako oni majmuni "navijači" opet ne naprave neko sranj...
No ,naravno da očekujem pobedu Partizana ,se razme [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 10, 2013 10:55 pm

promaja ::
ja mislim da igrači nemaju veze sa tim ,pustimo da odigraju pa da vidimo ko je trenutno bolji. [You must be registered and logged in to see this image.]
Šta rekoh ,tačno sam znao da će ovo da se desi .
Pa ne mogu ni igrači da igraju ,ni mi da gledamo kao ljudi od stoke više -kakvi navijači ,to je terorizam

UTAKMICA PREKINUTA [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 1:37 am

Pa Dani sad jebote ovo ne mogu da verujem.
Pa naši nisu valjda ludi da igraju. Može, ali sa našom publikom.
Pa ne mogu naši biti krivi što su ovi bacili suzavac.Tako stalno.
Ej dosta više.
Posle kukaš na navijačke grupe.
Pa tako su se i stvrile.
Kad su utrčali u teren i linčovali naše igrače i ponovo utakmica. Tada da naši nisu pristali, bio bi kraj ovome svemu.
Ponovo, Čović predvodi zvezdine navijače, Đilas odlučuje da li će se igrati li neće. E neće moči tako.
Ako odigraju, više ni naše košarkaše ne gledam.
Nema nove utakmice. Može sa našim navijačima a bez njihovij. Ili.....mora neko nekad snositi odgovornost.
Ne možeš u isti koš sve stavljati.
Ne kažem. Neka sutra naši naprave tako nešto. Slažem se da se registruje 20:0 za Zvezdu. ALI je ovo preteralo. Oni prav sranje, kritikuju se oboje.
Pa jel njihovim navijačima suđeno za ubistvo Brisa Tatona.
Ma to je van ligike

Neka se utvrdi ko je kriv i slžbeni rezultat.
Ili njegovi navijači ne mogu u halu.
Kakve veze sad imaju naši.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 1:44 am

Danubius ::
promaja ::
Činjenica je da su u sport ušli sve sami političari i lopurde ,prema tome ja mislim da igrači nemaju veze sa tim ,pustimo da odigraju pa da vidimo ko je trenutno bolji. [You must be registered and logged in to see this image.]
Što se toga tiče,slažem se sa tobom ,lopurdi ima i u Partizanu ništa manje nego u Zvezdi .Utakmica može da bude super,mladi igrači ,ako oni majmuni "navijači" opet ne naprave neko sranj...
No ,naravno da očekujem pobedu Partizana ,se razme [You must be registered and logged in to see this image.]

ja prvi put čujem da lopurda ima i u partizanu. ALi stvarno. Odakle to sad. Džajić krade, a lopurda u partizanu. Zna se gde su lopurde. Kad uhapse nekog iz partizana, onda će biti lopurda iz partizana a ne iz zvezd ei partizana. Auuuuu, taj udbaški fazon što nas jebu sto godina već na ovim prostorima.

E sad dani, zbog ovog lopurde u partizanu ja bih ti zatvorio forum.
Lopurde su u zvezdi. Okrivljeni, pomilovani. znači i tamo , potencijalne lopurde.
U partizanu nema ni traga od lopurdi.
Kad se pojave onda ok. Ja sam ubeđen da smo najpošteniji klub na svetu. I to imam pravo biti i ponositi se kao grobar sa tim dokle god ne uhapse Mocu recimo ili Bjekovića. Ovako, dok je Džaje i sličnih, partizan je oličenje poštenja na ovim prostorima.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 10:06 am

debilko ::


Kakve veze sad imaju naši.
Evo ti pa slušaj i gledaj i "naše" .
Haos u Kragujevcu! [You must be registered and logged in to see this image.]

Isto je to sr... u drugom pakovanju ,tj drugoj boji .Hoćeš reći da su naši "zlata" a njihovi "nevaljalci" ? Koliko puta su "naši" napravili isto ovo ?
Poenta je da kada neko od igrača kaže "Biće mrtvih" ,kada se igrači i treneri gađaju svim i svačim ,od stolica ,boca ,upaljača ,kovanica -pa ja prvi ne bih hteo igrati u atmosferi linča .
Pa to je utakmica -nije rat bre ,pa da se ranjavamo i ubijamo .
To je sportska hala-nije salun na divljem zapadu.
Neće ovo FIBA gledati mirno -nego će koštati silne evre kazne , suspenzija terena ,izbacivanje naših klubova iz međunarodnih takmičenja ,jer smo divljaci koje ne treba pustiti među ljude ,silna materijalna šteta po klubove i imidž srpske košarke koje su gradile generacije .I zbog koga ? Navijača ?
Kakvi navijači -to su terorističke grupe ,i tako bi se moralo prema njima odnositi .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 10:46 am

Evo pročitao sam prvu rečenicu i stao.
Reci koliko puta su napravili naši isto. Ja se ne sećam ni jednom. A basket ne propuštam i nikada nismo imali prekid, upad navijača u teren. Od 70-e do danas.
Reci prvo kad su to naši napravili isto.
A hoćeš da ti nabrojim iz prve deset slučajeva što ne pamti civilizovana Evropa. Pušanje u prezervative i bacanje na novinare. Da li to iko ikad osim cigana napravio. I to u utakmici u kojoj gube 30 razlike, pa na poziv Gurovića d se prekida.
Samo jedan slučaj daj molim te.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 1:38 pm

debilko ::
Evo pročitao sam prvu rečenicu i stao.
Reci koliko puta su napravili naši isto.
Misliš-koliko puta se zbog "grobara" baš prekinula utakmica ? Pa da li je to važno -ako uzmeš u obzir koliko puta su ti isti grobari palili ,lomili ,tukli pa i ubili ??? Svejedno na stadionu ili u gradu .Sad je bitno da li je utakmica prekinuta ? Ma ne budi nerealan breeee.
Ja jesam "grobar" ali sad da tvrdim ,oni su zlata -a "delije" su živina ?
MA ISTI ,isti krimosi ,nasilnici ,čopor .I da bude zanimljivije ,od cele Evrope ,tako nešto se može desiti samo kod nas ,u Hrvatskoj,Grčkoj i Rusiji ,i nigde drugde .A baš sa tima i takvima su "grobari" ili "delije" pobratimljeni i još idu jedni drugima "pomagati" u svinjarijama .
Zanimljiva slučajnost -što nisu "braća" sa Realom ili Monpeljeom ?
Nisu....jer se tamo takve stvari ne smeju desiti ,a ako se dese -onda se postupi po zakonu.

Ponovo divljali navijači PAO i Olimpijakos, Hans pogođen raketom u glavu! (VIDEO) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 1:50 pm

Bitno je i molimte, sve što pišeš je tačno, ali uopšteno.
Tačno se zna ko je ko.
Bitno je da li je prekinuta utakmica.
Ko je veći kriminalac, to stavi na neki drugi pdf a ne na sport i sportku temu.
Ovo je tema KOŠARKA.
Hiljadu ljudi mogu grobri da pobiju na ulici, to nema veze sa ovom temom.
Ako ti je lakše, neka bude da su isto.

Govorimo o kotarci.
Nemoj sad da ispadne da to na ovoj temi nije važno.

Neka je sve tačno to što pirčaš. Ok, recimo da su isti.

Ali je FMP ili sada Zvezda jer već ne znam kako se zovu, koristi tu sitaciju da sruši šampiona, jednog istinskog, koji koliko toliko igra neku ulogu i predstavlja zemlju i u Evropi. To je problem.
Činjenicu da su svi kriminalci kako ti kažeš, jedan mali klub, rasformiran, sa oproštenim dugovima, koji upropašćavu srpsku košarku hoće da je upropasti.
KO JE U ISTORIJI KOŠARKE JOŠ DRMAO KONSTRUKCIJU KOŠA ZA VREME UTAKMICE. I pri tome nije klub kažnjen. Obostana krivica, a u hali ni jedan naš navijač.
TO JE VAŽNO ZA KOŠARKU I OVU TEMU.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 8:50 pm

Ti Debilko stvarno nemaš ni malo tolerantnosti u sebi .Pričaš o prekidima ,o konstrukcijama ,o Čoviću i FMP...čoveče ,da li se tio sećaš one rakete na stadionu ,da li se na košarci uvek dešavalo sranje kad igraju ova dva kluba .Šta si tako zapeo ,samo vas oštećuju ,vama nanose nepravdu ,UDBAŠI...o čemu ti pričaš ,ti jedini izgleda imaš istinu o svemu u sportu i politici ...za vas su svi lopovi ko navija za uzvezdu a sve posteno sa vaše strane ,na čelu sa Zečevićem ,DJurićem ....čekaj malo ,igra se još poker i šah ,još Šarić i pojedini nisu pustili neke filmove ,al bolje sačekaj malo ,pa onda tvrdi o dokazima i ostalim igrarijama vlasti sadašnje i bivše.Niko od tih političara nije znao za Spasojevića,Šarića i još neke ...sad zna estrada a uskoro će i sportisti biti tu umešani ,samo će čisti partuzanovci ili ti grobari biti zaštićeni i čisti od svega toga .Čast Daniloviću ,al me čudi da čovek izjavi da će biti krvoprolića a da kup nije ni počeo ...da vi to niste osetili da ste ove godine u podredjenom položaju (mlad tim al dobar)pa sad ajmo malo prozivke .
Debilko,svaka tebi čast ko vatrenom navijaču al brate ,preteruješ što jeste jeste.Eto ,odigrali su ,pobedili smno vas ,u odbojci smo prvaci (ženske)vaterpolo,sad Žućkova levica,doće red i na Vermeza da se pakuje ...polako ,malo se kolo okrenulo ,videće se dokle će vas odgurati ... booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 9:09 pm

promaja ::
Čast Daniloviću ,al me čudi da čovek izjavi da će biti krvoprolića a da kup nije ni počeo ...da vi to niste osetili da ste ove godine u podredjenom položaju (mlad tim al dobar)pa sad ajmo malo prozivke .
Pa isto je rekao i Igor Rakočević .I bilo bi krvoprolića,da nije utakmica prekinuta ,to je bilo očigledno ,jer su kreteni sa obe strane ("navijači" ) došli sa namerom da to i naprave .Nebitno je ko je koga došao provocirati, ko je počeo ,i ko završio .Problem je da je odvratno gledati kako se "navijači "ponašaju ,treneri ,rukovodstva ...i da su se svinjarije sa fudbala prenele na košarku.
Ova rulja zamišlja da ih neko "pamti" što veću svinjariju prave . Pamti se trojka Đorđevića u poslednjoj sekundi u Istambulu ,i golovi Jugovića i Pančeva u Tokiju na genijalna dodavanja Savićevića.To se pamti ,ovi zamišljaju da ako urlaju i divljaju ,onda su veći od toga ,njih će neko "upamtiti" .
Svejedno .....pobedili ste ,verovatno bi i iovako ,do prekida ste bili bolji ,ali je ovo sve daleko od sporta .Ovo je sramota za Srbiju i sve nas -i ne stane li se tome na put ,ovi će uništiti i "Zvezdu" i "Partizan" ,i fudbal i košarku -a na dobrom su putu .












[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 10:29 pm

Ovo je sramota za Srbiju i sve nas -i ne stane li se tome na put ,ovi će uništiti i "Zvezdu" i "Partizan" ,i fudbal i košarku -a na dobrom su putu .

Slažem se potpuno ,dok god budu političari u sportu glavni igrači ,nema nama boljih dana. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 11:12 pm

Ne brini ti za partizan.

Partizana ne može ništa uništiti. A Zvezda, ne znam o kojoj pričaš?
Jer o ovoj novoforumiranoj ili onoj staroj. Ili možda o FMP-u?

Ponovo zamena teza.

Zvezda je već jednom uništena, ugašena, fuzionisana i sada je to novi klub.

Partizan je nesalomljiv. Ako se ne daj bože to dogodi, onda će stajati kao zajednički problem.

Nikada ni jedna Partizanova utakmica nije prekinuta na basketu.
I uvek su protivnici, čak i Jugoplastika i Cibona bili pozdravljeni ako nas pobede.

To Zvezda nije imala, zato se ugasila u svojim govnima ličnim. Jer nema Simonovića, Slavnića i onih koji su proneli slavu kluba.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPon Feb 11, 2013 11:25 pm

Promaja, raketa je podmetnuta, to je plod podele na jugu koja počinje od tada.

Nikada nije bilo problema kada je Partizan domaćin i uvek kada je Zvezda domaćin. Ok, sa budem tolerantan, bila je po nekad i zvezda domaćin a da je utakmica prošla bez incidenta. Ali kod nas incidnta nije bilo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 10:27 am

Promaja, tebi kao pravom navijaču Zvezde čestitam osvajanje Kupa.
Zaista, ekipa za koju navijaš je bolja u ovom trenutku.
Partizan nije u ovoj sezoni ni blizu onog od ranije. Promašena očekivanja od nekih igrača. Oteran Raško Katić i Bešović, Musli ne može vola da ubode. Ali ima pravo i Dule na grešku. Ja mu opraštam. Čovek je od krvi i mesa.

Ja samo objašnjavam moje pozicije navijača. Ti bi isto trebao slobodno izneti svoje. Nema tu isto. Ako je isto, zašto jedne godine ne navijaš za Partian a druge za Zvezdu.

Prosto ja imam hiljadu primedbi na Zvezdu, hiljadu vrlina Partizana i tako opravdam svoju navijačku strast. Navijač je navijač. Ne relan posmatrač. Navijač ima svoje objašnjenje, pristatrasno, jer je navijač.

Činjenice ne mogu preskočiti. Trenutno ste bolji. Ne bolji. Kvalitetniji. Čestitam.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 10:46 am

Debilko ,ipak se vidi da ti imaš dosta tolerancije iako si okoreli grobar.
Ja jesam navijač Delija i teško da bih mogao biti grobar,svaka ptica svome jatu .
Što imam da kažem ja kažem ,navijač sam ,huligan nisam ,da volim Zvezdu ,volim ,da nisam baš ljubitelj nekih političara u sportu -nisam ,bio on Zvezdaš il Partizanovac-oni su zlo koje predvodi ove huligane ...
Druga su vremena pre bila ,derbi ,malo šorke pre i posle tekme ,al ovo danas veze nema sa klubom ,navijanjem ,sa ljubavlju prema grbu ...politika je kurva pa nemožemo očekivati da je sport nevin kad ima političare u njemu ,mislim da će da se svete jedni drugima preko sporta i sportista.
Partizan ima mlad tim ,biće od tih klinaca igračine ...Dule ,šta reći ,zaslužan je za imidž Partizana ...ali ,ova dešavanja unazad apeluju da bi mogao ako ovako nastavi da izgubi sve one lovorike što je pokupio.Nije ni njemu a ni Čoviću mesto na prvim stranicama žute štampe,al izgleda da žele sami sebe da zaviju u crno .
Videćemo šta će nam doneti novi DERBI --daj bože da sve protekne u najboljem ,al ,teško ....sve derbije bi igrao pred praznom dvoranom dok ne raščistimo to sa tim podmetačinama i ne dokažu šta je sve u igri . :329340:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 11:37 am

Nema tu tolerancije.
Ne mogu ako sam navijač zanemariti svo znanje, a o košarci ga imam.
Ja sam košarkaški navijač pre svega.
Između košarke i fudbala uvek sam birao košarko. Od 70-e kao baš klinac predškolskog uzrasta.
Kasnije igrao, Čova mi bio trener u kadetima i juniorima. Dobar trener i pozvalac koštakre.
Igrali dva puta u kadetima finale Kupa SFRJ.
Jednom sa Jugopalstikom, jednom sa Partizanom.
Evo da se pohvalim da sam čuvao Cvetičanina i strpao mi između 70 i 80 poena. Šta da kažem Viši, brži, mekša ruka, lepši, hoće ga ribe bre smehsmeh
Završio sam kurs za sudiju i trenera.

Ali sam ipak navijač.
Mislim da sam jedini grobar koji tvrdi da je Dražen bolji od Kiće. Ali sam uveren. Kića je značajniji za revoluciju košarke na ovim prostorima, Dražen je savršenstvo.

Ipak, mislm da je Partizan u košarci imao trnovit put. Sad ću ošet ali moram. Ovo nije navijački, neke činjenice. Zvezda je bila predodređena da bude srpski košarkaški brend. Dečka udbaša, Kapičić jedini kafić u cleom BG Galerija. Zvezdni igrači dolaze na trennge u to vreme sa poršeima, ferarijima, bio sam baš klinac ali se sećam. Partizan tek se isčupao od armije. Ali profesor Nikolić je čudo. Kvalitetom i znanjem, lomi sve privilegije i Partizana postavlja u sam vrh Evrope, što je do danas. Profesor Nikolić protiv Jova Kapičićai ostalih udbaša dobija bitku.

Zvzda gubi svoj šarm i duh koji su joj nametnuli Duci, Moka, Kaponja, Cvele, ali moje objašnjanje (pristrasno verovatno), zato što je bio veštački i ogrezao u raskoši i bogatsvu tatinih sinova. Zvezda gubi svoju školu. U daljoj savremenoj košarci je antipropaganda te igre. I kad je dobijala Cibonu, to je činila zahvaljujući što joj je uspevalo da kvari igru. Partizan se nadigravao i sa Draženom nije imao šanse.

Jugoplastika, trostruki prvak Evropa, daleko iza nas. Ali sva tri puta nas dobija uz isceniranu tuču i prekid. Njima nikad nisam tapšao iako su to u hali činili. Ja nisam takav navijač Ja volim kad me protivnik nadigra. A navijači su mrzeli više Cibonu iz nemoći. Ja sam im tapšao

Prvi put zvezda ima lepšu igru od partizana. Priznajem.
Dule tera sada ekipu na silu, jer ne može ispraviti greške sa početka. Nema ništa tu od mladosti. Ova ekipa je kurac. Par pojedinaca. Mora se menjati cela skoro.

Ali ne volim kad se izjednačava. pa i upliv političara. Nemoj se tešiti. Jesu u Partizanu neki političari imali uticaja, ali skriveno, ispod žita. Ovo je brutalno silovanje javnosti što se radi sa Zvezdom.Ali nije bitno. Da je Dule napravio ekipu kakvu treba, ne bi pomoglo ništa. Jer se u košarci ne glasa već igra.

Za mene je Dule košarkaško božanstvo, duhovit i prematan i uz to, iskreno, loš čovek, nadmen, uobražen. Eto moje maksimalno realno gledište.
O Čoviću ima lepo mišljenje, čak mogu da kažem da smo se družili.Dolazio je vako veče sa devojkom (tada) na kafu. Sada ne kontaktiramo. Koliko je ovo ispravno što Vučić radi sa njim, ne znam. Intelekturalno je Čović sam vrh. Ostalo, ne želim a komentarišem. U košarci je ceo život navijao za partizan a u fudbalu za zvezdu. Eto toliko samo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 12:14 pm

promaja ::
.
Što imam da kažem ja kažem ,navijač sam ,huligan nisam ,da volim Zvezdu ,volim ,da nisam baš ljubitelj nekih političara u sportu -nisam ,bio on Zvezdaš il Partizanovac-oni su zlo koje predvodi ove huligane
Oni su zlo koje se uvuklo u klubove i podstiče sve ono zlo u "navijačkim grupama" .
I "Zvezda" i "Partizan" su u teškom novčanom bankrotu ,to je javno poznato .
I onda ...igra se u Kragujevcu -hala puna ? Prosečan profil navijača -18 -25 godina ,nezaposlen ,dakle bez para .Onda njih par hiljada imaju da plate put ,kartu ,hranu ,piće ,baklje i sve drugo?
Samo neko ko baš nema ni grama mozga može da se kupi na priču "Vatreni navijač neće jesti -ali će doći da bodri .."
Ne budimo budale .Pogledajte te likove ,koje patike i dukserice imaju ?

Ja pitam -KO DAJE PARE ZA SVE TO ?
Da ne tupim ko su "vođe navijača" .Ali, zar niste videli ....okrenu se kao prema rulji da "diriguju" ali u stvari gledaju na vrh tribine .
Tamo su neki likovi sa mobilnim telefonima ,i oni "od negde" primaju instrukcije .Pa prenose ovima -a oni rulji .

Ja pitam -KO I ODAKLE DAJE NAREĐENJA ŠTA ĆE NAVIJAČI RADITI?

Ko daje "zeleno svetlo " ili naruči opštu tuču ?

Neko ko kontroliše sve -od klubova do policije .

I sad je kriv ko ? Zna se -Dragan Đilas ,jer je on predsednik KSS .
Krivi su ljudi iz KSS -kojima su i jedni i drugi psovali porodicu .
Ljudi kao Danilović ,Tomašević ,Bodiroga ??? Sportisti bez mrlje u karijeri ,i sami često žrtve terora ovakvih ?
Krivi su Čović i Dule Vujošević -jedna od teorija ,njihov sukob se "preneo na navijače " ?
Ne pravimo se mutavi .
Krivi su oni koji godinama finansiraju ,štite ,regrutuju i upotrebljavaju rulju koja se krije pod nazivom "navijači" -recept od Arkana do današnjeg dana .
A ti se nalaze u politici ,biznisu ,organizovanom kriminalu ,policiji ,sudstvu ,i iznad svega -u DB .
E to su pravi krivci koji su prvo uništili fudbal -a sada i košarku .
[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 12:27 pm

Tačno Deni ,sve je tačno i u tvom postu a i u Debilkovom ...samo ,da čujem ja od vas -ko će to da sredi ???Ovi novi ,ili treba da se vrate oni stari!!!Kad malo bolje pogledam kod oniih starih bilo ovakvih sranja i još gorih (ubistvo)ovi sadašnji navodno hapse a stanje sve gore i gore .
Tema-KOŠARKA-al džaba,politika se mora pomenuti ...dokaz naše nemoći :329340: cherry
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 1:07 pm

promaja ::
Tačno Deni ,sve je tačno i u tvom postu a i u Debilkovom ...samo ,da čujem ja od vas -ko će to da sredi ???Ovi novi ,ili treba da se vrate oni stari!!!Kad malo bolje pogledam kod oniih starih bilo ovakvih sranja i još gorih (ubistvo)ovi sadašnji navodno hapse a stanje sve gore i gore .
Tema-KOŠARKA-al džaba,politika se mora pomenuti ...dokaz naše nemoći [You must be registered and logged in to see this image.]
A neeeee .Ni "stari" ni "ovi" -nego treba da nastupi PREOKRET . [You must be registered and logged in to see this image.]
Tema -Košarka .
DELIJE DOČEKALE OSVAJAČE KUPA [You must be registered and logged in to see this image.]

Ok je to .....ali jeste malo "kisela " titula posle svega .Ne bih sad išao na to da je Partizan ostao bez Gordona ,da su sudije skandalozno sudile u korist Zvezde ,kao što se može čitati,da je "direktiva" sa vrha države -Zvezda mora osvojiti Kup .....ima malo svega ,ali je Zvezda ipak bila bolja za nijansu ,i to se videlo do prekida .
Mene bi više radovalo da je utakmica bila regularna ,pa makar moj Partizan i izgubio, bar bi gledali lep basket .Ovako .... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 2:50 pm

Citat :
I "Zvezda" i "Partizan" su u teškom novčanom bankrotu ,to je javno poznato
Imam dosta toga da citiram, ali ću jedno po jedno.
Jel znaš šta je bankrot?

Jel znaš ko je u bankrotu. Ja prvi čujem da je partizan u bankrotu? U teškoj situaciji materijalnoj jeste, ali nije bankrot. Račun partizanu nije blokira, nije pokrivan partizanov dug. Jel vas to Vučić sve zarazio. O čemu se radi. Pa ono njegovo čuveno, ja za zvezdu a toma za partizan. A niko ga nije pitao za tomu. Ovo je isto. Znači Dani, posaješ po malo Vučićeva škola.

Zvezda je bila u bankrotstvu dva puta do sada. Klub se ugasio. Stvoren novi.
Partizan traje u kontinuitetu.
Gde grešim, pa da nastavimo dalje.

ZNAČI; ZVEZDA U BANKROTSVU, POKRIVENI DUGOVI IZ DRŽAVNOG BUDŽETA DVA PUTA DO SADA. DESET I DVADESET MILIONA. FINANSIJSKI PRESTUP JER JE SE NE ZNA ODAKLE.
I NOVIH 13 MILIONA CRNOG NOVCA ZA OVU SEZONU.

PARTIZAN NIJE U BANKROTU BIO OD OSNIVANJA. DA BI IZBEGO TO, KUPUJE NAJEFTINIJE STRANCE, SVEI ZAJEDNO SU KAO JEDAN ZVEZDIN. KOJA IH IMA ČAK 4 ZA SVAKI SLUČAJ. OD ČIJEG NOVCA.
PRETI SE SPONZORIMA PARTIZANA I USLOV JE DA MORAJU SPONZORISATI I ZVEZDU.
SUPROTNO NE POSTOJI.

Odogovori mi samo na ovo prvo, i da li i dalje stojiš iza citirane rečenice pa daj neki argument u vezi nje. Dalje će mo posle zajedno, nemoj širiti temu.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyUto Feb 12, 2013 3:22 pm

Promaja, diskutuj ti slobodno, ti si navijač suprotnog tabora. Imaš pravo biti nerealan. Trudiš se kao i ja da budeš npr realan, ali drugačijim očima gledaš jer si navijač.
Ja Daniju govorim, jer je ovo izlizan način da se bude realan.
To je po sistemu JA NISAM ČLAN NI JEDNE STRANKE ALI DA KAŽEM. I sad to što nisi član daje tvojim rečima na značaju.
A zato Dani ne reaguješ tako pa ne kažeš, Obraz i nevladine organizacije, žene u crnom, neću da pravim razliku, sve treba zabraniti.
To je ravno ovome.

Ja nisam za zabrane nikoga. Samo govorim, probleme koje stvaraju grobari, i probleme koje stvaraju cigani. Treba kod svakog rešavati probleme. Ali ne na jugu rešavati probleme sa severa i obrnuto. To je samo zamagljivanje. Ako bilo kom grobaru praviš optužnicu za dela koja podvedeš pod zajedničo, ona će pasti pred svakim međunarodnim sudom.
To je isti rezon kada se priča o ustašama i četnicima. To je sve isto. Pa onda su isti i bili i nemci i englezi u II svetskom ratu, Ne videh da se nekom Englezu sudilo za ratne zločine.
Dok svakog ne okriviš za ono što je napravio, nema pravde.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Feb 13, 2013 7:22 pm

promaja ::
Ovo je sramota za Srbiju i sve nas -i ne stane li se tome na put ,ovi će uništiti i "Zvezdu" i "Partizan" ,i fudbal i košarku -a na dobrom su putu .

Slažem se potpuno ,dok god budu političari u sportu glavni igrači ,nema nama boljih dana. [You must be registered and logged in to see this image.]
Zvezda-ULM ,upravo počinje .
Ulm ,pet pobeda zaredom u nemackom prvenstvu ,Zvezda peta utakmica u poslednjih nedelju dana .
Zvezdin imperativ je pobeda -bez toga ,doviđenja Evropo ,loš koš količnik ,i još potrebna pobeda u Istambulu .
Meni se čini da sve zavisi od toga kakav dan ima Igor Rakoćević .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPet Feb 15, 2013 10:21 am

Danubius ::
promaja ::
Ovo je sramota za Srbiju i sve nas -i ne stane li se tome na put ,ovi će uništiti i "Zvezdu" i "Partizan" ,i fudbal i košarku -a na dobrom su putu .

Slažem se potpuno ,dok god budu političari u sportu glavni igrači ,nema nama boljih dana. [You must be registered and logged in to see this image.]
Zvezda-ULM ,upravo počinje .
Ulm ,pet pobeda zaredom u nemackom prvenstvu ,Zvezda peta utakmica u poslednjih nedelju dana .
Zvezdin imperativ je pobeda -bez toga ,doviđenja Evropo ,loš koš količnik ,i još potrebna pobeda u Istambulu .
Meni se čini da sve zavisi od toga kakav dan ima Igor Rakoćević .
Ma sve je dobro kad se dobro svrši. smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 17, 2013 11:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

84:76


[You must be registered and logged in to see this link.] - Indija, Pakistaaan [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Feb 17, 2013 11:14 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zoki61

Zoki61


Location : Sombor
Humor : <3
Datum upisa : 18.04.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPet Apr 26, 2013 9:59 am

finale ABA lige Zvezda -Partizan
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Zoki61

Zoki61


Location : Sombor
Humor : <3
Datum upisa : 18.04.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySub Apr 27, 2013 6:48 pm

kako čujem RTS se udostojio da prenosi finale u 20.30
Nazad na vrh Ići dole
http://zoki61.do-goo.net/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Jun 23, 2013 7:05 pm


Melju sve pred sobom

POKIDALE VICEŠAMPIONA SVETA: Košarkašice u četvrtfinalu Eurobasketa

Košarka, 15:41, 23.06.2013.

[You must be registered and logged in to see this image.]

VENDESPAS - Košarkašice Srbije napravile su još jednu veliku senzaciju i plasirale se u četvrtfinale Evropskog prvenstva.

Izabranice Marine Maljković savladale su Češku u meču 3. kola grupe F rezultatom 75:59 (15:11, 21:4, 13:15, 26:29).

Srbija u četvrtfinale ide kao drugoplasirana ekipa, a rivala će saznati u ponedeljak posle mečeva poslednjeg kola u grupi E. Potencijalni rivali su Italija, Crna Gora ili Švedska.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Jun 26, 2013 9:53 pm

Kakva drama i preokret: srpske košarkašice uz suze srušile Italijanke za polufinale! link

[You must be registered and logged in to see this image.]
____________
BRAVO DEVOJKE ! Tako se bori ! top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPet Jun 28, 2013 6:16 pm

Za sada ne ide dobro .Španija vodi 55-33 ,još pet minuta u trećoj četvrtini .
Ma ,ako i izgube -još uvek predstoji borba za bronzu ,i ovo je ogroman uspeh.
Devojke se bore ,nema šta da se kaže .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPet Jun 28, 2013 11:20 pm

Košarkašice Srbije protiv Turske za bronzu, nadmoćna Španija u finalu Eurobasketa


Nema devojkama šta da se zameri -čak ni ako bronzu ne osvoje .
Svaka im čast,dale su sve od sebe.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Jun 30, 2013 6:33 pm

Uživo, borba za bronzu: Srbija - Turska 61:75
-------
Ima još 4 minuta ,ali....devojke kao da su izgorele . Promašuju ,promašuju....veliki pritisak kao da je učino svoje .Bojana Maljković (trener)  se ne predaje ,traži agresivnu odbranu ,brz napad i šut za trojku ....ali ....promašuju ,promašuju ......:jezzz:
_________________
I na kraju izgubismo i to debelo .
Ipak -veliki uspeh je i ovo četvrto mesto ,ogroman uspeh ,sve čestitke devojkama .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySub Jul 06, 2013 10:09 pm

Juniori Srbije u finalu šampionata sveta


U Pragu, pošto je u polufinalu savladala odgovarajuću selekciju Australije sa 63:58 (11:18, 21:7, 15:18, 16:15).

Protivnik u finalu izabranicima Dejana Mijatovića biće bolji iz meča SAD - Litvanija.
Srpski košarkaši su do velikog trijumfa došli u neizvesnoj, penal-završnici u kojima su mirnu ruku imali Vasilije Micić i Jovan Novak.
Najbolji u selekciji Srbije bio je Nikola Janković sa 20 poena i 16 skokova, a Micić je na to dodao još 13 poena.
U timu Australije najbolji strelac bio je Dante Eksum sa 21 poenom, a pratio ga je Nikolas Dankan sa 12 poena i sedam uhvaćenih lopti.
________
Bravo momci  kolo 

Finalna utakmica SP igra se sutra od 20.15.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySub Avg 24, 2013 2:20 pm

Pogledajte nestvarnu podršku srpskim košarkašicama u Vukovaru
D. Nikolić | 24. 08. 2013. - 11:36h | Komentara: 0

Ženska juniorska košarkaška reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale U-18 prvenstva Evrope savladavši u četvrtfinalu vršnjakinje iz Rusije sa 72:62, a taj meč će ostati upamćen i po sjajnoj podršci koje su naše mlade nade imale sa tribina hale u Vukovaru.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Više stotina srpskih navijača bodrilo je od prvog do poslednjeg minuta ekipu selektora Zorana Kovačića, a ona im se odužila sjajnom igrom i pobedom nad favorizovanom Rusijom.
 


[You must be registered and logged in to see this image.]
"Pred ovakvim navijačima u Vukovaru, mi jednostavno ne smemo da odigramo slabo i izgubimo. Imali smo izvanrednu podršku, ali smo i prikazali sjajnu igru. Da ne spominjem učinak naših najboljih igračica, jer su i one koje imaju epizodne uloge odigrale za Oskara. Nije bilo slabog mesta u našem timu, praznih minuta, kao ni nepotrebnih grešaka i brzopletosti kao što smo znali da radimo na nekim prethodnim mečevima. Ovoga puta su devojke odigrale gotovo savršeno. Ne znam šta je bilo bolje u našoj igri, odbrana, šut ili skok igra. Iako su Ruskinje u proseku mnogo više od nas imali smo čak 11 uhvaćenih lopti više od njih. Što uz 19 osvojenih lopti dovoljno govori sa kolikom su željom i entuzijazmom igrale naše reprezentativke", istakao je Zoran Kovačić, selektor ženske U18 reprezentacije Srbije.


Naše mlade košarkašice će na istom mestu igrati ove subote i polufinale, a od 18 časova i 15 minuta rival će biti Francuska. top88 










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Avg 25, 2013 10:48 pm

Juniorke Srbije donele bronzu sa Evropskog prvenstva košem u poslednjoj sekundi !

Srbija -Holandija 57-56 ocene 
Muška seniorska reprezentacija je dobila sve tri dosadašnje utakmice na turniru u Istambulu (pripreme za svetsko prvenstvo u Sloveniji ) !
Potpuno mlad tim ,skoro bez ijedne "zvezde" -Duda Ivković izgleda nije izgubio magiju čudotvorca ? 
Pppppp,da ne ureknemo kolo










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 04, 2013 9:47 pm

Srbija se odlično drži protiv Litvanaca ,prvo poluvreme dobili sa 33:27 .
Da toliko ne brzaju ,i da nisu ipak neiskusni ,razlika bi bila veća (a i bila je tokom poluvremena )
Litvancima srećom ne radi "dalekometna artiljerija" za sada ,no najvažnije -naši se bore za svaku pohvalu ,samo da se malo "uigraju" .Izbore se po dva puta za loptu -a onda izgube bez veze .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 04, 2013 11:05 pm

I "orlići" dobili Litvance ,pravi podvig !
Duda Ivković čudotvorac ,svaka čast i mladićima na borbi ,bravo .
Prve utakmice ,ludnica od rezultata ,sve iznenađenje do iznenađenja ,favoriti po nosu dobili uglavnom .

Najveće iznenađenje priredila je selekcija Finske koja je neočekivano savladala vicešampiona sveta - selekciju Turske (61:55). Finska je tokom čitavog meča imala prednost, u jednom momentu bilo je +16 za borbene Fince.

Još jedno iznenađenje priredila je Velika Britanija, koja je na startu posle produžetaka savladala favorizovani Izrael (75:71).

Ekipa Gruzije, koju predvodi naš trener Igor Kokoškov, zabeležila je prvu pobedu na Eurobasketu u Sloveniji, savladali su ekipu Poljske 84:67.

Iznenađenje je viđeno i u našoj grupi. Naime, selekcija Letonije je prilično lako savladala Bosnu i Hercegovinu rezultatom 86:75. .


Najgore prošli Hrvati ,Španci im napakovali 20 komada razlike .trtrr










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyČet Sep 05, 2013 8:04 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bosanci  :mahhh:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyČet Sep 05, 2013 8:46 pm

sonia ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Bosanci  :mahhh:
Da ,da .... 77:67
Bosanci su demoralisani od prvog poraza ,naši na krilima pobede .
Nema šta ,Duda Čarobnjak i njegovi klinci se bore kao lavovi .
Letonci preslušali Montenigere ,Česi dobili Poljake ,doduše ,Barton baš jeste "knedlička"  :zubi3:a Jan Veseli je igrao u Partizanu ,pa ...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Sep 08, 2013 9:58 am

Posle napušavanja od Makedonaca (Mc Kejleb ,ex Partizan ,i Pero Antić ,tu se Partizan zeznuo kao niko,ojadiše nas  )čekaju nas (danas ) Letonci i besni Crnogorci .
Letonci trojkaški opasni ,a Crnogorci naoštreni da nad nama ostvare "utešnu" pobedu ,ali videćemo šta Dudine bebe mogu .:zastava S:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Sep 08, 2013 9:51 pm

EP: "Orlovi" u drugom krugu
Reprezentacija Srbije savladala je Letoniju 80:71 u teškom duelu četvrtog kola grupe B Evropskog prvenstva u Sloveniji i obezbedila plasman u narednu rundu takmičenja.
saznaj više :)












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 11, 2013 8:30 pm

LJUBLJANA - Košarkaška reprezentacija Srbije savladala je u prvom kolu grupe E selekciju Belgije, rezultatom 76:69.


[You must be registered and logged in to see this image.]


I odosmo u četvrtfinale .Teško -ali se probudili pri kraju.



Letonci su urnisali Ukrajinu - 35 poena razlike .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyPet Sep 13, 2013 7:34 pm

Srbija-Ukrajina 72-85  booored 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptyNed Sep 15, 2013 10:57 pm

I Dudini klinci dobili Francuze -10 razlike ?
Isti onaj tim koji je razbila poslednjeplasirana Ukrajina ide dalje kao prvoplasirana u grupi ?
Verovatno u nokaut fazi na Italiju ,koja nije nepobediva (Litvanci i Francuzi su bili veliki favoriti ,pa su ih dobili )
Svaka čast momcima ,samo napred.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 5:02 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ja baš i ne .....furija je "izgubila" od Italije i odmorila ključne (NBA ) igrače ,a nama su ključni bolesni ili povređeni .Pomozi Bože ,šta da se kaže .:zastava S:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 6:41 pm

Ja isključio tv u poluvremenu! :jezzz: 










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 9:56 pm

brdjanin ::
Ja isključio tv u poluvremenu! :jezzz: 
Čudo se nije desilo .Ali baš +30 ni Španci nisu očekivali .
No zato ne treba ispljuvati ove momke -igrali su koliko su mogli ,Španci su sada  puno bolji i to je to .
Ne možemo da vratimo iz prošlosti (ili iz mrtvih )  Kićanovića ,Dalipagića ,Ćosića .Slavnića i Mirzu Delibašića . Ili Đorđevića ,Dražena Petrovića  ,Divca ,Kukoča i Rađu.
Onda bi druga priča bila ,ali -ne može .
Biće opet neka takva generacija ,ova nije .
Dudi ivkoviću svaka čast ,bez obzira na ovaj poraz .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 9:58 pm

Nemam ja zamerku na momke.
Španci su preiskusni i predobri za nas.

Ali mi nije uopšte pošteno a ni fer. Budeš prvi u grupi i za "nagradu" dobiješ Špance!

Sad samo da ih Duda oporavi do sutra i da probaju, mada će biti teško, da odmah obezbede svetsko prvenstvo. Što reče Duda...jedna od sledeče dve se mora dobiti!

Ajmo momci!!!!










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Yvonne76
Cat Woman
Cat Woman
Yvonne76


Godina : 48
Location : Iza osmeha...
Datum upisa : 18.03.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 10:12 pm

Koliko sam ih ja razumela veceras na Sv.Prvenstvo svakako idemo, jer fakticki ide 7 ekipa, posto je Spanija kao domacin automatski plasirana...
Momci su veceras bili bespomocni, ali... I ovaj uspeh, ovako podmladjenog sastava je hvale vredan ! aplauseee 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 10:13 pm

Nisi u pravu.
Ko izgubi utakmicu za 5. i 6. mesto igra utakmicu za 7. i 8.
Ko izgubi obe, biće 8. E, on ne ide...










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 10:18 pm

Nasa Kosarka nikada nece biti kao sto je bila...Svi dobri igraci su otisli u Profesionalce gde dobro zaradjuju i cuvaju se da ne trose mnogo svoju energiju na Reprezentaciju kad ih i onako bas i ne zanima . Sa druge strane Kosarkaski Savez je korumpiran sa svih strana da se naezna gde je gore...:329340:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 EmptySre Sep 18, 2013 10:20 pm

Ako se neko seca rukometne utakmice Zvezda- Teka 1996..ovo je bilo nesto slicno..










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KOŠARKA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   KOŠARKA - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KOŠARKA
Nazad na vrh 
Strana 3 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: